Betclic kod promocyjny | Bonus: 200PLN cashback+50%!🥇

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka do 200 złotych + 50% do wygranych

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 200 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +50%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Kod promocyjny w Betclic to “ZAGRANIE”. Gwarantuje Ci on jedan z najbardziej przystępnych bonusów na rynku w sektorze zakładów bez ryzyka. U tego bukmacher zakład bez ryzyka wynosi 200 PLN. Poza tym możesz zgarnąć inne bonusy i promocje jak np. +50% do wszystkich wygranych! Nie zwlekaj i odbierz swój kod promocyjny w Betclic już teraz!

Betclic kod promocyjny | Czerwiec 2022

Betclic Bonus i Kod Promocyjny 2022 – Pakiet 200 złotych ✔️  
Kod promocyjny Betclic ZAGRANIE
Bonus Zakład bez ryzyka 200 zł
Warunki bonusu Obrót 1x po kursie min. 2,14
Ostatnia aktualizacja 20.06.2022

Betclic działa w Polsce jako legalny bukmacher. Bonus na start tego operatora to zakład bez ryzyka do 200 złotych. Poza tym te zakłady sportowe mają dla swoich graczy wiele promocji jak Cash Out, boost podwyższający kursy czy Multi+, który pozwala zwiększyć wygraną na kuponie aż o 50%. Na uwagę zasługuje także m.in. Betclic TV, gdzie można śledzić NBA, NHL, tenisowe, Wielkie Szlemy czy czołowe ligi w piłce nożnej. Aby skorzystać z bonusów, wystarczy założyć konto u bukmachera!

Promocję warto wykorzystać na najlepsze Typy dnia, które znajdziesz po kliknięciu!

Tego bukmachera chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Jeśli nie korzystałeś z jego usług, to chociaż obiła Ci się ta marka o uszy. Dowiedz się więcej na temat oferty, bonusów i innych benefitów w Betclic! Najważniejsza sprawa, to odkryć kod promocyjny Betclic, za który otrzymasz bonusy na start!

Kody promocyjne u bukmacherów często dają Wam różne promocje i dostęp do ekskluzywnej zawartości u danego operatora. Nie inaczej jest w przypadku Betclica, więc przejdźmy do tego, jak zdobyć pakiet powitalny i po co jest kod promocyjny. Jeżeli interesujecie się piłką nożna, koszykówką, czy nawet mniej znanymi sportami, to dobrze trafiliście, bo z bonusami możecie ekscytować się jeszcze bardziej. Pamiętajcie, że oferta opisana poniżej jest przewidziana dla nowych graczy.

Kod promocyjny na bonus w Betclic

Jeśli szukasz kodu promocyjnego do Betclic, który zapewnia najlepsze bonusy bukmacherskie w Betclic na czele z cashbackiem do 200 PLN to dobrze trafiłeś!

Betclic kod promocyjny do odebrania bonusu: ZAGRANIE

Przy rejestracji w Betclic wpisz kod promocyjny: ZAGRANIE, który zapewni Ci wspomniany zakład bez ryzyka i wiele innych promocji! Po rejestracji Twoim zadaniem będzie wybranie możliwie jak najlepszych typów, a wiele ciekawych możliwości znajdziesz tutaj -> darmowe zakłady piłkarskie!

Betclic kod promocyjny to polecana oferta przez serwis Zagranie. Zapewnia bonus cashback i dodatkowe 50% do wygranych, o ile spełnicie odpowiednie warunki!

Gdzie możesz wpisać Betclic kod promocyjny?

Musisz zacząć rejestrację w zakładach bukmacherskich Betclic – to jedyny sposób na skorzystanie z oferty Betclic kod promocyjny. Ten proces na stronie internetowej bukmachera jest bardzo krótki, o czym możecie przekonać się sami. Założenie konta online w Betclic to wypełnienie formularza rejestracji. To wszystko składa się z wpisania informacji na stronie betclic.pl: adresu e-mail, hasła, numeru telefonu, imienia, nazwiska, numeru PESEL i kodu promocyjnego Betclic. Uzupełniając poszczególne rubryki rejestrując się w Betclic dojdziesz w końcu do wolnego pola na kod promocyjny – w nim wpisz: ZAGRANIE.

Kod promocyjny Betclic użyje tylko pełnoletnia osoba, bo w rejestracji podaje się datę urodzenia. To jeden z wymogów korzystania z bukmacherów, żeby mieć ukończone 18 lat. Betclic kod promocyjny da Wam dostęp do 200 PLN bez ryzyka i 50% więcej do wygranych, a oprócz tego są jeszcze dostępne promocje związane z bieżącymi wydarzeniami. Co ciekawe, być może bukmacher postawi na rozszerzenie oferty bonusów np. o sporty wirtualne i zakłady bez ryzyka właśnie na tę rozrywkę.

Betclic kod promocyjny – regulamin i zasady. Jak wykorzystać Betclic bonus?

Kod promocyjny w zakładach bukmacherskich wykorzystujesz w momencie rejestracji konta. Gdy już doprowadzisz do końca proces zakładania nowego konta, a więc wypełnisz formularz z wpisanym kodem oraz postąpisz zgodnie z wszystkimi wskazówkami bukmachera Betclic – kod w 100% jest wykorzystany. To oznacza możliwości polegające na odbiorze bonusów Betclic. Na polskim rynku bonus w Betclic to dobra opcja. 

Każdy bukmacher w kraju ma bonusy dla graczy, którzy założą nowe konto. Zazwyczaj są to dodatkowe środki od wpłaty. Betclic z kolei zdecydował się na cashback, czyli zakład bez ryzyka i to nie byle jaki, bo maksymalny zwrot, który można dostać to 200 złotych!

Sama kwota może nie robi wrażenia, ale często warto też nachylić się nad warunkami, jakie bukmacher nakłada na gracza. W przypadku cashbacku trzeba zwrócić uwagę co się dzieje przy przegranym zakładzie bez ryzyka. Jak to wygląda w Betclicu? Ogólnie sprawa jest prosta, bo pierwszy zagrany kupon u tego bukmachera będzie wzięty pod promocję. Maksymalna kwota łapiąca się do bonusu to stawka na poziomie 200 złotych. Wygrywasz to super. Jednak co się dzieje, gdy taki zakład w Betclicu okaże się nietrafiony? Dostajesz zwrot w bonusie freebet w wysokości stawki minus podatek, czyli maksymalnie 200 złotych. Freebet należy już tylko 1-krotnie obrócić na kuponach z kursem minimalnym 2.14, aby móc zgromadzone pieniądze wypłacić.

betclic - bonus

Jak obrócić bonus w Betclic?

W Betclic cashback to więc świetna oferta dla nowych klientów, którzy chcą przetestować możliwości. 

Cashback do odebrania jest także możliwy, jeżeli pobierzecie aplikację mobilną Betclic, z którą dostęp do tego otrzymacie wszędzie. Zakład bez ryzyka betclic gwarantuje Wam, że nie musicie się martwić o wynik, a obstawiać można oglądając np. z kolegami.

Z pewnością znajdą się gracze, którzy będą narzekali, że co to za zakład bez ryzyka skoro zwrot jest na konto bonusowe… i racją jest, że to pewne utrudnienie. Jednak to praktyka stosowana przez większość bukmacherów przy casbhacku. Same warunki obrotowe nie są wygórowane, a wręcz przeciwnie – Betclic nie komplikuje drogi do wypłaty.

Zakłady bukmacherskie Betclic postawiły na przyjazne warunki. Aplikacja mobilna od tego bukmachera sprawia, że możecie skorzystać z oferty niezależnie od tego, gdzie jesteście. Nie jest to może najwyższy pakiet na rynku zakładów bukmacherskich, ale całość jest ciekawa dla klientów. Promocje bukmacherskie w Betclic to też rzeczy organizowane przy okazji np. fame mma, czy innych wydarzeń.

Jak widzisz w Betclic kod promocyjny VIP daje wiele atutów, z których może skorzystać nowy graczy. W zakładach wzajemnych kody promocyjne działają przy rejestracji konta. W zamian za specjalne hasła – otrzymujesz lepsze bonusy na start. Taka oferta obowiązuje także w zakładach bukmacherskich Betclic. Kody bonusowe zapewniają Wam u bukmacherów ciekawe promocje na start i nie inaczej jest tym razem.

Bonus powitalny Betclic

Bonus powitalny w ofercie Betclic to właśnie zakład bez ryzyka. To oferta dla nowych klientów za odkrycie kodu promocyjnego i wpisanie go w odpowiednie miejsce. Czy w ofercie Betclic są jeszcze inne bonusy dla nowych graczy? Legalni bukmacherzy często prześcigają się na to, jak duża będzie oferta, a przecież nie tylko o to chodzi. Kody promocyjne są dostępne u różnych operatorów, ale co jeszcze znajduje się w Betclic?

Betclic w bonusie powitalnym oferuje tylko jedną bonifikatę finansową. To dobra oferta, ale w zakładach bukmacherskich Fortuna, STS czy Betfan, to w bonusie powitalnym można otrzymać więcej gratyfikacji. U tych bukmacherów jako bonus powitalny nowy gracz odbiera bonus bez depozytu, zakład bez ryzyka i bonus od wpłaty. W Betclic to z kolei pojedynczy bonus cashback.

Bonus na start w Betclic to 200 złotych, ale później kwoty te mogą rosnąć po korzystaniu z promocji dla stałych graczy. Ranking bukmacherów nie daje Betclicowi najwyższego miejsca, bo ten operator ma swoje mankamenty, ale akurat pakiet powitalny jest przyjazny.

Betclic bonus, a +50% większa wygrana na kuponach?

Zostawiając już bonus powitalny w Betclicu, zobaczmy na promocje dla stałych graczy przy założeniu, że wpisany został kod promocyjny Betclic. Od razu warto zaznaczyć, że bukmacher dba o swoich użytkowników często zapewniając okolicznościowe akcje związane z wydarzeniami sportowymi, które pozwalają na zdobycie dodatkowych profitów. Jedną ze stałych pozycji w Betclicu jest promocja zwana Multi+. Sprawa jest prosta – za dużą liczbę zdarzeń bukmacher pozwala na większą, potencjalną wygraną. Trzeba wybrać co najmniej pięć pozycji oznaczone logiem Multi+, aby już podwyższyć sobie zwycięską sumę o 7%. Maksymalne profity jakie można osiągnąć z tego faktu to aż 50%! Poniżej zobacz jak kształtują się zależności pozycji na kuponie od wyższej wygranej.

Multi+ promocją Betclica na dodatkowe bonusy

W promocjach Betclic znajdujemy okazjonalne szanse na bonusy. To na przykład promocja “Pewny Zakład”. Jak ona działa? To ubezpieczenie stawki 40 złotych na wypadek, jeśli obstawisz błędnie kupon. “Pewny zakład” w ofercie Betclic pojawia się na mecze Ligi Mistrzów i Ligi Europy, a także w innych rozgrywkach. Możesz zwrócić także uwagę na promocję “Piłkarski Jackpot” i Ligę Betclica. Oprócz zakładów wzjamenych ze sportu, na które możecie to wykorzystać, pojawia się także taka opcja przy esporcie, o czym warto wiedzieć. Pewny zakład gwarantuje Wam też zwrot środków, nawet jeżeli kupon okaże się przegrany.

Betclic na liście legalnych bukmacherów w Polsce

Jeśli sprawdzimy listę podmiotów posiadających zezwolenie Ministerstwa Finansów na działalność online w zakresie przyjmowania zakładów wzajemnych, wcale nie znajdziemy tam hasła Betclic. Dlaczego? Ponieważ sprawa jest nieco bardziej skomplikowana. Spójrzmy na 10. pozycję, czyli BEM Operations Limited. To podmiot z siedzibą na Malcie, który otrzymał stosowną zgodę i jest reprezentowany w Polsce przez spółkę Pejot 1 Sp. z o.o. – jest to przedstawiciel, który w innych krajach działa pod marką Betclic i taką samą decyzję podjęto odnośnie naszego kraju. Tym sposobem mówimy o legalnym bukmacherze Betclic, choć nie znajdziemy dokładnie tej nazwy na liście MF.

Lista bukmacherów na rządowej stronie jest regularnie poszerzana, bo nowe firmy otrzymują licencje. W ten sposób powiększa się także ranking bukmacherów online na stronie zagranie.com. Ostatnio wystartował nowy bukmacher – Superbet do którego także oferujemy kod promocyjny. Wcześniej debiuty na rynku bukmacherskim w Polsce zaliczyli Betfan i eWinner.

Pamiętajcie też, że to przede wszystkim ma być dobra rozrywka. Graj odpowiedzialnie to hasło, które powinno przyświecać graczom. Zakłady bukmacherskie betclic oferują ciekawe zakłady, w tym też te na sporty wirtualne, a także pozostałe promocje związane z bieżącymi wydarzeniami. Po rejestracji konta każdy użytkownik ma możliwość utworzenia limitów dotyczących własnej gry. Co tam można ustawić? Np. ilość dziennych stawek lub wpłat. Idąc dalej można to rozciągnąć na tygodniowe i miesięczne ograniczenia. Co więcej, można zadbać też o licznik czasu spędzany w serwisie Betclic. Wszystko to sprzyja bezpieczniejszej grze.

Oferta bonusowa z kodem promocyjnym Betclic

Powiedzmy sobie szczerze: w praktyce Betclic nie jest żadną nowością w Polsce. Na liście legalnych operatorów – owszem. Teraz powraca ze zdwojoną siłą, bo pod znaną marką i z potwierdzeniem wiarygodności w postaci zezwolenia MF. To już brzmi jak przepis na sukces, ale nie zapominajmy o tym, co gracze lubią najbardziej, czyli o bonusach bukmacherskich.

Betclic - bonus Polska
 

Co przygotował Betclic? Betclic oficjalnie wystartował w Polsce w lipcu. Prędzej omówiliśmy bonus na start. Jednak warto także wspomnieć, że bukmacher może pochwalić się licznymi i interesującymi promocjami dla stałych graczy i wystarczy wymienić Cash Out, Multi+ promujący zakłady z wieloma zdarzeniami czy podwyższanie kursów, co z pewnością cieszy wielu użytkowników. Jako dodatek do tego, przy zakładach na żywo Betclic posiada bogatą ofertę na transmisje spotkań. No i oczywiście nie mogło zabraknąć także aplikacji mobilnej Betclica. Tym bardziej w dzisiejszych czasach, gdzie zaraz więcej ludzi będzie typować przez swoje komórki niż przez komputer czy laptop. Ma to szczególne znaczenie przy zakładach na żywo – obstawianie z miejsca zdarzeń albo korzystanie ze wspomnianego Betclic TV będąc poza domem. Warto wspomnieć, że Betclic w specjalny sposób wyróżnia swoich najbardziej wartościowych graczy – VIP. Tacy klienci mogą liczyć na specjalne profity jak między innymi oferty premium, dedykowane promocje czy wyjazdy na mecze.

W ostatnim roku Betclic zaczął kojarzyć się na rynku przede wszystkim z wydarzeniami związanymi z FAME MMA. Dodatkowo, jakby tego było mało, Betclic wszedł we współpracę z HYPE MMA. W ten sposób firma ta jest w bliskich relacjach z federacją MMA, która należy m.in. do Wojtka Goli. Przy okazji gali FAME czy HYPE padają rekordy związane z odbiorem kodu promocyjnego Betclic. Wielu nowych zaczyna wtedy obstawiać zakłady, a dzięki specjalnej promocji mają okazję grania bez ryzyka. Cashback na start działa też w zakładach na rywalizacje celebrytów.

Obstawianie zakładów wzajemnych na FAME MMA i HYPE MMA wchodzi w nowy trend i korzysta na tym bukmacher Betclic. To jeden z głównych atutów tej firmy, który wyróżnią ją na całym rynku bukmacherskim. Betclic w ten sposób zyskuje rozpoznawalność. Oferta zakładów na FAME MMA przypomina tą, jaka jest na pozostałe sporty walki np. UFC i KSW. Bukmacher nie zważa na to, że walczy youtuber z raperem – udostępnia kursy na rozstrzygnięcia pojedynków i przebieg walki, tak jakby to była profesjonalna konfrontacja.

Strefa VIP

Kody bonusowe na zagranie.com już na starcie wprowadzają cię do strefy VIP, ale to dotyczy przede wszystkim akcji powitalnych. W Betclic w ramach programu lojalnościowego działa strefa VIP dla stałych klientów. Bycie VIP-em w tym przypadku oznacza dostęp do specjalnych promocji i zakładów bukmacherskich Betclic.

Dołączając do klubów VIP, które są organizowane przez operatorów gracze liczą na specjalne kursy bukmacherskie, promocje i obsługe klienta. Wszystko to zapewnia bukmacher Betclic, który w ramach tej oferty proponuje:

 • Specjalnie oddelegowany zespół obsługi klienta,
 • Wyjątkowe promocje i bonusy,
 • Nagrody specjalne – upominki, zaproszenia,
 • Oferty premium – wiele nowinek technicznych.

Bycie VIP-em w Betclic to faktycznie coś oznacza, a wejście do tego grona nie jest łatwe. Tak naprawdę dzieje się to na życzenie bukmachera. Nie ustalonego kryterium, które trzeba spełnić, że wejść do strefy VIP. Oczywiście istnieją pewne wytyczne, które mogą ułatwić drogę typerowi. Na czym trzeba się skupić? Tak naprawdę na grze. Klub VIP jest dla najaktywniejszych użytkowników, którzy regularnie dokonują transakcji tj. obstawiają, wpłacają i wypłacają wygrane. Wiele zależy od obrotu i regularności gry. Im jest ona częstsza – tym większa szansa na zaproszenie.

Super kursy

Rejestracja w Betclic umożliwia nie tylko skorzystanie z zakładu bez ryzyka. Oczywiście, że to pierwszy wyróżnik kodu promocyjnego, ale nie jedyny. Wśród graczy Betclic znany jest z wysokich kursów. Generalnie wartości kursowe w Betclic nie budzą negatywnych skojarzeń, ale dzięki promocji Super Kursy jest jeszcze lepiej niż w standardzie.

Na wydarzenia sportowe Betclic oferuje kursy bukmacherskie ze średnią marżą 4.5%. Promocja “Super kursy”, czyli BOOST pozwala zyskać jeszcze więcej na zakładach sportowych. Jak to działa? Codziennie Betclic stara się proponować kursy BOOST na najciekawsze wydarzenia. Bardzo często są to mecze piłkarskie (zwłaszcza w sezonie), ale nie o futbol tylko chodzi. W Super Kursach Betclic może trafić się mecz siatkówki, koszykówi i tenisa ziemnego.

Jak znaleźć super kurs? Do tego jest wyznaczona specjalna zakładka na stronie betclic.pl i aplikacji mobile. To zdarzenie z charakterystyczną żółtą ikoną, która oznacza BOOST. Typowaie tego rodzaju kuponów gwarantuje najlepsze zwroty z zakładów.

Betclic – jak odebrać bonus bez depozytu?

Obecnie w ofercie powitalnej Betclica nie ma bonusu bez depozytu, czyli najbardziej pożądanej promocji przez większość graczy. Gdy bukmacher postanowi rozszerzyć swoją ofertę powitalną o ten aspekt, niezwłocznie Was o tym poinformujemy na naszej stronie i zaktualizujemy naszą recenzję. Na ten moment freebet w Betclicu można zdobyć w jednej z wielu promocji dla stałych graczy, które firma organizuje co najmniej raz w tygodniu.

Bonus bez depozytu z naszym kodem promocyjnym wykorzystasz u innych bukmacherów: Fortuna, STS i LV BET.

Betclic vs pozostali bukmacherzy

U polskich bukmacherów znajdziesz następujące rodzaje bonusów na start:

 • Darmowy zakład (freebet)
 • Bonus bez depozytu
 • Bonus od depozytu
 • Zakład bez ryzyka (cashback)

Najczęściej spotykane są pakiety powitalne zawierające freebet oraz bonus od depozytu. Darmowy zakład zwykle wynosi kilkadziesiąt złotych, natomiast kwota bonusu od wpłaty zaczyna się od kilkuset złotych, a kończy na nawet czterocyfrowych kwotach. Cashback to znacznie rzadsza forma bonusu, częściej niż w ofercie powitalnej pojawia się w promocjach okolicznościowych dla zarejestrowanych już graczy… ale jak widać, z bonusem na start u omawianego bukmachera jest inaczej. Czy Betclic wyłamie się z tego trendu i postawi na zakład bez ryzyka? A może zdecyduje się na wszystkie rodzaje bonusów albo wymyśli coś jeszcze innego, czego nawet nie jesteśmy w stanie teraz przewidzieć? Już wiemy, że póki co na start bukmacher proponuje zakład bez ryzyka, ale nie można wykluczyć, że to się nie zmieni… wtedy będziemy informować! Póki co, kod promocyjny Betclic ZAGRANIE oznacza najwyższy cashback w Polsce.

Betclic = legalny bukmacher

Mam nadzieję, że wiesz, że w Polsce możemy korzystać z usług tylko i wyłącznie legalnych operatorów. Betclic oczywiście do nich należy, więc spokojnie możesz korzystać z bonusów, które właśnie omówiliśmy. Formalnym właścicielem jest BEM Operations Limited z siedzibą na Malcie. Z kolei w Polsce główna firma znajduje się we Wrocławiu. Betclic zezwolenie na funkcjonowanie w naszym kraju otrzymał od Ministerstwa Finansów dnia 26 września 2018 r. i nosi ono numer: PS4.6831.11.2017, numer KRS to: 0000573383. Zezwolenie Ministerstwa Finansów sprawia, że Betclic legalnie staje obok takich bukmacherów jak STS, Fortuna czy Totolotek.

Bukmacher Betclic w naszym kraju ponownie buduje swoją rozpoznawalność. Akcje sponsoringowe reprezentacji siatkarskiej i klubów piłkarskich (Lechia Gdańsk) odbijają się pozytywnych echem. Betclic zainwestował także w federację FAME MMA, w której jest jedynym bukmacherem. Obstawiający te gale mogą robić to tylko w Betclic, więc sam bukmacher na pewno dużo zyskuje typerów polskiego MMA.

Aplikacja mobilna – bonus dla graczy Betclic

Kod promocyjny Betclic wykorzystać można także w aplikacji mobilnej. Oprogramowanie mobile w Betclic działa na urządzeniach z systemem iOS i Android. Po pobraniu aplikacji Betclic za jej pośrednictwem można zrobić rejestrację konta i wpisać kod promocyjny Betclic.

Betclic aplikacja mobilna umożliwia korzystanie z zakładów z telefonu. Po założeniu konta w aplikacji masz możliwość typowania pełnej oferty bukmachera – zakładów przedmeczowych i “na żywo”. To także szansa oglądania meczów w telefonie przy wykorzystaniu Betclic TV. W aplikacji robisz również wygodnie płatności online: wpłaty i wypłaty.

Obstawianie zakładów bukmacherskie w aplikacji Betclic można dokonywać z dowolnego miejsca, jeśli tylko masz połączenie z internetem. To znak naszych czasów, że telefon zastępuje komputer i tak jest w przypadku kodu promocyjnego Betclic. Na pewno będą tacy gracze, którzy częściej obstawiają przez komputer, ale wiele analiz rynkowych mówi jasno: najwięcej typów realizowanych jest przez telefon.

Betclic aplikacja to zakłady na żywo. W dużej mierze to właśnie livebetting był na początku kojarzony z aplikacjami bukmacherskimi. Dzięki niemu użytkownicy będąc na stadionie mogli obstawiać zakłady “na żywo” na mecze, które właśnie oglądają. Komputer zajmował zdecydowanie więcej miejsca, dlatego powstały aplikacje mobile – takie jak Betclic.

Nie masz aplikacji ani konta na betclic.pl? W takim razie Betclic cashback wciąż jest do twojej dyspozycji. U bukmachera Betclic bonus powitalny otrzymasz w “kompie” oraz “apce”. Pierwszy zakład grany z aplikacji również będzie miał ubezpieczenie stawki w ramach naszej promocji. Tak jest również przy korzystaniu z pozostałych kodów np. Fortuna kod promocyjny lub STS kod promocyjny.

“Apka” Betclic, tak jak strona internetowa betclic.pl udostępnia płatności na konto gracza poprzez BLIK, Przelewy 24 i karty VISA/Mastercard. W drugą stronę działa to tak, że jeśli chcesz zrobić wypłatę z Betclic, to możesz ją zlecić na konto bankowe, które podaje się przy weryfikacji danych osobowych.

Betclic TV – bonusowe transmisje za darmo!

Jak ogląda się mecze w Betclic TV? To system transmisji live przeznaczony dla zarejestrowanych użytkowników. Konto w Betclic założysz z kodem promocyjnym: ZAGRANIE, za który otrzymasz dostęp do transmisji live, a także bonus powitalny. Betclic TV działa w serwisie betclic.pl i mobilnej aplikacji bukmachera, która przeznaczona jest do telefony z systemem iOS oraz Android.

Mecze oznaczone ikoną “TV/play” z oferty Betclic oznaczają, że można je obejrzeć u tego bukmachera. Jak to się robi? Kiedy spotkanie się rozpoczęło, albo zbliża się do początku – należy wejść do kategorii “na żywo” w Betclic i wybrać mecz, który chcesz obejrzeć. W rozwinięciu pojawią się zakłady live, a także przekaz “na żywo” jako player wideo. Wystarczy nacisnąć “play”, aby uruchomić transmisje meczu.

betclic tv mecz

Jakie wydarzenia sportowe obejrzysz “na żywo” w Betclic TV? Sprawdź:

 • Piłka nożna: LaLiga, Bundesliga, Serie A, Eredivisie, MLS, Puchar Anglii, Puchar Narodów Afryki, Copa América , liga rosyjska, belgijska, czeska, duńska, szwedzka, szkocka i ukraińska.
 • Tenis: Wielki Szlem, Turnieje ATP, WTA i ITF.
 • Koszykówka: NBA, Euroliga.
 • Hokej: NHL.

Powyżej pokazaliśmy najciekawsze transmisje, ale ich ilość jest jeszcze większa! W Betclic TV są też relacje z piłki ręcznej (Bundesliga, Liga Mistrzów), siatkówki, snookera, badmintona, tenisa stołowego, MMA, krykietu czy e-sportu.

Za transmisje live nie trzeba płacić – wystarczy mieć konto w Betclic i posiadać dowolne środki na koncie lub mieć w trakcie rozliczenia zakład.

FAQ

 

 

 

🔝 Jaki jest kod promocyjny w Betclic na najwyższy bonus?

ZAGRANIE

❓ Na czym polega zakład bez ryzyka w Betclic?

Pierwszy zagrany kupon u tego bukmachera będzie objęty promocję. Maksymalna kwota łapiąca się do bonusu - z kodem promocyjnym to 200PLN. Wygrywasz to super - kasa jest Twoja i promocja już wykorzystana. Jednak co się dzieje, gdy taki zakład w Betclicu okaże się nietrafiony? Dostajesz zwrot stawki pomniejszonej o podatek, która podlega 1-krotnemu obrotowi do wypłaty.

🔁 Jak obrócić bonus z cashbacku w Betclicu?

Betclic wymaga 1-krotnego obrotu sumy otrzymanego bonusu kuponami z minimalnym kursem 2,14.