ETOTO kod bonusowy (Czerwiec 2024)

 

Załóż konto w 60 sekund, klikając w powyższy przycisk i odbierz bonus ETOTO dla nowych graczy. To dodatkowe środki, które można dostać tylko raz, po założeniu konta. Jak to zrobić? Już mówię. Wpisz kod promocyjny ETOTO podczas rejestracji, który zaraz Ci podam, potem wpłać depozyt i w zamian zgarnij ekstra kasę na start – 797 zł na zakłady w prezencie. Więcej informacji na temat zasad otrzymania i wykorzystania bonusów powitalnych ETOTO znajdziesz w dalszej części tekstu.

Jaki jest kod bonusowy ETOTO?

Kod bonusowy ETOTO to ZAGRANIE. Kod gwarantuje w sumie 797 zł w bonusach na start. Trzy bonusy od depozytu na łączną kwotę 700 zł + darmowe zakłady od wpłat 77 zł (100% od 1. depozytu do 200 zł + freebet 20 zł, 100% od 2. depozytu do 200 zł + freebet 20 zł, 100% od 3. depozytu do 300 zł + freebet 37 zł) oraz freebet 20 zł do wykorzystania w aplikacji mobilnej.

Oferta powitalna ETOTO 2024  
Kod bonusowy ETOTO ZAGRANIE
Freebet na start 20 PLN
Bonus od 1. depozytu 200 PLN
Freebet od 1. wpłaty 20 PLN
Bonus od 2. depozytu 200 PLN
Freebet od 2. wpłaty 20 PLN
Bonus od 3. depozytu 300 PLN
Freebet od 3. wpłaty 37 PLN

Gdzie wpisać kod promocyjny ETOTO?

Z kodu bonusowego ETOTO może skorzystać każdy, kto nie posiada jeszcze konta u tego bukmachera. Kod należy wpisać w odpowiednim polu formularza podczas zakładania profilu w serwisie bukmachera.

W odrębnym artykule dokładnie opisuję, jak prawidłowo przejść rejestrację w ETOTO – jest szybka (ok. 60 sekund) i prosta (poszczególne kroki jasno opisane).

To jedyny sposób, aby otrzymać dostęp do pakietu powitalnego dla nowych graczy. Osoby nieposiadające konta nie mogą ani obstawiać, ani korzystać z promocji i bonusów.

Bonusy w ETOTO – co dokładnie zawiera pakiet powitalny?

Jeżeli już wiesz, jaki jest kod w ETOTO, to warto przyjrzeć się bliżej samym bonusom, jakie oferuje bukmacher po założeniu konta. Na każdego gracza czekają bowiem specjalne promocje, dzięki którym rozpoczęcie przygody z obstawianiem będzie jeszcze łatwiejsze. Na start otrzymasz:

 • Bonus 100% od pierwszej wpłaty do 200 PLN
 • Bonus 100% od drugiej wpłaty o wartości nawet 200 PLN
 • Bonus 100% od trzeciej wpłaty do aż 300 PLN
 • Darmowe zakłady za każdą wpłatę (20 PLN, 20 PLN i 37 PLN)
 • Freebet 20 PLN

ETOTO bonus od depozytu 700 PLN

💡 Bonus od depozytu 700 zł przyznawany jest w trzech ratach, po trzech kolejnych depozytach.

Zaletą jest fakt, że pierwszy bonus od wpłaty aktywuje depozyt w wysokości 50 zł lub więcej, a kolejne dwa bonusy już wpłata na poziomie 2 zł. Zatem warunki odbioru tych bonusów są naprawdę przystępne.

Jak odebrać bonusy od wpłaty w ETOTO – szczegółowa instrukcja:

 1. Zarejestruj konto z naszym kodem promocyjnym.
  Możesz również kliknąć w baner lub przycisk na tej stronie, aby bezpośrednio przejść do formularza z automatycznie uzupełnionym kodem.
 2. Dokonaj pierwszego depozytu.
  Minimalna wpłata uprawniająca do odbioru bonusu to 50 zł. Pamiętaj, że im więcej wpłacisz, tym więcej dostaniesz.
 3. Bonus 100% do 200 zł automatycznie pojawi się na saldzie bonusowym.
  Gracz otrzyma drugie tyle, ile wpłacił. Wyjątkiem jest sytuacja, gdy wpłata przewyższa maksymalną kwotę bonusu. Jeśli klient wpłaci więcej, np. 500 zł, to i tak bonus wyniesie 200 zł.
 4. Uwolnij bonus, a więc dokonaj obrotu.
  Przed odbiorem każdego kolejnego bonusu od depozytu operator wymaga, żeby gracz najpierw uwolnił (obrócił) wcześniej otrzymane środki. Po obrocie trafią one na saldo główne, z którego można wypłacać pieniądze lub przeznaczyć je na dalszą grę.
 5. Wpłać drugi depozyt.
  W tym wypadku minimalny depozyt uprawniający do odbioru gratyfikacji to 2 zł.
 6. Bonus 100% do 200 zł zostanie dodany do konta bonusowego.
 7. Obróć bonusowymi środkami.
 8. Dokonaj trzeciej wpłaty.
  Ponownie, jak w przypadku drugiego bonusu, depozyt musi wynieść min. 2 zł.
 9. Odbierz bonus 100% do 300 zł na saldzie bonusowym.
 10. Obróć trzeci bonus.

Bonusy można wykorzystać w ciągu 30 dni od założenia konta, co według mnie jest uczciwym warunkiem – to wystarczająca ilość czasu na zagranie. Wszystkie bonusy od depozytu działają w analogiczny sposób. Już po otrzymaniu i obróceniu pierwszym z nich, gracz będzie wiedział, jak postąpić w dalszych etapach. Jedyną różnicą jest maksymalna wartość ostatniego z nich (200 zł, 200 zł oraz 300 zł).

Dodatkowy freebet ETOTO 20 PLN (dla zarejestrowanych z kodem)

💡Wskazówka!

To, czy dostaniesz ekstra bonus, zależy od wysokości pierwszej wpłaty. Bonus ETOTO freebet 20 zł przysługuje graczom, którzy założyli konto z kodem promocyjnym i wpłacili pierwszy depozyt w wysokości min. 50 zł.
Właśnie dlatego polecam Ci dokonać wpłaty 50 zł lub więcej, aby maksymalnie wykorzystać to, co oferuje bukmacher na start. Taka okazja drugi raz się nie powtórzy.

Jak odebrać freebet w ETOTO?

 1. Załóż konto w ETOTO z kodem promocyjnym ZAGRANIE.
  Dostęp do freebetu otrzymasz po założeniu konta z naszym kodem bonusowym.
 2. Wpłać pierwszy depozyt min. 50 zł.
  Żeby skorzystać z freebetu w wysokości 20 zł, należy dokonać określonej wpłaty minimalnej. Przy niższej wpłacie freebet nie zostanie przyznany.
 3. Pobierz aplikację bukmachera.
  Ten bonus, podobnie jak darmowy zakład, można wykorzystać tylko za pośrednictwem aplikacji mobilnej.
 4. Zagraj kupon za bonus freebet.
  ETOTO daje dowolność w kontekście stawianego zakładu, możesz sam wybrać, na co stawiasz, z jakim kursem.
 5. Wypłać wygraną albo przeznacz na dalsze typowanie.
  Ten bonus w ETOTO nie podlega żadnemu obrotowi. Jeśli wygrasz kupon obstawiony za freebet, to cała kwota jest Twoja i możesz o nią dowolnie dysponować.

Bonus jest aktywny przez 7 dni od chwili przyznania. Pamiętaj, że darmowy zakład można wykorzystać wyłącznie w aplikacji mobilnej ETOTO.

ETOTO darmowy zakład 77 PLN

💡 Darmowe zakłady w ETOTO są ściśle związane z bonusami od depozytu. To, ile przelejesz na konto bukmachera przy każdej z pierwszych trzech wpłat, zadecyduje, czy i ile otrzymasz bonusu. W związku z tym wszystkim zainteresowanym polecamy maksymalne wpłaty przy każdym z trzech pierwszych depozytów.

Jak otrzymać darmowy zakład ETOTO krok po kroku:

 1. Dokonaj pierwszej wpłaty na kwotę minimum 200 zł.
  To wymóg konieczny, aby otrzymać darmowy zakład.
 2. Odbierz darmowy zakład 20 zł.
  Darmowy zakład zostanie dodany do konta automatycznie w ciągu kilkunastu minut od zaksięgowania przelewu.
 3. Postaw dowolny kupon i wykorzystaj darmowe środki.
  Bukmacher nie narzuca, jak ma wyglądać kupon – sam decydujesz, ile wydarzeń umieścisz i z jakim kursem.
 4. Wypłać pieniądze lub graj dalej.
  Atutem jest, że tego bonusu nie trzeba obracać.

Jeśli dokonałeś już pierwszej wpłaty na wspomniane 200 zł i odebrałeś bonus 20 zł, to taką sytuację możesz powtórzyć jeszcze dwukrotnie. Wysokość wpłaty i bonusu przy drugim depozycie są dokładnie takie same.

Natomiast przy trzecim depozycie możesz odebrać aż 37 zł! Jak to zrobić? Sposób postępowania jest dokładnie taki sam, ale zamiast 200 zł należy wpłacić 300 zł. Dzięki temu na Twoim koncie pojawi się kolejne 37 zł. To oznacza, że w sumie w darmowych zakładach zyskasz 77 zł.

Pamiętaj, żeby skorzystać z tej oferty powitalnej w ciągu 7 dni. Po tym czasie przyznany wcześniej bonus zostanie usunięty, jeśli nic z nim nie zrobisz.

Warunki obrotowe – jak wypłacić bonus ETOTO?

Jeśli już wiesz, co daje kod bonusowy ETOTO, to warto przyjrzeć się warunkom obrotowym. To zasady, które określają, co należy zrobić, aby wypłacić bonusowe środki na swoje konto w banku. Moim zdaniem warunki obrotowe w ETOTO są przystępne.

Bonusy od wpłaty podlegają 3-krotnemu obrotowi na kuponach AKO z minimum 3 pozycjami. Kurs łączny kwalifikującego się kuponu musi wynieść przynajmniej 2.00 (min. 1.20 każdego pojedynczego zdarzenia). Naszym zdaniem, to uczciwe warunki. Kwota bonusu jest wysoka, a więc coś za coś – należy się spodziewać, że pieniądze nie będą gotowe do wypłaty od ręki. W stosunku do atrakcyjnego bonusu, warunki obrotowe nie są wygórowane.

Obrót darmowym zakładem i freebetem w ETOTO nie jest wymagany. Wystarczy zagrać za bonus, czyli postawić środki na kuponie, a wygraną z takiego zakładu można od razu wypłacić.

Rodzaj bonusu Minimalna wpłata Obrót bonusem Czas na wykorzystanie bonusu
Bonus od 1. depozytu 100% do 200 zł 50 zł 3x, AKO z min. 3 zdarzeniami, kurs łączny min. 2.00 30 dni
Bonus od 2. depozytu 100% do 200 zł 2 zł 3x, AKO z min. 3 zdarzeniami, kurs łączny min. 2.00 30 dni
Bonus od 3. depozytu 100% do 300 zł 2 zł 3x, AKO z min. 3 zdarzeniami, kurs łączny min. 2.00 30 dni
Darmowe zakłady 77 zł 200 zł przy 1. depozycie,
200 zł przy 2. depozycie,
300 zł przy 3. depozycie
Brak wymogu obrotowego 7 dni
Freebet 20 zł 50 zł Brak wymogu obrotowego 7 dni

Kod bonusowy ETOTO – pozostałe promocje dla graczy

Bonusy od ETOTO przysługują nie tylko nowym graczom, ale także i tym stałym, którzy wcześniej założyli konto u tego bukmachera. Tak naprawdę utrzymanie takich typerów na stałe jest trudnym zadaniem, bo rynek jest mocno nasycony. A nic bardziej nie zachęca do pozostania u danego bukmachera niż właśnie bonusy dostępne na co dzień. Co konkretnie oferuje ETOTO swoim użytkownikom?

Liga VIP

Na uwagę zasługuje przede wszystkim tak zwana “Liga VIP”, czyli program lojalnościowy prowadzony przez ETOTO. Bukmacher ten określa go jako elitarne grono najlepszych graczy, bowiem wstęp do tej vipowskiej ligi jest jedynie na zaproszenie. Oznacza to, że kiedy spełnisz wymogi – do których zalicza się między innymi częstotliwość obstawiania, wysokość stawek czy obrotu, a także lojalność, czyli odpowiednio długi staż gry w ETOTO – możesz liczyć na wspomniane zaproszenie. Po wejściu do Ligi VIP każdy z typerów może liczyć na:

 • Bonus powitalny
 • Osobistego asystenta gry
 • Priorytetowe wypłaty
 • Specjalne bonusy i promocje skierowane tylko do tych graczy
 • Bonusy urodzinowe
 • Vipowskie wyjazdy

Mixbet w ETOTO

Kolejną z promocji ETOTO, która skierowana jest już do każdego gracza bez wyjątku, to Mixbet, czyli po prostu popularny w ostatnim czasie Betbuilder. Dzięki tej opcji możesz stworzyć kupon AKO ze zdarzeń pochodzących z jednego spotkania. Oznacza to, że kiedy chcesz obstawić zwycięzcę danego meczu, ale także BTTS, liczbę goli, rożnych czy kartek, to wszystko możesz dodać na jeden kupon, a bukmacher wyliczy Ci automatycznie kurs takie zakładu.

AKO+

Ostatni z bonusów w ETOTO skierowanych do stałych typerów jest AKO+, czyli coś dla fanów tak zwanych taśm. To również jedna z popularniejszych akcji promocyjnych na polskim rynku bukmacherskim, a polega na przyznaniu dodatkowych wartości procentowych do ewentualnej wygranej z zakładu. Zatem im więcej zdarzeń znajdzie się na Twoim kuponie, tym bonus będzie wyższy. W ETOTO prezentuje się to następująco:

 • 5 zdarzeń = dodatkowe 6% do wygranej
 • 6 zdarzeń = dodatkowe 9% do wygranej
 • 10 zdarzeń = dodatkowe 25% do wygranej
 • 14 i więcej zdarzeń = dodatkowe 50% do wygranej

Jedynym zastrzeżeniem bukmachera jest minimalny kurs pojedynczego zdarzenia, który musi wynieść co najmniej 1.20.

💡 Wskazówka
Na naszej stronie znajdziesz kody promocyjne do innych topowych bukmacherów: https://zagranie.com/bonusy-bukmacherskie/.

W tym miejscu chcę Ci polecić założenie konta na stronach kilku firm bukmacherskich. Każdy bukmacher ma swoją specyficzną ofertę – jeden może posiadać lepszy wybór zakładów na dane wydarzenie, a drugi na inny mecz. Gracze polecają założyć kilka kont i migrować między nimi w zależności od potrzeby (np. gdy zauważysz atrakcyjną ofertę promocyjną/zakład).

W tym artykule omówiliśmy kod bonusowy ETOTO. Natomiast tutaj znajdziesz bonusy do innych topowych w Polsce bukmacherów:

STS kod promocyjny ››
BETFAN kod promocyjny ››
Fortuna kod promocyjny ››
Superbet kod promocyjny ››
TOTALbet kod promocyjny ››
forBET kod promocyjny ››
ComeOn kod promocyjny ››
PZBuk kod promocyjny ››
Fuksiarz kod promocyjny ››
LVBET kod promocyjny ››
Betclic kod promocyjny ››
GoBet kod promocyjny ››
Betcris kod promocyjny ››

W Polsce ważnym kryterium w ocenie bukmachera jest to, czy posiada licencję MF. To właśnie ona decyduje o tym, czy bukmacher jest legalny lub nielegalny. Zapewniam Cię, że zakłady bukmacherskie ETOTO zdają ten egzamin, ponieważ już od 2014 roku bukmacher działa na polskiej koncesji. Czasy się zmieniały, ale ETOTO zawsze był w Polsce legalny.

FAQ

Jaki jest kod bonusowy ETOTO?

Aktywny kod promocyjny w Etoto to ZAGRANIE. Wpisz go podczas rejestracji, w odpowiednim polu. Gwarantujemy dostęp aż do siedmiu bonusów powitalnych i promocji dla stałych graczy.

Jakie są bonusy w ETOTO?

U bukmachera ETOTO możesz otrzymać trzy bonus od depozytu: bonus 100% od 1. wpłaty do 200 zł, bonus 100% od 2. wpłaty do 200 zł, bonus 100% od 3. wpłaty do 300 zł oraz darmowe zakłady w wysokości 77 zł i freebet z kodem ZAGRANIE wart 20 zł.