STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1500 zł od trzech depozytów
+ 0 100 zł bez ryzyka + 60 zł bonus za zadania

standardowa oferta to 1560 zł, a z naszym kodem zgarniasz 1660 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 1500 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł
BONUS ZA ZADANIA: 60 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Jaki jest kod promocyjny STS?

STS kod promocyjny to ZAGRANIE

Bukmacher STS oferuje nowym graczom pakiet bonusów na start. Wyjątkowo dla naszych czytelników dorzuca dodatkowy zakład bez ryzyka. Warunek? Wpisz podczas rejestracji konta na stronie STS kod promocyjny “ZAGRANIE”. W sieci znajdziesz różne kody promocyjne, ale nasz gwarantuje najlepsze bonusy na polskim rynku.

Pakiet powitalny dla nowych graczy, którzy chcą wykorzystać kod promocyjny: ZAGRANIE obejmuje:

➡️ Bonusy od depozytów do 1500 zł

➡️ Zakład bez ryzyka 0 zł 100 zł
(dodatkowy bonus powitalny do odebrania z kodem)

➡️ Bonus za zadania 60 zł

W sumie: 1560 zł 1660 zł, czyli najwyższy STS bonus powitalny w Polsce dostępny przez naszą stronę!

STS kod promocyjny | Październik 2022 | Bonusy powitalne

STS kod promocyjny 2022 – Pakiet 1660 zł ✔️
Kod promocyjny STSZAGRANIE
Bonus od 1. depozytu100% do 300 zł
Bonus od 2. depozytu50% do 500 zł
Bonus od 3. depozytu50% do 700 zł
Zakład bez ryzyka0 zł 100 zł
🔥 NAJWYŻSZY NA RYNKU 🔥
Bonus za zadania60 zł
+ Bonus STS “Zaproś kumpla”50 zł
Ostatnia aktualizacja01.10.2022

Na czym polega każdy z bonusów bukmacherskich, które otrzymasz po rejestracji z kodem promocyjnym? W dalszej części tekstu poznasz szczegóły wszystkich promocji. Dowiesz się jak otrzymać bonusy powitalne i gdzie wykorzystać kod promocyjny.

W tym miejscu sprawdź ciekawe kursy i zakłady z oferty STS:

DataZdarzenieKursyBukmacher
02.10Espanyol vs Valencia2.65-3.15-2.65STS
02.10Celta vs Betis2.46-3.20-2.85STS
02.10Girona vs Real Sociedad3.15-3.10-2.32STS
02.10Real Madryt vs Osasuna1.35-5.50-7.85STS
Ostatnia aktualizacja: 30.09.2022

Bonusy z STS kodem promocyjnym – najważniejsze informacje

Baner STS z bonusami i kodem promocyjnym ZAGRANIE.

👉 Zakład bez ryzyka to promocja dostępna w pierwszym kroku po rejestracji konta. Obstawiasz, a w razie przegranej otrzymasz zwrot środków w formie gotówki do 100 zł. Sam zdecydujesz, czy chcesz je wydać na dalszą grę czy wypłacić. Pamiętaj, że nie jest to stały element oferty STS, obowiązuje z kodem, zatem widać, że kod promocyjny: ZAGRANIE daje maksymalny bonus i pełną ofertę na start.

 • Zarejestruj konto gracza i podaj STS kod promocyjny ZAGRANIE
 • Wpłać kwotę min. 50 zł.
 • Obstaw z własnych środków swój pierwszy zakład, który zagwarantuje bezpieczną grę na 1. kuponie.
 • Wygraj pomnożone pieniądze lub otrzymasz zwrot postawionej stawki w ramach zakładu bez ryzyka.
 • Zwrot zostanie przyznany na konto główne – możesz grać dalej lub wypłacić je.

👉 Trzy bonusy od depozytu, w sumie mogą osiągnąć nawet 1500 zł. Kwota promocyjnego dodatku do gry zależy od tego, ile wpłacisz od pierwszego depozytu, ale również dwóch kolejnych. W zależności od promocji bukmacher doliczy Ci drugie tyle lub połowę depozytu. Zwiększysz w ten sposób swój budżet na grę od trzech pierwszych wpłat.

 • Wpłać dowolny depozyt i odbierz adekwatny bonus do określonej kwoty od pierwszej wpłaty. W STS bonus powitalny jest równowartością wpłaty do 300 zł od pierwszego depozytu, drugi to połowa depozytu do 500 zł, natomiast trzeci zostanie nagrodzony połową wpłaty aż do 700 zł.
 • Przyznane środki zostaną umieszczone na saldzie bonusowym – należy dokonać obrotu (zagrać), aby je wypłacić.
 • Każdy bonus powitalny należy obrócić 3-krotnie (zagrać za łączną kwotę równą trzykrotności bonusu).
 • Do obrotu liczą się wygrane kupony z kursem min. 1.91.
 • Na obrót jest 90 dni.
 • Po spełnieniu tych wymogów można przelać do banku bonusowe środki.

👉 Bonus za zadania, czyli nowość na rynku. STS proponuje graczowi wykonanie 6 prostych zadań, które mają mu przybliżyć ofertę. W zamian za to bukmacher nagradza dodatkową kasą na grę w wysokości 60 zł.

 • Promocja łączy się z bonusem od trzech depozytów – każda wpłata aktywuje dwa zadania do wykonania.
 • Zadania są bardzo proste. W ramach każdego z nich należy postawić zakład z wykorzystaniem typu z określonej oferty (np. tradycyjne sporty, sporty wirtualne, Betgames) za 15 zł, po kursie min. kuponu 1.91.
 • Zrealizuj depozyty oraz zadania w ciągu 30 dni od rejestracji.
 • Na odbiór i obrót bonusu (3-krotny obrót, min. kurs. 1.91) jest 90 dni od chwili wykonania ostatniego zadania.
Rodzaj promocjiMin. wpłata/stawkaObrót bonusemCzas na obrót bonusem
Zakład bez ryzyka do 100 PLNmin. wpłata 50 PLNBrak – zwrot stawki na depozyt (po postawienia zakładu z konta głównego)
Bonus 100% od 1. depozytu do 300 PLNmin. stawka 2 PLN3x na wygranych kuponach, kurs min. 1.9190 dni
Bonus 50% od 2. depozytu do 500 PLNmin. stawka 2 PLN3x na wygranych kuponach, kurs min. 1.9190 dni
Bonus 50% od 3. depozytu do 700 PLNmin. stawka 2 PLN3x na wygranych kuponach, kurs min. 1.9190 dni
Bonus za zadania 60 PLNmin. stawka 2 PLN3x na wygranych kuponach, kurs min. 1.9190 dni

Kod promocyjny STS na zakład bez ryzyka do 100 zł – szczegóły promocji

Często emocje rządzą nami podczas typowania, szczególnie, gdy zobaczymy korzystne kursy bukmacherskie na mecze reprezentacji Polski. W przypadku obstawiania meczów hasło “graj odpowiedzialnie” jest bardzo ważne – w końcu typujemy swoimi środkami. Zakłady bukmacherskie online od czasu do czasu dają możliwość obstawiania i nie martwienia się o wynik. Zapewne zastanawiasz się, jak to zrobić? Już tłumaczymy.

Jak odebrać zakład bez ryzyka?

Jeżeli założyłeś konto z naszym kodem promocyjnym i z linku, który podaliśmy wyżej, to możesz zagrać zakład bezpieczny nawet za 100 złotych w ramach oferty powitalnej STS bonus na start. Pierwszy kupon zawarty po tym, jak dokonałeś założenia konta i wpłaciłeś minimum 50 zł będzie objęty właśnie tą promocją. Niektórzy bukmacherzy wymagają specjalnego wyrażenia chęci skorzystania z promocji. Tutaj STS dążył do maksymalnego uproszczenia, dlatego nie trzeba nigdzie klikać czy zapisywać się. Jeśli założysz konto z kodem promocyjnym STS “ZAGRANIE” i złożysz w odpowiedniej wysokości depozyt, możesz być spokojny – automatycznie pierwszy kupon zostanie objęty ubezpieczeniem i w razie porażki operator zwróci Ci pieniądze.

Operator nie wprowadza zbyt wielu ograniczeń. Może to być kupon SOLO lub AKO, przedmeczowy lub live. Co ciekawe, w promocji biorą również udział zakłady z oferty gier karcianych oraz sportów wirtualnych. Warto mieć to na uwadze, bo inni bukmacherzy nierzadko wykluczają tego typu sekcje.

Powyższe warunki spełnione? W takim razie Twój zakład wchodzi do gry na specjalnych zasadach, a na tym bonusy STS się nie kończą!

Jak najlepiej wykorzystać zakład bez ryzyka?

Po obstawieniu zakładu bez ryzyka scenariusze są dwa. Omówimy to krok po kroku. Jeżeli kupon okaże się trafiony, to wygrana trafia na konto depozytowe, z którego od razu można wypłacić zgromadzone środki na konto bankowe. W wypadku wygranej cieszysz się ze zwycięskiej sumy, natomiast cashback zostaje już wykorzystany. Jeśli jednak typerski nos Cię zawiedzie, to kupon rzecz jasna będzie przegrany, na to nie masz wpływu, ale bukmacher odda Ci pieniądze, które postawiłeś.

Przeanalizujmy, co się wydarzy, gdy Twój kupon nie będzie trafiony. Legalny bukmacher STS zgodnie z obietnicą zwróci stawkę. Należy jednak pamiętać, że zostanie od niej odprowadzony podatek od gry. Jeśli obstawisz za 100 zł, otrzymasz z powrotem 88 zł. Kwotę zakładu ustalasz sam, jednak maksymalny bonus to 100 zł, nawet jeśli zagrasz za znacznie więcej, to obowiązuje górna granica w tej promocji.

Gdzie pojawią się pieniądze? To zależy od salda, z którego zagrasz. Jeśli obstawisz promocyjny kupon przy wykorzystaniu środków depozytowych (te, które wpłaciłeś), zwrot wróci w to samo miejsce. Pieniądze będzie można od razu wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę. Operator pozwala również skorzystać z oferty, grając bonusowymi środkami. Wtedy zwrot trafi na konto bonusowe i będzie wymagał trzykrotnego obrotu. Do wypłaty zaliczają się wyłącznie zwycięskie kupony z kursem minimalnym 1.91.

Reasumując, warunki proponowanej promocji są bardzo proste: wystarczy założyć profil z naszym kodem promocyjnym, wpłacić depozyt minimalny 50 zł, zagrać wybrane zdarzenie na przykład z meczu reprezentacji Polski i po prostu czekać na wynik. W przypadku porażki będziesz mógł wypłacić środki w ramach ubezpieczenia zakładu lub kontynuować obstawianie zakładów. Decyzja będzie należeć tylko do Ciebie. Taka opcja jest jednak dostępna tylko jeden raz, więc wykorzystaj ją mądrze!

Należy pamiętać, że ustawa hazardowa wymaga od Ciebie potwierdzenia swojego profilu. Trzeba podać podstawowe dane osobowe, które będą chronione przez bukmachera. Najpierw dokonujesz szybkiej rejestracji, a później weryfikujesz konto i dopiero wtedy możesz wypłacać kasę do banku.

ℹ️ Pamiętaj: wszystkie bonusy możesz wykorzystać razem z naszymi typami dnia bez dodatkowych opłat. Dzięki temu nie będziesz musiał marnować czasu na samodzielną analizę, a dostaniesz gotowe propozycje kuponów. Codziennie dostarczamy typy, statystyki oraz przewidywane składy.

W STS bonus powitalny nie kończy się na omawianym zakładzie bez ryzyka, są jeszcze inne promocje. O wszystkich przeczytasz niżej.

Kod promocyjny STS na 3 bonusy od depozytu do 1500 zł – szczegóły promocji

Pakiet na start z STS kodem promocyjnym łączy się także z innymi promocjami. Dostępne jest również 1500 zł, jako bonusy od wpłaty. Otrzymanie bonusów jest banalnie proste – wpłacasz depozyt, a na Twoim saldzie bonusowym pojawiają się środki na grę. Brzmi pięknie, prawda? Taką dogodność gwarantuje Ci wspomniany już STS kod promocyjny “ZAGRANIE” i to trzy razy z rzędu.

Jak odebrać bonusy od wpłaty?

Pierwszy krok w kierunku odbioru bonusu należy poczynić już na etapie procesu rejestracji. W formularzu znajdziesz specjalne pole, które należy odhaczyć przy napisie: “Chcę otrzymać swój bonus startowy! Zgadzam się z zasadami bonusu”. Dobrą wiadomością jest, że STS nie wymaga pełnej rejestracji. Oczywiście do wypłaty środków z konta jest to konieczne, jednak na tym etapie nie musisz zawracać sobie głowy.

Promocyjny dodatek do gry uzależniony jest od wpłaty, a w zasadzie od wpłat – bukmacher podzielił tę gratyfikację na trzy części. W sumie można otrzymać 1500 zł w następujących ratach:

 • po 1. depozycie bonus 100 procent do 300 zł
 • po 2. depozycie bonus 50 procent do 500 zł
 • po 3. depozycie bonus 50 procent do 700 zł

1. Bonus od wpłaty do 300 zł – zasady wykorzystania

Przy pierwszym depozycie mamy do czynienia z bonusem sto procent, a więc tyle, ile wpłacimy, otrzymamy dodatkowo na bonusowym koncie. Z zaznaczaniem, że jego wartość to maksymalnie 300 złotych. Gdy wpłacisz 300 zł, to dostaniesz drugie 300 zł. Jeśli jednak wpłacisz z własnej kieszeni np. 600 zł, to nie otrzymasz od bukmachera 600 zł, ale 300 zł. Środki przyznawane są automatycznie po dokonaniu wpłaty i od razu gotowe są do gry.

Tego rodzaju promocja zawsze obarczona jest warunkami obrotowymi. Oznacza to, że warto pamiętać o dokonaniu zapisanego w regulaminie obrotu, aby móc pieniądze przelać na swoje konto bankowe. Przy tej promocji mówimy o 3-krotnym obrocie bonusem na trafionych kuponach z minimalnym kursem całkowitym 1.91. Warunki obrotu nie są skomplikowane, więc wypłacić STS bonus powitalny udaje się wielu graczom.

Wykorzystanie w STS kodu promocyjnego oraz etapy odbioru bonusu krok po kroku.
 

2. Bonus od wpłaty do 500 zł – zasady wykorzystania

W STS bonus od drugiego depozytu rządzi się takimi samymi prawami, jednak nie zdziw się, że nie otrzymałeś równowartości swojej drugiej wpłaty. W drugiej części promocji mamy do czynienia z dodatkiem równym 50% wpłaty do 500 zł. Zatem chcąc maksymalnie skorzystać z promocji konieczna będzie wpłata na 1000 zł, a wtedy na konto bonusowe wpadnie Ci 500 zł i będziesz cieszył się kwotą półtora tysiąca złotych. W kwestii obrotu nic się nie zmienia, ponownie trzeba sprostać wymogom 3-krotnego obrotu, na zwycięskich kuponach z kursem min. 1.91.

ℹ️ Trzeba mieć na uwadze: choć pierwszy bonus zostaje przyznany automatycznie, gdy wykorzystasz STS kod promocyjny i dokonasz pierwszego depozytu, to na drugi trzeba nieco bardziej zapracować. Sama wpłata numer dwa nie wystarcza, aby otrzymać środki na konto bonusowe. Najpierw należy dokonać wymaganego obrotu pierwszym z bonusów. Tak samo sytuacja wygląda przy trzeciej wpłacie.

3. Bonus od wpłaty do 700 zł – zasady wykorzystania

Przy bonusie od trzeciego depozytu STS oferuje 50% do 700 zł w bonusie od depozytu, czyli konieczna będzie wpłata o wartości 1400 zł, aby uzyskać pełen bonus. Warunki wykorzystania są dokładnie takie same, jak przy drugiej części promocji. Jeżeli zastanawiasz się, gdzie sprawdzić ile zostało Ci, aby obrócić bonus na start, to jest to bardzo proste. Bonusy powitalne w STS możesz kontrolować w swoim profilu, gdzie wystarczy wejść w zakładkę “Obrót pozostały do transferu środków bonusowych na konto depozytowe”. Tam jest napisane, ile jeszcze środków zostało do obrócenia, żeby móc wypłacić bonusy.

Podczas realizowania zadań związanych z promocją może zdarzyć się tak, że dokonasz wszystkich trzech wpłat, a a uda Ci się ukończyć obrót pierwszym bonusem. Co wtedy? STS daje wybór – możesz wybrać, czy najpierw bierzesz na tapet STS bonus od drugiej czy trzeciej wpłaty. To udogodnienie, ponieważ jak widać, ostatni dodatek może sięgnąć kwoty aż 700 zł. Dzięki opcji wyboru można skorzystać z większego zastrzyku środków na grę szybciej niż standardowo.

ℹ️ Ważna kwestia: na skorzystanie z całego pakietu bonusów od depozytu bukmacher daje 30 dni. Oznacza to, że w tym czasie trzeba założyć konto, wpisać STS kod bonusowy oraz dokonać wszystkich trzech wpłat uprawniających do prezentów powitalnych.

Jak STS wypada na tle konkurencji? Z jednej strony pakiet na start wydaje się być przyjazną opcją, aczkolwiek warto wspomnieć, że żaden inny bukmacher nie liczy obrotu wyłącznie od zwycięskich zakładów bukmacherskich. Pozostali liczą też obrót z przegranego kuponu. W STS do obrotu zaliczają się wygrane kupony. To trochę utrudnia sytuację. W takim wypadku nie pozostaje nic innego, tylko wszystko trafiać!

STS bonus za zadania 60 zł

Motyw zadań do wykonania w zamian za bonus to nowe rozwiązanie na rynku. STS chce zmotywować nowego gracza do postawienia kilku kuponów za niewielkie kwoty i poznania w ten sposób różnych sektorów oferty. Być może nowy klient dzięki temu odkryje, w jakich zakładach czuje się najlepiej i będzie mógł kontynuować grę bardziej świadomie. Za ukończenie zadań można odebrać bonus 60 zł.

Co trzeba zrobić? 6 zadań STS

Pierwszy depozyt aktywuje 1. i 2. zadanie:

 • postaw kupon w aplikacji STS
 • zagraj kupon z min. 1 zdarzeniem z oferty sportowej, przedmeczowej

Drugi depozyt aktywuje 3. i 4. zadanie:

 • postaw kupon LIVE
 • postaw kupon z min. 1 zdarzeniem z oferty Betgames (gry karciane)

Trzeci depozyt aktywuje 5. i 6. zadanie:

 • postaw kupon z min. 1 zdarzeniem z oferty Sportów Wirtualnych
 • postaw kupon z min. 1 zdarzeniem z oferty E-sport

Regulamin promocji

 • Stawka każdego z kuponów realizujących zadania musi wynieść min. 15 zł.
 • Kurs każdego kuponu to min. 1.91.
 • Gracz ma 30 dni od chwili rejestracji na wykonanie zadań.
 • Gracz ma 90 dni od chwili wykonania ostatniego zadania na odbiór i obrót bonusem, aby móc go następnie wypłacić.
 • Otrzymane 60 zł pojawi się na saldzie bonusowym. Należy dokonać 3-krotnego obrotu na kuponach z kursem min. 1.91. Do obrotu zaliczają się wygrane kupony.
 • Aby otrzymać bonusowe środki, trzeba wykonać wszystkie sześć zadań.
 • Gracz może dokonać trzech wpłat i wykonywać zadania w dowolnej kolejności.
 • Dowolna kwota depozytu odblokowuje powyższe zadania.

Swoje postępy można śledzić w specjalnie przygotowanym panelu.

Panel służący do śledzenia postępu w 
wykonywaniu zadań STS.

STS jak założyć konto? STS rejestracja!

Poznałeś już wszystkie elementy oferty promocyjnej na start, dlatego nie będziemy już przekonywać, że profil w STS po prostu warto założyć. Teraz pozostaje zapytać w STS jak założyć konto. Odpowiedź jest prosta, tak jak i cały proces.


Zobacz kod do STS, który będzie od razu wpisany >> https://zagranie.com/go/stsbezryzyka.


Prosta i szybka rejestracja w STS jest bardzo dużą zaletą omawianego bukmachera. Oznacza to, że nie przeznaczysz na założenie konta STS więcej niż 2-3 minuty. Co więcej, operator nie wymaga dowodu osobistego, wystarczy podać parę wymaganych danych, takich jak: imię, nazwisko, obywatelstwo, numer telefonu i numer PESEL. STS rejestracja to naprawdę nic trudnego i po kilku minutach możesz już odebrać bonus STS, ale pamiętaj aby wpisać kod promocyjny: ZAGRANIE.

Weryfikacja danych osobowych za pomocą okazania dokumentu tożsamości jest koniecznością u legalnych bukmacherów. Taką zasadę wprowadzono wraz z wejściem w życie znowelizowanej ustawy hazardowej. Ma to być zabezpieczenie przed dopuszczeniem do gry osób niepełnoletnich, dlatego nie ma powodu, aby bać się przesyłania skanów dowodu. Warto jednak zostawić tę formalność na później, a tuż po szybkiej rejestracji skupić się na poznaniu oferty bukmachera i na grze wykorzystując dostępne STS bonusy. W STS jest to możliwe, ponieważ bukmacher udostępnia swoją ofertę zakładów i bonusów na koncie tymczasowym. Nie każdy operator wychodzi naprzeciw oczekiwaniom graczy w ten sposób.

Dlaczego warto użyć kodu promocyjnego STS?

🎁 Kody bonusowe do wykorzystania u legalnych bukmacherów są jednoznaczne z wyższymi kwotami bonusów lub dodatkowymi gratyfikacjami, niedostępnymi dla innych. W STS z kodem “ZAGRANIE” otrzymasz dodatkowy zakład bez ryzyka w kwocie 100 zł.

Pamiętaj, że STS bonusy w takiej kwocie, jak przedstawiamy w artykule, dotyczy tylko osób, które założą konto gracza po kliknięciu w link na tej stronie lub po prostu wpiszą w formularzu STS kod promocyjny “ZAGRANIE”. Jeśli założysz profil w inny sposób, nie masz gwarancji, że otrzymasz najlepszy voucher STS.

Na naszej stronie znajdziesz kody bonusowe do większości polskich bukmacherów. Wypracowaliśmy je w toku wieloletniej współpracy z firmami bukmacherskimi z myślą o naszych czytelnikach, którzy mogą je wykorzystać obstawiająć zakłady na żywo lub też prematch.

Gdzie wpisać kod promocyjny STS?

Pamiętaj, że omawiane w tekście bonusy będą dostępne po ukończeniu procesu rejestracji i dokonaniu pierwszego depozytu, ale najpierw musisz wykorzystać kod promocyjny STS.

Wiele osób zastanawia się, gdzie wpisać kod promocyjny STS. Nic prostszego. Aby wykorzystać kod promocyjny STS wpisz w odpowiednim polu formularza rejestracyjnego, który znajdziesz na stronie bukmachera.

Kod promocyjny STS w formularzu rejestracyjnym - instrukcja.

Już w pierwszym okienku możesz skorzystać z odpowiedniego pola, w które należy wpisać STS kod rejestracyjny ‘ZAGRANIE’. Dzięki temu nie ominą Cię żadne promocje i otrzymasz wyższy bonus powitlany, więc pamiętaj o użyciu kodu.

Aby przejść dalej, musisz wypełnić wszystkie wymagane pola swoimi prawdziwymi danymi w następujący sposób. Te zaprezentowane na powyższej grafice, stanowią tylko przykład. Pamiętaj też, aby zaznaczyć chęć otrzymania bonusu (pole w czerwonej ramce). To niezbędne, aby odebrać dodatkową kasę.

Kliknij “Dalej” i wypełnij drugą część formularza. Jeśli zaznaczyłeś chęć, aby odebrać bonus STS i udało Ci się wpisac kod promocyjny: ZAGRANIE, nie musisz już martwić się o dopełnienie formalności. Skupiasz się na prawidłowym wpisaniu swoich danych i kończysz procedurę, wybierając przycisk “Załóż konto”.

STS kod promocyjny podczas rejestracji - krok drugi.

Po założeniu konta możesz się zalogować i rozpocząć obstawianie na zakłady live lub inne, klikając specjalne okienko w prawym górnym rogu strony.

W ofercie STS nie jest już dostępny bonus bez depozytu, który pojawiał się wcześniej, czyli znany i lubiany freebet. Największy z polskich bukmacherów dokonał zmiany i w tym momencie bonus bez depozytu nie jest dostępny w ramach oferty powitalnej, ale nadal możesz otrzymać cashback na start, czyli zwrot pieniędzy bez ryzyka dostępny w przypadku przegranej na pierwszym kuponie.

Jak działają płatności w STS?

Wykorzystałeś już swój kod STS? Przeszedłeś przez proces rejestracji? Czas omówić kolejny temat, czyli STS wpłaty i wypłaty. Zasilenie konta depozytowego w STS jest bardzo wygodne. To dobra wiadomość, bo przecież będziesz musiał dokonać wpłaty już zaraz po rejestracji, aby móc odebrać prezenty na start.

Jak przelać pieniądze na STS?

Szybki poradnik dotyczący tego, jak wpłacić pieniądze na profil gracza w STS:

 • Zaloguj się na swoje konto gracza na stronie STS lub poprzez STS mobile.
 • Odwiedź sekcję “Wpłata”.
 • Wpisz, ile chcesz wpłacić.
 • Zaznacz metodę wpłaty spośród podanych możliwości. Do wyboru masz wyłącznie bezpieczne, sprawdzone opcje, takie jak: BLIK, PayU, karty VISA i Mastercard, PayPal, Skrill, Neteller, a nawet wpłata w punkcie STS.
 • Postępuj zgodnie z instrukcjami pośrednika płatności (doskonale znasz ten proces z zakupów online).
 • Po kilku chwilach pieniądze pojawią się na Twoim koncie STS.

STS akceptuje płatności z 24 banków. Środki natychmiastowo (niezależnie od dnia tygodnia i godziny transakcji) trafią na Twoje saldo główne, nawet gdy masz konto tymczasowe. Ani bukmacher, ani firma obsługująca płatności nie pobierają prowizji. Wpłata możliwa jest już od 1 zł.

Jak wypłacić pieniądze z STS?

Pierwsze kupony zagrane, pierwsze wygrane wpłynęły na konto, to teraz czas wypłacić pieniądze z konta depozytowego STS i przelać ja na konto bankowe.

Jak szybko przelew zostanie zrealizowany? Tutaj STS ułatwił życie swoim klientom, bo wprowadził funkcję STS Pay, która przypadła do gustu wszystkim graczom. To błyskawiczny system wypłat, który sprawia, że Twoje pieniądze mogą pojawić się w banku już w ciagu 10 minut. Co więcej, obsługuje płatności codziennie przez całą dobę. Błyskawiczne transakcje ze strony bukmachera STS trafiają do 11 banków:

 • mBank
 • ING
 • PKO BP
 • Millennium
 • Santander
 • Alior Bank
 • Inteligo
 • PKO SA
 • Getin Bank
 • Noble Bank
 • BGŻ BNP Paribas

Jeśli Twój bank nie znalazł się na tej liście to oczywiście też otrzymasz przelew, jednak może to nieco dłużej potrwać. Jest jednak duża szansa, że będziesz w gronie szczęśliwców, gdyż największe banki zostały objęte działaniem STS Pay.

ℹ️ Pamiętaj: przed dokonaniem zlecenia wypłaty musisz zweryfikować swoje konto tymczasowe. W edycji konta uzupełnij dane – podaj indywidualny numer rachunku bankowego oraz prześlij skany dokumentu tożsamości.

Oferta promocyjna dla stałych graczy STS

Omówiliśmy już jak w STS użyć i gdzie wpisac kod promocyjny oraz jakie bonusy na start on daje. Jednak to wszystko dotyczy oferty powitalnej dla nowych graczy. Warto wiedzieć, że na tym nie kończy się w STS oferta promocyjna bukmachera. STS pamięta, że gracz jest nowym graczem tylko przez chwilę i szybko wykorzysta atrakcyjny pakiet powitalny. Kluczem jest zatrzymać go na dłużej. Ogrom pozytywnych opinii o STS wskazuje na to, że bukmacher świetnie sobie radzi w tej kwestii.

Na stałe w ofercie

STS kod promocyjny wykorzystany? Przyjrzyjmy się elementom stałej oferty, które znacznie ułatwiają życie typerom od dłuższego czasu grającym w STS na najlepsze typy kursy. Na ranking bukmacherów, w którym STS zajmuje 1. pozycję ma wpływ również oferta dla stałych klientów.

Cash-out jest pierwszym z tego rodzaju produktów. To dobrze znany mechanizm, który uratował niejednego gracza i niejeden kupon. Nie wiesz o czym mowa? Cash-out STS to opcja szybszego zamknięcia kuponu. Załóżmy, że obstawiłeś kupon składający się z 5 pozycji. Dwa typy weszły, do rozstrzygnięcia są jeszcze trzy. Niestety straciłeś pewność co do słuszności swoich wyborów i najchętniej wycofałbyś się z tych decyzji, aby nie popsuć kuponu. W STS to możliwe. Klikasz “Wypłać teraz” i otrzymujesz określoną kwotę. Warunkiem jest, aby wszystkie pozostałe zdarzenia były jeszcze obecne w ofercie, mecze nie mogły się rozpocząć.

Kolejny stały produkt cieszący się powodzeniem u typerów to Bezpieczny Zakład. To inna propozycja ograniczenia ryzyka. Tym razem operator dopuszcza nietrafienie jednego typu na kuponie i nie skutkuje to przegraną. Warunki? Minimalny kurs całkowity na poziomie 175.00, 2.00 dla pojedynczego spotkania oraz stawka przynajmniej 250 zł. Po zrealizowaniu tych założeń można odhaczyć na kuponie “Bezpieczny zakład”. To idealna opcja dla profesjonalnych graczy znających się na rzeczy, którzy mają dobrego nosa, ale rzecz jasna pozostają tylko ludźmi, którym może się po prostu powinąć noga.

Osoby regularnie grające na stronie STS doskonale znają zakładki Superoferta oraz Hit Dnia. W skład Superoferty wchodzą zakłady na wydarzenia sportowe wyczekiwane od dawna. Mowa tu o największych turniejach piłki nożnej, mistrzostwach czy pojedynkach topowych sportowców. Hit Dnia to codziennie uzupełniana sekcja skupiająca najciekawsze wydarzenia z danego dnia. Co łączy Superofertę i Hit Dnia STS? Podwyższone kursy bukmacherskie. To idealna oferta dla osób, które nie obstawiają każdego dnia, lecz przypominają sobie o zakładach bukmacherskich w chwili większych wydarzeń ze świata sportu. Mogą mieć wtedy pewność, że STS to dobry wybór.

W zakładce dedykowanej akcjom promocyjnym znajdziemy “Zaproś Kumpla lub Zaproś Kumpli”, gdzie można dołączyć do akcji poprzez kliknięcie w przycisk. Następnie warunkiem koniecznym do spełnienia jest obstawienie kuponu/kuponów za min. 25 zł (z własnych środków), pamiętając o kursie min. 1.85 dla poszczególnych typów. Wtedy klient zyskuje opcję “Zaproś Kumpli” i możecie grać razem w STS. Odbywa się to poprzez skopiowanie specjalnego linka i wysłanie znajomemu. Następnie sprawy są w jego rękach. Jeśli wyda na grę min. 500 zł na określonych kuponach po skorzystaniu z promocji “Zaproś Kumpla” – obaj w prosty sposób otrzymacie dodatkowe profity, a zaproszony kumpel otrzyma również bonusy powitalne.

Promocje tymczasowe

Warto również rozglądać się za promocjami tymczasowymi. To akcje dedykowane głośnym eventom ze świata sportu. Trudno przewidzieć dokładnie, co się pojawi, jednak gdy na horyzoncie jest duże wydarzenie sportowe po prostu możesz spodziewać się czegoś więcej ze strony STS.

W ostatnim czasie bukmacher postawił też na aktywizację swoich graczy za pomocą konkursów kreatywnych. W specjalnej sekcji naszej strony regularnie opisujemy najciekawsze bonusy bukmacherskie każdego tygodnia – wpadaj tam, żeby być na bieżąco!

STS TV – transmisje wydarzeń sportowych

W STS kod promocyjny uruchomi również transmisje live ze spotkań. Za darmo, bez ograniczeń, a wszystko to za pośrednictwem strony bukmachera, jeśli STS rejestracja zakończy się powodzeniem, ponieważ bez tego nie otrzymasz możliwości oglądania meczów w STS TV.

Zastanawiasz się w STS TV jak oglądać mecze? Uzyskanie dostępu nie będzie Cię wiele kosztować. Załóż konto, wykorzystaj nasz kod promocyjny STS, postaw zakład i oglądaj! Dokładnie tyle wystarczy. Przed kolejnym meczem, który chciałbyś śledzić na żywo zrób to samo (oczywiście pomijając rejestrację profilu – zrobisz to raz i powtarzać nie musisz).

ℹ️ Co trzeba zrobić: STS wymaga, aby gracz był zarejestrowany i posiadał postawiony zakład w ciągu ostatnich 24 godzin. Spełnienie tych prostych warunków gwarantuje dostęp do darmowych transmisji online.

W telewizji STS znaleźć można setki transmisji meczy. To prawdziwe królestwo TV dla każdego kibica sportu, a także aktywnego typera. Doświadczeni gracze chwalą sobie możliwość obstawiania zakładów live przy jednoczesnym oglądaniu meczu. Legalni bukmacherzy coraz mocniej inwestują w streaming meczów. STS jako lider rynku (sprawdź porównanie z Fortuną – drugą wiodącą marką bukmacherską) nie pozostaje w tyle, lecz jako jeden z pierwszych świeci przykładem w temacie nowych udogodnień.

STS TV - co można oglądać.
 

STS TV sprawdza się na komputerze oraz w aplikacji mobile. Oczywiście transmisja działa bez żadnych problemów, jeśli ma się stałe połączenie z internetem, co miało spory wpływ na nasz ranking bukmacherów.

Jakie transmisje znajdziesz w STS? Tego jest naprawdę sporo, bo bukmacher nie ograniczył się tylko do najpopularniejszych sportów. Kibice piłkarscy znajdą transmisje z kilkunastu lig np. takich jak włoska, hiszpańska i niemiecka. Tenisowi typerzy w STS mogą śledzić Australian Open, Roland Garros, US Open, a także pozostałe turnieje rangi ATP, WTA, ITF i Challenger. W STS nie brakuje też transmisji sportów amerykańskich. O jakich dyscyplinach mowa? Chodzi o koszykówkę w wydaniu NBA i hokej na lodzie w NHL.

Player wideo znajdziesz przy wybranym meczu w zakładach bukmacherskich live. A jeśli chcesz się dowiedzieć, czy interesujący Cię mecz będzie transmitowany, wystarczy sprawdzić to za pośrednictwem oznaczenia pojedynku. Jeśli przy rywalizacji jest ikona TV, to masz pewność, że STS przeprowadzi relację z tego meczu w swojej ofercie.

Ranking bukmacherów umiejscowił STS na pierwszym miejscu i duży udział w tym miało właśnie STS TV.

STS zakłady bukmacherskie – kluczowe informacje

STS to czołowy, profesjonalny polski bukmacher. Jest sponsorem reprezentacji Polski oraz wielu klubów sportowych.

Operator wita swoich nowych klientów ciekawym pakietem powitalnym, dostępnym w najlepszej wersji z kodem promocyjnym: ZAGRANIE.

W ofercie bukmachera STS znajdują się zarówno zakłady sportowe live jak i przedmeczowe. Oprócz wydarzeń sportowych można obstawiać także e-sport oraz zakłady na sporty wirtualne. Firma oferuje także typy na gry karciane poprzez zakładkę STS BetGames. Bukmacher dysponuje przyjazną aplikacją mobilną na Android oraz iOS.

Zgodnie z ustawą hazardową wszyscy legalni bukmacherzy, którzy chcą legalnie funkcjonować na terenie naszego państwa, muszą posiadać stosowne i aktualne pozwolenie od Ministerstwa Finansów. Dlatego też informujemy Was o wszystkich ważnych danych dotyczących bukmachera STS. Firma STS S.A. posiada siedzibę w Katowicach i jest legalnym polskim bukmacherem.

Gwarantujemy: STS to profesjonalny, legalny bukmacher. Posiada zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie zakładów wzajemnych w Internecie i punktach naziemnych. W STS możesz grać bezpiecznie, jednak pamiętaj, aby obstawiać z głową!

Bukmacher: STS S.A.
Platforma urządzania zakładów: www.sts.pl
Siedziba: ul. Porcelanowa 8, 40-246 Katowice, Polska
Zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r.: nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.
KRS: 0000829716
NIP: 6422187001

Kody promocyjne u innych legalnych bukmacherów

W tym tekście poznałeś najważniejsze informacje na temat kodu bonusowego STS.

Interesuje Cię inny mocny gracz wśród firm bukmacherskich, czyli Fortuna? A może szukasz powiewu świeżości i chcesz sprawdzić BETFAN, LV BET albo TOTALbet? Nie musisz wybierać!

Na polskim rynku mamy wielu bukmacherów do wyboru z wieloma propozycjami. Dlaczego by nie przetestować więcej niż jednego? Doświadczeni gracze polecają takie rozwiązanie. Każdy bukmacher jest inny, proponuje co innego. W zależności od potrzeb możesz po prostu rotować między kontami i wybierać najkorzystniejsze oferty w danej chwili.

Kody promocyjne do wszystkich bukmacherów znajdziesz tutaj.

FAQ

✔️ Jaki jest najlepszy kod promocyjny STS?

Naszym zdaniem najlepszy w STS kod promocyjny to ZAGRANIE.

🎁 Czy w STS kod promocyjny ZAGRANIE daje coś ekstra?

Tak. Z kodem ZAGRANIE otrzymasz w STS dodatkowy zakład bez ryzyka do 100 zł.

🤔 Gdzie wpisać w STS kod promocyjny?

Kod promocyjny należy wpisać podczas procesu rejestracji na stronie bukmachera STS w pierwszym oknie formularza.

⚡ Jak uzyskać kod promocyjny STS?

Uzyskanie kodu promocyjnego STS jest bardzo łatwe. Na naszej stronie jest on dostępny dla każdego. Kliknij w specjalny baner na tej stronie i przejdź do rejestracji z kodem.

♻️ W jakiej formie dostanę zwrot za zakład bez ryzyka w STS?

Kwota wraca na konto depozytowe w formie gotówki i od razu można ją wypłacić.

Zaloguj się aby dodawać komentarze