Betclic bonus: 550PLN cashback + 60 PLN! 🥇

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka do 550 złotych + 50% do wygranych

Standardowa oferta to cashback 500 zł, a z naszym kodem: 550PLN

Kod rejestracyjny
550PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 550 zł
ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +50%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Betclic bonus z kodem promocyjnym to najwyższy na rynku zakład bez ryzyka do 550 PLN! Promocję warto wykorzystać na najlepsze Typy dnia, które znajdziesz po kliknięciu!

Dodatkowe 60 PLN bonusu w ramach promocji MISJA EUROPA dostępne w dniach 20.10 – 22.10!

Betclic działa w Polsce jako legalny bukmacher. Bonus na start tego operatora to zakład bez ryzyka do 550 złotych. Jakby tego było mało, to Betclic dołączył do naszej zabawy, Typomanii! W związku z tym tylko u nas, tylko z naszym kodem promocyjnym 550PLN będziesz miał szansę m.in. na takie nagrody jak monitor ASUS ROG 27″ czy GoPro Hero 8. Do uczestnictwa w zabawie wymagane jest konto założone z naszym kodem promocyjny – Betclic bonus brzmi teraz jeszcze lepiej, prawda? Więcej szczegółów możesz doczytać na naszej podstronie o Typomanii. Poza tym te zakłady sportowe mają dla swoich graczy wiele promocji jak Cash Out, boost podwyższający kursy czy Multi+, który pozwala zwiększyć wygraną na kuponie aż o 50%. Na uwagę zasługuje także m.in. Betclic TV, gdzie można śledzić NBA, NHL, tenisowe, Wielkie Szlemy czy czołowe ligi w piłce nożnej.

Tego bukmachera chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Jeśli nie korzystałeś z jego usług, to chociaż obiła Ci się ta marka o uszy. Dowiedz się więcej na temat oferty, bonusów i innych benefitów w Betclic! 

Kod promocyjny na bonus w Betclic

Jeśli szukasz kodu promocyjnego, który zapewnia najlepsze bonusy w Betclic na czele z cashbackiem d0 550 PLN to jest nim:

550PLN

Przy rejestracji w Betclic wpisz kod promocyjny: 550PLN, który zapewni Ci wspomniany zakład bez ryzyka i wiele innych promocji! Po rejestracji Twoim zadaniem będzie wybranie możliwie jak najlepszych typów, a wiele ciekawych możliwości znajdziesz tutaj -> darmowe zakłady piłkarskie!

Betclic z najwyższym bonusem bez ryzyka – aż do 550PLN

Każdy bukmacher w kraju ma bonusy dla graczy, którzy założą nowe konto. Zazwyczaj są to dodatkowe środki od wpłaty. Betclic z kolei zdecydował się na cashback, czyli zakład bez ryzyka i to nie byle jaki, bo maksymalny zwrot, który można dostać to aż 550 złotych! To najwyższa oferta na ten bonus w Polsce z kodem promocyjnym 550PLN.   Bonus Betclica do 550PLN cashback

Aby uzyskać maksymalny zwrot w tej promocji powitalnej obstaw swój pierwszy kupon za 625 zł i odbierz aż 550 zł jeśli kupon okaże się przegrany!

Sama kwota może robić wrażenie, ale często warto też nachylić się nad warunkami, jakie bukmacher nakłada na gracza. W przypadku cashbacku trzeba zwrócić uwagę co się dzieje przy przegranym zakładzie bez ryzyka. Jak to wygląda w Betclicu? Ogólnie sprawa jest prosta, bo pierwszy zagrany kupon u tego bukmachera będzie wzięty pod promocję. Maksymalna kwota łapiąca się do bonusu to stawka na poziomie 625 złotych. Wygrywasz to super. Jednak co się dzieje, gdy taki zakład w Betclicu okaże się nietrafiony? Dostajesz zwrot w bonusie w wysokości stawki minus podatek, czyli maksymalnie 550 złotych. Obrót bonusem w Betclic Omawiane zakłady sportowe wymagają od użytkownika sześciokrotnego obrotu sumy otrzymanego bonusu w Betclic. Oznacza to, że dostając przykładowo 550 złotych zwrotu za przegrany kupon, potrzebny jest obrót na poziomie 3300 złotych, ponieważ tyle wynosi wynik sumy bonusu pomnożony przez sześć. Dopiero po spełnieniu tego warunku środki zostaną przeniesione na konto, z którego można wypłacić pieniądze. Dodatkowo Betclic zalicza obrót po spełnieniu konkretnych warunków kuponu – z minimalnym kursem 2,0. W związku z tym zaliczane są zakłady pojedyncze, wielokrotne i na żywo. Betclic bonus cashback - regulamin Z pewnością znajdą się gracze, którzy będą narzekali, że co to za zakład bez ryzyka skoro zwrot jest na konto bonusowe… i racją jest, że to pewne utrudnienie. Jednak to praktyka stosowana przez większość bukmacherów przy casbhacku. Tutaj trzeba zwrócić uwagę, że Betclic ma najwyższy tego typu bonus na krajowym rynku. Nigdzie indziej nie można zagrać za 550 złotych bez ryzyka. Z kolei same warunki obrotowe nie są wygórowane i należą raczej do standardowych wymagań wśród legalnych bukmacherów.

Betclic bonus, a +50% większa wygrana na kuponach?

Zostawiając już bonus powitalny w Betclicu, zobaczmy na promocje dla stałych graczy. Od razu warto zaznaczyć, że bukmacher dba o swoich użytkowników często zapewniając okolicznościowe akcje związane z wydarzeniami sportowymi, które pozwalają na zdobycie dodatkowych profitów. Jedną ze stałych pozycji w Betclicu jest promocja zwana Multi+. Sprawa jest prosta – za dużą liczbę zdarzeń bukmacher pozwala na większą, potencjalną wygraną. Trzeba wybrać co najmniej pięć pozycji oznaczone logiem Multi+, aby już podwyższyć sobie zwycięską sumę o 7%. Maksymalne profity jakie można osiągnąć z tego faktu to aż 50%! Poniżej zobacz jak kształtują się zależności pozycji na kuponie od wyższej wygranej.

Multi+ promocją Betclica na dodatkowe bonusy

10. pozycja na liście legalnych bukmacherów w Polsce

Jeśli sprawdzimy listę podmiotów posiadających zezwolenie Ministerstwa Finansów na działalność online w zakresie przyjmowania zakładów wzajemnych, wcale nie znajdziemy tam hasła Betclic. Dlaczego? Ponieważ sprawa jest nieco bardziej skomplikowana. Spójrzmy na 10. pozycję, czyli BEM Operations Limited. To podmiot z siedzibą na Malcie, który otrzymał stosowną zgodę i jest reprezentowany w Polsce przez spółkę Pejot 1 Sp. z o.o. – jest to przedstawiciel, który w innych krajach działa pod marką Betclic i taką samą decyzję podjęto odnośnie naszego kraju. Tym sposobem mówimy o legalnym bukmacherze Betclic, choć nie znajdziemy dokładnie tej nazwy na liście MF.

Oferta bonusowa

Powiedzmy sobie szczerze: w praktyce Betclic nie jest żadną nowością w Polsce. Na liście legalnych operatorów – owszem. Teraz powraca ze zdwojoną siłą, bo pod znaną marką i z potwierdzeniem wiarygodności w postaci zezwolenia MF. To już brzmi jak przepis na sukces, ale nie zapominajmy o tym, co gracze lubią najbardziej, czyli o bonusach bukmacherskich. Co przygotował Betclic? Betclic oficjalnie wystartował w Polsce w lipcu. Prędzej omówiliśmy bonus na start. Jednak warto także wspomnieć, że bukmacher może pochwalić się licznymi i interesującymi promocjami dla stałych graczy i wystarczy wymienić Cash Out, Multi+ promujący zakłady z wieloma zdarzeniami czy podwyższanie kursów, co z pewnością cieszy wielu użytkowników. Jako dodatek do tego, przy zakładach na żywo Betclic posiada bogatą ofertę na transmisje spotkań. No i oczywiście nie mogło zabraknąć także aplikacji mobilnej Betclica. Tym bardziej w dzisiejszych czasach, gdzie zaraz więcej ludzi będzie typować przez swoje komórki niż przez komputer czy laptop. Ma to szczególne znaczenie przy zakładach na żywo – obstawianie z miejsca zdarzeń albo korzystanie ze wspomnianego Betclic TV będąc poza domem. Warto wspomnieć, że Betclic w specjalny sposób wyróżnia swoich najbardziej wartościowych graczy – VIP. Tacy klienci mogą liczyć na specjalne profity jak między innymi oferty premium, dedykowane promocje czy wyjazdy na mecze.

Betclic z freebetem?

Obecnie w ofercie powitalnej Betclica nie ma bonusu bez depozytu, czyli najbardziej pożądanej promocji przez większość graczy. Gdy bukmacher postanowi rozszerzyć swoją ofertę powitalną o ten aspekt, niezwłocznie Was o tym poinformujemy na naszej stronie i zaktualizujemy naszą recenzję. Na ten moment freebet w Betclicu można zdobyć w jednej z wielu promoci dla stałych graczy, które firma organizuje co najmniej raz w tygodniu.

Betclic vs pozostali bukmacherzy

U polskich bukmacherów znajdziesz następujące rodzaje bonusów na start:

  • Darmowy zakład (freebet)
  • Bonus od depozytu
  • Zakład bez ryzyka (cashback)

Najczęściej spotykane są pakiety powitalne zawierające freebet oraz bonus od depozytu. Darmowy zakład zwykle wynosi kilkadziesiąt złotych, natomiast kwota bonusu od wpłaty zaczyna się od kilkuset złotych, a kończy na nawet czterocyfrowych kwotach. Cashback to znacznie rzadsza forma bonusu, częściej niż w ofercie powitalnej pojawia się w promocjach okolicznościowych dla zarejestrowanych już graczy… ale jak widać, z bonusem na start u omawianego bukmachera jest inaczej. Czy Betclic wyłamie się z tego trendu i postawi na zakład bez ryzyka? A może zdecyduje się na wszystkie rodzaje bonusów albo wymyśli coś jeszcze innego, czego nawet nie jesteśmy w stanie teraz przewidzieć? Już wiemy, że póki co na start bukmacher proponuje zakład bez ryzyka, ale nie można wykluczyć, że to się nie zmieni… wtedy będziemy informować! Póki co, kod promocyjny 550PLN w Betclic oznacza najwyższy cashback w Polsce.

🔝 Jaki jest kod promocyjny w Betclic na najwyższy bonus?

550PLN

❓ Na czym polega zakład bez ryzyka w Betclic?

Pierwszy zagrany kupon u tego bukmachera będzie wzięty pod promocję. Maksymalna kwota łapiąca się do bonusu - z kodem promocyjnym 550PLN - to stawka na poziomie 625 złotych. Wygrywasz to super - kasa jest Twoja i promocja już wykorzystana. Jednak co się dzieje, gdy taki zakład w Betclicu okaże się nietrafiony? Dostajesz zwrot w postawionej sumy w postaci bonusu w wysokości stawki minus podatek, czyli maksymalnie 550 złotych.

🔁 Jak obrócić bonus z cashbacku w Betclicu?

Betclic wymaga sześciokrotnego obrotu sumy otrzymanego bonusu kuponami z minimalnym kursem 2,0.