ForBET kod promocyjny | Bonus 3280 zł

Podstawowa oferta powitalna jednego z najpopularniejszych polskich bukmacherów wynosi 3000 zł. Natomiast nasz kod promocyjny forBET zapewnia aż 280 zł więcej! Ponadto bukmacher zapewnia grę bez podatku przez cały pierwszy miesiąc od rejestracji konta. Dokonaj rejestracji już teraz i odbierz najwyższy forBET bonus – w artykule wytłumaczę, jak to poprawnie zrobić.

 Pakiet powitalny z kodem promocyjnym forBET  
Kod promocyjny forBET ZAGRANIE
Zakład bez ryzyka 1000 zł 1200 zł
Bonus od 2. depozytu 2000 zł 2080 zł
Gra bez podatku 30 dni

Jaki jest kod promocyjny forBET?

W forBET kod promocyjny to: ZAGRANIE
Rejestracja z tym hasłem daje dostęp do jednego z najwyższych zakładów bez ryzyka na rynku, w wysokości 1200 zł, bonusu od wpłaty sięgającego 2080 zł oraz gry bez podatku przez 30 dni.

Rejestracja w forBET krok po kroku

Uważam, że założenie konta w forBET to nic skomplikowanego. Cały proces zajmuje około 3-4 minut i tak naprawdę polega na wpisaniu podstawowych informacji na swój temat. Pamiętaj, aby uzupełniać dane zgodnie z prawdą, bowiem tylko wtedy będziesz mógł korzystać z konta. Ważne jest także to, że w forBET założysz konto tymczasowe, a więc bez podawania dokumentu tożsamości. Jak jednak wygląda proces rejestracji? Poniżej przedstawiam instrukcję krok po kroku:

 1. Krok pierwszy – dane do logowania:
 • Podaj login, adres e-mail i hasło
 • Wpisz swój aktualny numer telefonu
 • Ważne – zaznacz rubrykę “Chcę skorzystać z bonusu powitalnego” i wpisz poniżej kod ZAGRANIE
 • Z boku formularza możesz zaznaczyć zgody marketingowe oraz potwierdzić, że masz ukończone 18 lat
 1. Krok drugi – dane osobowe:
 • Podaj imię, nazwisko, adres zamieszkania, PESEL i obywatelstwo
 • Zaznacz oświadczenie skąd czerpiesz środki na grę
 • Wpisz kod weryfikacyjny, który otrzymasz SMS-em na podany wcześniej nr telefonu
 1. Krok trzeci – podsumowanie:
 • Po przejściu dalej Twoje konto tymczasowe będzie założone
 • Pamiętaj, aby zalogować się z linku aktywacyjnego wysłanego mailowo
 • W celu wypłacania środków musisz zweryfikować konto, a więc wrzucić dokument tożsamości (dane uzupełnisz po wejściu w ustawienia konta gracza)

Jak wykorzystać kod promocyjny forBET?

Skoro wiesz już jaki jest kod promocyjny forBET i jakie bonusy dzięki niemu zyskasz, to w kolejnym kroku podpowiem Ci, jak najlepiej zaplanować ich wykorzystanie.

Zastanów się, w jakich dyscyplinach sportu czujesz się ekspertem. Jeśli odpowiednio wybierzesz zakłady, na które przeznaczysz bonusowe środki, jest duża szansa, że je pomnożysz i w ten sposób dobrze wykorzystasz bonus forBET.

Przygotowałem listę meczów, na które moim zdaniem warto wykorzystać kod promocyjny forBET w najbliższych dniach:

Data Zdarzenie Kursy Bukmacher
14.06 Niemcy – Szkocja 1.28-5.60-10.00 ForBET
15.06 Węgry – Szwajcaria 3.35-3.35-2.22 ForBET
15.06 Hiszpania – Chorwacja 1.88-3.40-4.40 ForBET
15.06 Włochy – Albania 1.40-4.60-8.60 ForBET
Ostatnia aktualizacja: 11.06.2024

Bonusy w forBET za kod promocyjny

Co dokładnie daje kod promocyjny forBET? Jeśli przejdziesz przez proces rejestracji i wpiszesz tam kod ZAGRANIE otrzymasz wyższą ofertę startową:

 • Zakład bez ryzyka do 1200 PLN
 • Bonus od depozytu do 2080 PLN
 • Obstawianie bez podatku przez 30 dni

Łącznie: 3280 PLN bonusu forBET na start oraz możliwość gry bez podatku przez cały pierwszy miesiąc.

ForBET cashback 1200 PLN

Na co możesz liczyć korzystając z cashbacku? ForBET oferuje zwrot od pierwszego postawionego kuponu do 1200 PLN, dzięki czemu nawet w przypadku błędnego typu nie zostaniesz z niczym. Co jednak należy zrobić, aby otrzymać dostęp do tej promocji? Oto regulamin zakładu bez ryzyka forBET:

 1. Załóż konto w forBET z kodem bonusowym: ZAGRANIE.

Zarejestruj swoje konto gracza i zaloguj się na nie, aby rozpocząć proces wpłaty depozytu.

 1. Wpłać pierwszy depozyt i postaw dowolny zakład.

Dokonaj wpłaty przynajmniej 20 zł, aby skorzystać z zakładu bez ryzyka.

 1. Odbierz zwrot w formie bonusu, jeśli zakład okaże się przegrany.

Postaw dowolny kupon i nie obawiaj się o porażkę. Jeśli Ci się nie powiedzie, to otrzymasz zwrot do 1200 PLN na konto bonusowe.

 1. Obróć bonusem i wypłać środki!

Przyznanym bonusem należy dokonać jednokrotnego obrotu, zawierając kupon z minimum trzema zdarzeniami i kursem każdego z nich minimum 1.30.

ForBET bonus od depozytu do 2080 PLN

Wśród promocji od forBET znajduje się bonus od depozytu. W zależności od tego, ile wpłacisz na swoje konto, to drugie tyle otrzymasz dodatkowo na grę. Uważam, że to fajne rozwiązanie, ponieważ sam decydujesz, na jaką wpłatę możesz sobie pozwolić i po prostu otrzymasz adekwatny bonus.

W forBET bonus od depozytu wynosi 100% drugiej wpłaty i daje szansę na maksymalnie 2080 zł w prezencie. Jak konkretnie wyglądają warunki tej promocji? Oto regulamin przygotowany przez bukmachera:

 1. W pierwszej kolejności załóż konto i skorzystaj z zakładu bez ryzyka forBET.

Po założeniu konta, Twój pierwszy depozyt i kupon będzie ubezpieczony cashbackiem do 1200 zł.

 1. Dokonaj drugiego depozytu.

Wpłać drugi depozyt na konto gracza, a 100% tej kwoty otrzymasz w formie bonusu (minimalna wpłata to 20 zł).

 1. Postaw zakład i odblokuj bonus.

Bonus będzie zablokowany do czasu obrotu depozytem. W celu odblokowania bonusu należy dokonać jednokrotnego obrotu wpłaconą kwotą po całkowitym kursie minimalnym 2.00, na dowolnej liczbie kuponów.

 1. Graj za bonusowe środki!

Przyznanym bonusem należy dokonać dwukrotnego obrotu na kuponach z minimum trzema zdarzeniami i kursem pojedynczego z nich 1.30, a także kursem całkowitym co najmniej 2.50. Po spełnieniu tego wymogu gracz może dowolnie decydować o bonusowym budżecie – przeznaczyć na dalsze zakłady lub wypłacić.

ForBET bez podatku przez 30 dni

Ostatnim z bonusów od forBET dla nowych graczy jest miesiąc obstawiania bez podatku. Dzięki temu, że to bukmacher bierze na siebie opłacanie 12% podatku narzuconego przez prawo, Twoje wygrane będą wyższe.

Podoba mi się, że forBET postawił aż na cały miesiąc gry bez podatku – to na tyle długi okres, że gracz odczuje to udogodnienie. Żeby jednak tak się stało, poza założeniem konta z kodem promocyjnym forBET, musisz spełnić kilka warunków bukmachera. Oto one:

 • Na kuponie muszą znaleźć się minimum 3 zdarzenia z kursem każdego przynajmniej 1.30.
 • Współczynnik kuponu zmieni się automatycznie na 1.0, jeżeli kupon zostanie zagrany zgodnie z regulaminem.
 • Gra bez podatku zostanie wyłączona automatycznie w ciągu doby po upływie 30 dni od chwili rejestracji.

Jak obrócić bonus w forBET?

Uważam, że obrót bonusem forBET jest stosunkowo prosty. W przypadku cashbacku jest to jednokrotny obrót kuponem AKO z min. trzema zdarzeniami i kursem pojedynczego z nich 1.30. Jeśli chodzi o bonus od depozytu, to dwukrotny obrót i te same wymogi dotyczące kuponu. I tak naprawdę są to jedne z prostszych wymogów dot. obrotu bonusem na polskim rynku, przy jednocześnie wysokich kwotach bonusowych.

Rodzaj bonusu Min. wpłata/stawka Obrót bonusem Czas na obrót bonusem
Zakład bez ryzyka 1200 PLN 20 PLN 1x, AKO min. 3 zdarzenia, kurs poj. min. 1.30 14 dni
Bonus od 2. depozytu 2080 PLN 20 PLN 2x, AKO min. 3 zdarzenia, kurs poj. min. 1.30 14 dni

Promocje w forBET – oferta dla stałych graczy

Bonusy forBET przysługują również stałym typerom, którzy posiadają konto u bukmachera od dłuższego czasu. Takich użytkowników z większym stażem jak ja jest naprawdę sporo i wypada również – a może przede wszystkim – dbać i o nich. W forBET bonusów dla stałych graczy jest sporo. Dotyczą one klasycznych dyscyplin sportowych, sportów wirtualnych czy gier karcianych.

MaxiZysk w forBET

Godnym uwagi bonusem od forBET jest przede wszystkim MaxiZysk, a więc dodatkowe środki za obstawianie spotkań ze wskazanych przez bukmachera lig. Tak naprawdę promocja ta jest bardzo zmienna, ale najczęściej dotyczy piłkarskich rozgrywek i polega na podwojeniu wygranej kwoty z kuponu. Stałym warunkiem jest:

 • Minimalna stawka 20 PLN 
 • Postawienie przynajmniej czterech zdarzeń na kuponie, z kursem pojedynczego starcia 1.40
 • Wygrana z takiego kuponu będzie zatem podwojona i od razu znajdzie się na Twoim koncie depozytowym

 BetArchitekt w forBET

Na uwagę zasługuje również BetArchitekt, a więc nic innego, jak popularny w ostatnim czasie bet builder. Oznacza to, że sam – w ramach jednego spotkania – możesz wybrać kilka zdarzeń, które bukmacher zsumuje i poda Ci całkowity kurs takiego zakładu. Żeby z niego skorzystać wystarczy znaleźć ikonkę z napisem BetArchitekt i w nią kliknąć, aby wykorzystać wszystkie możliwości jakie daje forBET.

ForBET bonus urodzinowy

Każdy ze stałych graczy, którzy aktywnie obstawiają u tego bukmachera mogą liczyć na freebet forBET, który przysługuje Ci w dniu Twoich urodzin. Jest to dokładnie 20 PLN, które możesz wykorzystać na dowolny zakład. Jakie warunki należy spełnić, aby go otrzymać? Oto regulamin:

 • Freebet urodzinowy otrzymasz wtedy, gdy w ostatnich trzech miesiącach dokonałeś obrotu w wysokości 100 PLN na swoim koncie gracza
 • Dokonaj dwukrotnego obrót stawką po kursie całkowitym co najmniej 2.00
 • Na kuponie muszą znaleźć się minimum trzy zdarzenia, a kurs pojedynczego z nich nie może być mniejszy niż 1.20

Szybki kupon

Ciekawą opcją dla graczy jest również tak zwany szybki kupon. Warto z niego korzystać wtedy, gdy nie masz pomysłu na zakład lub szukasz inspiracji. Jedyne co musisz podać to:

 • Zakres kursów
 • Ile chcesz wygrać
 • Jaka będzie stawka
 • Jaki dzień Cię interesuje (dziś, jutro, pojutrze)

Po wypełnieniu wszystkich rubryk bukmacher zaproponuje Ci wybrane przez siebie zdarzenia, odpowiadające Twoim wymogom.

Gry karciane i sporty wirtualne

W forBET gry karciane i sporty wirtualne mają bardzo wysoką pozycję i są mocno rozbudowane. Znajdziesz je na samej górze strony internetowej, gdzie wystarczy wejść w przeznaczoną zakładkę, aby wziąć udział w kilku różnych grach karcianych czy virtualach. Jeżeli chodzi o te pierwsze, to do dyspozycji jest:

 • Blackjack
 • Wojna
 • Indyjski Poker
 • Poker
 • Polski Poker

W przypadku gier wirtualnych dostępne są takie sporty, jak:

 • Piłka nożna (kilka lig – Bundesliga, liga forBET i mistrzostwa forBET)
 • Koszykówka
 • Wyścigi konne
 • Wyścigi psów

Poznałeś już forBET kod promocyjny. Dlatego teraz sprawdź kody i ofertę innych bukmacherów:

STS kod promocyjny ››
BETFAN kod promocyjny ››
Fortuna kod promocyjny ››
Superbet kod promocyjny ››
TOTALbet kod promocyjny ››
ETOTO kod promocyjny ››
ComeOn kod promocyjny ››
PZBuk kod promocyjny ››
Fuksiarz kod promocyjny ››
LVBET kod promocyjny ››
Betclic kod promocyjny ››
GoBet kod promocyjny ››
Betcris kod promocyjny ››

ForBET kod promocyjny – najważniejsze pytania

Jaki jest kod promocyjny forBET?

Kod promocyjny forBET to ZAGRANIE. Dzięki niemu możesz liczyć na wyższe bonusy powitalne na start.

Co daje kod promocyjny forBET na start?

Zakładając konto z kodem, możesz odebrać w forBET bonus od depozytu do 2080 zł, zakład bez ryzyka do 1200 zł oraz 30 dni gry bez podatku, a więc z podwyższeniem wygranych.