PZBuk kod bonusowy Październik 2022 | Bonus aż 1050 PLN!

Koszulka bukmachera PZBuk
Koszulka bukmachera PZBuk
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 PLN zakład bez ryzyka + 50 PLN darmowy zakład

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 1000 zł

DARMOWY ZAKŁAD: 50 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły
PZBuk Bonus 2022 – Pakiet 1050 złotych ✔️
Kod promocyjnyZAGRANIE
Darmowy zakład50 złotych
Zakład bez ryzyka1000 złotych
Ostatnia aktualizacja01.10.2022
Aktualna oferta bukmachera

W tym tekście dowiesz się wszystkiego o bonusie PZBuk:

✔️ jaki jest PZBuk kod bonusowy?

✔️ jak zdobyć w PZBuk bonus na start?

✔️ jak skutecznie wykorzystać kod promocyjny PZBuk i otrzymany dodatek do gry?

✔️ jak obrócić bonus?

✔️ jak wypłacić zgromadzone środki?

Link zamiast kodu promocyjnego PZBuk

W ostatnim czasie PZBuk postanowił się wyróżnić i zrezygnował z kodu bonusowego. W PZBuk kod promocyjny zastępuje link i gwarantuje na start dodatkowe 1050 zł. Kwota obejmuje zakład bez ryzyka do 1000 zł oraz 50 zł na darmowy zakład.

Przejdź do rejestracji: https://zagranie.com/go/pzbuk
(to link zastępujący w PZBuk kod promocyjny)

Mało w porównaniu do innych zakładów bukmacherskich?
Być może, jednak brak skomplikowanych warunków obrotowych sprawia, że oferta PZBuk jest naprawdę wysoko oceniana i konkurencyjna.

Wspomniane bonusy na start możesz wykorzystać na postawienie kuponów – jeśli szukasz inspiracji w tym zakresie, sprawdź typy dnia, które są proponowane przez naszych ekspertów każdego dnia!

PZBuk rejestracja konta – krok po kroku

Co zrobić, żeby dostać od bukmachera PZBuk bonus? Na początek trzeba się oczywiście zarejestrować, tak jak u reszty bukmacherów. To standardowy proces, którego wymaga każdy operator ze względu na postanowienia ustawy hazardowej. Na szczęście jest on bardzo intuicyjny i szybki – a my dodatkowo przeprowadzimy Cię przez niego krok po kroku.

W PZBuk kod bonusowy zastępuje link, w który trzeba kliknąć na samym początku procesu (naciśnij w baner w góry strony). W pierwszym oknie PZBuk prosi Cię o podanie danych kontaktowych: adresu e-mail, numeru telefonu. Ponadto ustawiasz hasło do nowego konta (wskazówka: wybierz hasło silne – składające się z minimum 8 znaków, w tym wielkich liter i znaków specjalnych, a to wszystko po to, żeby zabezpieczyć Twoje dane i przede wszystkim pieniądze, które zaraz wpłacisz na konto bukmachera). Ostatni krok to wyrażenie stosownych zgód – na przetwarzanie danych i zgody marketingowej. Kliknij: Kontynuuj.

Dane kontaktowe w formularzu rejestracji PZBuk
System mojeID do potwierdzania tożsamości w PZBuk

Drugi etap rejestracji poświęcony jest danym osobowym. Tutaj pojawiają się dwie drogi. Po pierwsze, możesz skorzystać z nowej funkcji mojeID. Dzięki temu zredukujesz czas przeznaczony na rejestrację, ponieważ kolejne okno formularza zostanie wypełnione automatycznie.

mojeID to nowy system potwierdzania tożsamości online. Łączy się z Twoim bankiem, za pomocą którego weryfikuje dane, a informację końcową przesyła do bukmachera. Ważne: wszelkie dane wrażliwe są szyfrowane i nie wychodzą poza bank!
System mojeID zwraca się jedynie do banku w celu potwierdzenia Twojej wiarygodności, otrzymując tym samym pozytywną lub negatywną odpowiedź.

Możesz zrezygnować z funkcji mojeID, wypełnić formularz tradycyjnie, a w konsekwencji założyć konto tymczasowe. Będziesz mógł skorzystać z bonusu, obstawiać i wygrywać, jednak przed pierwszą wypłatą operator poprosi Cię o potwierdzenie tożsamości za pomocą skanów/zdjęć stosownego dokumentu – dowodu osobistego/paszportu.

 

Na koniec pozostaje zaznaczyć oświadczenia, ustawić limity gry (okienko w kolejnym kroku) i można śmiało zacząć przygodę z obstawianiem w PZBuk!

Jak odebrać i aktywować bonus powitalny PZBuk?

Konto założone – i co dalej, jak odebrać bonus? Takie pytanie często kierują do nas gracze, bo nie wiedzą, gdzie szukać bonusu i czy coś jeszcze należy zrobić.

Bonusy na start otrzymujesz wraz z przejściem rejestracji, są one przypisane do Twojego konta. W momencie, kiedy chcesz skorzystać z danego bonusu, musisz go aktywować.

 • W PZBuk cashback (zakład bez ryzyka) otrzymujesz zaraz po założeniu konta. Następnie wpłacasz pieniądze na grę, obstawiasz kupon AKO składający się z przynajmniej 2 zdarzeń, każde z kursem min. 1.40, a jeśli zakład okaże się źle wytypowany – nic nie tracisz, środki wracają do Ciebie.
 • W PZBuk freebet (darmowy zakład) aktywujesz bezpośrednio na ekranie edycji kuponu. U dołu znajdziesz okienko z dopiskiem “wybierz aktywną promocję”, w którym zaznaczysz chęć skorzystania z bonusu właśnie na tym kuponie. Żeby móc zagrać z wykorzystaniem promocji należy wpłacić minimum 50 zł i stworzyć oraz zagrać (!) kupon z przynajmniej dwoma zdarzeniami, z czego każde będzie miało kurs nie niższy niż 1.40. Po spełnieniu tych warunków sprezentowany przez PZBuk bonus na start zostanie przypisany do konta.

PZBuk bonus powitalny nr 1 – zakład bez ryzyka (cashback) | zasady

Jednym z bonusów powitalnych jest w PZBuk cashback, czyli zakład bez ryzyka do 1000 złotych. Dowiedz się więcej na czym polega promocja cashback u bukmacherów w naszym osobnym tekście.

Jak przegrasz zakład bez ryzyka w zakładach bukmacherskich PZBuk, to bukmacher wypłaci Ci wygraną jako bonus freebet.

Do każdej promocji bukmacherskiej przypisany jest specjalny regulamin uczestnictwa. Sprawdźmy, czego bukmacher wymaga od Ciebie w zamian za ubezpieczony zakład.

Oto najważniejsze warunki bonusu bez ryzyka w ofercie powitalnej PZBuk:

 • chcąc skorzystać z tego rodzaju bezpiecznego zakładu, należy założyć konto na stronie bukmachera i poprawnie zweryfikować numer telefonu
 • następnie należy dokonać depozytu, w kwocie min. 100 zł.
 • stworzyć kupon AKO (zakład wielokrotny z minimum 2 zdarzeniami), gdzie minimalny kurs każdej z pozycji wyniesie minimum 1.40 i postawić za nie mniej niż 100 zł – pamiętaj jednak, że kwota bonusu (zwrotu) zależy bezpośrednio od stawki, dlatego w tym momencie decydujesz, ile otrzymasz z powrotem od bukmachera
 • do promocji NIE zaliczają się zdarzenia z kategorii: zakłady wirtualne oraz Gry TV (zakłady na gry karciane)
 • zwrot następuje po pierwszym przegranym zakładzie – oznacza to, że możesz w ramach promocji podjąć kilka prób, a bonus zostanie faktycznie wykorzystany, a zwrot przyznany, w chwili, gdy powinie Ci się noga i przegrasz postawiony kupon (dopóki tak się nie stanie – w PZBuk promocja jest aktywna, a Ty ubezpieczony)
 • zwrot może maksymalnie wynieść 1000 zł, ale to zależy od Ciebie – po prostu otrzymasz w bonusie tyle, ile wpłacisz i zagrasz
 • zwrot następuje w formie darmowego zakładu
 • promocja trwa do 31.12.2022 r.

💡 Ważne: w momencie, gdy Twój kupon AKO zostanie zaliczony jako przegrany, na ekranie wyskoczy okienko. To właśnie tam pojawi się bonus, który należy zaakceptować. Zwróć na to uwagę, bo jeśli przez pomyłkę zamkniesz okno lub odrzucisz bonus, nie będziesz mógł zmienić tego wyboru, a tym samym bonus przepadnie!

I scenariusz: wygrany zakład

postawiłeś zakład spełniający warunki promocji

⬇️

poprawnie wytypowałeś i kupon wszedł – wygrywasz pieniądze, o które grałeś

⬇️

bonus powitalny zakład bez ryzyka jest wciąż aktywny – możesz postawić kolejny ubezpieczony kupon

II scenariusz: przegrany zakład

obstawiłeś zakład zgodnie z wymaganiami regulaminowymi

⬇️

niestety nie trafiłeś – typy nie pokryły się z rzeczywistością, a kupon jest przegrany

⬇️

otrzymujesz zwrot stawki, za którą zagrałeś, ale promocja bukmachera PZBuk cashback jest już nieaktywna – wykorzystałeś ją

W PZBuk bonus powitalny wyróżnia się kilkoma kwestiami w porównaniu do konkurencji. Na początek warto zaznaczyć, że promocja kończy się wraz z pierwszym przegranym kuponem! U reszty legalnych bukmacherów zakład bez ryzyka dotyczy tylko pierwszego zagranego kuponu. Tymczasem tutaj ta promocja jest aktywna aż do pierwszego potknięcia. To jest niewątpliwie wielki plus, za który bijemy brawo. Jednak każdy kij ma dwa końce, ponieważ w PZBuk zwrot jest w formie bonusu – darmowego zakładu, ale…

Warunki obrotowe, czyli jak wypłacić bonus PZBuk?

Od razu uspokajamy. Chociaż PZBuk zwraca stawkę w formie freebeta, to nie nakłada żadnego dodatkowego wymogu obrotu, za co znowu należy się pochwała. Należy jednak wiedzieć, że: “[…] wygrane z darmowego zakładu obejmują wyłącznie kwotę ponad stawkę postawionego zakładu”. Oznacza to, że zwycięska kwota to wygrana minus stawka. Właściwie to jedyny mankament tego bonusu w PZBuku.

Zatem pewnie jesteś ciekawy, jak wypłacić zgromadzone w ramach bonusu środki? Wystarczy zagrać zwróconą stawkę (czyli freebet w tej kwocie) i to, co wygrasz jest po prostu Twoje i gotowe do przelania na konto bankowe. Ważne jedynie, aby zakład był akumulowany (AKO), inaczej mówiąc wielokrotny – ma składać się z przynajmniej 2 zdarzeń, każde z kursem min. 1.40.

Rodzaj bonusuMin. wpłata/stawkaObrót bonusem (zwrotem)Czas na obrót
Zakład bez ryzyka (cashback) do 1000 zł100 zł1x, AKO min. 2 zdarzenia, po min. kursie 1.4030 dni

Jak widać, bonus od PZBuka jest jednym z prostszych do realizacji na polskim rynku zakładów bukmacherskich. Jeśli mielibyśmy go porównać do pozostałych buków, to on na pewno wyróżnia się prostotą. Jest konkretny i zapewniający dobry start w PZBuk. Dzięki temu bukmacher zbiera dobre opinie!

Poniżej przedstawiamy zestawienie kluczowych zalet i wad zakładu bez ryzyka w PZBuk. Szczególnie przyjrzeliśmy się tej ofercie, jako filarowi pakietu powitalnego, na który postawił ten operator w walce o uwagę klienta. Tabela pokazuje, że to przemyślana strategia i jest doceniana przez nowych graczy nie bez powodu.

PZBuk zakład bez ryzyka na start: Wady ❌PZBuk zakład bez ryzyka na start: Zalety ✅
wygrana z kuponu zagranego za otrzymany zwrot jest pomniejszana o kwotę stawkizakład bez ryzyka aktywny aż do pierwszej porażki (u innych bukmacherów cashback dotyczy tylko 1. kuponu)
brakzwrot 100% stawki (u innych bukmacherów zwrot jest pomniejszony o podatek)
brakbardzo przystępne warunki obrotowe, 1-krotny obrót, brak minimalnej kwoty, niski kurs zdarzeń, miesiąc na zagranie

Polecane kody promocyjne

U pozostałych bukmacherów wykorzystanie kodu promocyjnego jest zbliżone do tego, jak wygląda to u omawianego operatora. Kod jest ten sam i brzmi: ZAGRANIE. Możesz go użyć u poniższych bukmacherów. Kiedy wykorzystać kod u innego operatora? Jeśli np. interesuje Cię bonus od depozytu czy innego rodzaju gratyfikacja, której nie znajdziesz w PZBuk. Bonusy na start potrafią się znacznie od siebie różnić.

Nie wiesz, który wybrać? Sprawdź nasz: ranking bukmacherów. Wszystkie polecane przez nas firmy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.


PZBuk bonus powitalny nr 2 – darmowy zakład (freebet) | zasady

Aby odebrać bonus wystarczy dokonać rejestracji z naszego linku promocyjnego i zrobić pierwszy depozyt w kwocie minimum 50 zł na konto gracza. Kolejnym krokiem jest zagranie za tę kwotę kuponu wielokrotnego o kursie łącznym nie niższym od 2.00. Darmowy zakład o wspomnianej wartości 50 zł zostanie dodany automatycznie po kliku minutach od spełnienia warunków. Wykorzystać go będzie można przy kolejnym zakładzie, zaznaczając w widoku kuponu opcję z listy “Wybierz aktywną promocję”.

Darmowy zakład (bonus) można wykorzystać na wszystkie wydarzenia sportowe z oferty przedmeczowej oraz na żywo na kuponach wielokrotnych z minimalnym kursem na każde zdarzenie 1.40. Wygrane z darmowego zakładu nie podlegają wymogom obrotu i wypłacane są od razu. Jedyna kwestia, o której trzeba pamiętać – tak jak przy zakładzie bez ryzyka de facto wygraną jest kwota wygrana z kuponu minus stawka.

Oto najważniejsze zapisy regulaminu, w których mowa o freebecie:

 • bonus skierowany wyłącznie do zarejestrowanych użytkowników, którzy wypełnili formularz na stronie internetowej PZBuk
 • minimalny depozyt aktywujący freebet to 50 zł
 • darmowy zakład można przeznaczyć na zakład wielokrotny z minimum 2 zdarzeniami, minimalnym kursem każdego z nich na poziomie 1.40
 • gracz sam decyduje, kiedy wykorzysta bonus, klikając w odpowiednie okienko na kuponie
 • wygrana jest pomniejszana o stawkę
 • wygrane środki można od razu wypłacić
Rodzaj bonusuMin. wpłataObrót bonusemCzas na obrót
Darmowy zakład (freebet) 50 zł50 zł1x, AKO min. 2 zdarzenia, po min. kursie każdego 1.4030 dni

W PZBuk freebet to dobra oferta, która nawiązuje do takich bonusów jak ten otrzymywany po wpisaniu do STS kodu promocyjnego czy w Fortunie. Tam również po użyciu kodu promocyjnego legalni bukmacherzy przyznają darmowe zakłady. W STS jest to freebet 30 zł, a w Fortunie freebet 20 zł.

Bonusy bukmacherskie w PZBuk po rejestracji z linku

Każdy bardziej doświadczony gracz wie, że nie samym bonusem na start się żyje. Ważne są także dla graczy bukmachera PZBuk promocje bukmacherskie dostępne nieco później, na które zwrócisz uwagę, gdy wykorzystasz w PZBuk kod bonusowy – a właściwie link. I w tej kwestii operator również coś przygotował. Oferta powitalna wykorzystana? To teraz czas na inne atrakcje – te stałe i dostępne czasowo z okazji większych sportowych wydarzeń, np. na piłkarskie mistrzostwa świata!

Kombodoładowanie 🔥

W tym przypadku najbardziej zadowoleni będą gracze lubujący się w tworzeniu taśm, czyli kuponów z mnogą ilością pozycji. PZBuk dodaje odpowiednią ilość % do wygranej, w zależności od ilości typów na kuponie:

 • 3 zdarzenia: +2%
 • 4 zdarzenia: +4%
 • 5 zdarzeń: +7%
 • 6 zdarzeń: +14%
 • 7 i więcej zdarzeń: +25%

Oczywiście, musimy zdawać sobie sprawę z tego, że kupony z ilością pozycji od 5 w górę są już ciężkie do trafienia. Ale z drugiej strony, ile razy widzieliśmy już zipów na grupach bukmacherskich, którzy wstawiają tasiemki i na 15 pozycji, a potem zgarniają konkretne sumy. Przy tego typu kuponach jest jednak potrzebne spore szczęście.

Jednak nie wszystkie pozycje podlegają pod promocję, co warto wiedzieć. Aby uzyskać bonusowe środki w PZBuk z racji grania takich AKO, należy patrzeć na następujące rozgrywki: piłka nożna, tenis, siatkówka, piłka ręczna i koszykówka.

Klub VIP 👑

Kod promocyjny PZBuk to też pierwszy krok, żeby dołączyć do klubu VIP. To program lojalnościowy w zakładach PZBuk. Klub VIP nie powinien być mylony ze Sklepem Gracza. Do tej drugiej promocji dostęp mają wszyscy zarejestrowani użytkownicy.

Do klubu VIP PZBuk można dostać się tylko na specjalne zaproszenie od bukmachera. Ale do tego też gracz musi przyłożyć rękę. W jaki sposób? Poprzez aktywny udział w zakładach. Co jeszcze? Trzeba mieć zaznaczone zgody na przesyłanie przez PZBuk materiałów promocyjnych – tylko w ten sposób będziesz mógł odebrać zaproszenie do elitarnego grona graczy.

Klub VIP zapewnia dostęp do indywidualnej obsługi klienta. W ten sposób można otrzymywać szybką autoryzację naprawdę wysokich zakładów, a także liczyć na błyskawiczny kontakt z bukmacherem w sprawie problemów np. z płatnością lub obrotem bonusu. Co jeszcze? To okazja na zgarnięcie dodatkowych ofert takich jak bonus bez depozytu lub darmowy zakład. W klubie VIP są jeszcze lepsze niż w standardzie bonusy dla stałych klientów.

Co więcej? Jeśli będziesz VIP-em PZBuk to będzie się to wiązać również z dodatkowymi możliwościami w Sklepie Gracza. Bywa tak, że najlepsi gracze dawno już skorzystali z bonusów w tym programie i wciąż liczą na więcej. Zostając VIP-em w Sklepie Gracza bukmacher przygotuje coś wyjątkowego, specjalnie Tobie dedykowanego!

Cashout 💰

Coś, co kiedyś było ziemią obiecaną dla graczy wśród legalnych bukmacherów teraz staje się codziennością. Nie wiesz na czym polega cashout? Już tłumaczymy. Jest to możliwość szybszego zamknięcia kuponu, niż po rozstrzygnięciu wszystkich zakładów w nim zawartych.

Przykład: stworzyłeś kombinacje z 5 pozycji, 4 z nich już weszły, ale o tą 5-tą boisz się szczególnie, myślisz wręcz, że nie wejdzie. W tym momencie może skorzystać z cashouta, zamknąć kupon. Bukmacher wyliczy Ci proporcjonalną wygraną z pozycji, które zostały już rozstrzygnięte. Przed podjęciem decyzji PZBuk da Ci znać, ile wyliczył, a Ty zaakceptujesz lub odrzucisz tę propozycję.

Mega Kurs ⬆️

Akcja promocyjna pozwalająca graczom wyciągnąć z danego wydarzenia jeszcze więcej. Wszystko za sprawą podwyższonego kursu. Akurat tę metodę umilenia życia graczom wybrał PZBuk, inni np. Fortuna, pozwalają grać bez podatku (promocja Happy Hours). Efekt jest ten sam – podwyższenie wygranej.

Bukmacher PZBuk podkręca przeliczniki wybranych zdarzeń każdego dnia. Co więcej, jak wykorzystasz tę możliwość zależy tylko od Ciebie. Można zagrać zakład SOLO lub połączyć go z innymi, tworząc zakład wielokrotny.

Zakłady Kardio 🏃‍♂️

Jak sama nazwa może wskazywać, to zakłady charakteryzujące się dużą dynamiką. To również coś oryginalnego na rynku.

Decydując się na tego typu zakład, gracz określa, kiedy padnie kolejna bramka w meczu. Natomiast bukmacher PZBuk dzieli zakład na trzy przedziały czasowe. Z każdym z nich wiąże się coraz większa wygrana.

Specjalne bonusy w sklepie PZBuk 🛒

To opcja atrakcyjna szczególnie dla tych, którzy przyzwyczają się do PZBuka i planują zostać z nim na dłużej. W sklepie wymieniamy zdobyte punkty na nagrody – bonusy w postaci freebetów czy dodatkowych środków od wpłaty.

Za co dostaniesz punkty? Za wszystko. PZBuk przyzna Ci oczka nawet za zwykłe zalogowanie się, wniesienie zakładu, przegraną czy wygraną. Jeśli masz zamiar obstawiać w PZBuku, to na pewno bonusy ze sklepu Cię nie ominą. Więcej na temat specjalnych promocji w sklepie PZBuk dowiesz się z tego tekstu >> https://zagranie.com/pzbuk-punkty/

To tylko wybrane z akcji promocyjnych – więcej znajdziesz na stronie bukmachera w zakładce “Promocje”.

Masz bonus w PZBuk, co dalej? Przegląd oferty

Teraz wypadałoby zająć się obstawianiem, a w PZBuk masz na to naprawdę wiele możliwości. My bardzo lubimy typować mecze piłkarskie i u omawianego bukmachera jest spory wybór. Standardowe zakłady, jak 1×2, handicapy bramkowe, rzuty rożne, żółte kartki – to wszystko jest oczywiście dostępne. W tym miejscu warto napisać, że w PZBuku to coś więcej niż przyjazne bonusy.

Rynki 1×2, czyli typowanie wygranych meczów lub remisów, są podstawą i tutaj bukmacher chwali się, że często można u niego znaleźć najlepsze kursy bukmacherskie na tego typu zakłady. W PZBuk znajdziemy jednak również takie perełki jak liczba asyst konkretnego zawodnika, jego liczba celnych strzałów czy popełnionych fauli. Takie rynki dają pole do popisu.

Czasami warto przypatrzeć się szerokiej ofercie, zamiast na ślepo obstawiać ciągle wygraną, remis, przegraną. Zakłady takie jak: która z drużyn będzie miała większe posiadanie piłki? To też gratka dla fanów analiz taktycznych i stylów gry w piłce nożnej. Uwierzcie nam, można kombinować. Koszykówka to sport numer 2 na Zagranie i w PZBuk też znajdziecie ciekawe zakłady na tę dyscyplinę. Polskie Zakłady Bukmacherskie są w końcu sponsorem Polskiej Ligi Koszykówki oraz kadry. Jak basket, to oczywiście NBA. Jeżeli chodzi o ofertę, to znajdziemy kilka fajnych rozszerzeń, więc warto korzystać.

PZBuk Zakłady Bukmacherskie nie należą do polskiej czołówki, ale stanowią solidne uzupełnienie oferty na rynku bukmacherskim.

Użytkownicy PZBuk często w ofercie u tego bukmachera szukają zakładów na FAME MMA. Czy można je tam znaleźć? Federacja FAME MMA decyduje się na to, żeby udostępniać prawa do zakładów tylko jednemu bukmacherowi online. Wcześniej był to LV BET, a teraz jest to Betclic. Pozostali legalni bukmacherzy, w tym PZBuk nie mogą przyjmować zakładów na walki celebrytów. Klienci PZBuk mogą za to przebierać w kursach bukmacherskich na piłkę nożną, tenis ziemny, a także sporty wirtualne. Tak naprawdę wszystko jest poza galami, które stricte są proponowane bukmacherom na wyłączność, tak jak jest w przypadku FAME MMA.

Metody płatności – wpłaty i wypłaty

PZBuk bonusy przyznaje po wpłacie, więc nie są to klasyczne bonusy bez depozytu. Jeśli liczysz na prezenty ze strony tego buka (nic dziwnego, w końcu kody bonusowe od tego są), to musisz dokładnie zapoznać się z działaniem płatności.

Na szczęście tych opcji w zakładach bukmacherskich PZBuk jest naprawdę sporo. Wpłaty są realizowane błyskawicznie, więc zakładając, że dziś założysz konto w PZBuk, to po depozycie elektronicznym za chwilę będziesz miał środki na koncie bukmacherskim.

Jakie są metody płatności w PZBuk? Przygotowaliśmy pełną listę opcji, dzięki którym wpłacisz pieniądze:

 • Karty VISA/MasterCard,
 • BLIK,
 • tpay,
 • dotpay,
 • Przelewy 24
 • imoje
 • G Pay

Depozyty na konto PZBuk trafiają w mniej niż minutę po zleceniu wpłaty. Bukmacher nie pobiera prowizji, a w każdej opcji minimalna wartość wpłaty to 20 złotych.

O wpłatach w PZBuk już wiesz wszystko, więc teraz warto przyjrzeć się wypłatom. Tutaj ilość metod jest ograniczona – tak jak u innych bukmacherów w Polsce. Wypłaty wygranych można dokonywać na zweryfikowany, indywidualny rachunek bankowy. Konto w banku, na które będziesz chciał wypłacić środki od PZBuk, musi być do Ciebie imiennie przypisane.

Bukmacher PZBuk oferuje szybkie wypłaty przez systemy: Przelewy 24 oraz dotpay. To sprawia, że wygrane mogą trafić na Twój rachunek bankowy nawet w ciągu 30 minut od zlecenia płatności. W standardzie przelew może iść przez 1-2 dni robocze.

💡 Wypłatę zleca się na koncie gracza w sekcji “wypłata”. Należy pamiętać, że w przypadku pierwszej wypłaty niezbędna będzie weryfikacja danych osobowych, a więc przesłanie do bukmachera skanu/zdjęć dokumentu tożsamości, jeśli nie dopełniłeś tych formalności wcześniej.

Lista banków, które przyjmują ekspresowe wypłaty od PZBuk:

mBank, Inteligo, PKO BP, Santander Bank, ING, PEKAO SA, BNP Paribas, Millenium, Bank Pocztowy, Alior Bank, Volkswagen Bank, Nest Bank, GetIn Bank, Idea Bank, Bank Ochrony Środowiska, Credit Agricole, Toyota Bank.

Najmniejsza kwota, jaką można wypłacić z konta PZBuk to 5 zł.

Ekspresowe wypłaty z konta PZBuk w 30 minut przez system Przelewy24.

Aplikacja mobilna PZBuk

Aplikacje mobilne bukmacherów są coraz popularniejsze. Nie ma co się co dziwić, w końcu większość ruchu w Internecie jest już generowana właśnie przez smartphone’y. Taka funkcjonalność daje możliwość sprawnego przeglądania oferty, zakładów na żywo czy obstawiania obojętnie o jakiej porze i obojętnie w jakim miejscu.

PZBuk również podąża za trendem i jako gracz tego bukmachera możesz być spokojny o mobilne typowanie. W osobnym tekście pisaliśmy więcej o aplikacji mobilnej tych zakładów bukmacherskich. W aplikacji wykorzystasz kod bonusowy PZBuk i przysługujące wraz z nim bonusy.

Pobierając aplikację na iOS lub Android wykonasz rejestrację w PZBuk i otrzymasz bonusy na start (1050 zł).

Obstawiając w telefonie, otrzymujesz też punkty lojalnościowe do Sklepu Gracza. Na polskim rynku PZBuk apka spokojnie plasuje się obok STS aplikacji czy Fortuny.

Klient PZBuk w aplikacji i na komputerze ma takie same prawa i produkty, z których może korzystać. W telefonie możesz też skontaktować się z obsługą klienta za pośrednictwem live czatu. W aplikacji dostępne są wszystkie funkcjonalności – możesz obrócić bonus, obstawić gry karciane, zagrać wyszukane zakłady czy wykorzystać PZBuk bonus na start. Wystarczy posiadać dostęp do zasięgu i internetu, a także mieć telefon z systemem Android lub iOS.

Istotna informacja dla wszystkich, którzy zdecydują się pobrać aplikację – nie jest ona dostępna w sklepie Google, z którego pewnie zwykle pobierasz wszystkie inne aplikacje na Android! Wynika to z regulaminu Google względem działalności bukmacherskiej. Ale nic straconego – wystarczy, że wejdziesz na stronę bukmachera PZBuk i ściągniesz aplikację bezpośrednio z jego strony. Żeby jednak było to możliwe, pamiętaj o zaznaczeniu odpowiednich ustawień i pozwoleń na swoim smartfonie.

Instrukcja w trzech krokach jak pobrać i zainstalować aplikację PZBuk.
Instrukcja pobrania i zainstalowania aplikacji mobilnej PZBuk.

PZBuk sponsoring

To związek, który trwa od początku wejścia bukmachera na rynek. Operator PZBuk został oficjalnym sponsorem reprezentacji Polski w hokeju na lodzie, a także Polskiej Hokej Ligi. To uwiarygadnia młodą firmę w kraju nad Wisłą. Skoro takie podmioty wchodzą we współpracę z PZBuk, to znaczy, że jest on godny zaufania i tyle.

Oprócz hokeja, PZBuk jest sponsorem Suzuki Pucharu Polski w koszykówce. Sponsoring bukmacherów w polskim sporcie zawsze odbieramy dobrze. Tym bardziej, że PZBuk poszedł o krok dalej i wspiera także Polską Ligę Koszykówki i kadrę naszych koszykarzy. Jakby nie patrzeć, są to dodatkowe pieniądze dla klubów, organizacji, które mogą dzięki temu lepiej się rozwijać. My tutaj kochamy sport, więc chcemy, żeby się rozwijał.

PZBuku i reszto bukmacherów, idźcie w to dalej – chcemy widzieć, jak pomagacie w rozwijaniu rodzimych rozgrywek!

PZBuk = legalny bukmacher

Pamiętaj, że w Polsce możesz korzystać tylko i wyłącznie z usług legalnych bukmacherów. Do tego grona należy oczywiście PZBuk. Formalnym właścicielem polskiego operatora jest Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Firma ta otrzymała licencję na przyjmowanie zakładów wzajemnych od Ministertswa Finansów dnia 28 czerwca 2018 r., numer zezwolenia to: PS4.6831.26.2017. Dodatkowe informacje: KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480.

Punkt obsługi klienta

Jak działa punkt obsługi klienta PZBuk? To kontakt z bukmacherem, który możliwy jest za pośrednictwem live czatu i formularza e-mail. Pracownicy firmy oczywiście odpowiadają w języku polskim, więc nie ma żadnej bariery językowej. W końcu PZBuk to polski bukmacher, który w naszym kraju działa już od 2018 roku.

Gracze, którzy mają problemy z rozliczeniem kuponu, płatnością lub instalacją aplikacji – powinni zgłosić się do działu support PZBuk. Czat “na żywo” odpowiada od rana do wieczora, więc kontakt online jest dość łatwy w uzyskaniu.

Bonus od legalnego bukmachera PZBuk – podsumowanie

Ranking bukmacherów na Zagranie uwzględnia bukmachera PZBuk, ponieważ to legalny operator zakładów wzajemnych.

Pod nazwą PZBuk działa tak naprawdę Cherry Online Polska, która z kolei należy do dużego przedsiębiorstwa znanego w sektorze gier – Cherry Online. Podmiot posiada licencję Ministerstwa Finansów, jego strona internetowa jest w pełni legalna. PZBuk Zakłady Bukmacherskie są dostępne dla wszystkich użytkowników w Polsce, którzy ukończyli 18 lat.

Kod bonusowy PZBuk, a w konsekwencji bonus powitalny, to oferta, dzięki której otrzymasz środki finansowe na tworzenie i obstawianie typów. Wszystko to działa po przejściu rejestracji na stronie pzbuk.

Bonusy powitalne mogą ulec zmianie, bo legalni bukmacherzy mają to do siebie, że czasami modyfikują oferty powitalne. Na naszej stronie internetowej zawsze poznasz aktualną promocję powitalną. Na bieżąco badamy te informacje i kiedy pojawia się bonus bez depozytu lub nowy bonus od wpłaty, to od razu przekazujemy tę wiedzę naszym czytelnikom.

Bukmacher PZBuk to operator, z którym warto się zaprzyjaźnić.

Wielu graczy jest wzrokowcami, jednak jeśli przeczytałeś ten tekst to wiesz, że o atrakcyjności oferty tego bukmachera wcale nie świadczą wysokie kwoty bonusów umieszczane na banerach. PZBuk poszedł dalej i zamiast proponować wysokie bonusy wręcz niemożliwe do obrócenia, wyszedł do swoich klientów z uczciwą ofertą – nieco niższych bonusów, ale na znacznie lepszych warunkach.

FAQ

❓ Jaki jest kod bonusowy do PZBuk?

PZBuk wykazał się oryginalnością i usunął kod bonusowy. Zamiast tego, aby otrzymać omawiane bonusy, należy zarejestrować konto po kliknięciu w link: https://zagranie.com/go/pzbuk

📖 Na czym polega bonus zakład bez ryzyka w PZBuk?

To możliwość zagrania ubezpieczonego kuponu, gdy przegrasz - otrzymujesz zwrot stawki. Promocja kończy się wraz z pierwszym przegranym kuponem na koncie. W PZBuk zwrot otrzymuje się w formie darmowego zakładu do jednokrotnego obrotu. Kwota zwrotu może wynieść maksymalnie 1000 zł. Kupon musi mieć co najmniej dwie pozycje oraz minimalny kurs każdego typu na poziomie 1.40.

🎁 Co wchodzi w skład oferty powitalnej po kliknięciu w link od Zagranie?

Zakład bez ryzyka do 1000 zł oraz darmowy zakład o wartości 50 zł.

💰 Co zrobić, żeby otrzymać 50 zł na darmowy zakład?

Wpłać minimum 50 zł, obstaw kupon po kursie min. 2.00, na którym umieścisz przynajmniej 2 typy. W zamian za to PZBuk doda do Twojego nowego konta środki na kolejny darmowy zakład. Jeśli wygrasz - pieniądze będzie można od razu przelać do banku.