STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 0 230 zł bez ryzyka + 25 30 zł freebet

standardowa oferta to 1200 zł, a z naszym kodem: 1500 zł!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 230 zł
FREEBET: 30 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

W STS kod promocyjny ZAGRANIE to wyższa oferta bonusowa na start niż w podstawowej ofercie bukmachera. Na promocję składa się darmowy zakład w wysokości 30 złotych, 100% od wpłaty do 1200 złotych oraz zakład bez ryzyka do 230 złotych.

STS kod promocyjny na zakład bez ryzyka

Już wiemy jakie zakłady bez ryzyka otrzymamy przez kod promocyjny w STS. Czas przedstawić kilka szczegółów związanych z tą promocją. Na wstępie trzeba zaznaczyć, że warunki cashbacku u tego bukmachera są przyjazne graczom. Coraz częściej bukmacherzy proponują grę bez ryzyka. Ten rodzaj bonusu dla nowych graczy dla większości stał się najbardziej lubianym.

STS kod promocyjny 2020 – Pakiet 1500 zł ✔️
Kod promocyjny STS ZAGRANIE
Bonus bez depozytu 30 zł
Bonus od depozytu 100% do 1200 zł
Zakład bez ryzyka 230 zł
Bonus na BetGames 20 zł
Bonus na wirtuale 20 zł
+ Bonus na esporty 25 zł
+ Bonus „Zaproś kumpla” 50 zł
Ostatnia aktualizacja Listopad 2020

Na czym polega zakład bez ryzyka? Pierwszy zagrany na zakłady bukmacherskie kupon jest objęty promocją. W przypadku przegranej stawka kuponu wraca na Twoje konto. W wypadku wygranej, cieszysz się z zwycięskiej sumy. Natomiast STS cashback zostaje już wykorzystany.

Kwestią różniącą legalnych bukmacherów jest sposób, w jaki otrzymuje się zwrot po ewentualnej porażce. Znajdziemy przypadki, gdzie taką sumę otrzymujemy jako bonus. Trzeba go następnie kilkukrotnie obrócić. Jednak u bukmachera STS jest inaczej, ponieważ kwota wraca na konto gracza i od razu można ją wypłacić. Jest to zdecydowanie lepszy sposób na bonus powitalny dla nowych graczy.

Warto wiedzieć, że STS zwraca postawioną kwotę minus obowiązkowy, 12% podatek od stawki. Oznacza to, że stawiając za 230 złotych, cashback będzie pomniejszony o 12%. W STS kod promocyjny ZAGRANIE pozwala na zwrot z zakładu bez ryzyka do 230 złotych. Podstawowa oferta bukmachera nie zawiera tej promocji.

Bonus bez depozytu w STS z kodem promocyjnym

Zakłady bukmacherskie STS to bukmacher, który z kodem promocyjnym proponuje nie jeden, nie dwa, ale pełny pakiet trzech promocji. Jest bonus od depozytu i wspomniany wyżej zakład bez ryzyka. Poza tym mamy możliwość otrzymania darmowych środków na start bez konieczności składania depozytu.

Od razu warto zaznaczyć, że w STS kod promocyjny ZAGRANIE pozwala na freebet w wysokości 30 złotych. Po raz kolejny mamy sytuację, w której można uzyskać więcej niż w podstawowej ofercie bukmachera.

Co zrobić, aby otrzymać bonus bez depozytu? Sytuacja jest banalna – wystarczy w zarejestrować się w STS z naszym kodem promocyjnym (ZAGRANIE), zalogować i to wszystko! Bukmacher maksymalnie do trzech dni zasili bonusowe konto kwotą 30 złotych. Aby wypłacić te środki należy dokonać trzykrotnego obrotu wygranymi kuponami. Zakłady wliczającej się w promocję muszą zawierać kurs minimum na poziomie 1.91. Nie są to złe obostrzenia i nawet nie myślimy na nie narzekać, skoro dostajemy coś całkowicie za darmo. Nawet bez konieczności dokonywania pierwszej wpłaty, prawda?

Jak wypłacić freebet w STS

Bonus od wpłaty w STS

Poza bonusem bez depozyt i zakładem bez ryzyka, pakiet na start z kodem promocyjnym w STS łączy się także z innymi promocjami. Warto wspomnieć o dodatkowych środkach od wpłaty do 1200 złotych. Na ten temat więcej informacji i zasad wykorzystania znajdziesz w tym tekście.

bonus w sts

W tym wypadku tyle, ile wpłacimy, otrzymamy dodatkowo na bonusowym koncie. Z zaznaczaniem, że będzie to maksymalna kwota na poziomie 1200 złotych. Brzmi dobrze, ale jak to bywa przy tej najpopularniejszej promocji legalnych bukmacherów. Warto rzucić okiem na wymagany obrót.

W tym wypadku tyle, ile wpłacimy, otrzymamy dodatkowo na bonusowym koncie. Z zaznaczaniem, że będzie to maksymalna kwota na poziomie 1200 złotych. Brzmi dobrze, ale jak to bywa przy tej najpopularniejszej promocji legalnych bukmacherów. Warto rzucić okiem na wymagany obrót.

Kod do facebookowej grupy: „TYPUJĘ Z ZAGRANIE!”

Mamy tutaj identyczne zasady jak przy warunkach związanych z wyżej omawianym freebetem. Jest to trzykrotny obrót wygranymi kuponami po kursie 1,91. Jak to stawia STS w stosunku do konkurencji? Z jednej strony wydaje się to przyjazną opcją, aczkolwiek warto zwrócić uwagę, że żaden inny bukmacher nie liczy obrotu wyłącznie do zwycięskich zakładów. To niewątpliwie utrudnia trochę sytuację. W takim wypadku nie pozostaje nic innego, tylko wszystko trafiać;)

STS bonus dla nowych graczy

Bonus bez depozytu, darmowy zakład, cashback. Jest tego trochę. Warto więc jeszcze raz podsumować bonus powitalny dla nowych graczy w STS. Jakie bonusy dostaniesz u tego legalnego bukmachera? Wszystko sumujemy poniżej:

  • Darmowy zakład – freebet 30 zł bez depozytu
  • Zakład bez ryzyka – 230 zł
  • Bonus od depozytu 100% do 1200 zł
  • Freebet bez depozytu 20 zł na STS betgames
  • 20 zł na sporty wirtualne

Wystarczy podczas rejestracji wpisać kod ZAGRANIE aby cieszyć się z tego pakietu powitalnego. W sumie daje on 1500 zł bonusu. Wszzystko to sprawia, że STS bonus na start to bardzo atrakcyjna oferta na rynku legalnych bukmacherów.

Jak użyć kodu promocyjnego w STS?

Zastanawiasz się jak w STS wykorzystać kod promocyjny? No to już tłumaczy – wszystko jest bardzo proste! Przede wszystkim przejdź do rejestracji u bukmachera. Już w pierwszym kroku będziesz miał widoczne pole do wpisania kodu promocyjnego.

Aby przejść dalej, musisz wypełnić wszystkie wymagane pola. Pamiętaj, aby zaznaczyć chęć otrzymania bonusu w drugim kroku formularzu rejestracyjnego. Pozwoli to otrzymać pełen pakiet na start w STS, dzięki kodowi promocyjnemu.

Chcę otrzymać bonus startowy w STS

Jak sam widzisz, to nic trudnego. Wystarczy następnie kierować się instrukcjami w rejestracji, które podaje STS i wypełniać niezbędne pola. Gdy wszystko będzie załatwione, będziesz mógł zalogować się i korzystać z bonusów dzięki kodowi promocyjnemu z naszej strony.

Promocje dla stałych graczy w STS

Omówiliśmy już jak w STS użyć kod promocyjny oraz jakie profity on daje. Jednak to wszystko dotyczy oferty dla nowych graczy. Warto wiedzieć, że na tym nie kończy się oferta promocyjna bukmachera. Ten ma wiele propozycji także dla stałych graczy.

Przede wszystkim znajdziemy kilka stałych i regularnych pozycji w STS takich jak zakład bez ryzyka na BETGAMES. est też cotygodniowa szansa na 25 złotych za obstawianie esportu. Każda promocja ma swoją charakterystykę. Przykładowo bonus za typowanie sportów elektronicznych to w wielkim skrócie zwrot pewnej części stawki postawionej na mecze CS:GO. Kupony się sumują i z tego tytułu można jednorazowo maksymalnie uzyskać właśnie 25 złotych. Jednak taka możliwość pojawia się każdego tygodnia w poniedziałek.

Ponadto, właściwie w każdym tygodniu STS wymyśla nowe promocje, które dają szanse na bonusy. Każdą taką akcję opisujemy – najnowsze informacje ze świata bukmacherki znajdziesz u nas na portalu pod zakładką zakładów bukmacherskich online.

STS zakłady bukmacherskie

STS to czołowy polski bukmacher. Jest sponsorem reprezentacji Polski oraz wielu klubów sportowych. Jest to legalny bukmacher. Posiada zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie zakładów wzajemnych w Internecie i punktach naziemnych. STS oferuje bardzo ciekawy bonus startowy, szeroką ofertę obstawiania wydarzeń sportowych oraz możliwość ich oglądania przez STS TV.

W ofercie bukmachera znajdują się zarówno zakłady live jak i przedmeczowe. Oprócz wydarzeń sportowych można tam obstawiać także esport oraz zakłady na sporty wirtualne. Firma oferuje także zakłady na gry karciane poprzez zakładę STS betgames.

Zakłady bukmacherskie w STS można obstawiać w punktach, na stronie internetowej bukmachera oraz przez aplikację STS mobile. Bonusy bukmacherskie, aplikacja mobilna, szybka rejestracja oraz zakłady na żywo to główne atuty tego bukmachera.

Firma Star – Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o.  posiada siedzibę w Katowicach i jest legalnym polskim bukmacherem. STS posiada zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12, a dodatkowe istotne informacje to: KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209. Korzystanie z usług omawianej firmy jest zatem w pełni legalne i dostępne dla dorosłych graczy.

Kody promocyjne legalnych bukmacherów

Jakie są najlepsze kody promocyjne i kody bonusowe polskich bukmacherów? W tym tekście znajdziesz najważniejsze informacje na temat kodu bonusowego STS. Interesuje Cię Fortuna kod promocyjny lub Betclic kod promocyjny? Najlepsze kody promocyjne i informacje o bonusach znajdziesz na Zagranie.com.

✔️Jaki jest kod promocyjny do STS na najwyższy bonus?

Podczas rejestracji do STS, używając kodu promocyjnego ZAGRANIE. Dzięki niemu uzyskasz szereg promocji. Między innymi darmowy zakład o wartości 30 złotych, zakład bez ryzyka do 230 złotych, czy dodatkowe środki od wpłaty do 1200 złotych.

🤔 Gdzie wpisać kod promocyjny STS?

Kod promocyjny ZAGRANIE należy wpisać podczas rejestracji w pierwszym oknie pod e-mailem i numerem telefonu. Do rejestracji przejdziesz ze strony Zagranie.com.

⚡ Jak uzyskać kod promocyjny STS?

Uzyskanie kodu promocyjnego do STS jest bardzo łatwe. Na naszej stronie jest on dostępny dla każdego. Po użyciu kodu ZAGRANIE otrzymasz darmowy zakład bez ryzyka do 230 PLN oraz freebet 30 PLN!

📌 Jak użyć kod promocyjny w STS?

Już w pierwszym kroku rejestracji będziesz miał widoczne pole do wpisania kodu promocyjnego. Tam należy wpisać ZAGRANIE. Aby przejść dalej, musisz wypełnić wszystkie wymagane pola. Pamiętaj, aby zaznaczyć chęć otrzymania bonusu w drugim kroku formularzu rejestracyjnego, aby móc otrzymać pełen pakiet na start w STS.

♻️ W jakiej formie dostanę zwrot za zakład bez ryzyka w STS?

Kwota wraca na konto depozytowe i od razu można ją wypłacić. Warto wiedzieć, że STS zwraca postawioną kwotę minus obowiązkowy, 12% podatek od stawki. Oznacza to, że stawiając przykładowo za 230 złotych, cashback wyniesie 202 zł.

Jaki jest STS kod kuponu?

Kod kuponu u bukmachera STS to zupełnie inna sprawa niz kod bonusowy zwany też kodem promocyjnym. Kod kuponu to numer identyfikujący każdy zakład postawiony u tego bukmachera czy to przez konto gracza czy też w aplikacji mobilnej lub punkcie stacjonarnym. Taki kod pozwala na sprawdzenie wyników danego kuponu. Kod bonusowy natomiast pozwala na odebranie bonusu powitalnego na zakłady bukmacherskie. Zakładając konto gracza konieczne jest podanie odpowiedniego kodu. Na naszej stronie STS kod bonusowy to ZAGRANIE.

Czy STS oferuje kasyno online?

Nie. Jedynym legalnym w Polsce kasynem online jest Total Casino. STS oferuje tylko zakłady bukmacherskie. Kasyna nie oferują także inni legalni bukmacherzy jak LV BET, Betclic czy Betfan.