U jakiego bukmachera można obstawiać bez weryfikacji konta? Minimum formalności to coś, czego oczekuje większość typerów, dlatego bukmacherzy bez weryfikacji są przez nich poszukiwani. Im szybciej można zagrać zakład, bez zbędnych druczków lub formularzy – tym lepiej. W Polsce jest dostępna szeroka lista bukmacherów bez weryfikacji, u których można typować zakłady sportowe. Nie wszędzie musisz od razu rejestrować konto stałe, aby uzyskać dostęp do pełnej oferty zakładów przedmeczowych i “na żywo”.

Bukmacherzy bez weryfikacji

Gracze szukający bukmachera bez weryfikacji zazwyczaj chcą szybko założyć konto, żeby puścić kupon na zbliżający się mecz. Dlatego nie po drodze im z bukmacherami, którzy już przy rejestracji wymagają dokument tożsamości i podanie kompletnych danych osobowych. To zajmuje znacznie więcej czasu, a typerowi może przeszkodzić w postawieniu zakładu przed rozpoczęciem się wydarzenia sportowego. U bukmacherów bez weryfikacji konto można utworzyć w 1-2 minuty!

Zakłady bukmacherskie bez weryfikacji nie muszą oznaczać tego, że firma łamie prawo. To sposób udostępniania gry przez legalnych operatorów, którzy posiadają licencję Ministerstwa Finansów. Możliwość obstawiania bez weryfikacji nie łamie zapisów ustawy hazardowej, więc wszystko odbywa się zgodnie z prawem.

Bukmacher bez weryfikacji – co to oznacza?

Rejestracja u bukmachera bez weryfikacji oznacza to, że firma ta pozwala na utworzenie profilu gracza bez takich informacji, jak seria i numer dowodu osobistego lub paszportu. Co więcej, nowy użytkownik nie musi od razu przesyłać do bukmachera skanów/zdjęć dokumentu tożsamości. Weryfikacja w zakładach online polega przede wszystkim na tym, żeby na podstawie skanów ocenić wiarygodność typera. W ten sposób odbywa się weryfikacja, która kontroluje, czy podane dane w formularzu rejestracyjnym pokrywają się z dokumentem tożsamości.

Jeśli bukmacher początkowo nie wymaga weryfikacji, to w takiej sytuacji konto założysz bez zdjęć dokumentu i wpisywania konkretnych informacji. W praktyce umożliwia to błyskawiczny proces od rejestracji po zalogowanie się na konto. Wystarczy wpisanie imienia, nazwiska, numeru PESEL, numeru telefonu i adresu e-mail, żeby uzyskać dostęp do internetowych zakładów.

Więcej o bukmacherach bez dowodu znajdziesz w tym miejscu: https://zagranie.com/bukmacherzy-bez-dowodu-czyli-wchodzisz-i-grasz-sprawdz-jak/.

Szybka rejestracja bez weryfikacji w zakładach bukmacherskich

Rejestracja bez weryfikacji w zakładach bukmacherskich to model, jaki obsługiwany jest przez większość operatorów na naszym rynku. Użytkownik nie musi wówczas posiadać przy sobie zdjęć lub skanów dokumentu tożsamości. Bez tego również mieć mógł skorzystać z zakładów bukmacherskich, a więc ma też opcje wykonania wpłaty na konto. Idąc dalej..wielu bukmacherów w Polsce na konto bez weryfikacji przyznaje też bonusy powitalne w formie freebetów i zakładów bez ryzyka. Jak widzisz u bukmachera bez weryfikacji postawisz kupony, ale też uzyskasz bonusy na grę.
Jedynym ograniczeniem, które posiadają bukmacherzy bez weryfikacji, to brak wypłaty wygranej na konto bankowe.

W takiej firmie bukmacherskiej możesz obstawiać i wpłacać, ale jeśli będziesz chciał wypłacić środki finansowe, to weryfikacja stanie się koniecznością.

Bukmacherzy bez weryfikacji – LISTA

W Polsce bukmacherów bez weryfikacji przybywa, ponieważ to sygnał dla użytkowników, że w tym właśnie miejscu mogą zrealizować błyskawiczny kupon. Przewaga buków bez weryfikacji jest znaczna, więc klienci, którzy oczekują szybkiej rejestracji na zakłady online, mogą przebierać w ofertach. Ciekawe jest to, że praktycznie u każdego bukmachera bez weryfikacji podczas rejestracji możesz użyć nasz kod promocyjny, żeby odebrać atrakcyjne bonusy powitalne.

STS bez weryfikacji

Lider naszego rankingu bukmacherów, a więc STS jest bukmacherem bez weryfikacji. To firma, która oferuje szybką rejestrację bez dokumentu tożsamości. Po wpisaniu kodu ZAGRANIE można uzyskać pełny zestaw bonusów na niezweryfikowanym profilu gracza! Mowa o zakładzie bez ryzyka, bonus bez depozytu i bonusie od wpłaty, dla których kwoty wynoszą kolejno: 234 PLN, 30 PLN i 1200 PLN.

Konto STS bez weryfikacji pozwala na zagranie kuponów o łącznej stawce 5000 PLN. Bukmacher nie stawia żadnych terminów granicznych, co do zweryfikowania danych i przejścia na konto stałe. Użytkownik może to zrobić w dowolnym czasie.

Fortuna bez weryfikacji

W Fortunie bez weryfikacji można pograć przez 28 dni. Po tym czasie dalsze obstawianie będzie możliwe, ale po wysłaniu do bukmachera dokumentu tożsamości. Limit stawek na tymczasowym koncie Fortuna wynosi 5000 PLN, a za kod promocyjny nowi użytkownicy mogą otrzymać zakład bez ryzyka 610 PLN i bonus od depozytu 100% do 2000 PLN.

Klient Fortuny bez weryfikacji nie może uzyskać bonus freebet o wartości 20 PLN. Podczas rejestracji u tego bukmachera podajesz tylko podstawowe informacje.

BETFAN bez weryfikacji

Betfan ogranicza klientów bez weryfikacji do łącznej kwoty stawek wynoszącej 5000 PLN. Jeśli chodzi o czas, to bukmacher ten nie wskazuje dokładnego terminu, w którym trzeba zweryfikować konto. Oczywiście, że na pewno będzie to trzeba zrobić przed pierwszą wypłatą. Po rejestracji bez weryfikacji w Betfan można uzyskać pełny pakiet bonusów na start: zakład bez ryzyka 600 PLN i 100% do 1000 PLN.

TOTALbet bez weryfikacji

Bukmacher Totalbet to kolejny przykład zakładów bez weryfikacji. Konto u tego operatora zarejestrujesz błyskawicznie bez dokumentu tożsamości. Będzie ono ważne przez 90 dni – w tym czasie możesz korzystać z limitu stawek do 5000 PLN. Totalbet bez weryfikacji uniemożliwia uzyskanie darmowych zakładów 20+20 PLN. Z naszym kodem można za to odebrać zakład bez ryzyka i bonus od wpłaty!

Superbet bez weryfikacji

W Superbet bez weryfikacji otrzymasz pełny zestaw bonusów powitalnych: freebet, zakład bez ryzyka i bonus od wpłaty. To firma, która pozwala obstawiać na tymczasowym koncie przez 90 dni. W tym okresie nie można przekroczyć limitu stawek ustalonego na 5000 PLN.

Etoto bez weryfikacji

Zakłady bukmacherskie Etoto bez weryfikacji mogą być obstawiane na maksymalną stawkę 4000 PLN. Bukmacher nie daje maksymalnego czasu na weryfikacje, ale na pewno trzeba ją będzie wykonać przed pierwszą wypłatą. Na koncie bez weryfikacji Etoto można uzyskać maksymalny bonus powitalny od tego operatora.

Pozostałe zakłady bukmacherskie bez weryfikacji [PZBUK, Fuksiarz, eWinner, Betclic, LVBET, Totolotek]

Tak ja wspominaliśmy na początku – w Polsce bukmacherów bez weryfikacji nie brakuje. Do tego grona można dołączyć też PZBUK, Fuksiarz, eWinner, Betclic, LVBET i Totolotek. Co łączy tych operatorów? To że proces rejestracji przebiega podobnie (bez dokumentu tożsamości), a ograniczenia konta tymczasowego stoją na podobnym poziomie. Na stronach tych operatorów dokonasz rejestracji, która trwa dosłownie kilka minut.

Obserwując rynek zakładów bukmacherskich można stwierdzić, że wyłamał się z niego forBET, bo to jedyny bukmacher, u którego od razu trzeba się weryfikować.

Bukmacherzy bez weryfikacji – podsumowanie

Konto u bukmachera bez weryfikacji niesie sporo plusów, bo pozwala na szybką rejestrację i to, że nie trzeba od razu przesyłać skanów/zdjęć dowodu itd. Część bukmacherów (np. STS) udostępnia pełny zakres promocji powitalnej, więc użytkownik, który nie zweryfikuje konta w tym przypadku nie traci też prawa do najwyższych bonusów.

FAQ

Co oznacza bukmacher bez weryfikacji?

Bukmacher bez weryfikacji pozwala utworzyć konto w zakładach online bez okazywania dokumentu tożsamości.

Ile zajmuje rejestracja u bukmachera bez weryfikacji?

U takiego buka konto założysz błyskawicznie - dosłownie w jedną lub dwie minuty!

Zaloguj się aby dodawać komentarze