W Polsce pojawił się kolejny legalny bukmacher online! To BetX, który zadebiutował na stronie ebetx.pl. Nowi gracze już teraz zadają pytanie: czy działa w BetX kod promocyjny, dzięki którym oferta powitalna zostanie dodatkowo powiększona? Sprawdź – czy kod bonusowy został już uruchomiony!

BetX kod promocyjny – najważniejsze informacje

Skoro trafiłeś na ten artykuł, to prawdopodobnie szukasz kodu promocyjnego w BetX i informacji nt. temat tego, co dzięki niemu możesz otrzymać.

W tym momencie BetX jeszcze nie zaproponował swoim graczom kodu promocyjnego. Jesteśmy w kontakcie z bukmacherem i jeśli ruszy ze specjalnymi promocjami, to na pewno zdobędziemy dla ciebie kod bonusowy. W międzyczasie możesz skorzystać z pozostałych kodów promocyjnych m.in. w STS.

Po co potrzebujesz kodu promocyjnego? Jako portal zagranie.com współpracujemy z bukmacherami online, by dla naszych użytkowników oferować najlepsze bonusy na rynku. Zazwyczaj użycie kodu promocyjnego wiąże się z założeniem konta i wpisaniem vouchera w formularzu rejestracyjnym. Na chwilę obecną rejestracja w BetX odbywa się bez kodu promocyjnego.

Betx jest jednym z osiemnastu legalnych polskich bukmacherów. Wyróżnienie się na tle wymagającej konkurencji będzie kluczem do zaistnienia w tej branży. BetX kod promocyjny będzie musiał być zatem na tyle interesujący, żeby zachęcić nowych graczy do założenia kont. Na tę chwilę nie znamy jeszcze dokładnego kodu i tego, co będzie gwarantował, ale raczej możemy być pewni, że firma będzie chciała w ten sposób zapewnić jak najkorzystniejsze warunki. Kliknij BetX bonus i dowiedz się jakich promocji możesz się spodziewać.

Rejestracja w BetX

Aby zarejestrować konto w BetX należy uzupełnić formularz składający się z czterech kroków:

  1. krok: wpisujesz dane konta (np. login, adres e-mail)
  2. krok: podajesz dane osobowe (np. imię i nazwisko)
  3. krok: zaznaczasz wymagane zgody (np. oświadczenie o pełnoletności)
  4. krok: weryfikujesz konto

betx rejestracja

W przyszłości, gdy kod promocyjny BetX zostanie aktywowany w jednym z tych kroków będzie trzeba wpisać bonusowe hasło.

Bonusy BetX za rejestrację konta

Co prawda, kod promocyjny w BetX nie działa, ale pomimo tego można odebrać bonusy powitalne za rejestrację konta. Co robi wrażenie – to że już w standardzie bonusy BetX są naprawdę wysokie. Bez kodu promocyjnego oferta powitalna BetX wynosi 5230 złotych. U żadnego innego bukmachera w Polsce na start nie otrzymasz więcej.

betx powitalna oferta

Oferta bonusowa w BetX to darmowy zakład, zakład bez ryzyka i bonus od depozytu. Ciekawe, co jeszcze zaoferuje bukmacher, kiedy uruchomi kod promocyjny?

Każdy z bonusów BetX obowiązuje dla nowych graczy. Warunkiem skorzystania z promocji jest rejestracja konta – to już na początku pozwoli zyskać darmowy zakład o wartości 30 PLN. Co z kolejnymi bonusami? Aby odebrać zakład bez ryzyka 200 PLN i 100% bonus do 5000 PLN – należy dokonać pierwszej wpłaty na konto w ciągu 7 dni od rejestracji konta.

Warunki bonusów BetX

  • Darmowy zakład trzeba wykorzystać obstawiając kupon AKO złożony z przynajmniej 3 typów z kursem łącznym 3.00
  • Zakład bez ryzyka obejmuje pierwszy kupon z salda depozytowego złożony z maksimum 2 typów po kursach min. 1.80
  • Bonus od depozytu – to doładowanie konta bonusem 100% po pierwszej wpłacie. Jeśli wpłacisz 10 – 1200 PLN to kwota depozytu podlega obrotowi x6. Jeśli zrobisz wpłatę o wartości 1201 – 5000 PLN to obrót wynosi x8. Bonus uwalniany jest stopniowo, w 10 krokach po każdym 10% spełnionego obrotu.

BetX – legalny bukmacher

Trzeba przyznać, że rynek zakładów bukmacherskich w Polsce działa bardzo prężnie. Bukmacherzy najczęściej funkcjonują w sposób bardzo przemyślany, a co jakiś czas docierają do nas informacje o pojawianiu się kolejnych firm. BetX jest już szesnastym legalnym bukmacherem, a cała lista składa się z osiemnastu podmiotów. Zajrzyj do naszego artykułu –> BetX zakłady bukmacherskie, a dowiesz się więcej nt. omawianego bukmachera.

Niewykluczone, że zastanawiasz się teraz nad tym, czy BetX jest legalnym bukmacherem. Odpowiedź jest bardzo krótka: TAK! Wybrany operator może zostać legalnym w momencie gdy: posiada licencję z Ministerstwa Finansów, jest zarejestrowany na terenie naszego kraju i przestrzega prawa polskiego. BetX spełnia te warunki, dlatego możesz być pewny, że gdy skorzystasz z kodu promocyjnego, to będziesz działał legalnie. Zachęcam również do kliknięcia naszej zakładki bukmacherzy, gdzie dowiesz się więcej o funkcjonowaniu polskich operatorów.

betx legalny bukmacher

Na koniec zachęcamy Cię do odwiedzania dwóch bardzo interesujących części o BetX. Pierwszą z nich są opinie o BetX. W tym miejscu poznasz naszą recenzję omawianego bukmachera i dowiesz się więcej o: zakładzie bez ryzyka, bonusie od depozytu, darmowym zakładzie i ofercie. Ponadto zachęcam do kliknięcia zakłady bukmacherskie, gdzie dowiesz się wszystkiego, o tym jak funkcjonują bukmacherzy i będziesz mógł to odnieść do nowo powstałego podmiotu.

📲 Czy działa kod promocyjny w BetX?

Na chwilę obecną bukmacher nie zaoferował nowym użytkownikom dedykowanego kodu promocyjnego.

❓ Kiedy wystartuje kod promocyjny w BetX?

Bukmacher BetX online już działa i wydaje się kwestią czasu, gdy wprowadzi do swojej oferty kod promocyjny. Liczymy, że niebawem zaprezentujemy nasz kod do BetX!

🎁 Jakie bonusy mogę odebrać na start w BetX?

Jeśli jesteś nowym graczem, który rejestruje konto w Betx, to możesz skorzystać z trzech bonusów na start: darmowego zakładu 30 PLN, zakładu bez ryzyka 200 PLN i bonusu 100% do 5000 PLN.

🔁 Czy bonusy w BetX trzeba obracać?

Dobra wiadomość! Tylko jeden bonus w BetX podlega obrotowi - to oferta 100% od depozytu do 5000 PLN. Pozostałe promocje, czyli darmowy zakład i zakład bez ryzyka są zwolnione z obrotu.