Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

3000 zł od depozytu + 333 zł zakład bez ryzyka +  20 zł freebet + 220 zł inne bonusy

Oferta dostępna z kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1500 zł + 50% do 1500 zł BEZ RYZYKA: 333 zł FREEBET: 20 zł BONUSY: 220 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Jaki jest kod promocyjny LVBET 2022?

LVBET kod promocyjny to ZAGRANIE

Kliknij w poniższy przycisk i przejdź do formularza rejestracyjnego.

Upewnij się, że w polu “Promo Code” znajduje się kod: ZAGRANIE. Dzięki niemu otrzymasz dostęp do pełnego pakietu bonusów powitalnych.

LVBET kod promocyjny | Październik 2022 | Profity

LVBET kod promocyjny 2022 – Pakiet 3353 + 170 złotych ✔️ 
Kod promocyjnyZAGRANIE
LV BET Bonus bez depozytu za rejestrację20 zł
LV BET Bonus 100% od pierwszego depozytu1500 zł
LV BET Bonus 50% od drugiego depozytu1500 zł
Zakład bez ryzyka333 zł
Gra bez podatku przez 14 po rejestracji+14%
+ Bonus na sporty wirtualne20 zł
+ Bonus na esport100 zł
+ Specjalny bonus dla kibiców50 zł
Ostatnia aktualizacja01.10.2022

Jak użyć kod promocyjny LVBET?

Kod promocyjny ZAGRANIE oferowany jest dla nowych graczy, którzy jeszcze nie posiadają konta w LVBET. Jeśli zaliczasz się do tego grona, możesz przystąpić do procesu rejestracji. Gdy klikniesz w przycisk lub baner, zostaniesz przekierowany na stronę bukmachera LVBET do prostego formularza.

Gdzie wpisać kod promocyjny? Mając przed sobą formularz rejestracyjny możesz się zastanawiać, bo pola, które trzeba uzupełnić dotyczą: imienia, nazwiska, narodowości i numeru PESEL. Jednak bez obaw – miejsce na kod promocyjny LV BET znajduje się na następnej stronie formularza. Wprowadza się go obok takich informacji jak: e-mail, login, hasło i telefon.

Pierwszy krok rejestracji z wykorzystaniem w LVBET kod promocyjny ZAGRANIE.
Przykład uzupełnienia pierwszej strony formularza rejestracyjnego. Wpisz swoje dane, zaprezentowane są przypadkowe.
Drugi krok rejestracji z wykorzystaniem w LVBET kod promocyjny ZAGRANIE.
Przykład uzupełnienia drugiej strony formularza rejestracji. Wpisz swoje prawdziwe dane, zaprezentowane stanowią przykład.

Jeśli jesteś pewien, że wszystkie dane wpisałeś poprawnie – zarejestruj konto w LVBET. Korzystając z szybkiej rejestracji oszczędzasz czas, a to sprawia, że dosłownie w minutę jesteś w stanie założyć konto z kodem promocyjnym i zyskać dostęp do bonusów dla nowych klientów.

Pełna rejestracja z kodem promocyjnym

Następnie drogi są dwie:

 1. Możesz zakończyć rejestrację i zacząć obstawiać, korzystając z konta tymczasowego. Należy jednak liczyć się z limitami, brakiem możliwości skorzystania ze wszystkich bonusów przysługujących z kodem promocyjnym LVBET oraz brakiem możliwości wypłat.
 2. Możesz od razu przejść weryfikację i utworzyć pełne konto. Jest to szczególnie ważne, jeśli polujesz na LVBET bonus powitalny bez depozytu. Na koncie tymczasowym nie zostanie on przyznany. W takiej sytuacji, jeśli chcesz na początku otrzymać freebet LVBET – dobrym rozwiązaniem będzie dokończenie procesu rejestracji i przekształcenie konta tymczasowego w stałe. Będziesz wtedy mógł cieszyć się pełnią możliwości, a w szczególności darmowymi środkami na zakłady bukmacherskie.

Dokończyć rejestrację można po zalogowaniu się na profil gracza. Zostaniesz poproszony o uzupełnienie niezbędnych danych – m.in. informacje dotyczące miejsca zamieszkania, numeru rachunku bankowego. Konieczne również będzie okazanie zdjęć lub skanów dokumentu tożsamości – dowodu osobistego lub paszportu. Na tej podstawie bukmacher określi, czy jesteś osobą pełnoletnią i możesz legalnie korzystać z jego oferty na zakłady bukmacherskie.

Konto pełne LVBET a konto tymczasowe

CzynnośćProfil tymczasowyProfil stały
Wpłata środkówtaktak 🔥
Skorzystanie z bonusu bez depozytunie ❌tak 🔥
Przegląd ofert i zawieranie zakładówtak, jednak obowiązuje limit stawektak 🔥
Wypłata środkównie ❌tak 🔥

LVBET kod promocyjny na darmowy zakład 20 PLN

W LVBET kod promocji wpisany przy rejestracji konta upoważnia do odebrania bonusu freebet. Ile otrzymasz od LVBET za nasz kod? Bonus powitalny 1 zł z mnożnikiem kursu x20, co daje tyle, ile stawka 20 PLN. Oznacza to, że bukmacher sprezentuje darmowe 20 PLN na obstawienie zakładu.

Freebet – co to jest?
To inaczej darmowy zakład. Legalny bukmacher przyznaje graczowi wirtualne środki bonusowe na obstawienie zakładu. W przypadku przegranej pieniądze wraz z potencjalnym zyskiem przepadają. W przypadku poprawnego wytypowania zakładu z wykorzystaniem sprezentowanych środków, zwykle należy dokonać obrotu – zagrać za określoną kwotę. Po dopełnieniu tych wymogów gracz może wypłacić wygrane.

Ważne: W LVBET bonus powitalny zostanie przyznany graczowi tuż po dokonaniu pełnej rejestracji konta, czyli weryfikacji. Podczas uzupełniania danych w profilu należy zaznaczyć opcję “Potwierdzam, że chcę otrzymać bonus bez depozytu”.

Jak otrzymać darmowy zakład za kod promocyjny?

 • Stwórz pierwszy kupon w LVBET, który będzie składał się z minimum trzech typów z łącznym kursem minimalnym 2.50 (każde zdarzenie kurs min. 1.25).
 • Aktywuj w LV BET bonus z mnożnikiem x20 (opcja “Użyj bonusu Wygrane x20” pojawi się w panelu tworzenia kuponu, gdy gracz zrealizuje powyższe wytyczne).
 • Pamiętaj, że bonus można wykorzystać w ciągu 30 dni.

Jak obrócić bonus bez depozytu LVBET i wypłacić?

 • Poczekaj na rozliczenie zakładu – jeśli przegrasz, możesz odebrać pozostałe bonusy od LVBET. Jeśli wygrasz – kwota wygranej musi zostać obrócona 2x z kursem min. 2.00. Następnie zgromadzone środki można przelać na swoje konto bankowe.

Kod promocyjny LV BET na bonus powitalny 3000 PLN

Z tym samym kodem wpisanym podczas rejestracji (ZAGRANIE) otrzymasz kolejne bonusy. Najwięcej w LVBET możesz zdobyć w ramach bonusu startowego od depozytu. Bukmacher podzielił go na dwie części. Łącznie możesz otrzymać 3000 PLN na obstawianie. Każdy z dwóch pierwszych depozytów w historii konta gracza zostanie wynagrodzony w następujący sposób:

 • Pierwszy depozyt – LV BET bonus +100% do 1500 PLN
 • Drugi depozyt – LV BET bonus +50% do 1500 PLN

Bonus od depozytu – co to jest?
To dodatkowe środki na grę, których wysokość jest uzależniona od kwoty wpłaty. Najpopularniejsze są bonusy 100%, a więc gracz otrzymuje drugie tyle, ile wpłacił. W przypadku bonusu 50%, analogicznie można odebrać połowę swojej wpłaty. Bonusy od depozytu ograniczone są do określonej kwoty maksymalnej.

Bonusy od depozytu: 100% do 1500 PLN oraz 50% do 1500 PLN

 • By skorzystać z gratyfikacji za LV BET kod promocyjny, dokonaj pierwszej wpłaty na konto u bukmachera – minimum 10 PLN.
 • Do Twojego konta bukmacher doliczy kwotę równą wpłacie. Maksymalny bonus to 1500 PLN*.
 • Następnie suma wpłaconych środków oraz bonusu (czyli tak naprawdę wpłata x2) będzie znajdować się na saldzie bonusowym. Zadaniem gracza jest obrócenie depozytem i bonusem.
 • Druga wpłata na konto bukmachera, min. 10 PLN, zostanie nagrodzona bonusem 50%. Oznacza to, że gracz otrzyma kwotę równą połowie drugiego depozytu.
 • Ponownie suma depozytu oraz bonusu zostanie przeniesiona na saldo bonusowe w celu dokonania obrotu.
 • Oba bonusy aktywne będą przez 30 dni od zaksięgowania pierwszego/drugiego depozytu.

* LVBET pozwala wymienić bonus powitalny od pierwszego depozytu (który obejmuje sporty tradycyjne) na Powitalne 600 PLN na Gry & Wirtualki.
Promocyjne środki od wpłaty można wykorzystać m.in. na:
– piłkę nożną,
– wyścigi chartów, konne,
– tenis,
– poker.

Środki bonusowe wraz z depozytem podlegają 6-krotnemu obrotowi na kuponach z kursem min. 1.50. Aby skorzystać z tej wersji oferty promocyjnej dla nowych graczy, wystarczy podczas dokonywania pierwszej wpłaty wybrać nazwę tej promocji. Gracze, którzy skorzystają z tej wersji tracą prawo do bonusu od 1. depozytu do 1500 PLN.


Jak obrócić LVBET bonus od depozytu?

 • Depozyt oraz bonus powitalny LVBET znajdują się na saldzie bonusowym. To konto, z którego nie można wypłacać pieniędzy. W pierwszej kolejności należy spełnić warunki obrotu, aby uwolnić środki i wypłacić na swój rachunek w banku.
 • Przy pierwszym bonusie wymagany jest 4-krotny obrót depozytem i bonusem na kuponach z kursem min. 1.75.
 • Z drugim bonusem związany jest wymóg 3-krotnego obrotu depozytem i bonusem na kuponach z kursem min. 1.75.

Zakład bez ryzyka 333 PLN z kodem promocyjnym

Trzeci depozyt na stronie LVBET zaowocuje zakładem bez ryzyka. To już czwarty z kolei bonus możliwy do odebrania po rejestracji z kodem promocyjnym ZAGRANIE. Bonus bez depozytu, bonusy od wpłaty, a teraz również zakład bez ryzyka! Bukmacher LVBET oferuje full opcję z kodem promocyjnym, czyli wszystkie rodzaje bonusów bukmacherskich.

Zakład bez ryzyka – co to jest?
Inaczej cashback. Umożliwia grę bez obawy o niepowodzenie i utratę kapitału. Gracz obstawia ubezpieczony kupon za własne pieniądze, jednak w razie ewentualnej porażki operator zwraca mu stawkę. Natomiast w przypadku wygranej, pomnożone środki można wypłacić.

Jak odebrać bonus cashback LVBET?

 • Zadbaj o to, żeby Twój trzeci depozyt wyniósł min. 25 zł, podczas dokonywania płatności aktywuj opcję “Zakład bez ryzyka”.
 • Pieniądze z depozytu zostaną umieszczone na saldzie bonusowym i powiększone o 1%.
 • Pierwszy zakład po przelaniu tych środków zostanie objęty promocją. Warto pamiętać, że kurs całkowity kuponu promocyjnego musi wynieść przynajmniej 1.75.
 • Do promocji zaliczają się zakłady pojedyncze oraz zakłady kombinacyjne.
 • Jeśli zdarzenia na kuponie zostaną poprawnie wytypowane, gracz może od razu wypłacić wygraną.
 • Jeśli na kuponie pojawią się błędne typy, bukmacher umieści na saldzie bonusowym klienta zwrot stawki.
 • Wysokość zwrotu jest równa wartości stawki, z zastrzeżeniem, że maksymalnie można z powrotem dostać dokładnie 333,30 PLN.
 • Zakład bez ryzyka można wykorzystać w ciągu 30 dni.

Jakie są warunki obrotu zakładu bez ryzyka?

 • Obrotowi podlega kwota zwrotu, czyli wcześniej postawiona stawka.
 • LVBET oczekuje 1-krotnego obrotu zwrotem na kuponie z kursem min. 1.75.
 • Po spełnieniu powyższych warunków pieniądze są gotowe do wypłaty.

Gra bez podatku (+14%)

To dodatkowe udogodnienie dla nowych graczy. Oprócz bonusów mogą skorzystać z obstawiania bez konieczności odprowadzania podatku od stawki, co normalnie jest koniecznością (wtedy stawka jest pomniejszana o 12%). Efekt? Stawki bez potrącania podatku oznaczają wyższe wygrane!

 • Bez podatku można obstawiać przez 14 kolejnych dni od chwili rejestracji konta w serwisie LVBET (wystarczy profil tymczasowy, aby skorzystać z promocyjnych dni bez podatku)
 • Do promocji zaliczają się kupony AKO, składające się z przynajmniej 3 selekcji, z kursem łącznym min. 2.40.
 • Promocja dotyczy zakładów przedmeczowych oraz na żywo.
 • Wygrane nie podlegają obrotowi.

Pakiet 3353 PLN z kodem promocyjnym – prześwietlamy profity

Kody promocyjne mają to do siebie, że dają więcej niż bukmacher w standardzie. Bukmacherzy przewidują dodatkowe korzyści dla naszych czytelników ze względu na wieloletnią współpracę.

👉 Kod uprawniający do dodatkowych bonusów/wyższych kwot to:
ZAGRANIE

W LVBET kod bonusowy gwarantuje następujące korzyści:

✅ Do odebrania aż 3353 PLN dodatkowych środków pieniężnych na obstawianie, na samym starcie.

✅ Kolejne 170 PLN w bonusach, łatwe do zdobycia i wykorzystania.

✅ Do dyspozycji wszystkie rodzaje bonusów powitalnych – otrzymasz w LV BET bonus od depozytu, darmowy zakład, zakład bez ryzyka.

Brak konieczności dokonania wpłaty, aby otrzymać darmowe 20 PLN na grę.

✅ Cashback ze 100% zwrotem w razie niepowodzenia.

Gra bez podatku przez 14 od rejestracji.

Rodzaj bonusuMin. wpłata/stawkaObrót bonusemCzas na obrót bonusem
Bonus LVBET od 1. depozytu 1500 PLN10 PLN4x, min. kurs 1.7530 dni
Bonus LVBET od 2. depozytu 1500 PLN10 PLN3x, min. kurs 1.7530 dni
Zakład bez ryzyka 333 PLN po 3. depozycie25 PLN1x, min. kurs 1.7530 dni
Freebet 20 PLNBrak2x, min. kurs 2.0030 dni

Pozostałe bonusy za LV BET kod promocyjny

Pakiet bonusów startowych to specjalny prezent dla nowych graczy. Jednak tuż po rejestracji na stronie LVBET zyskasz dostęp do innych promocji. Klika z nich ma charakter stały, ale pojawiają się również akcje promocyjne dedykowane bieżącym wydarzeniom. LVBET bacznie obserwuje świat sportu i od razu, gdy startuje wielka impreza, oferuje bonus. Tak jest przy meczach reprezentacji Polski, turniejach rangi mistrzowskiej, czy turniejach tenisa ziemnego.

Z poniższych promocji możesz skorzystać w każdej chwili – jako nowy graczy lub typer z doświadczeniem i kontem w LVBET nie od dziś.

50 PLN za karnet na mecze

W LVBET specjalne bonusy po 50 PLN mogą odebrać kibice klubów, które ten bukmacher sponsoruje. Obecnie, aby odebrać dodatkowe pieniądze od LVBET należy posiadać aktywny karnet na mecze Unii Leszno.

Masz karnet? Wyślij zdjęcie swojego karnetu na adres promocje@lvbet.pl, a po pozytywnej weryfikacji LVBET przyzna na Twoje konto bonus 50 złotych. Bonusowe środki trzeba obrócić cztery razy po kursie min. 1.75 w ciągu 30 dni, aby następnie móc zlecić wypłatę.

Dwie dychy na sporty wirtualne

LVBET oferuje coś ekstra również dla fanów sportów wirtualnych. Obstawiając w ciągu tygodnia “wirtuale” można zyskać darmowe 20 PLN na kolejny tydzień. Jeśli od poniedziałku do niedzieli zrobisz obrót w sportach wirtualnych na minimum 100 złotych, to w przyszły poniedziałek otrzymasz bonus 20 PLN. Odebrany bonus bukmacherski trzeba obrócić pięć razy w sportach wirtualnych, w ciągu 30 dni.

Operacja: Esports zwrot 100 PLN

Podobną promocję do powyższej stworzył LVBET dla fanów gier komputerowych. Jeśli w ciągu tygodnia zrobisz obrotów na min. 600 PLN w obszarze e-sportów (m.in. Counter-Strike:GO (CS:GO), Dota 2, Starcraft (SC), FIFA, King of Glory (KoG), Rainbow Six (R6), Call of Duty (COD), Overwatch czy League of Legends) na kuponach z kursem min. 1.75, otrzymasz 100 PLN na dalsze obstawianie w kolejnym tygodniu. Przyznane środki podlegają 5-krotnemu obrotowi w e-sportach.

LV Kombi Boost

Kolejna forma gratyfikacji, tym razem operator powiększa kurs (bonus kursowy), a tym samym potencjalną wygraną. Poprawnie wytypujesz – podwyższona wygrana jest Twoja. Jak dokładnie to działa? Aby skorzystać z promocji, należy po prostu postawić kupon składający się z min. 3 selekcji (każda z kursem min. 1.25). Już wtedy bukmacher podwyższy kurs o 3%. Kolejne progi wyglądają następująco:

4 selekcje = +7%
5 selekcji = +10%
6 selekcji = +15%
7 selekcji = +20%
8 selekcji = +25%
9 selekcji = +30%
10 selekcji = +40%
11 selekcji = +50%
12 selekcji = +60%
13 selekcji = +75%

Warto pochwalić tę promocję za przystępność. Tego typu akcje są często spotykane u bukmacherów, jednak nie zawsze w tak atrakcyjnej formie. W tym przypadku prawdziwi fani taśm będą zadowoleni, ale również osoby, które nie chcą porywać się na kilkanaście sekcji, tylko 3 czy 4. Już na tym poziomie można cieszyć się bonusem procentowym.

Bezpieczny kupon

Jak sama nazwa wskazuje, kwalifikujący się do akcji promocyjnej kupon zostaje ubezpieczony. Obstawiając kupon z czterema lub więcej selekcjami możesz odebrać zwrot 50 PLN w chwili, gdy jeden z typów będzie błędny. Aby kupon wziął udział w promocji, musi zostać zagrany za min. 20 PLN po kursie min. 3.00. Warto podkreślić, że z tego ubezpieczenia skorzystasz co tydzień. W poniedziałek należy kliknąć w przycisk “Biorę udział”, aby móc ubiegać się o zwrot. Wraca on na konto bonusowe, gdzie wymagany jest 3-krotny obrót z kursem min. 1.75.

25 PLN czy 50 PLN?

Promocja cashback kojarzona jest z ofertą dla nowych graczy. LVBET zadbał o to, aby lojalni gracze nie czuli się pokrzywdzeni, za co należą się brawa! Na początku każdego tygodnia (poniedziałek) można wyrazić chęć skorzystania z promocji, poprzez naciśnięcie specjalnego przycisku. Zapisani gracze sami decydują, z którego wariantu chcą skorzystać. Przy minimalnej wpłacie 50 PLN, możesz liczyć na cashback 25 PLN, natomiast przy depozycie 100 PLN i więcej kwota ta sięga już 50 PLN.

Jeśli pierwszy zakład dokonany po zapisaniu się do promocji i zasileniu konta gracza okaże się przegrany, bukmacher zwróci 25 lub 50 PLN (w formie kwoty adekwatnej kwoty – 1 PLN lub 2 PLN z mnożnikiem x25). Otrzymany bonus będzie możliwy do wykorzystania na zakłady sportowe.

LV Punkty

To program lojalnościowy LVBET. Bukmachera trzeba pochwalić za formę, na którą postawił. Na rynku roi się od programów VIP, które z jednej strony mogą przynieść wiele korzyści, jednak dołączenie do nich graniczy z cudem za sprawą nie do końca jasnych zasad. W przypadku LVBET gracz nie musi siedzieć i czekać, aż zostanie zaproszony do elitarnej grupy typerów – wszystko jest w Twoich rękach.

W jaki sposób? Już od pierwszego zakładu postawionego na stronie bukmachera zbierasz punkty. Do programu LV Punkty przypisany jest każdy użytkownik LVBET, który zarejestruje konto u tego bukmachera. Dla przykładu w Fortuna Klub Plus trzeba się specjalnie zapisać, a w LV Punkty wystarczy założyć konto u bukmachera.

Punkty następnie można wymieniać na pieniądze. Kiedy wydasz w LVBET 25 PLN – to otrzymasz 1 punkt. Analogicznie w przypadku 50 PLN będą to 2 punkty, a przy kwocie 200 PLN – 8 punktów. Jaki jest aktualnie stan twoich LV Punktów? W każdej chwili możesz to sprawdzić w edycji konta.

Kiedy uzbierasz 100 LV Punktów to możesz je wymienić na 5 PLN. Wystarczy nacisnąć przycisk “wymień” i punkty zamienią się na gotówkę na Twoim koncie.

Więcej o bonusach LVBET znajdziesz na stronie: https://zagranie.com/lvbet-bonus-20-zl-na-start-jak-odebrac-darmowy-zaklad/

Co obstawisz za kod promocyjny LVBET?

Poznałeś kod promocyjny VIP, wiesz gdzie go wpisać, a także przedstawiliśmy, jakie bonusy otrzymasz. Co dalej? Warto sprawdzić, co możesz obstawiać w LVBET za środki zdobyte dzięki kodowi promocji.

Operator udostępnia w swoim serwisie lvbet.pl i aplikacji mobilnej LV BET typy przedmeczowe i na żywo. W ofercie tego legalnego bukmachera znajdujemy zakłady bukmacherskie na około 30 dyscyplin sportowych. Fani e-sportu na pewno ucieszą się z bogatej oferty na te rozgrywki. Dodatkową atrakcją w LVBET są sporty wirtualne.

Bukmachera LVBET można pochwalić za szeroką ofertę typów na piłkę nożną, koszykówkę, tenis ziemny, a także sporty walki. W zakładach bukmacherskich LVBET znaleźć można wiele rynków np. na handicapy azjatyckie. Jakie są jeszcze dodatkowe narzędzia w LVBET? W tym miejscu na pewno warto wspomnieć o cash-out i transmisjach live z e-sportu. Za to do nowości na pewno należy zaliczyć zakłady bukmacherskie na gry karciane wszystkim dobrze znane z kasyn.

To bukmacher dający wiele możliwości swoim graczom, dlatego użycie kodu promocyjnego LV BET wydaje się być dobrą inwestycją! To oferta bonusowa (z kodem promocyjnym), dzięki której otrzymasz jedne z najwyższych bonusów bukmacherskich w Polsce. Warunki obrotowe nie są bardzo wygórowane, dlatego każdy powinien poradzić sobie z poprawnym skorzystaniem z promocji.

Metody wpłaty i wypłaty

W pierwszej kolejności, gdy założymy konto gracza, będzie interesować nas WPŁATA.

👉 Po zalogowaniu się na konto, wejdź do zakładki “Płatności”.
👉 Wybierz ulubioną metodę płatności, możesz skorzystać z: Przelewy24, Apple Pay, Google Pay, karty VISA i Mastercard, Paysafecard, BLIK, PayPal, Plix.
👉 Określ, jaką kwotą chcesz zasilić swoje konto u bukmachera, min. kwota depozytu to już 1 PLN.
👉 Przejdź do wybranego serwisu i autoryzuj transakcję – na wzór zakupów online.

Gdy już rozpoczniesz przygodę z zakładami i pojawią się na Twoim koncie gracza środki, będzie interesować Cię WYPŁATA.

👉 Wejdź do zakładki “Płatności”.
👉 Określ kwotę wypłaty, minimalnie może być to 10 PLN.
👉 LVBET dysponuje własnym systemem szybkich wypłat Rapid Pay, który realizuje wypłaty do 17 banków w 10 minut.

‼️ Ważne: pamiętaj, że do wypłaty pieniędzy z konta u bukmachera niezbędne jest potwierdzenie swojej tożsamości poprzez uzupełnienie danych i przesłanie skanów stosownego dokumentu. Możesz dopełnić tych formalności w edycji profilu.

Wpłaty i wypłaty są darmowe – ani bukmacher, ani firma obsługująca płatności nie pobierają prowizji.

Kod promocyjny od legalnego bukmachera LVBET

Znasz już wszystkie najważniejsze informacje o kodzie promocyjnym ZAGRANIE. Możesz mieć pewność, że skorzystanie z niego jest w pełni legalne. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. posiada siedzibę w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047). Z kolei zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK zostało wydane przez Ministerstwo Finansów. LVBET to legalny bukmacher internetowy w Polsce.

LVBET to bukmacher oferujący kompleksową usługę na wysokim poziomie. Początkujący gracze mogą liczyć na okazały pakiet bonusów na start, natomiast lojalni klienci nie będą narzekać na wybór zakładów i akcji promocyjnych.

Kiedy będziesz decydował, u jakiego operatora założyć konto gracza – pamiętaj, że można mieć swoje profile u kilku bukmacherów i rotować w zależności od oferty. Na Zagranie znajdziesz bonusy do wszystkich najlepszych operatorów. Obserwuj naszą stronę, żeby być na bieżąco z wszystkimi promocjami.

FAQ

👉 Jaki jest kod promocyjny w LVBET?

W LV BET kod promocyjny to: ZAGRANIE

🎁 Co daje LVBET kod bonusowy ZAGRANIE?

Darmowy zakład 20 PLN, bonusy od depozytu do 3000 PLN i zakład bez ryzyka 333 PLN.

✍️ Gdzie należy wpisać kod promocyjny LVBET?

W formularzu rejestracyjnym na stronie bukmachera, w polu "Promo Code".

❓ Czy bez kodu promocyjnego LVBET odbiorę bonusy?

Nie wszystkie. Nie będzie dostępny darmowy zakład.

Zaloguj się aby dodawać komentarze