LVBET opinie i ocena 2022 | Bonus do 3423 PLN na start ->>>

Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 3000 zł od depozytu

333 zł w zakładzie bez ryzyka

0 70 zł bonusy
0 20 zł freebet

standardowa oferta 3333 zł. Z naszym kodem: 3423 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 3000 zł

BEZ RYZYKA: 333 zł
FREEBET: 20 zł
BONUSY: 70 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

LVBET opinie

Opinie bukmacherze LVBET! Sprawdź aktualną recenzję bukmachera LVBET. W tekście poznasz opis promocji takich jak bonus od depozytu do 3000 PLN, bonus bez ryzyka do 333 oraz dodatkowe bonusy do 90 PLN. To wszystko czeka na Ciebie po rejestracji z kodem ‘ZAGRANIE’!

LVBET opinie 2022 – Pakiet 3423 złotych ✔️
Kod promocyjny ZAGRANIE
Bonus od depozytu 3000 złotych
Bonus bez ryzyka 333 złotych
Dodatkowe bonusy 90 złotych
Ostatnia aktualizacja 17.01.2022

Bukmacher LV BET – opinie

LvBet już od kilku lat jest znanym, legalnym bukmacherem na polskim rynku. Wyróżniają ich bonusy od depozytu do 3000 zł (100% do 1500 zł po 1. wpłacie i 50% do 1500 zł po 2. depozycie) oraz freebet o wartości 20 PLN i zakład bez ryzyka do 333 PLN. Kolejne darmowe profity, tak jak 50 PLN, można uzyskać za posiadanie karnetu jednego z zespołów, które wspiera LvBet oraz 20 PLN za obstawienie sportów wirtualnych. W sumie to wszystko może złożyć się na 3423 złotych w bonusach, a te są do wykorzystania m.in. na typy dnia.

Trzeba tutaj zaznaczyć, że freebet w kwocie 20 zł obowiązuje tylko z kodem – to specjalny dodatek wyłącznie dla naszych czytelników.

Podczas rejestracji użyj kodu rejestracyjnego: ZAGRANIE. LvBet posiada pozytywne opinie, a jednym z większych atutów tych zakładów bukmacherskich jest szeroka oferta. Na rynku są jeszcze stosunkowo krótko, więc cały czas rozwijają się, dodając nowe bonusy i poszerzając ofertę.

Łącznie – 3423 PLN na start!

Zakłady bukmacherskie LVBet bonus – opinia

Zakłady bukmacherskie LvBet wszedł na polski rynek w 2016 roku. Na przestrzeni lat można stwierdzić, że rozwija się dynamicznie. Bukmacher działa całkowicie legalnie, stosując się do polskiego prawa. Gracze mają zapewnione bezpieczeństwo gry. Zakłady bukmacherskie mogą pochwalić się bardzo szeroką ofertą zakładów, którą cały czas rozwijają. LvBet zaangażowało się w sponsoring, skupiając się na klubach piłkarskich, takich jak Wisła Kraków, Arka Gdynia czy Wisła Płock. Firma zyskała bardzo dużo rozpoznawalności dzięki galom mieszanych sztuk walki, FAME MMA.

Jeżeli jeszcze nie trafiłeś na stronę zakładów bukmacherskich, to możesz kojarzyć markę z wydarzeń sportowych, ponieważ ich działania sponsoringowe są widzialne. Takie inicjatywy zawsze trzeba szanować, więc już na początku LvBet z dobrą opinią z naszej strony, bo jesteśmy kibicami sportu i na pochwałę zasługuje każde wspieranie atletów.

Co można napisać o bonusie w LvBet? Jest tego wiele i można w sumie uzyskać do 3423 złotych, co w opinii wielu jest solidną i konkurencyjną sumą, jak na bonusy bukmacherskie. Składa się na to najpopularniejsza promocja w naszym kraju, czyli dodatkowe środki od wpłaty (w sumie do 3000 PLN). Dodatkowo oferują na start najbardziej pożądany rodzaj bonusu, czyli darmowy zakład i zakład bez ryzyka.

Kod rejestracyjny do uzyskania oferty powitalnej dla czytelników Zagranie: ZAGRANIE

LvBet bonus:  3000 PLN + 20 PLN freebet + 333 PLN zakład bez ryzyka 50 PLN karnet + 20 PLN sporty wirtualne 

LvBet – bonus od depozytu do 3000 PLN

Tak jak u większości bukmacherów, tak w LvBet na start z kodem promocyjnym VIP otrzymujemy jeden z klasycznych bonusów, czyli dodatkowe środki od wpłaty. Jeszcze do niedawna mieliśmy przy pierwszej wpłacie do czynienia z oryginalnym, ale niestety nie dla wszystkich zrozumiałym mnożnikiem. Teraz sytuacja wygląda inaczej – lepiej!

1. KROK: Wpłacasz minimum 10 zł, zaznaczasz “klasyczny bonus powitalny 1500 PLN” i odbierasz bonus 100% od 1. wpłaty do 1500 zł.

2. KROK: Wpłacasz minimum 10 zł, wybierasz pole “klasyczny bonus 1500 PLN od drugiego depozytu” i odbierasz kolejny bonus od depozytu tym razm 50% – również do 1500 zł.

3. KROK: Wpłacasz minimum 25 zł, wybierasz “zakład bez ryzyka” i obstawiasz za dowolną kwotę – gdy zakład nie wejdzie, otrzymujesz zwrot w postaci darmowego zakładu do 333 zł.

Opinie na temat tego niekonwencjonalnego wykorzystania bonusu od depozytu były zawsze podzielone, dlatego operator uprościł swoją ofertę.

Darmowy bonus w LVBET na start

Właściwie najbardziej pożądana forma promocji. Na start dostajemy 20 PLN. W LVBET ten bonus nie wymaga od nas żadnej wpłaty. Wystarczy założyć konto z kodem promocyjnym ZAGRANIE i cieszyć się darmowymi środkami. Pamiętaj, żeby po rejestracji z odnośnika na naszej stronie wysłać maila na adres promocje@lvbet.pl i wpisać w tytule Bonus bez Depozytu, aby otrzymać darmowe środki.

lvbet bonus 20 zł

W wypadku darmowego bonusu w LvBet, obowiązują identyczne zasady jak ma to miejsce przy dodatkowych środkach od wpłaty. Na koncie znajdzie się 1 PLN, ale dostajemy za to mnożnik kursowy x20. Wykorzystanie bonusu wiąże się z aktywacją tej opcji, co automatycznie wartościuje nam freebet do 20 PLN. LvBet narzuca na gracza warunki na ten darmowy zakład w postaci co najmniej trzech zdarzeń na kuponie, kursie akumulowanym minimum 2,5 oraz mnożniku jednej pozycji na poziomie co najmniej 1,25. Więcej szczegółów na temat darmowego bonusu 20 PLN w LvBet wyjaśniamy tutaj.

Zakład bez ryzyka 333 PLN

To obok darmowego zakładu ulubiona promocja wśród typerów. Co dobre – LVBET ma ją w swojej ofercie. Zakład bez ryzyka u tego “buka” otrzymasz po zrobieniu trzeciej wpłaty koncie – robiąc depozyt zaznacz okno “zakład bez ryzyka”. Na twoim koncie bonusowym pojawi się wpłata i bonus 1% od depozytu. Zagraj w całości za te środki kupon z kursem minimalnym 1.75 (solo lub kombi). W razie porażki odbierzesz zwrot stawki do 333 PLN.

lvbet bez ryzyka

Opinie o zakładzie bez ryzyka w LVBET są pozytywne, bo po otrzymaniu bonusu możesz od razu wypłacić pieniądze z konta – bez robienia obrotu!

Bonusy dla kibiców klubów sponsorowanych przez LvBet

Jak na początku wspomniałem, LvBet angażuje się w sponsoring, co jest widoczne. Dzięki temu marka ma dobre opinie wśród graczy. Jednak co ciekawe, nagradza też kibiców ekip, które wspiera. W jaki sposób? Masz karnet na Wisłę Kraków, Arkę Gdynia, Zagłębie Sosnowiec, Widzew Łódź, Stal Mielec lub Wisłę Płock? No to możesz odebrać w LvBet bonus w wysokości 50 PLN!

Aby cieszyć się z dodatkowych środków, musisz wysłać zdjęcie swojego karnetu na adres promocje@lvbet.pl, wpisując w tytule „”Karnet [nazwa klubu]”, czyli np. „Karnet Wisła Kraków”.

Bonus w LvBet z tego tytułu ma trochę inne zasady, ale w mojej opinii nie są one gorsze od tych za freebet czy dodatkowe środki od wpłaty. Otrzymaną kwotę trzeba 4-krotnie obrócić z kursem minimalnym 1,75. Czas na zrealizowanie tego zadania to 30 dni. Porównując do konkurencji napisałbym, że warunki są w porządku nie wyróżniając się jako złe lub najlepsze.

Sporty wirtualne w LvBet z pozytywnymi opiniami i bonusami za granie!

To nie koniec bonusów w LvBet dla każdego. Bukmacher kolejną okazję na uzyskanie dodatkowych środków daje za obstawianie sportów wirtualnych. Ta zakładka u bukmacherów ma różne opinie – niektórzy użytkownicy już od samego początku podchodzą do tematu niechętnie. Jednak póki nie spróbujesz, to się nie dowiesz. Dlatego LvBet starając się o opinie sportów wirtualnych proponuje za tę rozrywkę właśnie bonus.

Co zrobić, aby otrzymać te dodatkowe środki? Sprawa jest bardzo prosta. W ciągu tygodnia wymagany jest obrót minimum 100 PLN na zakładach sportów wirtualnych. Oznacza to, że LvBet wymaga od gracza postawienia kuponów na te zdarzenia, których stawka w ciągu tygodnia przekroczy właśnie 100 PLN. W nagrodę, w poniedziałek na koncie bonusowym użytkownika znajdzie się darmowe 20 PLN na wykorzystanie w sportach wirtualnych.

LVBET bonus

Co ciekawe, promocja nie jest jednorazową akcją, więc każdego tygodnia możesz zgarniać w LvBet bonus w wysokości 20 PLN. Opinie graczy na ten temat? Oczywiście dobre, bo wielu typerów często domaga się także o dbanie właśnie o tych stałych użytkowników, co tutaj otrzymujemy.

Bonusy dla stałych graczy – Bezpieczny Kupon 5+

To w LvBet bonus dla osób lubiących grać kupony składające się z co najmniej pięciu zdarzeń. Jak często zdarza się, że do wygrania zabraknie niewiele i tylko jedna, nietrafiona pozycja pozbawia gracza pieniędzy? Opinia popularnie określa takie zdarzenia jako pechowe. LvBet wychodzi naprzeciwko takim użytkownikom, proponując interesujący bonus. Obstaw kupon składający się z pięciu lub więcej zdarzeń. Jeżeli tylko jedna pozycja będzie nietrafiona, bukmacher zwróci na konto sumę stawki.

Jakie warunki przed graczem stawia ten bonus? Przede wszystkim, kupon kwalifikujący się do promocji musi być zawarty za sumę co najmniej 20 PLN. Maksymalna kwota zwrotu to 50 PLN. Oczywistym jest, że trzeba stworzyć zakład kombi z co najmniej pięcioma pozycjami. Kurs łączny tych zdarzeń musi wynieść minimum 3,00.

Na załączonym obrazku widzimy ten tzw. „pechowy” kupon, gdzie nie weszła tylko jedna pozycja. Zakład spełnił warunki bonusu Bezpieczny Kupon 5+. Mimo, że brak wygranej, to dzięki promocji gracz odzyskał 20 PLN na konto bonusowe. W praktyce oznacza to, że nic nie stracił.

Warto jednak zauważyć, że zwrot otrzymujemy w formie środków bonusowych. Jednak wymagania nie są wygórowane, ponieważ wystarczy obrócić sumę 3-krotnie po minimalnym kursie 1,75.

Promocja MULTIKOZAK

W ramach tej promocji bukmacher wypłaca swoim klientom dodatkowe pieniądze za każdy wygrany kupon, składający się z minimum 5 pozycji. Bonus doliczany jest następująco:

 • kupon z 4 zakładami = +7,5%
 • kupon z 5 zakładami = +10%
 • kupon z 6 zakładami = +15%
 • kupon z 7 zakładami = +20%
 • kupon z 8 zakładami = +25%

Stawka minimalna to 10 PLN, a kurs kuponu musi wynieść przynajmniej 3.0

Gdy wygrany zakład spełnia te warunki, te aby otrzymać należne dodatkowe środki trzeba wysłać kupon na adres promocje@lvbet.pl.

Okolicznościowe bonusy LvBet

LvBet bardzo często serwuje swoim graczom okolicznościowe promocje związane z większymi imprezami sportowymi. Często otrzymanie takiego bonusu od bukmachera związane jest z rywalizacją z innymi użytkownikami. Polega na typowaniu danych zdarzeń o określonych warunkach. Nagrody często są bardzo zadowalające, bo mogą wynieść nawet 1500 PLN  na jedną osobę. Jednak oczywiście w LvBet są też inne bonusy dla stałych graczy jak podwyższanie wygranych na poszczególne zdarzenia lub darmowe zakłady za spełnienie konkretnych zadań.

Wystarczy śledzić zakładkę promocje w LvBet lub po prostu naszą podstronę, gdzie opisujemy promocje w zakładach bukmacherskich online.

LvBet – opinie o ofercie bukmacherskiej

Oferta bukmacherska to często jeden z ważniejszych, jak nie najważniejszych czynnik dla dużej liczby graczy. LvBet jak najbardziej zbiera dobre opinie za swoje zdarzenia – zarówno w aspekcie liczby oraz oryginalności typów.

Często piszemy, że formalnością jest posiadanie przez bukmacherów szerokiej oferty na piłkę nożną i na tym można kończyć temat. Jednak LvBet podniósł poprzeczkę z bardzo wysoką liczbą zdarzeń dodatkowych, na co składają się między innymi handicapy azjatyckiego, czego nie znajdzie się na dzień dzisiejszy u większości operatorów. W LvBet na jedno spotkanie można znaleźć niemal 400 pozycji do typowania – to imponująca liczba!

Poza tym oczywiście można liczyć na wszystko, czego przeciętny gracz może potrzebować, czyli najważniejsze turnieje tenisowe oraz te niższych rang, koszykówka, hokej na lodzie, piłka ręczna czy siatkówka. Zarówno w polskim wydaniu jak i najsilniejszych rozgrywek.

Jak najbardziej są jeszcze pola, na których LvBet zasługuje na wyróżnienie. W mojej opinii będzie to między innymi e-sport. Ta dyscyplina sportowa jest z roku na rok coraz popularniejsza, co przekłada się także na zakłady sportowe. Bukmacherzy nie ignorują tego trendu, a na pewno nie LvBet. Na tę okazję, operator stworzył nawet specjalna zakładkę, która wizualnie różni się od zakładów na główne sporty. W związku z tym oferta jest oczywiście na wysokim poziomie i wystarczy tu przytoczyć przeszło 60 rozszerzeń na LoLa. Warto też wspomnieć, że na stronie LvBeta można śledzić rozrywki z e-sportu.  

Poza tym na uwagę zasługują sporty wirtualne – w LvBet symulacja robi wrażenia! Fani tego typu zakładów także znajdą u tego buka coś dla siebie. Coś poza sportem? No to LvBet z pewnością przyciągnie miłośników kinematografii, bo zawsze ma w propozycjach zdarzenia z seriali, filmów czy oczywiście wskazywanie wygranych najważniejszych nagród jak np. Oscary.

LVBET recenzja

Opinie o LVBET czy komentarze, które znajdziesz w sieci z jednej strony zbierają pochwały odnośnie tego bukmachera, z drugiej krytykę. W recenzjach o LVBET na pewno często pojawia się to, że to firma, która odważnie postawiła na e-sport. LVBET w ten sposób znalazł coś, co go zdecydowanie wyróżnia, bo dodatkowo przygotował osobny serwis dedykowany typerom e-sportu. Wcześniej takim produktem było FAME MMA, ale po wygaśnięciu umowy prawa do zakładów na walki freak fight w federacji FAME MMA zdobył bukmacher Betclic.

Recenzja LVBET musi poruszyć kwestię bonusów i promocji tego operatora. Często w opiniach widzimy, że gracze krytykują pomysł bonusów z mnożnikiem. Rozumiem, że dla początkujących klientów takie rozwiązania mogą być kłopotem, dlatego wydaje nam się, że bukmacher ten powinien wsłuchać się w głos ludu. My, jako znawcy tematyki zakładów, doskonale wiemy, jak wykorzystać bonus powitalny z mnożnikiem, ale początkujący gracz ma prawo mieć z tym kłopoty.

Recenzując zakłady bukmacherskie LVBET musimy też wspomnieć o funkcjach tego bukmachera. Na plus oczywiście jest to, że mobilna aplikacja na iOS i Android. Nie jest to nic nowego, ponieważ trudno teraz znaleźć bukmachera, który nie oferowałby tego typu udogodnienia. Tym bardziej, że bukmacherzy mają jasne analizy rynkowe, że więcej typów jest granych przez telefon niż komputer. Problemem w LVBET wciąż pozostaje jednak brak transmisji live z wydarzeń sportowych. Fani e-sportu na takowe relacje mogą liczyć, ale chcący obejrzeć piłkę nożną, hokej na lodzie lub tenis ziemny muszą obejść się smakiem.

Wielu graczy robiąc recenzje LVBET podchodzi krytycznie do kursów tego bukmachera. Profesjonalni typerzy narzekają na wysokie marże, które wpływają na poziom kursów w zakładach przedmeczowych i “na żywo”. Im bardziej gracz wtajemniczony w obstawianiu zakładów, tym bardziej zwraca uwagę na tego rodzaju niuanse.

Co wyróżnia LVBET? Ciekawostki

Znaki rozpoznawalne LVBET? To na pewno bonusy powitalne, które mają w sobie dosłownie wszystko. Bonus bez depozytu, bonus od wpłaty i zakład bez ryzyka – LVBET nowemu graczowi wypłaci każdy rodzaj bonusu, jeśli ten zarejestruje się z naszym kodem promocyjnym. Poza tym cechą szczególną bonusów LVBET jest oczywiście mnożnik kursu, na który trafisz w promocji bez depozytu i bonusie od wpłaty.

LVBET kreuje się na bukmachera, który chce być kojarzony z luźnym wizerunkiem. M.in. dlatego w 2018 roku do kampanii promocyjnej został zaangażowany Zdzisław Kręcina. To bukmacher, który chce być kojarzony z rozrywką, dlatego też ma w ofercie sporo stałych promocji. O jakie oferty chodzi? Bezpieczny kupon 5+, Gruby Kupon czy bonusy za karnety. To firma, która w trakcie wielkich turniejów np. Euro również pozwala zyskać wiele bonusów w konkursach typerskich itd.

W LVBET wyróżnić można też fakt, że bukmacher ten szuka klientów na wielu płaszczyznach. Oczywiście najważniejsze w ofercie są zakłady sportowe, ale to operator, który odważnie stawia na e-sport i pozostałe funkcje związane z grami karcianymi oraz sportami wirtualnymi.

LVBET wady i zalety

Największe zalety LVBET? Bez wątpienia wskazujemy ofertę zakładów przedmeczowych – dotyczy to każdego sportu, w tym e-sportu. Bukmacher LVBET musi być wysoko oceniony za to, że oferuje sporo dyscyplin sportowych, rozgrywek, lig itd. To daje setki meczów dziennie do typowania. A wchodząc w szczegóły każdy pojedynek można obstawiać na wielu rynkach – w meczach piłki nożnej jest ich nawet kilka set! Obszerna oferta dotyczy zakładów na piłkę nożną, ale też tenis ziemny, koszykówkę, hokej na lodzie itd.

Kolejną zaletą tego bukmachera jest to, że “żyje” on wydarzeniami sportowymi. Co mamy na myśli? To że każdy turniej Wielkiego Szlema, impreza rangi mistrzowskiej lub mecze Ligi Mistrzów są honorowane specjalnymi promocjami. Mogą one dotyczyć podwyższonych kursów, gry bez podatku lub dodatkowych bonusów – jedno jest pewne, że LVBET zawsze zrobi coś, żeby typowanie było jeszcze ciekawsze!

Recenzja i opinie LVBET to nie tylko skupianie się na silnych stronach tego bukmachera. Co pojawia się w wadach tego “buka”. Jako portal oferujący kody promocyjne musimy wspomnieć o trudnych warunkach obrotu dla dwóch bonusów od wpłaty na start (1000 PLN + 500 PLN). Co jeszcze? Wciąż czekamy na transmisje live na stronie lvbet.pl i aplikacji mobile.

Opinie o aplikacji mobilnej LvBet

LvBet zadbało o swoich graczy, którzy lubią zawierać zakłady za pomocą komórek. Wersja mobilna ich strony internetowej jest zadowalająca. Przyjazny interfejs wydaje się jeszcze bardziej intuicyjny na telefonach. Wersja mobilna jest skupiona na zakładach, w efekcie czego banery promocyjne nie będą przeszkodą w poruszaniu się po witrynie. Zakłady wybiera się oraz zawiera bardzo sprawnie. W tym aspekcie nie ma za bardzo co zarzucić bukmacherowi LvBet. Użytkownicy wersji mobilnej powinni mieć tylko pozytywne opinie.

Warto dodać, że LvBet niedawno wprowadził długo wyczekiwaną aplikację mobilną, doganiając tym samym konkurencję w tym aspekcie i odpowiadając na potrzeby i opinie swoich klientów. Dostępne do pobrania na Androida oraz IOS. Cieszy nas, że funkcjonalność jest na najwyższym poziomie, bo o to przede wszystkim chodzi w tej usłudze.

Aplikacja LVBET

Płatności i wypłaty

W temacie płatności i wypłat w LvBet nie sposób nie wspomnieć o funkcjonalności LvBet Rapid Pay. Dzięki niej bukmacher gwarantuje błyskawiczną wypłatę środków – od chwili zlecenia wypłaty do momentu ujrzenia ich koncie minie zaledwie 10 minut. Usługa dostępna jest nieprzerwanie przez 17 godzin, między 08:00 a 01:00.

W LvBet obsługiwane są następujące banki:

 • mBank
 • Inteligo
 • PKO
 • Credit Agricole
 • Alior Bank
 • Volkswagen Bank
 • Nest Bank
 • Idea Bank

Podsumowanie – jakie opinie powinien mieć LvBet?

LvBet ma wiele atutów, które mogą skłonić graczy do obstawiania u tego bukmachera. Począwszy od ciekawego, dość nieortodoksyjnego bonusu na start – dodatkowe środki od dwóch wpłat i ulubione darmowe zakłady. Stali gracz także nie są zawiedzenie, bo można wyczytać opinie, że okolicznościowe promocje LvBet pozwalają na zdobywanie bonusów także będąc już użytkownikiem operatora przez dłuższy czas.

Nie samymi bonusami przyciąga bukmacher, a w przypadku tej jeszcze stosunkowo młodej firmy widzimy stały progres. Starają się iść za trendami, co widać po funkcjonalnej aplikacji mobilnej, propozycji sportów wirtualnych czy specjalnemu traktowaniu e-sportu. Na wyróżnienie przede wszystkim zasługuje oferta. Większość graczy obstawia piłkę nożną i wydaje się, że w tym aspekcie nie można już zaskoczyć typerów… a jednak LvBet wychodzi naprzeciwko tej tezie i do najważniejszych spotkań ma aż przeszło 350 zdarzeń – do jednego meczu!

LvBet bonus to atrakcyjna oferta, ale trzeba być świadomym niebezpieczeństw związanych z hazardem, czyli uzależnieniem. Takie zachowania jak pożyczanie na obstawianie czy chęć odegrania się świadczą o tym, że powinno się zaprzestać typowania. Poza tym, że LvBet ma pozytywne opinie trzeba wiedzieć, że to licencjonowany bukmacher w naszym kraju – obstawianie legalne jest tylko u takich podmiotów.

Znasz już opinie o legalnym bukmacherze LVBET. Na koniec garść ważnych informacji: siedziba firmy LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. znajduje się Katowicach. KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047. Z kolei zezwolenie od Ministerstwa Finansów LVBET otrzymał dnia 13 maja 2016 r., a numer tej licencji to: PS4.6831.9.2016.EQK.

Liczba legalnych bukmacherów w Polsce rośnie. Dzięki temu gracze zyskują możliwość wyboru, z której warto skorzystać. Nie przypadł Ci do gustu wyżej omówiony bukmacher LvBet? Wybierz innego, który sprosta Twoim oczekiwaniom.

Nasza opinia o bukmacherze LVBET

Nie będziemy ukrywać, że LVBET wciąż jest w gronie tych bukmacherów, którzy mają co poprawiać. Nie wskazujemy go w TOP 3 najlepszych bukmacherów w Polsce, ale naszym zdaniem to firma, która spokojnie plasuje się w TOP 10. Jeśli LVBET chce iść w górę, to jeszcze bardziej musi poprawić kwestie związane z działaniem strony internetowej, przejrzystością bonusów powitalnych i jakością oferowanych kursów. To elementy, które w przyszłości mogą docenić gracze, a to na pewno poprawi LVBET opinie.

FAQ

🤔 Jak odebrać darmowe 20 PLN w LV BET?

Dostępne tylko po przejściu do rejestracji w LV BET z naszej strony. Po założeniu konta musisz napisać e-mail na adres promocje@lvbet.pl, wpisując w tytule bonus od depozytu.

👍 Jak wykorzystać bonus od depozytu w LV BET?

W praktyce użytkownik, który złoży depozyt w kwocie minimum 50 PLN, dostanie bonus w wysokości 1% swojej wpłaty, z mnożnikiem kursu całkowitego x100.  Zakład powinien zawierać minimum 3 zdarzenia, o minimalnym kursie łącznym na poziomie 2,50.

🎁 Jakie bonusy oferuje LV BET?

- 100% pierwszej wpłaty do 2000 PLN - 100% drugiej wpłaty do 1000 PLN - Freebet 20 PLN - Zakład bez ryzyka 333 PLN - Za karnet sponsorowanej drużyny 50 PLN - Na grę w sportach wirtualnych 20 PLN