tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

200% do 300 zł od depozytu

+ 50 zł freebet (dodatkowy bonus TYLKO z naszym kodem promocyjnym)

 

 

Oferta dostępna z kodem bonusowym: ZAGRANIE
(Wpisz w formularzu rejestracyjnym na stronie bukmachera)

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 200% do 200 zł

FREEBET: 50 zł

 

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Jaki jest ETOTO kod bonusowy?

Kod bonusowy ETOTO to: ZAGRANIE

Powyższy kod wpisz w formularzu rejestracyjnym na stronie bukmachera ETOTO

i odbierz ekskluzywne bonusy na start: bonus od wpłaty 200% oraz freebet 50 PLN.

Dzięki bonusom zacznij grę z budżetem aż 350 PLN!

ETOTO kod promocyjny | Wrzesień 2022

ETOTO kod bonusowy 2022 – Pakiet 350 złotych ✔️   
Kod bonusowy ETOTOZAGRANIE
Bonus od depozytu (BEZ obrotu)200% do 300 PLN w sumie
Dodatkowy freebet🔥 + 50 PLN 🔥
Ostatnia aktualizacja19.09.2022

ETOTO freebet 50 PLN dla nowych graczy – TYLKO U NAS!

Aktualnie aktywna jest promocja, która gwarantuje naszym graczom DODATKOWY darmowy zakład w wysokości 50 PLN! To bonus niedostępny dla pozostałych użytkowników. Jedyne co musisz zrobić, to założyć konto z kodem bonusowym ETOTO: ZAGRANIE.

Kolejnym krokiem jest dokonanie pierwszej wpłaty, która wyniesie co najmniej 50 złotych. Co dalej? Poczekaj kilka minut i ciesz się z dodatkowego darmowego zakładu na kwotę 50 zł. Freebet dostępny będzie w aplikacji mobilnej, a na jego wykorzystanie będziesz miał 30 dni.

Mało tego! Omawiany bonus łączy się ze stałą promocją 200% od depozytu. Co to oznacza? Twoja pierwsza wpłata przyniesie Ci nie jeden, a aż dwa bonusy.

ETOTO freebet jak odebrać i wykorzystać?

 • Zarejestruj konto na stronie bukmachera, wykorzystaj w ETOTO kod promocyjny “ZAGRANIE”.
 • Wpłać min. 50 zł
 • Automatycznie odbierz freebet 50 zł
 • Pobierz i zainstaluj aplikację mobilną ETOTO na swoim telefonie
 • W ciągu 30 dni obstaw w aplikacji dowolny darmowy zakład – wygraj i od razu wypłać pomnożone środki (wygranej z freebetu nie trzeba obracać).

ETOTO bonus od wpłaty 200% do 300 PLN (BEZ obrotu)

Zakładając konto u tego bukmachera z naszym kodem, otrzymujesz również prawo do wykorzystania drugiego, standardowego bonusu na start. Co to za promocja? To bonus powitalny 200% od pierwszej wpłaty. Najprościej mówiąc, gracz wpłaca pierwsze pieniądze, a w zamian za to otrzymuje w prezencie bonus – o wartości dwukrotności depozytu.


Dzięki tej akcji bonusowej możesz już na start potroić budżet na grę!
👉 Wpłać 100 PLN >> graj za 300 PLN


Aby odebrać maksymalny bonus ETOTO, wpłać 100 PLN. Otrzymasz 2x tyle, czyli 200 PLN, a więc za sprawą tej promocji zamienisz wpłacone 100 PLN na 300 PLN. Promocja łączy się z naszym bonusem VIP, dlatego w sumie możesz zyskać aż 350 PLN na start w ETOTO.

Co najważniejsze – bonus nie podlega warunkom obrotu. Po dokonaniu depozytu należy jedynie zagrać za równowartość bonusu, aby uwolnić dodatkowe pieniądze. I to tyle! Następnie możesz dowolnie dysponować środkami, bez ograniczeń. Możesz je wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę, bez obracania.

Baner promujący ofertę ETOTO z kodem promocyjnym.

Jak odebrać bonus ETOTO 200% za kod bonusowy?

 • Załóż konto, w polu formularza “kod bonusowy” wpisz: ZAGRANIE.
 • Dokonaj pierwszej wpłaty na konto, min. 1 zł.
 • Bukmacher automatycznie doliczy do Twojego konta bonus = 2x wartość depozytu.
 • Bonusowe środki będą chwilowo zamrożone. Aby je uwolnić, zagraj za równowartość kwoty bonusu. Możesz postawić jeden kupon lub kilka, aby osiągnąć łączną kwotę stawki niezbędną do aktywowania bonusu.
 • Aby uwolnić bonus ETOTO, zagraj: zakład przedmeczowy lub LIVE, z kursem łącznym min. 2.50 (minimalny kurs pojedynczego zdarzenia na zakładzie wielokrotnym to 1.30), do promocji nie zaliczają się sporty wirtualne.
 • Gracz ma 30 dni na uwolnienie bonusu, w przeciwnym razie przepadnie.
 • Po spełnieniu powyższego wymogu bonusowe środki są Twoje. Możesz wykorzystać bonus ETOTO na dalszą grę lub po prostu wypłacić.

💡 Ogromną zaletą tej oferty promocyjnej jest brak konieczności obracania bonusem. Jedynym warunkiem otrzymania środków jest wpłata dowolnej kwoty i uwolnienie bonusu poprzez postawienie zakładu. To jedyna taka oferta na rynku. Wszyscy pozostali wymagają nierzadko nie tylko uwolnienia bonusu, ale i obrotu przynajmniej jednokrotnego czy dwukrotnego.

Jak obrócić bonus ETOTO?

Jak wyglądają warunki obrotowe? ETOTO nie wymaga od gracza żadnego obrotu. Można śmiało powiedzieć, że to jedyny taki operator na rynku.

Bukmacher postawił na przystępność oferty, co jest plusem z perspektywy gracza. Kwota bonusu od depozytu nie należy do najwyższych, jednak rekompensują to takie zalety jak: wartość bonusu aż 200% wpłaty oraz brak wymogu obrotowego. Niejeden bukmacher możesz pochwalić się wyższą kwotą gratyfikacji, jednak co z tego, jeśli w praktyce użytkownik będzie miał trudność z wypłatą reklamowanej kwoty…

Rodzaj bonusuMinimalna wpłataObrót bonusemCzas na wykorzystanie bonusu
Freebet 50 PLN50 PLNBrak wymogu obrotowego30 dni
Bonus 200% od depozytu 300 PLN1 PLNBrak wymogu obrotowego30 dni

ETOTO rejestracja z kodem bonusowym – gdzie wpisać kod?

Jeśli zastanawiasz się w ETOTO jak się zarejestrować, to od razu uspokajamy – to bardzo prosty i krótki proces. Zaraz podpowiemy gdzie należy kliknąć, jakie dane przygotować i gdzie wpisać kod bonusowy ETOTO.

Krok 1: Dane do logowania i ETOTO kod promocyjny

Jak założyć konto z kodem promocyjnym ETOTO? W pierwszej kolejności kliknij w poniższy przycisk i przejdź z naszej strony do serwisu bukmachera, gdzie założysz konto. Rozpocznij rejestrację, uzupełniając pierwszy formularz.

W pierwszym etapie wpisz:

 • e-mail
 • hasło konta
 • kod bonusowy

Umieść go w odpowiednim polu, zaznaczonym strzałką na poniższym screenie. Istotne, aby wyrazić również zgodę handlową – bukmacher uznaje to za konieczność, jeśli chcesz odebrać w ETOTO bonus powitalny.

Rejestracja w ETOTO z kodem promocyjnym - pierwszy krok.

Krok 2: Podstawowe dane osobowe

Druga i ostatnia część formularza rejestracyjnego wymaga od nowego gracza podania następujących danych:

 • imię
 • nazwisko
 • numer telefonu
 • numer PESEL

Po kliknięciu w przycisk “Kontynuuj” zostaniesz nowym graczem bukmachera ETOTO.

Rejestracja w ETOTO z kodem promocyjnym - drugi krok.

Krok 3: Ustawienie limitów

Tuż po założeniu konta, a przed rozpoczęciem gry, zostaniesz poproszony o ustalenie limitów dla konta. To standardowa procedura praktykowana przez legalnych bukmacherów, wynikająca z dbałości o zdrowie psychiczne klientów. Jak wiadomo, zakłady bukmacherskie mogą prowadzić do uzależnienia od hazardu. Jednak właściwe, czyli odpowiedzialne podejście do gry, pozwala klientowi traktować je wyłącznie jako rozrywkę. Ustawienie limitów jest formą samokontroli typera, wspierającą zdrową zabawę.

Rejestracja w ETOTO z kodem promocyjnym - trzeci krok.

ETOTO szybka rejestracja bez dowodu

Jeśli przejdziesz przez powyższe kroki, ukończysz w ETOTO szybką rejestrację. Ten legalny bukmacher pozwala pójść na skróty i założyć konto bez podawania dowodu osobistego. Wcześniej, jeśli nowy klient chciał zarejestrować się w ETOTO, od razu musiał podawać wszystkie informacje takie jak adres zamieszkania czy rachunek bankowy. Wiązało się to również z przesłaniem skanów dokumentu tożsamości. Chodziło o to, aby zweryfikować tożsamość nowego klienta.

Weryfikacja tożsamości nowego klienta jest obowiązkiem każdego legalnego bukmachera. ETOTO jednak należy do wąskiego grona tych operatorów, którzy niedawno nawiązali współpracę z dostawcą usługi mojeID. To system pozwalający na błyskawiczną i bezpieczną weryfikację tożsamości poprzez zalogowanie do bankowości internetowej. Nie musisz już bawić się w skanowanie i wysyłkę dokumentu.

Dzięki szybkiej rejestracji bez dowodu i weryfikacji przez mojeID:

 • nie musisz podawać numeru dowodu osobistego ani wysyłać skanów dokumentu (ani na etapie rejestracji, ani później);
 • unikasz udostępniania swoich wrażliwych danych w internecie;
 • zakładasz konto w 30 sekund, przechodzisz przez minimum formalności;
 • w ciągu 1 minuty możesz wejść do gry.

Promocje dla stałych graczy ETOTO z kodem bonusowym

W ETOTO kod promocyjny jest gwarantem ekskluzywnej promocji powitalnej, ale i przepustką do kolejnych akcji bonusowych – tym razem skierowanych do stałych graczy.

Oferta promocyjna jest dynamiczna. Możesz spodziewać się dobrze znanych akcji cieszących się popularnością wśród graczy, ale i tymczasowych promocji dotyczących bieżących wydarzeń ze świata sportu.

Poniżej prezentujemy w skrócie to, z czego na co dzień korzystają lojalni klienci bukmachera.

Pobudka bez podatku

Podatek od stawki to ten najmniej przyjemny temat związany z bukmacherką. ETOTO ma tego świadomość, dlatego chcąc umilić swoim klientom grę, wprowadził poranki bez podatku. Oznacza to, że codziennie w godzinach od 06:00 do 11:00 można obstawiać całkowicie bez podatku. W normalnej sytuacji gracz musi liczyć się z pomniejszeniem stawki o 12% na rzecz opodatkowania. Dzięki akcji promocyjnej ETOTO zagrasz za 100% kwoty, którą postawisz na kuponie. Warunek? Kupon AKO z min. 3 pozycjami, każda z kursem min 1.25.

Dopakowane Puchary

Druga okazja do skorzystania z oferty bukmachera bez obaw o podatek. Tym razem promocja dedykowana jest fanom europejskich rozgrywek piłki nożnej, a mowa o: Lidze Mistrzów, Lidze Europy oraz Lidze Konferencji. Do promocji liczą się kupony akumulowane z przynajmniej trzema pozycjami, każda z kursem na poziomie minimum 1.30, przy czym chociaż jedna pozycja musi dotyczyć wspomnianych rozgrywek. Klient ETOTO może liczyć na redukcję 50% podatku lub całkowite zwolnienie z tej opłaty. Pierwszy próg dotyczy kuponów ze stawką od 1 zł do 49,99 zł, natomiast drugi każdego kuponu od 50 zł.

Stówa po bandzie

Coś dla kibiców czarnego sportu. Obstawiasz żużel? Jeśli tak, to mamy dobrą wiadomość. Kupon AKO z zakładami na żużel i kursem całkowitym min. 2.20 zostanie w ETOTO nagrodzony freebetem równym połowie stawki. Przykład? Postawisz za 100 zł, to dostaniesz dodatkowe 50 zł na dalszą grę. A to nie wszystko! Bukmacher zachęca do korzystania z aplikacji i tam dorzuca kolejny darmowy zakład wart 10% wkładu. Z promocji można korzystać co tydzień!

Basket Freebet

Bardzo podobna promocja, tym razem dla fanów koszykówki. Aby skorzystać z oferty, należy postawić kupon w 100% z oferty na koszykówkę, po kursie całkowitym przynajmniej 2.20. Minimalna stawka kuponu kwalifikująca do promocji – 40 zł. Po spełnieniu tych warunków ETOTO przyzna freebet równy połowie stawki do 100 zł. Ponadto za obstawienie w aplikacji mobilnej operator dodaje kolejny darmowy zakład, tym razem wart 20% wkładu.

Freebet 50 zł za e-sport

Sporty elektroniczne rosną w siłę, a bukmacherzy nie przechodzą obojętnie obok obserwowanego zainteresowania. Jeśli jesteś fanem CS:GO, LoL czy Game of Glory, stwórz i postaw kupon akumulowany z kursem min. 2.20, za min. 5 zł. Rzecz jasna warto zainwestować nieco więcej, bo połowę stawki otrzymasz z powrotem w formie darmowego zakładu do 50 zł. Co więcej, za obstawienie w aplikacji dostaniesz kolejny bonus freebet w wysokości 20% stawki.

Dwie dychy na siatkę

ETOTO nie zapomina o kibicach siatkówki. Tym razem operator zachęca do stawiania kuponów live. Do promocji zaliczają się kupony pojedyncze oraz wielokrotne, jednak w całości składające się z typów na wspomnianą dyscyplinę sportu. Minimalna stawka to 50 zł, a kurs całkowity 2.00. W zamian za spełnienie powyższych warunków gracz otrzyma w ETOTO bonus 20 zł. Przed wypłatą należy go obrócić sześciokrotnie na kuponach z kursem min. 2.20.

👉 Sprawdź aktualne typy dnia i wykorzystaj je na bonusy w ETOTO!

Rewolucyjna aplikacja mobilna ETOTO – kod promocyjny, bonusy, nowa jakość

Zdajemy sobie sprawę, że wielu naszych czytelników korzysta z telefonów. Posiadając smartfon, zarejestrujesz konto i obstawisz zakłady ETOTO. A to nie wszystko. Posiadanie aplikacji niesie ze sobą więcej korzyści – powiększony pakiet bonusów na start (czy wykorzystasz kod promocyjny ETOTO w aplikacji? Oczywiście, że tak!) oraz znaczne podniesienie standardu obstawiania. Nie można tego powiedzieć o każdej aplikacji bukmacherskiej, jednak aplikacja ETOTO przeszła niedawno mocną przebudowę, tym samym wysoko podnosząc poprzeczkę na polskim rynku zakładów bukmacherskich.

Nowa aplikacja ETOTO posiada:

 • System Dynamicznych Filtrów (natywna nawigacja SFD) – pozwalający błyskawicznie znaleźć pożądany zakład;
 • możliwość obstawiania w trybie TURBO – wnoszenie zakładów w 1 sekundę, jednym kliknięciem;
 • rozbudowaną historię gry;
 • system weryfikacji użytkownika poprzez mojeID – bez podawania dowodu osobistego;
 • powiadomienia PUSH – informujące o rozliczonych zakładach, o zmianach kursów.

Aplikacja ETOTO to narzędzie dostępne na najpopularniejsze oprogramowania – Android oraz iOS. Za jej pośrednictwem założysz konto gracza, odbierzesz i wykorzystasz pakiet bonusów na start, postawisz zakłady i zrealizujesz wpłaty/wypłaty. Wszystko w jednym miejscu, pod ręką.

💡 Wskazówka
Jeśli planujesz rozpocząć przygodę z zakładami ETOTO, pobierz aplikację już na samym początku. Bukmacher ten znany jest z licznych promocji dedykowanych użytkownikom aplikacji. Pamiętaj też, że bonus freebet ETOTO o wartości 50 PLN, dostępny z kodem promocyjnym “ZAGRANIE”, można wykorzystać wyłącznie w aplikacji!

ETOTO aplikacja mobilna pobierz – jak to zrobić?

Jeśli jesteś posiadaczem smartfona z oprogramowaniem iOS, wystarczy, że odwiedzisz App Store i wpiszesz w pasku wyszukiwarki nazwę bukmachera ETOTO. Aplikacja pokaże się na górze wyników wyszukiwania. Kolejnym krokiem jest kliknięcie w przycisk “Pobierz” i gotowe.

Jeśli jesteś właścicielem telefonu działającego na oprogramowaniu Android, powinieneś odwiedzić stronę bukmachera i pobrać aplikację bezpośrednio z niej. Niestety chcąc chronić osoby niepełnoletnie przed korzystaniem z zakładów bukmacherskich, Google nie dopuścił żadnej aplikacji bukmacherskiej do swojego sklepu.

ETOTO wpłaty i wypłaty

Temat płatności (jakie są metody, jak to się odbywa, w jakim czasie) nie jest zapewne pierwszym, co przychodzi do głowy podczas wyboru bukmachera. To zrozumiałe, jednak praktyka pokazuje, że to istotny element firmy oferującej zakłady wzajemne. W końcu od wachlarza opcji i ich niezawodności zależy to, kiedy otrzymasz wygrane pieniądze, a wcześniej – czy zdążysz obstawić interesujący Cię zakład przed rozpoczęciem wydarzenia.

ETOTO wpłaty

Jak wpłacić pieniądze: zaloguj się do konta >> wybierz czerwony przycisk w prawym górnym rogu “Wpłata” >> wpisz kwotę depozytu i wybierz “Wpłać” >> przejdź do wybranego systemu płatności elektronicznych i dokończ proces.

Metody wpłaty: Przelewy24, BLIK, karta płatnicza VISA/Mastercard, Google Pay, Paysafecard.

Minimalna kwota wpłaty: 1 PLN

Czas trwania: natychmiast, realizowane całą dobę

Prowizja: brak

ETOTO wypłaty

Jak wypłacić pieniądze: zaloguj się do konta >> kliknij “Twoje konto” >> wybierz “Twój profil” >> wybierz “Wypłata” >> określ kwotę transakcji i zatwierdź wybór >> przejdź do systemu płatności i dokończ zlecenie.

Metody wypłaty: szybki przelew na indywidualny rachunek bankowy przypisany do konta

Minimalna kwota wypłaty: 1 PLN

Czas trwania: w większości przypadków natychmiastowo, wyjątkiem mogą być dni świąteczne

Prowizja: brak

Oferta i zakłady bukmacherskie ETOTO

Kiedy zarejestrujesz się z kodem promocyjnym ETOTO, otrzymasz bonusy bukmacherskie, ale też dostęp do wszystkich funkcji tego bukmachera. Wiadomo, że na samych profitach związanych z kodem typowanie się nie kończy. Ba, to dopiero początek przygody bukmacherskiej. Właśnie dlatego warto wiedzieć, z czego gracze polecają skorzystać.

Wspominając o zakładach bukmacherskich ETOTO mamy na myśli typy na sport. Chodzi o klasyczne ujęcie sportu, czyli piłkę nożną, koszykówkę, siatkówkę, tenis ziemny itd. Wszystko to znajduje się w ofercie ETOTO, co jest zupełnie normalne i nie stanowi niczego nowego. Warto za to pochwalić operatora za mnogość zdarzeń każdego dnia w obrębie dostępnych dyscyplin oraz naprawdę konkurencyjne kursy – zwłaszcza na tenis ziemny oraz piłkę nożną.

Ciekawostkę i urozmaicenie stanowią sporty wirtualne oraz gry karciane. To alternatywa dla osób oczekujących dynamicznej rozgrywki i szybkiego rozliczenia zakładu. W tym obszarze odnajdą się też ci, którzy nie do końca interesują się i śledzą tradycyjne rozgrywki sportowe, a mimo to chcieliby korzystać z zakładów bukmacherskich.

Rodzaje zakładów w ETOTO, jakie obstawisz, to kupony pojedyncze i akumulowane. W ich skład wchodzą zakłady na wyniki meczów, liczbę goli/punktów, strzelców, zwycięzców walk, handicapy, zakłady długoterminowe, zakłady łączone itd. Na wszystko to znajdziesz wysokie kursy bukmacherskie, ponieważ w tym aspekcie ETOTO wyrasta na czołówkę w rankingu bukmacherów.

Opinia graczy o kodzie bonusowym ETOTO

Kod bonusowy ETOTO zbiera bardzo dobre opinie wśród graczy. Kluczową zaletą skorzystania w ETOTO z kodu promocyjnego “ZAGRANIE” jest freebet 50 zł. To bonus niedostępny dla wszystkich klientów bukmachera – wyłącznie dla poleconych przez nas, znających odpowiednie hasło promocyjne. Warto też zaznaczyć, że wspomniany bonus jest jednym z najwyższych bonusów tego typu.

💡 Wskazówka
Na naszej stronie znajdziesz kody promocyjne do innych topowych bukmacherów: https://zagranie.com/bonusy-bukmacherskie/.

Warto założyć konta u kilku z nich. Każdy bukmacher ma swoją specyficzną ofertę – jeden może posiadać lepszy wybór zakładów na dane wydarzenie, a drugi na inny mecz. Gracze polecają założyć kilka kont i migrować między nimi w zależności od potrzeby (np. gdy zauważysz atrakcyjną ofertę promocyjną/zakład).

ETOTO TV, czyli nie tylko bukmacher

ETOTO wykracza daleko poza zakłady bukmacherskie. To jedyny bukmacher w Polsce, który mocno zainwestował w swój kanał na YouTube i tym samym wszedł na rynek mediów sportowych w Polsce.

Firma ETOTO współpracując ze znanymi dziennikarzami, rozwinęła popularne formaty telewizyjne takie jak “Quiz pod napięciem” czy “W ringu”. To programy piłkarskie i bokserskie, które notują największą oglądalność. Kanał ETOTO TV subskrybuje niemal sto tysięcy widzów.

Zakłady bukmacherskie ETOTO – podsumowanie

W Polsce ważnym kryterium w ocenie bukmachera jest to, czy posiada licencję MF. To właśnie ona decyduje o tym, czy bukmacher jest legalny lub nielegalny. Zakłady bukmacherskie ETOTO zdają ten egzamin, ponieważ już od 2014 roku bukmacher działa na polskiej koncesji. Czasy się zmieniały, ale ETOTO zawsze był w Polsce legalny.

Opisane przez nas bonusy na start są zgodne ze wszystkimi wymogami ustawy hazardowej.

FAQ

👍 Jaki jest kod bonusowy ETOTO?

Kod bonusowy ETOTO to: ZAGRANIE.

🎁 Co daje kod promocyjny?

Kod promocyjny "ZAGRANIE" daje dodatkowy bonus 50 PLN. To kwota, za którą możesz postawić darmowy zakład. Jeśli wygrasz - pieniądze są Twoje.

✍️ Gdzie trzeba wpisać kod promocyjny?

Kod promocyjny wpisz na stronie bukmachera ETOTO, w formularzu rejestracyjnym.

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze