fuksiarz koszulka
fuksiarz koszulka
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

50% do 500 zł bez ryzyka

(zwrot na konto główne - możesz od razu wypłacić)

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

BEZ RYZYKA: 50% do 500 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Jak odebrać kod promocyjny w Fuksiarzu?

Kod promocyjny w Fuksiarzu to: ZAGRANIE. Na start otrzymasz zakład bez ryzyka ze zwrotem 50% do 500 złotych, które od razu będziesz mógł wypłacić.

Fuksiarz kod promocyjny | Październik 2021

Fuksiarz kod promocyjny 2021 Pakiet 500 złotych ✔️
Kod promocyjny ZAGRANIE
Zakład bez ryzyka 50 % do 500 PLN
Cashback na start Zwrot aż do 50 %
Specjalna promocja Early Payout
Specjalna promocja Mega kursy BOOST
Ostatnia aktualizacja 18.10.2021

Kod promocyjny Fuksiarz to ekskluzywna oferta powitalna, dzięki której użytkownik otrzymuje lepszy bonus na start. Bukmacher Fuksiarz wystartował na początku 2021, a już zainteresowanie jego kodem bonusowym wśród typerów jest dość intensywne. Fuksiarz przekonuje do siebie bonusem powitalnym, a użytkownicy chcący poznać tego bukmachera bliżej chcą zarejestrować u niego konto. Podczas rejestracji liczą na dedykowany kod promocyjny, by jeszcze więcej odebrać od tego operatora. Ile wynoszą bonusy za kod promocyjny Fuksiarz? Chcesz dodatkowe kody promocyjne do legalnych bukmacherów? Jesteś w miejscu, gdzie poznasz wszystkie te informacje!

Za bukmacherem Fuksiarz stoją doświadczeni ludzie z branży, którzy wiedzą, że początkowy sukces mogą zapewnić dwie sprawy: kod promocyjny i bonus. Od wielu lat obserwujemy, jak rośnie polski rynek zakładów bukmacherskich. Pewne mechanizmy są stałe – nowy bukmacher, który pojawia się w internecie szybko chce przekonać do siebie oferując atrakcyjny bonus dla nowych graczy. Klienci bukmacherscy przywykli też do tego, że bukmacherzy dają jeszcze coś ekstra, czyli kod promocyjny.

Fuksiarz jest bukmacherem online, więc swoim graczom proponuje rejestrację w portalu fuksiarz.pl. Typerzy, którzy rejestrowali już konta u polskich bukmacherów doskonale zdają sobie sprawę, że właśnie podczas tego procesu wpisuje się kod promocyjny. Fuksiarz nie zapomina o kodzie bonusowym dla nowo zarejestrowanych graczy.

Bonusy bukmacherskie od Fuksiarza gwarantują środki finansowe dla nowych i stałych użytkowników. Na Fuksiarz.pl nagrodą za kod promocyjny jest wyższy bonus na start. Wykorzystanie oferty powitalnej pozwala przejść do kolejnych promocji.

Zakłady bukmacherskie online – sprawdź: https://zagranie.com/zaklady-bukmacherskie-online/ i porównaj jak Fuksiarz wypada na tle innych polskich bukmacherów.

Fuksiarz kod promocyjny – co oferuje bukmacher?

W ofercie za kod promocyjny do Fuksiarza jest oczywiście bonus powitalny, zestaw promocji dla stałych graczy oraz funkcje, które dają więcej możliwości w obstawianiu zakładów. Kod promocyjny 2021 do bukmachera Fuksiarz pozwala na korzystanie ze wszystkich zalet tego operatora. Dzięki kodowi promocyjnemu otrzymujesz pełną ofertę zakładów bukmacherskich: przedmeczowych i “na żywo”. W skład tego wchodzą również gry karciane, które działają 24 godziny na dobę w serwisie fuksiarz.pl. Z kodem promocyjnym masz również prawo do błyskawicznych transakcji finansowych tj. wpłat i wypłat elektronicznych.

bonus w fuksiarz

W bonusowej ofercie za kod promocyjny Fuksiarz przede wszystkim odbierzesz cashback 50% do 500 złotych. To tak naprawdę zakład bez ryzyka ze zwrotem stawki do 500 PLN. Fuksiarz określa ten bonus mianem “prawdziwego” cashbacku. Dlaczego? Bo zwrot stawki nie musi być obrócony, czyli pieniądze z bonusu są od razu do dyspozycji nowego klienta. Cashback 50% to świetna oferta, którą docenił również Krzysztof Stanowski, ambasador Fuksiarza.

W Fuksiarzu za kod promocyjny poza bonusem powitalnym w formie cashbacku – otrzymasz też szereg pozostałych ofert. O czym mowa? O promocji cashback bez końca, early payout czy mega kursach. W dalszej części artykułu każdy z tych bonusów dokładnie wyjaśnimy!

Typy dnia od Zagranie – skorzystaj i wybierz swoje kupony!

Legalny bukmacher, jakim jest Fuksiarz, proponuje swoim klientom wiele ciekawych rzeczy. Jedną z tych rzeczy jest właśnie wyżej wspomniany cashback 50% do 500 PLN. Konto tymczasowe pozwala odebrać bonus, ale jednak żeby go wypłacić należy zweryfikować konto, do czego jeszcze przejdziemy. Pamiętaj jednak, że tutaj termin “obrócić bonus” nie obowiązuje tak samo, jak u innych bukmacherów. Zasady są takie, że po prostu wraca Ci połowa stawki, którą dalej możesz grać i tak w kółko.

Fuksiarz – rejestracja z kodem promocyjnym

Każdy zorientowany typer wie, że w Polsce zakłady bukmacherskie online można obstawiać po rejestracji konta. Fuksiarz jest legalnym, internetowym bukmacherem, więc to samo dotyczy także tego operatora. Chcesz odebrać kod promocyjny, bonus, a następnie typować zakłady w Fuksiarzu? Najpierw musisz założyć konto u tego bukmachera.

Do rejestracji może podejść tylko pełnoletnia osoba. Bukmacherzy w Polsce są dostępni tylko dla tych użytkowników, którzy mają ukończone 18 lat. Kod promocyjny Fuksiarz zawsze możesz pobrać z portalu Zagranie.com. Nasz serwis to miejsce, gdzie oferowane są najlepsze kody bonusowe do legalnych bukmacherów.

Gdzie założysz konto w Fuksiarzu? Wystarczy przejść na stronę fuksiarz.pl, a następnie kliknąć przycick “rejestracja” w prawym górnym rogu serwisu. Rozwinie ci się pierwsze okno, a w kolejce będzie czekało też drugie okno dialogowe. Po uzupełnieniu wszystkich tych pól zarejestrujesz się w Fuksiarzu z kodem promocyjnym.

Pamiętaj, że na zagranie.com znajdziesz najlepsze kody do bukmacherów. U nas oferujemy też Fortuna kod promocyjny, forBET kod promocyjny i STS kod promocyjny.

Jak założyć konto w Fuksiarz z kodem?

Pomożemy ci przejść proces rejestracji w Fuksiarzu krok po kroku. Objaśnimy, co trzeba wpisać w formularzu, tak żeby twoje konto zostało prawidłowo założone. Co na początku ważne – rejestrując się u legalnego bukmachera podawaj prawdziwe dane osobowe. W Fuksiarzu konto gracza, a więc wpisane przez ciebie dane są następnie weryfikowane w oparciu o przesłany przez ciebie dokument tożsamości. Jeśli zarejestrujesz konto na nieprawdziwe dane, to nie będziesz mógł wypłacić wygranych z konta.

fuksiarz rejestracja

Jak już wspominaliśmy wyżej – po wejściu w rejestrację na Fuksiarz.pl zostaniesz przekierowany do okna dialogowego zatytułowanego jako “dane konta”. W tym miejscu tak naprawdę trzeba uzupełnić tylko trzy pola. Chodzi o wprowadzenie adresu e-mail, hasła i numeru telefonu. Dodatkowo należy zaznaczyć oświadczenie o tym, że ukończyłeś 18 lat. Gracze, którzy chcą otrzymywać materiały promocyjne od Fuksiarza mogą dodatkowo zaznaczyć zgodę na tego typu rzeczy. Jeśli jesteś pewny, że wszystko dobrze zaznaczyłeś, to możesz przejść do kolejnego okna.

Drugi formularz rejestracyjny w Fuksiarz oznaczony jest jako “dane osobowe”. To w nim wpisujesz informacje dotyczące swojej osoby, a więc imię, nazwisko, obywatelstwo, numer PESEL i kod SMS, jaki otrzymasz od Fuksiarza na swój telefon. Ponownie zachęcamy do tego, żeby sprawdzić czy wszystkie pola uzupełniłeś poprawnie. Jeśli wszystko się zgadza, to naciśnij przycisk “zarejestruj”. Bukmacher poinformuje cię o tym, że rejestracja się udała, ale jeszcze co musisz zrobić to zweryfikować adres e-mail. Jak tego dokonać? Wystarczy wejść w pocztę, jaką podałeś podczas rejestracji w Fuksiarz, a następnie kliknąć w link weryfikacyjny. To pozwoli bezpiecznie zalogować się na konto w Fuksiarzu.

Rejestracja u bukmachera Fuksiarz nie wymaga od klienta posiadania dowodu osobistego, ponieważ weryfikacji możesz dokonać przy okazji pierwszej wypłaty z konta. Fuksiarz maksymalnie skrócił proces rejestracji, więc konto u tego bukmachera zakłada się naprawdę w 2-3 minuty.

Sprawdź kody bonusowe do bukmacherów: https://zagranie.com/kody-bonusowe/.

Jak użyć kodu promocyjnego?

Na chwilę obecną Fuksiarz deklaruje, że każda rejestracja odbywa się z kodem promocyjnym. Jak to działa? Bukmacher (przynajmniej teraz) nie wymaga od gracza specjalnie wpisywanego kodu, ponieważ z automatu dopisuje każdą nową osobę do bonusów VIP. W praktyce jest tak, że zakładając konto w Fuksiarz.pl kod promocyjny uzupełniany jest automatycznie, więc po rejestracji czeka na ciebie bonus powitalny oraz pozostałe produkty Fuksiarz.pl.

Fuksiarz – bonus od wpłaty z kodem promocyjnym

W Fuksiarz tak naprawdę brak klasycznego bonusu od wpłaty, ale trzeba stwierdzić, że do cashbacku depozyt jest potrzebny. Inaczej mówiąc – bonus od wpłaty działa, ale w nieco innej formie. A jeśli do bonusu Fuksiarz wymagana jest wpłata, to warto przypomnieć, jak robi się to u tego bukmachera? Opcji wpłaty pieniędzy do Fuksiarza jest kilka. Wszystkie bez prowizji, z działaniem przez całą dobę. Konto Fuksiarz zasilisz poprzez dotpay, BLIK, tpay i Przelewy 24.

fuksiarz

Do bonusu od wpłaty w Fuksiarzu zalicza się minimalny depozyt o wartości 20 PLN. Nie wpłacaj mniej, bo wtedy nie będziesz mógł odebrać bonusu 50% od wpłaty. W Fuksiarzu oferta powitalna polega na tym, że po wpłacie możesz zagrać pierwszy zakład bez ryzyka. Bonus cashback 50% od wpłaty przyznawany jest w momencie, kiedy nie trafisz pierwszego kuponu. Wtedy otrzymujesz bonus jako zwrot stawki stanowiący połowę obstawionego zakładu.

Zakłady sportowe dostępne w ofercie Fuksiarza pozwalają na proste wykorzystanie bonusu na start. Z naszego przeglądu sportowego, a raczej oferty u tego operatora, wynika jasno, że są wysokie kursy i sporo możliwości na wykorzystanie jej. Dlatego też właśnie dużo osób liczy na nowych operatorów, takich jak Fuksiarz, który powstał zaledwie kilka miesięcy temu. Same promocje bukmacherskie w tych zakładach także robią wrażenie i pozwalają na granie ciekawych zakładów, jakiesą dostępne.

Fuksiarz bonus na start

Bonus na start w Fuksiarz to właśnie cashback 50% do 500 PLN. Startowy bonus od tego bukmachera przyznawany jest oczywiście nowym graczom. Za takiego uznaje się klienta, który do tej pory nigdy nie rejestrował konta w serwisie Fuksiarz.pl. Jeśli nie jesteś jeszcze graczem Fuksiarz, to bonus na start jest właśnie dla ciebie!

Do bonusu na start potrzebujesz dokonania rejestracji z kodem promocyjnym Fuksiarz – cały proces opisaliśmy powyżej. W zakładach bukmacherskich Fuksiarz bonus powitalny jest o tyle wyjątkowy, że działa bez warunków obrotu. To bardzo opłacalna propozycja dla nowych klientów, którzy otrzymują szanse zagrania bez ryzyka, a w razie porażki mogą odzyskać połowę zainwestowanej kwoty. Po uzyskaniu bonusu nie obowiązują żadne warunki obrotu, które często są zmorą początkujących typerów. W bonusie na start Fuksiarz po odebraniu bonifikaty możesz ją wypłacić na swój rachunek bankowy.

Kod promocyjny Fuksiarz – co otrzymasz?

Poznaliście już działanie kodu promocyjnego Fuksiarz, który oznacza automatyczną rejestrację ze specjalnym voucherem. Tak samo wygląda sytuacja w przypadku kod bonusowego. To tak naprawdę taka sama oferta, tylko nieco inaczej nazwana. Kod bonusowy a kod promocyjny jest tożsamy i to dotyczy bukmachera Fuksiarz. Za kod promocyjny/bonusowy otrzymasz bonus jako zakład bez ryzyka do 500 PLN. W promocji z kodem bonusowym Fuksiarz zyskasz 50% cashback, jeśli nie uda ci się poprawnie wytypować pierwszego zakładu na fuksiarz.pl.

Kod bonusowy Fuksiarz wykorzystujesz podczas rejestracji konta w tych zakładach online. Bonusowy kod zostanie wpisany z automatu po tym, jak poprawnie uzupełnisz cały formularz rejestracyjny. Po zweryfikowaniu adresu e-mail bukmacher zakwalifikuje cię do swojego kodu bonusowego, dzięki któremu możesz zyskać na start 500 PLN.

Bonus na start od Fuksiarza sam w sobie nie wymaga obrotu. Działa to tak, że jak już otrzymasz zwrot za przegrany kupon, to masz go na saldzie depozytowym. Nie musisz obracać tego bonusu, żeby mieć prawo do wypłaty lub obstawiania dowolnych zakładów. A więc w przypadku bonusu na start to, jak obrócić ten bonus w ogóle nie jest ci potrzebne.

Co warto wiedzieć, to jakie są zasady dla pierwszego kuponu, za który będziesz mógł odebrać cashback Fuksiarz. Co w tym przypadku trzeba wiedzieć? Do cashbacku zalicza się kupon AKO z minimum dwoma zdarzeniami, które mają kursy minimalne 1.20.

Promocje w Fuksiarz

Bonus na start/powitalny wydaje nam się, że mamy już za sobą, bo w powyższych akapitach znajdziesz wszystkie najważniejsze info dotyczące odbioru, kodu promocyjnego i warunków skorzystania z oferty. Jako gracz na pewno zdajesz sobie sprawę z tego, że u bukmacherów do odebrania jest nie tylko bonus powitalny, ale też gratyfikacje dla stałych użytkowników. W Fuksiarzu ma to potwierdzenie w ofercie, bo bukmacher ten ma dobre promocje na dalszy etap obstawiania.

fuksiarz promocje

Co trzeba wyróżnić w promocjach Fuksiarz? Na pewno ofertę nazwaną “cashback bez końca”. O co w niej chodzi? To możliwość obstawiania zakładów, gdzie za porażkę będzie przyznawany zwrot stawki. Wysokość cashbacku zależy od ilości wytypowanych zdarzeń na kuponie. Dla zakładu pojedynczego cashback = 5% stawki, ale już dla kuponu z 10 typami cashback równa się 27%.

Oto tabelka cashbacku w Fuksiarzu dla stałych graczy:

 • Jedno zdarzenie = cashback 5%
 • 2 zdarzenia = cashback 7%
 • 3 zdarzenia = cashback 10%
 • 4 zdarzenia = cashback 12%
 • 5 zdarzeń = cashback 15%
 • 6 zdarzeń = cashback 17%
 • 7 zdarzeń = cashback 20%
 • 8 zdarzeń = cashback 22%
 • 9 zdarzeń = cashback 25%
 • 10 zdarzeń = cashback 27%
 • 11 zdarzeń = cashback 30%
 • 12 zdarzeń = cashback 35%
 • 13 zdarzeń = cashback 40%
 • 14 zdarzeń = cashback 45%
 • 15 i więcej zdarzeń – cashback 50%

W cashbacku bez końca pieniądze ze zwrotów stawki odkładają się na specjalne konto. A co najlepsze – ty masz nad nim pełną kontrolę. Bonusów tych nie trzeba obracać i w każdej chwili możesz zdecydować o wypłacie cashbacku.

Co jeszcze znajdziesz w Fuksiarz? Naszym zdaniem jako promocję trzeba też zakwalifikować narzędzie early payout. To funkcja, gdzie przy prowadzeniu dwoma bramkami twojej drużyny z automatu Fuksiarz rozlicza kupon jako wygrany. To pozwala odebrać wcześniej wygraną bez oczekiwania na to, czy wynik ulegnie zmianie itd. Early payout działa w zakładach na piłkę nożną w wybranych ligach piłkarskich np. Premier League, Liga Mistrzów i Ekstraklasa.

fuksiarz early

Cashback w Fuksiarz – jak działa zakład bez ryzyka?

Zakład bez ryzyka dla nowych graczy Fuksiarz to promocja, która jest idealna dla początkujących klientów. To bonus bez haczyków i dodatkowych utrudnień. Cashback Fuksiarza jest promocją wyjątkowo uproszczoną, dlatego bukmacher ten za to możesz zebrać sporo pochwał. Jak działa zakład bez ryzyka?

Zakładasz konto w Fuksiarzu, a w dalszej kolejności wpłacasz środki, za które obstawisz zakład bez ryzyka. W tym przypadku, jeśli chcesz odebrać maksymalny bonus, to trzeba wypłacić 1137 złotych. W kolejnym kroku należy postawić zakład AKO, gdzie wytypujesz wyniki przynajmniej dwóch zdarzeń. Kurs minimalny dla każdego typu powinien wynieść minimum 1.20. Jeśli trafisz – masz wygraną, która jest twoja (bez obrotu). Gdy ci się nie uda, to odbierzesz 50% cashback (maksymalnie 500 PLN), który również jest twój (bez warunków obrotu).

Mega kursy – BOOST

Mega kursy w Fuksiarzu zostały stworzone po to, żeby użytkownicy tego bukmachera mogli znaleźć zdarzenia, gdzie konkurencja na pewno nie będzie miała wyższego kursu. W ofercie Mega kursów BOOST wygrywasz więcej za taką samą stawkę! Jak to działa? Na stronie Fuksiarz.pl po lewej stronie masz specjalną zakładkę BOOST, gdzie znajdziesz kursy aktualnych wydarzeń, które zostały podwyższone. Obstawiając wydarzenia sportowe z tej oferty optymalizujesz swoje zyski, bo masz pewność, że typujesz po najlepszych kursach!

Gry karciane

W ofercie Fuksiarza zaraz po debiucie tego bukmachera znalazła się sekcja z grami karcianymi. Bardziej doświadczeni gracze, że zakłady na gry karciane są już od dłuższego czasu oferowane przez STS, Betfan, forBET i Fortunę. Fuksiarz nie czekał długo, żeby zaproponować swoim użytkownikom typy na blackjacka i pokera.

Karcianki od Fuksiarza to podgląd “na żywo” na rozdania w blackjacka i pokera, a następnie obstawianie zakładów na odpowiednie układy. Oczywiście, aby typować zakłady na karty trzeba być zarejestrowanym graczem Fuksiarz. W grach karcianych zabawa trwa przez całą dobę. Do tego jeszcze szeroka oferta na nie sprawia, że nasz ranking bukmacherów umieścił tego bukmachera tak wysoko. Zakłady na gry karciane to jednak ważna rzecz, bowiem często gracze sięgają po nie, gdy chcą się pobawić, a np. w sportach obecnie trwa przerwa między sezonami, czy jest środek nocy.

Oferta na zakłady w Fuksiarz z kodem promocyjnym

Zakłady bukmacherskie Fuksiarz to sport, ale firma ta nie czekała długo po swoim debiucie, żeby wejść również z pozostałymi produktami. Jakimi? Chodzi o sporty wirtualne i gry karciane. Z kodem promocyjnym Fuksiarz odbierasz bonusy powitalne, a także możliwość korzystania z pełnej oferty tego bukmachera. W tym przypadku możesz wybierać pomiędzy zakładami sportowymi (przedmeczowymi, na żywo), sportami wirtualnym i grami karcianymi.

Strony bukmacherskie takie jak Fuksiarz są kompleksowo wyposażone w najnowsze trendy na rynku. Licencja Ministerstwa Finansów pozwala Fuksiarzowi przyjmować zakłady online 24 godziny na dobę. Bukmacher Fuksiarz to zakłady na żywo, które to za kod promocyjny można obstawiać za pośrednictwem bonusu cashback. Oferta ta obowiązuje też na zakłady prematch.

Ranking bukmacherów, jak na razie, nie wskazuje Fuksiarza w gronie najlepszych firm w Polsce. Ale musimy tutaj pamiętać, że Fuksiarz wszedł na rynek w 2021 roku. Wciąż spora grupa graczy o nim nawet nie usłyszała, więc w takiej sytuacji trudno o to, żeby notować najwyższe recenzje.

Fuksiarz zakłady starają się nie kopiować tego, co jest u konkurencji, a wymyślają nowe produkty. Takim czymś na pewno jest early payout i oferta cashback bez końca. Naszym zdaniem narzędzie early payout jest bardzo opłacalne z punktu widzenia interesu gracza, co robi pozytywne Fuksiarz opinie.

Fuksiarz aplikacja mobilna

Kod promocyjny do Fuksiarza możesz wykorzystać na stronie fuksiarz.pl i w telefonie. Co jednak ciekawe, bukmacher Fuksiarz wciąż jeszcze nie uruchomił specjalnej aplikacji. Gracze obstawiający u pozostałych bukmacherów przywykli do tego, że firmy te oferują zakłady mobile z aplikacją na iOS/Android. Fuksiarz na pewno wie, że niebawem musi uruchomić aplikacje po to, żeby jego opinie były jeszcze lepsze. Na chwilę obecną gracze tego bukmachera są zdani na mobilną wersję strony fuksiarz.pl. Przeszkadza ci to? Wcale nie musi, ponieważ wersja mobile strony Fuksiarz działa bez zarzutu.

Fuksiarz aplikacja – w tym przypadku strona online umożliwia wszystkie metody płatności, pozwala zweryfikować konto gracza oraz użyć bonus od depozytu. Każdy bonus Fuksiarz, jaki przyznaje ten bukmacher może zostać obrócony na zakładach granych przez telefon lub tablet.

Warto pamiętać, że akurat aplikacja mobilna u bukmacherów jest ważną sprawą. W końcu wiele osób chce z niej korzystać i mieć dostęp właśnie do oferty, czy bezpośrednich bonusów. Właśnie dlatego tak ważna jest szybka rejestracja, a ta jest też dostępna w apce od tego operatora. Promocje bukmacherskie również znajdziesz tutaj, jednak należy pamiętać, że akurat one są zależne od tego co się dzieje w świecie sportu. Nie zmienia się tylko szybko oferta powitalna.

Opinie o zakładach Fuksiarz

U buka Fuksiarz jest sporo nowości, które do tej pory nie były spotykane w polskich zakładach bukmacherskich. Fuks kreator pozwala na robienie zakładu w obrębie jednego spotkania, dzięki early payout otrzymasz wygraną z zakładu przy wyniku 2:0, a prawdziwy cashback daje zwrot stawki bez dalszego obracania pieniędzmi. Fuksiarz opinie w takich sytuacjach muszą być dobre, bo bukmacher ten robi sporo, żeby przypodobać się obstawiającym graczom.
Bukmacher Fuksiarz zastosował też metody płatności, które są znane i bezpieczne. Wpłaty przez dotpay, PayU, BLIK, tpay i Przelewy 24 sprawdzają się u pozostałych bukmacherów, więc i w Fuksiarz będą często wykorzystywane. Użytkownicy znając te płatności na pewno będą z nich częściej korzystać niż jeśliby mieliby poznawać nowe metody robienia depozytów.

Pisząc o opiniach Fuksiarza trzeba wspomnieć o bonusie na start. Prawdziwy cashback jest bardzo przejrzystą promocją. To akcja, w której Fuksiarz zwraca 50% postawionej stawki w pierwszym zakładzie. Cashback następuje oczywiście wtedy, kiedy pierwszy kupon przegra. Typując go za stawkę 1000 PLN można odebrać nawet 500 PLN. Odebrany bonus można wypłacić i nie trzeba go obracać. Dlatego bukmacher ten używa sformułowania prawdziwy cashback.

Fuksiarz kojarzony jest w środowisku sportowym za sprawą Krzysztofa Stanowskiego, który jest rozpoznawalnym dziennikarzem. To niejako uwiarygadnia tego bukmachera i buduje jego marketing. Na arenach sportowych, jak na razie, próżno szukać reklam Fuksiarza lub jego sponsoringu. Na chwilę obecną operator ten związał się współpracą z Polską Federacją Padla.

Zakłady bukmacherskie Fuksiarz na pewno wprowadziły wiele ciekawych rozwiązań, na które teraz patrzą inni bukmacherzy. Mowa tutaj np. o rozliczaniu meczów piłkarskich na plus, gdy gracz np. obstawi wygraną gospodarzy, a oni będą prowadzić w ciągu spotkania dwoma golami. Wtedy niezależnie od końcowego wyniku zakład będzie uznany za rozliczony na plus. Jest to w pełni legalna promocja, a sam bukmacher posiada licencję od ministerstwa finansów. Dlatego też nie trzeba się obawiać o swoje środki i martwić wypłatą ich.

Obsługa klienta i Fuksiarz kontakt

Jaki jest kontakt z obsługą klienta Fuksiarz? Na stronie fuksiarz.pl i aplikacji mobile oddany jest czat “na żywo”, na którym można pisać z przedstawicielem bukmachera. Za jego pośrednictwem można uzyskać pomoc odnośnie bonusów, rejestracji konta, płatności i pozostałych kwestii związanych z typowaniem zakładów Fuksiarz.

Oczywiście obsługa klienta Fuksiarz działa w języku polskim. Co więcej, do dyspozycji użytkownika oddany jest cały dział pomocy, gdzie można uzyskać gotowe rozwiązania problemów związanych z takimi kwestiami jak: rejestracja, wpłaty, moje konto, wypłaty, zakłady, bonusy i promocje. Oto dane bukmachera Fuksiarz – jego siedziba znajduje się w Warszawie:

Bukmacherska Sp. z o.o

ul. Wąchocka 1F,
03-934 Warszawa
NIP:527-290-77-80
KRS: 0000806643

W przypadku tego operatora obsługa klienta na pewno jest rzeczą, która działa na plus. Warto jednak pamiętać, że zakłady bukmacherskie Fuksiarz to operator, który dba o swoich graczy i często przygotowuje różne rzeczy, czy właśnie naprawia błędy systemu, jakie powstają. To też bukmacher ciągle rozwijający się i wprowadzający nowe rzeczy, dlaczego warto go bliżej obserwować.

FAQ

Jaki jest kod promocyjny Fuksiarz?

Kod promocyjny w Fuksiarz to ZAGRANIE

Jakie są pozostałe promocje w Fuksiarz?

U bukmachera Fuksiarz oprócz zakładu bez ryzyka do 500 zł, cały czas działa "cashback bez końca", a także early payout i mega kursy BOOST.

Zaloguj się aby dodawać komentarze