W STS kod promocyjny 1299PLN to wyższy oferta bonusowa na start niż w podstawowej ofercie bukmachera. Na promocję składa się darmowy zakład w wysokości 29 złotych, 100% od wpłaty do 1200 złotych oraz zakład bez ryzyka do 30 złotych.

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 0 230 zł bez ryzyka + 25 29 zł freebet

standardowa oferta to 1200 zł, a z naszym kodem: 1499 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 230 zł
FREEBET: 29 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

STS kod promocyjny na zakład bez ryzyka

Używając kodu promocyjnego ZAGRANIE w STS będziesz miał okazję wykorzystać cashback do 230 złotych.

Skoro już wiemy jakie zakłady bez ryzyka otrzymamy z kodami promocyjnymi w STS, to czas przedstawić kilka szczegółów związanych z tą promocją. Na wstępie trzeba zaznaczyć, że warunki cashbacku u tego bukmachera są przyjazne graczom. Coraz częściej bukmacherzy proponują grę bez ryzyka. Ten rodzaj bonusu dla większości stał się najbardziej lubianym.

Na czym polega zakład bez ryzyka? Pierwszy zagrany kupon jest objęty promocją. W przypadku przegranej stawka kuponu wraca na Twoje konto. W wypadku wygranej, cieszysz się z zwycięskiej sumy. Natomiast cashback zostaje już wykorzystany.

Kwestią różniącą bukmacherów jest sposób, w jaki otrzymuje się zwrot po ewentualnej porażce. Znajdziemy przypadki, gdzie taką sumę otrzymujemy w bonusie, który trzeba kilkukrotnie obrócić. Jednak w STS jest inaczej, ponieważ kwota wraca na konto depozytowe i od razu można ją wypłacić.

Warto wiedzieć, że STS zwraca postawioną kwotę minus obowiązkowy, 12% podatek od stawki. Oznacza to, że stawiając za 280 złotych, cashback będzie pomniejszony o 12%. W STS kod promocyjny 1299PLN pozwala na zwrot z zakładu bez ryzyka do 30 złotych. Podstawowa oferta bukmachera nie zawiera tej promocji.

Darmowe środki w STS z kodem promocyjnym

STS to bukmacher, który z kodem promocyjnym proponuje nie jeden, nie dwa, ale pełny pakiet trzech promocji do wykorzystania. Poza bonusem od depozytu i wspomnianym wyżej zakładem bez ryzyka, mamy możliwość otrzymania darmowych środków na start bez konieczności składania depozytu.

Od razu warto zaznaczyć, że w STS kod promocyjny 1299PLN pozwala na freebet w wysokości 29 złotych. Po raz kolejny mamy sytuację, w której można uzyskać więcej niż w podstawowej ofercie bukmachera.

Co zrobić, aby otrzymać darmowe środki? Sytuacja jest banalna- wystarczy w zarejestrować się w STS z naszym kodem promocyjnym (1299PLN), zalogować i to wszystko! Bukmacher maksymalnie do trzech dni zasili bonusowe konto kwotą 29 złotych. Aby wypłacić te środki należy dokonać trzykrotnego obrotu wygranymi kuponami. Zakłady wliczającej się w promocję muszą zawierać kurs minimum na poziomie 1.91. Nie są to złe obostrzenia i nawet nie myślimy na nie narzekać, skoro dostajemy coś całkowicie za darmo, nawet bez konieczności dokonywania wpłaty, prawda?

Jak wypłacić freebet w STS

Dodatkowe środki od wpłaty w STS

Poza bonusem bez depozyt i zakładem bez ryzyka, pakiet na start z kodem promocyjnym w STS łączy się także z innymi promocjami. Warto wspomnieć o dodatkowych środkach od wpłaty do 1200 złotych – na ten temat więcej informacji i zasad wykorzystania znajdziesz w tym tekście.

bonus w sts

W tym wypadku tyle, ile wpłacimy, otrzymamy dodatkowo na bonusowym koncie. Z zaznaczaniem, że będzie to maksymalna kwota na poziomie 1200 złotych. Brzmi dobrze, ale jak to bywa przy tej najpopularniejszej promocji legalnych bukmacherów. Warto rzucić okiem na wymagany obrót.

W tym wypadku mamy identyczne zasady jak przy warunkach związanych z wyżej omawianym freebetem, czyli trzykrotny obrót wygranymi kuponami po kursie 1,91. Jak to stawia STS w stosunku do konkurencji? Z jednej strony wydaje się to przyjazną opcją, aczkolwiek warto zwrócić uwagę, że żaden inny bukmacher nie liczy obrotu wyłącznie do zwycięskich zakładów, co niewątpliwie utrudnia trochę sytuację. W takim wypadku nie pozostaje nic innego, tylko wszystko trafiać;)

Jak użyć kodu promocyjnego w STS?

Zastanawiasz się jak w STS wykorzystać kod promocyjny? No to już tłumaczy – wszystko jest bardzo proste! Przede wszystkim przejdź do rejestracji u bukmachera. Już w pierwszym kroku będziesz miał widoczne pole do wpisania kodu promocyjnego.

Aby przejść dalej, musisz wypełnić wszystkie wymagane pola. Pamiętaj, aby zaznaczyć chęć otrzymania bonusu w drugim kroku formularzu rejestracyjnego, aby móc otrzymać pełen pakiet na start w STS, dzięki kodowi promocyjnemu.

Chcę otrzymać bonus startowy w STS

Jak sam widzisz, to nic trudnego. Wystarczy następnie kierować się instrukcjami w rejestracji, które podaje STS i wypełniać niezbędne pola. Gdy wszystko będzie załatwione, będziesz mógł zalogować się i korzystać z bonusów dzięki kodowi promocyjnemu z naszej strony.

STS kod promocyjny

Promocje dla stałych graczy w STS

Omówiliśmy już jak w STS użyć kod promocyjny oraz jakie profity on daje. Jednak to wszystko dotyczy oferty dla nowych graczy. Warto wiedzieć, że na tym nie kończy się oferta promocyjna bukmachera. Ten ma wiele propozycji także dla stałych graczy.

Przede wszystkim znajdziemy kilka stałych i regularnych pozycji w STS takich jak zakład bez ryzyka na BETGAMES czy cotygodniową szansę na 25 złotych za obstawianie esportu. Każda promocja ma swoją charakterystykę. Przykładowo bonus za typowanie sportów elektronicznych to w wielkim skrócie zwrot pewnej części stawki postawionej na mecze CS:GO. Kupony się sumują i z tego tytułu można jednorazowo maksymalnie uzyskać właśnie 25 złotych. Jednak taka możliwość pojawia się każdego tygodnia w poniedziałek.

Ponadto, właściwie w każdym tygodniu STS wymyśla nowe promocje, które dają szanse na bonusy. Każdą taką akcję opisujemy – najnowsze informacje ze świata bukmacherki znajdziesz u nas na portalu pod zakładką zakładów bukmacherskich online.

✔️Jaki jest kod promocyjny do STS na najwyższy bonus?

Podczas rejestracji do STS, używając kodu promocyjnego 1499PLN, uzyskasz szereg promocji, w tym między innymi darmowy zakład o wartości 29 złotych, zakład bez ryzyka do 230 złotych, czy dodatkowe środki od wpłaty do 1200 złotych.

📌 Jak użyć kod promocyjny w STS?

Już w pierwszym kroku rejestracji będziesz miał widoczne pole do wpisania kodu promocyjnego - tam należy wpisać ZAGRANIE. Aby przejść dalej, musisz wypełnić wszystkie wymagane pola. Pamiętaj, aby zaznaczyć chęć otrzymania bonusu w drugim kroku formularzu rejestracyjnego, aby móc otrzymać pełen pakiet na start w STS.

♻️ W jakiej formie dostanę zwrot za zakład bez ryzyka w STS?

Kwota wraca na konto depozytowe i od razu można ją wypłacić. Warto wiedzieć, że STS zwraca postawioną kwotę minus obowiązkowy, 12% podatek od stawki. Oznacza to, że stawiając przykładowo za 230 złotych, cashback wyniesie 202 zł.