Les Bleus z N’Gapethem znowu efektownie zwyciężą? Gramy kupon z kursem 2.59!

Fenomenalni Francuzi i Turcy wracają do gry na siatkarskich mistrzostwach Europy! Trójkolorowi zmierzą się z reprezentacją Niemiec, a jedna z rewelacji rozgrywek podejmie kadrę Holandii. Tym razem kupon związany z siatkarskich Euro mężczyzn stawiam w Totalbet. Poniżej prezentuję zapowiedź, kursy, a także moje typy na dzisiejszy double.

Załóż konto w TOTALBET i zagraj bez ryzyka do 200 PLN ze zwrotem na konto depozytowe!

Totalbet koszulka
Totalbet koszulka
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

3x zakład bez ryzyka do 111 zł  – 100% zwrot na konto główne (do wypłaty BEZ obrotu!)

Odbierz darmowe środki za samą rejestrację!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

CASHBACK: 3 x 111 zł  - 100% zwrot na konto główne

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Kursy bukmacherskie, TYPY i zakłady na mecze Francji z Niemcami i Turków z Holendrami na siatkarskich mistrzostwach Europy 2021

Zachęcam jeszcze do sprawdzenia naszego kodu promocyjnego w Totalbet, który zapewni Ci najlepsze i najwyższe promocje na start. Więcej na ten temat dowiesz się tutaj -> https://zagranie.com/kod-promocyjny-totalbet/. Wszystko sprawdzone? To teraz przejdźmy do typowania związanego z meczami Francuzów i Turków na siatkarskich mistrzostwach Europy.

Francja vs Niemcy (06.09.2021 r., godz. 19:00)

Dla obu ekip będzie to starcie w ramach trzeciej serii gier na tegorocznych mistrzostwach. Oba zespół do tej pory zwyciężyły w swoich spotkaniach po trzy do zera, jednak liderami są nasi zachodni sąsiedzi. Wszystko za sprawą tego, że Trójkolorowi mają gorsze ratio małych punktów.

Mimo wszystko to mistrzowie olimpijscy są faworytami tego spotkania. Maszyna dowodzona przez N’Gapetha nie wyhamowuje i tak, jak na igrzyskach w Tokio, tak również na Euro zachwyca stylem gry. W obu spotkaniach Francuzi szybko budowali przewagę kilku oczek, a następnie ją swobodnie utrzymywali. Selekcjoner Les Bleus przyzwyczaił do tego, że najpierw daje pograć podstawowej szóstce, a kiedy sytuacja jest komfortowa, natychmiast ich zmienia, by rezerwowi również mogli się wykazać. Do tej pory Francu najbardziej wyrównane partie toczyli odpowiednio w pierwszym secie ze Słowakami i trzecim z Chorwatami. W pierwszym wspomnianym secie zwyciężyli do dwudziestu dwóch, a w drugim do dwudziestu czterech. Jednak ani razu rywale nie zdobyli seta. Podobnie jest u naszych zachodnich sąsiadów, którzy najbardziej wyrównany bój z Chorwatami toczyli w pierwszej partii, wygrywając ją do dwudziestu i w trzeciej z Estonią, którą wygrali do dwudziestu jeden. Obie reprezentacje zachwycają stylem gry, ale częściej nieszablonowymi rozwiązaniami popisują się Trójkolorowi. Z kolei Niemcy stawiają na skuteczność do bólu, przez co ich styl gry jest nieco mniej „przyjemny” do oglądania. Kiedy porównuje się gry obu drużyn, należy zaznaczyć, że dużo lepiej Francuzi radzą sobie w tzw. pozytywnym przyjęciu i bloku. Dość powiedzieć, że jeśli mielibyśmy patrzeć wyłącznie na te elementy, to Trójkolorowi plasowaliby się w ścisłej czołówce. W pomeczowym wywiadzie po drugiej kolejce N’Gapeth przyznał, że Trójkolorowi dopiero się rozpędzają, a sama faza grupowa stanowi dla nich przedsionek do gier w następnych rundach.

Francuzi są zdecydowanym faworytem, co znajduje odzwierciedlenie na stronie internetowej Totalbet. Typując zwycięstwo Trójkolorowych, spotykamy się z kursem na poziomie 1.35, a Niemców z 3.25. Dlatego też obstawiam nieco wyższy kurs, ale który jest możliwy do spełnienia. Skoro spotkają się obie rozpędzone drużyny, prezentujące świetną formę, to podejrzewam, że spotkanie będzie wyrównane i zobaczymy więcej, niż trzy sety. Stąd też mój typ, że ujrzymy właśnie więcej, niż trzy i pół seta. Na to zdarzenie mamy kurs na poziomie 1.50.

Moja propozycja: w tym spotkaniu padnie więcej, niż 3.5 seta

Kurs: 1.50

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Turcja vs Holandia (06.09.2021, godz. 19:00)

Patrząc na ranking FIVB można powiedzieć, że czeka nas wyrównane starcie. Oto spotkają się drużyny z miejsc odpowiednio piętnaście i szesnaście wspomnianego światowego zestawienia. Poza tym obie ekipy toczyły wyrównane boje z wicemistrzami olimpijskimi, czyli Rosją. Jednak faworyt spotkania wydaje się być oczywisty…

Mowa o reprezentacji Turcji, która spisuje się fenomenalnie na tegorocznych mistrzostwach Europy. Stanowią jedną z rewelacji turnieju, choć najwięcej mówi się o ich zwycięstwie w pierwszej kolejce. Wówczas trzy do jednego ograli Rosjan, pierwszego seta wygrywając na przewagi do dwudziestu dziewięciu. Już to, że byli w stanie urwać seta naszym wschodnim sąsiadom, było zaskoczeniem. Jednak w trzeciej i czwartej partii pokazali, że są w stanie zszokować kibiców. Wygrana do odpowiednio dwudziestu jeden i dziewiętnastu w doskonałym stylu, udowodniła, że Turcja jest w stanie zajść dalej w tym turnieju, niż do jednej ósmej finału. Z kolei Holendrzy również toczyli wyrównany bój z Rosjanami, ale ostatecznie ulegli im po tie-breaku. Co interesujące, to fakt, że poza pierwszym setem, grali na identycznym poziomie, co nasi wschodni sąsiedzi. Dopiero w końcówce setów Rosjanie okazywali się sprytniejsi, wykorzystując nieszablonowe rozwiązania kończenia akcji. Dziś będą mieli doskonałą okazję do pokazania, że również są w znakomitej formie na tym turnieju. Porównując styl obu ekip, należy podkreślić, że Turcy lepiej radzą sobie w przyjęciu, dysponują trudniejszą zagrywką, a także są skuteczniejsi w ataku i bloku. Mimo wszystko nie wolno skreślać Holendrów. Typując to spotkanie należy wziąć pod uwagę, że zespół z Niderlandów miał wczoraj dzień wolny, a Turcy grali z Macedończykami. Ograli ich pewnie trzy do zera, jednak mieli znacznie mniej czasu na regenerację.

Sprawdź teraz naszą recenzję zakładów bukmacherskich Totalbet -> https://zagranie.com/opinie-o-totalbet/

Dlatego też tu również spodziewam się wyrównanego spotkania. Dość powiedzieć, że kursy bukmacherskie na stronie internetowej Totalbet nie są oczywiste. Typując zwycięstwo Turków spotykamy się z kursem na poziomie 1.95, a Holendrów – 1.85. Należy zaznaczyć, że jeśli chcemy postawić na np. to, że ujrzymy więcej, niż trzy sety, wówczas mamy kurs ustabilizowany zaledwie na poziomie 1.40. Dlatego też zostaję przy typowaniu zwycięzcy i sądzę, że Turcy ponownie udowodnią, że są w rewelacyjnej formie. Po zwycięstwie nad Rosjanami niemalże „zapewnili” sobie awans do jednej ósmej finału z pierwszego miejsca w grupie i nie sądzę, by wypuścili okazję ku temu, by mieć przed sobą łatwiejszą drabinkę finałową.

Moja propozycja: zwycięstwo reprezentacji Turcji

Kurs: 1.95

Zakład bez ryzyka do 200 PLN warunki:

Promocja obowiązuje od 15.06 od godziny 00:00 do 30.09. do 23:59
Zarejestruj konto z kodem ZAGRANIE w okresie trwania promocji
Postaw kupon Solo lub AKO2 z kursem łącznym kuponu min 1.2
Maksymalna stawka nie jest ograniczona natomiast maksymalny zwrot wynosi 200 PLN. (Maksymalny zwrot przyznawany jest przy stawce 228 PLN.)
Do promocji zaliczane są tylko kupony zawarte z salda głównego.

total

fot. Pixathlon

Zaloguj się aby dodawać komentarze