Fuksiarz kod promocyjny – aktualne promocje i oferta | Bonus 700 zł

Fuksiarz koszulka do baneru
Fuksiarz koszulka do baneru
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka 50% do 500 zł (możesz od razu wypłacić!) + codziennie cashback BEZ limitu do 200 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

BEZ RYZYKA: 50% do 500 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Jeśli chcesz bez przeszkód oglądać mecze Ligi Mistrzów, Ligi Europy czy Ligi Konferencji, a przy okazji zgarnąć zakład bez ryzyka, to trafiłeś w idealne miejsce. Nasz kod promocyjny do Fuksiarza gwarantuje granie bez ryzyka do nawet 700 PLN. Taka oferta to rzadkość na naszym rynku i zasługuje na duże wyróżnienie. Pamiętaj, że omawiany Fuksiarz bonus odblokujesz tylko po rejestracji z naszym kodem promocyjnym.

Kod promocyjny Fuksiarz 2023Pakiet 700 złotych ✔️
Kod promocyjnyZAGRANIE 
Zakład bez ryzyka50 % do 500 zł (zwrot na depozyt!)
Cashback bez limituZwrot do 200 zł na każdym kuponie
Specjalna promocjaEarly Payout
Specjalna promocjaMega kursy BOOST

Jaki jest kod promocyjny Fuksiarz?

Fuksiarz kod promocyjny to ZAGRANIE. Gwarantuje zakład bez ryzyka 50% do 500 zł ze zwrotem na depozyt, co oznacza możliwość wypłaty bonusu bez obrotu. Ponadto kod daje codzienny dostęp do cashbacku bez limitu do 200 zł.

Rejestracja w Fuksiarzu z kodem promocyjnym

Zakładając konto z kodem promocyjnym Fuksiarz, możesz liczyć na specjalną i co najważniejsze – wyższą ofertę powitalną niż w standardowej ofercie. Jedyny wymóg, to wpisanie podczas wypełniania formularza rejestracyjnego kodu ZAGRANIE, dzięki któremu otrzymasz nawet 700 PLN na start!

💡 Warunkiem otrzymania dostępu do bonusów jest rejestracja w serwisie. Nie ma możliwości ominięcia tego procesu. Dobra informacja jest taka, że założenie konta trwa dosłownie chwilę i nie powinno sprawić Ci żadnych problemów.

Gdzie wpisać kod promocyjny?

Kod promocyjny Fuksiarz należy wpisać oczywiście podczas rejestracji konta. To bardzo proste i wręcz intuicyjne – wystarczy, że uzupełnisz wszystkie wymagane przez bukmachera rubryki i zaznaczysz wszelkie potrzebne zgody, aby cieszyć się z założonego konta i przyznanych bonusów. Najważniejsze jest jednak to, abyś w drugim kroku (podczas podawania danych osobowych) zaznaczył rubrykę “chcę otrzymać bonus powitalny”. Dzięki temu otrzymasz wszystkie bonusy od Fuksiarza!

Drugi krok rejestracji w Fuksiarzu - przykładowe dane.

Fuksiarz bonus powitalny

Skoro już wiesz, co daje kod promocyjny Fuksiarz, to warto przyjrzeć się szczegółom dotyczącym oferowanych przez bukmachera bonusów na start. Wystarczy, że podczas zakładania konta wpiszesz wspomniany kod, a otrzymasz dostęp do trzech bonusów od Fuksiarza na start. Zaliczają się do nich:

 • Zakład bez ryzyka do 500 PLN
 • Cashback bez limitu do 200 PLN

Zakład bez ryzyka do 500 PLN

Pierwszy z bonusów od Fuksiarza, na który warto zwrócić uwagę, to zakład bez ryzyka do 500 PLN. Bukmacher ten oferuje zwrot 50% wpłaconej kwoty do maksymalnie 500 PLN zwrotu, co oznacza, że jeśli wpłacisz 1137 PLN i obstawisz za taką kwotę premierowy kupon, to w przypadku przegranej otrzymasz zwrot 500 PLN. Jak prezentują się warunki i na czym polega ten bonus? Oto regulamin:

Fuksiarz bonus zakład bez ryzyka do 500 zł - baner.
 1. Załóż konto w Fuksiarzu z kodem promocyjnym ZAGRANIE

Przejdź przez proces rejestracji i zaloguj się na konto, aby skorzystać z zakładu bez ryzyka w Fuksiarzu.

 1. Wpłać pierwszy depozyt na konto gracza

Żeby skorzystać z tego bonusu należy wpłacić przynajmniej 50 PLN, ale im wyższa będzie Twoja stawka pierwszego kuponu, tym zwrot w przypadku przegranego zakładu będzie wyższy.

 1. Postaw premierowy kupon spełniający wymogi bukmachera

Obstaw zakład AKO z kursem pojedynczego zdarzenia przynajmniej 1.60 i za wspomniane minimum 50 PLN

 1. W przypadku przegranej otrzymasz zwrot połowy postawionej stawki do 500 PLN

Jeśli poprawnie wytypujesz, cała wygrana jest Twoja, a w przypadku przegranej otrzymasz zwrot połowy stawki do 500 PLN na konto depozytowe. Aby skorzystać z pełnej kwoty zwrotu obstaw pierwszy kupon za 1137 PLN.

Wygrany kupon

Pomnożone środki (stawka razy kurs kuponu) wracają na Twoje konto główne. Promocja została wykorzystana.

⬇️

Możesz wypłacić pieniądze lub przeznaczyć na dalszą grę.

Przegrany kupon

50% stawki kuponu (minus podatek) wraca na Twoje konto depozytowe. Promocja została wykorzystana.

⬇️

Możesz od razu wypłacić pieniądze lub obstawiać dalej.

💡 Cashback, inaczej zakład bez ryzyka

To jeden z najpopularniejszych bonusów na polskim rynku zakładów wzajemnych. Jest on szczególnie lubiany przez nowych klientów, ponieważ pozwala na pomyłkę. Idea zakładu bez ryzyka jest taka, że jeśli wpłacisz środki i obstawisz zakład, który później okaże się przegrany – to operator zwróci Ci zainwestowane pieniądze.

Fuksiarz cashback bez limitu do 200 zł

Warto zwrócić szczególną uwagę na akcję promocyjną o nazwie cashback bez limitu do 200 PLN. To bonus od Fuksiarza, który przysługuje każdemu typerowi posiadającemu konto u bukmachera. Jak sama nazwa wskazuje – dotyczy zwrotu stawki bez limitu z każdego postawionego kuponu. Co jednak trzeba zrobić, żeby mieć do niego dostęp i jak wygląda regulamin tego bonusu? Szczegóły znajdziesz poniżej:

 • Zaloguj się na konto i wejdź w zakładkę “Cashback”
 • Postaw dowolny kupon ze zdarzeń znajdujących się w tej zakładce (zawierający min. 3 zdarzenia, o kursie min. 1.60)
 • W przypadku poprawnych typów otrzymasz całą wygraną
 • Jeśli podasz błędny typ otrzymasz zwrot, który zależny jest od ilości zdarzeń na kuponie:
  • 3 zdarzenia = zwrot 1%
  • 4 zdarzenia = zwrot 2%
  • 5 zdarzenia = zwrot 5% itd.
  • Najwyższy zwrot otrzymasz przy 30 zdarzeniach, bo aż 50% postawionej kwoty
 • Możesz liczyć nawet na 200 PLN zwrotu z każdego kuponu
 • Zwrot otrzymasz na konto depozytowe
Fuksiarz bonus dla stałych graczy - cashback bez limitu, zasady.

Jak obrócić bonus w Fuksiarzu?

✅ Co ciekawe obrót bonusami w Fuksiarzu nie jest wymagany. Oznacza to, że każdy z nich, który otrzymasz po założeniu konta z kodem promocyjnym Fuksiarz, będzie od razu gotowy do wypłaty, a więc po przegranym kuponie znajdzie się na Twoim koncie depozytowym. To naprawdę spory atut, ponieważ spora liczba bukmacherów wymaga zwykle jedno, dwu lub trzykrotnego obrotu stawką, co oczywiście jest obarczone ryzykiem, że stracisz przyznany bonus i zostaniesz z niczym. W Fuksiarzu obrót nie jest wymagany, więc możesz być spokojny o przyznane środki bonusowe ✅

Promocje w Fuksiarzu dla wszystkich graczy

Bonusy w Fuksiarzu przysługują również stałym typerom. Oczywiście oferta powitalna jest bardzo ważna, jednak warto pamiętać także o tych, którzy już założyli konto i na bieżąco obstawiają zakłady. Każdy użytkownik może liczyć na przynajmniej kilka ciekawych, codziennych promocji. Wśród nich znaleźć można cashback, boosty kursowe czy tak zwany Early Payout. Co warto wiedzieć o tych bonusach od Fuksiarza?

Mega Kursy Boost

Pierwszy z nich to tak zwany Boost, czyli podwyższenie kursów na poszczególne wydarzenia. Jest to częsta promocja na rynku bukmacherskim, jednak Fuksiarz oferuje nie jeden czy dwa mecze z mega kursem, a przynajmniej kilkanaście każdego dnia. Dotyczą one spotkań z przeróżnych dyscyplin sportowych, między innymi oczywiście piłki nożnej, ale też koszykówki, hokeja czy nawet snookera. Dzięki tej stałej promocji od Fuksiarza możesz wygrywać więcej, bowiem im wyższy kurs, tym Twoja potencjalna wygrana będzie większa.

Early Payout

Bonusem od Fuksiarza dla stałych typerów, na który warto zwrócić uwagę jest Early Payout. Tego typu promocja to rzadkość na rynku bukmacherskim, a Fuksiarz określa się mianem pioniera wśród polskich bukmacherów. Na czym więc ona polega? Chodzi o wcześniejsze rozstrzygnięcie zdarzenia, jeszcze podczas trwania meczu. Dotyczy ona jedynie meczów piłkarskich i polega na tym, że jeśli dana z drużyn prowadzi różnicą dwóch goli, to automatycznie zakład ten będzie trafiony (nawet jeśli po końcowym gwizdku wynik będzie zupełnie inny niż obstawiłeś).

Przykład wykorzystania promocji Early Payout w Fuksiarz.

Cashback na sporty wirtualne

Fuksiarz przygotował również coś specjalnego dla typerów, którzy interesują się obstawianiem sportów wirtualnych. Promocja ta jest bardzo zbliżona do cashbacku bez limitu, jednak dotyczy wyłącznie virtuali, a konkretniej piłki nożnej. W przypadku przegranych kuponów możesz liczyć na procentowy zwrot stawek z kuponów. Jedyne co musisz zrobić, to spełnić dwa wymogi bukmachera. Chodzi o:

 • Kurs minimalny zdarzenia 1.20
 • Zakład jedynie na wirtualną piłkę nożną

A jeżeli Twój kupon będzie przegrany, otrzymasz zwrot w zależności od liczby zdarzeń na kuponie. Maksymalnie możesz liczyć na 14% zwrotu stawki przy co najmniej 6 zdarzeniach.

Najbardziej wartościowe kody promocyjne do pozostałych bukmacherów

Bonusy bukmacherskie są na rynku zakładów wzajemnych narzędziem mającym posłużyć do wyróżnienia się na tle konkurencji. Nie ma w tym nic złego, ponieważ warto zauważyć, że zdrowa rywalizacji wśród operatorów przynosi klientom ogrom możliwości.

Aktualnie możemy wybierać spośród ofert kilkunastu legalnych bukmacherów. Każdy z nich ma inny pomysł na swój pakiet powitalny, każdy z nich trafia do innej grupy odbiorców.

💡 Warto też wspomnieć, że możesz przecież skorzystać z kilku promocji dla nowych klientów – nie musisz ograniczać się do jednego wyboru.

Przykład: załóż konto w Fuksiarzu, a oprócz tego wykorzystaj w STS kod promocyjny. W efekcie będziesz miał cashback na start od Fuksiarza oraz bonusy powitalne od największego na rynku bukmachera, których zabrakło w ofercie tego pierwszego.

Poniżej znajdziesz najlepsze kody do legalnych bukmacherów online. Dzięki nim odbierzesz ekskluzywne (wyższe) bonusy wypracowane dzięki współpracy Zagranie.com z operatorami.

STS kod promocyjny ››
BETFAN kod promocyjny ››
Fortuna kod promocyjny ››
Superbet kod promocyjny ››
TOTALbet kod promocyjny ››
forBET kod promocyjny ››
ETOTO kod promocyjny ››
PZBuk kod promocyjny ››
LVBET kod promocyjny ››
Totolotek kod promocyjny ››
Betclic kod promocyjny ››
GoBet kod promocyjny ››
Betcris kod promocyjny ››

Powyżej zaprezentowaliśmy najlepsze kody promocyjne, jednak rynek oferuje jeszcze więcej. Sprawdź Ranking Bukmacherów: https://zagranie.com/bukmacherzy/ i porównaj jak Fuksiarz wypada na tle innych znanych bukmacherów, takich jak LV BET, Totolotek czy Betclic.


Musisz mieć min. 18 lat, aby korzystać z tego serwisu.
Pamiętaj! Zakłady bukmacherskie powinny być wyłącznie rozrywką. Hazard może uzależniać.


Fuksiarz kod promocyjny – najważniejsze pytania

Jaki jest kod promocyjny w Fuksiarzu?

Kod promocyjny w Fuksiarzu to ZAGRANIE. Zapewnia on bonusy w wysokości 700 PLN.

Jakie są bonusy w Fuksiarzu?

W Fuksiarzu czeka na Ciebie zakład bez ryzyka, który w sumie może wynieść aż 700 PLN! W pierwszej kolejności jako nowy gracz skorzystasz z zakładu bez ryzyka 50% do 500 PLN ze zwrotem na depozyt. Jednocześnie zyskasz dostęp do cashbacku bez limitu. Oznacza to, że codziennie można otrzymać zwrot za przegrane kupony do 200 PLN.

Zaloguj się aby dodawać komentarze