Fuksiarz kod promocyjny | Bonus 260 zł | (Lipiec 2024)

Kod promocyjny Fuksiarz to ZAGRANIE i zapewnia on najwyższą dostępną ofertę na rynku W tym artykule dowiesz się dowiesz się, jak odebrać bonus 260 zł na start, w skład którego wchodzi gra bez ryzyka i freebet. Warto podkreślić, że Fuksiarz jako oficjalny sponsor La Liga w Polsce posiada dodatkowo szereg korzyści dla kibiców tej ligi. To jedyna taka oferta na naszym rynku! I zdecydowanie zasługuje na duże wyróżnienie.

Oferta powitalna Fuksiarza 2024Pakiet 260 złotych
Freebet w aplikacji mobilnej10 zł
Zakład bez ryzyka100% do 50 zł (zwrot na depozyt)
Cashback bez limitudo 200 zł na każdym kuponie

Specjalna Promocja: ZERO RYZYKA, czyli zwrot 100% w gotówce do 50 PLN

W lutym wystartował Kanał Zero, który wzbudza ogromne zainteresowanie i z tej okazji mamy dla Ciebie super zakład bez ryzyka do 50 zł ze zwrotem na konto główne! Co to oznacza w praktyce? Jeśli zarejestrujesz się z naszego linku (kliknij w poniższy baner), a potem pierwszy kupon okaże się przegrany – to na Twoje konto wróci postawiona stawka z możliwością natychmiastowej wypłaty. Przelejesz swoją kasę do banku i zapomnisz o sprawie lub zagrasz za nią dalej. Decyzja ponownie zależy tylko od Ciebie!

Łap dokładną instrukcję skorzystania z akcji:

 1. Załóż konto w Fuksiarzu z tego linku: https://zagranie.com/goto/fuksiarz
 2. Wpłać pierwszy depozyt na min. 50 PLN.
 3. Postaw pierwszy zakład bez ryzyka do 50 PLN.
 4. Pamiętaj, że musi to być kupon AKO zagrany za min. 50 PLN z kursem każdego zdarzenia min. 1.60.
 5. Jeśli trafisz, to oczywiście cała kasa jest Twoja.
 6. Jeśli przegrasz, to na Twoje konto wróci 50 PLN, które będziesz mógł wypłacić bez żadnego obrotu.
 7. Poza tym jak w standardowej ofercie zyskujesz freebet 10 PLN w aplikacji moblinej.
Fuksiarz nowy baner

Jaki jest kod promocyjny Fuksiarz?

Fuksiarz kod promocyjny ZAGRANIE został zastąpiony linkiem rejestracyjnym. Dostęp do bonusów w kwocie 260 zł na start masz po kliknięciu w powyższy baner lub link: https://zagranie.com/goto/fuksiarz. Rejestracja z naszego linku daje nowemu graczowi pakiet 3 bonusów: freebet 10 zł w aplikacji moblinej, zakład bez ryzyka 100% do 50 zł ze zwrotem na depozyt (wypłata bez obrotu) oraz codziennie cashback bez limitu do 200 zł.

Rejestracja w Fuksiarzu z kodem promocyjnym

Zakładając konto z kodem promocyjnym Fuksiarz, możesz liczyć na specjalną ofertę powitalną. Jedyny wymóg, to wpisanie podczas wypełniania formularza rejestracyjnego kodu ZAGRANIE, dzięki któremu otrzymasz nawet 260 zł na start.

Warunkiem otrzymania dostępu do wszystkich bonusów jest rejestracja w serwisie. Nie ma możliwości ominięcia tego procesu. Dobra informacja jest taka, że założenie konta trwa dosłownie chwilę i nie powinno sprawić Ci żadnych problemów, tym bardziej, że w dalszej części artykułu przybliżę proces poprawnego wykorzystania kodu w trakcie rejestracji.

Gdzie wpisać kod promocyjny?

Kodu promocyjnego Fuksiarza nie wpiszesz w formularzu rejestracyjnym. Operator pozbył się tej rubryki.

Aby otrzymać bonusy na start, wystarczy kliknąć w nasz link rejestracyjny (lub baner z linkiem), aby przejść do formularza zgłoszeniowego. Następnie kluczowe jest zaznaczenie rubryki “chcę otrzymać bonus powitalny”. Dzięki temu otrzymasz wszystkie bonusy Fuksiarza, o których piszę.

Fuksiarz bonus powitalny

Wystarczy, że zarejestrujesz się w Fuksiarzu z naszego linku promocyjnego i podczas zakładania konta zaznaczysz chęć otrzymania bonusu powitalnego, a otrzymasz dostęp do trzech bonusów od Fuksiarza na start. Zaliczają się do nich:

 • Freebet 10 PLN w aplikacji mobilnej
 • Zakład bez ryzyka 100% do 50 PLN
 • Cashback bez limitu do 200 PLN

Fuksiarz 10 zł w aplikacji mobilnej

💡 Freebet w aplikacji
Wielu graczy poluje właśnie na freebety i bukmacher Fuksiarz wychodzi im naprzeciw. Tylko teraz możesz ściągnąć aplikację Fuksiarza, wpłacić 50 PLN i zgarnąć extra 10 PLN. Oto wszystkie szczegóły:

Jak odebrać darmowy bonus?

 1. Zarejestruj konto z kodem promocyjnym ZAGRANIE
 2. Pobierz aplikację Fuksiarza
 3. Dokonaj pierwszego depozytu na kwotę min. 50 zł. Dzięki temu odblokujesz zakład bez ryzyka i zgarniesz freebet 10 PLN!
 4. Odbierz extra 10 PLN w aplikacji mobilnej.
 5. Postaw w aplikacji darmowy zakład, który będzie zawietał co najmniej dwa zdarzenia (kurs min. każdego: 1.40)
 6. Oferta aktywna jest w zakładach przedmeczowych i live
 7. Wygrana (z odjęciem kwoty freebetu) trafi na konto główne
 8. Środki można wypłacić bez obrotu lub grać nimi dalej

Promocja aktywna 48h po pierwszej wpłacie.

Fuksiarz zakład bez ryzyka do 50 zł

💡 Cashback, czyli zakład bez ryzyka

To jeden z najpopularniejszych bonusów na polskim rynku zakładów wzajemnych. Jest on szczególnie lubiany przez nowych klientów, ponieważ pozwala na pomyłkę. Idea zakładu bez ryzyka jest taka, że jeśli wpłacisz środki i obstawisz zakład, który później okaże się przegrany – to operator zwróci Ci zainwestowane pieniądze. Fuksiarz oferuje zwrot 100% stawki do 50 zł.

Doradzę Ci, że jeśli chcesz wykorzystać bonus w 100%, to obstaw za 50 zł swój premierowy kupon, a w przypadku przegranej otrzymasz zwrot 50 zł.

Dobrą informacją jest, że oczywiście możesz grać też za niższe kwoty i odbierać adekwatnie niższy zwrot. Lubię tę ofertę, ponieważ każdy klient może dostosować ją do swoich preferencji.

Jak prezentują się warunki i na czym polega ten bonus? Oto regulamin:

 1. Załóż konto w Fuksiarzu z kodem promocyjnym ZAGRANIE.
  Przejdź przez proces rejestracji i zaloguj się na konto, aby skorzystać z zakładu bez ryzyka w Fuksiarzu.
 1. Wpłać pierwszy depozyt na konto gracza min. 50 zł
  W przypadku niższego depozytu bonus nie zostanie przyznany. Im wyższa będzie Twoja stawka pierwszego kuponu, tym zwrot w przypadku przegranego zakładu będzie wyższy.
 2. Postaw premierowy kupon spełniający wymogi bukmachera.
  Obstaw zakład AKO z kursem pojedynczego zdarzenia przynajmniej 1.60.
 1. Wygraj lub odbierz zwrot postawionej stawki do 50 zł.
  Jeśli poprawnie wytypujesz, cała wygrana jest Twoja, a w przypadku przegranej otrzymasz zwrot połowy stawki na konto depozytowe.

Wygrany kupon

Pomnożone środki (stawka razy kurs kuponu) wracają na Twoje konto główne. Promocja została wykorzystana.

⬇️

Możesz wypłacić pieniądze lub przeznaczyć na dalszą grę.

Przegrany kupon

100% stawki kuponu (minus podatek) wraca na Twoje konto depozytowe. Promocja została wykorzystana.

⬇️

Możesz od razu wypłacić pieniądze lub obstawiać dalej.

Fuksiarz cashback bez limitu do 200 zł

💡Cashback bez limitu to flagowa akcja promocyjna Fuksiarza.

W sierpniu 2023 bonus przeszedł przemianę i obecnie obejmuje zakłady na La Ligę oraz inne hiszpańskie ligi. Dzięki tej promocji w razie przegranej otrzymasz zwrot części stawki do 200 zł na każdym kuponie. Z promocji można korzystać codziennie, zwrot następuje natychmiastowo i nie wymaga obrotu.

Jak skorzystać z promocji:

 1. Zaloguj się na konto i wejdź w zakładkę Cashback.
 2. Postaw dowolny kupon na La Ligę lub inną hiszpańską ligę.
 3. W przypadku poprawnych typów otrzymasz całą wygraną, a jeśli kupon okaże się przegrany, dostaniesz zwrot zależny od liczby zdarzeń na kuponie:
Liczba zdarzeń na przegranym kuponieProcent zwrotu stawki
11%
22%
33%
4%
55%
68%
712%
815%
917%
10-1920%
20-2935%
3050%

Zwrot otrzymasz na konto depozytowe, a więc w formie gotówki, co oceniam na plus. Pieniądze można od razu wypłacić lub wykorzystać na kolejne zakłady.

Jak obrócić bonus w Fuksiarzu?

Obrót bonusami w Fuksiarzu nie jest wymagany. Zwrócone stawki w ramach promocji Zakład bez ryzyka do 50 zł oraz Cashback bez limitu będą od razu gotowe do wypłaty, bez konieczności grania kolejnych kuponów. Podobnie w przypadku freebetów – gracz obstawia za otrzymane środki, a wygrana z promocyjnego zakładu może zostać od razu przelana do banku.

Uważam to za naprawdę duży atut, ponieważ spora liczba bukmacherów wymaga zwykle jedno, dwu lub trzykrotnego obrotu stawką, co oczywiście jest obarczone ryzykiem, że stracisz przyznany bonus i zostaniesz z niczym. W Fuksiarzu obrót nie jest wymagany, więc możesz być spokojny o przyznane środki bonusowe.

BonusMin. wpłataObrót
Freebet 10 zł w aplikacji mobilnej50 złbrak
Zakład bez ryzyka 50 zł50 złbrak
Cashback bez limitu 200 złbrakbrak

Promocje w Fuksiarzu dla wszystkich graczy

Bonusy w Fuksiarzu przysługują również stałym typerom. Oczywiście oferta powitalna jest bardzo ważna, jednak warto pamiętać także o tych, którzy już założyli konto i na bieżąco obstawiają zakłady. Każdy użytkownik może liczyć na przynajmniej kilka ciekawych, codziennych promocji. Wśród nich znaleźć można cashback czy boosty kursowe. Co warto wiedzieć o tych bonusach od Fuksiarza?

Mega Kursy Boost

Pierwszy z nich to tak zwany Boost, czyli podwyższenie kursów na poszczególne wydarzenia. Jest to częsta promocja na rynku bukmacherskim, jednak Fuksiarz oferuje nie jeden czy dwa mecze z mega kursem, a przynajmniej kilkanaście każdego dnia. Dotyczą one spotkań z przeróżnych dyscyplin sportowych, między innymi oczywiście piłki nożnej, ale też koszykówki, hokeja czy nawet snookera. Dzięki tej stałej promocji od Fuksiarza możesz wygrywać więcej, bowiem im wyższy kurs, tym Twoja potencjalna wygrana będzie większa.

Cashback na sporty wirtualne

Fuksiarz przygotował również coś specjalnego dla typerów, którzy interesują się obstawianiem sportów wirtualnych. Promocja ta jest bardzo zbliżona do cashbacku bez limitu, jednak dotyczy wyłącznie virtuali, a konkretniej piłki nożnej. W przypadku przegranych kuponów możesz liczyć na procentowy zwrot stawek z kuponów. Jedyne co musisz zrobić, to spełnić dwa wymogi bukmachera. Chodzi o:

 • Kurs minimalny zdarzenia 1.20
 • Zakład jedynie na wirtualną piłkę nożną

A jeżeli Twój kupon będzie przegrany, otrzymasz zwrot w zależności od liczby zdarzeń na kuponie. Maksymalnie możesz liczyć na 14% zwrotu stawki przy co najmniej 6 zdarzeniach.

Najbardziej wartościowe kody promocyjne do pozostałych bukmacherów

Bonusy bukmacherskie są na rynku zakładów wzajemnych narzędziem mającym posłużyć do wyróżnienia się na tle konkurencji. Nie ma w tym nic złego, ponieważ warto zauważyć, że zdrowa rywalizacji wśród operatorów przynosi klientom ogrom możliwości.

Aktualnie możemy wybierać spośród ofert kilkunastu legalnych bukmacherów. Każdy z nich ma inny pomysł na swój pakiet powitalny, każdy z nich trafia do innej grupy odbiorców.

💡 Zawsze sugeruję typerom korzystać z wielu pakietów dla nowych klientów – nie musisz ograniczać się do jednego wyboru.

Przykład: załóż konto w Fuksiarzu, a oprócz tego wykorzystaj w STS kod promocyjny. W efekcie będziesz miał cashback na start od Fuksiarza oraz bonusy powitalne od największego na rynku bukmachera, których zabrakło w ofercie tego pierwszego.

Poniżej znajdziesz kody do legalnych bukmacherów online, których z czystym sumieniem polecam. Dzięki nim odbierzesz ekskluzywne (wyższe) bonusy wypracowane dzięki współpracy Zagranie.com z operatorami.

STS kod promocyjny ››
BETFAN kod promocyjny ››
Fortuna kod promocyjny ››
Superbet kod promocyjny ››
TOTALbet kod promocyjny ››
forBET kod promocyjny ››
ETOTO kod promocyjny ››
ComeOn kod promocyjny ››
PZBuk kod promocyjny ››
LVBET kod promocyjny ››
Betclic kod promocyjny ››
GoBet kod promocyjny ››
Betcris kod promocyjny ››

Powyżej zaprezentowałem najlepsze kody promocyjne, jednak rynek oferuje jeszcze więcej. Sprawdź Ranking Bukmacherów: https://zagranie.com/bukmacherzy/ i porównaj jak Fuksiarz wypada na tle innych znanych bukmacherów.

Fuksiarz kod promocyjny – najważniejsze pytania