Kod promocyjny Betcris | Bonus 1420 zł

Betcris kod promocyjny.

Betcris bonus powitalny VIP już jest. We współpracy z bukmacherem przygotowaliśmy specjalny bonus na start. Oferta ta wyposaża nowych graczy w 1400 zł we freebetach oraz dodaje 20 zł z okazji urodzin. W sumie 1420 zł na start w Betcris.

W tym artykule przeprowadzę Cię przez cały proces od A do Z – dowiesz się, jaki jest kod promocyjny Betcris, gdzie go wpisać i jak odebrać w Betcris bonusy.

Betcris kod promocyjny – Profity Kwiecień 2024

Szczegóły bonusu powitalnego 2024 Pakiet 1420 PLN
Kod promocyjny BetcrisZAGRANIE
I Freebet400 PLN
II Freebet 500 PLN
III Freebet500 PLN
Freebet urodzinowy20 PLN

Jaki jest kod promocyjny Betcris?

Betcris kod promocyjny to ZAGRANIE. Wpisz go w czasie rejestracji, a otrzymasz najwyższy bonus powitalny do 1420 zł w postaci 4 freebetów.

Przejdź do rejestracji, klikając w baner na tej stronie. Wpisz na stronie Betcris kod promocyjny, który widzisz powyżej.

Betcris jest już kolejnym bukmacherem na polskim rynku zakładów bukmacherskich. To zagraniczny operator, który dopełnił wszelkich formalności, aby wejść na polski rynek i stać się legalnym podmiotem z zezwoleniem Ministerstwa Finansów. Jak każdy szanujący się bukmacher Betcris zabiega o zainteresowanie nowych klientów i oferuje bonus powitalny.


Wykorzystaj w Betcris kod promocyjny “ZAGRANIE” i odbierz bonus dla nowych graczy: 1400 zł w 3 freebetach + kolejny freebet 20 zł na urodziny!

Wpisz powyższy kod podczas procesu rejestracji na stronie Betcris.


Kiedy możesz skorzystać z bonusu z kodem promocyjnym Betcris?

Nie masz jeszcze konta u bukmachera Betcris? Mecz Mansfield - Accrington (League Two) to doskonała okazja na przetestowanie zakładów sportowych, a przy okazji możesz odebrać bonus powitalny dla nowych użytkowników. Aby skorzystać z tej oferty musisz założyć konto u bukmachera i postawić zakład przed rozpoczęciem wydarzenia, czyli przed 20:45, 16 kwietnia 2024. Graj odpowiedzialnie!

Jak odebrać w Betcris bonus?

👉 Załóż konto gracza.
Aby odebrać w Betcris bonus powitalny, należy uprzednio założyć konto na jego stronie. Zapewniam Cię, że nie ma czego się obawiać, ponieważ to standardowa i prosta procedura, której wymaga każdy legalny bukmacher. W Betcris proces rejestracji składa się z trzyczęściowego formularza. Miejsce na kod bonusowy “ZAGRANIE” znajdziesz na pierwszej stronie.

👉 Zaznacz zgody marketingowe.
Podkreślam, że to konieczne, aby odebrać bonusy powitalne u tego bukmachera. Możesz to zrobić jeszcze podczas procesu rejestracji konta, zaznaczając “Tak” w sekcji “Powiadomienia”.

👉 Utwórz konto stałe (w ciągu 30 dni od rejestracji).
Po prostu pozwól bukmacherowi zweryfikować swoją tożsamość. Wystarczy uzupełnić brakujące dane w ustawianiach profilu oraz przesłać skany lub zdjęcia dowodu osobistego bądź paszportu. Poskutkuje to zmianą konta tymczasowego na konto stałe.

👉 Wpłać pierwszy depozyt.
Odbiór pierwszego i każdego kolejnego bonusu poprzedza wpłata własnej gotówki w kwocie min. 50 zł oraz postawienie zakładu. Po spełnieniu tych warunków bukmacher przyzna graczowi bonusowe środki.

Bonus powitalny Betcris 2024

Bonus Betcris jest już do Twojej dyspozycji. Z uwzględnieniem wskazanego przeze mnie kodu promocyjnego ZAGRANIE odbierzesz 1420 zł dodatkowej kasy na zakłady.

Betcris rozkłada tę kwotę na 3 bonusy:

I Bonus: freebet 100% do 400 zł
– po pierwszym depozycie min. 50 zł oraz postawieniu zakładu AKO z min. 3 typami oraz kursem każdego min. 1.30.
Przysługuje wyłącznie, gdy kupon okaże się przegrany.

II Bonus: freebet 50% do 500 zł
– po drugim depozycie min. 50 zł i zagraniu kuponu AKO z min. 3 typami i kursem pojedynczego typu min. 1.30.
Przysługuje tylko wtedy, gdy zakład okaże się przegrany.

III Bonus: freebet 50% do 500 zł
– po trzecim depozycie min. 50 zł oraz postawieniu zakładu AKO z min. 3 pozycjami, każda po kursie min. 1.30.
Przysługuje niezależnie od rozstrzygnięcia kuponu.

IV Bonus: freebet z okazji urodzin 20 zł
– dodatkowa gratyfikacja dla nowych klientów dostępna dokładnie w dniu urodzin gracza, po zagraniu na 30 dni wcześniej min. 1 kuponu za stawkę min. 50 zł.
Przysługuje niezależnie od rozstrzygnięcia kuponu.


W sumie dodatkowe 1420 zł na grę

Do niedawna dostępny był także w Betcris cashback. Niestety operator tymczasowo zrezygnował z tego rodzaju promocji. Jeśli interesuje Cię zakład bez ryzyka na start, polecam Ci założyć konto u jednego z moich ulubionych bukmacherów – po więcej informacji kliknij: Fortuna kod promocyjny.

Freebety do 1400 PLN (po 1., 2. i 3. wpłacie)

W Betcris freebet otrzymujesz aż 3 razy!

Operator Betcris oferuje aż 3 bonusy na start. Świetną wiadomością jest fakt, że wszystkie z nich przyjmują formę tak lubianego i poszukiwanego przez nowicjuszy freebeta. Bonus freebet w Betcris wiąże się z jednokrotnym obrotem. Wiedząc, co oferują inne firmy od razu mogę Ci powiedzieć, że to bardzo przyjazne warunki.

Warunki promocji freebet od depozytu w Betcris

 1. Załóż konto i wykorzystaj kod promocyjny: ZAGRANIE.
 2. Wpłać kolejno pierwszy, drugi i trzeci depozyt na kwotę min. 50 zł.
 3. Zagraj każdorazowo kupon AKO z min. 3 pozycjami i kursem każdej z nich na poziomie min. 1.30, który aktywuje promocję.
 4. Jeśli poprawnie wytypujesz – ciesz się wygraną, a po trzecim depozycie dodatkowo freebetem w wysokości 50% stawki do 500 zł.
 5. Jeśli błędnie obstawisz, w ramach pocieszenia odbierz freebet Betcris – i to po każdej z wpłat! Pierwszy bonus po przegranym kuponie wyniesie 100% stawki do 400 zł, a drugi i trzeci to 50% stawki do 500 zł.
 6. Freebet podlega 1x obrotowi na kuponie AKO, z min. 3 typami i kursem każdego min. 1.30.
 7. Po spełnieniu powyższego warunku możesz wypłacić pieniądze.

Wykorzystując pojedynczy freebet w tej promocji, maksymalnie można wygrać 2000 zł.

Betcris freebet 20 zł na urodziny

Warunki promocji freebet urodzinowy

 1. Otwórz konto, a w formularzu rejestracji podaj kod bonusowy: ZAGRANIE.
 2. Zweryfikuj dane, aby posiadać konto stałe.
 3. Dokonaj pierwszej wpłaty na konto min. 50 zł.
 4. Postaw dowolny zakład z oferty przedmeczowej lub live. Stawka z salda głównego min. 50 zł.
 5. Zakład musi zostać obstawiony w ciągu 30 dni przed dniem urodzin zadeklarowanym w formularzu rejestracyjnym.
 6. Urodzinowy freebet można wykorzystać na zawarcie zakładu AKO z min. 3 zdarzeniami (kurs poj. zdarzenia min. 1.30).

Jak obrócić bonus Betcris?

Rodzaj bonusu powitalnegoMin. wpłata/stawkaObrót bonusemCzas na obrót
Bonus freebet 100% do 400 zł50 zł1x, kupon AKO z min. 3 zdarzeniami, kurs każdego min. 1.307 dni
Bonus freebet 50% do 500 zł50 zł1x, kupon AKO z min. 3 zdarzeniami, kurs każdego min. 1.307 dni
Bonus freebet 50% do 500 zł50 zł1x, kupon AKO z min. 3 zdarzeniami, kurs każdego min. 1.307 dni
Freebet urodzinowy 20 zł50 zł1x, kupon AKO z min. 3 zdarzeniami, kurs każdego min. 1.303 dni

Najlepsze kody bonusowe (kody promocyjne)

Oczywiście kod bonusowy Betcris nie jest jedynym kodem promocyjnym, jakim dysponujemy. W poniższej tabeli zawarłem listę kodów bonusowych, rekomendowanych przez graczy oraz sprawdzonych przeze mnie. Za ich sprawą do odebrania m.in. darmowe zakłady, bonusy bez depozytu i zakłady bez ryzyka. Kliknij w poniższe linki, aby poznać najlepsze kody promocyjne i szczegółowe profity.

BukmacherKod bonusowy
STSZobacz kod promocyjny STS ››
kliknij i sprawdź
BETFANZobacz kod promocyjny BETFAN ››
TOTALbetZobacz kod promocyjny TOTALbet ››
SuperbetZobacz kod promocyjny Superbet ››

Sprawdź również ranking bukmacherów stworzony przez ekspertów, znajdziesz tam informacje o innych popularnych bukmacherach, takich jak np. LV BET, Fortuna czy ETOTO. Dowiesz się, czy lepiej wybrać nową markę czy dobrze zadomowioną na rynku firmę z zakładami.

Pozostałe promocje Betcris dla stałych graczy

Omawiany operator posiada również spory wachlarz promocji dla stałych klientów. Promocje bukmacherskie kierowane są do stałych klientów, czyli takich, którzy wykorzystali w Betcris kod promocyjny i pakiet powitalny, ale nie stracili ochoty na grę. Na jego stronie można zapoznać się z pełną ofertą promocji, jednak poniżej zaprezentujemy po krótce najciekawsze propozycje.

Pamiętaj, że to nie koniec, bo nie uwzględniają one czasowych ofert np. na mecze Ligi Mistrzów czy występy polskiej reprezentacji. Betcris ma w zwyczaju oferować bonusy również na pojedyncze zdarzenia takie jak mecze Ekstraklasy lub turnieje tenisa ziemnego czy sportów elektronicznych – tak, znajdzie się też coś dla fanów esportu.

Kursowy BOOST

Co oznacza kursowy BOOST w Betcris? Otóż to samo, co w Betclic, TOTALbet i BETFAN – to popularna forma promocji na polskim rynku zakładów wzajemnych. Chodzi o podwyższone kursy na mecze piłki nożnej i pozostałych dyscyplin. Codziennie w tej specjalnej ofercie Betcris pojawiają się wydarzenia, które po prostu można zagrać po lepszych kursach. Tego typu akcja promocyjna potrafi zrekompensować marżę, jaką na co dzień legalny bukmacher nakłada na swoje przeliczniki. To promocja, która obowiązuje w obrębie oferty przedmeczowej. Aby być na bieżąco z kursami BOOST należy kontrolować to, co dzieje się w zakładce BOOST na stronie betcris.pl.

Wygrana pochodząca z zakładu z podwyższonym kursem trafia nie na konto bonusowe, lecz automatycznie na konto główne, z którego można od razu zlecić wypłatę do banku.

Kasa na okrągło

Kolejna promocja bukmachera Betcris to miły dodatek do typowania. Polecamy zacząć od tego grę po zalogowaniu na konto lub po odpaleniu aplikacji. Z dwóch powodów. Po pierwsze, to promocja dostępna każdego dnia i wymagająca niewiele wysiłku od gracza. Po drugie, kilka kliknięć może sprawić, że wzbogacisz się o dodatkowy freebete na grę. I to codziennie!

Co należy zrobić? Operator udostępnia typerom popularne koło fortuny. Zadaniem gracza jest wirtualne zakręcenie nim i wylosowanie pytania. Należy na nie udzielić odpowiedzi w ciągu 15 sekund. Jeśli odpowiedź będzie poprawna – uczestnik gry wygrywa darmowy zakład w wysokości 20 zł.

Ważne – jeśli liczysz na zdobycie darmowego zakładu, powinieneś być posiadaczem konta stałego oraz powinieneś wyrazić zgody marketingowe.

Kupon dnia

Nie wiesz co obstawiać? To Twoje początki w zakładach bukmacherskich, a może zwyczajnie nie masz weny? Każdego dnia w serwisie Betcris czeka propozycja kuponu.

Kupon dnia to oferta zakładu z podwyższonym kursem, składająca się z kilku topowych zdarzeń. Promowany kupon ma tę przewagę, że może przynieść wyższą wygraną, dzięki specjalnemu boostowi 10%. Z okazji mogą skorzystać zarówno właściciele kont tymczasowych, jak i stałych.

Totalny zwrot podatku

Tym, którzy zdecydują się na pobranie i zainstalowanie aplikacji mobilnej tego bukmachera, Betcris serwuje ciekawą promocję. Za wszystkie kupony AKO w danym tygodniu, które spełnią zapisy regulaminu (kurs poj. zdarzenia min. 1.50, min. 3 typy na kuponie) i okażą się wygrane, będzie można odebrać zwrot odprowadzonego podatku. Maksymalnie na przestrzeni tygodnia za sprawą tej akcji promocyjnej można odebrać freebet nawet do 50 zł. Następnie na jego wykorzystanie są 3 dni.

Boost Dnia

Im wyższe kursy, tym wyższe wygrane – to proste. Nic więc dziwnego, że gracze tak chętnie przeglądają oferty legalnych bukmacherów w poszukiwaniu tych najwyższych przeliczników. Betcris chcąc zaskarbić sobie ich sympatię, stworzył dedykowaną promocję. Dzięki niej można każdego dnia postawić z podwyższonym kursem wybrany, popularny zakład. Warto dodać, że tego typu specjalne oferty są limitowane, np. należy zagrać kupon do określonej godziny lub załapie się na niego tylko określona liczba osób zgodnie z zasadą: kto pierwszy, ten lepszy.

Betcris rejestracja – jak założyć konto? [INSTRUKCJA]

Odebranie bonusu Betcris wiąże się z zarejestrowaniem konta. Betcris przewiduje możliwość tworzenia konta z kodem na start. Co to oznacza? To że po wpisaniu kodu promocyjnego użytkownik może liczyć na większe bonusy bukmacherskie. Jeśli uważnie śledzisz portal Zagranie, to wiesz, że jesteśmy jednym z najlepszym serwisów, który specjalizuje się w kodach promocyjnych.

W Betcris skorzystasz z szybkiej rejestracji konta bez dowodu (konto tymczasowe), ale w takiej sytuacji użytkownik musi liczyć się z pewnymi ograniczeniami. Na pewno tym najbardziej uciążliwym będzie brak możliwości odbioru bonusu na start, a także wykonywania wypłat na konto bankowe. Operator nagradza tylko tych typerów, którzy zweryfikują dane osobowe i dzięki temu zmienią konto tymczasowe na konto stałe. W związku z tym polecam przejść proces weryfikacji jak najszybciej.

Betcris rejestracja - formularz na stronie bukmachera.

Zacznę jednak od początku, aby nie było wątpliwości. Jak wygląda rejestracja? Dokonasz jej w serwisie betcris.pl. Wybierając przycisk “rejestracja” otworzysz formularz, w którym trzeba wpisać:

 • e-mail,
 • login,
 • hasło,
 • numer telefonu,
 • kod weryfikacyjny (wysłany na Twój telefon SMSem),
 • Betcris kod promocyjny: ZAGRANIE.

Naciśnięcie przycisku “dalej” przeniesie Cię do drugiego formularza rejestracji, w którym wpisuje się:

 • imię,
 • nazwisko,
 • obywatelstwo,
 • PESEL,
 • pochodzenie środków pieniężnych (wybór z listy propozycji).

Na końcu rejestracji ustalasz limity stawek. Tam też możesz opcjonalnie zaznaczyć zgody na przesyłanie materiałów marketingowych (rekomenduję, abyś mógł zyskać profity dla nowych graczy). W jednej rubryce potwierdzasz też oświadczenie o pełnoletności. Jeśli masz pewność, że wszystkie dane się zgadzają, to możesz nacisnąć przycisk “aktywuj”. To pozwoli zarejestrować Twoje konto gracza Betcris.

Następnie logując się na konto Betcris w ustawieniach możesz zweryfikować swoją tożsamość. Polega to po prostu na załączeniu w odpowiednim miejscu skanów lub zdjęć dokumentu tożsamości (dowód osobisty lub paszport). Jeśli Twoja weryfikacja się powiedzie, to od razu zostanie odblokowany bonus powitalny. Co więcej, zyskasz prawo do zlecania wypłat na swój rachunek bankowy, a także zostanie usunięty limit stawek. Pełne konto należy zarejestrować w ciągu 90 dni od założenia konta tymczasowego.

Betcris zakłady bukmacherskie w aplikacji mobilnej

Jeśli rozmawiamy o obstawianiu w Betcris, nie mogę nie wspomnieć o aplikacji mobilnej. Uważam, że to niezwykle przydatne narzędzie współczesnego typera. Dlaczego? Z kilku prostych względów.

 • Aplikacja mobilna została specjalnie stworzona z myślą o obstawianiu na małym ekranie telefonu – układ jest intuicyjny, dostosowany do naszych nawyków zdobytych w trakcie korzystania z innych aplikacji mobilnych.
 • Aby obstawić, nie musisz zasiadać do komputera, logować się – wszystko to dzieje się w kilka sekund (w zależności, jak szybko potrafisz wyciągnąć telefon z kieszeni i odblokować go).
 • Aplikacja Betcris jest kompletna – jest 100% odzwierciedleniem oferty dostępnej na stronie, znajdziesz tam wszystkie rozgrywki, również sporty wirtualne i gry karciane.
 • W aplikacji na telefon znajdziesz oryginalną (i przydatną!) funkcję edycji postawionego już zakładu.
 • Masz do dyspozycji opcję natychmiastowych wpłat za pomocą funkcji BLIK.

Aplikację pobierzesz ze strony internetowej bukmachera. Dostępna jest na wszystkie telefony z oprogramowaniem Android oraz iOS. Warto pamiętać, że możesz za jej pośrednictwem wykorzystać w Betcris kod promocyjny oraz bonus na start.

Metody płatności

Kiedy poszukujesz bukmachera z jak najlepszym kodem promocyjnym, często aspekt metod płatności umyka. Jest to jednak istotna kwestia. W końcu kiedy wykorzystasz już w Betcris kod promocyjny, z pewnością będziesz chciał szybko wypłacić wygrane. Jak to zrobić i ile czasu to zajmie?

Wypłaty dokonasz od poniedziałku do soboty w godzinach 09:00-22:00, natomiast w niedzielę od 09:00 do 17:00. Jeśli w wyznaczonych godzinach zlecisz przelew, obsługa bukmachera natychmiast go zaakceptuje. To, ile zajmie cały proces, będzie już zależało od banku, w którym masz konto. Na szczęście obecnie wiele banków realizuje zlecenia całodobowo.

Wpłaty odbywają się natychmiastowo dzięki usługom Przelewy24 oraz BLIK.

Minimalny depozyt: 10 PLN

Minimalna wypłata: 20 PLN

Prowizja przy wpłacie: Brak

Prowizja przy wypłacie: Brak

Informacje o licencji – Betcris legalny bukmacher

MR BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. to półka działająca pod marką Betcris Polska. Przed wejściem do Polski Betcris szerzej znany był z działalności w Ameryce Południowej. Bukmacher ten liczy też z powodzeniem działać na terenie Europy. Jednym z takich przystanków jest Polska. Za sukces Betcris mają odpowiadać osoby, które doskonale znają polski rynek zakładów bukmacherskich.

Betcris to stosunkowo nowy bukmacher na polskim rynku. Spółka ta uzyskała zezwolenie na zakłady bukmacherskie online 19 grudnia 2019 roku. Numer licencji od Ministerstwa Finansów dla bukmachera Betcris to: (PS4.6831.1.2019).

Siedziba spółki znajduje się w Gdyni przy ulicy Podolskiej 21.

Aż 4 bonusy freebet do 1420 zł na start!

FAQ

Jaki bonus na start oferuje Betcris?

Dla nowych użytkowników Betcris przewidział 3 bonusy - aż 1400 zł we freebetach. Dodatkowo, jeśli założysz konto przed urodzinami, to odbierzesz kolejny freebet 20 zł.

Jak wypłacić freebet?

Należy zagrać za 1-krotność bonusu (czyli po prostu go wykorzystać) na kuponie AKO, z min. 3 pozycjami, z czego każda z kursem na poziomie przynajmniej 1.30. Gracz ma na obrót 7 dni (w przypadku bonusu urodzinowego są 3 dni na zagranie).

Zaloguj się aby dodawać komentarze