Totalbet koszulka
Totalbet koszulka
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 5000 zł od depozytu, 20 + 20 zł darmowy zakład, 250 zł - zakład bez ryzyka ze zwrotem na depozyt!

Odbierz darmowe środki za samą rejestrację!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 5000 zł, FREEBET: 20 + 20 zł BEZ RYZYKA (ZWROT NA DEPOZYT): 250 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Jaki jest TOTALbet kod promocyjny 2022?

Kod promocyjny do TOTALbet na najwyższe bonusy to ZAGRANIE. Gdy klikniesz w poniższy przycisk, zarejestrujesz konto na stronie bukmachera TOTALbet ze specjalnym kodem bonusowym. Oznacza to, że zostaniesz dopisany do listy graczy z wyjątkowymi promocjami powitalnymi! Dostaniesz aż:

 • 5000 zł bonusu od depozytu (po pierwszej wpłacie)
 • freebet o wartości 40 zł (darmowy zakład, bez Twojego wkładu)
 • cashback 250 zł zwrot na depozyt (ubezpieczenie zakładu – zwrot w razie przegranej)

W sumie: 5290 zł bonusu na start w TOTALbet


Uwaga! Jeśli nie wpiszesz podczas rejestracji na stronie TOTALbet kodu promocyjnego ZAGRANIE, niestety nie otrzymasz bonusów. Wypełniaj formularz uważnie.

Limitowany zakład bez ryzyka 200 zł 250 zł (21-24.01.2022 do g. 10:00)!

Jeśli widzisz ten komunikat, to od odebrania 250 zł na zakład bez ryzyka dzieli Cię 1 krok. Nie codziennie zdarza się taka możliwość.

Co trzeba zrobić? Kliknij w poniższy przycisk i zarejestruj się z kodem “ZAGRANIE” (wpisz w formularzu rejestracyjnym)!

Baner promujący zakład bez ryzyka w TOTALbet z kodem promocyjnym.

Zarejestruj się, obstaw i śpij spokojnie – albo pomnożysz środki, albo bukmacher zwróci Ci postawioną stawkę, jeśli Twój kupon okaże się przegrany!

zakładam konto 🔥 ››

TOTALbet kod promocyjny | Styczeń 2022

TOTALbet kod promocyjny 2022Pakiet bonusów o wartości 5290 zł ✔️
Kod promocyjny TOTALbetZAGRANIE
Bonus od depozytu5000 zł
Freebety na start20 + 20 zł
Zakład bez ryzyka250 zł
Gra bez podatku24/7
Ostatnia aktualizacja21.01.2022
Limitowana oferta tylko dla użytkowników, którzy założyli konto w TOTALbet z kodem promocyjnym ZAGRANIE

Zakład bez ryzyka do 200 zł ze zwrotem na konto depozytowe [TOTALbet oferta limitowana!]

Najważniejszą korzyścią wynikającą z wpisania kodu ZAGRANIE jest dostęp do ekskluzywnej oferty dla czytelników Zagranie.com – zakładu bez ryzyka aż do 200 zł. Co więcej, zwrot zostaje umieszczony nie na koncie bonusowym, lecz depozytowym!

Jesteśmy jednym z najlepszych partnerów legalnych bukmacherów, dlatego dysponujemy takim dodatkiem do standardowej oferty powitalnej TOTALbet. Bez kodu promocyjnego ZAGRANIE cashback nie obowiązuje!

✅ Oferta powitalna TOTALbet z kodem promocyjnym ZAGRANIE

 • 5000 zł bonus od depozytu
 • 20 zł + 20 zł freebet
 • 200 zł cashback na konto depozytowe!

❌ Oferta powitalna TOTALbet BEZ kodu promocyjnego ZAGRANIE

 • 5000 zł bonus od depozytu
 • 20 zł + 20 zł freebet
 • 0 zł cashback

Cashback na konto depozytowe – co to znaczy?

Cashback to nic innego jak zakład bez ryzyka. Oznacza to, że jako gracz stawiasz określoną kwotę na zakład, ale możesz być spokojny, bo w chwili przegranej zainwestowane środki wracają do Ciebie. To taki ukłon ze strony bukmachera w stronę nowego, niedoświadczonego gracza.

Ogólnie, w zależności od zasad promocji, zwrot może odbyć się na konto bonusowe lub depozytowe. W pierwszym przypadku otrzymujesz zwrot pieniędzy, ale są one zamrożone i aby to zmienić należy dalej zagrać (obrócić). Jeśli zaś kwota wraca na konto depozytowe, jak w TOTALbet, pieniądze są dosłownie Twoje i możesz je wypłacić bez dodatkowych warunków. Właśnie dlatego ta propozycja z naszym kodem jest tak lubiana przez typerów!

Zatem chcesz zgarnąć zakład bez ryzyka ze zwrotem na konto depozytowe?
Teraz jest ku temu doskonała okazja! Załóż konto w TOTALbet, klikając tutaj >> https://zagranie.com/go/totalbet. Dzięki temu otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 zł ze zwrotem na konto główne! Pierwszy kupon po rejestracji będzie kuponem bez ryzyka.

TOTALbet, tak jak pozostali bukmacherzy w Polsce, puszcza oko do czytelników zagranie.com i oferuje im specjalny kod promocyjny. Jak to możliwe? Jako jeden z największych portali sportowo-bukmacherskich mamy z nimi dobry kontakt i załatwiamy dla Was to, co najlepsze. W zakładach bukmacherskich nowi gracze otrzymują bonusy powitalne, ale z kodem bonusowym atrakcyjność takiej oferty dodatkowo rośnie. Tak jest w przypadku kodu promocyjnego do TOTALbet, z którego skorzystasz przy rejestracji konta.

Na Zagranie znajdziesz kod do TOTALbet, ale również specjalne kody do pozostałych bukmacherów. Dużym zainteresowaniem cieszą się kody promocyjne do STS, Fortuny, Betfan, Superbet i forBET. Sprawdź: kody do wszystkich bukmacherów.

Jeśli chcesz skorzystać z oferty i kodu bonusowego innego legalnego bukmachera, oto najciekawsze pakiety powitalne dla nowych graczy:

BukmacherBonus na startEkskluzywny kod promocyjny
STSbonus od depozytu do 1200 zł + 30 zł freebet + 234 zł zakład bez ryzyka (zwrot na konto depozytowe!)Odbierz kod
BETFANbonus od depozytu do 1000 zł + 600 zł zakład bez ryzykaOdbierz kod
Fortunabonus od 2. depozytu do 2100 zł + 20 zł freebet + 600 zł zakład bez ryzykaOdbierz kod
Superbetbonus od depozytu do 200 zł + 1300 zł zakład bez ryzyka + 34 zł freebet + 20 zł w aplikacji mobilnejOdbierz kod
forBETbonus od depozytu do 2080 zł + 200 zł zakład bez ryzyka + 200 zł MaxiZysk + 2 tyg. gra bez podatkuOdbierz kod

💡 Wskazówka: pamiętaj, że możesz założyć konto u kilku bukmacherów i korzystać z nich naprzemiennie. Oferta bonusowa i sportowa jest zróżnicowana, więc nie zawsze dobrym rozwiązaniem jest ograniczanie się do jednego operatora.

Jeśli chcesz odebrać kod promocyjny do bukmachera TOTALbet, a także skorzystać z powiększonych bonusów na start – to rozpocznij rejestrację online, klikając tutaj lub w baner w tym artykule.

Przechodząc automatycznie z naszego serwisu do totalbet.pl masz pewność, że kod promocyjny zostanie aktywowany.

Rejestracja z kodem promocyjnym TOTALbet [krok po kroku]

Czy trzeba wpisać kod promocyjny?

Kod już bardzo dobrze znasz, co dalej? Należy uzupełnić formularz rejestracyjny na stronie bukmachera i w ten sposób założyć konto gracza.


Ważne! W TOTALbet wcale nie musisz wpisywać kodu promocyjnego, żeby zgarnąć powiększony bonus. Wystarczy, że zarejestrujesz konto poprzez przejście do strony operatora zakładów z naszego odnośnika. Kliknięcie w link od Zagranie sprawi, że bukmacher z automatu przypisze Cię do właściwego kodu promocyjnego. A co za tym idzie – wypłaci Ci powiększone bonusy, czyli freebet, bonus od depozytu i zakład bez ryzyka. Jeśli jednak wejdziesz na stronę totalbet.pl niezależnie, wtedy pamiętaj o uzupełnieniu odpowiedniego pola hasłem “ZAGRANIE”.


Krótko mówiąc, opcje są dwie: możesz użyć ręcznej metody i samemu wpisać w formularz TOTALbet kod promocyjny ZAGRANIE lub kliknąć w link na naszej stronie, który przeniesie Cię do rejestracji i automatycznie umieści tam odpowiednie hasło, uprawniające do bonusów. W efekcie i tak korzystasz z naszego hasła rejestracyjnego, jednak w drugim przypadku zdejmujesz sobie z głowy konieczność pamiętania o kodzie.

Gdzie wpisać kod promocyjny TOTALbet?

Kod bonusowy, bo i tak można go nazwać, wpisuje się w formularzu rejestracyjnym, w kroku nr 1 w polu “kod promocyjny”, pod polem przeznaczonym na numer telefonu – wszystko zostało czytelnie oznaczone. Ten legalny bukmacher zastosował standardową metodę aktywacji kodu bonusowego. Bywają firmy bukmacherskie, którzy wymagają wprowadzenia kodu po rejestracji – w TOTALbet robisz to już na samym początku.

Pole na kod promocyjny TOTALbet - ZAGRANIE

Chcąc skorzystać z bonusu powitalnego zachęcamy do uwagi już na samym starcie. Skorzystanie z zakładów wzajemnych u tego operatora jest możliwe z wpisanym lub bez wpisanego kodu. W tym drugim przypadku nowy gracz pozbawia się możliwości uzyskania lepszego bonusu na start! Rozpoczęcie tej przygody z kodem bonusowym da Ci po prostu więcej środków na obstawianie kuponów.

Wiedza dotycząca tego, gdzie wpisać kod promocyjny pozwoli bez problemu wykonać rejestrację na bonusy VIP.

Jak wypełnić formularz rejestracyjny? Dokładna instrukcja

Założenie konta na potrzeby wykorzystania kodu promocyjnego w TOTALbet odbywa się bez dowodu osobistego. Operator uruchomił dla swoich klientów możliwość rejestracji bez okazywania od razu dokumentu tożsamości. Bukmacher takie formalności zostawił na potem, np. przed realizacją pierwszej wypłaty.

Do rejestracji w TOTALbet może przystąpić oczywiście pełnoletnia osoba.

Kiedy już rozpoczniesz rejestrację, to będziesz zmuszony uzupełnić dwa krótkie formularze, w których podaje się dane do logowania i informacje związane z danymi osobowymi.

Pierwszy krok rejestracji

Pierwszy krok rejestracji z kodem promocyjnym TOTALbet


Pierwszy formularz w procesie zakładania konta dotyczy takich danych jak: adres e-mail, hasło, numer telefonu.
Uwaga – podaj adres e-mail i telefon, z których faktycznie korzystasz. Niejednokrotnie bukmacher będzie chciał się z Tobą skontaktować – nie utrudniaj mu tego.

Ponadto należy zaznaczyć standardowe zgody, m.in. na przetwarzanie danych osobowych czy wysyłanie wiadomości marketingowych oraz oświadczyć zapoznanie się z regulaminem i fakt, że ukończyło się 18 lat.

W czwartym z kolei polu jest właśnie mniejsce na kod ZAGRANIE.

Drugi krok rejestracji

Drugi krok rejestracji w TOTALbet

W drugim formularzu rejestracji wpisujesz informacje o sobie (dane osobowe), czyli: imię, nazwisko, kraj, PESEL.

Pamiętaj, aby podać swoje prawdziwe dane – bukmacher będzie to weryfikował i nieuczciwi gracze zostaną odsunięci od gry.

Na koniec potwierdź chęć odebrania bonusu powitalnego (jeśli w poprzednim kroku wpisałeś nasz kod bonusowy, dostaniesz rzecz jasna nie tylko 5000 zł).

Trzeci krok rejestracji

Komunikat ukazujący się zarejestrowanemu graczowi TOTALbet

Jeśli poprawnie wypełnisz pola i nie pominiesz żadnego z nich, powinieneś zobaczyć taki komunikat.

Pomyślnie zakończysz proces rejestracji zaraz po tym jak odwiedzisz swoją skrzynkę i klikniesz w link aktywacyjny wysłany e-mailem.

Gotowe! W ten sposób zostałeś nowym graczem TOTALbet z aktywnym kodem promocyjnym!

Kolejne kroki

Po aktywacji swojego konta bukmacherskiego, wystarczy jeszcze dopełnić dwóch już końcowych formalności. Najpierw ustaw limity. Określają, ile pieniędzy i czasu będziesz mógł poświęcić na obstawianie w przyszłości. Operator wierzy w zdrowy rozsądek klientów, dlatego pozwala im samodzielnie zadecydować w tej kwestii, ale jednocześnie trzyma rękę na pulsie. Pilnuje, żeby gra za pośrednictwem jego strony była odpowiedzialną rozrywką, nieprzekraczającą granic.

Kiedy będziesz już mieć to za sobą, pozostanie wpłacić swoje pierwsze środki na grę. Do dyspozycji masz różne metody płatności, takie jak dotpay, BLIK, PayU czy Przelewy24.

TOTALbet promocje na start z kodem promocyjnym [szczegóły]

Promocje TOTALbet nie odbiegają od tych, które są dostępne w ofertach najlepszych bukmacherów w Polsce. Pod wieloma względami to TOTALbet wyznacza standardy, bo np. oferuje bardzo wysoki bonus od depozytu!
Z kodem promocyjnym odbierzesz:

 • Freebety 20 zł + 20 zł
 • Bonus 100% od wpłaty do 5000 zł
 • Zakład bez ryzyka do 200 zł

Generalnie za podanie kodu promocyjnego w TOTALbet możesz otrzymać 3 rodzaje bonusów bukmacherskich. Łącznie w tych 3 ofertach możesz zyskać aż 5240 zł. Promocje TOTALbet, jeśli chodzi o wartość, należą do czołówki specjalnych ofert w Polsce.

Kod promocyjny TOTALbet na bonus od depozytu w kwocie aż 5000 zł

Kwota 5000 zł bonusu w TOTALbet na pewno robi duże wrażenie. U wielu bukmacherów w Polsce można znaleźć tego rodzaju bonus, ale z zyskiem do 1000 lub 2000 zł. TOTALbet w tym przypadku znacząco przebił konkurencję, dlatego kod bonusowy do tego bukmachera jest często poszukiwany.

Bonus od depozytu 5000 PLN wymaga od gracza konkretnych działań, żeby pieniądze były gotowe do wypłaty.

Już na początku musimy zaznaczyć, że jak na tak dużą kwotę, to regulamin i warunki bonusu są dość zrozumiałe. Bukmacher nie stosuje mnożników kursów lub innych mechanizmów, które czasami pojawiają się na naszym rynku. To bonus, który działa w następujących sekwencjach:

 • rejestrujesz konto z kodem ZAGRANIE
 • robisz wpłatę
 • otrzymujesz bonus
 • obracasz bonus
 • możesz wypłacić wygrane i bonusowe środki

Co to znaczy obrócić bonus?

To nic innego jak zagrać za równowartość bonusu. Zwykle mówi się, że obrót jest kilkukrotny – jednokrotny (1x), dwukrotny (2x) itd. Oznacza to, że aby uznać bonus za obrócony, należy zagrać (postawić zakład) za jego kilkukrotność – w zależności od wymogów bukmachera.

Przykład: Gracz otrzymał 100 zł bonusu. Żeby móc sprezentowane środki wypłacić, należy obrócić go 3x. Zatem gracz powinien obstawić kupon za minimum 300 zł (wartość bonusu 100 zł x 3). Gdy to zrobi, pozostałe pieniądze są gotowe do wypłaty. Spokojnie, nie trzeba tego zrobić za jednym razem, możesz rozłożyć sobie uwalnianie na więcej kuponów po mniejszej stawce. Ważne, aby łącznie w tym przypadku zagrać za 300 zł.

W bonusie od depozytu TOTALbet podwaja wartość pierwszej wpłaty. Trzeba uwzględnić to, że minimalnie może to być 10 zł. Jak to działa? Dokonujesz wpłaty, a następnie tyle samo otrzymujesz od bukmachera w bonusie.
Co ciekawe, w przypadku tej promocji użytkownik ma też wybór obrotu, jaki chce stosować na bonusie.

Wpłacając 5000 zł – dokładnie tyle otrzymasz od TOTALbet. Jeśli obrócisz bonus, to będziesz mógł tę kwotę wypłacić na rachunek bankowy.

Zasady TOTALbet bonusu od depozytu w skrócie

 • podwojona zostaje Twoja pierwsza wpłata
 • minimalna kwota liczona do promocji: 10 zł
 • obrót bonusu zależy od wyboru gracza
 • możesz wybrać 4×4 – czterokrotny obrót na kuponach z czterema typami
 • możesz zdecydować się na 5×3 – pięciokrotny obrót w zakładach z trzema typami
 • bonus uwalnia się stopniowo – jednokrotny obrót uwalnia 20/25% bonusu (część kwoty wraca już na saldo główne, z którego możesz wypłacać)
 • do obrotu kwalifikują się zakłady AKO (akumulowane, składające się z kilku zdarzeń pojedynczych) z oferty przedmeczowej lub live
 • nie kwalifikują się sporty wirtualne i zakłady systemowe
 • minimalny kurs pojedynczego zdarzenia nie może być niższy od 1.25
 • gracz ma 90 dni na obrót

Zakład bez ryzyka w TOTALbet

W TOTALbet możesz zagrać pierwszy kupon po rejestracji bez ryzyka do 200 złotych!

Mówiąc prościej wpłacasz określoną kwotę na konto w TOTALbet i obstawiasz. Twój typ wszedł? Super! Cieszysz się wygraną. Kupon okazał się przegrany? Mówi się trudno, a operator wiedząc, że to Twoje początki, traktuje ten zakład jako trening i zwraca kwotę, którą normalnie byś stracił. Co najważniejsze – zwrot wraca na konto depozytowe i możesz od razu wypłacić środki. Nie musisz obracać kwotą bonusu, w przeciwieństwie do bonusu od depozytu, gdzie to jest wymagane. Pamiętaj tylko, że przy zwrocie potrącony zostanie 12% podatek. Przykładowo, jeśli zagrasz pierwszy kupon za 200 złotych, to w przypadku porażki na Twoje konto wróci 176 złotych do wypłaty.

Zasady zakładu bez ryzyka (cashback) w skrócie

 • obowiązuje wyłącznie z kodem rejestracyjnym ZAGRANIE
 • maksymalnie można uzyskać 200 zł zwrotu (stawka 228 zł minus podatek)
 • zwrot umieszczony zostaje na koncie depozytowym
 • promocja dostępna tylko na pierwszym kuponie w historii konta
 • minimalna stawka zakładu kwalifikującego się do promocji: 1 zł
 • udział biorą kupony solo lub AKO z dwoma zdarzeniami
 • łączny kurs kuponu nie może być niższy niż 1.2
 • obstawiać można wszystkie sporty, z wyłączeniem wirtualnych rozgrywek
opis promocji zakład bez ryzyka u bukmachera Totalbet

TOTALbet freebet na start – darmowe zakłady z kodem promocyjnym

Freebety w TOTALbet, które otrzymasz za podanie kodu promocyjnego, określane są jako 20+20. Dlaczego tak?

Dlatego, że jeden darmowy zakład, czyli 20 zł otrzymuje się od razu za rejestrację (bez depozytu). Rejestrujesz się i masz. Kolejne 20 zł we freebecie można zyskać, jeśli zrealizuje się określony zbiór czynności, których wymaga operator zakładów bukmacherskich. Wszystko składa się tak, że łącznie można w darmowych zakładach odebrać 40 zł.

Pierwszy bonus za rejestrację, a więc freebet na start 20 zł otrzymasz, jeśli dokonasz weryfikacji konta. To bonus przyznawany tylko na konto stałe, więc nie wystarczy tutaj kod promocyjny i szybka rejestracja. Potrzeba również zweryfikowania konta gracza tj. uzupełnienia w edycji konta większej ilości danych osobowych, a także wysłania zdjęcia/skanu dokumentu tożsamości np. dowodu osobistego. Kiedy bukmacher pozytywnie zweryfikuje Twoją tożsamość, to konto zostanie uzupełnione o darmowy zakład 20 zł. To ze strony TOTALbet bonus bez depozytu, bo do jego otrzymania wystarczy rejestracja i weryfikacja – bez konieczności wpłaty.

baner promujący freebet o wartości 40 zł w totalbet

Kod bonusowy umożliwia również zyskanie drugiego freebetu. Jednym z warunków jest postawienie zakładu, więc żeby nie zrobić tego bezmyślnie, możesz wykorzystać nasze typy dnia. To bonusowe 20 zł, które zostało podzielone na cztery darmowe zakłady po 5 zł. Aby otrzymać każdy z tych bonusów – trzeba dokonać innej czynności na stronie bukmachera. Dla przykładu dodatkowy freebet 5 zł otrzymasz po pierwszej wpłacie, a także wytypowaniu zakładu z salda depozytowego. Poniżej znajdziesz szczegóły, kiedy będą przyznawane poszczególne freebety:

freebety z kodem promocyjnym w totalbet - opis warunków promocji
 • freebet 5 zł – za udzielenie zgód marketingowych podczas rejestracji
 • darmowy zakład 5 zł – po zrobieniu pierwszej wpłaty na konto TOTALbet
 • freebet 5 zł – za obstawianie pierwszego zakładu z konta głównego
 • bonus 5 zł – za pierwszy zakład postawiony na sporty wirtualne

Zasady promocji darmowy zakład (freebet) w skrócie

 • maksymalnie można otrzymać 40 zł na darmową grę – bez wpłaty własnej
 • bonus jest podzielony na części: 20 zł, 5 zł, 5zł, 5zł, 5zł
 • zgromadzone środki można od razu przeznaczyć na grę
 • bonusy te mogą być wykorzystane jako darmowe zakłady na kuponach SOLO lub AKO po kursach minimalnych 2.00.

W TOTALbet kod bonusowy zapewnia dostęp do szerokiej oferty i pozwala na to, żeby odebrać bonus. Jeżeli liczysz na większą wygraną, to na polskim rynku bukmacherów właśnie TOTAL jest jednym z tych operatorów, którzy gwarantują wysokie kursy, a także dość szeroką i czasami unikalną ofertę. Tutaj można grać solo lub ako, a kupony są sprawnie rozliczane. Dzięki ofercie powitalnej, jak np. freebet możesz przetestować, czy odpowiada Ci ten bukmacher.

Podsumowanie promocji z kodem bonusowym w TOTALbet

W zamian za kod promocyjny TOTALbet pozwala skorzystać z: freebetów, bonusu od wpłaty (depozytu) oraz zakładu bez ryzyka (cashback).

Podsumowując: kod w TOTALbet gwarantuje Ci freebety w kwocie 40 zł, bonus od wkładu nawet do 5000 zł i zakład bez ryzyka do 200 zł. Dodatkowo możesz skorzystać ze stałych ofert specjalnych tego bukmachera. Kiedy już wykorzystasz bonus powitalny, to do Twojej dyspozycji będę pozostałe promocje TOTALbet. A tych jest sporo, bo bukmacher ten posiada rozbudowaną kategorię z promocjami na mecze i zakłady.

Jak obrócić bonus w TOTALbet?

Opisując bonus powitalny od depozytu wspominaliśmy, że gracz sam decyduje, jaki obrót dla siebie wybierze. Wyboru należy dokonać pomiędzy takimi opcjami jak: 4×4 lub 5×3. Co one oznaczają? To, że w pierwszej opcji obracasz bonus x4 na kuponach z minimum 4 typami. W drugiej możliwości obrót wynosi x5, ale możesz korzystać z zakładów AKO z trzema typami.

Wspominaliśmy już o kwestii obrotu, ale podsumujmy to sobie w przejrzystej tabeli. Poniżej znajdziesz warunki, które musisz spełnić, aby móc bonusowe środki uwolnić z konta bonusowego. Następnie możesz nimi już dowolnie grać lub wypłacić.

Rodzaj bonusuMin. wpłata/stawkaObrót bonusemCzas na obrót bonusem
Zakład bez ryzyka 200 PLN1 złBrak – zwrot na depozyt30 dni
Bonus od depozytu 5000 PLN10 zł4x, AKO min. 3, po minimalnym kursie zdarzenia 1.2590 dni
Freebet 40 PLNbrak1x, po minimalnym kursie 2.007 dni

To, jaki obrót wybierzesz, od razu będzie miało przełożenie na to, jak będziesz otrzymywał gotówkę z obrotu. TOTALbet wprowadził takie narzędzie, które umożliwia odbiór części bonusu już po jednokrotnym obrocie. Wygląda to tak, że w obrocie 4×4 – otrzymasz 25% bonusu po dokonaniu jednokrotnego obrotu, a w opcji 5×3 – zyskasz 20% po wykonaniu obrotu x1. Wszystko sprowadza się do tego, że operator pozwala wypłacić część bonusu po dokonaniu stosowanego obrotu. W ten sposób nie trzeba czekać na 100% obrotu, żeby wypłacić bonus. Z perspektywy gracza to korzystne rozwiązanie, powinno Ci przypaść do gustu.

Freebety w TOTALbet obrotowi nie podlegają. Oznacza to, że jeśli wygrasz zakład przy ich użyciu, to pieniądze są Twoje. Trzeba pamiętać tylko o tym, żeby grać kupony za darmowe zakłady z kursem minimalnym 2.00.

Promocje dla stałych graczy w TOTALbet [najciekawsze propozycje]

Bonusy bukmacherskie w TOTALbet czekają nie tylko na nowych, ale też stałych graczy. Promocji dla tych drugich jest wiele – zwłaszcza wtedy, kiedy rozgrywane są ważne mecze w świecie piłki nożnej, a także odbywają się inne głośne wydarzenia sportowe. TOTALbet to bukmacher z wieloma sekcjami takimi jak sport, sporty wirtualne i gry karciane. Tak więc w każdym z tych działów oferuje promocje dla zarejestrowanych klientów.

Gra bez podatku

TOTALbet jako jeden z nielicznych bukmacherów w Polsce wciąż oferuje promocję gry bez podatku. U tego bukmachera zagrasz bez potrącenia 12% zakłady przedmeczowe i live – akumulowane. Do promocji kwalifikuje się każdy kupon z minimum trzema typami z kursami wynoszącymi przynajmniej 1.20. Co więcej, jeśli mowa o zakładach live to bez podatku możesz obstawiać również kupony SOLO – za każde trzy wygrane takie zakłady bukmacher doliczy do jednego kwotę niwelującą podatek.

Total VIP

W TOTALbet działa też Total VIP – czyli program lojalnościowy dla najbardziej aktywnych klientów.

Program lojalnościowy Total VIP również można zaklasyfikować jako stałą ofertę tego bukmachera. Rejestracja z kodem od Zagranie gwarantuje bonusy VIP na start. Użytkownicy, którzy lojalnie będą obstawiać u tego bukmachera przez dłuższy czas mogą korzystać również z pozostałych atrakcji, takich jak Total VIP. Na start w tym programie można uzyskać bonus freebet 10 zł. To jednak nie główna promocja tego programu. Najważniejsze to cashback sięgający 20%, który dotyczy obrotu wykonanego w poprzednim tygodniu (bilans, czyli czy są to wygrane czy przegrane kupony – nie ma znaczenia, liczy się regularna gra i uplasowanie na liście najbardziej aktywnych graczy). Dołączając do programu VIP Gold i zajmując miejsce w pierwszej setce rywalizujących typerów można zyskać zwrot postawionych środków w określonej kwocie.

Aby zostać objętym programem należy w ciągu tygodnia uzyskać co najmniej 3500 punktów. Jak zbierane są punkty? Za każde 1 zł, które zagrasz – otrzymujesz 1.2 punktów Total VIP.

TOTALbet BOOST

W TOTALbet bonus powitalny to świetna sprawa, ale wiadomo, że na tej promocji świat typera się nie kończy. Użytkownicy po to rejestrują konto, żeby nieco dłużej obstawiać zakłady wzajemne. U tego buka można to robić po jeszcze wyższych kursach, dzięki ofercie Total BOOST. Co to za akcja? Kursy BOOST są popularne na polskim rynku zakładów, bo oznaczają zdarzenia bez marży (lub z niższą marżą). Nic Ci to nie mówi? Ok, to wyjaśnimy szczegóły.

W Total BOOST masz większą wygraną, bo wcześniej grasz po większych kursach. Jedno wynika z drugiego. Kursy bukmacherskie w TOTALbet są wysokie, a dzięki Total BOOST są jeszcze wyższe. Oczywiście tą akcją są objęte tylko wybrane zdarzenia sportowe, które sprawdzisz na stronie operatora.

Rankingi

Bukmacher konstruując swoje promocje bukmacherskie, postwił na grywalizację. Co to takiego? Najprościej mówiąc nic innego jak dostarczanie fanu obstawiającym, którzy oprócz obstawiania i wygrywania, mogą jeszcze ścigać się w rankingach typerów o dodatkowe nagrody. Obecnie działają rankingi dla fanów sportów wirtualnych, NBA oraz gier karcianych na żywo. Weźmy na tapet ostatni z nich. Jeśli lubisz śledzić i obstawiać rozgrywki m.in. Pokera czy BlackJacka to dobrze się składa. Obstawiaj kupony SOLO lub AKO z minimum jednym zdarzeniem z oferty Total Games, a zaliczysz się do rankingu i dostaniesz szansę na zgarnięcie gotówki, freebetów i piłek. Więcej szczegółów na stronie operatora zakładów wzajemnych.

TOTALbet z kodem promocyjnym – co jeszcze w ofercie?

Rejestrując się w TOTALbet z kodem promocyjnym możesz liczyć na pełną ofertę – chodzi tutaj o zakłady bukmacherskie (przedmeczowe/live), zakłady na gry karciane i sporty wirtualne. Ten legalny operator oferuje też typy na politykę, e-sport oraz zdarzenia rozrywkowe np. konkurs Eurowizji.

oferta z kodem totalbet

Zakłady live i transmisje na żywo

Korzystając z zakładów bukmacherskich TOTALbet możesz oglądać mecze “na żywo” w transmisjach live. Ta funkcja ostatnimi czasy zyskała na ważności, ze względu na ograniczony dostęp do niektórych transmisji na żywo w telewizji. Niektóre spotkania możemy zobaczyć tylko online i tutaj przychodzą z pomocą polscy bukmacherzy, w tym TOTALbet. Jeśli miałbyś wątpliwości, gdzie zobaczyć na żywo interesujący Cię mecz, wejdź na Zagranie – w specjalnej sekcji regularnie informujemy gdzie i co jest transmitowane: sprawdź najbliższe transmisje.

Transmisjom oczywiście towarzyszą zakłady na żywo. To produkt, który przypadnie do gustu profesjonalnym typerom. Mnogość kursów, transmisje video i przyjazny interfejs – to elementy, które przemawiają na korzyść zakładów live u tego bukmachera. Jeśli chcesz wypłacić bonus, to do obrotu również można wykorzystać zakłady na żywo. Użytkownicy często zapominają o tym, że obracając bonus mogą grać typy przedmeczowe i na żywo.

TOTALbet aplikacja

Zarejestrowani gracze TOTALbet mają do dyspozycji oprócz strony internetowej również aplikację. W aplikacji mobilnej również możesz zarejestrować konto z kodem promocyjnym, nie musisz w tym celu siadać do komuptera, jeśli nie jest Ci po drodze. To oprogramowanie na iOS i Androida, które gwarantuje pełny zakres możliwości, jeśli chodzi o typowanie zakładów, dokonywanie płatności i korzystanie z funkcji takich jak transmisje live, cash out, gry karciane itd.

Aplikacja jest darmowa i możliwa do pobrania w App Store oraz ze strony totalbet.pl.

aplikacja totalbet wizualizacja ekranów

Aplikacja mobilna nie ogranicza użytkownikowi w żaden sposób dostępu do bonusów TOTALbet, a także pozostałych promocji. W telefonie działają wszystkie oferty specjalne takie jak bonus urodzinowy, ranking Total Games, bezpieczny zakład i Total BOOST. Aplikacja nie wiąże się z dodatkową ofertę, a jest po prostu nowym nośnikiem zakładów.

To tak w skrócie – po więcej informacji i recenzję aplikacji kliknij tutaj.

Cashout

Funkcja Cashout to coś, o czym trzeba wspomnieć. To swego rodzaju wyjście awaryjne z sytuacji, w której gracz czuje, że pali mu się grunt pod nogami. Jak to działa?

Jak działa cashout?

Przykład: gracz zagrał 5 zdarzeń na kuponie akumulowanym. Ma do wygrania 350 zł. Spośród 5 typów, 4 już zostały rozstrzygnięte jako wygrane. Ostatni typ wydaje się być ryzykowny i może sprawić, że kupon będzie przegrany. Ostatni mecz już się zaczął. Wtedy właśnie jest miejsce na decyzję o skorzystaniu z Cashout. Gracz wypłaca część możliwej do wygrania na tym kuponie kwoty, nie czekając na rozstrzygnięcie ostatniego zdarzenia
.

Cashout u bukmacherów to sposób na ograniczenie ryzyka, zachowawcze podejście do gry. Kiedy obstawiający zdecyduje się skorzystać z tej opcji awaryjnej, wystarczy, że kliknie widoczny przy kuponie przycisk Sprawdź Cashout > Wypłać.

Warto tutaj wspomnieć, że TOTALbet chwali się najszybszymi wypłatami na rynku – w 8 minut, niezależnie od dnia tygodnia i pory. Pamiętaj tylko, że dzienny limit wypłaty w tak ekspresowym tempie to 5000 zł.

Opinie o zakładach bukmacherskich TOTALbet

Zakłady bukmacherskie TOTALbet słyną ze stosunkowo niskiej marży, co pozwala temu bukmacherowi oferować dobre kursy. To bukmacher z bardzo szeroką ofertę na piłkę nożną, pozostałe sporty, a także e-sport. Firma TOTALbet podąża za najnowszymi trendami, dlatego od dawna posiada w ofercie sporty wirtualne, a od niedawna również gry karciane.

TOTALbet ma wysokie i atrakcyjne bonusy, co także przekłada się na dobre recenzje. To bukmacher, który zdobył ugruntowaną pozycję na rynku i wydaje się, że z biegiem czasu może notować tylko lepsze oceny. Szerzej omawiamy ten temat w recenzji TOTALbet.

Za silne strony TOTALbet uznajemy bonusy na start, a więc bonus od wpłaty, bezpieczny zakład (cashback) i freebet. Total bonus ma wiele do zaoferowania również stałym klientom. Promocje bukmacherskie na totalbet.pl i w mobilnej aplikacji mogą być używane w zakładach sportowych i sportach wirtualnych. Widać, że bukmacher TOTALbet stara się tak organizować akcje specjalne, żeby aktywizować klientów w grach karcianych i zdarzeniach virtualnych. Robi to m.in. oferując ranking Total Games.

Ranking bukmacherów pokazuje, że TOTALbet zdobywa coraz to większą sympatię typerów. Bukmacher poszedł na współpracę z Punchdown i FEN. W ten sposób bonus powitalny dociera też do fanów sportów walki, którzy emocjonują się pojedynkami na policzkowanie i starciami MMA.

W klasyfikacji bukmacherów na Zagranie.com TOTALbet krok po kroku idzie w górę, co pokazuje, że typerzy mają co do niego dobre zdanie. Na pewno można wyróżnić go za przyjazną rejestrację konta, bonusy powitalne, czy prostą instrukcję krok po kroku jak grać. U nas przeczytasz także analizy pod ważne mecze z wykorzystaniem oferty właśnie TOTALbet. Głównym punktem w zakładach tego bukmachera jest naturalnie piłka nożna, ale nie brakuje też opcji na żużel, tenis, koszykówkę, czy nawet esport. Widać, że to operator, który stale się rozwija i stawia na nowe rzeczy. Dlatego też warto się mu bliżej przyjrzeć, gdy będziecie szukali nowego operatora.

FAQ

Jaki jest kod promocyjny TOTALbet?

Kod promocyjny TOTALbet to ZAGRANIE. Wpisz ten kod podczas rejestracji u bukmachera. Jeśli klikniesz w baner na naszej stronie i przejdziesz do rejestracji - kod zostanie wpisany automatycznie.

Co otrzymam za TOTALbet kod promocyjny?

Za kod w TOTALbet uzyskasz dwa freebety po 20 zł, a także 100% do 5000 zł od depozytu i zakład bez ryzyka do 250 zł! To limitowana oferta dla czytelników naszego serwisu, niedostępna na innych stronach.

Co to znaczy, że otrzymam zwrot na konto depozytowe?

Oznacza to, że będziesz mógł od razu przeznaczyć środki na dalszą grę lub wypłacić. Często w takiej promocji kasa wraca na konto bonusowe. Wtedy należy zagrać za określoną kwotę (zrobić obrót), żeby pieniądze zostały uwolnione i przeniesione na depozyt - zachowanie wyjściowej kwoty jest wtedy utrudnione.

Ile mam czasu na obrót bonusem od depozytu?

90 dni.

Ile mam czasu na wykorzystanie freebeta?

7 dni.

Zaloguj się aby dodawać komentarze