fbpx
https://zagranie.com 2017-10-25 12:06:28 2018-02-16 13:09:49

Superbet opinie, bonus, podstawowe informacje, prognozy

Wpisywanie w okno wyszukiwarki frazy: Superbet opinie, będzie coraz częstsze, a samo hasło Superbet szybko nie zniknie ze słownika osób związanych ze światem bukmacherki. Co to oznacza? Nic innego jak poszerzenie listy legalnych bukmacherów w Polsce o kolejny podmiot – Superbet, świadczący usługi w tym zakresie. Jakie są opinie o Superbet? Skąd się wziął, co o nim wiadomo i czego można się spodziewać? Sprawdź!


Superbet logo

Superbet opinie

Chciałoby się powiedzieć, że wkroczenie Superbet na polską scenę bukmacherską jest równoznaczne z nowymi możliwościami, że to świetna wiadomość i gracze będą zachwyceni. Na chwilę obecną jednak trzeba ostudzić emocje i spojrzeć na sprawę trzeźwym okiem. Informacja o pojawieniu się nowego bukmachera na liście legalnych operatorów wprowadziła ożywienie wśród graczy, którzy najchętniej dowiedzieliby się o nowym podmiocie jak najwięcej i w jednej chwili ocenili, czy warto zaprzątać sobie nim głowę. Warto jednak pamiętać, że na tym etapie na próżno poszukiwać opinii o Superbet. Bukmacher z powodzeniem funkcjonuje za granicą, na podstawie czego można przypuszczać, że w naszym kraju zostanie równie dobrze przyjęty, a jego usługi przypadną do gustu także polskim graczom. Mimo wszystko, wydanie na tym etapie jakiejkolwiek opinii o Superbet jest zbyt daleko idącym wnioskiem, dlatego skupmy się na faktach – co tak naprawdę wiadomo o wkraczającej na polski rynek firmie bukmacherskiej?

 

Superbet jako polski bukmacher – najważniejsze informacje

Superbet to rumuńska firma bukmacherska, którą jedynie w Polsce można nazwać nowością – w rzeczywistości jest liderem rynku gier w kraju, z którego pochodzi, prężnie działa już od 8 lat, czego dowodem jest 6-krotny wzrost obrotów, jaki firma zanotowała w ubiegłym roku. W konsekwencji Superbet może się pochwalić rozbudowaną siecią punktów naziemnych, których liczba w sierpniu 2017 roku wynosiła równo 600. Sukcesy tego rumuńskiego bukmachera nie pozostają niezauważone. W wrześniu bieżącego roku miała miejsce konferencja, podczas której nagradzano firmy z branży hazardowej działające w Europie Środkowo-Wschodniej – Superbet został laureatem prestiżowej nagrody Central and Eastern Europe Gaming Conference: Best Overall Sportting 2017. Przedstawiciele bukmachera niejednokrotnie podkreślają, że sukces przyszedł stopniowo, dzięki cierpliwości i skrupulatnemu realizowaniu przyjętej strategii działań. Superbet zatrudnia obecnie ponad 2000 osób, które dbają o dalszy rozwój firmy oraz implementację na kolejnych rynkach.

Superbet nowy bukmacher

Podstawowe dane spółki:

SUPERBET ZAKŁADY BUKMACHERSKIE SP. Z O.O

40-496 Katowice

Ulica: 73 Pułku Piechoty 7A

REGON: 366704393

NIP: 9542775133

KRS: 0000666114

Warlewski Adam Członek Zarządu

Pechna Lukáš Członek Zarządu

Dobeš Aleš Prezes Zarządu

Laš Antonin Wiceprezes Zarządu Do Spraw Operacyjnych

Bajgar Vojtech Wiceprezs Zarządu Do Spraw Ekonomiczno-Finansowych

 

Superbet w świetle prawa

Pierwsza połowa 2017 roku minęła pod znakiem sporych modyfikacji w świecie polskiej bukmacherki – wejście w życie postanowień nowej ustawy hazardowej, wycofanie się z rynku wiodących operatorów, a w konsekwencji zdezorientowanie i narastająca frustracja wśród graczy. Od momentu zmian w prawie, najważniejsze kryterium oceny bukmachera powinna stanowić kwestia legalności jego działań. Tylko u bukmacherów posiadających licencję nadawaną przez Ministra Finansów można obstawiać bez obaw o własne bezpieczeństwo oraz konsekwencje prawne. Warto przypomnieć, że za udział w nielegalnych zakładach bukmacherskich grozi kara pozbawienia wolności do lat trzech, grzywna do 3 199 680 PLN, a w najgorszym przypadku mogą zostać nałożone obie te kary łącznie. Wszystkich pokładających nadzieje w pojawieniu się nowego bukmachera możemy uspokoić – Superbet otrzymał stosowne zezwolenie na świadczenie klientom z Polski usług z zakresu zakładów bukmacherskich w sposób naziemny, a więc w punktach stacjonarnych.

Legalność legalnością, ale nie da się ukryć, że dla graczy niejednokrotnie kluczowa jest oferta bukmachera – zarówno sportowa, jak i bonusowa. Dotychczasowe przykłady operatorów działających w Polsce pokazują, że jedno nie wyklucza drugiego. Czy podobnie będzie w przypadku nowego bukmachera? W tej chwili trzeba jeszcze się powstrzymać od osądów i wyrabiania sobie opinii o Superbet, jednak można przypuszczać, że rumuński operator zawalczy o polskich graczy i wejdzie na rynek pewnym krokiem, oferując nowym klientom wiele możliwości.

 

Superbet – nowy bukmacher, nowe możliwości?

Ponownie trzeba podkreślić, że Polacy nie mieli jeszcze do czynienia z tym rumuńskim operatorem, dlatego trudno w pełni przewidzieć jego zamiary względem polskiej sceny bukmacherskiej. Sam Superbet deklaruje jednak, że będzie dążył do rozszerzenia obszaru swoich działań o Internet. Nie powinno to nikogo zaskoczyć – żyjemy w XXI wieku, gdzie Internet to potęga, dlatego obecność w sieci jest elementem absolutnie obowiązkowym. Co zatem, kiedy uda się zrealizować powyższy plan? Co zaproponuje polskim graczom Superbet?

 

Strona internetowa

W sytuacji rozpoczęcia działalności online na terenie Polski, z pewnością zainteresowani gracze będą zobowiązani do zarejestrowania się na stronie internetowej bukmachera, co jest wymogiem charakterystycznym dla wszystkich legalnych bukmacherów. Następnie zyskają dostęp do swoich kont i będą mogli rozpocząć grę. Na ten moment nie jest to jeszcze możliwe. Polska wersja strony internetowej już działa, jednak pełni raczej funkcję informacyjną – gracz zyskuje informacje o samym bukmacherze, o jego promocjach w punktach stacjonarnych, a także może przygotować kupon, który następnie wydrukuje i uda się z nim do punktu stacjonarnego Superbet.

Biorąc pod lupę rumuńską wersję strony, w pierwszej kolejności rzuca się w oczy charakterystyczna kolorystyka – bieli i czerwień, a także tabelaryczny układ, który nie powinien być dla nikogo niczym nowym, gdyż na większości stron bukmacherskich stosowane są podobne rozwiązania wizualne, do których gracze są przyzwyczajeni. W górnej części pojawiają się aktualne promocje, niżej dostępna jest oferta bukmachera, a według popularnego schematu prawą stronę ekranu zajmuje kupon. Możemy powoli oswajać się z tym widokiem, ponieważ istnieje duże prawdopodobieństwo, że polska wersja strony, która będzie już służyła stricte do obstawiania, przyjmie bardzo podobną postać.

Superbet strona internetowa

Superbet bonus

Bukmacherzy mają świadomość, że podczas wyboru operatora gracze w pierwszej kolejności zwracają uwagę na bonusy, dzięki którym mogą przetestować nowy podmiot oraz sprawdzić swoje umiejętności w zakresie obstawiania. Najbardziej lubianym elementem oferty powitalnej jest oczywiście bonus bez depozytu, który nie jest dostępny u każdego z polskich operatorów. Wniosek? Wejście na rynek online z korzystnym freebetem z pewnością byłoby dobrym posunięciem i nie umknęłoby uwadze kibiców.

Na ten moment możemy już zaobserwować pierwsze kroki Superbet w kontekście promocji i bonusów. Co prawda jest to oferta obowiązująca jedynie w punktach stacjonarnych, jednak na tej podstawie można już wysnuć pierwsze wnioski o hojności nowego bukmachera. Superbet chwali się między innymi Super Bonusem – w ramach tej akcji gracze mają szansę zwiększyć swoje wygrane nawet o 150%, dodając do kuponu kolejne zdarzenia. Inna promocja nosi nazwę Super Szansa, która jest w pełni uzasadniona – Superbet daje graczowi dodatkową szansę, pozostawiając go w grze nawet jeśli na jego kuponie znajdzie się jedno niepoprawnie wytypowane zdarzenie. Co poza tym? Szereg stałych promocji: Super Mecz, Super EXTRA czy Super 6, dzięki którym klienci mogę cieszyć się chociażby wyższymi kursami i specjalnymi ofertami na określone zdarzenia.

Mając na uwadze dotychczasową ofertę stacjonarną, bieżące promocje online dostępne poza granicami Polski (cashback wynoszący 50% stawki pierwszego zakładu do 250 RON, gdzie 1 RON to około 0,9 PLN) i ambitne plany względem Polski, można spodziewać się naprawdę ciekawych pozycji w ofercie Superbet.

Tego, czym zaskoczy polskich fanów sportu ten rumuński bukmacher, wchodząc na rynek online, dowiemy się niebawem, a tymczasem warto korzystać z bonusów oferowanych przez pozostałych operatorów wpisujących się na listę legalnych bukmacherów internetowych:

Superbet kod

Ekskluzywny kod umożliwiający graczom otrzymanie bonusu to ważna sprawa, dlatego jeśli tylko Superbet otrzyma licencję na oferowanie zakładów bukmacherskich online, przygotujemy specjalny kod i ofertę dla czytelników Zagranie. Jak do tej pory prężnie rozwijamy nasze relacje z najlepszymi bukmacherami internetowymi w Polsce, dostarczając wspomnianych kodów naszym użytkownikom. Przykładem może być chociażby kod: Z545 dzięki któremu gracze zyskują w Totolotku bonus od depozytu do kwoty 545 PLN, zamiast do 500 PLN – tyle wynosi standardowa promocja, bez wykorzystania naszego kodu.

 

Aplikacja mobilna

W Rumunii wiele osób korzysta z usług Superbet za pośrednictwem smartfonów – jeśli tylko bukmacher udostępni polskim graczom aplikację mobilną, na pewno tendencja będzie podobna. Wszyscy żyjemy w ciągłym biegu, dlatego fani sportu chętnie wykorzystają czas, który spędzają w komunikacji miejskiej na codzienne dojazdy na przykład do miejsca pracy, na szybkie i wygodne sprawdzanie statystyk, przeszukiwanie oferty czy przygotowywanie kuponów.

 

Metody płatności

Co by nie mówić o zainteresowaniu sportem, pasji czy pielęgnowaniu umiejętności typerskich, elementy te na nic się zdadzą, jeśli na koncie zainteresowanego nie będzie środków finansowych. Patrząc przez pryzmat kwestii technicznych, pieniądze są podstawą zakładów bukmacherskich, to na nich rozpoczyna się i kończy proces obstawiania. Ważne zatem, aby wszelkie transakcje przebiegały sprawnie i intuicyjnie – przecież nie ma nic gorszego jak wygranie sporej sumy i problemy z jej wypłaceniem. Na szczęście wszystko wskazuje na to, że w tej kwestii opinie o Superbet będą pozytywne. Do tej pory bukmacher oferując zakłady online, udostępniał swoim graczom kilka sprawdzonych i lubianych metod płatności, co prawdopodobnie miałoby również miejsce w Polsce. Należą do nich:

 • Visa
 • Mastercard
 • Skrill
 • Neteller
 • Paysafecard
 • Przelew bankowy
 • Wpłata gotówki w punkcie

 

Superbet i plany względem Polski

Odpowiedź na pytanie o plany względem Polski nie jest znana w stu procentach, jednak połączenie deklaracji Superbet oraz obserwacji jego dotychczasowych działań na innych rynkach pozwala sporo przewidzieć. Co więcej – prognozy te napawają naprawdę optymistycznie. W skrócie, czego się spodziewać?

 • Punktów naziemnych – Superbet deklaruje, że ma w planach otworzyć w Polsce 80 punktów naziemnych do końca 2017 roku, a do Mistrzostw Świata w piłce nożnej, a więc do połowy przyszłego roku, chce móc się pochwalić 120 lokalami stacjonarnymi na terenie naszego kraju
 • Zakładów online – zezwolenie na działalność w obszarze oferowania zakładów bukmacherskich przez Internet jest kolejnym celem Superbet i prawdopodobnie nie będziemy musieli długo czekać na jego osiągnięcie przez tego rumuńskiego bukmachera
 • Bonusów bukmacherskich – wejście na rynek bez atrakcyjnych bonusów to strzał w stopę. Zainteresowanie graczy pojawieniem się nowego bukmachera jest czymś naturalnym, jednak nie jest jednoznaczne z bezrefleksyjnym przyjęciem tego, co ma do zaoferowania – tym bardziej, jeśli ma niewiele. Superbet powinien być świadomy, że polscy gracze nie mogą narzekać na brak bonusów i promocji bukmacherskich, a w konsekwencji odpowiednio zareagować, decydując się na działalność online
 • Udogodnień – za granicą Superbet proponuje swoim klientom obstawianie online, również za pośrednictwem telefonu. Aplikacja mobilna dla graczy z Polski? Byłoby to świetne posunięcie i szansa na zdobycie sympatii nowych klientów, szczególnie biorąc po uwagę fakt, że wśród dotychczas działających siedmiu bukmacherów można znaleźć takie podmioty, które nie posiadają dedykowanej aplikacji na telefony komórkowe
 • Bezpiecznej rozrywki – wraz z wejściem w życie nowej ustawy hazardowej zmieniły się pewne standardy działań firm zaangażowanych w zakłady bukmacherskie. Istotnymi kwestiami są bezpieczeństwo klientów oraz odpowiedzialna gra. Polscy kibice mogą po Superbet spodziewać się wszystkiego, niektóre przypuszczenia mogą okazać się błędne, jednak respektowanie powyższych zasad nie podlega dyskusji.

 

Superbet to nowy, legalny bukmacher w Polsce, jednak nie jedyny. Sprawdź ofertę pozostałych legalnych operatorów, zobacz jak poszczególne podmioty plasują się w rankingu stworzonym przez ekspertów i świadomie wybierz firmę dla siebie:

Legalni bukmacherzy internetowi

Legalni bukmacherzy – dowiedz się więcej