PZBuk kod promocyjny – aktualne bonusy i oferta | Bonus freebet 250 zł!

PZBuk kod promocyjny.

Główną promocją powitalną w PZBuk jest bonus freebet w wybranej przez gracza kwocie. Dostępne bonusy wynoszą od 50 zł do 250 zł. Klient sam decyduje, ile wpłaca, za ile gra i ile dostanie w prezencie na start. Pamiętaj, że to wszystko zapewnia nasz kod bonusowy PZBuk, który polecam wykorzystać. Poznaj szczegółowe warunki promocji PZBuk.

Jaki jest kod bonusowy PZBuk?

Kod bonusowy w PZBuk to ZAGRANIE. Zapewnia nowym graczom 1 z 5 freebetów do wyboru: 50 zł, 100 zł, 150 zł, 200 zł lub 250 zł. Wysokość bonusu zależy od kwoty uprzedniego depozytu oraz stawki zakładu. Najwyższy darmowy zakład odbierzesz po wpłacie min. 250 zł oraz po zagraniu za tę kwotę.

Rejestracja w PZBuk z kodem bonusowym

Uważam, że oferta powitalna PZBuk robi naprawdę dobre wrażenie, ale żeby móc z niej skorzystać, to najpierw trzeba posiadać konto. Proces założenia profilu gracza nie zajmuje dużo czasu i jest w pełni intuicyjny, co sam sprawdziłem. To obowiązkowa procedura u każdego legalnego bukmachera, o czym mowa w ustawie hazardowej. Ustawodawca chce w ten sposób zwiększyć bezpieczeństwo rozrywki, jaką są zakłady bukmacherskie, przez niedopuszczenie do gry osób niepełnoletnich. Jeśli gracz, który nie ukończył 18 lat będzie chciał obstawiać w PZBuk, szybko zostanie to zauważone w procesie weryfikacji danych i uniemożliwione.

Jesteś pełnoletni? Założysz konto bez problemu, w 2 minuty, bez podawania dowodu osobistego. Dowiedz się, jak krok po kroku wygląda w PZBuk rejestracja.

Bonusy PZBuk z kodem promocyjnym

Aktualny kod bonusowy PZBuk wykorzystany? Konto założone? To teraz przejdę do tego, jakie bonusy na Ciebie czekają. Mamy tutaj aż pięć promocji powitalnych do wyboru:

 • Freebet 50 zł
 • Freebet 100 zł
 • Freebet 150 zł
 • Freebet 200 zł
 • Freebet 250 zł

Możesz zgarnąć aż 250 zł w darmowych środkach na grę. Z całą pewnością wśród bukmacherów nie jest to najwyższa oferta powitalna, ale uważam, że niesie ona ze sobą kilka znaczących zalet.

Bonus PZBuk – freebet 250 PLN

Od razu widać, że PZBuk swoją ofertę powitalną oparł o wachlarz darmowych zakładów. Każdy nowy gracz po rejestracji może otrzymać freebet, który sam wybierze w kwocie 50 zł, 100 zł, 150 zł, 200 zł albo 250 zł. Aby go otrzymać, trzeba spełnić wymóg minimalnej wpłaty oraz minimalnej stawki pierwszego zakładu.

💡 Freebet (darmowy zakład)
Jak sama nazwa wskazuje, to okazja do darmowej gry, na koszt bukmachera. Operator dolicza do konta gracza określony budżet, który ten może wykorzystać na zakład. Jeśli uda się poprawnie wytypować i wygrać, gracz zgrania pomnożone środki, które może wypłacić. Jeśli kuponie nie wejdzie, gracz nie ponosi konsekwencji – nic nie traci, bo nie grał z prywatnego portfela.

Regulamin bonusu freebet w PZBuk:

 1. Dokonaj pierwszej wpłaty na kwotę:
  – od 50 zł do 99 zł, żeby odebrać freebet 50 zł
  – od 100 zł do 149 zł, żeby odebrać freebet 100 zł
  – od 150 zł do 199 zł, żeby odebrać freebet 150 zł
  – od 200 zł do 249 zł, żeby odebrać freebet 200 zł
  – 250 zł lub więcej, żeby odebrać maksymalny freebet 250 zł
 2. Zagraj kupon aktywujący freebet – zakład wielokrotny za stawkę mieszącą się w takim samym zakresie, jak depozyt przypisany wybranemu bonusowi. Kurs kwalifikującego się kuponu musi wynieść min. 3.00.
 3. Do konta zostanie dodany darmowy zakład od 50 zł do 250 zł. Niezależnie od tego czy trafiłeś, czy nie.
 4. Wykorzystaj freebet na kuponie wielokrotnym z min. kursem 2.00, a następnie wypłać wygraną!

Co jeszcze trzeba wiedzieć o tej promocji?

 • Czas na obstawienie za bonusowe środki wynosi 30 dni.
 • Wygrana obejmuje kwotę ponad stawkę.
 • Wygrana nie podlega obrotowi – pieniądze można od razu przelać do banku.

W PZBuk freebet to dobra oferta, która nawiązuje do najpopularniejszych bonusów topowych marek bukmacherskich.

Obrót bonusem w PZBuk

Omawiany przeze mnie bukmacher posiada naprawdę korzystne warunki obrotowe. Freebet podlega 1-krotnemu obrotowi (czyli po prostu trzeba te środki wykorzystać) na kuponach wielokrotnych – min. 2 pozycje, gdzie minimalny kurs łączny to 2.00. Oceniam te warunki bardzo pozytywnie, mając odniesienie w postaci ofert innych znanych bukmacherów.

Rodzaj bonusuMin. wpłataObrót bonusemCzas na obrót
Darmowy zakład (freebet)50 zł1x, AKO min. 2 zdarzenia, min. kurs łączny 2.0030 dni

Jak widać, bonus od PZBuka jest jednym z prostszych do realizacji na polskim rynku zakładów bukmacherskich. Jeśli miałbym go porównać do pozostałych buków, to na pewno wyróżnia się prostotą. Jest konkretny i zapewniający dobry start. Dzięki temu opinie o PZBuk są naprawdę dobre!

Promocje dla stałych graczy w PZBuk

W tym momencie wiesz już, jak wygląda oferta powitalna, co daje kod bonusowy PZBuk i jakie bonusy czekają na nowych graczy. Na szczęście to nie wszystko! Polskie Zakłady Bukmacherskie zapewniają jeszcze szereg innych udogodnień, z których sam często korzystam. Są to zarówno ciekawe promocje jak np. KOMBO+ czy możliwość szybkich wpłat i wypłat. Natomiast do najciekawszych można zaliczyć:

 • sprawnie działająca aplikacja mobilna;
 • sporty wirtualne oraz WIRTUALNE TV;
 • gry karciane takie jak poker, wojna czy blackjack oraz GRY TV;
 • KLUB VIP oraz Sklep Gracza;
 • KOMBO+, Cashout oraz zakłady kardio;
 • Mega kurs;
 • szybkie wpłaty i wypłaty.
Ekspresowe wypłaty z konta PZBuk w 30 minut przez system Przelewy24.

Teraz przejdę do krótkiego omówienia kilku z nich. Pamiętaj, że kod bonusowy PZBuk może zapewnić Ci wyższe bonusy oraz dostęp do pełnej oferty zakładów.

Program lojalnościowy – KLUB VIP i Sklep Gracza PZBuk

Kod bonusowy PZBuk zapewnia dostęp do lepszej oferty i do maksymalnych bonusów na start. Jeśli jednak chcesz nadal zdobywać bonusy w PZBuk i brać udział kolejnych promocjach, to koniecznie sprawdź KLUB VIP. Jest to program lojalnościowy PZBuk dla najlepszych graczy. Członkostwo w nim oznacza ekskluzywne oferty, ulepszony sklep gracza i indywidualne wsparcie. Natomiast w Sklepie Gracza możesz zbierać punkty i wymieniać je na liczne nagrody, którymi najczęściej są freebety na obstawianie. Za co i ile można dostać punktów?

 • Każdy zatwierdzony dokument to 500 punktów.
 • Za pełną rejestrację też otrzymasz 500 punktów.
 • Pierwsza wpłata to 100 punktów.
 • Każde postawione 5 PLN równa się 10 punktów.
 • Logowanie każdego dnia oznacza 20 punktów dziennie.
 • A każda wpłacona złotówka to jeden punkt na konto.

Wiesz już, że kod promocyjny PZBuk zapewnia fajne bonusy na start. Na szczęście tutaj możesz zyskać jeszcze więcej! Moim zdaniem program lojalnościowy PZBuk dla stałych graczy jest jednym z najlepszych na rynku. Więcej na temat specjalnych promocji w sklepie PZBuk dowiesz się z tego tekstu >> https://zagranie.com/pzbuk-punkty/.

Cashout

Cashout najprościej mówiąc, to wcześniejsze zamknięciu kuponu i wypłacenie niepełnej wygranej. W PZBuk opcja ta funkcjonuje bardzo szybko i jest dostępna praktycznie zawsze i przede wszystkim wypłacone w ten sposób środki nie są zaniżane.

Przykład działania cashout w PZBuk: stworzyłeś kupon z 5 pozycji, 4 z nich już weszły, ale o masz oboawy co do ostatniej. W tym momencie możesz skorzystać z cashouta i zamknąć kupon. Bukmacher wyliczy Ci proporcjonalną wygraną z pozycji, które zostały już rozstrzygnięte. Przed podjęciem decyzji PZBuk da Ci znać, ile wyliczył, a Ty zaakceptujesz lub odrzucisz tę propozycję.

KOMBO+ w PZBuk

Dla jednych podobne promocje oznaczają obstawianie bez podatku, ale w tym przypadku jest to KOMBO+. Polega to po prostu na zwiększaniu wygranych przez bukmachera. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że PZBuk dodaje 3 procent do Twoich kuponów, które mają tylko 3 zdarzenia. Natomiast im więcej meczów na Twoim kuponie, tym większa wygrana na Twoim koncie. Jeśli na Twojej taśmie pojawi się co najmniej 20 zdarzeń, to PZBuk zwiększy Twoją wygraną aż o 100%!

Zakłady Kardio

Lubisz obstawianie na żywo i liczysz na szybkie rozstrzygnięcia? A zatem zakłady kardio w PZBuk są dla Ciebie idealna. Omawiana promocja to nic innego jak wskazaniu czasu, w jakim padnie kolejna bramka. Dotyczy to tylko spotkań piłkarskich, a zakłady można zawrzeć poprzez aplikację mobilną. W praktyce działa to tak, że musisz wybrać opcję Zakłady Kardio (z małą ikonką kardiogramu) i czas, w którym padnie następna bramka. Jeśli trafisz, to kasa pojawi się na Twoim koncie w przeciągu maksymalnie 10 minut!

Polecane kody promocyjne

U pozostałych bukmacherów wykorzystanie kodu promocyjnego jest zbliżone do tego, jak wygląda to u omawianego operatora. Kod jest ten sam i brzmi: ZAGRANIE. Możesz go użyć u poniższych bukmacherów. Kiedy wykorzystać kod u innego operatora? Jeśli np. interesuje Cię bonus od depozytu czy innego rodzaju gratyfikacja, której nie znajdziesz w PZBuk. Bonusy na start potrafią się znacznie od siebie różnić.

STS kod promocyjny ››
BETFAN kod promocyjny ››
Fortuna kod promocyjny ››
Superbet kod promocyjny ››
TOTALbet kod promocyjny ››
forBET kod promocyjny ››
ETOTO kod promocyjny ››
ComeOn kod promocyjny ››
Fuksiarz kod promocyjny ››
LVBET kod promocyjny ››
Betclic kod promocyjny ››
GoBet kod promocyjny ››
Betcris kod promocyjny ››

Nie wiesz, który wybrać? Sprawdź: ranking bukmacherów. Wszystkie polecane przeze mnie firmy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Pamiętaj, że w Polsce możesz korzystać tylko i wyłącznie z usług legalnych bukmacherów. Do tego grona należy oczywiście PZBuk. Formalnym właścicielem polskiego operatora jest Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Firma ta otrzymała licencję na przyjmowanie zakładów wzajemnych od Ministertswa Finansów dnia 28 czerwca 2018 r., numer zezwolenia to: PS4.6831.26.2017. Dodatkowe informacje: KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480.