TOTALbet kod promocyjny | Bonus VIP 5235 zł

Totalbet koszulka
Totalbet koszulka
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 5000 zł od depozytu + 200 zł zakład bez ryzyka (zwrot na depozyt) + 35 zł freebet BEZ depozytu

Odbierz darmowe środki za samą rejestrację!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 5000 zł, CASHBACK: 200 zł, FREEBET: 25 + 10 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Totalbet kod promocyjny: ZAGRANIE jest dostępny dla użytkowników, którzy jeszcze nie mają konta u tego bukmachera. Dlaczego warto? Na start otrzymasz znakomitą ofertę powitalną, która gwarantuje aż 3 bonusy za jednym zamachem!

 • 5000 zł bonusu od depozytu (po pierwszej wpłacie)
 • freebety 25 zł + 10 zł (bez depozytu)
 • zakład bez ryzyka 200 zł (zwrot na depozyt, brak konieczności obrotu)

Jaki jest najlepszy TOTALbet kod promocyjny 2022?

Najlepszy i przede wszystkim AKTUALNY kod promocyjny TOTALbet na najwyższe bonusy to ZAGRANIE. Gdy klikniesz w poniższy przycisk, zarejestrujesz konto na stronie bukmachera TOTALbet ze specjalnym kodem bonusowym. Oznacza to, że zostaniesz dopisany do listy graczy z wyjątkowymi promocjami powitalnymi!

zakładam konto 🔥 ››


W sumie: 5235 zł bonusu na start u bukmachera TOTALbet

Uwaga! Jeśli nie wpiszesz podczas rejestracji na stronie TOTALbet kodu promocyjnego ZAGRANIE, niestety możesz nie otrzymać bonusów, które opisujemy. Wypełniaj formularz uważnie.

TOTALbet kod promocyjny | Listopad 2022

TOTALbet kod promocyjny 2022Pakiet bonusów o wartości 5235 zł ✔️
Kod promocyjny TOTALbetZAGRANIE
Bonus od depozytu5000 zł
Freebety na start (bonusy bez depozytu)25 + 10 zł
Zakład bez ryzyka (zwrot na depozyt)200 zł
Gra bez podatku24/7
Ostatnia aktualizacja01.11.2022
Limitowaną ofertę użytkownikom zapewnia TOTALbet kod promocyjny: ZAGRANIE

Dodatkowy freebet z kodem promocyjnym ZAGRANIE [Oferta VIP]

TOTALbet kod promocyjny – najważniejszą korzyścią wynikającą z wpisania kodu ZAGRANIE jest dostęp do ekskluzywnej oferty dla czytelników Zagranie.com – podwyższonego bonusu bez depozytu, dzięki któremu po prostu grasz na koszt bukmachera.

✅ Oferta powitalna TOTALbet z kodem promocyjnym ZAGRANIE

 • 5000 zł bonus od depozytu
 • 200 zł zakład bez ryzyka
 • 20 zł 25 zł + 10 zł bonusy bez depozytu

Oferta powitalna TOTALbet BEZ kodu promocyjnego ZAGRANIE

 • 5000 zł bonus od depozytu
 • 200 zł zakład bez ryzyka
 • 20 zł + 10 zł bonusy bez depozytu

TOTALbet, tak jak pozostali bukmacherzy w Polsce, puszcza oko do czytelników zagranie.com i oferuje im specjalny kod promocyjny. TOTALbet kod promocyjny od ZAGRANIE zapewnia maksymalny bonus powitalny. Jak to możliwe? Jako jeden z największych portali sportowo-bukmacherskich mamy z nimi dobry kontakt i załatwiamy dla Was to, co najlepsze. W zakładach bukmacherskich nowi gracze otrzymują bonusy powitalne, ale Największy wpływ ma na to TOTALbet kod promocyjny, z którego skorzystasz przy rejestracji konta. Pamiętaj, że po rejestracji z naszym kodem zgarniesz maksymalny bonus.

Legalny Bukmacher TOTALbet oferuje kod. Tak samo czynią pozostałe zakłady bukmacherskie. Dużym zainteresowaniem cieszą się kody promocyjne do STS, Fortuny, Betfan, Superbet i forBET.

Jeśli chcesz skorzystać z oferty i kodu bonusowego innego legalnego bukmachera, oto najciekawsze pakiety powitalne dla nowych graczy:

BukmacherEkskluzywny kod promocyjny
STSkod promocyjny STS
BETFANkod promocyjny BETFAN
Fortunakod promocyjny Fortuny
Superbetkod promocyjny Superbet
forBETkod promocyjny forBET

💡 Wskazówka: pamiętaj, że możesz założyć konto u kilku bukmacherów i korzystać z nich naprzemiennie. Oferta bonusowa i sportowa jest zróżnicowana, więc nie zawsze dobrym rozwiązaniem jest ograniczanie się do jednego operatora.

Jeśli chcesz odebrać kod promocyjny do bukmachera TOTALbet, a także skorzystać z powiększonych bonusów na start – to rozpocznij rejestrację online, klikając w baner w tym artykule.

Rejestracja z kodem promocyjnym TOTALbet [krok po kroku]

Czy trzeba wpisać kod promocyjny?

Kod już bardzo dobrze znasz, co dalej? Należy uzupełnić formularz rejestracyjny na stronie bukmachera i w ten sposób założyć konto gracza.


Ważne! Wcale nie musisz wpisywać kodu promocyjnego, żeby zgarnąć w TOTALbet bonus na start w wyższej kwocie. Wystarczy, że zarejestrujesz konto poprzez przejście do strony operatora zakładów z naszego odnośnika. Kliknięcie w link od Zagranie sprawi, że bukmacher przypisze Cię do kodu promocyjnego. A co za tym idzie – wypłaci Ci powiększone bonusy, czyli freebet i bonus od depozytu. Jeśli jednak wejdziesz na stronę totalbet.pl niezależnie, wtedy pamiętaj o uzupełnieniu odpowiedniego pola hasłem “ZAGRANIE”.


Krótko mówiąc, opcje są dwie: możesz użyć ręcznej metody i samemu wpisać w formularz TOTALbet kod promocyjny ZAGRANIE lub kliknąć w link na naszej stronie, który przeniesie Cię do rejestracji i automatycznie umieści tam odpowiednie hasło, uprawniające do bonusów. 

Gdzie wpisać kod promocyjny TOTALbet?

Kod bonusowy totalbet, bo i tak można go nazwać, wpisuje się podczas rejestracji konta, w kroku nr 1 w polu “kod promocyjny”, pod polem przeznaczonym na numer telefonu – wszystko zostało czytelnie oznaczone. Bywają firmy bukmacherskie, które wymagają wprowadzenia kodu po rejestracji . Legalny bukmacher TOTALbet wymaga abyś zrobił to już na samym początku rejestracji.

Pole na kod promocyjny TOTALbet - ZAGRANIE

Chcąc skorzystać z bonusu powitalnego zachęcamy do uwagi już na samym starcie. Skorzystanie z zakładów wzajemnych u tego operatora jest możliwe z wpisanym lub bez wpisanego kodu. W tym drugim przypadku nowy gracz pozbawia się możliwości uzyskania lepszego bonusu na start! Rozpoczęcie tej przygody z kodem bonusowym da Ci po prostu więcej środków na obstawianie kuponów.

Wiedza dotycząca tego, gdzie wpisać kod bonusowy TOTALbet pozwoli bez problemu wykonać rejestrację dostarczającą rejestracji konta i odbioru bonusów VIP.

Jak wypełnić formularz rejestracyjny?

Założenie konta na potrzeby wykorzystania kodu promocyjnego u bukmachera TOTALbet odbywa się bez dowodu osobistego – nawet bez tego założysz konto gracza. Operator uruchomił dla swoich klientów możliwość rejestracji bez okazywania od razu dokumentu tożsamości. Bukmacher takie formalności zostawił na potem, np. przed realizacją pierwszej wypłaty.

Bukmacher TOTALbet jak każdy inny legalny operator wymaga aby konto założyła osoba pełnoletnia.

Kiedy już rozpoczniesz rejestrację, to będziesz zmuszony uzupełnić dwa krótkie formularze, w których podaje się dane do logowania i informacje związane z danymi osobowymi.

Pierwszy krok rejestracji

Pierwszy krok rejestracji z kodem promocyjnym TOTALbet


Pierwszy formularz w procesie zakładania konta dotyczy takich danych jak: adres e-mail, hasło, numer telefonu.
Uwaga – podaj adres e-mail i telefon, z których faktycznie korzystasz. Niejednokrotnie bukmacher będzie chciał się z Tobą skontaktować – nie utrudniaj mu tego.

Ponadto należy zaznaczyć standardowe zgody, m.in. na przetwarzanie danych osobowych czy wysyłanie wiadomości marketingowych oraz oświadczyć zapoznanie się z regulaminem i fakt, że ukończyło się 18 lat.

W czwartym z kolei polu jest właśnie mniejsce na kod ZAGRANIE. Jest to nasz eksluzywny totalbet kod promocyjny, który zapewnia najlepszy bonus powitalny!

Drugi krok rejestracji

Drugi krok rejestracji w TOTALbet

W drugim formularzu rejestracji wpisujesz informacje o sobie (dane osobowe), czyli: imię nazwisko, kraj, PESEL.

Pamiętaj, aby podać swoje prawdziwe dane – bukmacher będzie to weryfikował i nieuczciwi gracze zostaną odsunięci od gry.

Na koniec potwierdź chęć odebrania bonusu powitalnego (jeśli w poprzednim kroku wpisałeś nasz kod bonusowy, dostaniesz rzecz jasna nie tylko 5000 zł).

Trzeci krok rejestracji

Komunikat ukazujący się zarejestrowanemu graczowi TOTALbet

Jeśli poprawnie wypełnisz pola i nie pominiesz żadnego z nich, powinieneś zobaczyć taki komunikatm który oznacza, że założyłeś konto stałe i teraz bez problemu możesz odebrać bonus na start.

Na koniec musisz wejść na swojego maila i kliknąć w link aktywacyjny.

Gotowe! W ten sposób zostałeś nowym graczem TOTALbet z aktywnym kodem promocyjnym!

Kolejne kroki

Po założeniu konta, wystarczy jeszcze dopełnić dwóch już końcowych formalności. Najpierw ustaw limity. Określają, ile pieniędzy i czasu będziesz mógł poświęcić na obstawianie w przyszłości. Operator wierzy w zdrowy rozsądek klientów, dlatego pozwala im samodzielnie zadecydować w tej kwestii, ale jednocześnie trzyma rękę na pulsie.

Kiedy będziesz już mieć to za sobą, pozostanie wpłacić swoje pierwsze środki na grę. Do dyspozycji masz różne metody płatności, takie jak dotpay, BLIK, PayU czy Przelewy24.

Kod promocyjny TOTALbet – promocje na start

Promocje TOTALbet nie odbiegają od tych, które są dostępne w ofertach najlepszych bukmacherów w Polsce. Pod wieloma względami to TOTALbet wyznacza standardy, bo np. oferuje bardzo wysoki bonus od depozytu!
Z kodem promocyjnym odbierzesz:

 • Freebety 25 zł + 10 zł na start (co ważne, to w TOTALbet bonus bez depozytu)
 • Zakład bez ryzyka do 200 zł (ze zwrotem na depozyt, co oznacza brak konieczności obrotu)
 • Bonus 100% od wpłaty do 5000 zł

Generalnie za podanie kodu promocyjnego w TOTALbet możesz otrzymać wszystkie rodzaje bonusów bukmacherskich. Łącznie w tych ofertach zyskasz aż 5235 zł. Promocje TOTALbet, jeśli chodzi o wartość, należą do czołówki specjalnych ofert w Polsce. Wniosek? Bonus powitalny TOTALbet wygląda co najmniej bardzo dobrze. 

Kod promocyjny TOTALbet na bonus od depozytu do 5000 zł

Bukmacher TOTALbet zapewnia bonus od pierwszej wpłaty w kwocie 5000 zł i na pewno robi to duże wrażenie. W wielu zakładach można znaleźć tego rodzaju bonus, ale z zyskiem do 1000 lub 2000 zł. TOTALbet w tym przypadku znacząco przebił konkurencję, dlatego kod bonusowy do tego bukmachera jest często poszukiwany.

Już na początku musimy zaznaczyć, że jak na tak dużą kwotę, to regulamin i warunki bonusu są dość zrozumiałe. Bukmacher nie stosuje mnożników kursów lub innych mechanizmów, które czasami pojawiają się na naszym rynku. To bonus, który działa w następujących sekwencjach:

 • rejestrujesz konto z kodem ZAGRANIE
 • robisz wpłatę
 • aktywujesz bonus, obstawiając zakład AKO z min. 4 pozycjami i kursem pojedynczej min. 1.30
 • odbierasz 25% bonusu
 • obstawiasz kolejny zakład i obracasz kwotą depozytu, po czym odbierasz kolejne 25% bonusu
 • powtarzasz czynność do uzyskania 100% bonusu od pierwszego depozytu
 • możesz wypłacić pieniądze lub przeznaczyć je na dalszą grę

Co to znaczy obrócić bonus?

To nic innego jak zagrać za równowartość bonusu. Zwykle mówi się, że obrót jest kilkukrotny – jednokrotny (1x), dwukrotny (2x) itd. Oznacza to, że aby uznać bonus za obrócony, należy zagrać za jego kilkukrotność.

Przykład: Gracz otrzymał 100 zł bonusu. Żeby móc sprezentowane środki wypłacić, należy obrócić go 3x. Zatem gracz powinien obstawić kupon za minimum 300 zł (wartość bonusu 100 zł x 3). Gdy to zrobi, pozostałe pieniądze są gotowe do wypłaty.

W bonusie od depozytu TOTALbet podwaja wartość pierwszej wpłaty. Trzeba uwzględnić to, że minimalnie może to być 10 zł. Jak to działa? Dokonujesz pierwszej wpłaty, a następnie tyle samo otrzymujesz od bukmachera w bonusie rozłożonym na cztery raty. Pierwszy obrót kwotą depozytu aktywuje promocję i skutkuje pierwszą wypłatą bonusu w wysokości 25%. Dla przykładu, jeśli wpłacisz 100 zł, po obrocie otrzymasz bonus 25 zł. Za każde kolejne obrócenie depozytem zostaniesz nagrodzonym kolejną częścią bonusu w wysokości 25 zł. Dokonując wyższego pierwszego depozytu, analogicznie kwoty bonusu będą rosły.

Maksymalna kwota bonusu od wpłaty to 5000 zł.

Zasady bonusu TOTALbet bonusu:

 • podwojona zostaje Twoja pierwsza wpłata
 • minimalna kwota liczona do promocji: 10 zł
 • uwalnianie bonusu odbywa się w oparciu o schemat 4×4 – czterokrotny obrót na kuponach z czterema typami
 • bonus uwalnia się stopniowo – jednokrotny obrót uwalnia 25% bonusu
 • do obrotu liczone są kupony AKO z min. 4 pozycjami i kursem każdego z nich min. 1.30
 • gracz ma 90 dni na obrót

Kod promocyjny TOTALbet – freebet na start

Freebety w TOTALbet, które otrzymasz za podanie kodu promocyjnego.

Dwa darmowe zakłady, czyli 35 zł otrzymuje się od razu za rejestrację (to bonus TOTALbet bez depozytu). Rejestrujesz się i masz – nic nie musisz wpłacać.

Bonusy za rejestrację otrzymasz, jeśli dokonasz weryfikacji konta. TOTALbet bonusy przyznaje tylko na konto stałe, więc nie wystarczy tutaj kod promocyjny i szybka rejestracja. Kiedy bukmacher pozytywnie zweryfikuje Twoją tożsamość, to konto zostanie uzupełnione o darmowy zakład w kwocie 25 zł. To ze strony TOTALbet bonus bez depozytu, bo do jego otrzymania wystarczy rejestracja i weryfikacja – bez konieczności wpłaty. Jeśli dodatkowo zaznaczysz zgody marketingowe – otrzymasz kolejne 10 zł na grę.

Zasady promocji darmowy zakład:

 • maksymalnie można otrzymać 35 zł na darmową grę – bez wpłaty własnej
 • bonus powitalny jest podzielony na części: 25 zł oraz 10 zł
 • bonusy te mogą być wykorzystane jako darmowe zakłady na kuponach SOLO lub AKO po kursach minimalnych 2.00.

Legalny bukmacher TOTALbet i jego kod bonusowy zapewniają dostęp do szerokiej oferty i pozwalają na to, żeby odebrać bonus powitalny. Jeżeli liczysz na większą wygraną, to na polskim rynku bukmacherów właśnie TOTAL jest jednym z tych operatorów, którzy gwarantują wysokie kursy, a także dość szeroką i czasami unikalną ofertę.

Kod promocyjny na zakład bez ryzyka 200 zł

Ulubiona promocja typerów, czyli zakład bez ryzyka. Co w nim takiego? Okazja do odważniejszego zagrania i szansa na sporą wygraną, a w razie pomyłki – zwrot stawki! Właśnie za taką możliwość gracze kochają cashback.

Zasady promocji zakład bez ryzyka:

 • akcja promocyjna dotyczy graczy ze zweryfikowanym kontem
 • promocja obejmuje pierwszy kupon w historii konta
 • promocyjny kupon powinien zawierać maksymalnie 3 zdarzenia i stawkę do 200 zł
 • w razie porażki gracz otrzyma zwrot równy 100% stawki – operator nie potrąca podatku!
 • środki wracają na konto główne – nie trzeba nimi obracać!
 • bonus jest ważny 48 godzin od chwili rejestracji

Jak obrócić bonus w TOTALbet?

Gdy mowa o obrocie w TOTALbet, niewątpliwie należy skupić się na bonusie od wpłaty, bo to z nim wiąże się oryginalny sposób rozliczania obrotu.

Opisując bonus powitalny TOTALbet od depozytu wspominaliśmy, że gracz realizuje schemat 4×4. Co on oznacza? To, że w pierwszej opcji obracasz bonus x4 na kuponach z minimum 4 typami i kursem pojedynczego na poziomie minimum 1.30. To ciekawe rozwiązanie.

W obrocie 4×4 otrzymasz 25% bonusu po dokonaniu jednokrotnego obrotu. Wszystko sprowadza się do tego, że operator pozwala wypłacić część bonusu po dokonaniu stosowanego obrotu. W ten sposób nie trzeba czekać na 100% obrotu, żeby wypłacić bonus.

Kod promocyjny TOTALbet oznacza jeszcze kilka dodatków takich jak freebety bez depozytu oraz zakład bez ryzyka. Dokładnie warunki obrotu znajdziesz w poniższej tabeli.

Bonus powitalnyMin. wpłata/stawkaObrót bonusemCzas na obrót bonusem
Bonus od depozytu 5000 PLN10 zł4x, AKO min. 4, kurs minimalny zdarzenia 1.3090 dni
Freebety 25 PLN + 10 PLNbrak1x, kurs minimalny 2.007 dni
Zakład bez ryzyka 200 PLNbrak1x, max 3 zdarzenia, max stawka 200 zł48 godzin

 

Promocje dla stałych graczy w TOTALbet [najciekawsze propozycje]

Bonusy bukmacherskie w TOTALbet czekają nie tylko na nowych, ale też stałych graczy. Promocji dla tych drugich jest wiele – zwłaszcza wtedy, kiedy rozgrywane są ważne mecze w świecie piłki nożnej, a także odbywają się inne głośne wydarzenia sportowe. TOTALbet to bukmacher z wieloma sekcjami takimi jak sport, sporty wirtualne i gry karciane. Tak więc w każdym z tych działów oferuje promocje dla zarejestrowanych klientów.

Gra w TOTALbet bez podatku

TOTALbet zakłady bukmacherskie jako jeden z nielicznych bukmacherów w Polsce wciąż oferuje promocję gry bez podatku. Gra bez podatku dostępna jest tutaj po tym, jak podczas rejestracji wpiszesz kod promocyjny totalbet. U tego bukmachera zagrasz bez potrącenia 12% zakłady przedmeczowe i live – akumulowane. Do promocji kwalifikuje się każdy kupon z minimum trzema typami z kursami wynoszącymi przynajmniej 1.20. 

Total VIP

Gra bez podatku to nie wszystko i w tym momencie przedstawimy kolejny bonus totalbet. W TOTALbet kod promocyjny działa też na Total VIP – czyli program lojalnościowy dla najbardziej aktywnych klientów.

Omawiany program lojalnościowy również można zaklasyfikować jako stałą ofertę tego bukmachera. Rejestracja z kodem od Zagranie gwarantuje bonusy VIP na start. Użytkownicy, którzy lojalnie będą obstawiać u tego bukmachera przez dłuższy czas mogą korzystać również z pozostałych atrakcji, takich jak Total VIP. Na start w tym programie można uzyskać bonus freebet 10 zł.

 

TOTALbet kod promocyjny – co jeszcze w ofercie?

Rejestrując się w TOTALbet z kodem promocyjnym możesz liczyć na pełną ofertę – chodzi tutaj o zakłady bukmacherskie (przedmeczowe/live), zakłady na gry karciane i sporty wirtualne. Ten legalny operator oferuje też typy na politykę, e-sport oraz zdarzenia rozrywkowe np. konkurs Eurowizji.

oferta z kodem totalbet

Zakłady live i transmisje na żywo

Korzystając z zakładów bukmacherskich TOTALbet możesz oglądać mecze “na żywo” w transmisjach live. Ta funkcja ostatnimi czasy zyskała na ważności, ze względu na ograniczony dostęp do niektórych transmisji na żywo w telewizji. Niektóre spotkania możemy zobaczyć tylko online i tutaj przychodzą z pomocą polscy bukmacherzy, w tym TOTALbet.

Transmisjom oczywiście towarzyszą zakłady na żywo. To produkt, który przypadnie do gustu profesjonalnym typerom. Mnogość kursów, transmisje video i przyjazny interfejs – to elementy, które przemawiają na korzyść zakładów live u tego bukmachera. Jeśli chcesz wypłacić bonus, to do obrotu również można wykorzystać zakłady na żywo.

TOTALbet aplikacja

Zarejestrowani gracze TOTALbet mają do dyspozycji oprócz strony internetowej również aplikację. W aplikacji mobilnej również możesz zarejestrować konto z kodem promocyjnym, nie musisz w tym celu siadać do komuptera, jeśli nie jest Ci po drodze. To oprogramowanie na iOS i Androida, które gwarantuje pełny zakres możliwości, jeśli chodzi o typowanie zakładów, dokonywanie płatności i korzystanie z funkcji takich jak transmisje live, cash out, gry karciane itd.

aplikacja totalbet wizualizacja ekranów

Aplikacja mobilna nie ogranicza użytkownikowi w żaden sposób dostępu do bonusów TOTALbet, a także pozostałych promocji. W telefonie działają wszystkie oferty specjalne takie jak bonus urodzinowy, ranking Total Games, bezpieczny zakład i Total BOOST. Aplikacja nie wiąże się z dodatkową ofertę, a jest po prostu nowym nośnikiem zakładów.

Opinie o zakładach TOTALbet

TOTALbet zakłady bukmacherskie sp słyną ze stosunkowo niskiej marży, co pozwala temu bukmacherowi oferować dobre kursy. To bukmacher z bardzo szeroką ofertę na piłkę nożną, pozostałe sporty, a także e-sport. Firma TOTALbet zakłady bukmacherskie podążają za najnowszymi trendami, dlatego od dawna posiada w ofercie sporty wirtualne i gry karciane.

TOTALbet ma wysokie i atrakcyjne bonusy, co także przekłada się na dobre recenzje. To bukmacher, który zdobył ugruntowaną pozycję na rynku i wydaje się, że z biegiem czasu może notować tylko lepsze oceny. Co jeszcze pozytywnie wpływa na opinie o omawianym bukmacherze? Z całą pewnością bonus powitalny TOTALbet na który składają się: TOTALbet bonus od depozytu, darmowy zakład oraz zakład bez ryzyka. Atutem jest również gra bez podatku.

Potrzebujesz więcej argumentów? Szerzej omawiamy ten temat i dostarczamy ich w tekście poświęconym opiniom o TOTALbet – zarówno ekspertów, jak i graczy.

FAQ

❓ Jaki jest kod promocyjny TOTALbet?

Kod promocyjny TOTALbet to ZAGRANIE. Wpisz ten kod podczas rejestracji u bukmachera. Jeśli klikniesz w baner na naszej stronie i przejdziesz do rejestracji - kod zostanie wpisany automatycznie.

🎁 Co otrzymam za TOTALbet kod promocyjny?

Za kod uzyskasz darmowe zakłady (bez konieczności wpłaty) w łącznej kwocie 35 zł, zakład bez ryzyka ze zwrotem na depozyt do 200 zł, a także 100% do 5000 zł od wpłaty.

⌛ Ile mam czasu na obrót bonusem od depozytu?

90 dni.

⌛ Ile mam czasu na wykorzystanie bonusu freebet?

7 dni.

⌛ Ile mam czasu na wykorzystanie zakładu bez ryzyka?

48 godzin.

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze