Superbet opinie – najważniejsze informacje i ocena buka!

Wpisywanie w okno wyszukiwarki frazy Superbet opinie będzie coraz częstsze. Co to oznacza? Nic innego jak poszerzenie listy legalnych bukmacherów online w Polsce o kolejny podmiot – Superbet, świadczący usługi w tym zakresie. Jakie są opinie o tym bukmacherze? Skąd się wziął, co o nim wiadomo i czego można się spodziewać?

Superbet logo

Superbet – opinie na temat bukmachera

Na początek warto zaznaczyć, że Superbet ma już wykrystalizowane opinie wśród polskich graczy, ponieważ jest już w naszym kraju znaną marką. Jednak dotychczas funkcjonował jedynie jako punkt stacjonarny. Niedługo ma się to zmienić, bo 18 października bukmacher otrzymał licencję na funkcjonowanie w Internecie. W momencie, kiedy Superbet wystartuje online, to zaktualizujemy nasze opinie oraz damy Wam naszą ocenę tego bukmachera w przypadku typowania w Internecie.

Dopiero działalność online rozwinie opinie o Superbet, ponieważ zdecydowana większość typerów obstawia już wyłącznie przez Internet. Jednak obecność punktów stacjonarnych tej marki pozwoliła wielu osobom na zapoznanie się z tym znakiem towarowym w naszym kraju i każdy może być pewny, że do czynienia mamy z legalnym operatorem. Z pewnością co niektórzy nawet z ciekawości wstępowali do kolektury, żeby zobaczyć jak wygląda chociażby oferta czy kursy.

Strona Superbet przed początkiem działalności online

Możliwość przeglądu pozycji na różne zdarzenia oraz mnożników była także na stronie Internetowej. Aczkolwiek oczywiście nie można było na niej obstawiać, a jedynie stworzyć zakład, którego zawarcie możliwe było tylko w punkcie stacjonarnym. Na ten moment strona jest niedostępna.

Z czego to wynika? Portal jest przygotowywany do startu online. Superbet złożył wniosek o licencję na zakłady online już pół roku temu, więc z pewnością urządzał już swoją platformę pod typowanie w Internecie. Obecnie musimy wstrzymać się z opiniami, dopóki nie wystartuje nowa odsłona portalu.

Chciałoby się powiedzieć, że wkroczenie Superbet na polską scenę bukmacherską jest równoznaczne z nowymi możliwościami, że to świetna wiadomość i gracze będą zachwyceni. Na chwilę obecną jednak trzeba ostudzić emocje i spojrzeć na sprawę trzeźwym okiem. Informacja o pojawieniu się nowego bukmachera na liście legalnych operatorów wprowadziła ożywienie wśród graczy, którzy najchętniej dowiedzieliby się o nowym podmiocie jak najwięcej i w jednej chwili ocenili, czy warto zaprzątać sobie nim głowę.

Warto jednak pamiętać, że na tym etapie można poszukiwać opinii o Superbet i je znaleźć. Bukmacher z powodzeniem funkcjonuje za granicą i działa już u nas z punktami stacjonarnymi. Na tej podstawie można przypuszczać, że w naszym kraju zostanie równie dobrze przyjęty, a jego usługi przypadną do gustu także polskim graczom. Niemniej wejście w działalność online to kolejny krok, który z pewnością doda nowe możliwości w omawianych zakładach sportowych.

Mimo wszystko, wydanie na tym etapie opinii o Superbet jest zbyt daleko idącym wnioskiem, ponieważ działalność w Internecie może wprowadzić wiele nowych i pozytywnych funkcji oraz ulepszeń.

Opinie o bonusach w Superbet

Mimo że bukmacher już działa w naszym kraju, to z tematem bonusów musimy się wstrzymać do oficjalnego startu w Internecie. Promocje bukmacherskie w większości występując właśnie w sferze online. W związku z tym Superbet i nasze opinie związane z tą kwestią muszą poczekać. Jednak gdy już wszystko będzie wiadomo, to oczywiście rozpiszemy i ocenimy warunki otrzymywania dodatkowych środków u tego bukmachera.

Bukmacherzy mają świadomość, że podczas wyboru operatora gracze w pierwszej kolejności zwracają uwagę na bonusy, dzięki którym mogą przetestować nowy podmiot oraz sprawdzić swoje umiejętności w zakresie obstawiania. Najbardziej lubianym elementem oferty powitalnej jest oczywiście bonus bez depozytu, który nie jest dostępny u każdego z polskich operatorów. Wniosek? Wejście na rynek online z korzystnym freebetem z pewnością byłoby dobrym posunięciem i nie umknęłoby uwadze kibiców.

Super bonus w Superbet

Na ten moment możemy już zaobserwować pierwsze kroki Superbet w kontekście promocji i bonusów. Co prawda jest to oferta obowiązująca jedynie w punktach stacjonarnych, jednak na tej podstawie można już wysnuć pierwsze wnioski o hojności nowego bukmachera. Superbet chwalił się między innymi Super Bonusem – w ramach tej akcji gracze mieli szansę zwiększyć swoje wygrane nawet o 150%, dodając do kuponu kolejne zdarzenia. Inna promocja nosiła nazwę Super Szansa, która jest w pełni uzasadniona – Superbet daje graczowi dodatkową szansę, pozostawiając go w grze nawet jeśli na jego kuponie znajdzie się jedno niepoprawnie wytypowane zdarzenie. Co poza tym? Szereg stałych promocji: Super Mecz, Super EXTRA czy Super 6, dzięki którym klienci mogę cieszyć się chociażby wyższymi kursami i specjalnymi ofertami na określone zdarzenia.

Mając na uwadze dotychczasową ofertę stacjonarną, bieżące promocje online dostępne poza granicami Polski (cashback wynoszący 50% stawki pierwszego zakładu do 250 RON, gdzie 1 RON to około 0,9 PLN) i ambitne plany względem Polski, można spodziewać się naprawdę ciekawych pozycji w ofercie Superbet.

Superbet i opinie na podstawie najważniejszych informacji!

Superbet to rumuńska firma bukmacherska, którą jedynie w Polsce można nazwać nowością – w rzeczywistości jest liderem rynku gier w kraju, z którego pochodzi, prężnie działa już od 2008 roku, czego dowodem jest 6-krotny wzrost obrotów, jaki firma zanotowała w ubiegłym roku. W konsekwencji Superbet może się pochwalić rozbudowaną siecią punktów naziemnych w Rumunii, których liczba obecnie przekracza już 1000. Natomiast jeżeli chodzi o Polskę, to do końca 2019 roku ma być 150 punktów stacjonarnych Superbet na terenie całego kraju. Takie liczby mogą już nam mówić, że ten bukmacher zadba o swoje opinie, ponieważ ma już pozytywny wizerunek m.in. w swoim kraju.

Sukcesy tego rumuńskiego bukmachera nie pozostają niezauważone. We wrześniu 2017 roku miała miejsce konferencja, podczas której nagradzano firmy z branży hazardowej działające w Europie Środkowo-Wschodniej – Superbet został laureatem prestiżowej nagrody Central and Eastern Europe Gaming Conference: Best Overall Sportting 2017. Przedstawiciele bukmachera niejednokrotnie podkreślają, że sukces przyszedł stopniowo, dzięki cierpliwości i skrupulatnemu realizowaniu przyjętej strategii działań. Superbet zatrudnia obecnie ponad 2500 osób, które dbają o dalszy rozwój firmy oraz implementację na kolejnych rynkach.

Podstawowe dane spółki:

SUPERBET ZAKŁADY BUKMACHERSKIE SP. Z O.O

40-496 Katowice

Ulica: 73 Pułku Piechoty 7A

REGON: 366704393

NIP: 9542775133

KRS: 0000666114

Warlewski Adam Członek Zarządu

Pechna Lukáš Członek Zarządu

Dobeš Aleš Prezes Zarządu

Laš Antonin Wiceprezes Zarządu Do Spraw Operacyjnych

Bajgar Vojtech Wiceprezs Zarządu Do Spraw Ekonomiczno-Finansowych

Superbet w świetle prawa

Pierwsza połowa 2017 roku minęła pod znakiem sporych modyfikacji w świecie polskiej bukmacherki – wejście w życie postanowień nowej ustawy hazardowej, wycofanie się z rynku wiodących operatorów, a w konsekwencji zdezorientowanie i narastająca frustracja wśród graczy. Od momentu zmian w prawie, najważniejsze kryterium oceny bukmachera powinna stanowić kwestia legalności jego działań. Tylko u bukmacherów posiadających licencję nadawaną przez Ministra Finansów można obstawiać bez obaw o własne bezpieczeństwo oraz konsekwencje prawne. Warto przypomnieć, że za udział w nielegalnych zakładach bukmacherskich grozi kara pozbawienia wolności do lat trzech, grzywna do 3 199 680 PLN, a w najgorszym przypadku mogą zostać nałożone obie te kary łącznie. Wszystkich pokładających nadzieje w pojawieniu się nowego bukmachera możemy uspokoić – Superbet otrzymał stosowne zezwolenie na świadczenie klientom z Polski usług z zakresu zakładów bukmacherskich w sposób naziemny, a więc w punktach stacjonarnych.

Legalność legalnością, ale nie da się ukryć, że dla graczy niejednokrotnie kluczowa jest oferta bukmachera – zarówno sportowa, jak i bonusowa. Dotychczasowe przykłady operatorów działających w Polsce pokazują, że jedno nie wyklucza drugiego. Nawet wręcz przeciwnie, bo widać, że od czasu nowelizacji ustawy hazardowej każdy podmiot w kraju czuje konkurencję. Taka zdrowa walka o gracza jest tylko z korzyścią dla typujących, bo w ten sposób pojawiają się coraz to lepsze promocje, oferty, kursy i funkcjonalności. Czy podobnie będzie w przypadku nowego bukmachera? W tej chwili trzeba jeszcze się powstrzymać od osądów i wyrabiania sobie opinii o Superbet, jednak można przypuszczać, że rumuński operator zawalczy o polskich graczy i wejdzie na rynek online pewnym krokiem, oferując nowym klientom wiele możliwości.

Superbet z pozytywnym wizerunkiem i opiniami

Jak już prędzej wspomniałem, Superbet ma już pozytywne opinie od rumuńskich graczy, a teraz powalczy o takie same w naszym kraju. Jednym z działań, które pozwalają kibicom sportu poznać daną markę jest niewątpliwie sponsoring. Jak już prędzej wspomniałem, punkty stacjonarne sprawiają, że wielu już chociażby kojarzy tę nazwę i logo. Nawet jeżeli nie wysyłali tam jeszcze żadnych kuponów. To jeszcze nie jest wielka siła marki, ale taką można zbudować właśnie przez lokowanie swojego loga i działania w sporcie.

Czy Superbet zacznie budować opinie odbiorców przez wspieranie atletów? Można rzec, że już tak robi i niektórzy kibice mogli to odnotować… kibice rumuńskiego sportu, bo póki co działania sponsoringowe głównie skupione są właśnie na ten kraj, co nie może dziwić. Wystarczy przytoczyć kluby piłkarskie, koszykarskie czy turnieje tenisowe. Jak to wygląda w Polsce? Superbet już zaczął swoją sponsoringową ofensywę i w naszej opinii są to działania na plus. Póki co zaczynając spokojnie od piłkarskiej Odry Wodzisław czy żużlowego Falubazu Zielona Góra.

Strona internetowa

W sytuacji rozpoczęcia działalności online na terenie Polski, z pewnością zainteresowani gracze będą zobowiązani do zarejestrowania się na stronie internetowej bukmachera, co jest wymogiem charakterystycznym dla wszystkich legalnych bukmacherów. Następnie zyskają dostęp do swoich kont i będą mogli rozpocząć grę. Na ten moment nie jest to jeszcze możliwe. Polska wersja strony internetowej już działała, jednak pełniła raczej funkcję informacyjną – gracz zyskuje informacje o samym bukmacherze, o jego promocjach w punktach stacjonarnych, a także może przygotować kupon, z który uda się do punktu stacjonarnego Superbet.

Biorąc pod lupę rumuńską wersję strony, w pierwszej kolejności rzuca się w oczy charakterystyczna kolorystyka – bieli i czerwień, a także tabelaryczny układ, który nie powinien być dla nikogo niczym nowym, gdyż na większości stron bukmacherskich stosowane są podobne rozwiązania wizualne, do których gracze są przyzwyczajeni. W górnej części pojawiają się aktualne promocje, niżej dostępna jest oferta bukmachera, a według popularnego schematu prawą stronę ekranu zajmuje kupon. Możemy powoli oswajać się z tym widokiem, ponieważ istnieje duże prawdopodobieństwo, że polska wersja strony, która będzie już służyła stricte do obstawiania, przyjmie bardzo podobną postać.

Aplikacja mobilna

W Rumunii wiele osób korzysta z usług Superbet za pośrednictwem smartfonów – jeśli tylko bukmacher udostępni polskim graczom aplikację mobilną, na pewno tendencja będzie podobna. To udogodnienie, która posiada już większość bukmacherów. Nie ma się co dziwić, bo większość ruchu Internetowego jest właśnie przez nasze telefony, które są przedłużeniem dzisiejszego człowieka 24 godziny na dobę. W związku z tym wydaje się, że taka funkcja będzie formalnością, bo polscy gracze także w większości lubują się w obstawianiu właśnie w ten sposób.

Metody płatności

Co by nie mówić o zainteresowaniu sportem, pasji czy pielęgnowaniu umiejętności typerskich, elementy te na nic się zdadzą, jeśli na koncie zainteresowanego nie będzie środków finansowych. Patrząc przez pryzmat kwestii technicznych, pieniądze są podstawą zakładów bukmacherskich, to na nich rozpoczyna się i kończy proces obstawiania. Ważne zatem, aby wszelkie transakcje przebiegały sprawnie i intuicyjnie – przecież nie ma nic gorszego jak wygranie sporej sumy i problemy z jej wypłaceniem. Na szczęście wszystko wskazuje na to, że w tej kwestii opinie o Superbet będą pozytywne. Do tej pory bukmacher oferując zakłady online, udostępniał swoim graczom kilka sprawdzonych i lubianych metod płatności, co prawdopodobnie miałoby również miejsce w Polsce. Należą do nich:

  • Visa
  • Mastercard
  • Skrill
  • Neteller
  • Paysafecard
  • Przelew bankowy
  • Wpłata gotówki w punkcie

Tego, czym zaskoczy polskich fanów sportu ten rumuński bukmacher, wchodząc na rynek online, dowiemy się niebawem, a tymczasem warto korzystać z bonusów oferowanych przez pozostałych operatorów wpisujących się na listę legalnych bukmacherów internetowych: