BetX kod promocyjny | Grudzień 2022 | 7827 PLN na start! ✅

betx promocje

BetX kod promocyjny

BETFAN kod promocyjny 2022 – Pakiet 7827 złotych✔️ 
Kod promocyjny BetXJUŻ WKRÓTCE
Bonus od depozytu7777 złotych
Freebet50 złotych
Gra bez podatku24/7

W Polsce pojawił się kolejny legalny bukmacher online! To BetX, który zadebiutował na stronie ebetx.pl. Nowi gracze już teraz zadają pytanie: czy działa w BetX kod promocyjny, dzięki którym oferta powitalna zostanie dodatkowo powiększona? Sprawdź – czy kod bonusowy został już uruchomiony!

Bukmacherskie kody promocyjne to lepsze bonusy. BetX kod bonusowy także powinien dawać nowym klientom coś więcej niż standardowa promocja. Odkryj kod BetX i odbierz jeszcze więcej  w bonusach! Za nasz kod promocyjny w BetX możesz liczyć na darmowy zakład bez depozytu i mega wysoki bonus na start od wpłaty. Łączna kwota bonusów w BetX wynosi aż 7807 złotych!

Kliknij BetX bonus i dowiedz się jakich promocji możesz się spodziewać!

BetX kod promocyjny – najważniejsze informacje

Skoro trafiłeś na ten artykuł, to prawdopodobnie szukasz kodu promocyjnego w BetX i informacji nt. temat tego, co dzięki niemu możesz otrzymać. Chcesz zarejestrować u niego konto? Na start poinformujemy cię, że to legalny bukmacher, który posiada licencję Ministerstwa Finansów. To oznacza, że w Polsce można bez przeszkód obstawiać u niego mecze.

W tym momencie BetX jeszcze nie zaproponował swoim graczom kodu promocyjnego. Jesteśmy w kontakcie z bukmacherem i jeśli ruszy ze specjalnymi promocjami, to na pewno zdobędziemy dla ciebie kod bonusowy. W międzyczasie możesz skorzystać z pozostałych kodów promocyjnych m.in. w STS.

Po co potrzebujesz kodu promocyjnego? Jako portal zagranie.com współpracujemy z bukmacherami online, by dla naszych użytkowników oferować najlepsze bonusy na rynku. Zazwyczaj użycie kodu promocyjnego wiąże się z założeniem konta i wpisaniem vouchera w formularzu rejestracyjnym. Na chwilę obecną rejestracja w BetX odbywa się bez kodu promocyjnego.

Betx jest jednym z osiemnastu legalnych polskich bukmacherów. Wyróżnienie się na tle wymagającej konkurencji będzie kluczem do zaistnienia w tej branży. BetX kod promocyjny będzie musiał być zatem na tyle interesujący, żeby zachęcić nowych graczy do założenia kont. Na tę chwilę nie znamy jeszcze dokładnego kodu i tego, co będzie gwarantował, ale raczej możemy być pewni, że firma będzie chciała w ten sposób zapewnić jak najkorzystniejsze warunki.

Rejestracja w BetX z kodem promocyjnym

Aby zarejestrować konto w BetX należy uzupełnić formularz składający się z czterech kroków:

  1. krok: wpisujesz dane konta (np. login, adres e-mail)
  2. krok: podajesz dane osobowe (np. imię i nazwisko)
  3. krok: zaznaczasz wymagane zgody (np. oświadczenie o pełnoletności)
  4. krok: weryfikujesz konto
betx rejestracja

W przyszłości, gdy kod promocyjny BetX zostanie aktywowany w jednym z tych kroków będzie trzeba wpisać bonusowe hasło. Jeśli już korzystałeś z promocji bukmacherskich z kodem, to na pewno wiesz jak to działa! Przechodzi do bukmachera i wypełniając formularz wpisujesz kod promocyjny pozyskany z portalu Zagranie!

Bonusy BetX za rejestrację konta

Co prawda, kod promocyjny w BetX nie działa, ale pomimo tego można odebrać bonusy powitalne za rejestrację konta. Co robi wrażenie – to że już w standardzie bonusy BetX są naprawdę wysokie. Z kodem promocyjnym oferta powitalna BetX wynosi 7827 złotych. U żadnego innego bukmachera w Polsce na start nie otrzymasz więcej.

Oferta bonusowa w BetX to darmowy zakład i bonus od depozytu. Ciekawe, co jeszcze zaoferuje bukmacher, kiedy uruchomi kod promocyjny? Na początku, jak BetX wystartował dawał nowym klientom także zakład bez ryzyka – aktualnie promocja ta została anulowana.

Każdy z bonusów BetX obowiązuje dla nowych graczy. Warunkiem skorzystania z promocji jest rejestracja konta – to już na początku pozwoli zyskać darmowy zakład o wartości 50 PLN. Co z kolejnymi bonusami? Aby odebrać 100% bonus do 7777 PLN – należy dokonać pierwszej wpłaty na konto w ciągu 7 dni od rejestracji konta.

Warunki bonusów BetX

  • Darmowy zakład trzeba wykorzystać obstawiając kupon AKO złożony z przynajmniej 3 typów z kursem łącznym 3.00
  • Bonus od depozytu – to doładowanie konta bonusem 100% po pierwszej wpłacie. Jeśli wpłacisz 10 – 7777 PLN to kwota depozytu podlega obrotowi x4.  Bonus uwalniany jest stopniowo, w czterech krokach po każdym 25% spełnionego obrotu.

Jak odebrać darmowy zakład 50 PLN w BetX?

BetX to jeden z tych bukmacherów, który daje bonus bez depozytu. W tym konkretnym przykładzie, to bonus freebet o wartości 50 złotych. Sprawa jest wyjątkowo prosta, bo żeby odebrać darmowy kupon wystarczy użyć kod promocyjny i zarejestrować się w serwisie BetX online.

Bukmacher BetX nie zrobił graczom pod górkę i każdy kto wpisze kod promocyjny przy rejestracji otrzyma darmowe 30 PLN. Kiedy środki pojawią się na twoim koncie? Zaraz po pierwszym zalogowaniu się w zakładach bukmacherskich BetX. Wcześniej jednak trzeba zweryfikować konto BetX.

Odebrany darmowy zakład 50 PLN będzie ważny na twoim koncie przez siedem dni. To czas, w którym możesz go użyć, a jeśli tego nie zrobisz to promocja przepadnie. Jak zagrać za freebet od BetX? Zasady zakłady za darmowy kupon określają to, jaki kurs minimalny musisz uwzględnić. W tym przypadku to minimalny kurs ogólny 3.00. To nie koniec, bo pamiętać trzeba także o rodzaju kuponu. Jeśli typujesz za freebet BetX, to umieść na zakładzie przynajmniej trzy typy. I jeszcze jedno: typuj zakłady z oferty na sporty. Kupony, gdzie zagrasz sporty wirtualne, nie będą brane pod uwagę w promocji.

Jak wygrasz za bonus bez depozytu, to wygrane zostaną przyznane na twoje konto i nie trzeba robić dodatkowego obrotu tymi pieniędzmi.

Bonus powitalny BetX: 100% do 7777 PLN

Bonus od wpłaty to 7777 złotych oznacza, że w BetX można odebrać najwięcej w promocji powitalnej. Fortuna, STS, Betfan czy forBET nie mają tak wysokich bonusów od depozytu, jak właśnie bukmacher BetX.

Do bonusu powitalnego w BetX wymagana jest minimalna wpłata 10 złotych. Od tej kwoty już zostanie przyznana gratyfikacja 100%. Jeśli chcesz otrzymać więcej, to oczywiście trzeba więcej zdeponować. Do maksymalnego pułapu bonusowego wymagana jest wpłata 7777 złotych!

betx kod promocyjny

Jak odebrać bonus BetX od wpłaty? Po wykorzystaniu kodu promocyjnego trzeba zrobić pierwszy depozyt. Tutaj kwota zależy od ciebie i twojego budżetu na grę. W zależności ile wpłacisz – tyle odbierzesz w bonusie. Po zaksięgowaniu płatności pojawi się także bonus 100% do 7777 PLN. Kiedy pieniądze z bonusu będziesz mógł wypłacić?

Bonus w BetX trzeba obrócić, a robiąc obrót na 25% kwoty – stopniowo uwalniasz środki, które będą gotowe do wypłaty lub obstawiania kolejnych zakładów. Jak obrócić BetX bonus?

Bonus, jaki otrzymasz od BetX, musi zostać obrócony cztery razy. Kupon żeby został zakwalifikowany do obrotu musi posiadać przynajmniej cztery typy, dla których kurs minimalny będzie wynosił 1.25. Trzeba pamiętać także o kursie ogólnym, który musi mieć przynajmniej 2.44.

Nowy użytkownik zakładów bukmacherskich BetX ma 60 dni na zrobienie obrotu bonusem.

Promocje w BetX

Bonus powitalny i kod promocyjny to elementy oferty na start dla nowych graczy. W BetX pojawiają się jednak także bonusy dla zarejestrowanych już użytkowników. W stałych promocjach BetX można zyskać dodatkową gotówkę na robienie typów.

W ofercie “Grasz, to masz” BetX nagradza typerów, którzy zrobią największy obrót na koncie. Co miesiąc można odebrać maksymalny bonus 200 PLN, jeśli dokonasz obrotu na kwotę powyżej 20 tysięcy złotych. Minimalny próg obrotu do uzyskania bonusu (10 PLN), to obrót od 500 PLN.

W BetX jest także bonus dla obstawiających zakłady akumulowane. W promocji “Boomerang bonus” możesz otrzymać cashback wynoszący 10-krotność postawionej stawki. Na czym polega oferta? Trzeba obstawić kupon wielokrotny, gdzie kurs całkowity wyniesie przynajmniej 200.00. Jeśli w takiej sytuacji przegra jedno zdarzenie na zakładzie, to bukmacher przyzna ci bonus cashback jako 10-krotność stawki. Jednorazowo w tej ofercie można otrzymać nawet 1000 złotych.

BetX – legalny bukmacher

Trzeba przyznać, że rynek zakładów bukmacherskich w Polsce działa bardzo prężnie. Bukmacherzy najczęściej funkcjonują w sposób bardzo przemyślany, a co jakiś czas docierają do nas informacje o pojawianiu się kolejnych firm. BetX jest już szesnastym legalnym bukmacherem, a cała lista składa się z osiemnastu podmiotów.

Niewykluczone, że zastanawiasz się teraz nad tym, czy BetX jest legalnym bukmacherem. Odpowiedź jest bardzo krótka: TAK! Wybrany operator może zostać legalnym w momencie gdy: posiada licencję z Ministerstwa Finansów, jest zarejestrowany na terenie naszego kraju i przestrzega prawa polskiego. BetX spełnia te warunki, dlatego możesz być pewny, że gdy skorzystasz z kodu promocyjnego, to będziesz działał legalnie. Zachęcam również do kliknięcia naszej zakładki bukmacherzy, gdzie dowiesz się więcej o funkcjonowaniu polskich operatorów.

betx legalny bukmacher

Na koniec zachęcamy Cię do odwiedzania dwóch bardzo interesujących części o BetX. Pierwszą z nich są opinie o BetX. W tym miejscu poznasz naszą recenzję omawianego bukmachera i dowiesz się więcej o: zakładzie bez ryzyka, bonusie od depozytu, darmowym zakładzie i ofercie. Ponadto zachęcam do kliknięcia zakłady bukmacherskie, gdzie dowiesz się wszystkiego, o tym jak funkcjonują bukmacherzy i będziesz mógł to odnieść do nowo powstałego podmiotu.

BetX – oferta

BetX w świadomości typerów nie odgrywa tak ważnej roli, bo to młody bukmacher. BetX jak na razie działa po cichu, bez wielkich fajerwerków. Od czasu startu na bieżąco poprawia ofertę zakładów bukmacherskich, która wygląda coraz lepiej. Zakłady BetX to oferta przedmeczowa i “na żywo”. W ofercie kursowej znajdziesz takie sporty: piłka nożna, tenis ziemny, hokej na lodzie, koszykówka, piłka ręczna, siatkówka, e-sport, MMA, futbol amerykański, boks, unihokej, dart, tenis stołowy itd. Dyscyplin jest naprawdę sporo! Wszystko to jest uzupełnione typami odnośnie rozrywki i sportami wirtualnymi.

betx oferta

W porównaniu do konkurencji, czyli najwyżej ocenianych bukmacherów BetX ma co poprawiać. Wciąż ten legalny bukmacher nie posiada mobilnej aplikacji na zakłady bukmacherskie. Typerzy na pewno szybko zauważą brak narzędzia cash-out. To funkcje, które stanowią podstawę najlepszych bukmacherów, więc jeśli BetX chce skutecznie konkurować o klientów szybko powinien wprowadzić to do oferty.

Jeśli chcesz otrzymać bonus od wpłaty w BetX, to płatność możesz zrealizować za pośrednictwem znanej metody: to przelew elektroniczny Dotpay. Depozyty realizowane są do 15 minut od zlecenia wpłaty. Ponownie wielu użytkowników może narzekać na brak innych systemów płatniczych takich jak BLIK, karty VISA/Mastercard czy portfele Skrill/Neteller.

FAQ

📲 Czy działa kod promocyjny w BetX?

Na chwilę obecną bukmacher nie zaoferował nowym użytkownikom dedykowanego kodu promocyjnego.

❓ Kiedy wystartuje kod promocyjny w BetX?

Bukmacher BetX online już działa i wydaje się kwestią czasu, gdy wprowadzi do swojej oferty kod promocyjny. Liczymy, że niebawem zaprezentujemy nasz kod do BetX!

🎁 Jakie bonusy mogę odebrać na start w BetX?

Jeśli jesteś nowym graczem, który rejestruje konto w Betx, to możesz skorzystać z dwóch bonusów na start: darmowego zakładu 50 PLN i bonusu 100% do 7777 PLN.

🔁 Czy bonusy w BetX trzeba obracać?

Dobra wiadomość! Tylko jeden bonus w BetX podlega obrotowi - to oferta 100% od depozytu do 7777 PLN. Pozostałe promocje, czyli darmowy zakład są zwolnione z obrotu.

Zaloguj się aby dodawać komentarze