forBET bonus do 2400 PLN|Kod promocyjny!🥇

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 120 zł bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2400 zł

Kod rejestracyjny
2400PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 120 zł
MAXIZYSK: 200 zł
BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

🔥 forBET bonus to środki od wpłaty do 2080 złotych, zakład bez ryzyka do 120 złotych, dwukrotne mnożenie wygranej po drugie wpłacie do 200 złotych oraz gra bez podatku przez dwa tygodnie  🔥

Tylko u nas, tylko z forBET kod promocyjny – 2400PLN

forBET bonus i forBET kod promocyjny 2020 – 2400PLN

forBET bonus z naszym kodem promocyjnym to większa kwota dodatkowych środków od depozytu, ale także zakład bez ryzyka, czego nie znajdziesz w standardowej ofercie bukmachera dla nowych graczy. Jak wyglądają bonusy w forBET, jak użyć kod promocyjny, jak dokonać obrotu, jakie są zasady wykorzystania dodatkowych środków i wiele innych ważnych informacji w tekście – zapraszam do lektury.

forBET kod promocyjny 2020

Jeżeli szukasz najlepszego kodu promocyjnego do forBETa w 2020 roku to dobrze trafiłeś – specjalnie dla naszych czytelników możliwość uzyskania bonusów aż do 2400 PLN. Co Ci to daje? W podstawowej ofercie bukmachera gracz może uzyskać 2000 złotych od wpłaty, ale nasi czytelnicy mogą liczyć jeszcze na zakład bez ryzyka do 120 złotych oraz na dodatkowe 80 złotych od depozytu, jeżeli ten wyniesie co najmniej 100 złotych.

Kod promocyjny do wykorzystania to: 2400PLN. Zastanawiasz się jak go użyć i gdzie wpisać? To już wyjaśniamy. Warto zaznaczyć na początek, że będąc już w pierwszym kroku rejestracji należy zaznaczyć opcję „Chcę skorzystać z bonusu powitalnego”. Jeżeli chodzi o sam kod promocyjny, to dopiero w ostatnim, trzecim kroku znajdziemy pole do tego wyznaczone. Poniżej możecie zobaczyć to na obrazku, gdzie wskazuje czerwona strzałka. Właśnie w to miejsce należy wpisać 2400PLN.

Gdzie wpisać kod promocyjny do forBET

forBET bonus powitalny zasady

Podstawową ofertą bonusową forBETa dla nowych graczy jest ta zależna od wpłaty. Nie jest to nic nowego, bo tego typu promocję stosuje właściwie niemal każdy bukmacher działający w Polsce. Przy omawianych zakładach sportowych dotyczy to pierwszej wpłaty i otrzymuje się 100% od depozytu. Oczywiście w regulaminie można znaleźć zapisy o obrocie. Dlatego warto tutaj wyjaśnić forBET bonus powitalny i jego zasady.

„Najlepszy i najprostszy bonus powitalny na rynku” chwali się forBET – przeanalizujmy ofertę na start, zasady, aby stwierdzić ile w tym w prawdy. Na początek warto zaznaczyć, że dodatkowe środki od wpłaty nie wyglądają u tego bukmachera tak jak u większości podmiotów, ponieważ tutaj mamy dodatkowe środki tylko za pierwszą wpłatę. Tymczasem coraz częściej zakłady sportowe decydują się dzielić ten bonus na kilka wpłat.

forBET proponując 2000 złotych od pierwszego depozytu może się pochwalić największym takim bonusem od jednej wpłaty. Jednak używając kod promocyjny 2400PLN otrzymasz jeszcze dodatkowe 80 złotych w ramach tej promocji. Jakie są zasady dla uzyskania tych dodatkowych środków, które uzyskasz jako nasz czytelnik? Proste, bo każda wpłata o wartości co najmniej 100 złotych uprawnia do 80 złotych, co w sumie daje 2080 złotych do uzyskania od wpłaty w ramach bonusu powitalnego forBET. Warto też zaznaczyć, że w zasadach przeczytamy, że minimalna kwota depozytu uprawniająca do dodatkowych środków to 20 złotych.

forBET bonus powitalny i zasady

forBET bonus jak obrócić

Trzeba przyznać, że wysokość dodatkowych środków, którą można otrzymać robi wrażenie i wyróżnia się na polskim rynku. Jednak gracze zastanawiając się jakie są zasady promocji mają zazwyczaj na myśli jedno – forBET bonus jak obrócić. To jest kwestia, która determinuje poziom trudności w przeniesieniu środków na konto, z którego można wypłacić gotówkę.

Od razu na samym początku po dokonaniu wpłaty nie można jeszcze grać bonusem… ponieważ forBET wymaga obrotu własnym depozytem do aktywacji konta z dodatkowymi środkami. Tego typu praktyki można znaleźć u konkurencji, ale nie jest to też coś standardowego. Problem? Niekoniecznie, bo jest to tylko jednokrotny obrót dowolną liczbą kuponów po minimalnym kursie 2.00.

Nie najgorzej to wygląda też w przypadku odpowiedzi na pytanie – forBET bonus jak obrócić, kiedy już odblokujemy sobie tę możliwość. Mowa tutaj o zaledwie dwukrotnym obrocie, przy czym kurs kuponu nie może być mniejszy niż 2.50, a pojedyncze zdarzenia muszą mieć minimalny mnożnik na poziomie 1.30.

No to jaki jest ten poziom trudności w obrocie bonusu w forBET? Dosyć niski, bo trudno znaleźć bukmachera, który miałby przyjaźniejsze warunki obrotowe… no może ewentualnie Fortuna. Jeden aspekt, który boli graczy, a przez niektórych jest lekceważony. Mianowicie termin, bo forBET narzuca na swoje użytkownika 14 dni na obrót bonusem. Dla niektórych nie będzie to żadnym problemem… ale osoby, które obstawiają rzadziej i chcą wykorzystać promocję, zostają w pewien sposób zobligowani do typowania większymi stawkami lub niemal codziennie. Chociaż z drugiej strony hej, mamy tylko dwukrotny obrót – kto ma taką ofertę? No nikt, tylko forBET.

Czytając jeszcze zasady przy bonusie, trzeba mieć na uwadze, że forBET ma taki zapis jak „Zlecenie wypłaty z salda głównego przed spełnieniem warunków obrotu bonusem skutkuje zakończeniem udziału w promocji i utratą środków bonusowych.”. Takie mniejsze zapisy też trzeba pamiętać, bo nieświadomie można utracić szanse na dodatkowe środki.

Zakład bez ryzyka w forBET

Zakład bez ryzyka w ofercie powitalnej forBET tylko z kodem promocyjnym – 2400PLN. Ta część bonusu na start jest możliwa przy pierwszy zakładzie z nowego, założonego konta. Cashback obejmuje kupon do 120 złotych i dotyczy tylko premierowego zakładu w forBET. Jeżeli okaże się on przegrany, wtedy otrzymujesz na swoje konto zwrot postawionej sumy. Aby otrzymać zwrot napisz na adres marketing@iforbet.pl i podaj swój login. W tytule maila wpisz „Zakład bez ryzyka”.

Tego typu promocja jest lubiana przez wielu graczy, bo pozwala obstawiać z mniejszą obawą o środki. Mimo to trzeba pamiętać, że zakłady sportowe nie mają służyć za zarobek i nie ma pewniaczków. To ma być tylko dodatek do sportu oraz emocji. Sam zwrot ze wspomnianego zakładu bez ryzyka to bonus, który trzeba obrócić cztery razy z kuponami z minimalnym kursem 2.00, przy czym pojedyncze zdarzenie musi mieć mnożnik na poziomie co najmniej 1.2.

Zakład bez ryzyka w forBET z kodem promocyjnym

Warto jeszcze wspomnieć, że na naszym portalu nie raz znajdziesz propozycje naszych kuponów, które są objęte zakładem bez ryzyka. Stali gracze także mogą liczyć na specjalne promocje. Śledź naszą stronę, aby być na bieżąco.

Mnożenie wygranej i gra bez podatku z kodem promocyjnym w forBET?

Jakiś czas temu forBET dodał do swojej powitalnej oferty nie tyle bonusy… co właściwie promocje. Takie akcje otrzymują stali gracze bukmachera w okoliczności dużych wydarzeń sportowych. Tym razem okolicznością jest rejestracja, w tym wypadku nie trzeba użyć naszego kodu promocyjnego do forBET, ale jak prędzej wspomniałem – warto dla innych profitów jak m.in. zakład bez ryzyka.

Jak to oceniam? Bardzo pozytywnie! Oferowane promocje nie są byle jakimi, ale dwoma najbardziej lubianymi przez graczy. Poza bonusem od depozytu oraz cashbackiem z kodem promocyjnym do forBET, gracz otrzymuje jeszcze możliwość dwutygodniowego obstawiania bez podatku. Za samą rejestrację – do 24 godzin roboczych promocja jest aktywowana. Aby korzystać z podwyższenia wygranej o 12% należy tworzyć kupon z co najmniej trzema zdarzeniami oraz kursem zdarzenia minimum na poziomie 1.3. Współczynnik kuponu powinien automatycznie zmienić się na 1.00.

Granie bez podatku w forBET

MaxiZysk to z kolei bonus, a właściwie promocja pozwalająca na podwojenie wygranej przy stosowaniu się do regulaminu. W przypadku oferty na start jest to możliwość postawienia na tę okoliczność do 200 złotych wpłaconych przy drugim depozycie. Zakład musi zawierać co najmniej trzy pozycje i kurs każdego zdarzenia co najmniej 1.40. Wtedy na podglądzie kuponu wystarczy wybrać MaxiZysk zamiast salda głównego i mnożymy wygraną razy dwa!

Bonus MaxiZysk w forBET

Dobrą wiadomością jest, że MaxiZysk oraz gra bez podatku pojawia się czasami w forBET także dla stałych graczy – bez konieczności używania specjalnych kodów promocyjnych.

🥇 Jaki jest kod promocyjny w forBET na najwyższy bonus?

2400PLN

✅ Co składa się na bonus powitalny w forBET?

Zakład bez ryzyka do 120 złotych Dodatkowe 80 złotych za depozyt powyżej 100 złotych Za pierwszą wpłatę można dostać do 2000 złotych MaxiZysk do 200 PLN (podwajanie wygranej) Gra bez podatku przez dwa tygodnie od rejestracji

( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak obrócić bonus w forBET?

forBET wymaga dwukrotnego obrotu bonusem z kuponami, których kurs wyniesie co najmniej 2,50. Aby aktywować konto bonusowe musisz dokonać jednokrotnego obrotu depozytem zakładami po kursie co najmniej 2,00