Betx opinie 2022 – sprawdź, czy warto i poznaj ofertę bukmachera!

betX_opinie o bukmacherze

betx promocje

BetX opinie

BetXopinie 2021 – Pakiet 7827 złotych✔️
Kod promocyjny BetX JUŻ WKRÓTCE
Bonus od depozytu 7777 złotych
Freebet 50 złotych
Gra bez podatku 24/7
Ostatnia aktualizacja 01.09.2022

Jeśli szukasz opinii na temat bukmacher BetX, który wkroczył na polski rynek, to dobrze trafiłeś. To jeden z najnowszych legalnych bukmacherów w Polsce oferujący zakłady bukmacherskie w internecie. Sprawdziliśmy jego ofertę i mamy opinię odnośnie oferty BetX. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Opinie o BetX – legalnym bukmacherze

BetX jest kolejną firmą bukmacherską, która otrzymała licencję Ministerstwa Finansów na przyjmowanie i udzielania zakładów wzajemnych w naszym kraju. Legalny operator został zarejestrowany w KRS (pod nr 0000750227) z siedzibą w Warszawie, a prezesem zarządu jest Krzysztof Wal.

Bukmacher rozpoczął swoją działalność (pod koniec maja 2020 roku) za pośrednictwem strony internetowej ebetx.pl. Na chwilę obecną BetX online nie oferuje mobilnej aplikacji.

Przypomnijmy, że status legalnego bukmachera to najważniejszy element. W Polsce można obstawiać tylko i wyłącznie u firm, które posiadają licencję Ministerstwa Finansów, a BetX taką otrzymał w 2018 roku!

BetX – bonus i oferta powitalna

Zaraz po wystartowaniu BetX szczególnie zaimponował bonusami powitalnymi. Łączna kwota dla nowych graczy sięga rzędu 5230 złotych! W składach bonusu na start wchodzą:

  • Bonus od depozytu do 7777 PLN
  • Freebet 50 PLN
  • Gra bez podatku 24/7

Jak na początek działalności – potrójny pakiet powitalny w BetX robi wrażenie. W ramach oferty dla nowych graczy możną sięgnąć po trzy najpopularniejsze rodzaje bonusów bukmacherskich. Inaczej mówiąc – każdy znajdzie coś dla siebie.

Poniżej wyjaśnimy: jak wykorzystać bonusy od BetX?

Bonus od depozytu 7777 PLN w BetX

Za pierwszy depozyt w BetX można zdobyć bonus 100% od wpłaty do 7777 PLN. To najwyższa promocja za pojedynczą wpłatę wśród polskich bukmacherów! Minimalna kwota depozytu pozwalająca na bonus to 10 PLN. Ale pamiętaj – chcąc odebrać maksymalny bonus należy wpłacić 7777 PLN lub więcej. Wówczas twoje konto zostanie zasilone bonusem 7777 złotych.

Aby skorzystać z promocji od depozytu w BetX należy zarejestrować konto na stronie ebetx.pl i zrobić wpłatę w ciągu 7 dni od rejestracji. Jeśli nie zdążysz – szansa na bonus przepadnie!

Obrót środkami jest według zasady, że jeśli wpłacisz 10 – 7777 PLN to kwota depozytu podlega czterokrotnemu obrotowi, a bonus uwalniany jest stopniowo, co 25 procent. Kurs ogólny nie może być mniejszy niż 2.44, a na kuponach AKO każdy z typów musi mieć mnożnik co najmniej na poziomie 1.25.

Bonus będzie ważny na twoim koncie przez 60 dni – w tym czasie trzeba dokonać wymaganego obrotu. Warto wiedzieć, że po zrobieniu 25% obrotu – kwota 25% bonusu zostanie uwolniona i będzie gotowa do wypłaty. I tak dalej przez cztery kroki aż do realizacji 100% obrotu.

Darmowy zakład w BetX – 50 PLN za rejestrację

To coś, co gracze lubią najbardziej, czyli darmowe bonusy bez depozytu. W BetX za rejestrację konta zgarnąć można freebet o wartości 50 PLN. Jak zagrać za darmowy zakład?

Wystarczy otworzyć konto w BetX, a na Twoim koncie pojawi się darmowy zakład 50 PLN. Aby wykorzystać freebet przygotuj kupon złożony z minimum trzech typów o minimalnym kursie łącznym 3.00. Liczą się tylko zakłady sportowe. Pamiętaj po rejestracji – masz siedem dni na skorzystanie z freebetu. W przypadku wygranej – pieniądze lądują na twoim koncie i są gotowe do wypłaty.

BetX – kod promocyjny

Jaki jest kod promocyjny w BetX na większy bonus na start? Aktualnie nie odpowiemy Ci na to pytanie, ponieważ bukmacher nie rozpoczął jeszcze swojego programu afiliacyjnego. Pamiętaj jednak, żeby zaglądać na naszą stronę, ponieważ z pewnością będziemy mieli dla Was wyjątkowy bonus na start u tego operatora i tak jak zawsze, z naszym kodem zgarnięcie więcej niż w standardowej ofercie!

Jak doskonale wiesz na portalu zagranie.com dla naszych użytkowników oferujemy specjalne kody promocyjne, dzięki którym bonusy są jeszcze wyższe niż w standardzie. Przykład? Z kodem promocyjnym STS otrzymasz zakład bez ryzyka 30 PLN, a dodatkowo zgarniesz freebet 29 PLN i bonus od wpłaty 1200 PLN.

Kiedy uruchomimy kod promocyjny BetX – od razu cię o tym poinformujemy!

BetX – oferta

Na początek działalności online BetX skupił się na podstawowej ofercie, czyli zakładach sportowych w trybie przedmeczowym i live. Dodatkowo bukmacher wzbogacił swoją ofertę o zakłady na sporty wirtualne.

Analizując ofertę zakładów sportowych trafiliśmy na wiele dyscyplin, które aktualnie są rozgrywane. Wydaje się, że zbiegiem czasu będzie przybywać nowych rozgrywek i dyscyplin sportowych. Co ważne, w ofercie znajdują się kursy na esport.

betx oferta

Najpopularniejsza dyscyplina sportowa w zakładach, czyli piłka nożna jest solidnie zagospodarowania przez BetX. Mecze piłkarskie posiadają ponad 300 rynków do obstawiania – podobnie jak u topowych legalnych bukmacherów. Obstawianie zakładów ułatwia dostęp do statystyk, które dostarczane są przez zewnętrzną firmę Sportradar.

Niestety w ofercie BetX występują także duże braki. Jakie? Nie ma popularnej funkcji cash-out oraz bukmacher nie prowadzi transmisji “na żywo”. Brakuje również mobilnej aplikacji na systemy iOS i Android.

Płatności w BetX

Na chwilę obecną depozyty w BetX można składać za pośrednictwem elektronicznego przelewu dotpay. Wpłaty realizowane są codziennie przez całą dobę. Wkrótce ma pojawić się opcja płatności przez serwis Przelewy24.

Wypłaty realizowane są na rachunek bankowy klienta.

BetX – podsumowanie i nasze opinie

Oczywiście jest wciąż za wcześnie, by stawiać kategoryczne oceny, jeśli chodzi o bukmachera BetX. Widać pozytywne elementy – jak szeroki wachlarz możliwości w obstawianiu piłki nożnej i sporo gier w sportach wirtualnych. Dodatkowo dużym plusem jest naprawdę wysoki bonus powitalny składający się z atrakcyjnego zakładu bez ryzyka i freebetu.

Cieniem na bukmachera BetX kładzie się brak specjalnych funkcji w zakładach. Co więcej, pierwszy kontakt z tym bukmacherem przez użytkowników jest mocno rozczarowujący. Klienci narzekają na brak możliwości zweryfikowania konta, a co za tym idzie – nie możność wypłacenia środków finansowych. W tym przypadku wielkim minusem jest brak kontaktu z bukmacherem, bo dział supportu nie odpowiada na skargi graczy. Monitorujemy tą sytuację – i na bieżąco będziemy informować o zmianach w BetX.

FAQ

Zaloguj się aby dodawać komentarze