BetX kod promocyjny – aktualna oferta i promocje dla nowych graczy (Maj 2024)

Najwyższa promocja powitalna, do której zyskasz dostęp podając podczas rejestracji kod promocyjny BetX, wynosi 600 zł. Dla nowych klientów zostały przygotowane cashback i bonus od depozytu. Poznaj regulamin każdej promocji tego bukmachera i sprawdź co zrobić, żeby otrzymać maksymalny bonus BetX. Wszystko tłumaczę krok po kroku w tym artykule.

Oferta powitalna BetX 
Kod promocyjny BetXZAGRANIE
Gdzie wpisać kod promocyjnyW formularzu rejestracyjnym
Cashback od 1. zakładu300 zł
Freebet od 2. depozytu300 zł
Punkty BetX4750 PKT za specjalne zadania

Jaki jest kod promocyjny BetX?

Kod promocyjny BetX to ZAGRANIE i gwarantuje maksymalny bonus na start w Betx w wysokości 600 zł. W pakiecie powitalnym otrzymasz cashback od 1. depozytu do 300 zł, freebet po 2. wpłacie do 300 zł!

Jeśli podczas rejestracji wykorzystasz nasz kod bonusowy do BetX, to otrzymasz również punkty BETX na start. To najlepsza oferta BetX w Polsce, z której można skorzystać tylko raz.

Jak zdobyć kod promocyjny BetX?

Kod promocyjny BetX dostępny jest dla każdego nowego użytkownika, który nie posiada jeszcze konta u tego bukmachera. Możesz z niego skorzystać, jako nasz czytelnik. Betx jest naszym partnerem, dlatego przygotował dla osób korzystających z serwisu Zagranie specjalną pulę kodów promocyjnych, gwarantujących najwyższy pakiet powitalny w Betx.

Rejestracja w BetX z kodem bonusowym

Sprawdziłem i wiem, że zakładanie konta z kodem bonusowym BetX nie jest czymś wymagającym. To standardowa procedura, którą praktykują wszyscy legalni bukmacherzy. Weryfikują w ten sposób wiek klientów i dopuszczają do gry jedynie tych, którzy ukończyli 18 lat.

Podczas rejestracji wystarczy poświęcić kilka minut na wpisanie wymaganych danych (osobowych i kontaktowych). Po uzupełnieniu ich i zatwierdzeniu, konto będzie już aktywne i gotowe do gry.

Zakładając konto, warto podać wspomniany przeze mnie kod bonusowy BetX “ZAGRANIE“, aby móc odebrać ofertę powitalną sięgającą kwoty 600 zł.

Co daje BetX kod promocyjny? Bonusy na start

Już wiadomo, jaki jest kod w BetX, dlatego przybliżę teraz szczegóły akcji promocyjnych. Na start każdy z typerów otrzyma dostęp do sześciu różnych bonusów BetX:

 1. Cashback 100% od 1. depozytu do 300 zł
 2. Freebet 100% od 2. depozytu do 300 zł
 3. Do 4750 punktów w zamian za specjalne zadania!

Każdy, kto podczas zakładania konta wpisze kod promocyjny BetX będzie miał sporo okazji na zdobycie dodatkowych środków na grę, co bez wątpienia podczas rozpoczęcia przygody z obstawianiem będzie sporym atutem.

Kody promocyjne do innych rekomendowanych przeze mnie bukmacherów:
BETFAN kod promocyjny ››
Fortuna kod promocyjny ››
Superbet kod promocyjny ››
TOTALbet kod promocyjny ››
forBET kod promocyjny ››
ETOTO kod promocyjny ››
ComeOn kod promocyjny ››
PZBuk kod promocyjny ››
Fuksiarz kod promocyjny ››
Betclic kod promocyjny ››
GoBet kod promocyjny ››

Betx cashback od 1. depozytu do 300 zł

I Misja Betx

Polega na zagraniu kuponu AKO z min. 2 zdarzeniami tuż po pierwszej wpłacie. Jeśli zakład okaże się przegrany, bukmacher zwróci 100% stawki. Maksymalnie cashback może wynieść 300 zł. Minimalna kwota 1. depozytu uprawniająca do skorzystania z zakładu bez ryzyka (cashbacku) to 100 zł.

Regulamin promocji cashback Betx od 1. wpłaty

 1. Załóż konto z kodem promocyjnym BetX “ZAGRANIE”.
 2. Dokonaj pierwszej wpłaty.
  Wpłać 20 zł lub więcej, aby skorzystać z bonusu cashback 100% do 300 zł (maksymalny możliwy zwrot).
 3. Postaw pierwszy kupon.
  – stawka: równowartość pierwszego depozytu;
  – liczba zdarzeń: min. 2;
  – kurs łączny kuponu: min. 2.50;
  – oferta: zakłady przedmeczowe i na żywo.
 4. Gdy kupon zostanie rozliczony jako przegrany, otrzymasz zwrot w formie bonusu freebet.

Ważne informacje:

 • Na kuponie można umieszczać zarówno typy z oferty LIVE, jak i prematch.
 • Do promocyjnego kuponu nie są zaliczane zakłady na sporty wirtualne, e-sport oraz gry karciane.
 • Z promocji wykluczone są zakłady systemowe, długoterminowe, z oferty Combo Box, z oferty Happy Hours, z oferty Extra Kursy, zakłady łączone i te, na których zastosowano Cash-Out.
 • Kwota freebetu zaokrąglana jest w dół do najbliższej wartości, będącej wielokrotnością liczby 5.
 • Bonus przysługuje wyłącznie w przypadku rozliczenia kuponu jako przegrany.

Betx freebet od 2. depozytu do 300 zł

II Misja Betx

Bukmacher po dokonaniu drugiej wpłaty i postawieniu zakładu nagradza freebetem w wysokości 100% depozytu do maksymalnie 300 zł. Nieważne, czy zakład będzie przegrany, czy wygrany. Tym raz do promocji kwalifikują się kupony sportowe oraz esportowe, co akurat uważam za fajne urozmaicenie.

Regulamin promocji freebet Betx od 2. wpłaty

 1. Wpłać drugi depozyt min. 20 zł.
 2. Dokonaj jednokrotnego obrotu depozytem, czyli po prostu zagraj za całą kwotę depozytu.
  – stawka: min. 20 zł;
  – liczba zdarzeń: min. 2;
  – kurs łączny kuponu: min. 2.50;
  – oferta: zakłady przedmeczowe i na żywo.
 3. Po spełnieniu warunków i rozliczeniu kuponu/ów, otrzymasz freebet równy drugiemu depozytowi od 20 zł do 300 zł.

Ważne informacje:

 • Do promocji kwalifikują się zakłady z oferty sportowej oraz esportowej
 • Aby skorzystać z tego bonusu, nie umieszczaj na kuponie gier karcianych i sportów wirtualnych.
 • Z akcji wykluczone są również zakłady systemowe, łączone, długoterminowe, Combo Box, Happy Hours, Extra Kursy oraz te, na których wykorzystano funkcję Cash-Out.
 • Bonus przysługuje zarówno w przypadku wygranego, jak i przegranego kuponu.
 • Kwota bonusu freebet jest wyliczana na podstawie 100% 2. depozytu.

Jak obrócić bonus w BetX?

W celu wypłaty bonusów należy najpierw dokonać obrotu otrzymanymi środkami na warunkach wskazanych w zasadach poszczególnych promocji.

W BetX wymogi te uważam za naprawdę przystępne, a sam proces maksymalnie uproszczony. Każdy freebet w Betx należy obrócić 1-krotnie na dowolnym kuponie z kursem całkowitym min. 2.00. Wygrana z takiego zakładu od razu trafi na konto depozytowe i będzie gotowa do wypłaty.

Powyższe warunki obrotu dotyczą niemal wszystkich akcji startowych w BetX, jedynie poza zwrotem z promocji cashback należącej do trzeciej misji. Gdy gracz przegra, środki od razu są umieszczane na saldzie głównym i można je wypłacić bez obrotu.

PromocjaMin. wpłataObrót bonusemCzas na obrót
Cashback od 1. depozytu do 300 zł (I Misja)100 zł1x, kurs łączny min. 2.003 dni
Freebet od 2. depozytu do 300 zł (II Misja)20 zł1x, kurs łączny min. 2.003 dni

Promocje w BetX dla stałych graczy

Bonusy od BetX przysługują również stałym typerom, którzy posiadają już konto u tego bukmachera. W końcu o takich graczy również trzeba dbać, żeby pozostali z danym operatorem na dłużej, a w końcu nic bardziej nie zachęca, niż bonusy dostępne na co dzień. Na co mogą liczyć użytkownicy BetX?

Combo Box

Pierwsza ze stałych promocji kryje się pod nazwą Combo Box, ale to znane na polskim rynku połączenie kilku rezultatów w jeden zakład, na który bukmacherzy podwyższają łączny kurs. BetX niemal codziennie przygotowuje tego typu promocję dla swoich graczy, więc warto przed obstawieniem kuponu zajrzeć w zakładkę o tej samej nazwie, co promocja i przejrzeć oferowane spotkania przygotowane w formie jednego, podwyższonego kursu.

Extra Kursy

Wśród bonusów BetX dla stałych graczy znalazło się również miejsce dla klasycznych boostów kursowych na pojedyncze i co najważniejsze – najciekawsze pojedynki danego dnia. Oznacza to, że kiedy na piłkarskich boiskach czekają nas ogromne emocje związane chociażby z Ligą Mistrzów, to można być prawie pewnym, że właśnie na to zdarzenie zostanie podniesiony kurs.

Extra Kursy dostępne są codziennie i można je obstawiać SOLO czy AKO, a na jednym kuponie mogą znaleźć się maksymalnie dwa zdarzenia z tej zakładki.

Promocja Betx o nazwie Extra Kursy.

nieTRAFIONY

Kolejna akcja promocyjna przygotowana przez BetX kryje się pod nazwą nieTRAFIONY i to już powinno podpowiedzieć nieco jej tematykę. Mianowicie chodzi o przyznanie bonusu graczom, którzy spełnią warunki promocji, a na ich kuponie tylko jedno spotkanie okaże się przegrane.

Promocja Betx o nazwie Nietrafiony.

Bonus AKO

Pośród bonusów w BetX nie mogło zabraknąć również klasycznej promocji dla fanów tak zwanych taśm. Bonus AKO bowiem zależy od ilości zdarzeń na kuponie, a im jest ich więcej, tym dodatkowy procent jest wyższy.

W BetX typerzy mogą liczyć nawet na 100% do podstawowej wygranej, kiedy na ich zakładach znajdą się minimum 24 zdarzenia. Oczywiście przy mniejszej liczbie zdarzeń również przysługuje dodatkowy procent, który jest obliczany w następujący sposób:

 • 5 zdarzeń = dodatkowe 8% do wygranej
 • 6 zdarzeń = dodatkowe 12% do wygranej
 • 10 zdarzeń = dodatkowe 30% do wygranej
 • 14 zdarzeń = dodatkowe 50% do wygranej
 • 24 i więcej zdarzeń = dodatkowe 100% do wygranej

Jedyne o czym należy pamiętać, to minimalny kurs pojedynczego zdarzenia, który musi wynieść 1.30 lub więcej, aby takie spotkanie było liczone.

BetX kod promocyjny – najważniejsze pytania

Zaloguj się aby dodawać komentarze