bez ryzyka kod betcris

Betcris bonus

Bonus od Betcris już jest! W sierpniu 2021 roku wystartował nowy bukmacher. Betcris już długo zapowiadał swój debiut aż w końcu udało mu się to zrealizować. Dla nowych graczy Betcris przygotował bonus powitalny, ale nie tylko na start można uzyskać promocje od tego bukmachera. Betcris rusza na podbój polskiego rynku, a my sprawdzamy, jakie dokładnie bonusy można od niego otrzymać. W Polsce to co prawda nowy operator, ale Betcris ma za sobą działalność w pozostałych krajach. Doświadczenia mu nie brakuje, pytanie: czym przekona do siebie typerów z Polski?

Betcris bonus 2022 ✔️ Pakiet 250 złotych
Kod promocyjny Betcris WKRÓTCE
Zakład bez ryzyka 50 złotych
Freebet na start 200 złotych
Betcris+ 100% do wygranej
Ostatnia aktualizacja 24.01.2022

Betcris jest już kolejnym bukmacherem, od którego nowi gracze mogą odbierać bonusy powitalne. Trzeba przyznać, że lista ta robi się coraz szersza. W 2021 roku wystartował Fuksiarz i Betters, a teraz mamy do czynienia z kolejnym podmiotem. Betcris to zagraniczny operator, który jednak dopełnił wszelkich formalności, aby wejść na polski rynek. Przede wszystkim, co zrobił, to uzyskał licencję na działalność od Ministerstwa Finansów.

Przed wejściem do Polski Becris szerzej znany był z działalności w Ameryce Południowej. Bukmacher ten liczy też z powodzeniem wejść do Europy. Jednym z takich przystanków jest Polska. Za sukces Betcris mają odpowiadać osoby, które doskonale znają polski rynek zakładów bukmacherskich. Jedną z takich osób jest Łukasz Kieża, który niegdyś zarządzał bukmacherem LV BET.

Nowi bukmacherzy muszą zrobić wiele, aby wyróżnić się na tle istniejących operatorów. Często do tego wykorzystują bonusy powitalne, poprzez które chcą zbudować jak najszersze grono graczy. Bonusy Betcris już są do twojej dyspozycji – sprawdźmy, ile można zyskać od tego legalnego bukmachera!

Betcris bonus 2022

Bukmacher Betcris nie chce licytować się na kwoty z pozostałymi bukmacherami. To widać po promocji, z którą startuje do nowych graczy. Bonus freebet 200 PLN na powitanie oraz zakład bez ryzyka do 50 PLN to oferta, którą trudno gardzić, ale jeśli porównamy ją z rozdmuchanymi promocjami Betfan, Fortuny lub forBET, to sumarycznie wychodzi mało. U tych bukmacherów na start można otrzymać kilkaset złotych więcej.

Freebet na start oraz zakład bez ryzyka od Betcris to dopiero początek działań tego bukmachera. Z kodem promocyjnym oferta na 2022 rok może pójść w górę i na to liczymy. Być może z czasem bukmacher zrozumie, że polscy gracze liczą na więcej w bonusach za rejestrację? Po skorzystaniu z bonusu powitalnego w Betcris można uzyskać również pozostałe kwoty w ramach stałych promocji. Zarejestrowani użytkownicy mają do dyspozucji:

 • Kursy BOOST – powiększone kursy z opcją wygrywania więcej,
 • Betcris+ do 100% więcej w zakładach,
 • Tuesday cashback – czwartkowy freebet,
 • Ekstraklasowy freebet – bonus na mecze polskiej ligi piłkarskiej,
 • Bonus e-sport 25 PLN,
 • Wirtualny zwrot 50 PLN,
 • Bonus urodzinowy.

Widać wyraźnie, że Betcris stawia odważnie na bonusy dla stałych klientów. Może kwota promocji na start nie robi wrażenia, ale zestawienie bonusów okresowych pokazuje, że bukmacher ten zna się na rzeczy. Na pewno nie jest tak, że od Betcris nie będzie można oczekiwać bonusów.

Betcris bonus powitalny – zasady i kwoty

Betcris zdecydował się zaoferować bonus powitalny w formie freebetu i zakładu bez ryzyka. Nie jest to jednak darmowy zakład bez depozytu. To bonus, który wymaga od użytkownika wykonania pierwszej wpłaty na konto. Freebet przyznawany jest w oparciu o depozyt i zagrany pierwszy kupon. To na jego podstawie wyliczana jest wartość freebetu, która stanowi 50% od pierwszego zakładu. Należy uwzględnić, że maksymalnie może to być 200 złotych.

Darmowy zakład 200 PLN

W skrócie wygląda to tak. Wpłacasz co najmniej 20 PLN, grasz za tę sumę i na Twoim koncie bonusowym pojawia się freebet 10 PLN. Wpłacasz 400 PLN, grasz za tyle i zgarniasz najwyższy możliwy bonus – 200 PLN.

Kiedy użyjesz kod promocyjny Betcris i zarejestrujesz konto, to możesz przejść do działań związanych z odbiorem bonusu. Co trzeba zrobić? Zalogować się na konto i zaplanować pierwszy depozyt. Na chwilę obecną do realizacji płatności możesz skorzystać z BLIK-a i Przelewy 24. Minimalny bonus przyznawany jest od depozytu 20 PLN. Do freebetu 100 PLN – potrzebna jest wpłata 200 PLN, a do 200 PLN należy wpłacić i zagrać za 400 PLN. Ważna zasada, jaka obowiązuje w Betcris, to przyznawanie bonusu tylko po rejestracji konta stałego. To oznacza, że u tego nowego bukmachera założysz konto bez dowodu, ale wówczas bonus powitalny nie zostanie dla ciebie przyznany. Z oferty możesz skorzystać tylko po weryfikacji, a więc grze na koncie stałym.

Po odebraniu freebetu od Betrcris – należy dokonać jednokrotnego obrotu bonusem. O szczełach obrotu bonusem Betcris piszemy w dalszej części artykułu.

Zakład bez ryzyka w Betcris – 50 PLN

Na początku działalności omawianego bukmachera nie było nic słychać o zakładzie bez ryzyka. Na szczęście zostało to zmienione i obecnie jest on w ofercie. Zakład bez ryzyka w Betcris to bonus, który wynosi 50% do 50 PLN. Co to oznacza w praktyce? Po założeniu konta stałego Twój pierwszy zakład będzie objęty promocją bez ryzyka. Minimalny depozyt w tym przypadku wynosi 20 PLN. Wpłacasz pieniądze na konto, stawiasz kupon i w razie niepowodzenia pieniądze wracają na konto główne.

Jeśli chcesz zgarnąć maksymalny zwrot, to musisz zagrać za 100 PLN. Wtedy jeśli niestety Twój kupon będzie przegrany, na Twoim koncie pojawi się 50% stawki, czyli 50 PLN. Te pieniądze nie podlegają żadnemu zwrotowi i bez żadnych obaw będziesz mógł je wypłacić.

Betcris rejestracja – jak uzyskać bonus?

Betcris pozwala na rejestrację bez dowodu (konto tymczasowe), ale w takiej sytuacji użytkownik musi liczyć się z pewnymi ograniczeniami. Na pewno tym najbardziej uciążliwym będzie brak możliwości odbioru bonusu na start, a także wykonywania wypłat na konto bankowe. Z reguły na polskim rynku większość bukmacherów przyznaje bonusy na konta tymczasowe – Betcris podjął inną decyzję. Nagradza tylko tych typerów, którzy zweryfikują dane osobowe. Spodziewamy się, że to może wpłynąć na gorsze opinie o Betcris. Gracze zdążyli się już przyzwyczaić, że po szybkiej rejestracji mogą korzystać z bonusów. W Betcris jest to niemożliwe.

Aby uzyskać bonus od Betcris należy wykonać rejestrację konta stałego. To wiąże się z dołączeniem do bukmachera skanów/zdjęć dokumentu tożsamości. Tylko to pozwoli bukmacherowi prawidłowo zweryfikować twoją tożsamość, a następnie wypłacić bonus na start.

Jak wygląda rejestracja? Dokonasz jej w serwisie betcris.pl. Wybierając przycisk “rejestracja” otworzysz formularz, w którym trzeba wpisać:

 • e-mail,
 • login,
 • hasło,
 • numer telefonu,
 • kod weryfikacyjny (wysłany na twój telefon),
 • kod promocyjny.

Naciśnięcie przycisku “dalej” przeniesie cię do drugiego formularza rejestracji, w którym wpisuje się:

 • imię,
 • nazwisko,
 • obywatelstwo,
 • PESEL,
 • pochodzenie środków pieniężnych (wybór z listy propozycji).

Na końcu rejestracji ustalasz limity stawek, a także podajesz datę urodzenia. Tam też możesz opcjonalnie zaznaczyć zgody na przesyłanie materiałów marketingowych. W jednej rubryce potwierdzasz też oświadczenie o pełnoletności. Jeśli masz pewność, że wszystkie dane się zgadzają, to możesz nacisnąć przycisk “aktywuj”. To pozwoli zarejestrować twoje konto gracza Betcris.

Logując się na konto Betcris w ustawieniach możesz zweryfikować swoją tożsamość. To polega na dołączeniu skanów lub zdjęć dokumentów tożsamości. Tutaj możesz wybrać pomiędzy dowodem osobistym a paszportem. Jeśli twoja weryfikacja się powiedzie, to od razu zostanie odblokowany bonus powitalny. Co więcej, zyskasz prawo do zlecania wypłat na swój rachunek bankowy, a także zostanie usunięty limit stawek. Pełne konto należy zarejestrować w ciągu 90 dni od założenia konta tymczasowego.

Jak odebrać bonus powitalny?

Odebranie bonusu Betcris wiąże się z zarejestrowaniem konta. Warto w tym miejscu wspomnieć o kodzie promocyjnym. Betcris przewiduje możliwość tworzenia konta z kodem na start. Co to oznacza? To że po wpisaniu kodu użytkownik może liczyć na większe bonusy bukmacherskie. Jeśli uważnie śledzisz portal Zagranie, to wiesz, że jesteśmy jednym z najlepszym serwisów, który specjalizuje się w kodach promocyjnych. Czy do Betcris mamy specjalny voucher? Tak naprawdę to tylko kwestia czasu, kiedy uruchomimy kod promocyjny Betcris. Liczymy, że dzięki niemu otrzymasz jeszcze wyższy bonus powitalny!

freebet w betcris

Jeśli jesteś przekonany, że twoje konto zostało zweryfikowane, to możesz wykonać pierwszą wpłatę, która będzie zaliczana do bonusu na start. Minimalna wartość, od której może być naliczony freebet to 20 PLN. Jeśli chcesz najwyższy bonus Betcris, to powinieneś wpłacić 400 PLN.

Po tym jak bukmacher zaksięguje twój depozyt – możesz przejść do przygotowania kuponu w Betcris. Do otrzymania bonusu musisz postawić pierwszy zakład u tego bukmachera. Jak on powinien wyglądać? W regulaminie jest uwzględnione, że może to być kupon pojedynczy lub akumulowany. Warto zwrócić uwagę na kurs minimalny, który w tym przypadku powinien liczyć przynajmniej 1.80 – chodzi o kurs ogólny. Dla zakładów AKO minimalny kurs dla każdego typu to 1.25.

Tak przygotowany zakład powinien być zagrany za stawkę, od której będzie naliczany freebet. Co ważne, bonus pojawi się na koncie po rozliczenia kuponu – nie ma znaczenia, czy będzie on zwycięski, czy przegrany. Na ciebie i tak będzie czekał darmowy zakład od Betcris. Jeśli wytypujesz za 400 PLN – to uzyskasz 200 PLN w bonusie.

Jak obrócić bonusem w Betcris?

Bonus freebet od Betcris trzeba obrócić, ale nie jest to tak wymagający obrót jak w przypadku bonusów od depozytu. W zakładach bukmacherskich wiele bonusów podlega obrotowi x5 lub x8. W Betcris oferta na start nie ma tak wygórowanych warunków, co gra zdecydowanie na korzyść typera.

W zakładach Betcris kwotę freebetu należy po prostu postawić w całości na kupon AKO, którego kurs minimalny wyniesie 2.50. Tworząc akumulator należy wziąć pod uwagę, że powinien być on złożony z co najmniej trzech typów, gdzie kurs minimalny każdego z nich będzie wynosił 1.25.

Freebet od Betcris należy obrócić w ciągu siedmiu dni od jego otrzymania.

Freebet 200 PLN

Bonusy freebet to bardzo popularne promocje w zakładach bukmacherskich. Betcris zdecydował się właśnie na ten rodzaj oferty, a przeglądając regulamin, to promocja przyjazna dla graczy. Freebet wystarczy obrócić raz, a później jest się zwolnionym z dalszych warunków. Nawet jeśli wygrasz środki przy użyciu darmowego zakładu – to są one już twoje, z możliwością wypłaty na konto bankowe.

Darmowy zakład należy wykorzystać na sportowej ofercie Betcris. Za freebet wytypujesz mecze piłki nożnej, tenisa ziemnego, koszykówki, siatkówki, piłki ręcznej i pozostałych dyscyplin. Korzystając z typów po prostu trzeba brać pod uwagę zasadę dotyczącą kursów minimalnych, by korzystać z tych o współczynnikach 1.25 i wyższych.

Bonusy w Betcris dla stałych graczy

Betcris bonusami stoi przede wszystkim dla stałych graczy. Nowi użytkownicy mogą ucieszyć się z darmowego zakładu, a później będąc już stałym klientem – można zapoznać się z pozostałą ofertą bonusów. Na początku tego artykułu wymieniliśmy kilka ciekawych promocji, jakie znajdziecie w zakładach online Betcris. Pamiętaj, że to nie koniec, bo nie uwzględniają one czasowych ofert na mecze Ligi Mistrzów, polskiej reprezentacji i pozostałych wydarzeń sportowych. Betcris ma w zwyczaju oferować bonusy również na pojedyncze zdarzenia takie jak mecze Ekstraklasy lub turniej tenisa ziemnego.

Sprawdziliśmy dokładnie wszystkie promocje Betcris – to ich szczegółowe zasady:

Kursowy BOOST

Co oznacza kursowy BOOST w Betcris? Otóż to samo, co w Betclic, Totalbet i Betfan. Chodzi o podwyższone kursy na mecze piłki nożnej i pozostałycy dyscyplin. Codziennie w ofercie kursowy BOOST pojawiają się na wydarzenia, które można grać po lepszych kursach. To oferta, która obowiązuje w zakładach przedmeczowych. Aby być na bieżąco z kursami BOOST należy kontrolować to, co dzieje się w zakładce BOOST na stronie betcris.pl.

Betcris+

Promocja Betcris+ bez wątpienia zadowoli fanów długich taśm. To zakłady akumulowane, które składają się z kilku lub kilkudziesięciu typów. Dodając do kuponu kolejne zdarzenie automatycznie powiększasz bonus od wygranej. Minimalnie może wynosić on 5% przy selekcji złożonej z pięciu typów. Maksymalnie 100%, ale wtedy na kuponie trzeba zagrać aż 24 zdarzenia! Wygrane w ramach Betcris+ nie podlegają obrotowi.

Tuesday cashback

Co wtorek można odebrać bonus cashback w Betcris na podstawie wygenerowanych zysków w ciągu poprzednich siedmiu dni. Bukmacher będzie obliczał twój bilans w oparciu o schemat: SUMA STAWEK netto minus WYGRANE minus OTRZYMANE BONUSY. Jeśli wynik będzie znajdował się w następujących przedziałach – Ty uzyskasz bonus:

 • Bilans 200 – 499 PLN: bonus 10 PLN
 • Bilans 500 – 999 PLN: bonus 25 PLN
 • Bilans 1000 – 1999 PLN: bonus 50 PLN
 • Bilans 2000+ PLN: bonus 100 PLN

Twoje wyniki naliczane są od wtorku do poniedziałku. Bonusy faktycznie można otrzymywać co tydzień. W ramach akcji “Tuesday cashback” można typować kupony SOLO lub AKO po kursach minimalnych 1.85.

Ekstraklasowy freebet

Jeśli trafisz kupon AKO na mecze Ekstraklasy, to otrzymasz od Betcris bonus freebet o wartości 200 PLN, 150 PLN lub 100 PLN. Do oferty zaliczają się kupony z minimum sześcioma typami na Ekstraklasę.

Jeśli zagrasz AKO na 9 meczów i wszystkie trafisz, to uzyskasz pełną wygraną, ale jeśli trafisz 8 zdarzeń, to odbierzesz bonus 200 PLN. Przy siedmiu typach freebet wyniesie 150 PLN, a przy sześciu poprawnych zakładach – 100 PLN.
Freebety następnie trzeba obrócić w zakładach AKO z co najmniej trzema typami po kursach min. 2.50.

25 PLN dla fanów e-sportu

Często typujesz e-sport? W takim razie w Betcris możesz uzyskać bonus! Wystarczy, że w ciągu tygodnia zagrasz przynajmniej pięć kuponów z kursem minimalnym 1.85 za łączną sumę 100 PLN. To pozwoli zyskać bonus 25 PLN, który pojawi się na twoim koncie w czwartek.

Bonus otrzymasz za kupony SOLO i AKO grane w trybie przedmeczowym oraz live.

Wirtualny zwrot 50 PLN

W Becris czeka też bonus dla typerów sportów wirtualnych. Jeśli w ciągu tygodnia wykonasz obrót na wirtualnych sportach na kwotę 250 PLN typując zakłady z kursami min. 1.85 – otrzymasz w poniedziałek bonus 50 PLN.

Bonus urodzinowy

Bonus urodzinowy oferuje nie tylko forBET, ale również Betcris. W ofercie tego bukmachera znajduje się prezent w formie bonusu 20 PLN. To promocja dla zarejestrowanych klientów, którzy wcześniej korzystali z oferty tego bukmachera – typowali kupony pre-match lub live.

Otrzymany freebet na urodziny będzie ważny na twoim koncie przez trzy dni. W tym czasie trzeba go obrócić w zakładach z kursem min. 2.50.

Informacje o licencji. Betcris legalny bukmacher

Betcris to legalny bukmacher, który przejął licencję od firmy MR BET. Spółka ta uzyskała koncesję na zakłady online 19 grudnia 2019 roku. Numer licencji od Ministerstwa Finansów dla bukmachera Betcris to: (PS4.6831.1.2019).

Siedziba zakładów bukmacherskich Betcris znajduje się w Gdyni na ulicy Podolska 21.

FAQ

Jaki bonus na start oferuje Betcris?

Dla nowych użytkowników Betcris oferuje freebet od pierwszego zakładu do 200 PLN oraz zakład bez ryzyka do 50 PLN!

Jakie są warunki obrotu bonusem?

Informację na temat obrotu bonusem znajdziesz w naszym tekście!

Zaloguj się aby dodawać komentarze