Jakie są opinie o zakładach bukmacherskich? To zależy o jakiej firmie mowa, bo w Polsce legalnie działa już kilkunastu operatorów zakładów bukmacherskich. Bukmacherzy coraz częściej kojarzeni są z polskim sportem, bo ich logo pojawia się na meczach piłkarskich, halach siatkarskich czy telewizyjnych transmisjach sportowych. Które zakłady bukmacherskie cieszą się najlepszymi opiniami? Sprawdziliśmy! Zobacz opinie o zakładach bukmacherskich w Polsce!

Opinie o zakładach bukmacherskie online w Polsce

Zakłady bukmacherskie w Polsce dzielą się na legalne i nielegalne. Legalni operatorzy są zarejestrowanymi firmami w Polsce i posiadają zgodę na działalność od Ministerstwa Finansów. To wiąże się z określonymi korzyściami dla budżetu państwa – co roku firmy bukmacherskie odprowadzają wiele milionów w podatkach. Co dodatkowo ważne, legalni bukmacherzy sponsorują polski sport. Takie firmy jak STS, Fortuna, eWinner, czy forBET są zaangażowane w wiele umów sponsorskich i reklamowych z klubami piłkarskimi oraz innymi podmiotami sportowymi. Dzięki temu jeszcze dynamiczniej może rozwijać się polski sport.

fortuna ksw

Dlatego legalne zakłady bukmacherskie cieszą się dobrymi opiniami – to firmy, które respektują polskie prawo i stosują się do wytycznych w ustawie hazardowej. Bukmacherzy stają się częścią polskiego sportu. Przykład? Rozgrywki piłkarskie 1. ligi noszą nazwę Fortuna 1. liga, a rywalizacja o Puchar Polski również toczy się pod egidą bukmachera Fortuny.

Poniżej prezentujemy opinie o najlepszych zakładach bukmacherskich w Polsce:

STS – opinie

Jeśli chodzi o renomę, to zakłady bukmacherskie STS mają się czym pochwalić. STS jest sponsorem polskiej reprezentacji w piłce nożnej. Bukmacher ten wspiera również klub piłkarski Lech Poznań. Zakłady bukmacherskie STS reklamowane są przez byłego bramkarza Manchesteru United, Petera Schmeichela. To wszystko sprawia, że STS jako marka jest bardzo dobrze odbierana.

sts oferta

W opinii klientów zakłady bukmacherskie STS są także wysoko oceniane. W naszym rankingu to bukmacher z najwyższą opinią 10/10. W STS chwalone są bonusy na start, oferta i transmisje live w STS TV. Na dobre oceny zasługuje również szeroka lista płatności i szybkie wypłaty środków z konta. STS jest nowoczesnym bukmacherem, z którego skorzystasz na stronie www, mobilnej aplikacji i punkcie stacjonarnym.

STS zakłady bukmacherskie działają w Polsce od 1997 roku.

Opinie STS – sprawdź recenzję!

Fortuna – opinie

Fortuna bardzo angażuje się w polski sport – jest sponsorem skoczków narciarskich, federacji KSW, rozgrywek 1. ligi i Pucharu Polski, a także Legii Warszawa. To bukmacher, który od lat działa w Polsce, a aktualnie należy do grona najczęściej wybieranych operatorów. Opinie o zakładach bukmacherskich Fortuna są dobre, a w 2018 roku firma ta została wyróżniona na gali “Plebiscytu Sportowego” na najlepszych sportowców w Polsce.

Fortuna baner

To że zakłady bukmacherskie Fortuny zbierają dobre oceny znajduje potwierdzenie również w naszym rankingu, gdzie Fortuna została oceniona na 9.2/10. Typerzy doceniają tego bukmachera za wysokie kursy, dobry bonus powitalny i takie funkcje jak cash out oraz transmisje live.12 Fortuna jest bukmacherem w pełni dostosowanym do dzisiejszych standardów, bo oczywiście oferuje mobilną aplikację na iOS i Android.

Opinie Fortuna – sprawdź recenzję!

BETFAN – opinie

Betfan, jeśli spojrzymy globalnie na markę, nie jest tak znanym bukmacherem jak STS i Fortuna. To nowy bukmacher w porównaniu do dwóch wcześniej wspomnianych firm, dlatego na sportowym rynku nie odgrywa jeszcze tak ważnej roli. Ale w kontekście zakładów bukmacherskich krok po kroku buduje swoją reputację wśród graczy. Oferta Betfan jest wysoko oceniana, bo to bukmacher, który dał powiew świeżości. Na czym on polega? Na tym, że Betfan wystawia kursy na zdarzenia, których nie znajdziesz u innych operatorów np. możesz wytypować, czy tego lata padnie rekord temperatury?

betfan opinie

Zakłady bukmacherskie Betfan nie są również anonimowe przez wzgląd na ambasadora marki. Firma związała się umową z Mariuszem Pudzianowskim, byłym strongmanem i zawodnikiem MMA. “Pudzian” jest znany w sportowym środowisku, co na pewno przyciąga nowych klientów.

Bonusy Betfan są wysokie, ale też mają złożony regulamin. To nie jest silna strona tego bukmachera, więc opiniując go zwracamy uwagę na to, żeby uważać przy korzystaniu z promocji. Chodzi o to, że wszystkie bonusy trzeba obracać.

Opinie BETFAN – sprawdź recenzję!

forBET – opinie

Zakłady bukmacherskie forBET aktywnie działają na wielu płaszczyznach, by zyskać dobrą reputację. To bukmacher, który sponsoruje drużynę e-sportową X-kom AGO, a także kluby piłkarskie takie jak: Raków Częstochowa i ŁKS Łódź. E-sport i piłka nożna to nie jedyne dyscypliny z jakich kojarzony jest forBET, to również sponsoring Polskiego Związku Tenisowego, AMP futbol i Runmageddon.

forBET Raków grafika gramy razem

Zakłady bukmacherskie w forBET są wyróżniane przez graczy za wysokie kursy, dobrze rozbudowaną ofertę, a także dodatkowe możliwości typowania w oparciu o sporty wirtualne i zakłady karciane. Uzytkownicy forBET wystawiają dobre opinie aplikacji mobile i bonusom – szczególną popularnością cieszy się oferta Maxizysk.

Opinie ForBET – sprawdź recenzję!

Superbet – opinie

Coraz to lepszymi recenzjami może szczycić się najnowszy bukmacher online w Polsce – Superbet. Reklamowany przez Jerzego Dudka bukmacher powoli odnajduje się na polskim rynku, a za takie narzędzia jak aplikacja i cash out jest dobrze odbierany.

Zakłady Superbet awansują w naszym rankingu. Bukmacher zaczął współpracę z Janem Błachowiczem, co może sugerować, że oferta na MMA również będzie ulegać poprawie. W opiniach o Superbet wśród użytkowników Zagranie jest wiele dobrych słów za freebet 34 PLN.

Stawiając bonusy w zakładach Superbet przy promocjach STS i Fortuny, to nie wyglądają one imponująco, jeśli chodzi o kwoty. Ale – warunki obrotu są przyjazne w Superbet, więc pozytywnych komentarzy odnośnie tego również nie brakuje.

Opinie SuperBET – sprawdź recenzję!

Totalbet – opinie

Zakłady bukmacherskie TOTALbet cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród graczy. Wszystko za sprawą doskonałej oferty, a także znakomitych promocji. Na start możesz skorzystać z najwyższego bonusu od depozytu, opcji zakładu bez ryzyka, który w razie porażki od razu możesz wypłacić.

Oprócz tego w TOTALbet znajdziesz wiele promocji dla stałych graczy, freebety za samą rejestrację, a także możliwość gry bez podatku. Nie ma wątpliwości, że ten bukmacher ma jedne z najlepszych opinii w branży.

Opinie TOTALbet – sprawdź recenzję!

Totolotek – opinie

Zakłady bukmacherskie w Totolotku zbierają pozytywne komentarze za bonus mobile. To bukmacher, który również oferuje dość prosty w obrocie bonus na start 100% do 500 PLN.

Totolotek w ostatnich miesiącach nieco spuścił z tonu. Firma straciła m.in. udział w sponsorowaniu rozgrywek o piłkarski Puchar Polski. Nazwa Totolotek Puchar Polski została zamieniona na Fortuna Puchar Polski.

Z czysto typerskiego punktu widzenia Totolotek nie notuje progresu. Oferta jest stała i brakuje chęci pójścia do przodu. Wielu bukmacherów się rozwija, a Totolotek ostatnio stanął po prostu w miejscu. A przecież można wprowadzać nowe funkcje takie jak zakłady na gry karciane, czy szukać nowych rynków ofercie zakładów.

Opinie Totolotek – sprawdź recenzję!

ETOTO – opinie

Bukmacher ETOTO swoją renomę zawdzięcza przede wszystkim współpracy marketingowej ze znanymi dziennikarzami, którzy promuję ten produkt. W świadomości graczy z pewnością nie jest to pierwszy wybór, jednak ETOTO ma swoje atutu.

Lepsze opinie na temat tego bukmachera mogą pojawić się wraz z polepszeniem oferty zakładów między innymi na rynek esportu.

Opinie ETOTO – sprawdź recenzję!

eWinner – opinie

eWinner zakłady bukmacherskie chwalone są za ofertę żużlową i cashback bez warunków obrotu. Oczywiście plusów można wymienić więcej. O czym mowa? Custom Bet to taka funkcja w zakładach eWinner, którą możesz wykorzystać do propozycji własnych typów.

Opinie o zakładach eWinner mogą być również dobre, jeśli chodzi o typy na NBA. Standardowo wiele rynków (najwięcej) obsługiwanych jest w zakładach piłkarskich. Na plus w opiniach można wyróżnić cash out.

Jako nowy produkt eWinner wprowadził “Combo dnia”, co oznacza wysokie kursy na najciekawsze zdarzenia w ciągu dnia. Typy na “Combo dnia” znajdziesz w zakładce “popularne”. Informacje o “Combo dnia” pojawiają się też w kanałach social media zakładów bukmacherskich eWinner.

Opinie eWinner – sprawdź recenzję!

PZBuk – opinie

Oferta PZBUK przykuwa uwagę typerów NBA, którzy mogą oglądać wszystkie mecze tych rozgrywek na stronach pzbuk.pl. Poza tym w opiniach przewijają się dobre komentarze o bonusie cashback 500 PLN dla nowych graczy.

Zakłady bukmacherskie PZBUK generalnie nie wyróżniają się niczym szczególnym na tle innych firm. PZBUK jako całość nie jest bukmacherem z wysokimi ocenami, ale z drugiej strony nie należy do grona najniżej ocenianych operatorów. To średnia półka rynku bukmacherskiego w Polsce.

Opinie PZBuk – sprawdź recenzję!

LVBET – opinie

LV BET zakłady bukmacherskie przyciągają graczy e-sportu, którzy poza typami mają możliwość oglądania meczów e-sportowych – w tym środowisku to bukmacher, który zbiera dobre opinie.

Dużo dobrego można napisać też o pakiecie powitalnym LVBET. Jest w nim darmowy zakład, bonus od wpłaty i zakład bez ryzyka. Patrząc na kwotę to jest to spora wartość, bo maksimum może wynieść 3423 złotych.

Jeśli są tutaj typerzy piłki nożnej, to na pewno w LVBET znajdą wszystkie rynki w opcji typów przedmeczowych i live. Świetnie jest też obsługiwany tenis ziemny.

Opinie LVBET – sprawdź recenzję!

Fuksiarz – opinie

Zakłady bukmacherskie Fuksiarz to jeden z najnowszych bukmacherów na rynku. Na ten moment firma zbiera pozytywne opinie ze względu na promocję cashback na start, z której pieniądze od razu mozna wypłacić. Dobrą renomę buduje również kampania marketingowa z udziałem Krzysztofa Stanowskiego.

Fuksiarz ma dla graczy również promocję Early Payout, która pozwala na wypłacenie kuponu, jeśli dana drużyna prowadzi 2:0, to juz nie musisz się martwić o powodzenie kuponu. Wygrałeś, nawet jeśli rywale odrobią straty.

Opinie Fuksiarz – sprawdź recenzję!

Betclic – opinie

Zakłady bukmacherskie Betclic są wysoko oceniane nie tylko w Polsce, ale również na międzynarodowych rynkach. Betclic z powodzeniem radzi sobie także w Portugalii i Francji, gdzie jest wiodącym operatorem. W Polsce Betclic zadbał o swoją rozpoznawalność podpisując umowę z polską reprezentacją siatkówki, a także angażując się w sporty walki np. Gromdę i FAME MMA.

Opinie o zakładach Betclic w środowisku typerów są dobre. Zakłady bukmacherskie Betclic są profesjonalne, a oferta szeroka zarówno w zakładach przedmeczowych i “na żywo”. Dodatkowo Betclic oferuje dobre kursy i wiele transmisji “na żywo”. Gracze nie narzekają, bo nie mają na co – tym bardziej, że Betclic dostępny jest także za pośrednictwem aplikacji mobile.

Operator Betclic w bonusie powitalnym powiększył obrót z sześciu razy na osiem razy, co na pewno wielu graczom się nie spodoba. Obrót 8 razy zwrotem stawki to naprawdę duże wymagania. I za to można obniżyć ocenę temu bukmacherowi.

Opinie Betclic – sprawdź recenzję!

Jaką opinie mają zakłady bukmacherskie w Polsce? – podsumowanie

Zakłady bukmacherskie w Polsce wciąż mają inny wymiar aniżeli w Wielkiej Brytanii lub Czechach. W wymienionych krajach bukmacherka stanowi nieodłączny element sportowej rywalizacji – obstawia się na stadionach, internecie i lokalach. W Polsce przepisy ustawiają zakłady bukmacherskie w zbiorze gier hazardowych, ale powoli coraz to szersza grupa odbiorców inaczej definiuje bukmacherkę aniżeli gry kasynowe.

Wciąż nie brakuje opinii, że zakłady bukmacherskie to czysty hazard. Co bardziej doświadczeni typerzy wiedzą, że to nie prawda, bo odpowiednia strategia i wiedza o sporcie daje szanse na zwycięstwa. W zakładach bukmacherskich ma się znacznie większą kontrolę nad swoimi wynikami niż w innych grach hazardowych typu zdrapki czy automaty.

Działania legalnych bukmacherów, którzy przestrzegają prawa, dbają o odpowiedzialną grę, a także sponsorują sportowe wydarzenia wpływają na lepszy wizerunek bukmacherki w Polsce. To pozytywny efekt nowelizacji ustawy hazardowej, która pozwoliła na swobodną działalność licencjonowanym podmiotom, a jednocześnie zlikwidowała nielegalną, zagraniczną konkurencje.

FAQ

Którzy bukmacherzy mają najlepsze opinie?

Najlepsze opinie otrzymują zakłady bukmacherskie STS, Fortuny, Betfan, Betclic i forBET.

W jakich zakładach odbiorę najlepszy cashback?

STS to bukmacher z najlepszym zakładem bez ryzyka do 230 PLN. W tej kategorii można wyróżnić też cashback od Fortuny (210 PLN) i Betclic (550 PLN).

Jakie zakłady bukmacherskie są polecane przez Zagranie?

Na zagranie.com są legalni operatorzy zakładów bukmacherskich. Na chwilę obecną polecamy bukmachera z najlepszymi ocenami, czyli STS!

Zaloguj się aby dodawać komentarze