Betclic kod promocyjny | Bonus: 550PLN cashback+50%!🥇

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka do 550 złotych + 50% do wygranych

Standardowa oferta to cashback 500 zł, a z naszym kodem: 550PLN

Kod rejestracyjny
550PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 550 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +50%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Kod promocyjny w Betclic gwarantuje Ci najwyższy bonus na rynku w sektorze zakładów bez ryzyka do 550 PLN!

Betclic kod promocyjny 2021

Betclic Bonus 2021 – Pakiet 550 złotych ✔️  
Kod promocyjny Betclic 550PLN
Bonus Zakład bez ryzyka 550 zł
Warunki bonusu Obrót 8x po kursie min. 2,00 w ciągu 30 dni
Ostatnia aktualizacja 14.06.2021

Betclic działa w Polsce jako legalny bukmacher. Bonus na start tego operatora to zakład bez ryzyka do 550 złotych. Tylko z naszym kodem promocyjnym 550PLN. Poza tym te zakłady sportowe mają dla swoich graczy wiele promocji jak Cash Out, boost podwyższający kursy czy Multi+, który pozwala zwiększyć wygraną na kuponie aż o 50%. Na uwagę zasługuje także m.in. Betclic TV, gdzie można śledzić NBA, NHL, tenisowe, Wielkie Szlemy czy czołowe ligi w piłce nożnej. Aby skorzystać z bonusów, wystarczy założyć konto u bukmachera!

Promocję warto wykorzystać na najlepsze Typy dnia, które znajdziesz po kliknięciu!

Tego bukmachera chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Jeśli nie korzystałeś z jego usług, to chociaż obiła Ci się ta marka o uszy. Dowiedz się więcej na temat oferty, bonusów i innych benefitów w Betclic! Najważniejsza sprawa, to odkryć kod promocyjny Betclic, za który otrzymasz bonusy na start!

Kody promocyjne u bukmacherów często dają Wam różne promocje i dostęp do eklsuzywnej zawartości u danego operatora. Nie inaczej jest w przypadku Betclica, więc przejdźmy do tego, jak zdobyć pakiet powitalny i po co jest kod promocyjny. Jeżeli interesujecie się piłką nóżna, koszykówką, czy nawet mniej znanymi sportami, to dobrze trafiliście, bo z bonusami możecie ekscytować się jeszcze bardziej. Pamiętajcie, że oferta opisana poniżej jest przewidziana dla nowych graczy.

Kod promocyjny na bonus w Betclic

Jeśli szukasz kodu promocyjnego do Betclic, który zapewnia najlepsze bonusy bukmacherskie w Betclic na czele z cashbackiem d0 550 PLN to jest nim:

Betclic kod: 550PLN

Przy rejestracji w Betclic wpisz kod promocyjny: 550PLN, który zapewni Ci wspomniany zakład bez ryzyka i wiele innych promocji! Po rejestracji Twoim zadaniem będzie wybranie możliwie jak najlepszych typów, a wiele ciekawych możliwości znajdziesz tutaj -> darmowe zakłady piłkarskie!

Betclic kod promocyjny to polecana oferta przez serwis Zagranie. Zapewnia bonus cashback i dodatkowe 50% do wygranych, o ile spełnicie odpowiednie warunki!

Gdzie możesz wpisać Betclic kod promocyjny?

Musisz zacząć rejestrację w zakładach bukmacherskich Betclic – to jedyny sposób na skorzystanie z oferty Betclic kod promocyjny. Ten proces na stronie internetowej bukmachera jest bardzo krótki, o czym możecie przekonać się sami. Założenie konta online w Betclic to wypełnienie formularza rejestracji. To wszystko składa się z wpisania informacji na stronie betclic.pl: adresu e-mail, hasła, numeru telefonu, imienia, nazwiska, numeru PESEL i kodu promocyjnego Betclic. Uzupełniając poszczególne rubryki rejestrując się w Betclic dojdziesz w końcu do wolnego pola na kod promocyjny – w nim wpisz: 550PLN.

Kod promocyjny Betclic użyje tylko pełnoletnia osoba, bo w rejestracji podaje się datę urodzenia. To jeden z wymogów korzystania z bukmacherów, żeby mieć ukończone 18 lat. Betclic kod promocyjny da Wam dostęp do 550 PLN bez ryzyka i 50% więcej do wygranych, a oprócz tego są jeszcze dostępne promocje zwiazane z bieżącymi wydarzeniami. Co ciekawe, być może bukmacher postawi na rozszerzenie oferty bonusów np. o sporty wirtualne i zakłady bez ryzyka właśnie na tę rozrywkę.

Jak wykorzystać Betclic bonus?

Kod promocyjny w zakładach bukmacherskich wykorzystujesz w momencie rejestracji konta. Gdy już doprowadzisz do końca proces zakładania nowego konta, a więc wypełnisz formularz z wpisanym kodem oraz postąpisz zgodnie z wszystkimi wskazówkami bukmachera Betclic – kod w 100% jest wykorzystany. To oznacza możliwości polegające na odbiorze bonusów Betclic. Na polskim rynku bonus w Betclic to dobra opcja. 

Betclic z najwyższym bonusem bez ryzyka – aż do 550PLN

Bonus Betclica do 550PLN cashback

Każdy bukmacher w kraju ma bonusy dla graczy, którzy założą nowe konto. Zazwyczaj są to dodatkowe środki od wpłaty. Betclic z kolei zdecydował się na cashback, czyli zakład bez ryzyka i to nie byle jaki, bo maksymalny zwrot, który można dostać to aż 550 złotych! To najwyższa oferta na ten bonus w Polsce z kodem promocyjnym 550PLN.  

Aby uzyskać maksymalny zwrot w tej promocji powitalnej obstaw swój pierwszy kupon za 625 zł i odbierz aż 550 zł jeśli kupon okaże się przegrany! Oczywiście wcześniej pamiętaj, że założyć konto wpisując Betclic kod promocyjny.

Sama kwota może robić wrażenie, ale często warto też nachylić się nad warunkami, jakie bukmacher nakłada na gracza. W przypadku cashbacku trzeba zwrócić uwagę co się dzieje przy przegranym zakładzie bez ryzyka. Jak to wygląda w Betclicu? Ogólnie sprawa jest prosta, bo pierwszy zagrany kupon u tego bukmachera będzie wzięty pod promocję. Maksymalna kwota łapiąca się do bonusu to stawka na poziomie 625 złotych. Wygrywasz to super. Jednak co się dzieje, gdy taki zakład w Betclicu okaże się nietrafiony? Dostajesz zwrot w bonusie w wysokości stawki minus podatek, czyli maksymalnie 550 złotych.

betclic - bonus

Omawiane zakłady sportowe wymagają od użytkownika ośmiokrotnego obrotu sumy otrzymanego bonusu w Betclic. Oznacza to, że dostając przykładowo 550 złotych zwrotu za przegrany kupon, potrzebny jest obrót na poziomie 4400 złotych, ponieważ tyle wynosi wynik sumy bonusu pomnożony przez osiem. Dopiero po spełnieniu tego warunku środki zostaną przeniesione na konto, z którego można wypłacić pieniądze. Jak obrócić bonus? Betclic zalicza obrót (ośmiokrotny) po spełnieniu konkretnych warunków kuponu – z minimalnym kursem 2,0. W związku z tym zaliczane są zakłady pojedyncze, wielokrotne i na żywo. Kursy bukmacherskie w Betclic są na tyle wysokie, że spełnienie warunków nie powinno stanowić problemów. Betclic cashback to więc świetna oferta dla nowych klientów, którzy chcą przetestować możliwości. 

Cashback do odebrania jest także możliwy, jeżeli pobierzecie aplikację mobilną betclic, z którą dostęp do tego otrzymacie wszędzie. Zakład bez ryzyka betclic gwarantuje Wam, że nie musicie się martwić o wynik, a obstawiać można oglądając np. z kolegami.

Z pewnością znajdą się gracze, którzy będą narzekali, że co to za zakład bez ryzyka skoro zwrot jest na konto bonusowe… i racją jest, że to pewne utrudnienie. Jednak to praktyka stosowana przez większość bukmacherów przy casbhacku. Tutaj trzeba zwrócić uwagę, że Betclic ma najwyższy tego typu bonus na krajowym rynku. Nigdzie indziej nie można zagrać za 550 złotych bez ryzyka. Z kolei same warunki obrotowe nie są wygórowane i należą raczej do standardowych wymagań wśród legalnych bukmacherów. Na stronie internetowej tego operatora znajdziecie także informacje, ile Wam zostało do obrócenia bonusu, co nie jest standardem na polskim rynku.

Zakłady bukmacherskie Betclic postawiły na wysokie bonusy bukmacherskie i przyjazne warunki. Aplikacja mobilna od tego bukmachera sprawia, że możecie skorzystać z oferty niezależnie od tego, gdzie jesteście. Nie jest to może najwyższy pakiet na rynku zakładów bukmacherskich, ale całość jest ciekawa dla klientów. Promocje bukmacherskie w Betclic to też rzeczy organizowane przy okazji np. fame mma, czy innych wydarzeń.

Jak widzisz w Betclic kod promocyjny VIP daje wiele atutów, z których może skorzystać nowy graczy. W zakładach wzajemnych kody promocyjne działają przy rejestracji konta. W zamian za specjalne hasła – otrzymujesz lepsze bonusy na start. Taka oferta obowiązuje także w zakładach bukmacherskich Betclic. Kody bonusowe zapewniają Wam u bukmacherów ciekawe promocje na start i nie inaczej jest tym razem.

Bonus powitalny Betclic

Bonus powitalny w ofercie Betclic to właśnie zakład bez ryzyka. To oferta dla nowych klientów za odkrycie kodu promocyjnego i wpisanie go w odpowiednie miejsce. Czy w ofercie Betclic są jeszcze inne bonusy dla nowych graczy? Legalni bukmacherzy często prześcigają się na to, jak duża będzie oferta, a przecież nie tylko o to chodzi. Kody promocyjne są dostępne u różnych operatorów, ale co jeszcze znajduje się w Betclic?

Betclic w bonusie powitalnym oferuje tylko jedną bonifikatę finansową. To dobra oferta, ale w zakładach bukmacherskich Fortuna, STS czy Betfan, to w bonusie powitalnym można otrzymać więcej gratyfikacji. U tych bukmacherów jako bonus powitalny nowy gracz odbiera bonus bez depozytu, zakład bez ryzyka i bonus od wpłaty. W Betclic to z kolei pojedynczy bonus cashback.

Bonus na start w Betclic to 550 złotych, ale później kwoty te mogą rosnąć po korzystaniu z promocji dla stałych graczy. Ranking bukmacherów nie daje Betclicowi najwyższego miejsca, bo ten operator ma swoje mankamenty, ale akurat pakiet powitalny jest przyjazny.

Betclic bonus, a +50% większa wygrana na kuponach?

Zostawiając już bonus powitalny w Betclicu, zobaczmy na promocje dla stałych graczy przy założeniu, że wpisany został kod promocyjny Betclic. Od razu warto zaznaczyć, że bukmacher dba o swoich użytkowników często zapewniając okolicznościowe akcje związane z wydarzeniami sportowymi, które pozwalają na zdobycie dodatkowych profitów. Jedną ze stałych pozycji w Betclicu jest promocja zwana Multi+. Sprawa jest prosta – za dużą liczbę zdarzeń bukmacher pozwala na większą, potencjalną wygraną. Trzeba wybrać co najmniej pięć pozycji oznaczone logiem Multi+, aby już podwyższyć sobie zwycięską sumę o 7%. Maksymalne profity jakie można osiągnąć z tego faktu to aż 50%! Poniżej zobacz jak kształtują się zależności pozycji na kuponie od wyższej wygranej.

Multi+ promocją Betclica na dodatkowe bonusy

W promocjach Betclic znajdujemy okazjonalne szanse na bonusy. To na przykład promocja “Pewny Zakład”. Jak ona działa? To ubezpieczenie stawki 40 złotych na wypadek, jeśli obstawisz błędnie kupon. “Pewny zakład” w ofercie Betclic pojawia się na mecze Ligi Mistrzów i Ligi Europy, a także w innych rozgrywkach. Możesz zwrócić także uwagę na promocję “Piłkarski Jackpot” i Ligę Betclica. Oprócz zakładów wzjamenych ze sportu, na które możecie to wykorzystać, pojawia się także taka opcja przy esporcie, o czym warto wiedzieć. Pewny zakład gwarantuje Wam też zwrot środków, nawet jeżeli kupon okaże się przegrany.

Betclic na liście legalnych bukmacherów w Polsce

Jeśli sprawdzimy listę podmiotów posiadających zezwolenie Ministerstwa Finansów na działalność online w zakresie przyjmowania zakładów wzajemnych, wcale nie znajdziemy tam hasła Betclic. Dlaczego? Ponieważ sprawa jest nieco bardziej skomplikowana. Spójrzmy na 10. pozycję, czyli BEM Operations Limited. To podmiot z siedzibą na Malcie, który otrzymał stosowną zgodę i jest reprezentowany w Polsce przez spółkę Pejot 1 Sp. z o.o. – jest to przedstawiciel, który w innych krajach działa pod marką Betclic i taką samą decyzję podjęto odnośnie naszego kraju. Tym sposobem mówimy o legalnym bukmacherze Betclic, choć nie znajdziemy dokładnie tej nazwy na liście MF.

Lista bukmacherów na rządowej stronie jest regularnie poszerzana, bo nowe firmy otrzymują licencje. W ten sposób powiększa się także ranking bukmacherów online na stronie zagranie.com. Ostatnio wystartował nowy bukmacher – Superbet do którego także oferujemy kod promocyjny. Wcześniej debiuty na rynku bukmacherskim w Polsce zaliczyli Betfan i eWinner.

Pamiętajcie też, że to przede wszystkim ma być dobra rozrywka. Graj odpowiedzialnie to hasło, które powinno przyświecać graczom. Zakłady bukmacherskie betclic oferują ciekawe zakłady, w tym też te na sporty wirtualne, a także pozostałe promocje związane z bieżącymi wydarzeniami. 

Oferta bonusowa z kodem promocyjnym Betclic

Powiedzmy sobie szczerze: w praktyce Betclic nie jest żadną nowością w Polsce. Na liście legalnych operatorów – owszem. Teraz powraca ze zdwojoną siłą, bo pod znaną marką i z potwierdzeniem wiarygodności w postaci zezwolenia MF. To już brzmi jak przepis na sukces, ale nie zapominajmy o tym, co gracze lubią najbardziej, czyli o bonusach bukmacherskich.

Betclic - bonus Polska

Co przygotował Betclic? Betclic oficjalnie wystartował w Polsce w lipcu. Prędzej omówiliśmy bonus na start. Jednak warto także wspomnieć, że bukmacher może pochwalić się licznymi i interesującymi promocjami dla stałych graczy i wystarczy wymienić Cash Out, Multi+ promujący zakłady z wieloma zdarzeniami czy podwyższanie kursów, co z pewnością cieszy wielu użytkowników. Jako dodatek do tego, przy zakładach na żywo Betclic posiada bogatą ofertę na transmisje spotkań. No i oczywiście nie mogło zabraknąć także aplikacji mobilnej Betclica. Tym bardziej w dzisiejszych czasach, gdzie zaraz więcej ludzi będzie typować przez swoje komórki niż przez komputer czy laptop. Ma to szczególne znaczenie przy zakładach na żywo – obstawianie z miejsca zdarzeń albo korzystanie ze wspomnianego Betclic TV będąc poza domem. Warto wspomnieć, że Betclic w specjalny sposób wyróżnia swoich najbardziej wartościowych graczy – VIP. Tacy klienci mogą liczyć na specjalne profity jak między innymi oferty premium, dedykowane promocje czy wyjazdy na mecze.

Betclic z freebetem?

Obecnie w ofercie powitalnej Betclica nie ma bonusu bez depozytu, czyli najbardziej pożądanej promocji przez większość graczy. Gdy bukmacher postanowi rozszerzyć swoją ofertę powitalną o ten aspekt, niezwłocznie Was o tym poinformujemy na naszej stronie i zaktualizujemy naszą recenzję. Na ten moment freebet w Betclicu można zdobyć w jednej z wielu promocji dla stałych graczy, które firma organizuje co najmniej raz w tygodniu.

Bonus bez depozytu z naszym kodem promocyjnym wykorzystasz u innych bukmacherów: Fortuna, STS i LV BET.

Betclic vs pozostali bukmacherzy

U polskich bukmacherów znajdziesz następujące rodzaje bonusów na start:

  • Darmowy zakład (freebet)
  • Bonus bez depozytu
  • Bonus od depozytu
  • Zakład bez ryzyka (cashback)

Najczęściej spotykane są pakiety powitalne zawierające freebet oraz bonus od depozytu. Darmowy zakład zwykle wynosi kilkadziesiąt złotych, natomiast kwota bonusu od wpłaty zaczyna się od kilkuset złotych, a kończy na nawet czterocyfrowych kwotach. Cashback to znacznie rzadsza forma bonusu, częściej niż w ofercie powitalnej pojawia się w promocjach okolicznościowych dla zarejestrowanych już graczy… ale jak widać, z bonusem na start u omawianego bukmachera jest inaczej. Czy Betclic wyłamie się z tego trendu i postawi na zakład bez ryzyka? A może zdecyduje się na wszystkie rodzaje bonusów albo wymyśli coś jeszcze innego, czego nawet nie jesteśmy w stanie teraz przewidzieć? Już wiemy, że póki co na start bukmacher proponuje zakład bez ryzyka, ale nie można wykluczyć, że to się nie zmieni… wtedy będziemy informować! Póki co, kod promocyjny Betclic 550PLN oznacza najwyższy cashback w Polsce.

Betclic = legalny bukmacher

Mam nadzieję, że wiesz, że w Polsce możemy korzystać z usług tylko i wyłącznie legalnych operatorów. Betclic oczywiście do nich należy, więc spokojnie możesz korzystać z bonusów, które właśnie omówiliśmy. Formalnym właścicielem jest BEM Operations Limited z siedzibą na Malcie. Z kolei w Polsce główna firma znajduje się we Wrocławiu. Betclic zezwolenie na funkcjonowanie w naszym kraju otrzymał od Ministerstwa Finansów dnia 26 września 2018 r. i nosi ono numer: PS4.6831.11.2017, numer KRS to: 0000573383. Zezwolenie Ministerstwa Finansów sprawia, że Betclic legalnie staje obok takich bukmacherów jak STS, Fortuna czy Totolotek.

Bukmacher Betclic w naszym kraju ponownie buduje swoją rozpoznawalność. Akcje sponsoringowe reprezentacji siatkarskiej i klubów piłkarskich (Lechia Gdańsk) odbijają się pozytywnych echem. Betclic zainwestował także w federację FAME MMA, w której jest jedynym bukmacherem. Obstawiający te gale mogą robić to tylko w Betclic, więc sam bukmacher na pewno dużo zyskuje typerów polskiego MMA.

Aplikacja mobilna

Kod promocyjny Betclic wykorzystać można także w aplikacji mobilnej. Oprogramowanie mobile w Betclic działa na urządzeniach z systemem iOS i Android. Po pobraniu aplikacji Betclic za jej pośrednictwem można zrobić rejestrację konta i wpisać kod promocyjny Betclic.

Betclic aplikacja mobilna umożliwia korzystanie z zakładów z telefonu. Po założeniu konta w aplikacji masz możliwość typowania pełnej oferty bukmachera – zakładów przedmeczowych i “na żywo”. To także szansa oglądania meczów w telefonie przy wykorzystaniu Betclic TV. W aplikacji robisz również wygodnie płatności online: wpłaty i wypłaty.

Betclic TV

Jak ogląda się mecze w Betclic TV? To system transmisji live przeznaczony dla zarejestrowanych użytkowników. Konto w Betclic założysz z kodem promocyjnym: 550PLN, za który otrzymasz dostęp do transmisji live, a także bonus powitalny. Betclic TV działa w serwisie betclic.pl i mobilnej aplikacji bukmachera, która przeznaczona jest do telefony z systemem iOS oraz Android.

Mecze oznaczone ikoną “TV/play” z oferty Betclic oznaczają, że można je obejrzeć u tego bukmachera. Jak to się robi? Kiedy spotkanie się rozpoczęło, albo zbliża się do początku – należy wejść do kategorii “na żywo” w Betclic i wybrać mecz, który chcesz obejrzeć. W rozwinięciu pojawią się zakłady live, a także przekaz “na żywo” jako player wideo. Wystarczy nacisnąć “play”, aby uruchomić transmisje meczu.

betclic tv mecz

Jakie wydarzenia sportowe obejrzysz “na żywo” w Betclic TV? Sprawdź:

  • Piłka nożna: LaLiga, Bundesliga, Serie A, Eredivisie, MLS, Puchar Anglii, Puchar Narodów Afryki, Copa América , liga rosyjska, belgijska, czeska, duńska, szwedzka, szkocka i ukraińska.
  • Tenis: Wielki Szlem, Turnieje ATP, WTA i ITF.
  • Koszykówka: NBA, Euroliga.
  • Hokej: NHL.

Powyżej pokazaliśmy najciekawsze transmisje, ale ich ilość jest jeszcze większa! W Betclic TV są też relacje z piłki ręcznej (Bundesliga, Liga Mistrzów), siatkówki, snookera, badmintona, tenisa stołowego, MMA, krykietu czy e-sportu.

Za transmisje live nie trzeba płacić – wystarczy mieć konto w Betclic i posiadać dowolne środki na koncie lub mieć w trakcie rozliczenia zakład.

FAQ

🔝 Jaki jest kod promocyjny w Betclic na najwyższy bonus?

550PLN

❓ Na czym polega zakład bez ryzyka w Betclic?

Pierwszy zagrany kupon u tego bukmachera będzie wzięty pod promocję. Maksymalna kwota łapiąca się do bonusu - z kodem promocyjnym 550PLN - to stawka na poziomie 625 złotych. Wygrywasz to super - kasa jest Twoja i promocja już wykorzystana. Jednak co się dzieje, gdy taki zakład w Betclicu okaże się nietrafiony? Dostajesz zwrot w postawionej sumy w postaci bonusu w wysokości stawki minus podatek, czyli maksymalnie 550 złotych.

🔁 Jak obrócić bonus z cashbacku w Betclicu?

Betclic wymaga ośmiokrotnego obrotu sumy otrzymanego bonusu kuponami z minimalnym kursem 2,0.