forBET kod promocyjny do rejestracji: 2400PLN [SPRAWDZAM]

forBET bonus na start – kod promocyjny

W ofercie powitalnej bukmacher forBET oferuje dla graczy bonus na start. Jest to bonus od depozytu, który w łącznym rozrachunku sięga jednej z najwyższych kwot na rynku zakładów wzajemnych. Jak go uzyskać?

Wystarczy, że klikniesz w powyższy link, przejdziesz proces rejestracji oraz wpiszesz podany przez nas kod promocyjny. Zapewnia on dostęp do dedykowanej promocji, na którą mogą liczyć czytelnicy Zagranie, dzięki współpracy z bukmacherem.

Z naszym kodem promocyjnym do forBET dodatkowo 200 złotych – 80 złotych w bonusie od depozytu i zakład bez ryzyka do 120 złotych.

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000  1200  bez ryzyka + 2000 2080 zł od drugiego depozytu + 30 dni bez podatku

standardowa oferta 3000 zł. z naszym kodem: 3280 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 1200 zł BEZ PODATKU: 30 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Rejestracja w forBET i wpisanie kodu promocyjnego

Proces założenia konta u bukmachera forBET nie jest wymagający. Można powiedzieć, że zawiera on standardowe pozycje, które znajdziemy również u innych operatorów w naszym kraju. Łącznie składa się on z trzech kroków. W pierwszym podajemy dane do logowania, a także na samym dole domyślnie jest zaznaczona pozycja „Chcę skorzystać z bonusu powitalnego”.

ForBET

 

Krok 2 to szczegółowe dane użytkownika, a trzeci składa się z wypełnienia danych konta. Nie zapomnijcie podczas rejestracji wpisać na stronie forBET kodu promocyjnego!

forBET bonus na start – zasady

Po wpisaniu podczas rejestracji na stronie bukmachera forBET kodu promocyjnego warto zapoznać się z warunkami tego bonusu. Nie jest to klasyczna forma. Gracz otrzymuje 100% od pierwszej wpłaty, ale także promocje jak gra bez podatku przez dwa tygodnie czy podwojenie wygranej po drugim depozycie. Bukmacher posiada specjalny regulamin, który teraz przedstawimy, ponieważ warto się z nim zapoznać.

Zakładam, że pierwsze dwa kroki są już za nami, czyli rejestracja oraz wpisanie kodu promocyjnego, który znajdziecie w poprzednim akapicie. Co dalej?

Bukmacher, maksymalnie w ciągu 24 godzin zweryfikuje konto oraz poinformuje gracza o jego aktywacji. Od tego momentu należy złożyć pierwszy depozyt, który posiada maksymalną kwotę wpłaty ograniczoną przez warunki promocji. Początkowo zostanie on zablokowany, więc konieczne będzie obrócenie własnej wpłaty z kuponami z kursem minimalnym 2.00.

forBET kod promocyjny na start gwarantuje dostęp do bonusu od depozytu. Łączna suma dodatkowych środków, które można uzyskać plasuje się na pierwszej pozycji w rankingu bonusów od pierwszego depozytu.

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000  1200  bez ryzyka + 2000 2080 zł od drugiego depozytu + 30 dni bez podatku

standardowa oferta 3000 zł. z naszym kodem: 3280 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 1200 zł BEZ PODATKU: 30 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Oferta forBET

Po przejściu procesu rejestracji, wpisaniu kodu bonusowego oraz uzyskania dostępu do promocji na start, gracz otrzyma również możliwość przetestowania oferty bukmachera. ForBET pod kątem propozycji nie jest oryginalny, ponieważ to piłką nożna jest perłą w koronie tego operatora. W ofercie tego operatora znajdziemy możliwości do typowania Premier League, La Liga, Bundesligi, Ligue 1, Serie A, ale najważniejszą pozycją jest w naszym kraju LOTTO Ekstraklasa. Oprócz tego gracze wymagają od bukmacherów propozycji z Ligi Mistrzów i Ligi Europy, które również znajdują się w ofercie forBET’u. Typowanie wydarzeń piłkarskich na krajowym podwórku jest bardzo popularne w naszym kraju, dlatego też operator proponuje swoim klientom nawet rozgrywki II ligi polskiej.

Oferta piłkarska w forBET słynie ze zdarzeń specjalnych, w których można korzystać z połączonych propozycji bukmacherskich, oferujących wysokie kurs. Trzeba przyznać, że są to pozycje, z których gracze chętnie korzystają. Przykład możecie zobaczyć poniżej.

Forbet

Oprócz piłki nożnej bukmacher ma solidną ofertę na NBA. Zdaniem wielu fanów tej dyscypliny najlepszą na rynku, dlatego też jeśli jesteś kibicem koszykówki, a konkretnie tej w amerykańskim wydaniu, to polecamy sprawdzić propozycje forBET’u. W ofercie tego operatora znajdziemy wszystkie najważniejsze dyscypliny, które cieszą się największą popularnością.

Bukmacher nie zapomina także o kibicach i sympatykach niszowych sportów. Posiadając konto w forBET można typować krykiet, hokej na trawie, a nawet szachy!

Istotną pozycję zyskuje również esport. Rozwój świata gier komputerowych i nowych technologii jest gigantyczny, dlatego też gracze chętnie korzystają z propozycji bukmacherskich w tej kategorii.

 

forBET – kluczowe informacje

forBET Zakłady Bukmacherskie to spółka handlowa, która posiada siedzibę w Warszawie. Firma prowadzi działalność bukmacherską w naszym kraju od 2016 roku. Na początku posiadała zezwolenie Ministerstwa Finansów na udzielanie zakładów za pośrednictwem Internetu, jednak od 2018 roku forBET uzyskał licencję na przyjmowanie zakładów w punktach naziemnych.

ForBET posiada miano legalnego bukmachera, które jest konieczne do udzielania zakładów wzajemnych na terenie Polski. Wszystko za sprawą ustawy hazardowej, która weszła w życie 1 kwietnia 2017 roku. Był to moment przełomowy w historii polskiej branży.

Jakie warunki trzeba spełnić, żeby otrzymać pozwolenie na udzielanie zakładów?

  • posiadać siedzibę na terenie naszego kraju
  • nie znajdować się w Rejestrze Domen Zakazanych
  • przestrzegać prawa
  • odprowadzać podatki

forBET jako legalny bukmacher zajmuje się wspieraniem polskiego sportu. Działania marketingowe w tym sektorze są bardzo często spotykanym działaniem wśród bukmacherów. Operator działa na wielu płaszczyznach i w różnych dyscyplinach. Firma jest sponsorem tytularnym takich klubów jak:

  • X-Kom AGO
  • ŁKS Łódź
  • Legia Fight Club

W ostatnim czasie forBET zaangażował się również we wsparcie AMP Futbolu i został oficjalnym partnerem reprezentacji.

Oferta promocyjna forBET

ForBET kod bonusowy gwarantuje dostęp do oferty promocyjnej, w której bukmacher ma wiele ciekawych propozycji jak na przykład zakład bez ryzyka.

W tym akapicie przejrzymy jakiem możliwości zyskują gracze. Nie będziemy jednak wracać do bonusu na start, ponieważ omówiliśmy go na samym początku:

Szybki kupon – nie masz czasu na wyszukiwanie propozycji bukmacherskich? Dobrą opcją w takim przypadku jest oferta „szybki kupon”. W tym miejscu gracze mogą określić kwotę, za którą planują zagrać, datę wyboru zdarzeń, zakres kursów oraz przewidywaną wygraną. Bukmacher nie gwarantuje wygranej, jednak z pomocą tego narzędzia można zyskać ciekawe propozycje.

Bonus urodzinowy – urodziny są pięknym dniem dla każdego człowieka. Bukmacher forBET gwarantuje darmowy prezent w postaci bonusowych środków. Należy je dwukrotnie obrócić na kuponie z minimalnym kursem 2.00. Promocja obowiązuje graczy, którzy w okresie trzech miesięcy wstecz od urodzin wpłacili określoną kwotę i dokonali jej obrotu. W ten sposób operator docenia aktywnych klientów.

Kto rano wstaje, temu forBET daje! – obecnie na polskim rynku zakładów wzajemnych znajduje się wiele propozycji z podwyższeniem wygranej. W ostatnim czasie do tego grona dołączył bukmacher forBET, który zagwarantował swoim graczom ciekawą propozycję. Codziennie w godzinach od 6:00 do 10:00 można grać z podwyższeniem wygranej o 14%. Jest to odpowiedź na panującą konkurencję. Co ciekawe, forBET jako jedyny bukmacher gwarantuje taką możliwość CODZIENNIE. Jakie są wymagania? Trzy pozycje na kuponie, w tym jedno zdarzenie “Wygrywaj +14%”, ale co istotne, nie ma tutaj wymagań dotyczących kwoty minimalnej zawartego zakładu.

 

Aplikacja mobilna forBET

ForBET stosunkowo niedawno rozpoczął swoją przygodę na polskim rynku zakładów bukmacherskich. Firma nieustannie się rozwija, co widać zarówno pod kątem oferty promocyjnej, jak również możliwości. Bukmacher przygotował dla swoich klientów dostęp do aplikacji mobilnej, która gwarantuje możliwość zawierania zakładów z poziomu smartfona. Wyróżnia się ona również metodami szybkich płatności, zakładami na żywo, a także match trackerem. Aplikacja jest dostępna dla użytkowników systemów iOS oraz Android.

Forbet aplikacja