STS kod promocyjny (marzec 2024)

STS kod promocyjny – promocja na mecze Ligi Mistrzów.

Oferta powitalna to zbiór specjalnych promocji dostępnych tylko raz, po założeniu konta. W standardzie na bonus STS składają się premie od trzech pierwszych wpłat (bonusy od depozytów) oraz darmowe środki za wykonanie kilku zadań w obrębie konta. Jeśli jednak zarejestrujesz się, wykorzystując w STS kod promocyjny, to odbierzesz dodatkowo zakład bez ryzyka w wysokości 100 zł – zagrasz i wygrasz lub otrzymasz zwrot stawki i nic nie stracisz.

W tym artykule tłumaczę, jak brzmi kod bonusowy, gdzie należy go wpisać, a następnie jak działają bonusy, które gwarantuje.

Promocja STS: dodatkowy bonus 300 zł na Ligę Mistrzów (04-06.03.2024)!

Bonus STS 300 zł za wygraną Królewskich.

Przed nami tydzień tydzień wyczekiwany przez fanów Ligi Mistrzów. Wszyscy śledzący te rozgrywki będą mieli okazję zobaczyć kilka naprawdę dobrych spotkań. STS podkręca atmosferę jeszcze bardziej. Lider rynku zakładów bukmacherskich przygotował świetną promocją na te dwa dni z LM, za sprawą której można odebrać dodatkowe 300 zł.

Co trzeba zrobić? Założyć konto i zrealizować poniższe założenia akcji:

 1. Aby odebrać dodatkowy bonus do pakietu startowego, najpierw zarejestruj konto, klikając w powyższy baner.
 2. W formularzu rejestracyjnym podaj kod promocyjny “ZAGRANIE” – on gwarantuje Ci dostęp do tej akcji bonusowej.
 3. Pamiętaj, aby zaznaczyć zgody marketingowe.
 4. Dokonaj pierwszej wpłaty na konto u bukmachera – min. 50 zł.
 5. Następnie postaw swój promocyjny kupon – zakład SOLO lub AKO za min. 2 zł (środki własne) z klasycznej oferty przedmeczowej z typem na zwycięzcę dowolnego meczu Ligi Mistrzów, rozgrywanego w dniach 05-06.03.2024 r.
 6. Jeśli kupon będzie wygrany, zyskasz ekstra 300 zł w bonusie na dalsze zakłady.

Czas trwania akcji: od 04.03.2024 r. do dnia 06.03.2024 r. do godz. 20.59.

Wyżej opisane zasady promocji stanowią skróconą wersję regulaminu. W razie wątpliwości lub pytań, napisz do nas – chętnie pomożemy!

Jaki jest kod promocyjny STS?

Oferta STS na start 2024
Kod promocyjny STSZAGRANIE
Zakład bez ryzyka0 zł 100 zł
tylko z kodem promocyjnym
Bonus od 1. depozytu100% do 300 zł
Bonus od 2. depozytu50% do 500 zł
Bonus od 3. depozytu50% do 700 zł
Bonus za zadania60 zł
Bonus na LM300 zł

Champions League Final Stage: Bayern Munich - Lazio – typuj mecz z kodem promocyjnym STS

Champions League Final Stage ma wielu fanów. Jesteś jednym z nich i śledzisz na bieżąco mecze tej ligi? W takim razie nadchodzący spotkanie Bayern Munich - Lazio to dobra okazja na wykorzystanie bonusu dla nowych użytkowników. Jak go zdobyć? Wystarczy, że wpiszesz kod promocyjny STS w czasie rejestracji i wykonasz wymagane kroki do wypłaty bonusu. Mecz odbędzie się 21:00, 5 marca 2024. Tego spotkania nie możesz przegapić, ale też graj odpowiedzialnie, żeby emocje nie były górą.

DataZdarzenieKursyBukmacher
05.03Bayern – Lazio1.28-6.00-9.80STS
05.03Real Sociedad – PSG2.65-3.40-2.65STS
06.03Real Madryt – RB Lipsk1.55-4.50-5.45STS
06.03Man. City – FC Kopenhaga1.16-8.50-14.25STS
Ostatnia aktualizacja: 04.03.2024

Gdzie wpisać kod promocyjny STS

Hasło, które podaję na początku tego artykułu, należy wpisać w formularzu rejestracyjnym, w polu “kod promocyjny”.

Następnie samodzielnie uzupełnij pozostałe pola. Podaj takie dane jak: imię, nazwisko, obywatelstwo, numer telefonu i numer PESEL. Operator nie wymaga zdjęć dowodu osobistego, co znacznie usprawnia proces zakładania konta. W STS rejestracja zajmuje 2-3 minuty. Jest konieczna, aby odebrać bonusy.

Gdzie wpisać kod promocyjny STS w formularzu rejestracyjnym - instrukcja.

Nasze hasło gwarantuje nowym graczom dodatkowe profity. Skąd mamy kod? Dysponujemy nim jako jeden z największych portali sportowo-bukmacherskich w Polsce i wieloletni partner STS.

Kody promocyjne do innych topowych bukmacherów:
BETFAN kod promocyjny ››
Fortuna kod promocyjny ››
Superbet kod promocyjny ››
TOTALbet kod promocyjny ››
forBET kod promocyjny ››
ETOTO kod promocyjny ››
ComeOn kod promocyjny ››
PZBuk kod promocyjny ››
Fuksiarz kod promocyjny ››
LVBET kod promocyjny ››
Betclic kod promocyjny ››
GoBet kod promocyjny ››
Betcris kod promocyjny ››

STS bonus powitalny – co zawiera pakiet z kodem?

Po wykorzystaniu kodu gracz otrzymuje powiększony bonus startowy od STS. W jego skład wchodzą 3 elementy – dwa standardowe i jeden dodatkowy, dla czytelników Zagranie.

 • 0 zł 100 zł zakład bez ryzyka
 • 1500 zł bonus od depozytu
 • 60 zł bonus za zadania

Łącznie bonus powitalny w STS może wynieść nawet: 1660 zł.

Gracz ma prawo skorzystać z dowolnej liczby promocji, według preferencji. Są one niezależne i z każdą wiąże się odrębny regulamin otrzymania i wykorzystania bonusu.

Bonus STS zakład bez ryzyka 100 zł

💡 Na czym polega zakład bez ryzyka?

Zakład bez ryzyka STS to promocja na start dostępna jako pierwsza po rejestracji konta. Nowy użytkownik wykłada z własnej kieszeni pieniądze i obstawia. Pierwszy zakład zostaje ubezpieczony, dlatego w razie przegranej otrzymuje zwrot środków w formie gotówki do 100 zł. Następnie sam decyduje, czy chce je wydać na dalszą grę czy wypłacić.

Z doświadczenia swojego i naszych graczy wiem, że to jedna z najbardziej lubianych form bonusu. Pozwala na przejście przez cały proces – od wpłaty po zagranie i rozstrzygnięcie kuponu, a wszystko to bez poniesienia konsekwencji finansowych w razie porażki. Dlatego nazywam grę z jego wykorzystaniem pewnego rodzaju treningiem.

Regulamin promocji cashback STS:

 • Zarejestruj się na stronie STS z kodem promocyjnym ZAGRANIE.
  To warunek konieczny do odbioru zakładu bez ryzyka.
 • Wpłać min. 50 zł.
  To minimalna kwota uprawniająca do zagrania zakładu bez ryzyka. Dostępne metody wpłaty: BLIK, PayU, karty VISA i Mastercard, PayPal, Skrill, Neteller, wpłata w punkcie STS.
 • Postaw dowolny zakład, który zostanie ubezpieczony.
  Promocja dotyczy pierwszego kuponu w historii konta. Bukmacher nie nakłada ograniczeń dot. kuponu – nie wskazuje minimalnego kursu, liczby pozycji czy dyscyplin sportowych.
 • Wygraj i pomnóż pieniądze.
  Zdecyduj – wypłacasz środki lub grasz dalej.
 • Przegraj i odbierz kwotę, którą wcześniej postawiłeś.
  Zwrot jest równowartością stawki pomniejszonej o podatek. Nie podlega warunkom obrotu – pieniądze można od razu wypłacić.

Bonus STS zakłada zagranie kuponu za środki z salda depozytowego lub bonusowego. Zwrot trafia na saldo, z którego został postawiony zakład. Jeśli gracz wykorzystał zasoby salda głównego, może od razu wypłacić bonus, który nie podlega warunkom obrotu. Zaś w sytuacji zagrania z konta bonusowego należy dokonać dwukrotnego obrotu na zwycięskich kuponach po kursie min. 1.91. 

Bonus STS od depozytu 1500 zł

W STS promocja powitalna zawiera również bonus od wpłaty. Bukmacher podzielił tę gratyfikację na trzy części.

Łącznie można otrzymać 1500 zł w następujących ratach:

 • po 1. depozycie bonus 100% do 300 zł
 • po 2. depozycie bonus 50% do 500 zł
 • po 3. depozycie bonus 50% do 700 zł

💡 Jak działa bonus od depozytu w STS?

Bonus od depozytu to dodatkowe środki na obstawianie, których wysokość uzależniona jest od wpłaty gracza. Im wyższy depozyt, tym wyższy bonus. Operator oferuje bonusy procentowe: 50% i 100% wpłaty. Odróżnia je wartość procentowa w stosunku do wkładu własnego klienta oraz wartość maksymalna. Polecam Ci bonus od depozytu, jeśli chcesz w łatwy sposób znacznie zwiększyć budżet na grę.

Regulamin promocji bonus od depozytu STS:

 • Zarejestruj się i wyraź chęć otrzymania bonusu.
  W formularzu rejestracyjnym zaznacz pole “Chcę otrzymać swój bonus startowy! Zgadzam się z zasadami bonusu”.
 • Wpłać trzy kolejne depozyty i odbierz bonusy.
  Bonus 100% po pierwszej wpłacie do 300 zł, 50% do 500 zł po drugiej wpłacie, 50% do 700 zł po trzeciej wpłacie.
 • Dokonaj obrotu bonusami.
  Przyznane środki zostaną umieszczone na saldzie bonusowym. Przed wypłatą każdy z bonusów należy obrócić 2-krotnie na wygranych kuponach z kursem min. 1.91. Na obrót jest 90 dni. 
 • Wypłać wygrane pieniądze lub przeznacz na dalszą grę.
  Po spełnieniu wymogu obrotu środki zostaną przeniesione na saldo główne, z którego można zlecić przelew na konto bankowe.

Ważne informacje:

 • Pierwszy bonus od depozytu zostanie przyznany automatycznie, gdy wykorzystasz w STS kod promocyjny i dokonasz pierwszego depozytu. Dostęp do każdej kolejnej gratyfikacji gracz otrzyma wtedy, gdy ukończy obrót poprzednim bonusem.
 • Na skorzystanie z całego pakietu bonusów od depozytu bukmacher daje 30 dni. Oznacza to, że w tym czasie trzeba założyć konto, wpisać STS kod bonusowy oraz dokonać wszystkich trzech wpłat uprawniających do prezentów powitalnych. Radzę poważnie traktować ten okres – bukmacher nie akceptuje odstępstw od zapisów regulaminu i w razie przekroczenia terminu na grę, bonusy przepadną.

Bonusy za zadania 60 zł

Motyw zadań do wykonania w zamian za bonus to nowe rozwiązanie na rynku, które oceniam pozytywnie – tego typu urozmaicenia są mile widziane, podczas gdy u pozostałych operatorów można spotkać dość podobne promocje.

STS chce zmotywować nowego gracza do postawienia kilku kuponów za niewielkie kwoty i poznania w ten sposób różnych sektorów oferty. Być może dzięki temu odkryje, w jakich zakładach czuje się najlepiej i będzie mógł kontynuować grę bardziej świadomie. Za ukończenie zadań można odebrać bonus 60 zł.

To promocja dostępna równolegle do pozostałych składających się na pakiet powitalny. Zadania aktywowane są wraz z dokonywaniem kolejnych czynności w obrębie konta. Dla przykładu, pierwszy depozyt aktywuje nie tylko zakład bez ryzyka czy bonus od depozytu, ale i dwa zadania do wykonania.

Bonus za zadania STS – zasady:

Pierwszy depozyt aktywuje 1. i 2. zadanie:

 • postaw kupon za pomocą telefonu – sprawdź, jak działa aplikacja STS
 • zagraj kupon z min. 1 zdarzeniem z oferty sportowej, przedmeczowej

Drugi depozyt aktywuje 3. i 4. zadanie:

 • postaw kupon LIVE
 • postaw kupon z min. 1 zdarzeniem z oferty Betgames (gry karciane)

Trzeci depozyt aktywuje 5. i 6. zadanie:

 • postaw kupon z min. 1 zdarzeniem z oferty Sportów Wirtualnych
 • postaw kupon z min. 1 zdarzeniem z oferty E-sport
Panel służący do śledzenia postępu w 
wykonywaniu zadań STS.

Regulamin promocji:

 • Gracz może dokonać trzech wpłat i wykonywać zadania w dowolnej kolejności.
 • Stawka każdego z kuponów realizujących zadania musi wynieść min. 15 zł.
 • Kurs każdego kuponu to min. 1.91.
 • Gracz ma 30 dni od chwili rejestracji na wykonanie zadań.
 • Bonus 60 zł jest przyznawany po wykonaniu wszystkich sześciu zadań.
 • Gracz ma 90 dni od chwili wykonania ostatniego zadania na odbiór i obrót bonusem.
 • Otrzymane 60 zł pojawi się na saldzie bonusowym. Należy dokonać 2-krotnego obrotu na wygranych kuponach z kursem min. 1.91, aby móc je wypłacić.

STS bonusy dla starych graczy

Lojalni klienci również mogą liczyć na kilka promocji, które uatrakcyjnią codzienne obstawianie. Do stałej oferty dla starych graczy należą akcje podnoszące kursy oraz bonusy za zachęcenie znajomych do założenia konta. Ponadto STS przygotowuje dedykowane promocje czasowe dotyczące głośnych wydarzeń sportowych.

Jak ja korzystam z promocji u bukmachera? Przede wszystkim odwiedzam zakładkę z promocjami, gdy na horyzoncie pojawia się turniej lub inne wydarzenie, które mnie interesuje – np. mundial, mistrzostwa w danej dyscyplinie z udziałem Polaków czy hit w kolejce Ligi Mistrzów. Prawdopodobnie nie jestem jedyną osobą zainteresowaną tym eventem, co z kolei doskonale wie STS. Mam więc gwarancję, że znajdę tam akcję przygotowaną pod dane spotkanie, która pozwoli mi zdobyć dodatkowy bonus.

Zaproś kumpli

Promocja dostępna dla każdego zalogowanego użytkownika. Aby zapisać się do promocji, wystarczy odwiedzić zakładkę “Zaproś kumpla”, kliknąć “Zaczynamy” oraz wpłacić dowolną kwotę i postawić kupon/kupony AKO (kurs pojedynczego zdarzenia min. 1.85) za łącznie min. 25 zł.

Spełnienie powyższych wymogów aktywuje funkcję zapraszania znajomych do gry w STS. Zapraszający gracz otrzyma bonus 50 zł za każdego kolegę, który założy konto, wpłaci depozyt i postawi kupony za łączną kwotę stawek równą min. 500 zł. Kolega, który spełni warunki, również otrzyma 50 zł w prezencie. Za trzeciego i szóstego sprowadzonego gracza z kolei przysługuje dodatkowy bonus 20 zł.

Superoferta i Hit Dnia

Sposobem na podwyższenie wygranych jest korzystanie z takich promocji jak Superoferta czy Hit Dnia. To sekcje, w których można znaleźć zakłady z podwyższonymi kursami.

Superoferta zbiera najciekawsze zakłady danego dnia z podwyższonymi kursami na faworytów. Zakłady zawarte w zakładce Hit Dnia dotyczą najbardziej wyrównanych meczów dnia, na które bukmacher podnosi kursy. 

Zakładów tych nie można łączyć na jednym kuponie.

Jak obrócić bonus w STS?

Każdy dostępny w STS bonus na start ma określony regulamin. Gracze najczęściej pytają o warunki obrotowe bonusu, bo to one mają znaczny wpływ na atrakcyjność oferty.

W STS panuje stały wymóg obrotowy – to 2-krotność kwoty bonusu, którą należy zagrać na kuponach z kursem min. 1.91. Do obrotu zaliczają się wyłącznie wygrane zakłady.

Rodzaj promocjiMin. wpłata/stawkaObrót bonusemCzas na obrót bonusem
Zakład bez ryzyka do 100 PLNmin. wpłata 50 PLNBrak – zwrot stawki na depozyt (po postawienia zakładu z konta głównego)
Bonus 100% od 1. depozytu do 300 PLNmin. stawka 2 PLN2x na wygranych kuponach, kurs min. 1.9190 dni
Bonus 50% od 2. depozytu do 500 PLNmin. stawka 2 PLN2x na wygranych kuponach, kurs min. 1.9190 dni
Bonus 50% od 3. depozytu do 700 PLNmin. stawka 2 PLN2x na wygranych kuponach, kurs min. 1.9190 dni
Bonus za zadania 60 PLNmin. stawka 2 PLN2x na wygranych kuponach, kurs min. 1.9190 dni

Przed pierwszą wypłatą konieczna jest weryfikacja danych osobowych za pomocą okazania dokumentu tożsamości. Praktykuje to każdy legalny bukmacher jako zabezpieczenie przed dopuszczeniem do gry osób niepełnoletnich. Po uzyskaniu pozytywnej weryfikacji konto gracza zostanie przekształcone w stałe, z którego można przelewać środki. Dowiedz się, jak wypłacić bonus STS – procedura jest bezpieczna, intuicyjna i zajmuje maksymalnie 15 minut.


Musisz mieć min. 18 lat, aby korzystać z tego serwisu.
Pamiętaj! Zakłady bukmacherskie powinny być wyłącznie rozrywką. Hazard może uzależniać.


FAQ

Jaki jest w tym miesiącu STS kod promocyjny?

Aktualny STS kod promocyjny to ZAGRANIE. Gwarantuje podwyższony pakiet powitalny - 1660 zł zamiast 1560 zł.

Co dodatkowo daje kod promocyjny do STS?

Kod promocyjny daje dodatkowo zakład bez ryzyka w wysokości 100 zł. To szansa na zagranie ubezpieczonego kuponu - w razie przegranej gracz odbierze zwrot postawionej stawki.

Jak działa w STS zakład bez ryzyka?

Zakład bez ryzyka działa po wpisaniu kodu promocyjnego ZAGRANIE oraz dokonaniu depozytu na min. 50 zł. Gdy typy będą poprawne, gracz pomnaża stawkę i wygrywa. W razie przegranej klient otrzyma zwrot stawki, możliwy do wypłaty bez obrotu.

Zaloguj się aby dodawać komentarze