Fuksiarz koszulka do baneru
Fuksiarz koszulka do baneru
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

50% do 500 zł bez ryzyka + 40 zł na miesięczny dostęp do Polsat Box Go Sport!

(zwrot na konto główne - możesz od razu wypłacić)

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

BEZ RYZYKA: 50% do 500 zł
POLSAT BOX GO: miesięczny dostęp

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Jaki jest kod promocyjny Fuksiarz?

Kod bonusowy Fuksiarz to: ZAGRANIE.
Ułatwieniem jest, że nie musisz o nim pamiętać i wpisywać w trakcie rejestracji, wystarczy kliknąć w baner u góry strony – wykorzystasz kod automatycznie.

W Fuksiarz kod promocyjny gwarantuje 540 zł na start. Dzięki niemu otrzymasz zakład bez ryzyka – najprościej mówiąc, jeśli przegrasz kupon, bukmacher odda Ci pieniądze! Potem sam zdecydujesz, czy przeznaczasz je na dalszą grę, czy wypłacasz środki. Dodatkowo dorzucamy niespodziankę od ekipy Zagranie!


Specjalna oferta powitalna to efekt naszej współpracy z Fuksiarzem. Tylko nasi czytelnicy otrzymują dodatkowo voucher na miesięczny dostęp do pakietu Sport w Polsat Box Go. To opcja niedostępna dla innych.

Zainteresowany?

Załóż konto, klikając w poniższy przycisk i odbierz cashback 500 PLN + Polsat Box Go!


Szczegóły i prostą instrukcję, jak odebrać w Fuksiarz bonus powitalny, znajdziesz poniżej.

Fuksiarz kod promocyjny | Październik 2022

Kod promocyjny Fuksiarz 2022Pakiet 540 złotych (w tym Polsat Box Go) ✔️
Kod promocyjnyZAGRANIE 
Zakład bez ryzyka50 % do 500 zł (zwrot na depozyt!)
Dodatkowe korzyści40 zł na miesięczny dostęp do Polsat Box Go
Cashback bez limituZwrot do 200 zł na każdym kuponie
Specjalna promocjaEarly Payout
Specjalna promocjaMega kursy BOOST
Ostatnia aktualizacja01.10.2022

Oferta na start po kliknięciu w nasz link ✅

 • 500 PLN bonus cashback (zakład bez ryzyka)
 • 40 zł na Polsat Box Go – darmowy miesięczny dostęp do pakietu Sport (m.in. Polsat Sport Premium, Eleven Sports, Canal+ Sport 3, Canal+ Sport 4, Eurosport) i transmisji z meczów:
  • Ligi Mistrzów UEFA
  • Ekstraklasy
  • 1 Ligi
  • Lig zagranicznych
  • Ligi Mistrzów siatkarzy
  • … i nie tylko

Oferta na start bez kliknięcia w nasz link ❌

 • 500 PLN bonus cashback (zakład bez ryzyka)
 • 40 zł na Polsat Box Go

Co dokładnie można zyskać za kod promocyjny (link promocyjny) w Fuksiarzu? Jak go poprawnie wykorzystać? A może interesują Cię też kody promocyjne do pozostałych legalnych bukmacherów? Jesteś w miejscu, gdzie poznasz odpowiedzi na te wszystkie pytania.

Gdzie wpisać kod bonusowy do Fuksiarza?

Bukmacher Fuksiarz jest operatorem online, więc swoim graczom proponuje rejestrację w portalu fuksiarz.pl, może też do tego posłużyć aplikacja mobilna. Typerzy, którzy rejestrowali już konta u polskich bukmacherów doskonale zdają sobie sprawę, że właśnie podczas tego procesu wpisuje się kod promocyjny.

Powitalne promocje Fuksiarza gwarantują dodatkowe środki finansowe na początek gry. Następnie otwiera się furtka dla stałych użytkowników i kolejny worek akcji, z których można wyciągnąć zasilenie konta lub nagrody rzeczowe.

💡 Warunkiem otrzymania dostępu do bonusów jest rejestracja w serwisie. Nie ma możliwości ominięcia tego procesu. Dobra informacja jest taka, że założenie konta trwa dosłownie chwilę i nie powinno sprawić Ci żadnych problemów.

👇 Aby mieć pewność, że poprawnie dopełnisz formalności, kliknij w przycisk i otwórz formularz rejestracyjny w nowej karcie. Wypełniaj go, spoglądając na poniższy przykład, a unikniesz błędów, które mogą Cię pozbawić środków na grę.

Fuksiarz – szybka rejestracja krok po kroku (instrukcja)

Warto przypomnieć, że osoba, która chce założyć konto u bukmachera Fuksiarz musi mieć ukończone 18 lat. Zakłady bukmacherskie to gra hazardowa, która nie jest przeznaczona dla dzieci i młodzieży. Spełniasz ten warunek? No to do dzieła.

 1. Dane konta

W pierwszym kroku wpisujesz dane bezpośrednio związane ze swoim nowym kontem – login (w tym przypadku posłuży za niego adres e-mail), hasło oraz numer telefonu.

W tym miejscu zasady poprawnego wypełnienia formularza są dwie:

 • wpisz swoje prawdziwe dane kontaktowe – legalny bukmacher wymaga ich w konkretnym celu. Jeśli podasz niepoprawne informacje, operator nie będzie mógł się z Tobą skontaktować np. aby potwierdzić chęć aktywacji konta. W przyszłości natomiast numer telefonu może posłużyć choćby jako kanał autoryzacyjny (podobnie potwierdzasz transakcje w bankach podczas zakupów online).
 • ustaw silne hasło – nie posługuj się tym samym hasłem na różnych stronach i nie zdradzaj go innym. Prosta zasada, ale często nie jest respektowana. Pamiętaj, że na swoje konto w serwisie bukmachera będziesz przelewał pieniądze, a później przechowywał tam swój budżet. Często są to niemałe kwoty, dlatego zadbaj, aby nikt oprócz Ciebie nie znał danych do logowania.

Dodatkowo należy zaznaczyć oświadczenie o tym, że ukończyłeś 18 lat. Gracze, którzy chcą otrzymywać materiały promocyjne od Fuksiarza mogą również wyrazić taką chęć, zaznaczając zgodę marketingową.

Jeśli jesteś pewny, że wszystko dobrze zaznaczyłeś, to możesz przejść do kolejnego okna.

Pierwszy krok w formularzu rejestracyjnym Fuksiarza - przykładowe dane.

2. Dane osobowe

Drugi ekran jest związany z nieco bardziej wrażliwymi danymi. W tym miejscu należy podzielić się z bukmacherem swoim imieniem, nazwiskiem, narodowością, numerem PESEL oraz potwierdzić uprzednio wpisany numer telefonu przez kod SMS. Co ciekawe, bukmacher Fuksiarz posiada opcję wyboru – dostępna jest także aktywacja konta poprzez e-mail. Wystarczy zalogować się do poczty, jaką podałeś w poprzednim kroku, a następnie kliknąć w link weryfikacyjny. To pozwoli bezpiecznie zalogować się na konto w Fuksiarzu.

Bardzo ważne: zwróć uwagę na ostatnie okienko, a jeśli chcesz skorzystać z oferty, o której piszemy, koniecznie w nie kliknij. Gdy zobaczysz tzw. ptaszek, możesz spokojnie przejść do dalszego kroku. Dla ułatwienia pole, o którym mowa, odpowiednio oznaczyliśmy na poniższym obrazku.

Drugi krok rejestracji w Fuksiarzu - przykładowe dane.

3. Limity gry

Najważniejsze za Tobą, teraz już pozostały formalności.

Fuksiarz to legalny bukmacher, który gwarantuje bezpieczną rozrywkę, a jej nieodzownym elementem jest kontrola własnego zaangażowania w grę. Odpowiedzialność za Twoje działania bierze na siebie także bukmacher, a w ramach tego prosi o ustalenie limitów dla konta.

Jako nowy gracz jesteś zobowiązany określić, ile maksymalnie czasu i pieniędzy chcesz przeznaczyć na obstawianie. Możesz wybrać minimalne ograniczenia (ogólnie przyjęta norma) lub wpisać własne progi.

To wszystko! Rejestracja w Fuksiarzu przebiegła pomyślnie i możesz rozpocząć grę!

Panel służący do ustalenia limitów w Fuksiarzu.

4. Zamiana konta tymczasowego na konto stałe

Konto zostało prawidłowo założone, możesz teraz:

 • przeglądać ofertę bukmachera
 • wpłacać pieniądze na swoje konto gracza
 • korzystać z promocji
 • obstawiać zakłady

Jedyne, ale podstawowe ograniczenie: nie możesz dokonać wypłaty wygranych środków.

Rejestrując się w Fuksiarzu, zakładasz konto tymczasowe (szybka rejestracja). To typ profilu, który pozwala na korzystanie z usług, ale nakłada na klienta ograniczenia. Aby móc w pełni cieszyć się możliwościami proponowanymi przez operatora, nie wystarczy założyć konto, ale trzeba przekształcić je na konto stałe. W ten sposób Fuksiarz zweryfikuje Twoją tożsamość, a więc sprawdzi, czy jesteś obywatelem Polski i co najważniejsze – czy masz ukończone 18 lat. To jedna z tych procedur, które mają maksymalnie ograniczyć dostęp do gier hazardowych dzieciom i młodzieży.

Co potrzebujesz do poprawnego zweryfikowania konta:

 • dokument tożsamości
 • numer rachunku, na który chcesz otrzymywać wypłaty od bukmachera

Zrobisz to w niecałe 5 minut, wystarczy załadować na stronę skan lub zdjęcie swojego dokumentu – paszportu lub dowodu osobistego. W tym celu wejdź w ustawienia i w sekcji “Dokumenty” wgraj odpowiednie grafiki. Zadbaj o ich czytelność. W sekcji “Płatności” wpisz numer swojego konta bankowego. Pamiętaj, że to wiążąca decyzja.

W razie jakichkolwiek problemów pomocna będzie obsługa klienta.

Gracz na weryfikację konta ma 90 dni od chwili rejestracji.

Panel służący do weryfikacji tożsamości w Fuksiarzu.

Fuksiarz bonus na start – szczegóły oferty powitalnej

Oferta powitalna Fuksiarza składa się z dwóch elementów: zakładu bez ryzyka (cashback) oraz miesięcznego dostępu do pakietu Polsat Box Go Sport.


Sprawdziliśmy, dlaczego w Fuksiarz bonus bukmacherski jest tylko jeden. To pytanie, które zadają gracze po pierwszym kontakcie z ofertą tego operatora. Odpowiedź jest prosta.

Ten legalny bukmacher postawił na jakość, a nie ilość. Na próżno szukać tam bonus bez depozytu czy bonus od depozytu. Fuksiarz nie obiecuje wielu tysięcy złotych na start, tak jak niektóre firmy, lecz mniejsze pieniądze, które jesteś w stanie wypłacić. Jeśli interesuje Cię realna gotówka, to dobrze trafiłeś.


Fuksiarz cashback na start: 500 PLN

Bonus powitalny Fuksiarz sprowadza się do zakładu bez ryzyka 50% do 500 zł, którym objęty jest pierwszy kupon w historii konta.

💡 Cashback, inaczej zakład bez ryzyka

To jeden z najpopularniejszych bonusów na polskim rynku zakładów wzajemnych. Jest on szczególnie lubiany przez nowych klientów, ponieważ pozwala na pomyłkę. Idea zakładu bez ryzyka jest taka, że jeśli wpłacisz środki i obstawisz zakład, który później okaże się przegrany – to operator zwróci Ci zainwestowane pieniądze.

Fuksiarz bonus zakład bez ryzyka do 500 zł - baner.

Fuksiarz jak odebrać bonus cashback?

 • Załóż konto, wypełniając krótki formularz, a podczas rejestracji wpisz kod promocyjny: ZAGRANIE
 • Zasil swoje konto u bukmachera, wpłać min. 50 zł.
 • Stwórz pierwszy kupon z wykorzystaniem wpłaconych środków. Zadbaj, aby składał się z min. 2 pozycji (zdarzeń), każda z kursem min. 1.60. Co ważne, masz dowolność w kontekście wybierania z oferty – możesz wziąć pod uwagę sporty wirtualne, gry karciane i e-sport.
 • Obstaw kupon – zostanie on automatycznie objęty promocją Fuksiarza dla nowych graczy.
 • Czekaj na rozstrzygnięcie kuponu!

Wygrany kupon

Pomnożone środki (stawka razy kurs kuponu) wracają na Twoje konto główne. Promocja została wykorzystana.

⬇️

Możesz wypłacić pieniądze lub przeznaczyć na dalszą grę.

Przegrany kupon

50% stawki kuponu (minus podatek) wraca na Twoje konto depozytowe. Promocja została wykorzystana.

⬇️

Możesz od razu wypłacić pieniądze lub obstawiać dalej.

Pamiętajmy, że zakład bez ryzyka w Fuksiarzu jest bonusem 50%. Operator w przypadku porażki zwraca połowę zainwestowanej stawki do 500 zł. Zatem jeśli obstawisz swój pierwszy kupon za 100 zł, możesz w chwili niepowodzenia liczyć na 50% zwrotu, czyli 50 zł. Analogicznie, grając za 300 zł, dostaniesz z powrotem 150 zł. Oczywiście to tylko przykłady, dla prostego zobrazowania mechanizmu bonusu. Należy jeszcze pamiętać o podatku od stawki (12%), który zostanie odliczony przy zwrocie. Każdy, kto będzie chciał maksymalnie wykorzystać bonus, powinien swój pierwszy zakład postawić za kwotę równą 1137 zł.

Fuksiarz jak obrócić bonus?

Fuksiarz posiada najwyższy cashback na rynku, który nie wymaga obrotu. Właśnie dlatego mówi się na niego – prawdziwy cashback. Operator jasno obrał kierunek w swojej ofercie – bonus ma być przystępny, czyli łatwy do zdobycia i łatwy do wypłaty.

Zwrócone środki z przegranego zakładu nie podlegają warunkom obrotu, czyli od razu trafiają na konto depozytowe, z którego można przelewać pieniądze do banku. Nie musisz nerwowo obracać bonusową kwotą, uzależniony od minimalnych kursów i liczby zdarzeń. Fuksiarz chce, żeby bonus był faktyczną korzyścią i ułatwieniem gry, a nie utrapieniem, a w efekcie kasą niemożliwą do wypłaty.

Polsat Box Go Sport dla nowych klientów

Legalni bukmacherzy konkurują ze soba na wielu płaszczyznach, bonusy są jedną z nich. Nikogo nie dziwią już wysokie kwoty czy coraz to atrakcyjniejsze zapisy regulaminu. To już standard.

Wraz z Fuksiarzem postanowiliśmy pójść o krok dalej i wspólnie zaproponować nowym graczom coś więcej – voucher o wartości 40 zł na miesięczny dostęp do Sportu w Polsat Box Go. Warunkiem jest zasilenie konta kwotą min. 50 zł w ciągu 48 godzin od założenia profilu.

WAŻNE: To limitowana oferta wyłącznie dla osób, które założą konto z naszej strony.

Pakiet obejmuje dostęp m.in. do takich kanałów jak:

 • Polsat Sport Premium
 • Polsat Sport
 • Canal+ Sport 3
 • Canal+ Sport 4
 • Eleven Sports
 • Eurosport

Bonusy i promocje bukmacherskie dla stałych klientów

W Fuksiarz kod promocyjny i bonus na start są atrakcjami dla nowych graczy, którzy dopiero co założyli konto u bukmachera. A co po rozgrzewce? Wtedy polecamy regularne odwiedziny zakładki “Promocje” na stronie bukmachera. Operator ma w swojej ofercie dobrze znane graczom stałe promocje, ale też regularnie uzupełnia je o tymczasowe akcje związane z bieżącymi wydarzeniami ze świata sportu, a zwłaszcza piłki nożnej. Fuksiarz robi co w jego mocy, aby sprostać oczekiwaniom typerów. W jego ofercie znajdziesz promocje bukmacherskie i typy na większość interesujących graczy wydarzeń (oprócz tych, na które inne firmy bukmacherskie mają wyłączność, tak jest np. w przypadku Fame MMA – zakłady na walki oferuje wyłącznie Betclic).

Poniżej kilka słów o stałych propozycjach Fuksiarza dla lojalnych klientów.

Cashback bez limitu (cashback bez końca)

Flagowa akcja promocyjna Fuksiarza, z której operator jest bardzo dumny. Bonus cashback kojarzy się propozycją dla nowego gracza. Owszem, gdy popatrzymy na oferty bukmacherów to zwykle tak właśnie jest. Fuksiarz widząc zainteresowanie tego rodzaju bonusem, postanowił swoim klientom dać na stałe opcję gry bez ryzyka i to ze zwrotem bez obrotu. To ewenement na polskim rynku zakładów bukmacherskich i nawet gdy spojrzysz na ranking bukmacherów – czołówka nie może pochwalić się taką ofertą.

Szczegóły oferty:

 • Zagraj kupon SOLO lub AKO z oferty zakładów Cashback Fuksiarz.
 • Wygraj lub odbierz zwrot środków.
 • Wysokość zwrotu zależy od liczby zdarzeń na kuponie:
  – 1 zdarzenie = zwrot 5%;
  – 2 zdarzenia = zwrot 7%;
  – 3 zdarzenia = zwrot 10%;
  – 4 zdarzenia = zwrot 12%;
  – … aż do maksymalnego zwrotu 50% stawki w przypadku umieszczenia na kuponie 15 lub więcej zdarzeń.
 • W ramach jednego zwrotu można maksymalnie odebrać 200 zł.
 • Bonus powitalny Fuksiarz automatycznie wpływa na konto gracza.
 • To zwrot BEZ obrotu. Zwrócone środki zostają umieszczone na saldzie depozytowym, z którego można dokonać wypłaty.
 • Z promocji można korzystać wielokrotnie w ciągu dnia.
Fuksiarz bonus dla stałych graczy - cashback bez limitu, zasady.

Early Payout

Rewolucyjna promocja, którą Fuksiarz zaproponował jako pierwszy wśród polskich bukmacherów. Dzięki niej masz szansę obstawić wygraną swojej ulubionej drużyny i wygrać… nawet jeśli ona przegra mecz! Jak to możliwe? Już tłumaczymy.

Early Payout to narzędzie gwarantujące graczowi wygraną pod jednym warunkiem – jeśli obstawiona przez niego drużyna obejmie dwubramkowe prowadzenie. Jeśli tak się stanie, można być spokojnym. Nieważne jak dalej potoczą się jej losy, kupon jest bezpieczny i wygrany.

Przykład działania promocji znajdziesz poniżej.

Przykład wykorzystania promocji Early Payout w Fuksiarz.

Mega Kursy Boost

Jak deklaruje firma, to stały bonus Fuksiarz w jego ofercie. Każdego dnia operator zobowiązuje się dokładnie przeanalizować to, co dzieje się w sporcie i spośród zdarzeń wybrać te najciekawsze, cieszące się największym zainteresowaniem, a następnie podwyższyć ich kursy bukmacherskie.

Dzięki temu możesz mieć pewność, że hitowe mecze zagrasz po naprawdę korzystnych przelicznikach. Zaś dla bukmachera Fuksiarz to gwarancja Twojej gry właśnie w jego serwisie – wszyscy na tym korzystają. Wspomniane typy znajdziesz codziennie w zakładce “Boost”.

Cashback na sporty wirtualne

Kolejny cashback Fuksiarz, tym razem na sporty wirtualne, a dokładnie piłkę nożną. To nietypowe zakłady bukmacherskie, jednak mające swoje grono odbiorców z uwagi na dynamiczne rozgrywki i krótki czas oczekiwania na rozliczenie kuponu.

Aby skorzystać z promocji Fuksiarz, stwórz kupon składający się wyłącznie z wirtualnej piłki nożnej, każda pozycja z kursem przynajmniej 1.20. Jeśli przegrasz, bukmacher zwróci Ci stawkę. Kwota zwrotu będzie uzależniona od liczby zdarzeń na kuponie. Możesz otrzymać od 3% do 14% zwrotu. Zwrot nie wymaga obrotu!

Najbardziej wartościowe kody promocyjne do pozostałych bukmacherów

Bonusy bukmacherskie są na rynku zakładów wzajemnych narzędziem mającym posłużyć do wyróżnienia się na tle konkurencji. Nie ma w tym nic złego, ponieważ warto zauważyć, że zdrowa rywalizacji wśród operatorów przynosi klientom ogrom możliwości.

Aktualnie możemy wybierać spośród ofert kilkunastu legalnych bukmacherów. Każdy z nich ma inny pomysł na swój pakiet powitalny, każdy z nich trafia do innej grupy odbiorców.

💡 Warto też wspomnieć, że możesz przecież skorzystać z kilku promocji dla nowych klientów – nie musisz ograniczać się do jednego wyboru.

Przykład: załóż konto w Fuksiarzu, a oprócz tego wykorzystaj w STS kod promocyjny. W efekcie będziesz miał pakiet Polsat Box i cashback na start od Fuksiarza oraz bonusy powitalne od największego na rynku bukmachera, których zabrakło w ofercie tego pierwszego.

Poniżej znajdziesz najlepsze kody do legalnych bukmacherów online. Dzięki nim odbierzesz ekskluzywne (wyższe) bonusy wypracowane dzięki współpracy Zagranie.com z operatorami.

BukmacherKod promocyjny
STSZobacz kod promocyjny
FortunaZobacz kod promocyjny
BETFANZobacz kod promocyjny
SuperbetZobacz kod promocyjny
TOTALbetZobacz kod promocyjny

Powyżej zaprezentowaliśmy najlepsze kody promocyjne, jednak rynek oferuje jeszcze więcej. Sprawdź Ranking Bukmacherów: https://zagranie.com/bukmacherzy/ i porównaj jak Fuksiarz wypada na tle innych znanych bukmacherów, takich jak LV BET, Totolotek czy Betclic.

FAQ

Jaki jest kod promocyjny Fuksiarz?

Kod promocyjny w Fuksiarzu został zastąpiony przez specjalny link promocyjny. Znajdziesz go na naszej stronie. Automatycznie, bez wpisywania ciągu znaków, odbierzesz cashback 500 zł i dodatkowo pakiet Sport w Polsat Box Go. To oferta limitowana dostępna tylko dla czytelników Zagranie.com, więc kody czy linki z innych stron nie gwarantują Ci takich samych korzyści.

Czy w Fuksiarzu założę konto bez dowodu?

Tak. Fuksiarz udostępnia szybką rejestrację bez konieczności podawania dowodu. Na zweryfikowanie swojej tożsamości i przekształcenie konta tymczasowego na stałe gracz ma 90 dni.

Jakie są pozostałe promocje bukmacherskie w Fuksiarzu?

U bukmachera Fuksiarz oprócz zakładu bez ryzyka do 500 zł, cały czas działa Cashback bez limitu, a także Early Payout i mega kursy BOOST (podwyższenia kursów).

Zaloguj się aby dodawać komentarze