U jakiego bukmachera można obstawiać bez weryfikacji konta? Minimum formalności to coś, czego oczekuje większość typerów, dlatego bukmacherzy bez weryfikacji są przez nich poszukiwani. Im szybciej można zagrać zakład, bez zbędnych druczków lub formularzy – tym lepiej. W Polsce jest dostępna długa lista bukmacherów bez weryfikacji, u których można typować zakłady sportowe – znajdziesz ją w tym tekście. Nie wszędzie musisz od razu rejestrować konto stałe, aby uzyskać dostęp do pełnej oferty zakładów przedmeczowych i na żywo.

Najlepsi bukmacherzy bez dowodu – TOP 3

👉 Gracze szukający bukmachera bez weryfikacji zazwyczaj chcą szybko założyć konto, żeby puścić kupon na zbliżający się mecz. Dlatego nie po drodze im z bukmacherami, którzy już przy rejestracji wymagają dokumentu tożsamości i podania kompletnych danych osobowych. To zajmuje znacznie więcej czasu i może przeszkodzić w postawieniu zakładu przed rozpoczęciem się wydarzenia sportowego. U bukmacherów bez weryfikacji konto można utworzyć w 1-2 minuty!

Zakłady bukmacherskie bez weryfikacji nie oznaczają, że firma łamie prawo. To sposób udostępniania gry przez legalnych operatorów, którzy posiadają licencję Ministerstwa Finansów. Możliwość obstawiania bez weryfikacji nie łamie zapisów ustawy hazardowej, więc wszystko odbywa się zgodnie z prawem.

💡 Aktualnie bukmacherzy bez dowodu to już standard na naszym rynku. 90% legalnych firm pozwala na rejestrację konta w ten sposób. Poniżej prezentujemy listę najlepszych buków, u których założysz konto bez sięgania po dokument tożsamości!

BukmacherBonusy BEZ weryfikacjiOgraniczenia kontaRejestracja
STS✅ Zakład bez ryzyka 100 zł
✅ Bonusy od wpłaty 1500 zł
✅ Bonus za zadania 60 zł
Limit stawek do 5000 złOtwórz konto!
BETFAN✅ Freebet 60 zł
✅ Zakład bez ryzyka 600 zł
✅ Bonus 100% do 1000 zł
Limit stawek do 5000 złOtwórz konto!
Fortuna✅ Zakład bez ryzyka 600 zł
✅ Bonus 50% do 200 zł
✅ Freebet 10 zł
Brak freebetu 20 zł – dostępny po weryfikacji;
Limit stawek do 5000 zł
Otwórz konto!
Bukmacher bez dowodu TOP 3

Bukmacher bez dowodu, bukmacher bez weryfikacji – co to znaczy?

Rejestracja u bukmachera bez weryfikacji oznacza, że firma ta pozwala na utworzenie profilu gracza bez pozyskania od użytkownika takich informacji, jak seria i numer dowodu osobistego lub paszportu. Co więcej, nowy użytkownik nie musi od razu przesyłać do bukmachera skanów/zdjęć dokumentu tożsamości. Weryfikacja w zakładach online polega przede wszystkim na tym, żeby na podstawie skanów ocenić wiarygodność typera. W ten sposób odbywa się weryfikacja, czyli kontrola, czy podane dane w formularzu rejestracyjnym pokrywają się z dokumentem tożsamości. Zwłaszcza istotne jest, czy określona osoba ukończyła 18 lat.

Jeśli bukmacher online bez dowodu początkowo nie wymaga weryfikacji, to w takiej sytuacji konto założysz bez zdjęć dokumentu i wpisywania konkretnych informacji. W praktyce umożliwia to błyskawiczny proces od rejestracji po zalogowanie się na konto i obstawienie. Wystarczy wpisanie imienia, nazwiska, numeru PESEL, numeru telefonu i adresu e-mail, żeby uzyskać dostęp do internetowych zakładów.

Szybka rejestracja u bukmachera – zalety

Rejestracja bez weryfikacji w zakładach bukmacherskich to model obsługiwany przez większość operatorów na naszym rynku. Użytkownik nie musi posiadać zdjęć lub skanów dokumentu tożsamości. Bez tego również będzie mógł skorzystać z zakładów bukmacherskich, a więc: zalogować się, dokonać wpłaty na konto i postawić zakład. Idąc dalej, wielu bukmacherów w Polsce na konto bez weryfikacji przyznaje też bonusy powitalne w formie freebetów, zakładów bez ryzyka czy bonusów od wpłaty.

U bukmachera bez weryfikacji postawisz kupony, ale też uzyskasz bonusy na grę. Pamiętaj jednak, że istotnym ograniczeniem, które posiadają bukmacherzy bez weryfikacji, to brak wypłaty wygranej na konto bankowe. W takiej firmie bukmacherskiej możesz wpłacać i obstawiać, ale jeśli będziesz chciał wypłacić środki finansowe, to weryfikacja stanie się koniecznością.

Bukmacherzy bez weryfikacji – główne atuty:

✔️ Rejestracja bez dowodu lub paszportu

✔️ Szybki proces tworzenia konta, który zwykle zajmuje 2-3 minuty

✔️ Minimum formalności

✔️ Bonusy na start za kod promocyjny

Bukmacherzy bez weryfikacji – LISTA

W Polsce bukmacherów bez weryfikacji przybywa, ponieważ to sygnał dla użytkowników, że w tym właśnie miejscu mogą zrealizować błyskawiczny kupon. Przewaga buków bez weryfikacji jest znaczna, więc klienci, którzy oczekują szybkiej rejestracji na zakłady online, mogą przebierać w ofertach. U każdego bukmachera online podczas rejestracji możesz użyć nasz kod promocyjny, żeby odebrać atrakcyjne bonusy powitalne.

Jaki bukmacher bez skanu dowodu przyjmie Twoją rejestrację? Poniżej znajdziesz wszystkich tego rodzaju operatorów.

STS bukmacher bez weryfikacji

Lider naszego rankingu bukmacherów, a więc STS jest bukmacherem bez weryfikacji. To firma, która oferuje szybką rejestrację bez dokumentu tożsamości. Po wpisaniu kodu ZAGRANIE można uzyskać pełny zestaw bonusów na niezweryfikowanym profilu gracza! Co istotne, STS nie daje limitu czasowego na wykonanie pełnej rejestracji – można ją zrealizować w dogodnym dla siebie terminie.

🔎 Szczegóły konta:

 • Bonusy: pełna oferta z kodem promocyjnym
 • Czas na weryfikację: brak
 • Limit stawek: do 5000 zł

BETFAN bukmacher bez weryfikacji

BETFAN ogranicza klientów bez weryfikacji do łącznej kwoty stawek wynoszącej 5000 zł. Jeśli chodzi o czas, to bukmacher ten nie wskazuje dokładnego terminu, w którym trzeba zweryfikować konto. Oczywiście, że na pewno będzie to trzeba zrobić przed pierwszą wypłatą. Po rejestracji z kodem bez weryfikacji w BETFAN można uzyskać pełny pakiet bonusów na start: zakład bez ryzyka 600 zł, 100% do 1000 zł oraz freebet 60 zł.

🔎 Szczegóły konta:

 • Bonusy: pełny pakiet z kodem promocyjnym
 • Czas na weryfikację: brak
 • Limit stawek: do 5000 zł

Fortuna bukmacher bez weryfikacji

W Fortunie bez weryfikacji można pograć przez 28 dni. Po tym czasie dalsze obstawianie będzie możliwe, ale po wysłaniu do bukmachera dokumentu tożsamości. Limit stawek na tymczasowym koncie Fortuna wynosi 5000 zł, a za kod promocyjny nowi użytkownicy mogą otrzymać: zakład bez ryzyka 600 zł, bonus od 2. depozytu 50% do 200 zł oraz dwa freebety 10 zł + 20 zł.

Klient Fortuny bez weryfikacji nie może uzyskać bonusu freebet o wartości 20 zł. Podczas rejestracji u tego bukmachera podajesz tylko podstawowe informacje + kod promocyjny.

🔎 Szczegóły konta:

 • Bonusy: brak freebetu 20 zł po szybkiej rejestracji, pozostałe dostępne
 • Czas na weryfikację: 28 dni
 • Limit stawek: do 5000 zł

Superbet bukmacher bez weryfikacji

W Superbet bez weryfikacji otrzymasz pełny zestaw bonusów powitalnych: freebet, zakład bez ryzyka i bonus od wpłaty. To firma, która pozwala obstawiać na tymczasowym koncie przez 90 dni. W tym okresie nie można przekroczyć limitu stawek ustalonego na 5000 zł. Superbet to bukmacher bez weryfikacji dowodu, u którego zarejestrujesz konto z kodem ZAGRANIE.

🔎 Szczegóły konta:

 • Bonusy: wszystkie bonusy z kodem promocyjnym
 • Czas na weryfikację: 90 dni
 • Limit stawek: do 5000 zł

TOTALbet bukmacher bez weryfikacji

Bukmacher TOTALbet to kolejny przykład operatora pozwalającego na zakłady bez weryfikacji. Konto zarejestrujesz błyskawicznie bez dokumentu tożsamości. Będzie ono ważne przez 90 dni – w tym czasie możesz korzystać z limitu stawek do 5000 zł. Z naszym kodem można odebrać zakład bez ryzyka i bonus od wpłaty! Freebety bez depozytu zostaną przyznane dopiero po weryfikacji.

🔎 Szczegóły konta:

 • Bonusy: brak freebetów na koncie tymczasowym, bonusy w kwocie 35 zł dostępne po weryfikacji
 • Czas na weryfikację: 90 dni
 • Limit stawek: do 5000 zł

ETOTO bukmacher bez weryfikacji

Zakłady bukmacherskie ETOTO bez weryfikacji mogą być obstawiane za maksymalną stawkę 4000 zł. Bukmacher nie określa czasu na weryfikację, ale na pewno trzeba ją będzie wykonać przed pierwszą wypłatą. Na koncie bez weryfikacji ETOTO można uzyskać maksymalny bonus powitalny od tego operatora: 200% do 200 zł + freebet 50 zł za kod promocyjny.

🔎 Szczegóły konta:

 • Bonusy: pełny zestaw z kodem promocyjnym od Zagranie.com
 • Czas na weryfikację: brak
 • Limit stawek: do 4000 zł

Noblebet bukmacher bez weryfikacji

W Noblebet podczas rejestracji bez dowodu aktywujesz kod promocyjny, a co za tym idzie odbierzesz pełny pakiet bonusów na start. Co więcej, to bukmacher, który pozwala na bezterminową grę na niezweryfikowanym koncie. Oczywiście chcąc wypłacić środki, będziesz zmuszony do przesłania dokumentu tożsamości.

🔎 Szczegóły konta:

 • Bonusy: freebety + bonusy od wpłaty
 • Czas na weryfikację: brak
 • Limit stawek: do 5200 zł

PZBuk bukmacher bez weryfikacji

W PZBuk bez weryfikacji aktywujesz nasz kod, za który otrzymasz freebet i zakład bez ryzyka. To o tyle wyjątkowy bukmacher, który nie nakłada na użytkownika limitu związanego ze stawkami w grze na niezweryfikowanym profilu.

🔎 Szczegóły konta:

 • Bonusy: freebet + zakład bez ryzyka
 • Czas na weryfikację: brak
 • Limit stawek: brak

Fuksiarz bukmacher bez weryfikacji

W Fuksiarzu bez dowodu utworzysz konto, na którym możesz skorzystać z zakładu bez ryzyka. W ten sposób w 100% odbierzesz bonus powitalny u tego bukmachera. Jeśli chodzi o pozostałe parametry to Fuksiarz posiada je na podobnym poziomie, co większość operatorów. Limit stawek nie może przekroczyć 5000 zł, a czas na weryfikację to 90 dni.

🔎 Szczegóły konta:

 • Bonusy: zakład bez ryzyka
 • Czas na weryfikację: 90 dni
 • Limit stawek: do 5000 zł

LVBET bukmacher bez weryfikacji

W LVBET bez dowodu nie odbierzesz jednego z czterech bonusów. Chodzi o freebet bez depozytu, który zarezerwowany jest tylko dla zweryfikowanych klientów. Poza tym bukmacher ten daje nieograniczony czas na grę bez dokumentu tożsamości. Wystarczy aktywować kod promocyjny.

🔎 Szczegóły konta:

 • Bonusy: od wpłaty + zakład bez ryzyka
 • Czas na weryfikację: brak
 • Limit stawek: do 5200 zł

Totolotek bukmacher bez weryfikacji

To bukmacher, który wszystkie swoje bonusy na start udostępnia dopiero po zweryfikowaniu profilu gracza. Co więcej, w Totolotku kod bonusowy możesz wpisać po rejestracji, a nie – jak to zwykle bywa, podczas tworzenia konta.

🔎 Szczegóły konta:

 • Bonusy: brak
 • Czas na weryfikację: brak
 • Limit stawek: do 5000 zł

eWinner bukmacher bez weryfikacji

W eWinner bez dowodu, jako nowy klient polecony przez Zagranie.com, możesz otrzymać zakład bez ryzyka i bonus od wpłaty. W ten sposób zyskasz z kodem wszystkie bonusy na start od tego bukmachera. Wzorem Fortuny, to bukmacher, który daje 28 dni na zweryfikowanie profilu gracza.

🔎 Szczegóły konta:

 • Bonusy: zakład bez ryzyka + bonus od wpłaty
 • Czas na weryfikację: 28 dni
 • Limit stawek: do 5000 zł

Betclic bukmacher bez weryfikacji

W Betclic możesz zarejestrować konto bez dowodu z kodem promocyjnym: ZAGRANIE. Hasło to pozwala na odbiór zakładu bez ryzyka do 200 zł. Na niezweryfikowanym koncie u tego bukmachera możesz obstawiać przez 90 kolejnych dni.

🔎 Szczegóły konta:

 • Bonusy: zakład bez ryzyka
 • Czas na weryfikację: 90 dni
 • Limit stawek: do 5000 zł

Betcris bukmacher bez weryfikacji

W Betcris można utworzyć konto tymczasowe bez dowodu, ale wówczas nie odbierzesz żadnego bonusu na start. To bukmacher, który wypłaca tego rodzaju gratyfikacje po zweryfikowaniu danych osobowych. Wówczas możesz cieszyć się z freebetów i zakładu bez ryzyka.

🔎 Szczegóły konta:

 • Bonusy: brak
 • Czas na weryfikację: 90 dni
 • Limit stawek: do 5000 zł

Zakłady bukmacherskie bez weryfikacji – podsumowanie

Konto u bukmachera bez weryfikacji niesie sporo plusów, m.in. pozwala na szybką rejestrację i tymczasowo zwalnia użytkownika z nieco uciążliwych formalności. Spora część bukmacherów udostępnia pełny zakres promocji powitalnej na koncie niezweryfikowanym, więc użytkownik, który nie prześle skanów dowodu, nie traci prawa do najwyższych bonusów!

FAQ

Co oznacza bukmacher bez weryfikacji?

Bukmacher bez weryfikacji pozwala utworzyć konto i rozpocząć grę w zakładach online bez okazywania dokumentu tożsamości.

Ile zajmuje rejestracja u bukmachera bez weryfikacji?

U takiego bukmachera konto założysz błyskawicznie, w czasie od 1 do 2 minut.

Którzy bukmacherzy bez dowodu są dostępni w Polsce?

Oto lista bukmacherów, u których założysz konto bez dowodu: STS, BETFAN, Fortuna, Superbet, TOTALbet, ETOTO, Noblebet, Fuksiarz, eWinner, Betclic, Totolotek i PZBuk.

Którzy bukmacherzy gwarantują pełny pakiet powitalny bez weryfikacji?

Komplet bonusów na start bez przesyłania dowodu odbierzesz w: STS, BETFAN, Superbet, ETOTO, Noblebet, PZBuk, Fuksiarz, eWinner oraz Betclic.

Zaloguj się aby dodawać komentarze