Betcris bonus powitalny VIP już jest. We współpracy z bukmacherem przygotowaliśmy specjalny, dodatkowy bonus na start. Podstawowa oferta wraz z dodatkowym bonusem Betcris dla naszych czytelników wyposaża nowych graczy w pokaźny pakiet bonusów powitalnych.

Sprawdź, jaki jest kod promocyjny Betcris, gdzie go wpisać i jak odebrać w Betcris bonus VIP.

Promocja powitalna bukmachera Betcris.

Betcris kod promocyjny – Profity Sierpień 2022

Szczegóły bonusu powitalnego 2022 ✔️Pakiet 550 PLN
Kod promocyjny BetcrisZAGRANIE
(aktywny wkrótce)
Zakład bez ryzyka500 PLN
Freebet50 PLN
Specjalny bonus powitalny
tylko od Zagranie.com
🎁
(wkrótce)
Gra bez podatkucodziennie zwrot do 100 zł
Ostatnia aktualizacja01.08.2022

Jaki jest kod promocyjny Betcris?

Aktualny kod promocyjny Betcris: ZAGRANIE
(aktywny wkrótce)

Przejdź do rejestracji, klikając w baner na tej stronie. Wpisz na stronie Betcris kod promocyjny, który widzisz powyżej.

Betcris jest już kolejnym bukmacherem na polskim rynku zakładów bukmacherskich. To zagraniczny operator, który dopełnił wszelkich formalności, aby wejść na polski rynek i stać się legalnym podmiotem. Jak każdy szanujący się bukmacher Betcris zabiega o zainteresowanie nowych klientów i oferuje pakiet powitalny.


W standardzie na start można otrzymać od Betcris bonus powitalny o wartości 550 zł. Składają się na niego: zakład bez ryzyka oraz freebet.

Mało?

Wykorzystaj w Betcris kod promocyjny “ZAGRANIE” i odbierz dodatkowy bonus dla nowych graczy.
To specjalny pakiet powitalny VIP, który przygotowaliśmy wspólnie z bukmacherem. Wpisz kod podczas procesu rejestracji na stronie Betcris.

(Kod będzie aktywny wkrótce – czekaj na więcej informacji)


Jak odebrać w Betcris bonus?

👉 Załóż konto gracza.
Aby odebrać w Betcris bonus powitalny – którykolwiek – należy uprzednio założyć konto na jego stronie. To standardowa i prosta procedura, której wymaga każdy legalny bukmacher. W Betcris proces rejestracji składa się z trzyczęściowego formularza. Miejsce na kod bonusowy “ZAGRANIE” znajdziesz na pierwszej stronie.

👉 Zaznacz zgody marketingowe.
To konieczne, aby odebrać bonusy. Możesz to zrobić jeszcze podczas procesu rejestracji konta, zaznaczając “Tak” w sekcji “Powiadomienia”.

👉 Utwórz konto stałe.
Po prostu pozwól bukmacherowi zweryfikować swoją tożsamość. Wystarczy uzupełnić brakujące dane w ustawianiach profilu oraz przesłać skany lub zdjęcia dowodu osobistego bądź paszportu. Poskutkuje to zmianą konta tymczasowego na konto stałe.

👉 Wpłać pierwszy depozyt.
Zakład bez ryzyka wymaga wpłaty własnych środków na grę. Aby go odebrać, należy wpłacić i obstawić za min. 20 zł. W Betcris freebet uzależniony jest od pierwszej wpłaty, a tym samym stawki pierwszego zakładu – jeśli chcesz go zdobyć, zagraj za pierwszym razem za min. 50 zł.

Bonus powitalny Betcris 2022

Nowi bukmacherzy muszą zrobić wiele, aby wyróżnić się na tle istniejących operatorów. Często do tego wykorzystują bonusy powitalne, poprzez które chcą zbudować jak najszersze grono graczy. Bonusy Betcris już są do Twojej dyspozycji – sprawdźmy, ile można zyskać od tego legalnego bukmachera z uwzględnieniem naszego kodu promocyjnego.

Zakład bez ryzyka do 500 PLN

Pierwszy bonus Betcris to zakład bez ryzyka.

Wymaga on od użytkownika wykonania pierwszej wpłaty na konto. Przyznawany jest w oparciu o depozyt w odpowiedniej kwocie i zagrany pierwszy kupon – w razie przegranej. Mówiąc prościej, jeśli graczowi nie poszczęści się podczas pierwszego zakładu, operator zwróci mu postawione pieniądze w formie bonusu podlegającego warunkom obrotu.

Warunki promocji zakład bez ryzyka:

 • Załóż konto i wykorzystaj kod promocyjny: ZAGRANIE (aktywny od 30.07.2022 r.).
 • Podczas rejestracji zaznacz zgody marketingowe.
 • Po zalogowaniu do profilu uzupełnij brakujące dane i utwórz konto stałe.
 • Wpłać depozyt i obstaw za min. 20 zł zakład SOLO lub kupon AKO z kursem całkowitym min. 1.80.
 • W razie wygranej – wypłać od razu pomnożone środki!
 • W razie przegranej środki trafiają na konto bonusowe – obróć zwrotem 3-krotnie (po prostu zagraj za trzykrotność zwróconej stawki) na kuponach AKO z min. 3 zdarzeniami, gdzie kurs minimalny każdego z nich to 1.30.
 • Wypłać zgromadzone pieniądze na swoje konto bankowe.

Warto wiedzieć:

 • Maksymalna kwota zwróconej stawki w formie bonusu to 500 zł.
 • Kwota bonusu to równowartość stawki – bukmacher nie pomniejsza zwrotu o podatek od stawki.
 • Promocją objęty jest pierwszy kupon w historii konta – niezależnie czy wygrasz, czy przegrasz, zakład bez ryzyka będzie wykorzystany.
 • Czas na weryfikację konta: do 14 dni od wpłacenia pierwszego depozytu (lub można zacząć od weryfikacji konta, potem przelać środki).
 • Czas na obrót: 7 dni.
 • Czas na skorzystanie z zakładu bez ryzyka: do 90 dni po założeniu konta stałego.
 • Do obrotu zaliczają się zakłady przedmeczowe i na żywo, z wyłączeniem zakładów na sporty wirtualne i gry karciane.

Freebet powitalny 50 PLN

Drugi bonus na start to darmowy zakład.

Nie jest to klasyczny bonus bez depozytu, ponieważ wymaga od gracza wpłaty. To, czy go otrzymasz, zależy od wysokości stawki na pierwszym kuponie. Każdy, kto obstawi pierwszy zakład za minimum 50 zł, otrzyma w Betcris freebet, czyli postawi drugi kupon za darmo.

Warunki promocji freebet powitalny:

 • Wpłać min. 50 zł w ramach pierwszego depozytu.
 • Obstaw pierwszy zakład za tę kwotę lub wyższą, minimalny kurs kuponu to 1.80.
 • Darmowy zakład zostanie Ci przyznany i drugi kupon zagrasz na koszt bukmachera.
 • Wykorzystaj freebet Betcris na kuponie akumulowanym z przynajmniej 3 pozycjami, każda z kursem min. 1.30. Z promocji wyłączone są zakłady bukmacherskie na sporty wirtualne i gry karciane.

Warto wiedzieć:

 • Kwota darmowego zakładu jest stała i wynosi 50 zł, niezależnie od tego, czy wpłacisz depozyt w kwocie 50 zł czy więcej.
 • Maksymalna wygrana pochodząca z darmowego zakładu to 2000 zł.
 • Bonus powitalny jest możliwy do odebrania przez 90 dni od daty rejestracji.
 • Przyznany już freebet należy wykorzystać w ciągu 7 dni.

💡 Wskazówka: Wpłać pierwszy depozyt w wysokości 50 zł lub więcej.

Co prawda odebranie zakładu bez ryzyka możliwe jest już przy depozycie 20 zł, jednak wtedy ominie Cię bonus bez depozytu. 50 zł to najniższa kwota dająca maksimum korzyści do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Jak obrócić bonus Betcris?

Rodzaj bonusuMin. wpłata/stawkaObrót bonusuCzas na obrót
Zakład bez ryzyka do 500 PLNPierwszy depozyt. min. 20 PLN3x, kupon AKO min. 3, kurs każdego zdarzenia min. 1.307 dni
Freebet 50 PLNPierwszy depozyt min. 50 PLN1x, kupon AKO min. 3, kurs każdego zdarzenia min. 1.307 dni

Promocje Betcris dla stałych graczy

Omawiany operator posiada również spory wachlarz promocji dla stałych klientów. Stałych, czyli takich, którzy wykorzystali w Betcris kod promocyjny i pakiet powitalny, ale nie stracili ochoty na grę. Na jego stronie można zapoznać się z pełną ofertą promocji, jednak poniżej zaprezentujemy po krótce najciekawsze propozycje. Pamiętaj, że to nie koniec, bo nie uwzględniają one czasowych ofert np. na mecze Ligi Mistrzów czy występy polskiej reprezentacji. Betcris ma w zwyczaju oferować bonusy również na pojedyncze zdarzenia takie jak mecze Ekstraklasy lub turnieje tenisa ziemnego.

Totalny zwrot podatku

Podatek od stawki, do odprowadzania którego są zmuszeni legalni bukmacherzy, jest zmorą każdego typera. Betcris wyszedł z pomysłem, który ma poprawić tę sytuację w odczuciu graczy.

Zasady są naprawdę proste. Wystarczy po prostu postawić kupon, spełniający następujące warunki:

 • przynajmniej 3 zdarzenia
 • minimalny kurs pojedynczego zdarzenia 1.30
 • minimalna stawka kuponu 10 PLN

Jeśli Twój kupon będzie wygrany, bukmacher Betcris zwróci w formie bonusu 100% podatku od stawki, który zapłaciłeś. Maksymalnie w ciągu dnia można odebrać 100 PLN zwrotu. Promocja obowiązuje codziennie i jest rozliczana każdego dnia. Darmowy zakład można wykorzystać na kuponie o takich samych wytycznych, co powyżej, w ciągu 3 dni.

Predictor Betcris

Operator stworzył konkurs, który pozwala wejść na jeszcze inny poziom typowania. Co tydzień uruchamia kolejną rundę, której uczestnicy mają za zadanie wytypować wyniki 8 wybranych meczów. Następnie po zakończeniu spotkań zdobywają punkty za poprawne typy. Dodatkowo jeden z nich mogą wcześniej oznaczyć jako ten, za który zgarną podwójną liczbę oczek.

Po zakończonej rundzie uczestnicy sprawdzają, na której pozycji w rankingu udało im się znaleźć. Pierwszych 10 miejsc zostaje nagrodzonych freebetami. W każdym tygodniu Betcris rozdaje bonusy o łącznej wartości aż 3000 PLN na zakłady bukmacherskie!

Kursowy BOOST

Co oznacza kursowy BOOST w Betcris? Otóż to samo, co w Betclic, TOTALbet i BETFAN – to popularna forma promocji na polskim rynku zakładów wzajemnych. Chodzi o podwyższone kursy na mecze piłki nożnej i pozostałych dyscyplin. Codziennie w tej specjalnej ofercie Betcris pojawiają się wydarzenia, które po prostu można zagrać po lepszych kursach. Tego typu akcja promocyjna potrafi zrekompensować marżę, jaką na co dzień legalny bukmacher nakłada na swoje przeliczniki. To promocja, która obowiązuje w obrębie oferty przedmeczowej. Aby być na bieżąco z kursami BOOST należy kontrolować to, co dzieje się w zakładce BOOST na stronie betcris.pl.

Wygrana pochodząca z zakładu z podwyższonym kursem trafia nie na konto bonusowe, lecz automatycznie na konto główne, z którego można od razu zlecić wypłatę do banku.

American Dream

Ciekawa opcja dla fanów rozgrywek zza oceanu. Promocja obowiązuje w każdą niedzielę. Aby wziąć w niej udział i otrzymać dodatkowy freebet należy wpłacić środki i obstawić za minimum 50 PLN kupon AKO z przynajmniej 3 zdarzeniami. Pamiętaj, że kurs każdego z nich musi wynieść przynajmniej 1.30. Ważne również, aby na kuponie znajdowały się wyłącznie typy na: NBA, NHL, NFL, MLB oraz MLS.

Nieważne, czy kupon wejdzie – za spełnienie powyższych warunków gracz otrzymuje darmowe 20 PLN na dalszą grę.

Betcris+

Promocja Betcris+ bez wątpienia zadowoli fanów długich taśm. To zakłady akumulowane, które składają się z kilku, kilkunastu, a nawet kilkudziesięciu typów. Dodając do kuponu kolejne zdarzenie automatycznie powiększasz bonus od wygranej. Minimalnie może wynosić on 5% przy selekcji złożonej z pięciu typów. Maksymalnie 100%, ale wtedy na kuponie trzeba zagrać aż 24 zdarzenia! Wygrane w ramach Betcris+ nie podlegają obrotowi.

25 PLN dla fanów e-sportu

Często typujesz e-sport? W takim razie w Betcris możesz uzyskać kolejny bonus! Wystarczy, że w ciągu tygodnia zagrasz przynajmniej pięć kuponów z kursem minimalnym 1.85 za łączną sumę 100 PLN. To pozwoli zyskać bonus 25 PLN, który pojawi się na Twoim koncie w czwartek. Jeśli w kolejnym tygodniu znowu uda Ci się spełnić warunki promocji, możesz liczyć na kolejne profity.

Bonus otrzymasz za kupony SOLO i AKO grane w trybie przedmeczowym oraz live z sekcji zakładów e-sportowych.

Betcris rejestracja – jak założyć konto? [INSTRUKCJA]

Odebranie bonusu Betcris wiąże się z zarejestrowaniem konta. Betcris przewiduje możliwość tworzenia konta z kodem na start. Co to oznacza? To że po wpisaniu kodu promocyjnego użytkownik może liczyć na większe bonusy bukmacherskie. Jeśli uważnie śledzisz portal Zagranie, to wiesz, że jesteśmy jednym z najlepszym serwisów, który specjalizuje się w kodach promocyjnych.

W Betcris skorzystasz z szybkiej rejestracji bez dowodu (konto tymczasowe), ale w takiej sytuacji użytkownik musi liczyć się z pewnymi ograniczeniami. Na pewno tym najbardziej uciążliwym będzie brak możliwości odbioru bonusu na start, a także wykonywania wypłat na konto bankowe. Operator nagradza tylko tych typerów, którzy zweryfikują dane osobowe i dzięki temu zmienią konto tymczasowe na konto stałe. W związku z tym warto przejść proces weryfikacji jak najszybciej.

Betcris rejestracja - formularz na stronie bukmachera.

Zacznijmy jednak od początku, aby nie było wątpliwości. Jak wygląda rejestracja? Dokonasz jej w serwisie betcris.pl. Wybierając przycisk “rejestracja” otworzysz formularz, w którym trzeba wpisać:

 • e-mail,
 • login,
 • hasło,
 • numer telefonu,
 • kod weryfikacyjny (wysłany na Twój telefon SMSem),
 • Betcris kod promocyjny: ZAGRANIE.

Naciśnięcie przycisku “dalej” przeniesie Cię do drugiego formularza rejestracji, w którym wpisuje się:

 • imię,
 • nazwisko,
 • obywatelstwo,
 • PESEL,
 • pochodzenie środków pieniężnych (wybór z listy propozycji).

Na końcu rejestracji ustalasz limity stawek. Tam też możesz opcjonalnie zaznaczyć zgody na przesyłanie materiałów marketingowych (rekomendujemy, abyś mógł zyskać profity dla nowych graczy). W jednej rubryce potwierdzasz też oświadczenie o pełnoletności. Jeśli masz pewność, że wszystkie dane się zgadzają, to możesz nacisnąć przycisk “aktywuj”. To pozwoli zarejestrować Twoje konto gracza Betcris.

Następnie logując się na konto Betcris w ustawieniach możesz zweryfikować swoją tożsamość. Polega to po prostu na załączeniu w odpowiednim miejscu skanów lub zdjęć dokumentu tożsamości (dowód osobisty lub paszport). Jeśli Twoja weryfikacja się powiedzie, to od razu zostanie odblokowany bonus powitalny. Co więcej, zyskasz prawo do zlecania wypłat na swój rachunek bankowy, a także zostanie usunięty limit stawek. Pełne konto należy zarejestrować w ciągu 90 dni od założenia konta tymczasowego.

Zakłady bukmacherskie w aplikacji mobilnej

Jeśli rozmawiamy o obstawianiu w Betcris, nie możemy nie wspomnieć o aplikacji mobilnej. To niezwykle przydatne narzędzie współczesnego typera. Dlaczego? Z kilku prostych względów.

 • Aplikacja została specjalnie stworzona z myślą o obstawianiu na małym ekranie telefonu – układ jest intuicyjny, dostosowany do naszych nawyków zdobytych w trakcie korzystania z innych aplikacji mobilnych.
 • Aby obstawić, nie musisz zasiadać do komputera, logować się – wszystko to dzieje się w kilka sekund (w zależności, jak szybko potrafisz wyciągnąć telefon z kieszeni i odblokować go).
 • Aplikacja Betcris jest kompletna – jest 100% odzwierciedleniem oferty dostępnej na stronie.
 • W aplikacji na telefon znajdziesz oryginalną (i przydatną!) funkcję edycji postawionego już zakładu.
 • Masz do dyspozycji opcję natychmiastowych wpłat za pomocą funkcji BLIK.

Aplikację pobierzesz ze strony internetowej bukmachera. Dostępna jest na wszystkie telefony z oprogramowaniem Android. Warto pamiętać, że możesz za jej pośrednictwem wykorzystać w Betcris kod promocyjny oraz bonus na start.

Metody płatności

Kiedy poszukujesz bukmachera z jak najlepszym kodem promocyjnym, często aspekt metod płatności umyka. Jest to jednak istotna kwestia. W końcu kiedy wykorzystasz już w Betcris kod promocyjny, z pewnością będziesz chciał szybko wypłacić wygrane. Jak to zrobić i ile czasu to zajmie?

Wypłaty dokonasz od poniedziałku do soboty w godzinach 09:00-22:00, natomiast w niedzielę od 09:00 do 17:00. Jeśli w wyznaczonych godzinach zlecisz przelew, obsługa bukmachera natychmiast go zaakceptuje. To, ile zajmie cały proces, będzie już zależało od banku, w którym masz konto. Na szczęście obecnie wiele banków realizuje zlecenia całodobowo.

Wpłaty odbywają się natychmiastowo dzięki usługom Przelewy24 oraz BLIK.

Minimalny depozyt: 10 PLN

Minimalna wypłata: 20 PLN

Prowizja przy wpłacie: Brak

Prowizja przy wypłacie: Brak

Informacje o licencji – Betcris legalny bukmacher

MR BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. to półka działająca pod marką Betcris. Przed wejściem do Polski Betcris szerzej znany był z działalności w Ameryce Południowej. Bukmacher ten liczy też z powodzeniem działać na terenie Europy. Jednym z takich przystanków jest Polska. Za sukces Betcris mają odpowiadać osoby, które doskonale znają polski rynek zakładów bukmacherskich.

Betcris to stosunkowo nowy bukmacher na polskim rynku. Spółka ta uzyskała zezwolenie na zakłady bukmacherskie online 19 grudnia 2019 roku. Numer licencji od Ministerstwa Finansów dla bukmachera Betcris to: (PS4.6831.1.2019).

Siedziba spółki znajduje się w Gdyni przy ulicy Podolskiej 21.

Najlepsze kody bonusowe

Oczywiście kod bonusowy Betcris nie jest jedynym kodem promocyjnym, jakim dysponujemy. W poniższej tabeli znajdziesz listę kodów bonusowych, rekomendowanych przez graczy. Kliknij w poniższe linki, aby poznać szczegółowe profity.

BukmacherKod bonusowy
STSZobacz kod promocyjny ››
kliknij i sprawdź
BETFANZobacz kod promocyjny ››
TOTALbetZobacz kod promocyjny ››
SuperbetZobacz kod promocyjny ››

FAQ

🎁 Jaki bonus na start oferuje Betcris?

Dla nowych użytkowników Betcris przewidział dwa bonusy: zakład bez ryzyka do 500 PLN oraz darmowy zakład w kwocie 50 PLN.

💰 Ile trzeba wpłacić, aby dostać darmowy zakład?

Freebet powitalny przysługuje osobom, które wpłacą środki i postawią pierwszy zakład za min. 50 zł.

🔄 Jakie są warunki obrotu bonusem cashback?

Należy zagrać za 3-krotność bonusu na kuponie AKO z min. 3 zdarzeniami, przy czym kurs każdej pozycji musi wynieść przynajmniej 1.30. Gracz ma na obrót 7 dni.

🔄 Jak obrócić freebet?

Wystarczy postawić kupon z min. 3 zdarzeniami (kurs każdego z nich min. 1.30) w ciągu 7 dni. Wygrane środki można od razu wypłacić.

Zaloguj się aby dodawać komentarze