Programy lojalnościowe u legalnych bukmacherów | Konta VIP

Operatorzy zakładów bukmacherskich korzystają z bonusów i coraz to lepszej oferty po to, żeby pozyskiwać i utrzymywać u siebie klientów. Bukmacherzy zdają sobie sprawą z dużej konkurencji, jak jest na rynku, dlatego myślą o nowych metodach aktywizowania użytkowników oraz ich wyróżnienia. W ten sposób powstały programy lojalnościowe u legalnych bukmacherów. Za ich sprawą klienci walczą o dodatkowe profity. To promocje dla stałych graczy, więc program lojalnościowy i konto VIP sprawdza się świetnie zarówno z punktu widzenia typera, jak i bukmachera.

Programy lojalnościowe u legalnych bukmacherów | Konta VIP

Programy lojalnościowe w zakładach bukmacherskich powstały jeszcze długo przed erą bukmacherów online. Starsi klienci mogą pamiętać m.in. klub STS, który skupiał w sobie graczy obstawiających w punktach stacjonarnych. Tego typu programy cieszyły się dużą popularnością, ponieważ gracze legitymowali się specjalnymi kartami członkowskimi, a dzięki temu mogli nabijać sobie punkty, korzystać z wyjątkowej oferty oraz zyskiwać dodatkowe bonusy.

Istota programów lojalnościowych u bukmacherów jest taka, żeby aktywni typerzy byli w dalszej perspektywie nagradzani m.in. cashbackiem, voucherem czy nagrodą rzeczową. Najczęściej w programach lojalnościowych chodzi o to, by regularnie typować, a to przekłada się na coraz to wyższe profity z tytułu konta VIP.

Bukmacherzy i ich programy lojalnościowe✔️
STSStrefa VIP STS
FortunaFortuna Klub Plus
BETFANBETFAN Concierge
ForBETForBET VIP Clup
SuperbetSuper Club Superbet
BetclicBetclic Strefa VIP
PZBukSklep Gracza PZBuk
EtotoEtotomania i Liga VIP Etoto

W zakładach bukmacherskich praktycznie każdy operator posiada własny program lojalnościowy. Oczywiście różnią się one zasadami członkostwa, nagrodami i naliczanymi punktami. Szczegóły każdego z programów VIP u polskich bukmacherów wyjaśnimy w dalszej części artykułu.

Zakłady bukmacherskie online: https://zagranie.com/zaklady-bukmacherskie-online/ <- kliknij i sprawdź aktualne opinie o polskicj bukmacherach, którzy w swoich ofertach mają pakiety VIP dla graczy!

Czym są programy lojalnościowe u bukmacherów?

Programy lojalnościowe u bukmacherów to coś w rodzaju nagrody, jaką operator proponuje za to, że dany gracz korzysta właśnie z jego usług. Jak wiadomo programy lojalnościowe mają na celu docenienie użytkownika w dłuższej perspektywie czasu. Dla przykładu – w bonusie powitalnym dodatkowe pieniądze otrzymujesz po rejestracji, z kolei w programie lojalnościowym określone profity przychodzą z czasem.

W zakładach bukmacherskich programy lojalnościowe z reguły sprowadzają się do tego, że klient za obstawione kupony otrzymuje punkty. Następnie punkty te można wymienić w sklepie gracza na bonusy: freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy od wpłaty itd. Bywają też programy lojalnościowe, że zgromadzone punkty zamienia się na nagrody rzeczowe. Dzięki programowi lojalnościowemu pośrednio można odzyskać środki, które zainwestowało się na wcześniejsze obstawianie zakładów.

Na czym polega konto VIP u bukmachera?

Bardzo często wraz z programami lojalnościowymi występuje konta VIP u bukmachera. Jak wiesz w serwisie Zagranie.com możesz otrzymać kody promocyjne VIP na bonusy dla nowych graczy. A czym są konta VIP w ramach programu lojalnościowego? To specjalny status klienta, który cechuje się tym, że taki gracz po prostu może więcej. Konto VIP u bukmachera pozwala grać bez limitu stawki, daje obsługę klienta przez całą dobę, a także możliwość typowania specjalnych zakładów na życzenie. Co więcej, gracze VIP takich bukmacherów jak STS czy Betclic mogą liczyć na zaproszenia na mecze/wydarzenia sportowe lub wycieczki turystyczne. Z kolei BETFAN w swoim specjalnym programie lojalnościowym oferuje:

BETFAN CONCIERGE z kodem promocyjnym

Konto VIP, jak sama nazwa sugeruje, to udział w wyjątkowej grupie. To wąskie grono graczy. Jak do niego trafić? To zależy od programu bukmachera. Na pewno zaproszenie do klientów VIP można otrzymać za pośrednictwem swojej gry, a więc obstawiania za wysokie stawki. Aby zostać też dostrzeżonym przez bukmachera należy grać z dużą regularnością. Najczęściej bukmacher sam proponuje takiemu graczowi, aby ten przyjął zaproszenie do klubu VIP.

Bonusy bukmacherskie – sprawdź jakie bonusy i promocje czekają na Ciebie w specjalnych programach na start!

Programy lojalnościowe u bukmacherów

Ile jest programów lojalnościowych na polskim rynku? Można stwierdzić, że ilu bukmacherów, tyle programów! Korzystanie z programów lojalnościowych czasami wymaga od gracza złożenia deklaracji, a więc zapisania się do niego, ale bywają też bukmacherzy, którzy z automatu klasyfikują każdego klienta do swojej promocji. Co najważniejsze, to żeby posiadać zarejestrowane konto u danego bukmachera.

Schemat działania programów lojalnościowych jest podobny. Najbardziej wynagradzana jest stała gra, za wysokie stawki. To powoduje szybki przyrost punktów na twoim koncie, a w konsekwencji możliwość ich wymiany na darmowe zakłady, bonusy itd. Korzystając z legalnego bukmachera nie ma znaczenia za pośrednictwem czego będziesz obstawiał. Zakłady z komputera i mobilnej aplikacji liczą się tak samo do programu lojalnościowego.

Co dokładnie czeka na ciebie u legalnych bukmacherów? Przeanalizowaliśmy wszystkie programy lojalnościowe:

STS – Strefa VIP

Znajdowanie się w strefie VIP STS, to okazja odbierania biletów na mecz piłkarskie i różne wydarzenia sportowe. Gracze VIP tego bukmachera oglądali z trybun m.in. mecze piłkarskich Mistrzostw Świata w Rosji. Strefa VIP STS zarezerwowana jest tylko dla najlepszych klientów, którzy wykazują się w zakładach poprzez ilość stawek, liczbę obstawianych kuponów oraz regularność.

sts program lojalnościowy

W strefie VIP STS możesz liczyć na błyskawiczną obsługę i autoryzacje naprawdę wysokich zakładów. Posiadając konto VIP na sts.pl będziesz miał priorytetowe płatności, a także ofertę dedykowanych bonusów. Jaki jest sposób na dołączenie do strefy VIP w STS? Konto online u tego bukmachera, a następnie codzienna gra. Jeśli zostaniesz dostrzeżony przez bukmachera, to otrzymasz stosowne zaproszenie.

W STS możesz zarejestrować konto z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE za który otrzymasz zakład bez ryzyka 100 zł, bonusy od depozytów do 600 zł oraz bonus 60 zł za wykonanie kilku zadań.

Opinie o zakładach bukmacherskich: https://zagranie.com/zaklady-bukmacherskie-opinie/.

Fortuna Klub Plus

Fortuna Klub Plus to program lojalnościowy przygotowany przez bukmachera Fortunę. W tym przypadku, żeby brać udział w tej promocji, trzeba się do niej samemu zapisać. W Fortuna Klub Plus otrzymujesz punkty za typowanie zakładów bukmacherskich: przedmeczowych i “na żywo”. Zebrane punkty możesz wymień w e-shop, czyli sklepie Fortuna Klub Plus. Tam punkty FKP wymienisz na bonus np. darmowy zakład lub zakład bez ryzyka.

Fortuna Klub Plus - punkty FKP w Fortunie

Za postawione 2 PLN otrzymujesz 1 punkt w Fortuna Klub Plus. Na start za rejestrację z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE m.in. odbierzesz w Fortuna Klub Plus 2800 punktów. Następnie możesz je wymienić w sklepie na darmowy zakład 20 PLN!

Punkty w FKP nie są zerowane i cały czas pozostają na twoim koncie aż do momentu, kiedy zdecydujesz się je wymienić na: bonus, freebet lub bonus kursowy.

BETFAN Concierge

Betfan Concierge przypomina strefę VIP w STS. W tym przypadku również możesz uzyskać status konta VIP, które wiąże się z priorytetową obsługą, specjalnymi promocjami, zaproszeniami na wydarzenia sportowe itd. Jak dołączyć do Betfan Concierge? Sposób uzyskania konta VIP jest taki sam jak w STS – po prostu trzeba być zarejestrowanym graczem STS, a w dalszej kolejności wyróżniać się swoją grą. Kiedy zauważy to Betfan, wystosuje do ciebie specjalne zaproszenie do klubu VIP.

W Betfan zakładając konto z kodem promocyjnym ZAGRANIE otrzymasz bonus 200% od pierwszej wpłaty.

ForBET VIP Club

forBET VIP club to również miejsce, gdzie uczestnicy mogą liczyć różne przywileje. Konto VIP forBET oznacza osobistego opiekuna, zaproszenia na mecze, wyścigi itd. oraz brak limitów, błyskawiczne księgowanie płatności. Do forBET VIP Club można dołączyć tylko za pośrednictwem specjalnie otrzymanego zaproszenia od bukmachera.

Każdy z graczy może zgłosić swoją chęć uczestnictwa w tym programie, a następnie otrzymać okres próbny. Wszystko to jest możliwe po zarejestrowaniu konta z kodem promocyjnym 2480PLN, za który także otrzymasz kilka bonusów na grę.

Jeśli aktywnie grasz w forBET, a twoje miesięczne depozyty przekraczają 10 tysięcy PLN, to możesz zgłosić się do VIP Club wysyłając wiadomość na adres: vip@iforbet.pl.

Super Club w Superbet

Super Club to program lojalnościowy, gdzie nagradzany jest każdy kupon zagrany w zakładach Superbet. 1 zł postawione to 1 punkt do Super Club. Zgromadzone punkty wymieniasz na nagrody. Na starcie możesz otrzymać 25 PLN w voucherach po 5 PLN za uzyskane 25 punktów. Później o bonusy jest trochę trudniej, bo 1000 punktów = 10 voucherów po 5 PLN (łącznie bonus 50 PLN).

superclub

Do Super Clubu Superbet zapiszesz się tylko w punkcie stacjonarnym tego bukmachera.

Betclic Strefa VIP

Status VIP w Betclic to również wyjątkowe traktowanie. Gracze, którzy trafili do tego grona mieli okazje m.in. podróżowania na mecz Realu Madryt z Atletico Madryt. Znajdując się w strefie VIP Betclic to okazja na ekskluzywne promocje, dedykowaną obsługę, specjalne nagrody (bilety, upominki itd.) oraz oferty premium.

Konto VIP w zakładach bukmacherskich Betclic uzyskasz w sytuacji, jeśli operator ten wyda dla ciebie specjalne zaproszenie. Kiedy zaakceptujesz propozycje od Betclic, to uzyskasz status gracza VIP.

Sklep Gracza PZBuk

Sklep gracza PZBUK to program lojalnościowy, a zarazem miejsce, w którym wymieniasz punkty na nagrody. W PZBUK wynagradzana jest wpłata, zakład i zalogowanie się na konto. Za każdą z tych czynności można gromadzić punkty, a następnie wymieniać je na bonusy w sklepie gracza. W programie PZBUK za punkty otrzymasz wiele bonusów – od wkładu, zakładów bez ryzyka i darmowych zakładów. Już na starcie za nasz kod bonusowy PZBUK odbierzesz za darmo 20 tysięcy punktów, które z miejsca możesz zamienić na bonus w sklepie gracza.

Sklep PZBuka do wykorzystania bonusów

Etotomania i Liga VIP w Etoto

W Etotomani codziennie przyznawane są bonusy. Gromadzone punkty na konto decydują o tym, na jaki poziom w Etoto możesz liczyć. Jeśli będzie to złoty poziom, to będziesz mógł liczyć na promocję z największą częstotliwością i najwyższymi wygranymi.

Etoto posiada też ofertę VIP, czyli Ligę VIP, do której można dołączyć na specjalne zaproszenie od tego bukmachera. Wiąże się ona z dodatkowymi profitami w postaci bonusów, wysokimi kursami, dedykowaną obsługą klienta itd. Będąc w tym elitarnym gronie możesz liczyć też na wyjazdy VIP, bonusy urodzinowe itd.

Kody promocyjne na bonusy dla nowych graczy. Sprawdź i odbierz najlepsze bonusy na start!

Które konto VIP i który program lojalnościowy u bukmacherów są najlepsze?

Na pewno warto byłoby posiadać konto VIP u kilku bukmacherów, bo to wiązałoby się z grą bez limitów, a także dodatkowymi przywilejami takimi jak chociażby bilety na mecze itd. Z tego tytułu atrakcyjną wersją konta VIP wydaje się być bukmacher STS, który jest sponsorem polskiej reprezentacji w piłce nożnej. To operator, który często oferuje bilety na mecze polskiej kadry dla swoich klientów VIP.

Jeśli chodzi o program lojalnościowy, który polega na kompletowaniu punktów, a następnie wymianie ich na bonusy, to atrakcyjnie wygląda oferta Fortuny. Fortuna Klub Plus to coś, co polubią aktywni gracze. Korzystając z zakładów Fortuny regularnie będziesz nabijał swój licznik punktowy w Fortuna Klub Plus, a w przyszłości wiązać się to będzie z bonusami.

FAQ

Gdzie są programy lojalnościowe?

Programy lojalnościowe spotkasz u legalnych bukmacherów w Polsce!

Gdzie mogę mieć konto VIP?

Konto VIP w zakładach bukmacherskich możesz uzyskać u takich operatorów jak: STS, Betfan, forBET, Betclic i Etoto.

W którym programie lojalnościowym są bonusy za uzyskane punkty?

Takie atrakcje możesz spotkać w Fortuna Klub Plus, Super Club Superbet i Sklepie gracza PZBUK.

Zaloguj się aby dodawać komentarze