Fuksiarz koszulka do baneru
Fuksiarz koszulka do baneru
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

50% do 500 zł bez ryzyka + 40 zł na miesięczny dostęp do Polsat Box Go Sport!

(zwrot na konto główne - możesz od razu wypłacić)

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

BEZ RYZYKA: 50% do 500 zł
POLSAT BOX GO: miesięczny dostęp

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Jaki jest kod promocyjny w Fuksiarzu?

Kod promocyjny w Fuksiarzu to: ZAGRANIE. Kod gwarantuje 540 zł na start u bukmachera. Ułatwieniem jest, że nie musisz o nim pamiętać i wpisywać w trakcie rejestracji, wystarczy kliknąć w link umieszczony w banerze u góry strony.

Dzięki niemu na start otrzymasz zakład bez ryzyka. Najprościej mówiąc, jeśli przegrasz kupon, bukmacher odda Ci pieniądze! Potem sam zdecydujesz, czy chcesz grać dalej, czy wypłacasz środki. Do pozornie skromnego pakietu na start Fuksiarz dorzuca darmowe transmisje i szereg innych gratyfikacji. Szczegóły i prostą instrukcję, jak je odebrać, znajdziesz poniżej.

Fuksiarz kod promocyjny | Maj 2022

Kod promocyjny Fuksiarz 2022Pakiet 540 złotych (w tym Polsat Box Go) ✔️
Kod promocyjnyZAGRANIE
Zakład bez ryzyka50 % do 500 zł (zwrot na depozyt!)
Dodatkowe korzyści40 zł na miesięczny dostęp do Polsat Box Go
Specjalna promocjaEarly Payout
Specjalna promocjaMega kursy BOOST
Ostatnia aktualizacja23.05.2022

Wszyscy doskonale wiemy, że klienci przywykli do otrzymywania od operatorów czegoś ekstra ponad standardową ofertę.

Właśnie dlatego nawiązaliśmy współpracę, której efektem jest ekskluzywny kod promocyjny do Fuksiarza. Gdy go wykorzystasz, otrzymasz znacznie więcej niż przewiduje standardowy pakiet dla nowych klientów.


‼️ Chwilowo bukmacher Fuksiarz usunął w swoim formularzu pole do wpisania kodu promocyjnego.

Jako kod bonusowy funkcjonuje w tej chwili nasz link promocyjny:
https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox

Po kliknięciu w ten link otrzymasz wszystkie korzyści, o których mowa w tekście.

Oferta na start po kliknięciu w nasz link ✅

 • 500 zł w zakładzie bez ryzyka
 • 40 zł na Polsat Box Go – darmowy miesięczny dostęp do pakietu Sport (m.in. Polsat Sport Premium, Eleven Sports, Canal+ Sport 3, Canal+ Sport 4, Eurosport) i transmisji z meczów:
  • Ligi Mistrzów UEFA
  • Ekstraklasy
  • 1 Ligi
  • Lig zagranicznych
  • Ligi Mistrzów siatkarzy
  • … i nie tylko

Oferta na start bez kliknięcia w nasz link ❌

 • 500 zł w zakładzie bez ryzyka
 • Polsat Box Go

Co dokładnie można zyskać za kod promocyjny (link promocyjny) w Fuksiarzu? Jak go poprawnie wykorzystać? A może interesują Cię też kody promocyjne do pozostałych legalnych bukmacherów? Jesteś w miejscu, gdzie poznasz odpowiedzi na te wszystkie pytania.

Gdzie wpisać kod bonusowy do Fuksiarza?

Fuksiarz jest bukmacherem online, więc swoim graczom proponuje rejestrację w portalu fuksiarz.pl. Typerzy, którzy rejestrowali już konta u polskich bukmacherów doskonale zdają sobie sprawę, że właśnie podczas tego procesu wpisuje się kod promocyjny.

Powitalne promocje Fuksiarza gwarantują dodatkowe środki finansowe na początek gry. Następnie otwiera się furtka dla stałych użytkowników i kolejny worek akcji, z których można wyciągnąć zasilenie konta lub nagrody rzeczowe.

Najważniejsza zasada: warunkiem otrzymania dostępu do bonusów jest rejestracja w serwisie. Nie ma możliwości ominięcia tego procesu. Dobra informacja jest taka, że założenie konta trwa dosłownie chwilę i nie powinno sprawić Ci żadnych problemów.

👇 Aby mieć pewność, że poprawnie dopełnisz formalności, kliknij w przycisk i otwórz formularz rejestracyjny w nowej karcie. Wypełniaj go, spoglądając na poniższy przykład, a unikniesz błędów, które mogą Cię pozbawić środków na grę.

Fuksiarz – rejestracja krok po kroku (instrukcja)

Warto przypomnieć, że osoba, która chce założyć konto u bukmachera musi mieć ukończone 18 lat. Zakłady bukmacherskie to gra hazardowa, która nie jest przeznaczona dla dzieci i młodzieży. Spełniasz ten warunek? No to do dzieła.

 1. Dane konta

W pierwszym kroku wpisujesz dane bezpośrednio związane ze swoim nowym kontem – login (w tym przypadku posłuży za niego adres e-mail), hasło oraz numer telefonu.

W tym miejscu zasady poprawnego wypełnienia formularza są dwie:

 • wpisz swoje prawdziwe dane kontaktowe – bukmacher wymaga ich w konkretnym celu. Jeśli podasz niepoprawne informacje, operator nie będzie mógł się z Tobą skontaktować np. aby potwierdzić chęć aktywacji konta. W przyszłości natomiast numer telefonu może posłużyć choćby jako kanał autoryzacyjny (podobnie potwierdzasz transakcje w bankach podczas zakupów online).
 • ustaw silne hasło – nie posługuj się tym samym hasłem na różnych stronach i nie zdradzaj go innym. Prosta zasada, ale często nie jest respektowana. Pamiętaj, że na swoje konto w serwisie bukmachera będziesz przelewał pieniądze, a później przechowywał swój budżet. Często są to niemałe kwoty, dlatego zadbaj, aby nikt oprócz Ciebie nie znał danych do logowania.

Dodatkowo należy zaznaczyć oświadczenie o tym, że ukończyłeś 18 lat. Gracze, którzy chcą otrzymywać materiały promocyjne od Fuksiarza mogą również wyrazić taką chęć, zaznaczając zgodę marketingową.

Jeśli jesteś pewny, że wszystko dobrze zaznaczyłeś, to możesz przejść do kolejnego okna.

Pierwszy krok w formularzu rejestracyjnym Fuksiarza - przykładowe dane.

2. Dane osobowe

Drugi ekran jest związany z nieco bardziej wrażliwymi danymi. W tym miejscu należy podzielić się z bukmacherem swoim imieniem, nazwiskiem, narodowością, numerem PESEL oraz potwierdzić za pomocą kodu SMS uprzednio wpisany numer telefonu. Co ciekawe, Fuksiarz daje wybór i pozwala wybrać opcję aktywacji konta poprzez e-mail. Wystarczy zalogować się do poczty, jaką podałeś w poprzednim kroku, a następnie kliknąć w link weryfikacyjny. To pozwoli bezpiecznie zalogować się na konto w Fuksiarzu.

Bardzo ważne: zwróć uwagę na ostatnie okienko, a jeśli chcesz skorzystać z oferty, o której piszemy, koniecznie w nie kliknij. Gdy zobaczysz tzw. ptaszek, możesz spokojnie przejść do dalszego kroku. Dla ułatwienia pole, o którym mowa, odpowiednio oznaczyliśmy na poniższym obrazku.

Drugi krok rejestracji w Fuksiarzu - przykładowe dane.

3. Limity gry

Najważniejsze za Tobą, teraz już pozostały formalności.

Fuksiarz to legalny bukmacher, który gwarantuje bezpieczną rozrywkę, a jej nieodzownym elementem jest kontrola własnego zaangażowania w grę. Odpowiedzialność za Twoje działania bierze na siebie także bukmacher, a w ramach tego prosi o ustalenie limitów dla konta.

Jako nowy gracz jesteś zobowiązany określić, ile maksymalnie czasu i pieniędzy chcesz przeznaczyć na obstawianie. Możesz wybrać minimalne ograniczenia (ogólnie przyjęta norma) lub wpisać własne progi.

To wszystko! Rejestracja w Fuksiarzu przebiegła pomyślnie i możesz rozpocząć grę!

Panel służący do ustalenia limitów w Fuksiarzu.

4. Zamiana konta tymczasowego na konto stałe

Konto zostało prawidłowo założone, możesz teraz:

 • przeglądać ofertę bukmachera
 • wpłacać pieniądze na swoje konto gracza
 • korzystać z promocji
 • obstawiać zakłady

Jedyne, ale podstawowe ograniczenie: nie możesz dokonać wypłaty wygranych środków.

Rejestrując się w Fuksiarzu, zakładasz konto tymczasowe (szybka rejestracja). To typ konta, który pozwala na korzystanie z usług, ale nakłada na klienta ograniczenia. Aby móc w pełni cieszyć się możliwościami proponowanymi przez operatora, należy przekształcić konto tymczasowe na konto stałe. W ten sposób Fuksiarz zweryfikuje Twoją tożsamość, a więc sprawdzi, czy jesteś obywatelem Polski i co najważniejsze – czy masz ukończone 18 lat. To jedna z tych procedur, które mają maksymalnie ograniczyć dostęp gier hazardowych dzieciom i młodzieży.

Co potrzebujesz do poprawnego zweryfikowania konta:

 • dokument tożsamości
 • numer rachunku, na który chcesz otrzymywać wypłaty od bukmachera

Zrobisz to w niecałe 5 minut, wystarczy załadować na stronę skan lub zdjęcie swojego dokumentu – paszportu lub dowodu osobistego. W tym celu wejdź w ustawienia i w sekcji “Dokumenty” wgraj odpowiednie grafiki. Zadbaj o ich czytelność. W sekcji “Płatności” wpisz numer swojego konta bankowego. Pamiętaj, że to wiążąca decyzja.

Gracz na weryfikację konta ma 90 dni od chwili rejestracji.

Panel służący do weryfikacji tożsamości w Fuksiarzu.

❓ Jakie są warunki obrotowe?
❓ Czy bukmacher zawarł w regulaminie jakieś haczyki?
❓ Jak najlepiej wykorzystać bonus na start w Fuksiarzu?

Kliknij tutaj >> dowiedz się więcej na temat warunków skorzystania z bonusu powitalnego w Fuksiarzu!

Najbardziej wartościowe kody promocyjne do pozostałych bukmacherów

Bonusy bukmacherskie są na rynku zakładów wzajemnych narzędziem mającym posłużyć do wyróżnienia się na tle konkurencji. Nie ma w tym nic złego, ponieważ warto zauważyć, że zdrowa rywalizacji wśród operatorów przynosi klientom ogrom możliwości.

Aktualnie możemy wybierać spośród ofert kilkunastu legalnych bukmacherów. Każdy z nich ma inny pomysł na swój pakiet powitalny, każdy z nich trafia do innej grupy odbiorców.

💡 Warto też wspomnieć, że możesz przecież skorzystać z kilku promocji dla nowych klientów – nie musisz ograniczać się do jednego wyboru.

Przykład: załóż konto w Fuksiarzu, a oprócz tego wykorzystaj w STS kod promocyjny. W efekcie będziesz miał pakiet Polsat Box i cashback od Fuksiarza oraz bonusy powitalne od największego na rynku bukmachera, których zabrakło w ofercie tego pierwszego.

Poniżej znajdziesz najlepsze kody do legalnych bukmacherów online. Dzięki nim odbierzesz ekskluzywne (wyższe) bonusy wypracowane dzięki współpracy Zagranie.com z operatorami.

BukmacherKod promocyjny
STSKod promocyjny: ZAGRANIE
FortunaKod promocyjny: ZAGRANIE
BETFANKod promocyjny: ZAGRANIE
SuperbetKod promocyjny: ZAGRANIE
TOTALbetKod promocyjny: ZAGRANIE

Ranking bukmacherów – sprawdź: https://zagranie.com/bukmacherzy/ i porównaj jak Fuksiarz wypada na tle innych polskich bukmacherów.

FAQ

Jaki jest kod promocyjny Fuksiarz?

Kod promocyjny w Fuksiarzu zastępuje specjalny link promocyjny. Znajdziesz go na naszej stronie. Dzięki niemu odbierzesz cashback 500 zł i dodatkowo darmowy pakiet Sport w Polsat Box Go (o wartości 40 zł na miesiąc). To oferta limitowana dostępna tylko dla czytelników Zagranie.com, więc kody czy linki z innych stron nie gwarantują Ci takich samych korzyści.

Czy w Fuksiarzu założę konto bez dowodu?

Tak. Fuksiarz udostępnia szybką rejestrację bez konieczności podawania dowodu. Na zweryfikowanie swojej tożsamości i przekształcenie konta tymczasowego na stałe gracz ma 90 dni.

Jakie są pozostałe promocje w Fuksiarzu?

U bukmachera Fuksiarz oprócz zakładu bez ryzyka do 500 zł, cały czas działa Cashback bez końca, a także Early Payout i mega kursy BOOST (podwyższenia kursów).

Zaloguj się aby dodawać komentarze