Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+  600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Fortuna opinie

Jak prezentują się opinie wśród graczy na temat Fortuny? Ilu ludzi, tyle opinii – teoretycznie. Przyjrzyjmy się, co możemy znaleźć pod zapytaniem ,,Fortuna online opinie”. Czeski bukmacher ma bardzo silną pozycję na polskim rynku, więc – teoretycznie – przeważać powinny pozytywne opinie o Fortunie. Jednym z powodów jest bonus w Fortunie, ale jak to wygląda jednak w praktyce?

Fortuna opinie 2021 – Pakiet 2720 złotych ✔️  
Kod promocyjny Fortuna ZAGRANIE
Bonus od 2. depozytu 2100 złotych
Zakład bez ryzyka 600 złotych
Darmowy zakład 20 złotych
Ostatnia aktualizacja 18.10.2021

+14% – gra z podwyższeniem wygranej!

Fortuna opinie 2021

Działalność Fortuny w internecie

To, że Fortuna jest bukmacherem działającym online, nie powinno nikogo dziwić. Mówimy tu o drugiej sile na polskim rynku zakładów wzajemnych. Fortuna jest spółką czeską i w Polsce działa od 1996 roku. Jako przełomowy rok w historii operatora z Czech można uznać 2012 roku, bo to właśnie 24 stycznia 2012 roku Fortuna otrzymała zgodę na oferowanie zakładów wzajemnych w internecie, stając się tym samym ,,legalnym bukmacherem”. W związku z tym granie w Fortunie jest w pełni legalne i zgodne z prawem.

Fortuna online opinie – kod promocyjny

Polscy gracze oceniając bukmacherów pod uwagę na początku biorą kod promocyjny. Na pierwszym miejscu wybierają takiego bukmachera, który daje coś ekstra za kod bonusowy. Jakie opinie zbiera kod promocyjny Fortuna? To voucher, dzięki któremu można otrzymać aż trzy bonusy, a ich łączna kwota wynosi aż 2720 złotych. Wśród typerów opinie o kodzie są naprawdę dobre – bo to szansa na darmowy zakład, zakład bez ryzyka i bonus od wpłaty.

Chcesz wiedzieć jak wpisać kod promocyjny w Fortunie? Sprawdź nasz poradnik: https://zagranie.com/fortuna-kod-promocyjny/

Kody promocyjne w Fortunie to atrakcyjna sprawa, bo wystarczy przytoczyć liczby, które jasną pokazuja, że to się po prostu opłaca. W takiej sytuacji nie dziwi, że kod Fortuny jest wysoko oceniany. Bonus powitalny bez kodu wyniósłby wtedy np. w zakładzie bez ryzyka 200 złotych. Z naszym kodem to 600 PLN, więc gołym okiem widać, że za wpisanie kodu można otrzymać więcej!

Fortuna online opinie – bonusy powitalne

Bonusy bukmacherskie na start mają niesamowicie ważny wpływ na opinie na temat danego bukmachera. Gracze mają teraz duży wybór i szukają recenzji na temat buków, co ma pomóc im w podjęciu decyzji. Bonusy powitalne są praktycznie pierwszym elementem, na który trafiają nowi klienci. Jak zatem oferta na start wpływa na opinie na temat Fortuny?

Analizując produkty na polskim rynku, bonus dla nowych użytkowników w Fortunie wypadają bardzo dobrze. Przyjrzyjmy się dokładniej.

Czeski operator przygotował trzy ,,prezenty” dla nowych graczy, z których jeden przysługuje nam ,,ustawowo”, a w przypadku drugiego możemy sobie wybrać, co jest nam bardziej przydatne.

Pierwszym elementem oferty powitalnej jest bonus od depozytu, czyli promocja dostępna praktycznie u każdego bukmachera. Poza tym, obstawiający ma do podjęcia decyzję, czy wybierze darmowy zakład, czy też zakład bez ryzyka. Bonusy możecie wykorzystać m.in. na zakłady proponowane przez nas w ramach typów dnia.

Fortunie online opinie i bonus od depozytu

Bonus od depozytu w Fortunie nie jest przyznawany od razu po dokonaniu wpłaty. Środki trafią na Twoje konto dopiero po czterokrotnym obróceniu wpłaconej kwoty, co może dla wielu się okazać dość problematyczne. Gramy za swoje środki, więc w przypadku niepowodzenia nie mamy tego ,,koła ratunkowego” i tracimy to, co wpłaciliśmy. Dla typerów lepszym rozwiązaniem jest otrzymanie depozytu na konto główne, zaś bonusu na konto bonusowe. Fortuna ma w tej kwestii jednak inną politykę.

Na obrócenie wpłaconej kwoty gracz ma 30 dni. Nie jest to jedyny wymóg w drodze do uzyskania bonusu. Pod uwagę przy wymaganych (czterech) obrotach brane są jedynie kuponu spełniające warunki zawarte w regulaminie. Taki kupon powinien składać się z co najmniej trzech zdarzeń, a jego kurs całkowity nie może być niższy niż 1.60. Sam kurs nie jest wysoki i warto docenić brak przelicznika minimalnego przy jednym zdarzeniu. To, co kłuje w oczy to jednak aż trzy pozycje na kuponie. Wielu z obstawiających wybiera często single albo double, a obecność trzech zdarzeń w dużym stopniu zwiększa szanse na niepowodzenie.

Podsumowując, obrót bonusu od depozytu to 2-miesięczna misja, podczas której musisz dokonać czterokrotnego obrotu wpłaconymi pieniędzmi przy pomocy kuponów złożonych z minimum trzech zdarzeń. Nie są to na pewno najkorzystniejsze warunki, jakie można sobie wyobrazić.

Fortuna online opinie – cashback i freebet

Tutaj czeski bukmacher wypada bardzo dobrze. Warto docenić już sam fakt możliwości podjęcia decyzji na własną rękę. W końcu sam wiesz, co jest dla Ciebie bardziej adekwatne.

Oba te ,,prezenty” są pożądane przez graczy, co nie powinno nikogo dziwić.

Zakład bez ryzyka daje pewność, że nic nie stracisz, mimo że w grze są Twoje pieniądze. Fortuna gwarantuje Ci zwrot pieniędzy do określonej sumy. Wygrasz? To super, bo środki trafiają na Twoje konto i albo obstawiasz dalej, albo je wypłacasz. Przegrasz? Nic się nie stało. Tym razem równowartość stawki zostanie przetransferowana na konto bankowe. W tej kwestii duży plus dla Fortuny.

Drugą opcją jest wybranie darmowego zakładu. Freebet jest za darmo, tzn. nie musisz wpłacać pieniędzy, żeby go dostać. Jest to dobre rozwiązanie dla nowych graczy albo tych szukających buka dla siebie. Ten bonus jest jednak zarezerwowany dla klientów, którzy zarejestrują konto i zweryfikują je. Nowe konto w Fortunie z naszym kodem możesz założyć klikając w nasz link promocyjny! Później po pierwszym logowaniu trzeba je zweryfikować. Masz na to dwa sposoby – albo skorzystasz z klasycznej opcji weryfikacji i wyślesz skany/zdjęcia dokumentu, albo użyjesz weryfikacji przez moje ID. Udana weryfikacja pozwala na użycie 2800 punktów FKP, które oznaczają freebet 20 PLN.

Promocje dla stałych graczy

Czego – poza nietrafionymi kuponami – najbardziej nie lubią obstawiający? Oczywiście, że tego nieszczęsnego podatku. 12% to dużo, niestety. Na szczęście Fortuna o tym wie i stara się ,,osładzać” życie swoim klientom. Jednym ze sposobów na uniknięcie podatku jest promocja Happy Hours. To dzięki niej mogłeś obstawiać mecze mistrzostw świata w Rosji bez podatku. Jak na razie promocja wróciła na mecze polskiej Ekstraklasy i jest dostępna jedynie w punkcie, ale lada dzień powinna wrócić także do dyspozycji dla grających w sieci.

Promocja ,,Przyprowadź Kumpla” to stały produkt w ofercie bukmacherskiej, więc tutaj Fortuna wypada jak każdy inny operator.

W 2021 roku Fortuna zdecydowanie postawiła na lepszy pakiet bonusów dla stałych graczy. Poza tym co było w ofercie pojawiły się nowe produkty związane z typowaniem meczy. To okazjonalne bonusy, jak te na obstawianie ostatniej kolejki Ekstraklasy (Multiligi). Bukmacher Fortuna znacznie częściej zaczął oferować promocje na Ligę Mistrzów, czym zaczął przypominać bonusy bukmacherskie od STS, które zawsze reagują na ważne wydarzenia w sporcie.

Jeżeli Happy Hours zostaną wprowadzone z powrotem, to stali użytkownicy nie będą mieli na co narzekać i zakładka „Fortuna online opinie” będzie obfitowała w same pozytywne recenzje.

Fortuna wady i zalety

Fortuna wśród legalnych bukmacherów cieszy się rozpoznawalnością, więc o zaletach możnaby pisać wiele. Zakłady bukmacherskie Fortuna są kojarzone z bogatej oferty i wysokich kursów. Bukmacher Fortuna ma to do siebie, że nie spoczywa na laurach. Od dawna oferta Fortuny uznawana była za najlepszą w Polsce, ale to nie przeszkodziło temu bukmacherowi, żeby wzbogacić ją o gry karciane.

Pisząc o zaletach Fortuny obowiązkowo trzeba przytoczyć zakłady “na żywo” tego bukmachera. To zbiór wydarzeń sportowych, które można typować podczas livebettingu. Co to oznacza? To że początek meczu może oznaczać dla ciebie początek typowania zakładów live. W trybie “na żywo” Fortuna oferuje wiele sportów: piłkę nożną, tenis, koszykówkę, siatkówkę, hokej na lodzie, tenis stołowy itd.

Kursy bukmacherskie Fortuny również powinniśmy wyróżnić, bo w wielu porównaniach wypadają najlepiej np. na mecze piłki nożnej. Wysokie kursy gwarantują przychylność typerów, a w takiej sytuacji o dobre opinie nie jest trudno. Ranking bukmacherów na Zagranie jako jeden z atutów wyszczególnia właśnie kursy w zakładach bukmacherskich Fortuna.

W Fortunie wysoko oceniane są też kody promocyjne, a żeby być bardziej precyzyjnym chodzi o kod bonusowy ZAGRANIE, za który przyznawany jest freebet 20 PLN, zakład bez ryzyka 600 PLN i bonus 100% do 2100 PLN. Bonus bez depozytu to kolejny z atutów oferty Fortuny.

Opinie graczy dotyczące Fortuny odnoszą się też do transmisji live tego bukmachera. Mówiąc dokładniej chodzi o Fortuna TV. Kiedy bukmacher daje okazje swoim klientom na oglądanie meczy w Serie A, La Liga, Bundeslidze czy UFC, to nie dziwi, że opinie idą w takiej sytuacji w górę. Tak jest w przypadku zakładów Fortuny. Player “na żywo” umożliwia zarejestrowanym graczom oglądanie wydarzeń sportowych live.

Kolejnym plusem Fortuny jest uproszczona weryfikacja konta za pośrednictwem narzędzia moje ID. To pozwala założyć pełne konto w zakładach Fortuny bez konieczności przesyłania skanów dokumentu tożsamości. Korzystając z funkcji moje ID można zweryfikować dane za pośrednictwem logowania się do banku.

Zalet bukmachera Fortuny jest wiele, a co z wadami? Jakie są opinie o Fortunie w przypadku pozostałych kwestii? Na początku na pewno trzeba stwierdzić, że zalet jest więcej niż wad. Jednak jak wiadomo nikt nie jest idealny i to dotyczy również legalnych bukmacherów. Fortuna nie ma patentu na to, żeby za każdym razem zadowolić wszystkich swoich użytkowników. Co oni krytykują?

W opiniach o Fortunie często jako negatyw można zauważyć brak błyskawicznych wypłat, które sprawiałyby, że gracz otrzyma swoją wygraną na konto np. w ciągu kilkunastu minut. Metody wypłat w Fortunie sprawiają, że wygrane są wypłacane tylko raz w ciągu dnia. O której godzinie? W samo południe, czyli o 12:00. To powoduje, że jeśli użytkownik zleci płatność np. 14:30, to zostanie ona zrealizowana dopiero dnia następnego o godzinie 12:00.

Fortuna online opinie i wybór dyscyplin

Co z tego, że będziemy mieć środki na koncie, skoro nie będzie co obstawiać? Oferta sportowa jet bardzo ważnym elementem rzemiosła bukmacherskiego. Klienci Fortuny mają do dyspozycji wszystkie dyscypliny sportowe, które można obstawiać. Naturalnie największy nacisk w ofercie czeskiego bukmachera kładziony jest na piłkę nożną. Mówimy tu w końcu o naszym sporcie narodowym. Liczba rozszerzeń powinna spełnić wymagania wszystkich kibiców futbolu. Warto odnotować, że Fortuna została sponsorem tytularnym 1. ligi polskiej w piłce nożnej, co pokazuje, jak duży nacisk kładzie na tę dyscyplinę.

fortuna online opinie - fortuna i 1 liga

Jako że mówimy też o czeskim buku, a jaki jest sport numer 1 w Czechach? Hokej na lodzie. Nie powinna zatem dziwić świetna i rozbudowana oferta na popisy hokeistów zarówno za oceanem (choćby NHL), jak i na Starym Kontynencie (polska liga i KHL). Mały minusik przy ofercie Fortuny można postawić przy zakładach na E-Sporty. Jest to kiełkujący rynek, a po ofercie Fortuny jakby tego nie widać, bo jest wyjątkowo uboga.

W czerwcu Fortuna podpisała kontrakt z federacją KSW, co od razu sprawiło, że bukmacher poszerzył ofertę na MMA. Zakłady na sporty walki mogą się podobać, bo do każdej walki znajduje się kilkadziesiąt kursów. Podobny efekt miała umowa sponsoringowa z polskimi skoczkami narciarskimi – po tym od razu Fortuna udostępniła więcej zakładów na sporty zimowe.

Szczegółowo zakłady bukmacherskie w Fortunie opisujemy tutaj: https://zagranie.com/fortuna-zaklady-bukmacherskie/.

Kursy

Skoro już wiecie, jak zdobyć bonusy z kodem promocyjnym VIP i jakie dyscypliny czekają na Was, to przejdźmy do kursów. Wielu z nas błędnie ocenia kursy przez pryzmat samych cyfr. Błąd. Należy patrzeć na marżę. Jest to zdecydowanie dużo bardziej miarodajny wskaźnik. W kwestii marży kursowej Fortuna wypada bardzo dobrze na tle pozostałych operatorów. Warto też odnotować obecność Hitów Dnia i Superoferty.

fortuna online opinie - kursy

Są to zakłady, w których Fortuna oferuje wyższe przeliczniki.

Fortuna opinie – wpłaty i wypłaty

Dobre opinie o Fortunie biorą się również z wielu opcji płatności. Środki finansowe do Fortuny można wpłacić błyskawicznie przez przelewy elektroniczne. Pieniądze praktycznie od razu pojawiają się na naszym koncie – to godne odnotowania. Bukmacher ten nie stawia również wygórowanych warunków, co do minimalnej wpłaty – zaczyna się ona już od symbolicznej złotówki.

Wszystkie opcje depozytowe w Fortunie: PayU, tpay, BLIK, Skrill, przelew bankowy, VISA/Mastercard, wpłata w lokalu.

Nieco gorzej prezentuje się kwestia z wypłatą. W tym przypadku na pieniądze możemy poczekać 1-3 dni robocze. Fortuna wypłaca wygrane tylko raz dziennie o godzinie 12:00 – później wszystko zależy od tego, jak szybko nasz bank zaksięguje wypłatę. Zakładając, że zrobisz wypłatę w piątek popołudniu, to Fortuna zrealizuje ją dopiero w poniedziałek w samo południe. To długi czas oczekiwania, jak na internetowe standardy i szybkie przelewy.

Jeśli chcesz sprawdzić opinie o innych legalnych bukmacherach w Polsce to sprawdź nasz ranking: https://zagranie.com/bukmacherzy/

Fortuna forum

Co słychać na forum o Fortunie? Fora słyną z tego, że na nich można znaleźć właśnie najwięcej opinii na temat danego produktu, usługi czy właśnie bukmachera. Fora dotyczące Fortuny sugerują jasno, że to bukmacher wysoko oceniany. Przeglądając forum oczywiście można trafić na mało pochlebne komentarze dotyczące tego bukmachera, ale minusy nie przysłaniają plusów.

Użytkownicy na forum, którzy dopytują o Fortunę przede wszystkim zastanawiają się, jak to jest z obrotem bonusu u tego bukmachera, a także wysokością kursów. Te aspekty akurat pojawiają się na plus w opiniach o Fortunie, więc forum daje pozytywną zwrotną wiadomość. Co jeszcze znajdujemy na forach o Fortunie? Swego czasu głośną sprawą była historia z Marcinem Krzywkowskim, który sądził z bukmacherem o kilkadziesiąt milionów złotych. Wówczas fora związane z Fortuną huczały od plotek. Cała sprawa spaliła na panewce, bo Fortuna co prawda przegrała w sądzie, ale żadnych milionów swojemu byłemu klientowi płacić nie musi.

Tak naprawdę forum do poznania opinii o Fortunie wcale nie jest ci potrzebne. Dlaczego? Posiadasz portal Zagranie, a co ważniejsze nasze grupy dyskusyjne na Facebooku. To miejsce, w którym swobodnie możesz pisać oceny odnośnie tego bukmachera, a także radzić się w sprawie Fortuny.

Fortuna godziny otwarcia

Godziny otwarcia Fortuny interesują tych graczy, którzy wciąż obstawiają tradycyjnie. Klienci zakładów online wiedzą, że bukmacher Fortuna działa 24 godziny na dobę. Obstawiając w Fortunie przez internet można dokonywać płatności o każdej porze dnia i nocy, rejestrować konto i typować kupony. W tym przypadku nie ma żadnych obostrzeń dotyczących terminu. Inaczej jest w tradycyjnych lokalach, które nie działają całodobowo.

fortuna godziny otwarcia

Punkty stacjonarne Fortuny mają przyjęte godziny otwarcia. Nie działają jednak w całym kraju na zasadzie ujednoliconych godzin otwarcia. A więc placówka w Warszawie może mieć inne godziny otwarcia od lokali w Krakowie itd. Trzeba jednak przyjąć, że generalnie o 9:00 do 17:00 Fortuna w całym kraju jest czynna. Oczywiście z wyjątkiem świąt takich jak Boże Narodzenie czy Wielkanoc.

  • poniedziałek 9:00 do 17:30,
  • wtorek – czwartek 9:30 do 18:30,
  • piątek 9:00 do 19:00,
  • sobota 8:30 do 17:30,
  • niedziela 8:30 do 17:00.

Fortuna logowanie

Logowanie w Fortunie sprawia kłopot? Wydaje nam się, że nie jest to możliwe, bo jako klient Fortuny zalogujesz się na stronie internetowej efortuna.pl i mobilnej aplikacji. Jak się zalogować do Fortuny online? Robisz to poprzez wpisanie pseudonimu, który ustałeś rejestrując konto u tego bukmachera. Druga rzecz, jaką podajesz to hasło – chodzi o słowo, ciąg liter itd., które także podałeś podczas rejestracji w Fortunie. Do poprawnego zalogowania się wystarczy posiadać obie te informacje: psudonim i hasło.

Co jeśli zapomniałeś pseudonimu lub hasła? Twoje konto wciąż jest aktywne, a Fortuna przeprowadzi cię przez proces ustawienia nowego hasła. Funkcja odzyskania konta polega na wpisaniu adresu e-mail, na jakim zarejestrowałeś się u tego bukmachera oraz podania daty urodzenia. Informacje te pozwolą Fortunie zweryfikować cię, a następnie będziesz mógł wygenerować nowe hasło do logowania.

Oczywiście logowanie w Fortunie możliwe jest przez urządzenie, które posiada dostęp do internetu.

Fortuna strefa typera

W strefie typera Fortuny może funkcjonować każdy zarejestrowany gracz lub użytkownik strony efortuna.pl. Do dodawania komentarzy, postów i kuponów wymagane jest zalogowanie się na konto. Strefa typera jest jednak otwarta także na czytelników, którzy mogą przeglądać posty bez konieczności rejestrowania się w zakładach bukmacherskich Fortuna.

fortuna strefa typera

Strefa typera w Fortunie to forum, gdzie klienci tego bukmachera mogą wymieniać się spostrzeżeniami, opiniami, uwagami, typami i gotowymi kuponach. Tak naprawdę dozwolone jest wszystko w granicach prawa i kultury wypowiedzi. Najczęściej w strefie typera można znaleźć propozycje typów i screeny kuponów – wygranych, jak i przegranych.

Ze strefy typera można wynieść zawsze garść ciekawych informacji. Pozostali gracze chętnie dzielą się swoimi przemyśleniami odnośnie meczy, więc zawsze można skorzystać z darmowych porad bukmacherskich. W strefie typera znajdują się trzy kategorie: forum, posty z kuponami i najpopularniejsze posty. Z aktywności tej skorzystasz na stronie www i aplikacji mobilnej na telefony.

Fortuna recenzja

Fortuna jest bukmacherem, który znajduje się w orbicie zainteresowań wielu typerów w Polsce. Tak naprawdę wcześniej lub później każdy z graczy w końcu trafia do Fortuny. Dlaczego to tak lubiany bukmacher? Nie jest to tylko kwestia bonusów, choć na pewno te odgrywają ważną rolę. Fortuna jest polecana na forach i wielu komentarzach, bo znawcy rynku wiedzą, że to bukmacher najwyższej klasy spośród wszystkich firm w naszym kraju. Fortuna to ścisły top na rynku online i w lokalach naziemnych.

Bukmacher Fortuna sponsoruje Puchar Polski i 1. ligę, co pokazuje, że jest szanowanym partnerem dla PZPN-u. Na współpracę z Fortuną zdecydowała się też federacja KSW, a od wielu lat z firmą tą działa też Legia Warszawa. Wizytówki te świadczą o wysokich opiniach związanych z bukmacherem Fortuna.

Fortuna jest bukmacherem w Polsce, ale też w pozostałych krajach Europy. To firma, która ma się dobrze w Czechach, Słowacji i Węgrzech. Wiele wskazuje na to, że jeszcze przez długi czas Fortuna będzie zbierać dobre recenzje wśród graczy na polskim rynku. Widać, że operator cały czas jest nastawiony na rozwój – dostrzegamy to po poszerzaniu oferty (np. promocji dla stałych graczy), a także nawiązywaniu nowych umów sponsorskich.

Fortuna online – podsumowanie i nasza opinia

Fortuna, mimo że jest czeskim bukmacherem, jest bardzo lubiana i ceniona wśród polskich graczy. Czy to powinno kogoś dziwić? Moim zdaniem, nie. Patrząc na działalność Fortuny, wyłania się bardzo dużo zalet, a wady mają marginalne znaczenie dla użytkowników. Duży wpływ na pozytywne opinie o Fortunie ma też status ,,legalnego bukmachera”.

Jeśli miałeś wątpliwości, czy wybór Fortuny ma sens, to chyba wszystkie obawy zostały rozwiane. Nic się nie dzieje przez przypadek. To stwierdzenie ma na pewno odniesienie w silnej pozycji czeskiego bukmachera w naszym kraju.

Legalny bukmacher Fortuna

Nie pozwolilibyśmy sobie na wystawianie opinii nt. Fortuny gdyby nie fakt, że mówimy o legalnym polskim operatorze. Siedziba tej firmy znajduje się w Cieszynie, a nr licencji wydanej przez Ministerstwo Finansów to: SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565, a została ona wydana 23 stycznia 2012 r. Kolejne ważne dane to: KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400. Każdy gracz może mieć zatem pewność, że korzystanie z usług Fortuny jest w pełni legalne i bezpieczne. Ministerstwo Finansów czuwa nad tym, żeby legalni operatorzy zgodnie z prawem oferowali swoje usługi. I tak robi właśnie bukmacher Fortuna!

FAQ

✅ Czy Fortuna jest legalna i bezpieczna?

Tak, Fortuna jest legalnym bukmacherem i wszystkie bonusy oraz wypłaty są w pełni bezpieczne. Obecnie na terenie Polski można korzystać tylko z legalnych operatorów.

🤔 Jakie są bonusy w Fortunie?

W Fortunie nowi gracze mogą liczyć na zakład bez ryzyka do 600 PLN, freebet w wysokości 20 PLN oraz bonus od 2. depozytu do 2100 PLN!

🎁 Jaki jest kod promocyjny na najwyższy bonus w Fortunie?

2720PLN

Zaloguj się aby dodawać komentarze