fbpx
https://zagranie.com 2017-04-30 12:02:37 2019-09-18 09:28:08

ekskluzywny kod rejestracyjny:

1500PLN
pozostało kodów: 431
nasza ocena bukmachera: 9.5
czas rejestracji: 5 min
wypłata: 10 min (Rapid Pay)

Bukmacher LV BET – bonus i opinie

Zdobądź hasło do grupy:

Hasło do grupy:
Gramy, wygrywamy!

Recenzja jest aktualizowana na bieżąco.

LV BET to jeden z młodszych, legalnych bukmacherów na polskim rynku. Wyróżnia ich największy bonus od pierwszego depozytu aż do 1000 PLN (po dokonaniu drugiej wpłaty możesz otrzymać kolejny bonus do 500 PLN) oraz freebet o wartości 20 PLN. Podczas rejestracji użyj kodu rejestracyjnego: 1500PLN. LV BET posiada pozytywne opinie, a jednym z większych atutów tych zakładów bukmacherskich jest szeroka oferta. Na rynku są stosunkowo krótko, więc cały czas rozwijają się, dodając nowe bonusy i poszerzając ofertę. Dodatkowo, można skorzystać również z 20 PLN na sporty wirtualne oraz 50 PLN za karnet kibica.

Łącznie – 1590 PLN na start!

Zakłady bukmacherskie LV BET bonus – opinia

LV BET wszedł na polski rynek dynamicznie i ze świeżymi pomysłami. Bukmacher działa całkowicie legalnie, stosując się do polskiego prawa. Gracze mają zapewnione bezpieczeństwo gry. Zakłady bukmacherskie mogą pochwalić się bardzo szeroką ofertą zakładów, którą cały czas rozwijają. LV BET zaangażowało się w sponsoring, skupiając się na klubach piłkarskich, takich jak Wisła Kraków, Arka Gdynia czy Wisła Płock. Wspierają także organizacje mieszanych sztuk walk i kickboxingu – Fight Exclusive Night. Jeżeli jeszcze nie trafiłeś na stronę zakładów bukmacherskich, to możesz kojarzyć markę z wydarzeń sportowych. LV BET bonus to profit od depozytu do równowartości aż 1500 PLN. Dodatkowo oferują na start najbardziej pożądaną promocję, czyli darmowy zakład. Na start otrzymujemy darmowe środki w wysokości 20 PLN, a także 50 PLN za karnet i 20 złotych w sportach wirtualnych!

Kod rejestracyjny do uzyskania oferty powitalnej dla czytelników Zagranie: 1500PLN

 

LV BET bonus:  1500 PLN + 20 PLN freebet + 50 PLN karnet + 20 PLN sporty wirtualne

Najatrakcyjniejszy bonus w ofercie promocyjnej LV BET, to ten powitalny, dzięki któremu można otrzymać aż 1500 PLN. Jest to największy profit, jaki można uzyskać na polskim rynku bukmacherów. Oprócz tego otrzymujemy liczne promocje na wybrane zdarzenia sportowe. LV BET bonus to także specjalne promocje dla graczy lubiących kupony KOMBI z co najmniej pięcioma zdarzeniami (Bezpieczny Kupon 5+). Poza tym bukmacher posiada system punktowy (LV Punkty), dzięki któremu aktywni użytkownicy mogą zdobywać nagrody za samo obstawianie.

LV BET oferuje także graczom jeden z najbardziej pożądanych bonusów – bez depozytu. Na start dostajemy 20 PLN do wykorzystania na darmowy zakład. Żadna wpłata nie jest wymagana. Bonus bez depozytu jest przeznaczony dla czytelników Zagranie. Aby dostać darmowy zakład w wysokości 20 PLN, trzeba zarejestrować się z linku na naszej stronie i wysłać mail na adres promocje@lvbet.pl wpisując w tytule Bonus bez Depozytu.

Co więcej, gracze mogą również otrzymać 20 PLN w sekcji sportów wirtualnych i dodatkowe 50 PLN za karnet kibica.

 

LVBET Bonus powitalny do 1500 PLN

Na początku przygody z LV BET, gracz ma okazję wykorzystać bardzo atrakcyjny bonus. W praktyce użytkownik, który złoży depozyt w kwocie minimum 50 PLN, dostanie bonus w wysokości 1% swojej wpłaty, z mnożnikiem kursu całkowitego „x100”.  Zakład powinien zawierać minimum 3 zdarzenia, o minimalnym kursie łącznym na poziomie 2,50.

LVBET - bonus powitalny

Kolejnym krokiem będzie złożenie drugiego depozytu, również o minimalnej kwocie 50 PLN. Gracz ponownie otrzyma bonus w wysokości 1% wpłaty, z mnożnikiem kursu całkowitego, tym razem „x50”. Następnie należy postawić kupon kombi, z minimum 3 zdarzeniami i kursem łącznym na poziomie przynajmniej 2.50.

 

Nie przeraź się, jeżeli po rejestracji i pierwszej wpłacie zobaczysz na swoim koncie zaledwie 1% kwoty depozytu – przypominamy, że bukmacher pomnoży kurs razy 100 – tak wygląda LVBET bonus od depozytu. W efekcie mamy okazję do skorzystania z oferty powitalnej, dającej maksymalnie 1500 PLN. Opinie na temat tego niekonwencjonalnego wykorzystania bonusu od depozytu mogą być podzielone. Z jednej strony otrzymujemy tylko jedną okazję do wykorzystania promocji. W przypadku pierwszego niepowodzenia, bonus powitalny przepada. Z drugiej strony, atutem jest niewątpliwie fakt, że po rozliczeniu kuponu z mnożnikiem, kwota bonusowa od razu zostaje przeniesiona do naszych środków do wypłaty. Przy okazji ofert powitalnych, większość bukmacherów wymaga skomplikowanych i wielokrotnych obrotów. Warto jednak zwrócić uwagę, że w przypadku LV BET, to nie bonus, a pierwsza wpłata podlega regulaminowi. Chociaż trzeba przyznać, że wymagania nie są wygórowane. Do wypłaty wystarczy czterokrotne obrócenie sumy przy minimalnym kursie 2,0 – bez ograniczenia czasowego.

 

Bonus bez depozytu 20 PLN

Właściwie najbardziej pożądana forma promocji. Na start dostajemy 20 PLN. W LVBET ten bonus nie wymaga od nas żadnej wpłaty. Wystarczy założyć konto i cieszyć się darmowymi środkami. Pamiętaj, żeby po rejestracji z odnośnika na naszej stronie wysłać maila na adres promocje@lvbet.pl i wpisać w tytule Bonus bez Depozytu, aby otrzymać darmowe środki.

LvBet - bonus bez depozytu

 

Bonusy bukmacherskie – dowiedz się więcej

Bonus przyzwalający na pecha – Bezpieczny Kupon 5+

To w LVBET bonus dla osób lubiących grać kombi składające się z co najmniej pięciu zdarzeń. Jak często zdarza się, że do wygrania kuponu zabraknie niewiele i tylko jedna, nietrafiona pozycja pozbawia gracza pieniędzy? Opinia popularnie określa takie zdarzenia jako pechowe. LV BET wychodzi naprzeciwko takim użytkownikom, proponując interesujący bonus. Obstaw kupon składający się z pięciu lub więcej zdarzeń. Jeżeli tylko jedna pozycja będzie nietrafiona, bukmacher zwróci na konto sumę stawki.

Jakie warunki przed graczem stawia ten bonus? Przede wszystkim, kupon kwalifikujący się do promocji musi być zawarty za sumę co najmniej 20 PLN. Maksymalna kwota zwrotu to 50 PLN. Oczywistym jest, że trzeba stworzyć zakład kombi z co najmniej pięcioma pozycjami. Kurs łączny tych zdarzeń musi wynieść minimum 3,00.

Wykorzystanie bonus LVBET bezpieczny kupon

Na załączonym obrazku widzimy ten tzw. „pechowy” kupon, gdzie nie weszła tylko jedna pozycja. Zakład spełnił warunki bonusu Bezpieczny Kupon 5+. Mimo, że brak wygranej, to dzięki promocji gracz odzyskał 20 PLN na konto bonusowe. W praktyce oznacza to, że nic nie stracił.

Warto jednak zauważyć, że zwrot otrzymujemy w formie środków bonusowych. Jednak wymagania nie są wygórowane, ponieważ wystarczy obrócić sumę 3-krotnie po minimalnym kursie 1,75.

 

Promocja MULTIKOZAK

W ramach tej promocji bukmacher wypłaca swoim klientom dodatkowe pieniądze za każdy wygrany kupon kombi, składający się z minimum 5 zakładów. Bonus doliczany jest następująco:

 • kupon z 4 zakładami = +7,5%
 • kupon z 5 zakładami = +10%
 • kupon z 6 zakładami = +15%
 • kupon z 7 zakładami = +20%
 • kupon z 8 zakładami = +25%

Stawka minimalna to 10 PLN, a kurs kuponu musi wynieść przynajmniej 3.0

 

Okolicznościowe bonusy LV BET

LV BET bardzo często serwuje swoim graczom okolicznościowe promocje związane z większymi imprezami sportowymi. Często otrzymanie takiego bonusu od bukmachera związane jest z rywalizacją z innymi użytkownikami. Polega na typowaniu danych zdarzeń o określonych warunkach. Nagrody często są bardzo zadowalające. Na przykład przy okazji Zimowych Igrzysk Olimpijskich w 2018 roku pula wyniosła w sumie 5000 PLN w bonusach LV BET! Główną wygraną było aż 1500 PLN.

Opinie o bonusach LV BET

LVBET proponuje bardzo wysoki bonus do 1500 PLN – to bezdyskusyjna przewaga tego operatora. Niewątpliwie dużym atutem tego bonusu jest brak skomplikowanych zasad obrotu, ponieważ po wygranej środki od razu znajdują się na koncie pieniężnym. Dodatkowo, bukmacher przygotowuje szereg bonusów i promocji z okazji wybranych imprez sportowych, co w opinii graczy jest wartościowym urozmaiceniem. Tutaj opinia klientów powinna być jednoznaczna – to przydatne promocje, których nie ma w takich ilościach u innych bukmacherów, dlatego warto korzystać z tego, co daje LV BET bonus. Ponadto, bukmacher posiada system punktowy. Za zawierane zakłady, gracz otrzymuje punkty, które może potem zamienić na gotówkę do grania.

 

LV BET – opinie o ofercie bukmacherskiej

Bukmacher posiada bogatą ofertę zdarzeń. Na pierwszy rzut oka od razu widać, że najszersza oferta występuje w takich dyscyplinach jak piłka nożna i tenis ziemny. Jeżeli jesteś fanem futbolu, to z pewnością nie będziesz zawiedziony. Oczywistym jest, że w ofercie znajdziemy wszystkie popularne ligi. Jednak wytrawnego fana lub gracza interesuje liczba szczebli rozgrywkowych do obstawiania. W tym aspekcie LV BET nie zawodzi. W Anglii jest możliwość obstawiania aż do siódmego poziomu rozgrywek. W bardziej znanych ligach dostajemy zazwyczaj ponad sto zdarzeń dodatkowych. Bukmacher nie zapomniał też o kibicach lubiących egzotyczne ligi jak chociażby rozgrywki z Trinidadu i Tobago czy Wietnamu. Co ciekawe, w niektórych krajach znajdziemy rozgrywki młodzieżowe oraz kobiecie, co jest jeszcze rzadkością w przypadku bukmacherów. Wystarczy zobaczyć na propozycje piłkarskich rozgrywek w Brazylii, żeby docenić LV BET za tą dyscyplinę sportu.
Oferta LVBET na piłkę nożną w Brazylii

LV BET nie ma się czego wstydzić, jednak można również stwierdzić, że zawsze może być lepiej. Nie każda dyscyplina jest traktowana z taką uwagą jak piłka nożna. Na polskim rynku można znaleźć konkurencję, która posiada m.in. lepszą ofertę na żużel. Trzeba oddać bukmacherowi, że w większości dyscyplin nie odstaje od innych. Mogą pochwalić się jedną z lepszych propozycji na MMA i boks. W sportach walki można znaleźć tak dużo walk do obstawienia, że nawet są pojedynki… które nigdy nie zostały oficjalnie ogłoszone.

Oferta LvBetu na walki

LV BET to wciąż młody bukmacher, więc cały czas się rozwija, także pod względem propozycji zdarzeń. Z pewnością u wielu firm nie znajdziemy nawet takich sportów jak hurling, surfing czy pesapallo. LV BET nasłuchuje opinii i trendów o czym może świadczyć rozwijająca się oferta e-sportów. Jest to bardzo młoda dyscyplina zyskująca rzesze młodych fanów. Obserwując bukmachera widać, że stopniowo dochodzą nowe dyscypliny z zakresu sportów elektronicznych. Ostatnio coraz większą popularność w Polsce zdobywają sporty wirtualne, które również znajdziemy w LV BET. Na uwagę z pewnością zasługują rozgrywki e-sportów na żywo.

 

LV BET mobilnie

LV BET zadbało o swoich graczy, którzy lubią zawierać zakłady za pomocą komórek. Wersja mobilna ich strony internetowej jest zadowalająca. Przyjazny interfejs wydaje się jeszcze bardziej intuicyjny na telefonach. Wersja mobilna jest skupiona na zakładach, w efekcie czego banery promocyjne nie będą przeszkodą w poruszaniu się po witrynie. Zakłady wybiera się oraz zawiera bardzo sprawnie. W tym aspekcie nie ma za bardzo co zarzucić bukmacherowi LV BET. Użytkownicy wersji mobilnej powinni mieć tylko pozytywne opinie. Warto dodać, że LV BET niedawno wprowadził długo wyczekiwaną aplikację mobilną, doganiając tym samym konkurencję w tym aspekcie i odpowiadając na potrzeby swoich klientów!

Mobilna wersja LVBet

 

Płatności i wypłaty

W temacie płatności i wypłat w LV BET nie sposób nie wspomnieć o nowej funkcjonalności LV BET Rapid Pay. Dzięki niej bukmacher gwarantuje błyskawiczną wypłatę środków – od chwili zlecenia wypłaty do momentu ujrzenia ich koncie minie zaledwie 10 minut. Usługa dostępna jest nieprzerwanie przez 17 godzin, między 08:00 a 01:00.

W LV BET obsługiwane są następujące banki:

 • mBank
 • Inteligo
 • PKO
 • Credit Agricole
 • Alior Bank
 • Volkswagen Bank
 • Nest Bank
 • Idea Bank

Podsumowanie – opinia

LV BET oferuje wysoki bonus powitalny, bo aż do 1500 PLN. Już sam ten fakt może być czynnikiem nakłaniającym nowych graczy do założenia konta właśnie u tego bukmachera. Kolejnym aspektem zachęcającym do zarejestrowania się jest bonus bez depozytu o wartości 20 PLN. Wyróżniają się także oryginalnym, bardzo intuicyjnym interfejsem, który jest przeniesiony na wersje mobilną. Bogata oferta, przyzwoite kursy i zadowalająca wersja na komórki – warto spróbować gry w tych zakładach bukmacherskich. Co najważniejsze, LV BET jest oczywiście legalnym bukmacherem posiadającym zezwolenie Ministerstwa Finansów, więc można obstawiać spokojnie i bezpiecznie.

LVBET bonus to atrakcyjna oferta, ale trzeba być świadomym niebezpieczeństw związanych z hazardem, czyli uzależnieniem. Takie zachowania jak pożyczanie na obstawianie czy chęć odegrania się świadczą o tym, że powinno się zaprzestać typowania. Poza tym, że LVBET ma pozytywne opinie trzeba wiedzieć, że to licencjonowany bukmacher w naszym kraju – obstawianie legalne jest tylko u takich podmiotów.

 

Liczba legalnych bukmacherów w Polsce rośnie. Dzięki temu gracze zyskują możliwość wyboru, z której warto skorzystać. Nie przypadł Ci do gustu wyżej omówiony bukmacher LV BET? Wybierz innego, który sprosta Twoim oczekiwaniom:

platnosci-skrill

Szata graficzna: 9/10
Oferta zakładów: 10/10
Kursy: 10/10
Promocje: 9.5/10
Metody płatności: 9/10

Podsumowanie: 9.5/10

Legalny bukmacher - odznaka

wyłącznie licencjonowani bukmacherzy  ·  bezpieczeństwo i zaufanie  ·  szybkie wypłaty

Min. depozyt:

brak

Nasza ocena:

10

RECENZJA

Min. depozyt:

Tylko 1 PLN

 510 PLN zakład bez ryzyka i +50% do wygranych!
 Kod rejestracyjny: 510PLN

najwyższy cashback na rynku

Nasza ocena:

9.4

RECENZJA

Forbet Zakłady Bukmacherskie

Min. depozyt:

Tylko 1 PLN

Nasza ocena:

8.3

RECENZJA

Min. depozyt:

Tylko 10 PLN

Nasza ocena:

8.0

RECENZJA

Min. depozyt:

Tylko 10 PLN

Nasza ocena:

6.9

RECENZJA

Logo LV BET zakłady bukmacherskie

Min. depozyt:

Tylko 10 PLN

Nasza ocena:

6.5

RECENZJA

Przygoda ze światem zakładów bukmacherskich wiąże się przede wszystkim z wyborem operatora. Podjęcie właściwej decyzji w tej kwestii wymaga dokładnego zapoznania się z ofertami poszczególnych firm oraz porównania ich ze sobą.

Dzięki powyższemu rankingowi możesz oszczędzić czas, który musiałbyś przeznaczyć na solidny research i od razu zyskać wgląd w listę najlepszych bukmacherów w Polsce. Nasz ranking został przygotowany przez ekspertów, a zawarte w nim dane są na bieżąco aktualizowane.

Odpowiedzialna gra


Zakłady bukmacherskie to legalna rozrywka. O to, czy będzie bezpieczna, musisz zadbać sam, obstawiając odpowiedzialnie i z pełną świadomością zagrożenia, jakie może nieść ze sobą.

Dowiedz się więcej o odpowiedzialnej grze.

Sponsorzy serwisu