forBET kod promocyjny | Bonus VIP 200 zł cashback!🥇

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Jaki jest forBET kod promocyjny 2021?

ForBET kod promocyjny to ZAGRANIE. Dzięki niemu uzyskasz konkretne bonusy:  środki od wpłaty do 2080 złotych, zakład bez ryzyka do 200 złotych, dwukrotne mnożenie wygranej po drugiej wpłacie do 200 złotych oraz gra bez podatku przez dwa tygodnie!

forBET kod promocyjny | Listopad 2021

 ForBET kod promocyjny 2021 – Pakiet 2480 złotych ✔️  
Kod promocyjny ZAGRANIE
Bonus od depozytu 2080 złotych
Zakład bez ryzyka 200 złotych
MaxiZysk 200 złotych
Ostatnia aktualizacja 15.11.2021

forBET bonus z naszym kodem promocyjnym to większa kwota dodatkowych środków od depozytu, ale także zakład bez ryzyka, czego nie znajdziesz w standardowej ofercie bukmachera dla nowych graczy. Jak wyglądają bonusy w forBET, jak użyć kod promocyjny, jak dokonać obrotu, jakie są zasady wykorzystania dodatkowych środków i wiele innych ważnych informacji w tekście, np. jak wykorzystać promocje z typami dnia – zapraszam do lektury.

Rejestracja w forBET z kodem promocyjnym. Jak założyć konto na iforbet.pl?

Kodu promocyjnego forBET potrzebujesz do zarejestrowania konta (możesz założyć konto niezależnie, ale zwyczajnie się to nie opłaca – odbierasz sobie dostęp do podwyższonych bonusów).

Kod bonusowy to normalna praktyka przy bonusie bez depozytu i pozostałych promocjach bukmacherskich. Z kodem promocyjnym forBET rejestracja może przebiegać milej niż zwykle, ponieważ wiesz, że masz specjalne prawa w bonusie na start. Rejestracja w forBET to jedyna metoda, żeby aktywować kod i odebrać każdy z bonusów od tego legalnego bukmachera. Rejestracja konta w zakładach bukmacherskich forBET została podzielona na trzy formularze. Każde okno rejestracji ma swój tytuł: dane logowania, dane użytkownika i dane konta. Do poprawnej rejestracji należy krok po kroku uzupełnić każdy formularz. Poniżej wyjaśnimy, jak dokładnie założyć konto u bukmachera forBET. Pierwszy formularz rejestracji forBET to dane logowania. Co tam wpisujesz?

Dla przykładów swój login, za pośrednictwem którego będziesz logował się do forBET online. Jako login obowiązuje tzw. nazwa użytkownika. W tym formularzu podaj też adres e-mail i hasło. Przed przejściem do kolejnego kroku rejestracji należy też wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zakładając konto w forBET w drugim formularzu wpisujesz informacje dotyczące przede wszystkim Twojej osoby. O czym mowa? O imieniu, nazwisku, numerze telefonu i adresie zamieszkania. Trzeci krok rejestracji na iforbet.pl? To najbardziej rozbudowany dział, bo zaczynając od góry musisz podać datę urodzenia, typ dokumentu (dowód osobisty, paszport), numer i serię dokumentu tożsamości, numer PESEL, skany (obustronne) dokumentu tożsamości, numer konta bankowego i kod promocji.

Jeśli wszystko to jest zrobione to konto zostanie zweryfikowane, a po krótkim czasie oczekiwania również aktywowane! Rejestracja z wykorzystaniem kodu ZAGRANIE pozwoli Ci skorzystać z zakładu bez ryzyka, bonusu na start od wpłaty, podwojenia wygranej i gry bez podatku w forBET!

forBET bonus na start z kodem promocyjnym

Jeżeli szukasz najlepszego kodu promocyjnego do forBET w 2021 roku to dobrze trafiłeś – specjalnie dla naszych czytelników możliwość uzyskania bonusów aż do 2480 PLN. Co Ci to daje? W podstawowej ofercie bukmachera gracz może uzyskać 2000 złotych od wpłaty, ale nasi czytelnicy mogą liczyć jeszcze na zakład bez ryzyka do 200 złotych oraz na dodatkowe 80 złotych od depozytu, jeżeli ten wyniesie co najmniej 100 złotych.

Kod promocyjny do wykorzystania to: ZAGRANIE

Zastanawiasz się jak go użyć i gdzie wpisać? To już wyjaśniamy. Warto zaznaczyć na początek, że będąc już w pierwszym kroku rejestracji należy zaznaczyć opcję „Chcę skorzystać z bonusu powitalnego” – to bardzo ważne. Jeżeli chodzi o sam kod promocyjny, to dopiero w ostatnim, trzecim kroku znajdziemy pole do tego wyznaczone. Poniżej możecie zobaczyć to na obrazku, gdzie wskazuje czerwona strzałka. Właśnie w to miejsce należy wpisać kod promocyjny w forBET, czyli: ZAGRANIE. Bonusy bukmacherskie forBET konkurują z ofertami topowych operatorów i ich kodami promocyjnymi, czyli z Fortuny kodem promocyjnym i STS kodem promocyjnym. Najlepsze kody promocyjne znajdziesz w serwisie zagranie.com, to nasza specjalność. Oferta zakładów bukmacherskich z kodem forBET w naszej opinii jest bardzo atrakcyjna, ponieważ sama kwota 2480 złotych wiele świadczy o tej promocji. forBET nie ma nic do zaoferowania w bonusie bez depozytu, ale za to zakład bez ryzyka i bonus od pierwszej oraz drugiej wpłaty rekompensują brak darmowego freebetu. Legalni bukmacherzy stosują zasadę, że za kody bonusowe przyznają już nie jeden, a kilka bonusów na start. W tym wszystkim świetnie odnajduje się oferta powitalna forBET!

Gdzie wpisać kod promocyjny do forBET

Jak odebrać bonus od forBET?

  1. Wejdź na stronę zagranie.com
  2. Sprawdź aktualny kod promocyjny forBET
  3. Załóż konto na stronie iforbet.pl (o tym, jak założyć konto piszemy na początku artykułu)
  4. Wpisz forBET kod promocyjny: ZAGRANIE
  5. Odbierz bonus po zrobieniu wpłaty

Odbiór bonusu bukmacherskiego na start od forBET możliwe jest po użyciu kodu bonusowego. Oczywiście przytoczony powyżej zestaw kroków nieco upraszcza sprawę. Co do zasady, to tak to właśnie wygląda, ale jak zawsze diabeł tkwi w szczegółach. Doskonale to wiemy, dlatego w kolejnych częściach tego artykułu opisujemy dokładnie zakład bez ryzyka, bonus na start i Maxizysk. Przytaczamy też informacje związane z grą bez podatku w forBET. Liczymy, że nasze porady związane z bonusami bukmacherskimi ułatwiają nowym graczom korzystanie ze specjalnych kodów bonusowych.

forBET kod promocyjny na start – czy warto?

Podstawową ofertą bonusową forBET dla nowych graczy jest ta zależna od wpłaty. Nie jest to nic nowego, bo tego typu promocję stosują właściwie niemal wszystkie zakłady bukmacherskie działające w Polsce. Przy omawianych zakładach sportowych dotyczy to pierwszej wpłaty i otrzymuje się 100% od depozytu. Oczywiście w regulaminie można znaleźć zapisy o obrocie. Dlatego warto tutaj wyjaśnić na czym dokładnie polega przyznawany przez forBET bonus i jego zasady.

„Najlepszy i najprostszy bonus powitalny na rynku” chwali się forBET – przeanalizujmy ofertę na start, zasady, aby stwierdzić ile w tym w prawdy. Na początek warto zaznaczyć, że dodatkowe środki od wpłaty nie wyglądają u tego bukmachera tak jak u większości podmiotów, ponieważ tutaj mamy dodatkowe środki tylko za pierwszą wpłatę. Tymczasem coraz częściej zakłady sportowe decydują się dzielić ten bonus na kilka wpłat.

Pamiętaj, jeśli chcesz otrzymać bonus powitalny forBET – wpisz nasz kod promocyjny (kod: ZAGRANIE)!

forBET proponując 2000 złotych od pierwszego depozytu może się pochwalić jedną z lepszych propozycji w tej kategorii. Jednak używając kod promocyjny ZAGRANIE otrzymasz jeszcze dodatkowe 80 złotych w ramach tej promocji. Jakie są zasady dla uzyskania tych dodatkowych środków? Proste, bo każda wpłata o wartości co najmniej 100 złotych uprawnia do dodatkowych 80 złotych, co w sumie daje 2080 złotych do uzyskania od wpłaty w ramach bonusu powitalnego forBET. Warto też zaznaczyć, że w zasadach przeczytamy, że minimalna kwota depozytu uprawniająca do dodatkowych środków to 100 złotych.

Jak obrócić bonusem w forBET po rejestracji?

Kody bonusowe Zagranie użyte u bukmachera forBET pozwalają odebrać trzy bonusy na start. Jak obrócić bonus? Zakład bez ryzyka, bonus powitalny od depozytu i Maxizysk – to bonusy, które posiadają własne zasady obrotu.

Obrót zakładu bez ryzyka to zagranie za czterokrotność odebranego zwrotu. Oczywiście dotyczy to tych kuponów, które przegrały. Jeśli wygrasz typując bez ryzyka, to obrót nie obejmuje Twojego konta. W razie cashbacku – kwota ta musi zostać przeniesiona na konto główne. A to jest możliwe po zrobieniu obrotu x4 wcześniej postawionej stawki w zakładach z kursami minimalnym 2.00. Na kuponach akumulowanych kursy pojedyncze powinny wynosić przynajmniej 1.20.

Obrót bonusem związany jest też z promocją od pierwszej wpłaty. W tym przypadku za kod promocyjny forBET masz dodatkowo 80 PLN do bonusu od depozytu. Obrót bonusem powitalnym forBET wynosi dwukrotność otrzymanej kwoty w zakładach z kursem minimalnym 2.50 (chodzi o kurs ogólny kuponu). Obstawiając zakłady bukmacherskie AKO, to pojedyncze typy powinny charakteryzować się kursem minimalnym przynajmniej 1.30. Przy obrocie bonusu na start ważną rolę odgrywa czas – użytkownik ma 14 dni na wypełnienie obrotu.

Obrót Maxizysku w zasadzie dotyczy wykorzystania tego bonusu. Po skorzystaniu z Maxizysku w zakładach bukmacherskich forBET – obrót nie musi ci spędzać snu z powiek. Wykorzystaj Maxizysku na kuponie AKO z pozycjami po kursach minimalnych 1.40. To wszystko – wygrasz czy przegrasz dalszego obrotu nie ma. Podobnie sytuacja wygląda w promocji gra bez podatku. Tam również po wytypowaniu odpowiednich kuponów i zwycięstwach – wygrane nie muszą być obrócone. Pieniądze będą znajdować się na koncie głównym z opcją wypłaty.

Rodzaj bonusu Min. wpłata/stawka Obrót bonusem Czas na obrót bonusem
Zakład bez ryzyka 200 PLN 20 PLN 4x, AKO min. 2 zdarzenia, kurs AKO 2.00 30 dni
Bonus od depozytu 2080 PLN 100 PLN 2x, AKO min. 3 zdarzenia, kurs AKO 2.50 30 dni
Maxizysk od 2. depozytu 200 PLN Stawka równa wpłacie 1x, AKO min. 3, po minimalnym kursie zdarzenia 1.40 48 godzin od drugiej wpłaty

forBET – warunki obrotowe

Trzeba przyznać, że wysokość dodatkowych środków, które można otrzymać, robi wrażenie i powoduje, że bukmacher zbiera pozytywne forBET opinie. Jednak gracze zastanawiając się, jakie są zasady promocji mają zazwyczaj na myśli jedno – jak obrócić ten forBET bonus. To jest kwestia, która determinuje poziom trudności w przeniesieniu środków na konto, z którego można wypłacić gotówkę.

Od razu na samym początku po dokonaniu wpłaty nie można jeszcze grać bonusem… ponieważ forBET wymaga obrotu własnym depozytem do aktywacji konta z dodatkowymi środkami. Tego typu praktyki można znaleźć u konkurencji, ale nie jest to też coś standardowego. Problem? Niekoniecznie, bo jest to tylko jednokrotny obrót dowolną liczbą kuponów po minimalnym kursie 2.00. Nie najgorzej to wygląda też w przypadku odpowiedzi na pytanie – forBET bonus jak obrócić, kiedy już odblokujemy sobie tę możliwość. Mowa tutaj o zaledwie dwukrotnym obrocie, przy czym kurs kuponu nie może być mniejszy niż 2.50, a pojedyncze zdarzenia muszą mieć minimalny mnożnik na poziomie 1.30. No to jaki jest ten poziom trudności w obrocie bonusu w forBET?

Dosyć niski, bo trudno znaleźć bukmachera, który miałby przyjaźniejsze warunki obrotowe… no może ewentualnie Fortuna. Jeden aspekt, który boli graczy, a przez niektórych jest lekceważony. Mianowicie termin, bo forBET narzuca na swojego użytkownika 30 dni na obrót bonusem. Dla niektórych nie będzie to żadnym problemem… ale osoby, które obstawiają rzadziej i chcą wykorzystać promocję, zostają w pewien sposób zobligowane do typowania większymi stawkami lub niemal codziennie. Chociaż z drugiej strony hej, mamy tylko dwukrotny obrót – kto ma taką ofertę? No nikt, tylko forBET. Czytając jeszcze zasady przy bonusie, trzeba mieć na uwadze, że forBET zakłady bukmacherskie mają taki zapis jak „Zlecenie wypłaty z salda głównego przed spełnieniem warunków obrotu bonusem skutkuje zakończeniem udziału w promocji i utratą środków bonusowych”. Takie mniejsze zapisy też trzeba pamiętać, bo nieświadomie można utracić szansę na dodatkowe środki. Już wiesz jak obrócić bonus od wpłaty? Mamy nadzieję, że tak!

Kod promocyjny na zakład bez ryzyka do 200 zł (Cashback 200 zł)

Zakład bez ryzyka w ofercie powitalnej forBET jest dostępny tylko z kodem promocyjnym – ZAGRANIE.

Ta część bonusu na start jest możliwa przy pierwszym zakładzie z nowego, założonego konta. Cashback obejmuje kupon do 200 złotych i dotyczy tylko premierowego zakładu w forBET. Jeżeli okaże się on przegrany, wtedy otrzymujesz na swoje konto zwrot postawionej sumy. Aby otrzymać zwrot napisz na adres marketing@iforbet.pl i podaj swój login. W tytule maila wpisz „Zakład bez ryzyka”. Tego typu promocja jest lubiana przez wielu graczy, bo pozwala obstawiać z mniejszą obawą o środki. Mimo to trzeba pamiętać, że zakłady sportowe nie mają służyć zarobkowi i nie ma pewniaczków ;). To ma być tylko dodatek do sportu oraz emocji. Sam zwrot ze wspomnianego zakładu bez ryzyka to bonus, który trzeba obrócić cztery razy z kuponami z minimalnym kursem 2.00, przy czym pojedyncze zdarzenie musi mieć mnożnik na poziomie co najmniej 1.2.

Warto jeszcze wspomnieć, że na naszym portalu nie raz znajdziesz propozycje naszych kuponów, które są objęte zakładem bez ryzyka. Stali gracze także mogą liczyć na specjalne promocje. Śledź naszą stronę, aby być na bieżąco.

forBET kod promocyjny na bonus bez depozytu (freebet) – czy działa?

Kod promocyjny forBET to wiele atutów, bo większy bonus od wpłaty, zakład bez ryzyka, którego normalnie nie ma w ofercie i Maxizysk. Ale czy w tej ofercie znajdziesz także darmowy zakład? W forBET bonus bez depozytu jest aktualnie wyłączony z oferty za kod promocyjny. Promocje bukmacherskie ciągle się zmieniają i to, że bonus bez depozytu forBET jest teraz nieobecny – nie oznacza, że za jakiś czas nie pojawi się w ofercie.

Mnożenie wygranej i gra bez podatku z kodem promocyjnym w forBET?

Jakiś czas temu forBET dodał do swojej powitalnej oferty nie tyle bonusy… co właściwie vouchery. Takie akcje otrzymują stali gracze bukmachera w okoliczności dużych wydarzeń sportowych. Tym razem okolicznością jest rejestracja, w tym wypadku nie trzeba użyć naszego kodu promocyjnego VIP do forBET, ale jak prędzej wspomniałem – warto dla innych profitów jak m.in. zakład bez ryzyka. Jak to oceniam? Bardzo pozytywnie! Oferowane promocje nie są byle jakimi, ale dwoma najbardziej lubianymi przez graczy. Poza bonusem od depozytu oraz cashbackiem z kodem promocyjnym do forBET, gracz otrzymuje jeszcze możliwość dwutygodniowego obstawiania bez podatku. Za samą rejestrację – do 24 godzin roboczych promocja jest aktywowana. Aby korzystać z podwyższenia wygranej o 12% należy tworzyć kupon z co najmniej trzema zdarzeniami oraz kursem zdarzenia minimum na poziomie 1.3. Współczynnik kuponu powinien automatycznie zmienić się na 1.00.

Granie bez podatku w forBET

MaxiZysk to z kolei bonus, a właściwie promocja pozwalająca na podwojenie wygranej przy stosowaniu się do regulaminu. W przypadku oferty na start jest to możliwość postawienia na tę okoliczność do 200 złotych wpłaconych przy drugim depozycie. Zakład musi zawierać co najmniej trzy pozycje i kurs każdego zdarzenia co najmniej 1.40. Wtedy na podglądzie kuponu wystarczy wybrać MaxiZysk zamiast salda głównego i mnożymy wygraną razy dwa!

Bonus MaxiZysk w forBET

Dobrą wiadomością jest, że MaxiZysk oraz gra bez podatku pojawia się czasami w forBET także dla stałych graczy – bez konieczności używania specjalnych kodów promocyjnych.

Legalny bukmacher forBET

Korzystanie z kodu promocyjnego u omawianego operatora jest w pełni legalne, ponieważ forBET od dnia 4 maja 2016 r. posiada licencję wydaną przez Ministerstwo Finansów o numerze PS4.6831.10.2016. Z kolei siedziba firmy znajduje się w Warszawie. Do kolejnych ważnych informacji możemy zaliczyć: KRS:0000263257, NIP: 5482487290, REGON: 240448217 forBET posiada licencję na zakłady bukmacherskie – tak jak pozostałych kilkanaście podmiotów w naszym kraju. W rankingu bukmacherów forBET plasuje nieco wyżej aniżeli średnia półka. To bukmacher, który powoli próbuje przebijać się do czołówki, choć oczywiście nie jest to łatwe, bo tam znajdują się m.in. STS i Fortuna.

Metody płatności – wpłaty i wypłaty

forBET jako legalny operator zakładów wzajemnych pozwala dokonywać wpłaty i wypłaty tylko za pośrednictwem bezpiecznych transakcji. To bukmacher z zezwoleniem Ministerstwa Finansów, więc do swojej oferty nie dopuszcza wątpliwych płatności, które mogłyby narazić na straty finansowe jego klientów. W przypadku wpłat i wypłat pomocna może okazać się aplikacja mobilna lub strona internetowa iforbet.pl. Z opcji płatniczych forBET mogą korzystać tylko zarejestrowani i zalogowani gracze. Jak wpłacić pieniądze?

Możliwości robienia depozytów są następujące:

  • PayU,
  • dotpay,
  • Tpay,
  • Paysafecard,
  • SkyCash.

Wpłaty u bukmachera forBET odbywają się poprzez systemy online. To zapewnia szybkość transakcji, bo depozyt jest księgowany na koncie bukmachera zaraz po wykonaniu przelewu z konta bankowego.

Wypłaty forBET? Najbardziej docenianą opcją w tym zakresie są wypłaty za pośrednictwem systemu Quick Pay. Jak zapewnia bukmacher, to niemal przekaz środków w czasie rzeczywistym, ponieważ zlecone do wypłaty pieniądze mogą znaleźć się na koncie gracza nawet w 30 minut. Tak szybka wypłata z konta forBET jest możliwa codziennie w godzinach 08:00-23:00. Jedyne, co warto sprawdzić, to czy Twój bank znajduje się na liście obsługiwanej przez ten system. Jest na to spora szansa, ponieważ Quick Pay wysyła pieniądze do wszystkich większych banków. A nawet jeśli nie ma Twojego banku na liście – trudno, pieniądze i tak do Ciebie dotrą, jedynie trochę wolniej.

Środki z konta forBET możesz wypłacić na konto bankowe, czyli numer rachunku, jaki podałeś przy rejestracji. Najmniejsza kwota, jaką można uzyskać od bukmachera forBET to 1 PLN. W transakcjach związanych z wpłatami i wypłatami nie ma pobieranych dodatkowych opłat. Bonus od pierwszego depozytu to już pretekst do tego, żeby przetestować system płatności w forBET. W tym przypadku bukmacher nie nałożył żadnych obostrzeń, jeśli chodzi o metody wpłaty. Nie ma znaczenia czy skorzystasz z PayU lub Sky Cash. Bonus od pierwszej i drugiej wpłaty może być zgodnie z prawem przyznany na Twoje konto.

Oferta forBET

Zakłady bukmacherskie forBET to przede wszystkim sport, ale także inne atrakcje jak gry karciane i sporty wirtualne.

forBET jest bukmacherem z gatunku tych, którzy mają wiele typów i zakładów. Piłka nożna, tenis ziemny, koszykówka, hokej na lodzie – to podstawowe dyscypliny, które możesz obstawiać w forBET. To jednak nie ogranicza Cię tylko do tych sportów, bo w forBET online znajdziesz więcej produktów z dziedziny zakłady bukmacherskie, to m.in. MMA, snooker, skoki narciarskie, szachy i Formuła 1. forBET opinie ma na wysokim poziomie za rozbudowaną ofertę, a także przyzwoite kursy bukmacherskie. Na Zagranie polecamy robić typy bukmacherskie na Ekstraklasę właśnie w forBET, bo naszym zdaniem to najlepszy bukmacher do obstawiania polskich lig piłkarskich.

ForBET to również gry karciane, które są możliwe do obstawiania przez całą dobę. Kursy bukmacherskie na gry karciane przypominają te, które znajdują się w zakładach “na żywo” związanych z piłką nożną i pozostałymi sportami. 14 dni bez podatku, jakie oferuje forBET za rejestrację konta, to idealna okazja do tego, żeby dokładnie poznać jego ofertę. W tym czasie możesz też zainstalować darmową aplikację na swój telefon z Androidem lub iOS. Tam obstawisz piłkę nożną, wykonasz szybki kupon i obejrzysz transmisje live. Możesz też testować narzędzia forBET – Betarchitekt (o którym piszemy poniżej) oraz Betmarket.

Przygotowując nasze recenzje doskonale wiemy, że oferta bukmachera to również support. Kontakt z obsługą klienta świadczy o poziomie firmy. Bonusy powitalne każdemu mogą spłatać figla, jeśli chodzi o kurs AKO min., co należy obrócić itd. Wiemy, że niektóre terminy w zasadach sprawiają graczom problem. Dlatego forBET udostępnia live czat i kontakt przez e-mail, żeby dopytywać pracowników na jakim poziomie jesteś, jeśli chodzi o wyrobienie bonusu. Oczywiście pytania mogą dotyczyć również innych kwestii.

MaxiZysk – specjalna promocja z kodem promocyjnym!

Środki bonusowe w forBET, które może odebrać nowy graczy, to również pieniądze wynikające z promocji MaxiZysk. Aby odebrać od forBET ten rodzaj bonusu oczywiście trzeba założyć konto z kodem promocyjnym forBET. Jak to jest wtedy z tym MaxiZyskiem? To mnożenie wygranych x2 – inaczej można to określić jako mnożnik stawki. Istota sprawy jest jednak taka sama – użytkownik otrzymuje powiększone wygrane. Jeśli chcesz bonus MaxiZysk, a nie masz jeszcze konta, to na początku wypełnij formularz na iforbet.pl.

MaxiZysk to oferta w zakładach online, a nie punktach stacjonarnych. To oferta, do której jest potrzebny drugi depozyt. Jeśli jeszcze nie wiesz, to za pierwszy depozyt przyznawany jest bonus powitalny forBET: cashback i 100% od wpłaty. Mnożnik maxiZysk działa dla kwoty do 200 PLN. A więc jeśli wpłacisz 200 PLN, to Twój mnożnik maksymalnie może wynieść dodatkowe 200 PLN od bukmachera. Grając za mnożnik można obstawiać zakłady z opcją podwojenia wygranych.

Działa to tak, że korzystając z mnożnika po drugiej wpłacie trzeba wykonać odpowiedni kupon, uwzględniając ilość zdarzeń i kursy minimalne. Obrót (wykorzystanie) MaxiZysku jest możliwe na zakładzie AKO (przynajmniej 3 zdarzenia) z kursami minimalnymi 1.40. Zasady MaxiZysku określają, że użytkownik ma 48 godzin na użycie promocji po wykonaniu drugiej wpłaty. Co jeszcze? Całość wpłaconej stawki trzeba przeznaczyć na kupon maxiZysku. Np. jeśli wykonałeś wpłatę na 200 PLN – to za tyle trzeba zagrać promocyjny zakład. Oferta ta dotyczy również stałych graczy. MaxiZysk można było trafić w zakładach forBET na europejskie puchary i walki MMA. Wówczas akcji tej podlegali nie tylko nowi klienci. Aktywne korzystanie z zakładów bukmacherskich forBET może skutkować kolejnymi mnożnikami itd.

Dodatkowe kody promocyjne do bukmacherów

Nasze kody promocyjne użyjesz w zakładach bukmacherskich forBET oraz u innych legalnych bukmacherów. Posiadamy kody bonusowe także do pozostałych operatorów zakładów wzajemnych. Oczywiście na Zagranie uzyskasz kod do legalnych bukmacherów, którzy mają licencję Ministerstwa Finansów. Sprawdź pozostałe kody promocyjne po wykorzystaniu bonusu forBET. W zależności od promocji także trzeba obrócić bonus – tak jak w ofercie forBET bonus powitalny. Jednak są takie kody promocyjne (Fortuna, STS), gdzie otrzymujesz darmowy zakład, który nie podlega obrotowi. Wiemy, że na Zagranie wchodzisz po to, aby otrzymywać informacje o najlepszych kodach promocyjnych. Jak widzisz w forBET kod daje sporo. Co jeszcze możemy Ci doradzić? Popularny wśród naszych użytkowników jest też Fortuna kod promocyjny – tam można otrzymać równie dużo bonusów.

Co jeszcze czeka na ciebie w forBET?

W forBET to bonusy, które trzeba odpowiednio obrócić, pamiętając o kursie minimalnym. To pierwsze, co czeka na Ciebie u bukmachera forBET. To jednak operator, który ma do zaproponowania znacznie więcej. O co chodzi? O produkty i narzędzia, jakie oferuje bukmacher dla swoich klientów. Stali gracze mogą otrzymać bonus urodzinowy oraz regularnie korzystać z wielu promocji na mecze i wydarzenia sportowe. To dodatkowe okazje na zdobycie pieniędzy, żeby obstawiać zakłady. W bonusie urodzinowym odbierzesz darmowe 20 PLN. Dla typujących w forBET na pewno ważną rolę pełnić będzie mobilna aplikacja na iOS oraz Android. Za jej pośrednictwem można obstawiać przez telefon, a nie tylko przy użyciu komputera. W forBET działa także narzędzie pozwalające wcześniej wypłacić wygraną, czyli cash-out. Z punktu widzenia opłacalności na pewno graczom forBET spodoba się możliwość gry bez podatku w zakładach “na żywo”.

Bonus urodzinowy to oferta, która bardzo przypadła do gustu graczom forBET. To często wspominany atut tego legalnego operatora zakładów wzajemnych. Tak naprawdę stali użytkownicy forBET już od kilku lat korzystają z bonusu urodzinowego. Przypomnijmy, że zakłady bukmacherskie forBET w Polsce są od 2016 roku! Promocje bukmacherskie wynikają przede wszystkim z tego, jak wygląda świat sportu. forBET działa tak, że przy ważniejszych wydarzeniach sportowych powiększa bonus na start, a dla stałych graczy oferuje konkursy, rankingi typerskie itd. Trzeba naprawdę śledzić bukmachera forBET na bieżąco, żeby reagować na wszystkie specjalne akcji. Te są prezentowane również w social mediach. Z ofertą forBET jest tak jak z STS kod promocyjny – to pakiety, które są naszpikowane bonusami. Te same analogie można znaleźć w zakładach i produktach. Obie te firmy oferują podobny zestaw sportów, gier karcianych i sportów wirtualnych.

forBET BetArchitekt

W forBET możesz zostać architektem oferty bukmacherskiej. Na pewno słyszałeś o zakładach łączonych, jakie zrobisz u tego bukmachera. Chodzi o typy, w których podajesz zwycięzcę i np. to, że będzie BTTS (obie drużyny strzelą). Wówczas taki zakład wejdzie, jeśli trafisz wynik i faktycznie obie drużyny strzelą przynajmniej po golu. Od teraz w forBET możesz jeszcze więcej, dzięki funkcji BetArchitekt!

W BetArchitekt samemu ustalasz swoją ofertę zakładów przedmeczowych! Marzy Ci się pojedynczy zakład, gdzie w przypadku tego samego meczu zagrasz trzy, a nawet cztery typy łączone? To właśnie BetArchitekt, który umożliwia tworzenie takich kuponów. Jeśli umieścisz jako BetArchitekt typy na zakłady łączone, to uzyskasz w ten sposób powiększony kurs na stworzy przez Ciebie zakład. Co można łączyć w BetArchitekt? Zakłady na wynik, gole, rzuty rożne, kartki, BTTS, DNB itp.

betarchitekt forbet

Mecze, gdzie skorzystasz z BetArchitekt są oznaczone żółtą ikoną, która przypomina ołówek. Kliknięcie w to pozwoli przejść do narzędzia, gdzie skonstruujesz swój własny typ! Tam dobierzesz typy, jakie chcesz połączyć i poznasz kurs, który będzie posiadał stworzony przez Ciebie zakład. BetArchitekt znajdziesz w ofercie forBET na stronie internetowej (nie ma tego w aplikacji mobile).

FAQ

🥇 Jaki jest kod promocyjny w forBET na najwyższy bonus?

Kod promocyjny w ForBET to: ZAGRANIE

Gdzie i jak wpisać kod promocyjny w ForBET?

Na naszej stronie znajdziesz specjalny link promocyjny, dzięki któremu przejdziesz do formularza rejestracyjnego w ForBET. To właśnie w nim należy wpisać kod promocyjny ZAGRANIE, który gwarantuje najwyższe bonusy na rynku!