Fortuna kod promocyjny

Chcesz uzyskać dostęp do personalizowanej oferty, która jest przygotowana specjalnie dla czytelników Zagranie od Fortuny? Nic trudnego. Wystarczy kliknąć w poniższy baner, a dzięki któremu otrzymasz dostęp do dedykowanej oferty.

Dodatkowo, z okazji weekendowego powrotu Esktraklasy, każdy gracz w Fortunie może odebrać darmowe 90 PLN oraz grać bez podatku. 

tylko na

100% do 1000 zł od depozytu

+ 100 125 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 1125 zł, a z naszym kodem: 1145PLN

Kod rejestracyjny
1145PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 1000 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 125 zł
FREEBET: 20 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Wpisanie Fortuna kodu promocyjnego (sprawdź tutaj gdzie to zrobić) będzie korzystnym rozwiązaniem, jeśli chcesz założyć konto u tego bukmachera. W przypadku skorzystania z kodu bonusowego Fortuny z powyższego linku gracze otrzymają możliwość zagrania zakładu bez ryzyka na bardzo korzystnych warunkach, które dokładniej omówimy w kolejnych akapitach. Oferta dostępna tylko dla czytelników Zagranie.com. Do tego otrzymują bonus od depozytu oraz punkty FKP, które można wymienić na darmowy zakład.

Fortuna kod promocyjny na bonus bez depozytu

Po użyciu kodu promocyjnego – 1145PLN – przysługuje Tobie także bonus bez depozytu. Co to oznacza? Bez żadnej wpłaty możesz obstawić za 20 złotych. Wykorzystanie freebeta możliwe jest za pomocą punktów FKP – na sam start Fortuna daje wystarczającą liczbę oczek, aby obstawić właśnie za wspomniane 20 złotych. Bez żadnych wymogów dotyczących kuponów, natomiast wygraną można od razu wypłacać. Nieźle jak na początek przygody z bukmacherem, prawda? Kod promocyjny Fortuna 20 zł bez depozytu – brzmi dobrze.

Punkty FKP, a bonus bez depozytu w Fortunie

Kod promocyjny Fortuny na bonus od depozytu

Bonus od depozytu to najczęściej spotykana promocja na start w ofercie legalnych bukmacherów. Podobnie jest w przypadku korzystania z oferty Fortuny i wpisania kodu promocyjnego. W tym przypadku gracz otrzymuje możliwość zdobycia bonusowych środków równych pierwszej wpłacie. Ważnym aspektem jest jednak fakt, że wpłacona kwota nie może przekroczyć regulaminu promocji i maksymalnie ustawionej poprzeczki. Bonus od depozytu w Fortunie nie jest najwyższą propozycją jaką można uzyskać na start, jednak zakład bez ryzyka, to bardzo interesująca kwestia, którą omówimy w kolejnym akapicie.

Dostęp do tej promocji uzyskamy po wpisaniu podanego przez nas kodu promocyjnego: 1145PLN. Bonus od depozytu przysługuje tylko i wyłącznie graczom, którzy wcześniej nie mieli założonego konta w Fortunie. Z promocji można skorzystać tylko jeden raz. Warunkiem koniecznym do skorzystania z tej oferty jest również zaakceptowanie bonusu w sekcji “Moje Bonusy” w ciągu trzech dni od rejestracji oraz dokonanie pierwszej wpłaty w ciągu 3 dni od akceptacji bonusu. Najważniejszą kwestią w przypadku tego typu promocji są warunki obrotu. Otrzymany bonus należy obrócić czterokrotnie z minimalnym kursem 1.60 w ciągu miesiąca.

Fortuna kod bonusowy na zakład bez ryzyka

Czeski operator nie ma najwyższej na rynku propozycji pod kątem bonusu od depozytu, jednak wpisanie Fortuna kodu promocyjnego zapewnia klientom możliwość skorzystania z zakładu bez ryzyka. Cashback to bardzo lubiana przez typerów promocja, jednak rzadko spotykana na polskim rynku. Fortuna nie dość, że gwarantuje tę możliwość dla swoich graczy, to jeszcze do tego na bardzo ciekawych warunkach.

Zakład bez ryzyka w Fortunie dotyczy pierwszego zagranego zakładu. W przypadku wygranej gracz zatrzymuje zwycięską kwotę, natomiast porażka nie będzie tak bolesna, ponieważ promocja gwarantuje zwrot środków. Grając Cashback nie da się przegrać, a jedyna strata to utracona możliwość zagrania zakładu bez ryzyka.

Rejestracja w Fortunie

Wpisanie kodu promocyjnego Fortuny jest niezbędne podczas rejestracji, jeśli chcecie skorzystać ze specjalnej oferty przygotowanej dla czytelników portalu Zagranie. Sam proces założenia konta nie jest wymagający i nie różni się zbytnio od innych operatorów. Nowy gracz ma do pokonania trzy etapy, ale można powiedzieć, że pierwszy jest najważniejszy. Właśnie w tym miejscu trzeba podać szczegółowe dane osobowe, w tym numer PESEL, ale także wpisać w rejestracji Fortuny kod promocyjny 1145PLN w sekcji „Inne dane”, który podawaliśmy wcześniej. Na wszelki wypadek znajdziecie go również tutaj.

Podanie szczegółowych danych osobowych jest warunkiem koniecznym w procesach rejestracji, ponieważ wszyscy operatorzy muszą weryfikować wiek swoich klientów. Wszystko za sprawą przepisów. W naszym kraju udział w zakładach wzajemnych mogą brać tylko i wyłącznie osoby, które ukończyły 18 lat.

W ostatnim czasie Fortuna wyszła naprzeciw oczekiwaniom graczy i wprowadziła możliwość założenia konta tymczasowego. W takim przypadku gracze otrzymują możliwość założenia konta bez konieczności podawania skanu dowodu osobistego. Dzięki temu mogą przetestować ofertę Fortuny, a konieczność przesłania fotokopii dokumentu występuje dopiero podczas chęci wypłacenia środków.

Fortuna – najważniejsze informacje o bukmacherze

Kluczową informacją w kontekście tego operatora jest fakt, że posiada on licencję legalnego bukmachera. Od 1 kwietnia 2017 roku jest to wymóg konieczny, żeby zgodnie z prawem oferować zakłady wzajemne w naszym kraju. Nielegalni operatorzy zniknęli z rynku, a korzystanie z ich usług jest objęte konsekwencjami prawnymi. Legalni bukmacherzy odprowadzają podatki w naszym kraju, dzięki czemu wspomagają gospodarkę i skarb państwa, a także wspierają rozwój polskiego sportu.

Fortuna rozpoczęła swoją przygodę z polskim rynkiem zakładów bukmacherskich w 1996 roku. Na początku pod nazwą Profesjonał, jednak na przełomie lat 2007/2008 zmieniła nazwę na obecnie używaną. Główna siedziba czeskiego operatora mieści się w Cieszynie, a licencję Ministerstwa Finansów firma otrzymała w 2012 roku. Obecnie Fortuna znajduje się w gronie 18 legalnych bukmacherów online.

Fortuna kod bonusowy wykorzystany – jak wygląda oferta?

Czeski bukmacher słynie z porządnie przygotowanej oferty. Typerzy grający w Fortunie nie mogą narzekać na brak możliwości w obstawianiu. Zaczynając od piłki nożnej, czyli od najważniejszych lig piłkarskich, które przyciągając największą widownię, aż po rozgrywki 3. Ligi włoskiej, 1. Ligi RPA czy 1. Ligi Salwadoru. Jednym słowem każdy znajdzie coś dla siebie, a kluczowym elementem oferty są również wysokie kursy. Fortuna ma jedne z najwyższych przeliczników na rynku zakładów bukmacherskich w naszym kraju. Największą popularnością cieszą się propozycje piłkarskie, ponieważ ta dyscyplina bije na głowę inne sporty pod kątem oglądalności oraz ilości fanów.

Operator nie zapomina jednak o kibicach innych dyscyplin, których w naszym kraju nie brakuje. Po wpisaniu w rejestracji Fortuny kodu promocyjnego, warto przejrzeć zakładki NBA oraz NHL, szczególnie jeśli jest się fanem amerykańskich sportów. W okresie trwania sezonu w tych ligach nie brakuje ciekawych typów, a także wysokich przeliczników.

Bukmacher oferuje również zakłady na niszowe dyscypliny, w których można między innymi obstawiać florbal czy też lotki.

W kategorii e-sportu po wykorzystaniu kodu bonusowego Fortuny gracze otrzymają możliwość typowania rozgrywek ze świata gier komputerowych. Ten sektor nieustannie się rozwija, dlatego też staje się powoli warunkiem koniecznym w ofercie legalnych bukmacherów.

Promocje w Fortunie

Na wpisaniu w rejestracji Fortuny kodu promocyjnego przygoda się nie kończy, a dopiero zaczyna. Bukmacher ma również wiele ciekawych propozycji w innych ofertach, które teraz poddamy analizie.

Happy Hours – coraz mocniejszą pozycję na rynku zakładów bukmacherskich zyskują promocje z podwyższeniem wygranej o 14%. Właśnie w ten sposób operatorzy starają się rekompensować swoim graczom 12% podatek, który obowiązuje na wszystkich kuponach od czasu wprowadzenia ustawy hazardowej. Czeski operator również gwarantuje taką możliwość dla swoich graczy, więc na przejściu procesu rejestracji w Fortunie i wpisaniu kodu bonusowego korzyści się nie kończą. Happy Hours odbywa się między innymi regularnie w dni z Ligą Mistrzów w godzinach od 17:00 – 18:00. Co istotne, promocja ma miejsce zarówno w punktach stacjonarnych, jak i przy zawieraniu zakładów online. Kupony zagrane w promocji nie mają możliwości wcześniejszej wypłaty i muszą być zagrane po określonej kwocie minimalnej.

Fortuna Klub Plus – to promocja, która gwarantuje klientom dostęp do pakietów lojalnościowych. Gracze mogą zdobywać punkty za postawione zakłady, a następnie wykorzystać je na różnego rodzaju udogodnienia:

  • Bonusy dostępne w katalogu
  • Darmowe zakłady
  • Bonusy kursowe

Do wzięcia udziału konieczna jest rejestracja w Fortuna Klub Plus.

Mistrzostwa typerów – to całoroczna promocja, w której co miesiąc można wygrać atrakcyjne nagrody. Również w tym przypadku warunkiem koniecznym do wzięcia udziału jest rejestracja w Fortuna Klub Plus, a 12 i ostatni etap promocji skończy się 31 grudnia 2019 roku.

Fortuna bonus AKO – stała pozycja promocyjna w Fortunie, która nawet nie wymaga naszego kodu promocyjnego. Przeznaczone dla wszystkich graczy, także tych ze starszymi kontami. O co chodzi? Bukmacher nagradza podwyższoną wygranej w zależności od liczby zdarzeń na kuponie, za co można uzyskać nawet 50% więcej do potencjalnej, zwycięskiej sumy.

Aplikacja mobilna Fortuny

Wpisać w Fortunie kod promocyjny można również za pośrednictwem aplikacji mobilnej, ponieważ bukmacher przygotował takie udogodnienie dla swoich graczy. W dzisiejszych czasach jest to spora pomoc, a przejrzysty interfejs oraz dostępność dla dwóch systemów: Android oraz iOS wpływa na pozytywne opinie.