Betclic kod promocyjny Październik 2022 | Bonus 200 PLN na start!

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka do 200 złotych + 50% do wygranych

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 200 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +50%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Betclic to międzynarodowy bukmacher, którego nie trzeba nikomu przedstawiać. Nawiązaliśmy z nim współpracę: gdy wpiszesz na stronie Betclic kod promocyjny, który widzisz na powyższym banerze, to zagwarantujemy Ci 200 PLN na pierwszy zakład bez ryzyka. To idealny bonus na początek – wpłacasz środki, grasz i albo wygrywasz, albo dostajesz zwrot stawki.

Betclic kod promocyjny | Październik 2022

Kod promocyjny Betclic 2022
Kod promocyjny BetclicZAGRANIE
Zakład bez ryzyka200 zł
Warunki obrotowe bonusu1x, kurs min. 2.14
Ostatnia aktualizacja01.10.2022

Betclic kod promocyjny to ZAGRANIE

👉 W Betclic kod promocyjny jest jednorazowy – tylko dla nowych graczy.
👉 Nasz kod bonusowy gwarantuje Ci ubezpieczenie pierwszego zakładu do 200 zł.
👉 Wpisz go w formularzu rejestracyjnym na stronie bukmachera Betclic.

Gdzie wpisać Betclic kod promocyjny? Rejestracja w 3 krokach

Zacznij rejestrację w serwisie Betclic – to jedyny sposób, aby otrzymać dostęp do oferty bukmachera i wykorzystać w Betclic kod promocyjny. To naprawdę prosta i intuicyjna procedura, przez którą zaraz przeprowadzimy Cię krok po kroku.

Rejestracja krok 1.

W Betclic rejestracja online sprowadza się do wypełnienia formularza. W pierwszym kroku należy wpisać: imię, nazwisko, datę urodzenia oraz adres e-mail. Niezbędne też jest potwierdzenie, że ukończyło się 18 lat. Zrobisz to przesuwając pierwszy suwak. Drugi z nich zaznacz, jeśli chcesz otrzymywać informacje o bieżących bonusach Betclic.

Betclic rejestracja z kodem promocyjnym - krok pierwszy formularza.
Podane dane są przykładowe, należy wpisać prawdziwe informacje na swój temat.

Jak założyć konto na Betclic nie mając 18 lat?

Uczulamy, że należy podawać swoje prawdziwe dane osobowe. Niektórzy zastanawiają się, jak założyć konto na Betclic nie mając 18 lat. Oczywiście w teorii jest to możliwe, ponieważ można wpisać w formularzu, co się chce. Jednak kłamstwo ma krótkie nogi i nie przyniesie zamierzonego efektu. Bukmacher w kolejnych etapach prosi o podanie numeru PESEL, który świadczy o Twojej dacie urodzenia, a jeszcze później – przed wypłatą wygranych, wymaga weryfikacji danych poprzez wysyłkę zdjęcia dokumentu tożsamości.

Zatem jeśli nie jesteś osobą pełnoletnią – niestety nie możesz grać w Betclic. Jeśli z innych powodów planujesz podać fałszywe informacje podczas rejestracji – odradzamy, bo prawda szybko wyjdzie na jaw, a Ty zostaniesz wykluczony z gry. Graj odpowiedzialnie!

Rejestracja krok 2.

W drugim kroku należy podać nieco bardziej szczegółowe dane na swój temat, takie jak: numer PESEL, adres zamieszkania oraz numer telefonu. To dane, które na etapie weryfikacji bukmacher będzie chciał potwierdzić na podstawie dokumentu – dowodu osobistego lub paszportu.

Betclic rejestracja z kodem promocyjnym - krok drugi formularza.
Dane zostały wygenerowane automatycznie i stanowią wyłącznie przykład.

Rejestracja krok 3.

Trzeci krok rejestracji to ten najważniejszy, jeśli chcesz odebrać w Betclic bonus. Uzupełniając poszczególne rubryki, dojdziesz w końcu do wolnego pola na kod bonusowy, oznaczone ono będzie hasłem “kod promocyjny (opcjonalnie)” – wpisz tam hasło: ZAGRANIE. Jeśli nie popełnisz żadnej literówki, pole zostanie podświetlone na zielono. To dobre rozwiązanie, pomagające wyłapać ewentualny błąd. Pamiętaj, że hasło ma brzmieć dokładnie tak, jak widzisz na poniższym obrazku. Tylko taki kod promocyjny gwarantuje bonusy bukmacherskie, o których mowa w tym artykule.

Betclic rejestracja z kodem promocyjnym - krok trzeci formularza.
Wpisz swoje prawdziwe dane i podaj kod promocyjny ZAGRANIE.

Gdy już doprowadzisz do końca proces zakładania nowego konta, a więc: wypełnisz formularz danymi, podasz poprawnie kod promocyjny oraz postąpisz zgodnie ze wszystkimi wskazówkami – hasło aktywuje ofertę powitalną. Przejście tego procesu według instrukcji nie powinno sprawić żadnych kłopotów związanych z wykorzystaniem kodu promocyjnego.

Betclic konto tymczasowe

Jeśli dopełnisz formalności rejestracyjnych tak, jak opisaliśmy powyżej, to staniesz się właścicielem konta tymczasowego Betclic. Docelowo gra odbywa się na koncie stałym. Co to znaczy?

Konto tymczasowe to rozwiązanie skracające cały proces rejestracji do minimum. Wszystko po to, aby klient jak najszybciej mógł wpłacić środki i obstawić zakład. W końcu czas to pieniądz i niejednokrotnie zależy nowym graczom, aby zdążyć postawić kupon przed rozpoczęciem meczu.

Dla konta tymczasowego charakterystyczne są pewne limity. Będąc właścicielem takiego profilu możesz: logować się, wpłacać środki, wykorzystać w Betclic bonus na start, obstawiać zakłady bukmacherskie Betclic, jednak nie ma możliwości wypłaty wygranych. Co więcej, Betclic ustanowił limit stawek na poziomie 5 tysięcy łącznie.

Aby móc cieszyć się pełnią możliwości, należy przekształcić konto tymczasowe w konto stałe. To nic trudnego. Wystarczy zalogować się do swojego profilu gracza i w edycji konta uzupełnić dane: wgrać zdjęcie/skan dokumentu tożsamości (dowód osobisty lub paszport) oraz podać numer swojego rachunku bankowego, na który będą wypłacane pieniądze. Na dopełnienie tej formalności gracz ma 90 dni od rejestracji.

Panel weryfikacji danych w Betclic.

Najlepsze bonusy i kody promocyjne

Betclic to jeden z operatorów, z którymi współpracujemy. Poniżej znajdziesz listę najlepszych kodów promocyjnych do innych legalnych bukmacherów. Z naszymi kodami odbierzesz bonusy VIP, niedostępne dla innych graczy. Jeśli na przykład zależy Ci na zakładzie bez ryzyka, ale na innych warunkach to oferuje go kod promocyjny Fortuna.

Legalni bukmacherzyKody bonusowe
STSZobacz kod ››
FortunaZobacz kod ››
SuperbetZobacz kod ››
FuksiarzZobacz kod ››

Betclic bonus: zakład bez ryzyka 200 PLN

W Betclic bonus powitalny sprowadza się do zakładu bez ryzyka. Bonus na start może maksymalnie osiągnąć wartość 200 złotych. W trakcie dalszej gry kwota ta może rosnąć po korzystaniu z promocji dla stałych graczy.

💡 Zakład bez ryzyka (bonus cashback) – jak to działa?

W Betclic bonus ten zyskał uznanie graczy. To promocja, która pozwala na zagranie ubezpieczonego kuponu w ramach rozgrzewki tuż po założeniu konta. W praktyce oznacza to, że obstawiasz zakład i spokojnie czekasz na rozstrzygnięcie. Jeśli poprawnie wytypujesz – zgarniasz wygraną. Jeśli popełnisz błąd, a kupon będzie przegrany – bukmacher Betclic zwróci Ci postawione pieniądze!

Bonus Betclic – zasady:

 • Przejdź na stronę bukmachera i podczas rejestracji wpisz kod promocyjny Betclic: ZAGRANIE.
 • Dokonaj depozytu na swoje konto w serwisie bukmachera.
 • Aby odebrać w Betclic bonus, stwórz i obstaw dowolny kupon za wpłacone środki, z minimalnym kursem 1.14.
 • Promocją zostanie objęty pierwszy kupon w historii konta.
 • Wygraj pieniądze lub odbierz bonus – zwrot środków.
 • W razie porażki, zwrot otrzymasz w formie bonusu freebet. Zostanie on pomniejszony o kwotę 12%, czyli podatek od stawki. Nie jest to bukmacher bez podatku, trzeba liczyć się z drobnym potrąceniem.
 • Aby uzyskać realny dostęp do zwróconych środków i móc je wypłacić, należy najpierw obstawić za kwotę bonusu, czyli dokonać 1-krotnego obrotu.
 • Do obrotu freebetem zaliczają się dowolne kupony z kursem min. 2.14, z wyłączeniem gier karcianych.
 • Wygrana z wykorzystanego freebetu pomniejszana jest o kwotę bonusu (stawkę).
 • Po spełnieniu powyższych wymogów, wygrana zostaje przeniesiona na saldo główne, a gracz może ją wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę.
 • Brak limitu czasowego na obrót bonusem.

Jak obrócić bonus w Betclic?

Po zapoznaniu się z ofertą powitalną, większość graczy od razu zastanawia się w Betclic jak wypłacić bonus. Aby odpowiedzieć na to pytanie, trzeba przyjrzeć się warunkom obrotowym.

Zwrot na konto bonusowe to praktyka stosowana przez większość bukmacherów przy casbhacku. Same warunki obrotowe nie są wygórowane, a wręcz przeciwnie – Betclic nie komplikuje drogi do wypłaty. Wymaga tylko jednokrotnego obrotu z kursem minimalnym 2.14. Nie wskazuje minimalnej liczby zdarzeń, nie ogranicza typowania do wybranej kategorii zakładów, nie ustala terminu wywiązania się z obrotu.

Bonus BetclicForma zwrotuWarunki obrotoweCzas na obrót
Zakład bez ryzyka do 200 złFreebet ze zwrotem na konto bonusowe1x, min. kurs kuponu 2.14Brak limitu

👉 Jak wygrywać na Betclic? Nie musisz być ekspertem we wszystkich sportach, żeby móc je obstawiać. Wystarczy, że my jesteśmy. Sprawdzaj codziennie >> Typy Dnia << i odbieraj gotowe kupony, które wystarczy zagrać.


Betclic bonus powitalny to dopiero początek – pozostałe promocje dla stałych graczy

Betclic w bonusie powitalnym oferuje tylko jedną bonifikatę finansową. To dobra oferta, ale aż chciałoby się więcej… proszę bardzo! Bukmacher udostępnia szereg promocji dla stałych graczy. W Betclic bonus powitalny ma służyć rozgrzewce. Gdy zapoznasz się z ofertą bukmachera, będziesz mógł skorzystać z szerokiego wachlarza akcji promocyjnych.

Poniższej prezentujemy w skrócie stałe promocje Betclic. Warto jednak zaglądać na stronę w poszukiwaniu tymczasowych bonusów dedykowanych głośnym wydarzeniom ze świata sportu. Szczególnie zwróć uwagę na promocje związane z FAME MMA – inni bukmacherzy ze względu na wyłączność Betclic nie będą w stanie zaoferować Ci takich opcji.

Misje Betclic

Ciekawa forma promocji, bazująca na naszej naturalnej potrzebie zdobywania osiągnięć. Betclic przygotował specjalną zakładkę, w której regularnie znajdziesz zadania do wykonania. Misje polegają na stworzeniu określonych kuponów. Jeśli uda Ci się zrealizować wyzwanie, bukmacher nagrodzi Cię freebetem. Nagrody są bezterminowe, możesz w dowolnej chwili je odebrać i przeznaczyć na dalszą grę.

Zbierz Drużynę

Zaproś do gry swojego znajomego, a zarobicie na tym obaj. Tak w skrócie można opisać tę promocję Betclic. Jednak w pierwszej kolejności osoba zapraszająca musi zweryfikować konto i dokonać przynajmniej jednej wpłaty na konto. Jeśli te warunki zostaną spełnione, będzie mogła powalczyć o kolejny bonus Betclic. Wystarczy wygenerować na stronie internetowej specjalny kod, przekazać koledze i dopilnować, aby: założył konto, zweryfikował je i złożył depozyt. Zadanie wykonane? W takim razie obaj otrzymujecie freebet 20 zł! Co więcej, cały ten opłacalny proces można powtórzyć i rozbudować swoją drużynę o kolejnych znajomych… i kolejne bonusy rzecz jasna.

Multi+

Multi+ to promocja pozwalająca wyciągnąć z kuponu jeszcze więcej niż standardowe reguły gry przewidują. Jeśli czujesz się dobrze w taśmach, to z pewnością odnajdziesz się w tej ofercie. Operator zachęca do tworzenia kuponów AKO składających się z minimum 5 pozycji, a każdy taki zwycięski zakład nagradza podwyższeniem wygranej. Bonusowa kwota zależy od tego, jak długi kupon uda się ustrzelić.

Betclic przyznaje bonusowe środki w następujący sposób:

 • 5 zdarzeń na zwycięskim kuponie = +5%
 • 6 zdarzeń na zwycięskim kuponie = +7%
 • 7 zdarzeń na zwycięskim kuponie = +10%
 • 8 zdarzeń na zwycięskim kuponie = +12%
 • 9 zdarzeń na zwycięskim kuponie = +15%
 • 10 zdarzeń na zwycięskim kuponie = +20%
 • 11 zdarzeń na zwycięskim kuponie = +25%
 • 12 zdarzeń na zwycięskim kuponie = +30%
 • 13 zdarzeń na zwycięskim kuponie = +40%
 • 14 zdarzeń na zwycięskim kuponie = +50%
 • 15 zdarzeń na zwycięskim kuponie = +60%
 • 16 zdarzeń na zwycięskim kuponie = + 70%
 • 17 zdarzeń na zwycięskim kuponie = +80%
 • 18 zdarzeń na zwycięskim kuponie = +90%
 • 19 zdarzeń na zwycięskim kuponie = +100%
 • 20 zdarzeń na zwycięskim kuponie = +110%
 • 21 zdarzeń na zwycięskim kuponie = +120%

Konto Freebet

Czy to możliwe, żeby zdobyć dzięki Betclic kod promocyjny freebet? Owszem. To kolejne ciekawe rozwiązanie, z którym Betclic wychodzi do graczy. Operator stworzył Konto Freebet, czyli odrębne saldo, na którym możesz gromadzić promocyjne środki. Freebety są regularnie dostępne w ofercie bukmachera, możesz je wygrywać w misjach czy konkursach ogłaszanych w social mediach. Wszystkie bonusowe fundusze zbierasz na osobnym koncie, aby w dowolnej chwili z nich skorzystać podczas tworzenia kuponu (specjalny suwak w edycji kuponu). Zaletą tej oferty jest również fakt, że uzbierane środki się sumują, a Ty możesz je dowolnie dzielić i wykorzystywać. Co więcej, budżet ten nie ulega przedawnieniu – spożytkujesz go w wybranym momencie, bez pośpiechu. Wygrana z kuponów, na których zostały wykorzystane freebety, jest wygraną netto (różnica między wygraną a stawką).

Wiele osób szuka w Betclic bonus bez depozytu. Nic dziwnego, w końcu bonusy bez depozytu pozwalają na grę bez inwestowania własnych środków. Freebety w Betclic to atrakcyjna alternatywa dla tego typu promocji.

Obliczanie wygranej w Betclic za freebet.

Super Kursy

Pod tą nazwą kryje się zakładka na stronie lub w aplikacji mobilnej Betclic. To zdarzenie z charakterystyczną żółtą ikoną rakiety, która oznacza BOOST. Każdego dnia operator starannie analizuje sytuację na rynku i obszary zainteresowań typerów, czego efektem są podwyższone kursy na najpopularniejsze wydarzenia sportowe. Bardzo często są to mecze w piłkę nożną (zwłaszcza w sezonie), ale nie o futbol tylko chodzi. W Super Kursach Betclic może trafić się mecz siatkówki, koszykówki i tenisa ziemnego.

Na wydarzenia sportowe Betclic zwykle oferuje kursy bukmacherskie ze średnią marżą 4.5%. Promocja “Super kursy”, czyli BOOST pozwala zyskać jeszcze więcej na zakładach sportowych. Mało tego, operator deklaruje, że to najwyższe kursy na polskim rynku. Cóż, to sytuacja win-win. Betclic zyskuje klienta, dzięki konkurencyjnej ofercie, a Ty nie musisz przeglądać ofert pozostałych legalnych bukmacherów! I wszyscy są zadowoleni.

Cashout

Idealne rozwiązanie dla początkujących graczy, którzy chcą spróbować nieco odważniejszej gry, ale lubią mieć plan B. Wybierz interesujące Cię pozycje z oferty bukmachera, stwórz kupon i śledź obstawione mecze. W sytuacji, gdy coś będzie szło nie po Twojej myśli – typowana drużyna zacznie mieć problemy na boisku lub po prostu zmienisz zdanie, bo kolega Ci coś nagadał i boisz się, że któryś z typów spisze na straty cały kupon, jednym kliknięciem wycofasz się z gry. Właśnie na tym polega funkcja cashout w Betclic. Rezygnujesz z zakładu i zamiast całej wygranej, zgarniasz część (wysokość kwoty wylicza system, zależy od sytuacji – stawki, pozycji na kuponie, kursów itd.), a jednocześnie udaje Ci się uniknąć porażki.

Cashout dostępny jest na kuponach pojedynczych i wielokrotnych, na kuponach przedmeczowych i na żywo. Zasadą jednak jest, że nie może widnieć na nim żaden typ rozliczony jako przegrany.

Strefa VIP

Kod bonusowy Betclic już na starcie wprowadza Cię do strefy VIP, ale to dotyczy przede wszystkim akcji powitalnej. Dla stałych klientów w ramach programu lojalnościowego działa strefa VIP. Bycie VIP-em w tym przypadku oznacza dostęp do specjalnych promocji i zakładów bukmacherskich Betclic.

Dołączając do klubów VIP, gracze liczą m.in. na specjalne kursy bukmacherskie, promocje i obsługę klienta. Wszystko to zapewnia bukmacher Betclic, a nawet nieco więcej, gdyż proponuje:

 • specjalnie oddelegowany zespół obsługi klienta,
 • wyjątkowe promocje i bonusy,
 • specjalne nagrody rzeczowe, takie jak zaproszenia na eventy,
 • oferty premium – wiele nowinek technologicznych dostępnych przed oficjalną premierą.

Bycie VIP-em w Betclic faktycznie coś oznacza, dlatego wejście do tego grona nie jest łatwe. Tak naprawdę dzieje się to na życzenie bukmachera. Nie ustalono kryterium, które trzeba spełnić, żeby wejść do strefy VIP. Oczywiście istnieją pewne wytyczne, które mogą ułatwić drogę typerowi. Na czym trzeba się skupić? Tak naprawdę na grze. Klub VIP jest dla najaktywniejszych użytkowników, którzy regularnie dokonują transakcji tj. wpłacają środki, obstawiają i wypłacają wygrane. Wiele zależy od obrotu i regularności gry. Im jest ona częstsza – tym większa szansa na zaproszenie.

Płatności – jak zasilić konto i jak wypłacić pieniądze z Betclic

Temat płatności jest zwykle omijany przez graczy myślących o założeniu konta. A to błąd. Już na etapie wyboru bukmachera warto pomyśleć perspektywicznie i zadbać nie tylko o możliwość szybkiej wpłaty, ale i komfort bezproblemowej wypłaty. Sprawdźmy, jak wygląda temat płatności w Betclic.

Betclic wpłaty

Metod wpłat w Betclic jest kilka. To dobra wiadomość, bo oznacza, że klient może wybrać najwygodniejszą ze swojego punktu widzenia, nie ma żadnego musu. Konto w Betclic zasilisz przez:

 • Przelewy24 (szybki przelew bankowy)
 • BLIK
 • kartą kredytowa lub debetową VISA oraz Mastercard
 • Paysafecard
 • Skrill
 • ApplePay

✔️ Jaka jest minimalna kwota wpłaty? To 1 PLN.

✔️ Ile idzie przelew do Betclic? Wpłata następuje natychmiastowo, również w weekendy i dni świąteczne.

✔️ Czy bukmacher pobiera prowizję? Zdecydowanie nie.

Betclic wypłaty

Wyobraź sobie, że wykorzystałeś w Betclic kod promocyjny, wszystko poszło po Twojej myśli i w efekcie masz do wypłaty wygraną. Rzecz jasna nie chcesz czekać, wolisz pieniądze jak najszybciej przelać na konto bankowe. W Betclic powinno pójść to bez komplikacji, jednak trzeba przyznać, że czas realizacji zlecenia mógłby być krótszy. To element do dopracowania przez bukmachera, podobnie jak sporty wirtualne, które wciąż czekają na wprowadzenie do oferty.

✔️ Jaka jest minimalna kwota wypłaty? Podobnie jak przy depozycie, to 1 PLN.

✔️ Ile idzie przelew z Betclic? Do 1 dnia roboczego od chwili akceptacji przez pracowników z Działu Finansowego Betclic (na akceptację trzeba poczekać maksymalnie do 48 godzin).

✔️ Czy trzeba martwić się o prowizję? Nie, Betclic nie pobiera dodatkowych opłat.

Pamiętaj, że wypłat można dokonywać wyłącznie ze zweryfikowanego konta na indywidualny, polski rachunek bankowy.

Oferta Betclic w skrócie

Wiesz już wszystko na temat tego jak wykorzystać w Betclic kod promocyjny oraz co takiego on daje. Pozostaje zapytać – co przygotował dla swoich klientów Betclic?

Obszerna oferta zakładów

Bukmacher Betclic Polska to operator z międzynarodowej półki. Od lat działa z ogromny powodzeniem w naszym kraju i na znacznie większych rynkach. Jego niewątpliwym atutem, który przyciąga coraz to nowszych graczy, jest bogata oferta. Od niszowych rozgrywek po te najpopularniejsze. Co więcej, Betclic nie odpuszcza w obszarze kursów. Wachlarz zakładów to jedno, ale atrakcyjne przeliczniki są równie ważne z perspektywy gracza. W ogólnym rozrachunku Betclic zdaje egzamin w tej kategorii bardzo dobrze. Szczególną uwagę zwracają kursy na tenis, za co nawet otrzymał nagrodę graczy w Amsterdamie, podczas gali Polskich Nagród Bukmacherskich 2022.

Betclic aplikacja mobilna

Kod promocyjny Betclic wykorzystać można także w aplikacji mobilnej. Oprogramowanie mobile w Betclic działa na urządzeniach z systemem iOS i Android. Po pobraniu aplikacji Betclic za jej pośrednictwem można zrobić rejestrację konta i wpisać kod promocyjny Betclic.

W Betclic aplikacja umożliwia korzystanie z zakładów z poziomu telefonu. Po założeniu konta w aplikacji masz możliwość typowania pełnej oferty bukmachera – zakładów przedmeczowych i na żywo. To także szansa oglądania meczów w telefonie przy wykorzystaniu Betclic TV. W aplikacji zrobisz również wygodnie płatności online: wpłaty i wypłaty.

Obstawianie zakładów bukmacherskich w aplikacji Betclic możliwe jest z dowolnego miejsca, jeśli tylko masz połączenie z internetem. To znak naszych czasów – telefon zastępuje komputer. Na pewno będą tacy gracze, którzy powiedzą, że częściej obstawiają przez komputer, ale wiele analiz rynkowych mówi jasno: najwięcej typów realizowanych jest przez telefon.

Betclic TV – bonusowe transmisje, za darmo!

Betclic TV – jak oglądać? To często słyszane pytanie. Już wyjaśniamy krok po kroku.

To system transmisji live przeznaczony dla zarejestrowanych użytkowników. Konto w Betclic założysz z kodem promocyjnym: ZAGRANIE, za który automatycznie otrzymasz dostęp do transmisji live. Betclic TV działa w serwisie betclic.pl i w mobilnej aplikacji bukmachera.

Mecze oznaczone ikoną “TV/play” z oferty Betclic oznaczają, że można je obejrzeć u tego bukmachera. Jak to się robi? Kiedy spotkanie się rozpoczęło albo zbliża się do początku – należy wejść do kategorii “zakłady na żywo” w Betclic i wybrać mecz, który chce się obejrzeć. W rozwinięciu pojawią się zakłady live, a także przekaz na żywo w formie playera wideo. Wystarczy nacisnąć jeden przycisk, aby uruchomić transmisję z meczu.

Jakie wydarzenia sportowe obejrzysz na żywo w Betclic TV? Są to m.in.:

 • Mecze piłki nożnej: LaLiga, Bundesliga, Serie A, Eredivisie, MLS, Puchar Anglii, Puchar Narodów Afryki, Copa América , liga rosyjska, belgijska, czeska, duńska, szwedzka, szkocka i ukraińska.
 • Mecze tenisa: Wielki Szlem, Turnieje ATP, WTA i ITF.
 • Mecze koszykówki: NBA, Euroliga.
 • Mecze hokeja: NHL.

Powyżej pokazaliśmy najciekawsze transmisje, ale ich liczba rośnie każdego dnia – oferta jest bardzo dynamiczna, tak jak i sam sport. W Betclic TV są też relacje z piłki ręcznej, siatkówki, snookera, badmintona, tenisa stołowego, MMA, krykietu czy e-sportu.

Za transmisje live nie trzeba płacić – wystarczy mieć konto w Betclic i posiadać dowolne środki na koncie lub mieć zakład w trakcie rozliczenia zakład.

Betclic, czyli legalny bukmacher w Polsce

W Polsce możemy korzystać wyłącznie z usług legalnych operatorów, posiadających zezwolenia Ministerstwa Finansów (nasz ranking bukmacherów zbiera wszystkich w jednym miejscu). Betclic do nich należy, więc spokojnie możesz założyć konto na jego stronie i aktywować kod bonusowy.

Właścicielem jest BEM Operations Limited z siedzibą na Malcie. Z kolei w Polsce podmiotem odpowiedzialnym i przedstawicielem jest Gaming in Poland Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Zwycięskiej 20A/204 we Wrocławiu. Betclic działa w Polsce online na podstawie zezwolenia wydanego przez Ministra Finansów.

Bukmacher Betclic w naszym kraju wciąż buduje swoją rozpoznawalność. Akcje sponsoringowe reprezentacji siatkarskiej i klubów piłkarskich (Lechia Gdańsk) odbijają się pozytywnych echem. Operator zainwestował także w popularną federację sztuk walk, dzięki czemu możesz swobodnie wykorzystać w Betclic kod promocyjny na FAME MMA. To jedyny bukmacher, który posiada w swojej ofercie typy na te pojedynki. Przy okazji gali FAME czy HYPE padają rekordy związane z odbiorem kodu promocyjnego Betclic. Wielu nowych zaczyna wtedy obstawiać zakłady, a dzięki specjalnej promocji mają okazję grania bez ryzyka. Bonus cashback na start działa też w zakładach na rywalizacje celebrytów.

Pamiętaj też, że uczestnictwo w zakładach bukmacherskich Betclic ma być przede wszystkim dobrą rozrywką. Graj odpowiedzialnie to hasło, które powinno przyświecać graczom.

FAQ

🔝 Jaki jest kod promocyjny Betclic uprawniający do zakładu bez ryzyka?

W Betclic kod promocyjny to ZAGRANIE.

❓ Na czym polega zakład bez ryzyka, czyli cashback Betclic?

Pierwszy zagrany kupon w zakładach bukmacherskich Betclic zostanie objęty promocją. Gracz tworzy kupon, obstawia i czeka na rozstrzygnięcie. Jeśli kupon okaże się przegrany, operator zwróci stawkę do kwoty 200 PLN.

🎁 W jakiej formie następuje zwrot stawki?

Zwrot stawki trafia na konto bonusowe jako freebet.

🔁 Jak obrócić bonus w Betclic cashback?

Betclic wymaga 1-krotnego obrotu na kuponach z kursem min. 2.14.