Koszulka Superbet
Koszulka Superbet
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 50 zł od depozytu, 500 zł - bez ryzyka, 34 zł -> darmowy zakład!

Dodatkowe środki za pierwszą wpłatę!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 50 zł, TYDZIEŃ BEZ RYZYKA: do 500 zł, DARMOWY ZAKŁAD: 34 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Superbet opinie

Opinie o Superbet stale się zmieniają, ponieważ mówimy tutaj o nowym bukmacherze, który niedawno wszedł na polski rynek zakładów bukmacherskich. Bonus powitalny, w którego skład wchodzą przede wszystkim zakład bez ryzyka do 500 PLN i freebet 34 PLN pozytywnie wpływa na ocenę tego bukmachera. W artykule poznasz aktualne opinie o Superbet, a także informacje o kodzie promocyjnym: ZAGRANIE!

Superbet opinie 2021 – Pakiet 584 złotych ✔️  
Kod promocyjny ZAGRANIE
Bonus od depozytu 50 złotych
Bonus bez ryzyka 500 złotych
Darmowy zakład 34 PLN
Ostatnia aktualizacja 12.04.2021


Superbet –
najważniejsze informacje i ocena bukmachera!Wpisywanie w okno wyszukiwarki frazy Superbet opinie jest coraz częstsze. Co to oznacza? Nic innego jak poszerzenie listy działających, legalnych bukmacherów online w Polsce o kolejny podmiot – Superbet, świadczący usługi w tym zakresie. Jakie są opinie o tym bukmacherze? Skąd się wziął, co o nim wiadomo i czego można się spodziewać?

Na początek warto zaznaczyć, że Superbet ma już wykrystalizowane opinie wśród polskich graczy, ponieważ jest w naszym kraju znaną marką. Zanim wszedł do Internetu, to funkcjonował już jako punkt stacjonarny. Od wielu miesięcy istnieje także możliwość gry online. Od razu została stworzona także aplikacja mobilna, co pokazuje, że firma ma świadomość potrzeb graczy, ponieważ już większość typuje właśnie przez swoje smart phone’y. U nas znajdziesz w ramach typów dnia propozycje zakładów m.in. do Superbet!

Strona Superbet

Na początek rzućmy okiem na ofertę. Tutaj od razu można wyróżnić Superbet za zakłady specjalne, które cieszą się dobrą opinią wśród użytkowników. Konkurencja bukmacherów na polskim rynku rośnie, więc walka o klienta trwa na każdym polu. Coraz częściej firmy prześcigają się także w szerokiej ofercie – czy to w coraz bardziej egzotycznych dyscyplinach oraz rozgrywkach, ale także rozszerzeniach na pojedyncze starcia. W tym drugim Superbet ma się właśnie czym wyróżnić. Wystarczy przejść do zakładów specjalnych, aby zobaczyć wiele zdarzeń, których nie zobaczy się u konkurencji. Mowa tutaj między innymi o obstawianiu całej kolejki jak sumy liczby goli, rożnych czy nawet spalonych. Natomiast w konkretnych meczach będzie to na przykład łączenie strzelca gola z wygraną danego zespołu, jak będzie zdobyty pierwszy gol czy liczba celnych strzałów.

Oczywiście nie samą ofertą kształtuje się opinia o Superbet. Bukmacher już od początku działalności online ma takie funkcjonalności jak aplikacja mobilna, sporty wirtualne czy zakłady na żywo. Od razu warto zauważyć, że przy typowaniu live mamy także dostęp do transmisji zdarzeń.

Kliknij Superbet bonus i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Opinie o bonusach w Superbet

Na początku bukmacher ograniczył się z ofertą powitalną do najpopularniejszego i najbardziej znanego bonusu bukmacherskiego, czyli tego od depozytu. Maksymalnie można otrzymać 50 złotych dodatkowych środków z tego tytułu. Jednak formułując opinie na ten temat w Superbet, tak jak przy każdym bukmacherze, trzeba zwrócić uwagę na warunki obrotowe. Te są dość przyjazne, bo mamy wymóg jednokrotnego obrotu, kuponami z co najmniej dwoma zdarzeniami i kursem 1,8. Jedyny minus to termin, w jakim trzeba dokonać tego obrotu, bo mamy na to zaledwie 7 dni. Taki fakt nie cieszy opinii klientów zakładów bukmacherskich Superbet. W związku z tym lepiej zaplanować sobie korzystanie z dodatkowych środków na okres, kiedy tydzień jest bogaty w sport!

Warto wyróżnić, że reklamowe 50 złotych od depozytu Superbet oferuje tylko za pierwszy depozyt. W porównaniu do innych bukmacherów kwota jest bardzo niska, ale za to warunki obrotu przyjazne!

Dodatkowy bonus 34 zł do depozytu!

Wspomniany bonus 50 PLN to flagowa promocja w Superbet, która zbiera całkiem niezłe opinie. Natomiast od 27 lipca każdy gracz może liczyć na dodatkowy bonus w wysokości 34 PLN. Pamiętaj o tym, żeby zarejestrować się z naszego linku. Następnie wpłać pierwszy depozyt minimum 40 PLN, dokonaj jednokrotnego obrotu z kursem minimalnym 1.50 i odbierz ekskluzywny freebet o wartości dodatkowych 34 złotych do Superbet w formie darmowego zakładu!

Zakład bez ryzyka w Superbet – jakie opinie o tej promocji?

Superbet wzbogacił swój bonus powitalny z kodem promocyjnym VIP o zakład bez ryzyka. To nie tak oczywista promocja, jak zazwyczaj jest przy okazji zakładów bez ryzyka. W Superbet polega to na obstawianiu przez siedem dni w ramach oferty “tydzień bez ryzyka do 500 zł”. Bonus zostanie przyznany jako zwrot stawki wg wzoru: suma stawek – łączna wygrana – łączna kwota podatków.

Z pozoru dla nowych graczy może to być kłopotliwy bonus, bo zazwyczaj zakład bez ryzyka polega na wytypowaniu kuponu i odebraniu zwrotu stawki. W Superbet obstawiasz przez cały tydzień, a na koniec oferty otrzymasz zwrot stawki w oparciu o to, jaką kwotę GGR wypracujesz. Maksymalnie może to być 500 zł. Bonus później trzeba obrócić x4 w zakładach z AKO z kursem min. 1.80.

Czas na wykorzystanie bonusu “tydzień bez ryzyka” to 14 dni od rejestracji konta – w tym okresie trzeba zrobić pierwszą wpłatę, by bonus został naliczany.

Superbet logo

Superbet i opinie na podstawie najważniejszych informacji!

Superbet to rumuńska firma bukmacherska, którą jedynie w Polsce można nazwać nowością – w rzeczywistości jest liderem rynku gier w kraju, z którego pochodzi, prężnie działa już od 2008 roku, czego dowodem jest 6-krotny wzrost obrotów, jaki firma zanotowała w ubiegłym roku. W konsekwencji Superbet może się pochwalić rozbudowaną siecią punktów naziemnych w Rumunii, których liczba obecnie przekracza już 1000. Natomiast jeżeli chodzi o Polskę, to jest to już trzycyfrowa liczba punktów stacjonarnych Superbet na terenie całego kraju. Takie ilości mogą już nam mówić, że ten bukmacher dba o swoje opinie, ponieważ ma już pozytywny wizerunek i markę, którą wielu widziało.

Sukcesy tego rumuńskiego bukmachera nie pozostają niezauważone. We wrześniu 2017 roku miała miejsce konferencja, podczas której nagradzano firmy z branży hazardowej działające w Europie Środkowo-Wschodniej – Superbet został laureatem prestiżowej nagrody Central and Eastern Europe Gaming Conference: Best Overall Sportting 2017. Przedstawiciele bukmachera niejednokrotnie podkreślają, że sukces przyszedł stopniowo, dzięki cierpliwości i skrupulatnemu realizowaniu przyjętej strategii działań. Superbet zatrudnia obecnie ponad 2500 osób, które dbają o dalszy rozwój firmy oraz implementację na kolejnych rynkach.

Podstawowe dane spółki:

SUPERBET ZAKŁADY BUKMACHERSKIE SP. Z O.O

40-496 Katowice

Ulica: 73 Pułku Piechoty 7A

REGON: 366704393

NIP: 9542775133

KRS: 0000666114

Warlewski Adam Członek Zarządu

Pechna Lukáš Członek Zarządu

Dobeš Aleš Prezes Zarządu

Laš Antonin Wiceprezes Zarządu Do Spraw Operacyjnych

Bajgar Vojtech Wiceprezs Zarządu Do Spraw Ekonomiczno-Finansowych

Superbet w świetle prawa

Pierwsza połowa 2017 roku minęła pod znakiem sporych modyfikacji w świecie polskiej bukmacherki – wejście w życie postanowień nowej ustawy hazardowej, wycofanie się z rynku wiodących operatorów, a w konsekwencji zdezorientowanie i narastająca frustracja wśród graczy. Od momentu zmian w prawie, najważniejsze kryterium oceny bukmachera powinna stanowić kwestia legalności jego działań. Tylko u bukmacherów posiadających licencję nadawaną przez Ministra Finansów można obstawiać bez obaw o własne bezpieczeństwo oraz konsekwencje prawne. Warto przypomnieć, że za udział w nielegalnych zakładach bukmacherskich grozi kara pozbawienia wolności do lat trzech, grzywna do 3 199 680 PLN, a w najgorszym przypadku mogą zostać nałożone obie te kary łącznie. Wszystkich pokładających nadzieje w pojawieniu się nowego bukmachera możemy uspokoić – Superbet otrzymał stosowne zezwolenie na świadczenie klientom z Polski usług z zakresu zakładów bukmacherskich.

Legalność legalnością, ale nie da się ukryć, że dla graczy niejednokrotnie kluczowa jest oferta bukmachera – zarówno sportowa, jak i bonusowa. Dotychczasowe przykłady operatorów działających w Polsce pokazują, że jedno nie wyklucza drugiego. Nawet wręcz przeciwnie, bo widać, że od czasu nowelizacji ustawy hazardowej każdy podmiot w kraju czuje konkurencję. Taka zdrowa walka o gracza jest tylko z korzyścią dla typujących, bo w ten sposób pojawiają się coraz to lepsze promocje, oferty, kursy i funkcjonalności. Rumuński operator walczy o polskich graczy i wchodzi na rynek online pewnym krokiem, oferując nowym klientom wiele możliwości.

Superbet z pozytywnym wizerunkiem i opiniami

Jak już prędzej wspomniałem, Superbet ma już pozytywne opinie od rumuńskich graczy, a teraz powalczy o takie same w naszym kraju. Jednym z działań, które pozwalają kibicom sportu poznać daną markę jest niewątpliwie sponsoring. Jak już prędzej wspomniałem, punkty stacjonarne sprawiają, że wielu już chociażby kojarzy tę nazwę i logo. Nawet jeżeli nie wysyłali tam jeszcze żadnych kuponów. To jeszcze nie jest wielka siła marki, ale taką można zbudować właśnie przez lokowanie swojego loga i działania w sporcie.

Czy Superbet zacznie budować opinie odbiorców przez wspieranie atletów? Można rzec, że już tak robi i niektórzy kibice mogli to odnotować… kibice rumuńskiego sportu, bo póki co działania sponsoringowe głównie skupione są właśnie na ten kraj, co nie może dziwić. Wystarczy przytoczyć kluby piłkarskie, koszykarskie czy turnieje tenisowe. Jak to wygląda w Polsce? Superbet już zaczął swoją sponsoringową ofensywę i w naszej opinii są to działania na plus. Póki co zaczynając spokojnie od piłkarskiej Odry Wodzisław czy żużlowego Falubazu Zielona Góra.

Strona internetowa

Biorąc pod lupę wersję strony Internetowej, w pierwszej kolejności rzuca się w oczy charakterystyczna kolorystyka – bieli i czerwień, a także tabelaryczny układ, który nie powinien być dla nikogo niczym nowym, gdyż na większości stron bukmacherskich stosowane są podobne rozwiązania wizualne, do których gracze są przyzwyczajeni. W górnej części pojawiają się aktualne promocje, niżej dostępna jest oferta bukmachera, a według popularnego schematu prawą stronę ekranu zajmuje kupon.

Teoretycznie znany układ z innych zakładów bukmacherskich nie wprowadzi graczy w zagubienie i opinie o stronie Superbet nie będą złe w tym kontekście. Aczkolwiek poruszanie się po stronie jest instynktowne, ale jednak wydaje się, że na tym polu jest jeszcze miejsce do poprawy albo po prostu to kwestia przyzwyczajenia. Odbiór interfejsu to już subiektywna opinia każdego, w zależności od gustu.

Aplikacja mobilna

W Polsce wiele osób korzysta z usług bukmacherów za pośrednictwem smartfonówSuperbet nie jest gorszy i udostępnia polskim graczom aplikację mobilną. To udogodnienie, która posiada już większość firm oferujących zakłady sportowe. Nie ma się co dziwić, bo większość ruchu Internetowego jest właśnie przez nasze telefony, które są przedłużeniem dzisiejszego człowieka 24 godziny na dobę. Mimo że takie narzędzie to formalność, to nie jest to standard u każdego bukmachera, tym bardziej od samego początku jego funkcjonowania, więc opinia graczy daje tutaj duży plus.

Metody płatności

Co by nie mówić o zainteresowaniu sportem, pasji czy pielęgnowaniu umiejętności typerskich, elementy te na nic się zdadzą, jeśli na koncie zainteresowanego nie będzie środków finansowych. Patrząc przez pryzmat kwestii technicznych, pieniądze są podstawą zakładów bukmacherskich, to na nich rozpoczyna się i kończy proces obstawiania. Ważne zatem, aby wszelkie transakcje przebiegały sprawnie i intuicyjnie – przecież nie ma nic gorszego jak wygranie sporej sumy i problemy z jej wypłaceniem. Na szczęście w tej kwestii opinie o Superbet będą pozytywne. Bukmacher oferując zakłady online, udostępnia swoim graczom kilka sprawdzonych i lubianych metod płatności. Należą do nich:

  • Visa
  • Mastercard
  • Tpay
  • Neteller
  • Paysafecard
  • Przelew bankowy
  • Wpłata gotówki w punkcie

Tego, czym jeszcze zaskoczy polskich fanów sportu ten rumuński bukmacher, wchodząc na rynek online, dowiemy się w następnych miesiącach, bo na pewno nie poprzestanie na tym, co prezentuje obecnie.

Legalny bukmacher Superbet

Korzystanie z usług omawianej firmy w pełni legalne. SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. są na naszym rynku stosunkowo krótko, ponieważ licencję na przyjmowanie zakładów o numerze PS4.6831.5.2019 firma ta otrzymała w drugiej połowie 2019 roku. Siedziba firmy mieści się w Katowicach, a numer KRS to 0000666114.

⚖️Czy Superbet to legalny bukmacher?

Tak, Superbet otrzymał licencję od polskiego Ministerstwa Finansów o numerze: PS4.6831.5.2019.

✅Jaka jest oferta powitalna w Superbet?

Oferta powitalna w Superbet to zakład bez ryzyka do 750 PLN, 50 PLN w bonusach od depozytu, a także 34 PLN w formie freebetu, tylko dla czytelników Zagranie!

📱Czy Superbet posiada aplikację?

Tak, w Superbet jest aplikacja na telefony z iOS i Androidem.