Betclic bonus z kodem promocyjnym 550PLN to zakład bez ryzyka do 625 złotych + tylko przy rejestracji z naszym kodem, szansa na wyjazd na mecz (sprawdź na Typomania.net) !

Betclic bonus powitalny - wejśćie

Betclic działa w Polsce jako legalny bukmacher. Bonus na start tego operatora to zakład bez ryzyka do 625 złotych – najwyższy na krajowym rynku! Jednak w przypadku porażki otrzymamy maksymalnie zwrot w wysokości 550 złotych po odjęciu podatku.

Jakby tego było mało, to Betclic dołączył do naszej zabawy, Typomanii! W związku z tym tylko u nas, tylko z naszym kodem promocyjnym 550PLN będziesz miał szansę m.in. na takie nagrody jak wyjazd na mecz Realu Madryt czy wymarzoną konsolę. Do uczestnictwa w zabawie wymagane jest konto założone z naszym kodem promocyjny – Betclic bonus brzmi teraz jeszcze lepiej, prawda? Więcej szczegółów możesz doczytać na naszej podstronie o Typomanii.

Poza tym te zakłady sportowe mają dla swoich graczy wiele promocji jak Cash Out, boost podwyższający kursy czy Multi+, który pozwala zwiększyć wygraną na kuponie aż o 50%. Na uwagę zasługuje także m.in. Betclic TV, gdzie można śledzić NBA, NHL, tenisowe, Wielkie Szlemy czy czołowe ligi w piłce nożnej.

Tego bukmachera chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Jeśli nie korzystałeś z jego usług, to chociaż obiła Ci się ta marka o uszy. Dowiedz się więcej na temat oferty, bonusów i innych benefitów w Betclic! 

Betclic z najwyższym bonusem bez ryzyka – aż do 625 PLN

Każdy bukmacher w kraju ma bonusy dla graczy, którzy założą nowe konto. Zazwyczaj są to dodatkowe środki od wpłaty. Betclic z kolei zdecydował się na cashback, czyli zakład bez ryzyka i to nie byle jaki, bo maksymalny zwrot, który można dostać to aż 550 złotych! To najwyższa oferta na ten bonus w Polsce z kodem promocyjnym 550PLN.

Betclic bonus - cashback do 550 złotych

Aby uzyskać maksymalny zwrot w tej promocji powitalnej obstaw swój pierwszy kupon za 625 zł i odbierz aż 550 zł jeśli kupon okaże się przegrany!

Sama kwota może robić wrażenie, ale często warto też nachylić się nad warunkami, jakie bukmacher nakłada na gracza. W przypadku cashbacku trzeba zwrócić uwagę co się dzieje przy przegranym zakładzie bez ryzyka. Jak to wygląda w Betclicu?

Ogólnie sprawa jest prosta, bo pierwszy zagrany kupon u tego bukmachera będzie wzięty pod promocję. Maksymalna kwota łapiąca się do bonusu to stawka na poziomie 625 złotych. Wygrywasz to super. Jednak co się dzieje, gdy taki zakład w Betclicu okaże się nietrafiony? Dostajesz zwrot w bonusie w wysokości stawki minus podatek, czyli maksymalnie 550 złotych.

Obrót bonusem w Betclic

Omawiane zakłady sportowe wymagają od użytkownika sześciokrotnego obrotu sumy otrzymanego bonusu w Betclic. Oznacza to, że dostając przykładowo 550 złotych zwrotu za przegrany kupon, potrzebny jest obrót na poziomie 3300 złotych, ponieważ tyle wynosi wynik sumy bonusu pomnożony przez cztery. Dopiero po spełnieniu tego warunku środki zostaną przeniesione na konto, z którego można wypłacić pieniądze.

Dodatkowo Betclic zalicza obrót po spełnieniu konkretnych warunków kuponu – z minimalnym kursem 2,0. W związku z tym zaliczane są zakłady pojedyncze, wielokrotne i na żywo.

Betclic bonus cashback - regulamin

Z pewnością znajdą się gracze, którzy będą narzekali, że co to za zakład bez ryzyka skoro zwrot jest na konto bonusowe… i racją jest, że to pewne utrudnienie. Jednak to praktyka stosowana przez większość bukmacherów przy casbhacku. Tutaj trzeba zwrócić uwagę, że Betclic ma najwyższy tego typu bonus na krajowym rynku. Nigdzie indziej nie można zagrać za 625 złotych bez ryzyka. Z kolei same warunki obrotowe nie są wygórowane i należą raczej do standardowych wymagań wśród legalnych bukmacherów.

Betclic bonus, a +50% większa wygrana na kuponach?

Zostawiając już bonus powitalny w Betclicu, zobaczmy na promocje dla stałych graczy. Od razu warto zaznaczyć, że bukmacher dba o swoich użytkowników często zapewniając okolicznościowe akcje związane z wydarzeniami sportowymi, które pozwalają na zdobycie dodatkowych profitów.

Jedną ze stałych pozycji w Betclicu jest promocja zwana Multi+. Sprawa jest prosta – za dużą liczbę zdarzeń bukmacher pozwala na większą, potencjalną wygraną. Trzeba wybrać co najmniej pięć pozycji oznaczone logiem Multi+, aby już podwyższyć sobie zwycięską sumę o 7%. Maksymalne profity jakie można osiągnąć z tego faktu to aż 50%! Poniżej zobacz jak kształtują się zależności pozycji na kuponie od wyższej wygranej.

Multi+ promocją Betclica na dodatkowe bonusy

10. pozycja na liście legalnych bukmacherów w Polsce

Jeśli sprawdzimy listę podmiotów posiadających zezwolenie Ministerstwa Finansów na działalność online w zakresie przyjmowania zakładów wzajemnych, wcale nie znajdziemy tam hasła Betclic. Dlaczego? Ponieważ sprawa jest nieco bardziej skomplikowana. Spójrzmy na 10. pozycję, czyli BEM Operations Limited. To podmiot z siedzibą na Malcie, który otrzymał stosowną zgodę i jest reprezentowany w Polsce przez spółkę Pejot 1 Sp. z o.o. – jest to przedstawiciel, który w innych krajach działa pod marką Betclic i taką samą decyzję podjęto odnośnie naszego kraju. Tym sposobem mówimy o legalnym bukmacherze Betclic, choć nie znajdziemy dokładnie tej nazwy na liście MF.

Oferta bonusowa

Powiedzmy sobie szczerze: w praktyce Betclic nie jest żadną nowością w Polsce. Na liście legalnych operatorów – owszem. Teraz powraca ze zdwojoną siłą, bo pod znaną marką i z potwierdzeniem wiarygodności w postaci zezwolenia MF. To już brzmi jak przepis na sukces, ale nie zapominajmy o tym, co gracze lubią najbardziej, czyli o bonusach bukmacherskich.

Co przygotował Betclic?

Betclic oficjalnie wystartował w Polsce w lipcu. Prędzej omówiliśmy bonus na start. Jednak warto także wspomnieć, że bukmacher może pochwalić się licznymi i interesującymi promocjami dla stałych graczy i wystarczy wymienić Cash Out, Multi+ promujący zakłady z wieloma zdarzeniami czy podwyższanie kursów, co z pewnością cieszy wielu użytkowników. Jako dodatek do tego, przy zakładach na żywo Betclic posiada bogatą ofertę na transmisje spotkań.

No i oczywiście nie mogło zabraknąć także aplikacji mobilnej Betclica. Tym bardziej w dzisiejszych czasach, gdzie zaraz więcej ludzi będzie typować przez swoje komórki niż przez komputer czy laptop. Ma to szczególne znaczenie przy zakładach na żywo – obstawianie z miejsca zdarzeń albo korzystanie ze wspomnianego Betclic TV będąc poza domem.

Warto wspomnieć, że Betclic w specjalny sposób wyróżnia swoich najbardziej wartościowych graczy – VIP. Tacy klienci mogą liczyć na specjalne profity jak między innymi oferty premium, dedykowane promocje czy wyjazdy na mecze.

Betclic vs pozostali bukmacherzy

U polskich bukmacherów znajdziesz następujące rodzaje bonusów na start:

 • Darmowy zakład (freebet)
 • Bonus od depozytu
 • Zakład bez ryzyka (cashback)

Najczęściej spotykane są pakiety powitalne zawierające freebet oraz bonus od depozytu. Darmowy zakład zwykle wynosi kilkadziesiąt złotych, natomiast kwota bonusu od wpłaty zaczyna się od kilkuset złotych, a kończy na nawet czterocyfrowych kwotach. Cashback to znacznie rzadsza forma bonusu, częściej niż w ofercie powitalnej pojawia się w promocjach okolicznościowych dla zarejestrowanych już graczy… ale jak widać, z bonusem na start u omawianego bukmachera jest inaczej.

Czy Betclic wyłamie się z tego trendu i postawi na zakład bez ryzyka? A może zdecyduje się na wszystkie rodzaje bonusów albo wymyśli coś jeszcze innego, czego nawet nie jesteśmy w stanie teraz przewidzieć? Już wiemy, że póki co na start bukmacher proponuje zakład bez ryzyka, ale nie można wykluczyć, że to się nie zmieni… wtedy będziemy informować! Póki co, kod promocyjny 550PLN w Betclic oznacza najwyższy cashback w Polsce.

Betclic bonus z kodem promocyjnym 550PLN to zakład bez ryzyka do 625 złotych! Zobacz szczegóły cashbacku

Betclic działa już w Polsce jako legalny bukmacher. Bonus na start tego operatora to zakład bez ryzyka do 625 złotych – najwyższy na krajowym rynku! Poza tym te zakłady sportowe mają dla swoich graczy wiele promocji jak Cash Out, boost podwyższający kursy czy Multi+, który pozwala zwiększyć wygraną na kuponie aż o 50%. Na uwagę zasługuje także m.in. Betclic TV, gdzie można śledzić NBA, NHL, tenisowe, Wielkie Szlemy czy czołowe ligi w piłce nożnej.

Nie masz konta w Betclic? Przejdź do rejestracji
Kod promocyjny: 510PLN

Kliknij, aby odkryć i skopiować kod
Kod rejestracyjny:
550PLN
Wejście

Tego bukmachera chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Jeśli nie korzystałeś z jego usług, to chociaż obiła Ci się ta marka o uszy. Dowiedz się więcej na temat oferty, bonusów i innych benefitów w Betclic! 

Betclic z najwyższym bonusem bez ryzyka – aż do 550 PLN

Każdy bukmacher w kraju ma bonusy dla graczy, którzy założą nowe konto. Zazwyczaj są to dodatkowe środki od wpłaty. Betclic z kolei zdecydował się na cashback, czyli zakład bez ryzyka i to nie byle jaki, bo aż do 510 złotych! To najwyższa oferta na ten bonus w Polsce z kodem promocyjnym 550PLN.

Sama kwota może robić wrażenie, ale często warto też nachylić się nad warunkami, jakie bukmacher nakłada na gracza. W przypadku cashbacku trzeba zwrócić uwagę co się dzieje przy przegranym zakładzie bez ryzyka. Jak to wygląda w Betclicu?

Ogólnie sprawa jest prosta, bo pierwszy zagrany kupon u tego bukmachera będzie wzięty pod promocję. Maksymalna kwota łapiąca się do bonusu to 510 złotych. Wygrywasz to super. Jednak co się dzieje, gdy taki zakład w Betclicu okaże się nietrafiony? Dostajesz zwrot w bonusie w wysokości stawki.

Obrót bonusem w Betclic

Omawiane zakłady sportowe wymagają od użytkownika czterokrotnego obrotu sumy otrzymanego bonusu w Betclic. Oznacza to, że grając przykładowo za 625 złotych i przegrywając kupon, potrzebny jest obrót na poziomie 2000 złotych, ponieważ tyle wynosi wynik sumy bonusu pomnożony przez cztery. Dopiero po spełnieniu tego warunku środki zostaną przeniesione na konto, z którego można wypłacić pieniądze.

Dodatkowo Betclic zalicza obrót po spełnieniu konkretnych warunków kuponu – z minimalnym kursem 2,0. W związku z tym zaliczane są zakłady pojedyncze, wielokrotne i na żywo.

Cashback w Betclic - warunki obrotu bonusem

Z pewnością znajdą się gracze, którzy będą narzekali, że co to za zakład bez ryzyka skoro zwrot jest na konto bonusowe… i racją jest, że to pewne utrudnienie. Jednak to praktyka stosowana przez większość bukmacherów przy casbhacku. Tutaj trzeba zwrócić uwagę, że Betclic ma najwyższy tego typu bonus na krajowym rynku. Nigdzie indziej nie można zagrać za 510 złotych bez ryzyka. Z kolei same warunki obrotowe nie są wygórowane i należą raczej do standardowych wymagań wśród legalnych bukmacherów.

Betclic bonus, a +50% większa wygrana na kuponach?

Zostawiając już bonus powitalny w Betclicu, zobaczmy na promocje dla stałych graczy. Od razu warto zaznaczyć, że bukmacher dba o swoich użytkowników często zapewniając okolicznościowe akcje związane z wydarzeniami sportowymi, które pozwalają na zdobycie dodatkowych profitów.

Jedną ze stałych pozycji w Betclicu jest promocja zwana Multi+. Sprawa jest prosta – za dużą liczbę zdarzeń bukmacher pozwala na większą, potencjalną wygraną. Trzeba wybrać co najmniej pięć pozycji oznaczone logiem Multi+, aby już podwyższyć sobie zwycięską sumę o 7%. Maksymalne profity jakie można osiągnąć z tego faktu to aż 50%! Poniżej zobacz jak kształtują się zależności pozycji na kuponie od wyższej wygranej.

Multi+ promocją Betclica na dodatkowe bonusy

10. pozycja na liście legalnych bukmacherów w Polsce

Jeśli sprawdzimy listę podmiotów posiadających zezwolenie Ministerstwa Finansów na działalność online w zakresie przyjmowania zakładów wzajemnych, wcale nie znajdziemy tam hasła Betclic. Dlaczego? Ponieważ sprawa jest nieco bardziej skomplikowana. Spójrzmy na 10. pozycję, czyli BEM Operations Limited. To podmiot z siedzibą na Malcie, który otrzymał stosowną zgodę i jest reprezentowany w Polsce przez spółkę Pejot 1 Sp. z o.o. – jest to przedstawiciel, który w innych krajach działa pod marką Betclic i taką samą decyzję podjęto odnośnie naszego kraju. Tym sposobem mówimy o legalnym bukmacherze Betclic, choć nie znajdziemy dokładnie tej nazwy na liście MF.

 

Oferta bonusowa

Powiedzmy sobie szczerze: w praktyce Betclic nie jest żadną nowością w Polsce. Na liście legalnych operatorów – owszem. Teraz powraca ze zdwojoną siłą, bo pod znaną marką i z potwierdzeniem wiarygodności w postaci zezwolenia MF. To już brzmi jak przepis na sukces, ale nie zapominajmy o tym, co gracze lubią najbardziej, czyli o bonusach bukmacherskich.

Co przygotował Betclic?

Betclic oficjalnie wystartował w Polsce w lipcu. Prędzej omówiliśmy bonus na start. Jednak warto także wspomnieć, że bukmacher może pochwalić się licznymi i interesującymi promocjami dla stałych graczy i wystarczy wymienić Cash Out, Multi+ promujący zakłady z wieloma zdarzeniami czy podwyższanie kursów, co z pewnością cieszy wielu użytkowników. Jako dodatek do tego, przy zakładach na żywo Betclic posiada bogatą ofertę na transmisje spotkań.

No i oczywiście nie mogło zabraknąć także aplikacji mobilnej. Tym bardziej w dzisiejszych czasach, gdzie zaraz więcej ludzi będzie typować przez swoje komórki niż przez komputer czy laptop. Ma to szczególne znaczenie przy zakładach na żywo – obstawianie z miejsca zdarzeń albo korzystanie ze wspomnianego Betclic TV będąc poza domem.

 

Betclic vs pozostali bukmacherzy

U polskich bukmacherów znajdziesz następujące rodzaje bonusów na start:

 • Darmowy zakład (freebet)
 • Bonus od depozytu
 • Zakład bez ryzyka (cashback)

Najczęściej spotykane są pakiety powitalne zawierające freebet oraz bonus od depozytu. Darmowy zakład zwykle wynosi kilkadziesiąt złotych, natomiast kwota bonusu od wpłaty zaczyna się od kilkuset złotych, a kończy na nawet czterocyfrowych kwotach. Cashback to znacznie rzadsza forma bonusu, częściej niż w ofercie powitalnej pojawia się w promocjach okolicznościowych dla zarejestrowanych już graczy… ale jak widać, z bonusem na start u omawianego bukmachera jest inaczej.

Czy Betclic wyłamie się z tego trendu i postawi na zakład bez ryzyka? A może zdecyduje się na wszystkie rodzaje bonusów albo wymyśli coś jeszcze innego, czego nawet nie jesteśmy w stanie teraz przewidzieć? Już wiemy, że póki co na start bukmacher proponuje zakład bez ryzyka, ale nie można wykluczyć, że to się nie zmieni… wtedy będziemy informować! Póki co, kod promocyjny 510PLN w Betclic oznacza najwyższy cashback w Polsce.

Ranking legalnych bukmacherów

 • wstążka wyłącznie licencjonowani bukmacherzy
 • tarcza z kłódką bezpieczeństwo i zaufanie
 • klepsydra szybkie wypłaty
Miejsce 1
Ocena graczy 10 /10 2435 głosów
Oceń bukmachera
Kod promocyjny 1259PLN
Szybka rejestracja bez dowodu
Tylko u nas
Miejsce 1
Kod promocyjny 1259PLN
Szybka rejestracja bez dowodu
Ocena graczy 10 /10 2435 głosów
Oceń bukmachera
nasza recenzja »
Funkcjonalności:
 • freebet
 • aplikacja mobilna
 • zakłady na żywo
 • sporty wirtualne
Bonusy:

FREEBET:
29 PLN za rejestrację z kodem promocyjnym 1259PLN + 20 PLN za podpięcie konta w Typomania.net

WARUNKI OBROTU:
Trzykrotny obrót (zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów) bonusu z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91.

BONUS OD DEPOZYTU:
100% wpłaty do 1200 PLN

ZAKŁAD BEZ RYZYKA:
Pierwszy kupon w STS bez ryzyka do 30 PLN

Mocne strony:
 • Tylko u nas - najwyższy freebet na rynku, bo aż 49 PLN
 • Duża dostępność metod wpłat
 • BETGAMES, czyli typowanie symulacji gier karcianych
Miejsce 2
Ocena graczy 9.4 /10 47 głosów
Oceń bukmachera
Kod promocyjny 550PLN
Szybka rejestracja bez dowodu
Tylko u nas

 625 PLN zakład bez ryzyka i +50% do wygranych!
 Kod rejestracyjny: 550PLN

najwyższy cashback na rynku

Miejsce 2
Kod promocyjny 550PLN
Szybka rejestracja bez dowodu
Tylko u nas

 625 PLN zakład bez ryzyka i +50% do wygranych!
 Kod rejestracyjny: 550PLN

najwyższy cashback na rynku

wejście »
Ocena graczy 9.4 /10 47 głosów
Oceń bukmachera
nasza recenzja »
Funkcjonalności:
 • aplikacja mobilna
 • zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA:
Pierwszy kupon w Betclic bez ryzyka do 625 PLN

WARUNKI ZWROTU:
Zwrot w bonusie w wysokości stawki minus podatek, czyli maksymalnie 550 PLN

WARUNKI OBROTU BONUSU:
6-krotny obrót po kursie minimalnym 2,00 w ciągu 30 dni

 

Mocne strony:
 • Najwyższy zakład bez ryzyka na rynku
 • Funkcjonalna aplikacja mobilna
 • Betclic TV z szeroką ofertą transmisji
Miejsce 3
Ocena graczy 9.0 /10 875 głosów
Oceń bukmachera
Kod promocyjny 1145PLN
Szybka rejestracja bez dowodu
Miejsce 3
Kod promocyjny 1145PLN
Szybka rejestracja bez dowodu
Ocena graczy 9.0 /10 875 głosów
Oceń bukmachera
nasza recenzja »
Funkcjonalności:
 • freebet
 • aplikacja mobilna
 • zakłady na żywo
 • sporty wirtualne
Bonusy:

FREEBET W FORMIE PUNKTÓW FKP:
20 PLN (2 800 punktów)

ZAKŁAD BEZ RYZYKA:
Pierwszy kupon w Fortunie jako bez ryzyka do 125 PLN

BONUS OD DEPOZYTU:
100% wpłaty do 1000 PLN

WARUNKI OBROTU:
W terminie 30 dni trzeba zagrać za 4-krotność pierwszej wpłaty kuponami z minimum 3 zdarzeniami i minimalnym kursem całkowitym 1,90

Mocne strony:
 • Cotygodniowe promocje bukmacherskie
 • Wysokie kursy
 • Zakłady na żywo z transmisjami
Miejsce 4
Ocena graczy 8.8 /10 954 głosów
Oceń bukmachera
Kod promocyjny 2120PLN
Miejsce 4
Kod promocyjny 2120PLN
Ocena graczy 8.8 /10 954 głosów
Oceń bukmachera
nasza recenzja »
Funkcjonalności:
 • freebet
 • aplikacja mobilna
 • zakłady na żywo
 • sporty wirtualne
Bonusy:

FREEBET:
20 PLN za podpięcie konta w Typomania.net. Tylko u nas z kodem promocyjnym 2120PLN

ZAKŁAD BEZ RYZYKA:
Zwrot za pierwszy nietrafiony kupon do 50 PLN. Aby otrzymać zwrot napisz na adres marketing@iforbet.pl i podaj swój login. W tytule maila wpisz „Zakład bez ryzyka”

BONUS OD DEPOZYTU:
100% wpłaty do 2000 PLN + 50 PLN do bonusu powitalnego w przypadku wpłaty na kwotę co najmniej 100 PLN.

WARUNKI OBROTU:
]Bonusem trzeba obrócić 4-krotnie z kursem minimalnym zdarzenia 1,2. Kurs minimalny kuponu 2,00

Mocne strony:
 • Rozbudowana oferta na wszystkie najpopularniejsze sporty
 • Duża liczba okolicznościowych promocji bukmacherskich
 • Wiele oryginalnych zakładów specjalnych
Miejsce 5
Ocena graczy 8.6 /10 34 głosów
Oceń bukmachera
Kod promocyjny -
Szybka rejestracja bez dowodu
Tylko u nas
Miejsce 5
Kod promocyjny -
Szybka rejestracja bez dowodu
Ocena graczy 8.6 /10 34 głosów
Oceń bukmachera
nasza recenzja »
Funkcjonalności:
 • aplikacja mobilna
 • zakłady na żywo
 • sporty wirtualne
Bonusy:

BONUS OD DEPOZYTU:
100% wpłaty do 1000 PLN

WARUNKI OBROTU:
Kwota depozytu oraz kwota bonusu muszą zostać obrócone po trzy razy poprzez kupony z kursem minimalnym 1.9

BONUS OD DEPOZYTU PRZEZ APLIKACJĘ MOBILNĄ:
100% wpłaty do 49 PLN

WARUNKI OBROTU:
Kwota depozytu oraz kwota bonusu muszą zostać obrócone po trzy razy poprzez kupony z kursem minimalnym 1.9

Mocne strony:
 • Znana, najstarsza legalna firma bukmacherska w kraju
 • Atrakcyjny program lojalnościowy
 • Solidna aplikacja mobilna
Miejsce 6
Ocena graczy 8.5 /10 742 głosów
Oceń bukmachera
Kod promocyjny 150PLN
Szybka rejestracja bez dowodu
Miejsce 6
Kod promocyjny 150PLN
Szybka rejestracja bez dowodu
Ocena graczy 8.5 /10 742 głosów
Oceń bukmachera
nasza recenzja »
Funkcjonalności:
 • freebet
 • aplikacja mobilna
 • zakłady na żywo
 • sporty wirtualne
Bonusy:

DARMOWY ZAKŁAD:
50 PLN

WARUNKI OTRZYMANIA DARMOWEGO ZAKŁADU:

 • Stawka kuponu minimum 50 złotych
 • Co najmniej dwie pozycje na kuponie
 • Minimalny kurs na poziomie 2.0

20 000 PUNKTÓW DO SKLEPU GRACZA:
Równowartość bonusu od depozytu 100 PLN lub darmowego zakładu 10 PLN. Oferta dostępna tylko z kodem promocyjnym 150PLN

 

Mocne strony:
 • Wysokie kursy na zdarzenia 1X2
 • Atrakcyjny program lojalnościowy
 • Funkcjonalna aplikacja mobilna
Miejsce 7
Ocena graczy 7.2 /10 742 głosów
Oceń bukmachera
Kod promocyjny 1200PLN
Szybka rejestracja bez dowodu
Miejsce 7
Kod promocyjny 1200PLN
Szybka rejestracja bez dowodu
Ocena graczy 7.2 /10 742 głosów
Oceń bukmachera
nasza recenzja »
Funkcjonalności:
 • zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA:
Pierwszy kupon w eWinnerze bez ryzyka do 150 PLN

OBRÓT ZWROTU:
6-krotnie kuponami z kursem minimalnym 2.50

BONUS OD DEPOZYTU:

 • 100% do 500PLN za drugą wpłatę
 • 100% do 500PLN za trzecią wpłatę
 • 100% do 50PLN za czwartą wpłatę
Mocne strony:
 • - Oryginalne zakłady
 • - Bonusy aż za cztery depozyty
 • - Przejrzysty interfejs strony
Miejsce 8
Ocena graczy 7.0 /10 30 głosów
Oceń bukmachera
Kod promocyjny BETFAN
Szybka rejestracja bez dowodu
Miejsce 8
Kod promocyjny BETFAN
Szybka rejestracja bez dowodu
Ocena graczy 7.0 /10 30 głosów
Oceń bukmachera
nasza recenzja »
Funkcjonalności:
 • zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA:
Pierwszy kupon w BETFAN bez ryzyka do 100 PLN

WARUNKI OBROTU:
Trzykrotny obrót (zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów) bonusu z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91.

BONUS OD DEPOZYTU:
3000 PLN

WARUNKI OBROTU:
Trzykrotny obrót (zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów) bonusu z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91.

Mocne strony:
 • Granie bez podatku
 • Najszersza oferta na rozrywkę
 • Najwyższy bonus od depoztu
Miejsce 9
Ocena graczy 6.5 /10 1147 głosów
Oceń bukmachera
Kod promocyjny 1500PLN
Szybka rejestracja bez dowodu
Miejsce 9
Kod promocyjny 1500PLN
Szybka rejestracja bez dowodu
Ocena graczy 6.5 /10 1147 głosów
Oceń bukmachera
nasza recenzja »
Funkcjonalności:
 • freebet
 • aplikacja mobilna
 • zakłady na żywo
 • sporty wirtualne
Bonusy:

BONUS OD DEPOZYTU:
1500PLN

SPOSÓB WYKORZYSTANIA BONUSU:
Otrzymasz bonus w wysokości 1% swojego depozytu, z mnożnikiem kursu całkowitego ”x100”. Zagraj kupon z mnożnikiem, który możesz aktywować przy kuponie z minimum 3 zdarzeniami, kursem łącznym minimum 2.50 i minimum 1.25 na każdą selekcję.

FREEBET:
20PLN

WARUNKI OTRZYMANIA:
Dostępne tylko po użyciu kodu promocyjnego 1500PLN. Po rejestracji musisz napisać e-mail na adres promocje@lvbet.pl, wpisując w tytule bonus od depozytu.

Mocne strony:
 • Duża liczba rozszerzeń na mecze piłki nożnej
 • Błyskawiczne wypłaty
 • Wyłączność na zakłady na FAME MMA
 • Tagi