Zakłady bukmacherskie opinie

Jakie są opinie o zakładach bukmacherskich? To zależy o jakiej firmie mowa, bo w Polsce legalnie działa już kilkunastu operatorów zakładów bukmacherskich. Bukmacherzy coraz częściej kojarzeni są z polskim sportem, bo ich logo pojawia się na meczach piłkarskich, halach siatkarskich czy telewizyjnych transmisjach sportowych. Które zakłady bukmacherskie cieszą się najlepszymi opiniami? Sprawdziliśmy! Zobacz opinie o zakładach bukmacherskich w Polsce!

Zakłady bukmacherskie w Polsce dzielą się na legalne i nielegalne. Legalni operatorzy są zarejestrowanymi firmami w Polsce i posiadają zgodę na działalność od Ministerstwa Finansów. To wiąże się z określonymi korzyściami dla budżetu państwa – co roku firmy bukmacherskie odprowadzają wiele milionów w podatkach. Co dodatkowo ważne, legalni bukmacherzy sponsorują polski sport. Takie firmy jak STS, Fortuna, eWinner, czy forBET są zaangażowane w wiele umów sponsorskich i reklamowych z klubami piłkarskimi oraz innymi podmiotami sportowymi. Dzięki temu jeszcze dynamiczniej może rozwijać się polski sport.

fortuna ksw

Dlatego legalne zakłady bukmacherskie cieszą się dobrymi opiniami – to firmy, które respektują polskie prawo i stosują się do wytycznych w ustawie hazardowej. Bukmacherzy stają się częścią polskiego sportu. Przykład? Rozgrywki piłkarskie 1. ligi noszą nazwę Fortuna 1. liga, a rywalizacja o Puchar Polski również toczy się pod egidą bukmachera Fortuny.

Poniżej prezentujemy opinie o najlepszych zakładach bukmacherskich w Polsce:

STS zakłady bukmacherskie – opinie

Jeśli chodzi o renomę, to zakłady bukmacherskie STS mają się czym pochwalić. STS jest sponsorem polskiej reprezentacji w piłce nożnej. Bukmacher ten wspiera również klub piłkarski Lech Poznań. Zakłady bukmacherskie STS reklamowane są przez byłego bramkarza Manchesteru United, Petera Schmeichela. To wszystko sprawia, że STS jako marka jest bardzo dobrze odbierana.

sts oferta

W opinii klientów zakłady bukmacherskie STS są także wysoko oceniane. W naszym rankingu to bukmacher z najwyższą opinią 10/10. W STS chwalone są bonusy na start, oferta i transmisje live w STS TV. Na dobre oceny zasługuje również szeroka lista płatności i szybkie wypłaty środków z konta. STS jest nowoczesnym bukmacherem, z którego skorzystasz na stronie www, mobilnej aplikacji i punkcie stacjonarnym.

STS zakład bukmacherskie działają w Polsce od 1997 roku. Więcej o opiniach STS znajdziesz na stronie: https://zagranie.com/sts-opinie-bonus-i-kod-promocyjny-2018/.

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 0 230 zł bez ryzyka + 25 30 zł freebet

standardowa oferta to 1200 zł, a z naszym kodem: 1500 zł!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 230 zł
FREEBET: 30 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Fortuna zakłady bukmacherskie – opinie

Fortuna bardzo angażuje się w polski sport – jest sponsorem skoczków narciarskich, federacji KSW, rozgrywek 1. ligi i Pucharu Polski, a także Legii Warszawa. To bukmacher, który od lat działa w Polsce, a aktualnie należy do grona najczęściej wybieranych operatorów. Opinie o zakładach bukmacherskich Fortuna są dobre, a w 2018 roku firma ta została wyróżniona na gali „Plebiscytu Sportowego” na najlepszych sportowców w Polsce.

Fortuna baner

To że zakłady bukmacherskie Fortuny zbierają dobre oceny znajduje potwierdzenie również w naszym rankingu, gdzie Fortuna została oceniona na 9.2/10. Typerzy doceniają tego bukmachera za wysokie kursy, dobry bonus powitalny i takie funkcje jak cash out oraz transmisje live.12 Fortuna jest bukmacherem w pełni dostosowanym do dzisiejszych standardów, bo oczywiście oferuje mobilną aplikację na iOS i Android.

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2000 zł od depozytu

+ 200 210 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2220 zł, a z naszym kodem: 2230PLN

Kod rejestracyjny
2230PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 2000 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 210 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

BETFAN zakłady bukmacherskie – opinie

Betfan, jeśli spojrzymy globalnie na markę, nie jest tak znanym bukmacherem jak STS i Fortuna. To nowy bukmacher w porównaniu do dwóch wcześniej wspomnianych firm, dlatego na sportowym rynku nie odgrywa jeszcze tak ważnej roli. Ale w kontekście zakładów bukmacherskich krok po kroku buduje swoją reputację wśród graczy. Oferta Betfan jest wysoko oceniana, bo to bukmacher, który dał powiew świeżości. Na czym on polega? Na tym, że Betfan wystawia kursy na zdarzenia, których nie znajdziesz u innych operatorów np. możesz wytypować, czy tego lata padnie rekord temperatury?

betfan opinie

Zakłady bukmacherskie Betfan nie są również anonimowe przez wzgląd na ambasadora marki. Firma związała się umową z Mariuszem Pudzianowskim, byłym strongmanem i zawodnikiem MMA. „Pudzian” jest znany w sportowym środowisku, co na pewno przyciąga nowych klientów. W naszym zestawieniu legalnych bukmacherów Betfan odgrywa ważną rolę, bo posiada bardzo wysoką ocenę 9.6/10. Sprawdź więcej o opiniach Betfan: https://zagranie.com/betfan-opinie-2018-komentarze-i-informacje/.

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2331 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka + 30 zł darmowe zakłady
+ 14% do wygranych

oferta z naszym kodem promocyjnym: 2961PLN

Kod rejestracyjny
2961PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
zakłady na żywo
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2331 zł
ZAKŁADY BEZ RYZYKA: 600 zł
DARMOWE ZAKŁADY: 30 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Betclic zakłady bukmacherskie – opinie

Zakłady bukmacherskie Betclic są wysoko oceniane nie tylko w Polsce, ale również na międzynarodowych rynkach. Betclic z powodzeniem radzi sobie także w Portugalii i Francji, gdzie jest wiodącym operatorem. W Polsce Betclic zadbał o swoją rozpoznawalność podpisując umowę z polską reprezentacją siatkówki, a także angażując się w sporty walki np. Gromdę i FAME MMA.

betclic bonus

Opinie o zakładach Betclic w środowisku typerów są dobre. Dowód? Ocena 9.0/10 w naszym rankingu bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie Betclic są profesjonalne, a oferta szeroka zarówno w zakładach przedmeczowych i „na żywo”. Dodatkowo Betclic oferuje dobre kursy i wiele transmisji „na żywo”. Gracze nie narzekają, bo nie mają na co – tym bardziej, że Betclic dostępny jest także za pośrednictwem aplikacji mobile.

forBET zakłady bukmacherskie – opinie

Zakłady bukmacherskie forBET aktywnie działają na wielu płaszczyznach, by zyskać dobrą reputację. To bukmacher, który sponsoruje drużynę e-sportową X-kom AGO, a także kluby piłkarskie takie jak Arka Gdynia, Raków Częstochowa i ŁKS Łódź. E-sport i piłka nożna to nie jedyne dyscypliny z jakich kojarzony jest forBET, to również sponsoring Polskiego Związku Tenisowego, AMP futbol i Runmageddon.

forBET Raków grafika gramy razem

Zakłady bukmacherskie w forBET są wyróżniane przez graczy za wysokie kursy, dobrze rozbudowaną ofertę, a także dodatkowe możliwości typowania w oparciu o sporty wirtualne i zakłady karciane. Uzytkownicy forBET wystawiają dobre opinie aplikacji mobile i bonusom – szczególną popularnością cieszy się oferta Maxizysk. W rankingu bukmacherów prezentowanym na Zagranie forBET posiada ocenę 8.8/10.

Opinie o bukmacherach

Powyżej wskazaliśmy opinie i oceny największych bukmacherów w Polsce. Jeśli jednak głębiej zainteresujesz się tym tematem, to zobaczysz, że w Polsce jest więcej firm bukmacherskich. Jakie opinie mają pozostali bukmacherzy?

Zakłady bukmacherskie w Totolotku zbierają pozytywne komentarze za bonus mobile, z kolei eWinner zakłady bukmacherskie chwalone są za ofertę żużlową i cashback bez warunków obrotu. Oferta PZBUK przykuwa uwagę typerów NBA, którzy mogą oglądać wszystkie mecze tych rozgrywek na stronach pzbuk.pl.

LV BET zakłady bukmacherskie przyciągają graczy e-sportu, którzy poza typami mają możliwość oglądania meczów e-sportowych – w tym środowisku to bukmacher, który zbiera dobre opinie. Coraz to lepszymi recenzjami może szczycić się najnowszy bukmacher online w Polsce – Superbet. Reklamowany przez Jerzego Dudka bukmacher powoli odnajduje się na polskim rynku, a za takie narzędzia jak aplikacja i cash out jest dobrze odbierany.

Jaką opinie mają zakłady bukmacherskie w Polsce?

Zakłady bukmacherskie w Polsce wciąż mają inny wymiar aniżeli w Wielkiej Brytanii lub Czechach. W wymienionych krajach bukmacherka stanowi nieodłączny element sportowej rywalizacji – obstawia się na stadionach, internecie i lokalach. W Polsce przepisy ustawiają zakłady bukmacherskie w zbiorze gier hazardowych, ale powoli coraz to szersza grupa odbiorców inaczej definiuje bukmacherkę aniżeli gry kasynowe.

Wciąż nie brakuje opinii, że zakłady bukmacherskie to czysty hazard. Co bardziej doświadczeni typerzy wiedzą, że to nie prawda, bo odpowiednia strategia i wiedza o sporcie daje szanse na zwycięstwa. W zakładach bukmacherskich ma się znacznie większą kontrolę nad swoimi wynikami niż w innych grach hazardowych typu zdrapki czy automaty.

Działania legalnych bukmacherów, którzy przestrzegają prawa, dbają o odpowiedzialną grę, a także sponsorują sportowe wydarzenia wpływają na lepszy wizerunek bukmacherki w Polsce. To pozytywny efekt nowelizacji ustawy hazardowej, która pozwoliła na swobodną działalność licencjonowanym podmiotom, a jednocześnie zlikwidowała nielegalną, zagraniczną konkurencje.