fbpx
https://zagranie.com 2018-08-14 11:43:38 2018-11-13 11:15:59

PZBuk opinie, bonus, kod promocyjny

O PZBuk opinie, czyli o Polskich Zakładach Bukmacherskich, będą się stopniowo pojawiać, wraz z rozwojem tego legalnego bukmachera i z pewnością będą się cieszyły zainteresowaniem. W opiniach, komentarzach na temat danego operatora zainteresowani klienci szukają odpowiedzi na nurtujące ich pytania w kwestii obstawiania u niego. W poniższym tekście znajdziesz podstawowe informacje, o PZBuk opinie i prognozy.

Tekst jest regularnie aktualizowany, znajdziesz w nim aktualne informacje.

 

PZBuk opinie

Poszukujesz informacji o PZBuk? Coś Ci obiło się o uszy, ale nie wiesz, ile w tym prawdy? Uporządkujmy więc trochę informacje, które pojawiają się w Internecie.

PZBuk, inaczej Polskie Zakłady Bukmacherskie, to nowy legalny organizator zakładów wzajemnych, działający online. Za firmą PZBuk stoi podmiot Cherry Online Polska, który otrzymał licencję na tego rodzaju działalność 28 czerwca 2018 roku. To nie koniec układanki – większościowym właścicielem Cherry Online Polska jest Cherry AB, pochodzący ze Szwecji i działający w szeroko rozumianej branży gier od 1963 roku. Można więc łatwo wysnuć wniosek, że za PZBuk stoją doświadczone osoby, znające branżę od podszewki.

Warto dodać, że Cherry AB jest organizacją macierzystą w stosunku do znanego Polakom serwisu ComeOn!, oferującego usługi kasynowe przez Internet oraz zakłady sportowe. Przed nową ustawą hazardową działał na polskim rynku, po zmianach w prawie musiał zrezygnować z klientów z naszego kraju. Działalność ComeOn! jest przez wielu dobrze kojarzona, dlatego idąc po nitce do kłębka, można liczyć na to, że za sprawą Polskich Zakładów Bukmacherskich u graczy odżyją dobre wspomnienia!

PZBuk opinie - informacje o bukmacherze połączonym z ComeOn!

Jak już wspomnieliśmy, na temat PZBuk opinii można się spodziewać już niebawem. Najpierw będą się pojawiały komentarze, będące skutkiem pierwszego wrażenia, pobieżnej analizy oferty bukmachera. Do takich ocen będzie trzeba podchodzić z dystansem. Następnie, jak to zwykle bywa, będzie można natknąć się na te bardziej wartościowe opinie o PZBuk – ich autorami będą osoby, które wcześniej przetestowały nową firmą bukmacherską i rzeczywiście mają coś do powiedzenia na ten temat. Tutaj znajdziesz informacje na temat PZBuk bonusu, oferty, udogodnień – przedstawimy Ci fakty wzbogacone o naszą opinię i oczekiwania w stosunku do tego bukmachera.

 

PZBuk bonus

Co w kwestii PZBuk bonusu? Dowiemy się niebawem, ale już teraz wiemy, czego się spodziewać. Każdy nowy bukmacher chce jak najszybciej dogonić konkurencję, która ma tę przewagę i posiada już bazę klientów i rozpoznawalność. Jak to zrobić? Sposobów jest wiele, polem do popisu na pewno są bonusy bukmacherskie. Wypadałoby tutaj zaproponować co najmniej to, co konkurencyjni operatorzy, czyli na start freebet i bonus od depozytu – taki pakiet zazwyczaj oferują bukmacherzy. Darmowy zakład przeważnie wynosi około 20 PLN, natomiast bonus od wpłaty jest kilkadziesiąt razy wyższy. Po bonusach na start gracz zyskuje dostęp do pozostałych promocji, dla stałych, lojalnych klientów. Tam pojawiają się oczywiście unikalne akcje, stworzone przez danego bukmachera, ale też można zauważyć pewną powtarzalność. Często mamy do czynienia na przykład z promocją typu „zaproś przyjaciela”.

Bonusy to ważna część oferty z perspektywy gracza, więc liczmy tu na kreatywność w kwestii PZBuk bonusu! Co więcej, na pewno promocje znacząco wpłyną na wystawiane o PZBuk opinie.

 

PZBuk kod promocyjny

Czekasz na PZBuk kod promocyjny? My również. Dla niezorientowanych – kod promocyjny to ciąg znaków, który należy wpisać podczas rejestracji w odpowiednie pole, aby zyskać dostęp do promocji powitalnej na specjalnych warunkach.

Od PZBuk kodu promocyjnego jeszcze nie mamy. Zagranie, jako portal skupiający się na sporcie i bukmacherce, współpracuje z legalnymi bukmacherami w Polsce. Dzięki temu otrzymujemy wspomniane kody, które następnie udostępniamy naszym czytelnikom. Na ten moment nie posiadamy od PZBuk kodu promocyjnego, ale jak tylko go otrzymamy, znajdzie się on tutaj.

 

PZBuk oferta

Jeśli mowa o PZBuk ofercie, to jest to kolejna niewiadoma. Niewiadomą jednak nie są oczekiwania, jakie z pewnością mają w stosunku do niego polscy gracze. Po pierwsze, bogaty wybór sportów. Pozostali operatorzy dysponują pokaźnymi listami dyscyplin możliwych do obstawiania, zatem poprzeczka postawiona wysoko. Do tego sporo z nich można obstawiać live, zatem zakłady na żywo również będą oczekiwane od PZBuk. Poza tym oczywiście e-sporty, wciąż traktowane jako nowinka, ale zdobywające coraz większą rzeszę fanów.

Powyższe elementy oferty to tzw. must have bukmachera. Jeśli PZBuk będzie chciał się wykazać, mógłby zawalczyć o uwagę obstawiających na przykład za pomocą kursów czy też liczby dodatkowych zdarzeń.

 

PZBuk aplikacja mobilna/strona internetowa

Klasyczny model strony czy może jakaś nowość? Do tej pory bukmacherzy posługiwali się zbliżonymi schematami stron, co było dobrym rozwiązaniem – jeśli gracz miał ochotę zmienić bukmachera, nie tracił czasu na wdrażanie się w układ nowej dla niego witryny, a operator zyskiwał sprawnie nowego klienta, który szybko czuł się u niego jak w domu. Wszyscy zadowoleni! Z drugiej jednak strony, wprowadzenie czegoś nowego w tym aspekcie może sprawić, że nowy bukmacher szybko przyciągnie do siebie zaciekawionych graczy.

Na co postawi PZBuk? Dowiemy się niebawem!

 

Metody płatności i wypłat

To bardzo ważna kwestia, choć nie każdy gracz, szczególnie na początku, zdaje sobie z tego sprawę. W zakładach bukmacherskich czas to pieniądz, dlatego wszystkim zależy na szybkim i oczywiście bezpiecznym transakcjom. Bukmacherzy prześcigają się tu w możliwościach – jedni proponują standardowe metody i standardowy czas oczekiwania na wypłatę, inni idą o krok dalej i uderzają w nowe opcje, takie jak BLIK czy Skrill oraz oferują błyskawiczne przelewy wygranych (na przykład LV BET obiecuje wypłatę w 10 minut!). Czekamy na pomysły od PZBuk!

 

Obsługa klienta

Co jeszcze może wpłynąć na pisane w Internecie o PZBuk opinie? Obsługa klienta – kolejny niepozorny aspekt, ale za to jak ważny w praktyce. Wyobraźmy sobie, że zainteresował nas dany bukmacher, wypatrzyliśmy u niego atrakcyjny bonus (w tym przypadku PZBuk bonus), jednak nie rozumiemy jednego z zapisów regulaminu. Piszemy na czacie, dzwonimy, ale nikt nie odpowiada. Konkurencyjny bukmacher ma podobną ofertę, z taką różnicą, że wszystko rozumiemy i nie obawiamy się, że zainwestujemy pieniądze w akcję, która przez złe zrozumienie zasad przyniesie nie takie efekty, jak oczekiwaliśmy. Wybieramy konkurencyjną firmę i u niej zagrzewamy miejsce – proste.

Mamy nadzieję, że PZBuk ma świadomość, że oferta to nie wszystko, liczy się też pomoc i wsparcie ze strony bukmachera.

 

PZBuk legalny bukmacher

PZBuk legalnym bukmacherem – być może już natknąłeś się na takie hasła, my również potwierdzamy, że jest to firma, która uzyskała licencję na oferowanie zakładów wzajemnych online w Polsce.

W praktyce oznacza to, że nie musisz obawiać się o jakiekolwiek kary finansowe za korzystanie z PZBuk bonusu czy po prostu za obstawianie u niego. Firma ta skupia się na polskich klientach, dba o ich bezpieczeństwo i odpowiedzialne korzystanie z zakładów bukmacherskich. PZBuk to bukmacher nowy, lecz godny zaufania.

wyłącznie licencjonowani bukmacherzy  ·  bezpieczeństwo i zaufanie  ·  szybkie wypłaty

LVBet logo

Min. depozyt:

Tylko 10 PLN

Nasza ocena:

9.5

RECENZJA

Min. depozyt:

Tylko 10 PLN

Nasza ocena:

8.5

RECENZJA

600x600_gradient

Min. depozyt:

Tylko 1 PLN

Nasza ocena:

8.0

RECENZJA

Forbet Zakłady Bukmacherskie

Min. depozyt:

Tylko 1 PLN


 Kod rejestracyjny: 1250

Nasza ocena:

7.8

RECENZJA

milenium_nowe

Min. depozyt:

Tylko 10 PLN

Nasza ocena:

7.4

RECENZJA