STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 0 230 zł bez ryzyka + 25 30 zł freebet

standardowa oferta to 1200 zł, a z naszym kodem: 1500 zł!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 230 zł
FREEBET: 30 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

STS kod promocyjny

W STS kod promocyjny ZAGRANIE to wyższa oferta bonusowa na start niż w podstawowej ofercie bukmachera. Na promocję składa się darmowy bonus w wysokości 30 złotych na start, 100% od wpłaty do 1200 złotych oraz zakład bez ryzyka do 230 złotych. 

Legalny bukmacher STS na start przygotował naprawdę solidną ofertę powitalną. Szybka rejestracja z kodem promocyjnym ZAGRANIE, pozwala na odbiór  Czas przedstawić kilka szczegółów związanych z tą promocją. Na wstępie trzeba zaznaczyć, że warunki STS cashback są bardzo przyjazne graczom. Coraz częściej bukmacherzy proponują grę bez ryzyka. Ten rodzaj bonusu dla nowych graczy dla większości stał się najbardziej lubianym.

STS kod promocyjny 2021

STS kod promocyjny 2021 – Pakiet 1500 zł ✔️
Kod promocyjny STS ZAGRANIE
Bonus bez depozytu 30 zł
Bonus od depozytu 100% do 1200 zł
Zakład bez ryzyka 230 zł
Bonus na BetGames 20 zł
Bonus na wirtuale 20 zł
+ Bonus na esporty 25 zł
+ Bonus „Zaproś kumpla” 50 zł
Ostatnia aktualizacja Luty 2021

Na czym polega jeden z bonusów bukmacherskich, czyli zakład bez ryzyka, który zapewnisz sobie po rejestracji z powyższego baneru? Po dokonaniu pierwszego depozytu pierwszy zagrany na zakłady bukmacherskie kupon jest objęty omawianą promocją. W przypadku przegranej stawka kuponu wraca na Twoje konto. W wypadku wygranej cieszysz się ze zwycięskiej sumy. Natomiast STS cashback zostaje już wykorzystany. Promocje STS nie kończą się na omawianym zakładzie bez ryzyka. O wszystkich wspomnianych bonusach na start i nie tylko przeczytasz niżej.

Kwestią różniącą legalnych bukmacherów jest sposób, w jaki otrzymuje się zwrot po ewentualnej porażce. Znajdziemy przypadki, gdzie ewentualny zwrot nie następuje na konto depozytowe tylko na bonusowe. Wtedy wymagany jest obrót bonusem. Jednak u bukmachera STS jest inaczej, ponieważ kwota wraca na konto gracza i od razu można ją wypłacić. Jest to zdecydowanie lepszy sposób na zakład bez ryzyka w formie bonusu powitalnego dla nowych graczy.

Warto wiedzieć, że STS zwraca postawioną kwotę minus obowiązkowy, 12% podatek od stawki. Oznacza to, że stawiając za 230 złotych, cashback będzie pomniejszony o 12%. W STS kod promocyjny ZAGRANIE pozwala na zwrot z zakładu bez ryzyka do 230 złotych. Podstawowa oferta bukmachera nie zawiera tej promocji.

Pamiętajcie, że wszystkie bonusy na start możecie wykorzystać razem z naszymi typami dnia, dzięki czemu nie będziecie sami musieli analizować spotkań.

STS – rejestracja z kodem promocyjnym

Poznałeś już najbardziej interesujący bonus na start, czyli wspomniany zakład bez ryzyka. Pamiętaj, że otrzymujesz go po dokonaniu pierwszego depozytu. Szybka rejestracja jest bardzo dużą zaletą omawianego bukmachera. Sam proces jest podobny, do tego co prezentują wszyscy legalni polscy bukmacherzy. Dla nowych graczy niezwykle ważne jest to, żeby pamiętali oni o wykorzystaniu kodu promocyjnego. Już w pierwszym okienku pojawi Ci się miejsce, w które należy wpisać STS kod rejestracyjny ‚ZAGRANIE’. Dzięki temu nie ominą Cię żadne bonusy na start, a następnie otrzymasz możliwość zgarnięcia bonusów dla stałych klientów.

STS zakłady bukmacherskie online są uznaną marką i cały czas starają się udoskonalać swoje produkty i stronę. Proces rejestracji nie jest najważniejszy, ale ma on wpływ na dobry początek z obstawianiem. STS cashback, darmowy bonus, voucher STS – te elementy to kolejny krok, który możesz wykonać po wykorzystaniu kody promocyjnego od Zagranie.

Jak użyć kodu promocyjnego w STS?

Zastanawiasz się jak w STS wykorzystać kod promocyjny? No to już tłumaczymy – wszystko jest bardzo proste i szybkie! Przede wszystkim przejdź do rejestracji u bukmachera poprzez kliknięcie baneru, który znajduje się na górze tego artykułu. W formularzu rejestracyjnym już w pierwszym kroku będziesz miał widoczne pole do wpisania kodu promocyjnego.

Aby przejść dalej, musisz wypełnić wszystkie wymagane pola. Pamiętaj, aby zaznaczyć chęć otrzymania bonusu w drugim kroku formularzu rejestracyjnego. Pozwoli to otrzymać pełen pakiet na start w STS, dzięki kodowi promocyjnemu ‚ZAGRANIE’. Poniżej pokazujemy, w którym miejscu trzeba wpisać kod promocyjny.

Rejestracja STS ZAGRANIE

Jak sam widzisz, to nic trudnego. Wystarczy następnie kierować się instrukcjami w rejestracji, które podaje STS i wypełniać niezbędne pola. Gdy wszystko będzie załatwione, będziesz mógł zalogować się i korzystać z bonusów dzięki kodowi promocyjnemu z naszej strony.

Bonus bez depozytu w STS z kodem promocyjnym

STS Zakłady bukmacherskie online to bukmacher, który z kodem promocyjnym proponuje nie jeden, nie dwa, ale pełny pakiet trzech promocji. Jest bonus od depozytu i wspomniany wyżej zakład bez ryzyka. Poza tym mamy możliwość otrzymania darmowych środków na start bez konieczności składania depozytu.

Od razu warto zaznaczyć, że w STS kod promocyjny ZAGRANIE pozwala na freebet w wysokości 30 złotych. Po raz kolejny mamy sytuację, w której można uzyskać więcej niż w podstawowej ofercie bukmachera.

Co zrobić, aby otrzymać bonus bez depozytu? Sytuacja jest banalna – wystarczy w zarejestrować się w STS z naszym kodem promocyjnym (ZAGRANIE), zalogować i to wszystko! Bukmacher maksymalnie do trzech dni zasili bonusowe konto kwotą 30 złotych. Aby wypłacić te środki należy dokonać trzykrotnego obrotu wygranymi kuponami. Zakłady wliczającej się w promocję muszą zawierać kurs minimum na poziomie 1.91. Nie są to złe obostrzenia i nawet nie myślimy na nie narzekać, skoro dostajemy coś całkowicie za darmo. Nawet bez konieczności dokonywania pierwszej wpłaty, prawda?

Jak wypłacić freebet w STS

Bonus od wpłaty w STS

Poza bonusem bez depozytu i zakładem bez ryzyka, pakiet na start z kodem promocyjnym w STS łączy się także z innymi promocjami. Warto wspomnieć o dodatkowych środkach od wpłaty do 1200 złotych. Na ten temat więcej informacji i zasad wykorzystania znajdziesz w tym tekście.

Wpłacasz pierwszy depozyt, a na Twoim koncie od razu pojawiają się dodatkowe środki! Brzmi pięknie, prawda? Taką udogodność gwarantuje Ci wspomniany już STS kod promocyjny, którym jest ‚ZAGRANIE’. Poniżej znajdzują się wszystkie informacje nt. bonusu od depozytu w STS.

bonus w sts

W tym wypadku tyle, ile wpłacimy, otrzymamy dodatkowo na bonusowym koncie. Z zaznaczaniem, że będzie to maksymalna kwota na poziomie 1200 złotych. Brzmi dobrze, ale jak to bywa przy tej najpopularniejszej promocji legalnych bukmacherów. Warto rzucić okiem na wymagany obrót.

W tym wypadku tyle, ile wpłacimy, otrzymamy dodatkowo na bonusowym koncie. Z zaznaczaniem, że będzie to maksymalna kwota na poziomie 1200 złotych. Brzmi dobrze, ale jak to bywa przy tej najpopularniejszej promocji legalnych bukmacherów. Warto rzucić okiem na wymagany obrót.

Kod do facebookowej grupy: „TYPUJĘ Z ZAGRANIE!”

Mamy tutaj identyczne zasady jak przy warunkach związanych z wyżej omawianym freebetem. Jest to trzykrotny obrót wygranymi kuponami po kursie 1,91. Jak to stawia STS w stosunku do konkurencji? Z jednej strony wydaje się to przyjazną opcją, aczkolwiek warto zwrócić uwagę, że żaden inny bukmacher nie liczy obrotu wyłącznie do zwycięskich zakładów. To niewątpliwie utrudnia trochę sytuację. W takim wypadku nie pozostaje nic innego, tylko wszystko trafiać;)

STS bonus dla nowych graczy

Bonus bez depozytu, darmowy zakład, cashback. Jest tego trochę. Warto więc jeszcze raz podsumować bonus powitalny dla nowych graczy w STS. Jakie bonusy dostaniesz u tego legalnego bukmachera? Wszystko sumujemy poniżej:

 • Darmowy zakład – freebet 30 zł bez depozytu
 • Zakład bez ryzyka – 230 zł
 • Bonus od depozytu 100% do 1200 zł
 • Freebet bez depozytu 20 zł na STS betgames
 • 20 zł na sporty wirtualne

Wystarczy na stronie STS podczas rejestracji wpisać kod ZAGRANIE aby cieszyć się z tego pakietu powitalnego. W sumie daje on 1500 zł bonusu. Wszzystko to sprawia, że STS bonus na start to bardzo atrakcyjna oferta na rynku legalnych bukmacherów. Aby w pełni cieszyć się z promocji bukmacherskich należy przejść do systemu płatności.

Jakie są metody płatności w STS?

Wykorzystałeś już swój kod promocyjny STS? Przeszedłeś przez proces rejestracji? Wiesz już wszystko nt. STS freebet, Total Casino, STS cashback, voucher STS oraz o bonusie bez depozytu i wiesz jak obrócić bonus? To teraz pora przejść do pierwszego depozytu. Zasilenie konta depozytowego w STS jest bardzo szybkie i wygodne.

STS wpłaty i wypłaty

Sposobów płatności w STS jest naprawdę dużo i są wśród wszystkie najnowocześniejsze jak np. blik. Jak na pewno zdążyłeś się już domyśleć STS opinie są bardzo dobre, a bardzo duży wybór metod wpłat jest kolejną zaletą. Po dokonaniu pierwszej wpłaty możemy przejść do pełnego wykorzystania możliwości, które daje nam STS kod promocyjny.

Szybki poradnik dotyczący tego, jak wpłacić pieniądze na konto gracza w STS:

 • zaloguj się na swoje konto stronie STS lub poprzez STS mobile
 • kliknij w sekcje „wpłata”
 • wpisz, ile chcesz wpłacić
 • zaznacz metodę wpłaty spośród podanych możliwości. Do wyboru masz te z powyższego screena oraz PayPal, Skrill, Neteller, a także wpłatę w punkcie STS 😉
 • postępuj według instrukcji pośrednika płatności
 • po kilku chwilach pieniądze pojawią się na Twoim koncie STS!

Jak wypłacić środki?

Pierwsze kupony zagrane? Pierwsze wygrane wpłynęły już na konto? To teraz czas wypłacić pieniądze z konta STS i przelać ja na konto bankowe. Jak szybko przeelew zostanie zrealizowany? Tutaj STS ułatwił życie swoim klientom, bo wprowadził funkcję STS Pay, która przypadła do gustu wszystkim graczom. Co to jest STS Pay? To błyskawiczny system wypłat, który sprawia, że twoje pieniądze mogą pojawić się w banku już w czasie 15 minut. Dzięki temu nie musisz czekać w nieskończoność na swoje pieniądze.

Wypłaty u wszystkich bukmacherów odbywają się z wykorzystaniem tradycyjnych przelewów bankowych. Przed dokonaniem zlecenia wypłaty musisz zweryfikować swoje konto tymczasowe. Wtedy będziesz musiał podać swój indywidualny numer rachunku bankowego. Pamiętaj jednak, że trzeba podać konto bankowe, które jest przypisane do twojego imienia i nazwiska. Sama wypłata jest realizowana bardzo szybko i na pewno będziesz zadowolony, gdy na Twoim koncie pojawią się wygrane. Jak widzisz STS kod promocyjny zapewnie wiele benetitów na start, ale nie możemy zapominać o stałych klientach.

Promocje dla stałych graczy w STS

Omówiliśmy już jak w STS użyć kod promocyjny oraz jakie profity on daje. Jednak to wszystko dotyczy oferty dla nowych graczy. Warto wiedzieć, że na tym nie kończy się oferta promocyjna bukmachera. Ten ma wiele propozycji także dla stałych graczy.

Przede wszystkim znajdziemy kilka stałych i regularnych pozycji w STS takich jak zakład bez ryzyka na BETGAMES. Jest też cotygodniowa szansa na 25 złotych za obstawianie esportu. Każda promocja ma swoją charakterystykę. Przykładowo bonus za typowanie sportów elektronicznych to w wielkim skrócie zwrot pewnej części stawki postawionej na mecze CS:GO. Kupony się sumują i z tego tytułu można jednorazowo maksymalnie uzyskać właśnie 25 złotych. Jednak taka możliwość pojawia się każdego tygodnia w poniedziałek. Swoją uwagę przykuwają również promocje STS na sporty witualne, gry karciane, a coraz więszką popularnością cieszy się akcja „zaproś kumpla”.

Promocje tymczasowe

Ponadto, właściwie w każdym tygodniu STS wymyśla nowe promocje, które dają szanse na bonusy. Każdą taką akcję opisujemy – najnowsze informacje ze świata bukmacherki znajdziesz u nas na portalu pod zakładką zakładów bukmacherskich online.

STS zakłady bukmacherskie

STS to czołowy polski bukmacher. Jest sponsorem reprezentacji Polski oraz wielu klubów sportowych. Jest to legalny bukmacher. Posiada zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie zakładów wzajemnych w Internecie i punktach naziemnych. STS oferuje bardzo ciekawy bonus startowy, szeroką ofertę obstawiania wydarzeń sportowych oraz możliwość ich oglądania przez STS TV.

W ofercie bukmachera znajdują się zarówno zakłady live jak i przedmeczowe. Oprócz wydarzeń sportowych można tam obstawiać także esport oraz zakłady na sporty wirtualne. Firma oferuje także zakłady na gry karciane poprzez zakładę STS betgames.

Zakłady bukmacherskie w STS można obstawiać w punktach, na stronie internetowej bukmachera oraz przez aplikację STS mobile. Bonusy bukmacherskie, aplikacja mobilna, szybka rejestracja oraz zakłady na żywo to główne atuty tego bukmachera.

Zgodnie z ustawą hazardową wszyscy bukamcherzy, którzy chcą legalnie funkcjonować na terenie naszego państwa, musze posiadać stosowne i aktualne pozwolonie od Ministra Finansów. Dlatego teaz poinformujemy o wszystkich ważnych danych dotyczących bukmachera STS. Firma Star – Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o.  posiada siedzibę w Katowicach i jest legalnym polskim bukmacherem. STS posiada zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12, a dodatkowe istotne informacje to: KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209. Korzystanie z usług omawianej firmy jest zatem w pełni legalne i dostępne dla dorosłych graczy.

Kody promocyjne legalnych bukmacherów

Jakie są najlepsze kody promocyjne i kody bonusowe polskich bukmacherów? W tym tekście znajdziesz najważniejsze informacje na temat kodu bonusowego STS. Interesuje Cię Fortuna kod promocyjny lub Betclic kod promocyjny? Najlepsze kody promocyjne i informacje o bonusach znajdziesz na Zagranie.com.

✔️Jaki jest kod promocyjny do STS na najwyższy bonus?

Podczas rejestracji do STS, używając kodu promocyjnego ZAGRANIE. Dzięki niemu uzyskasz szereg promocji. Między innymi darmowy zakład o wartości 30 złotych, zakład bez ryzyka do 230 złotych, czy dodatkowe środki od wpłaty do 1200 złotych.

🤔 Gdzie wpisać kod promocyjny STS?

Kod promocyjny ZAGRANIE należy wpisać podczas rejestracji w pierwszym oknie pod e-mailem i numerem telefonu. Do rejestracji przejdziesz ze strony Zagranie.com.

⚡ Jak uzyskać kod promocyjny STS?

Uzyskanie kodu promocyjnego do STS jest bardzo łatwe. Na naszej stronie jest on dostępny dla każdego. Po użyciu kodu ZAGRANIE otrzymasz darmowy zakład bez ryzyka do 230 PLN oraz freebet 30 PLN!

📌 Jak użyć kod promocyjny w STS?

Już w pierwszym kroku rejestracji będziesz miał widoczne pole do wpisania kodu promocyjnego. Tam należy wpisać ZAGRANIE. Aby przejść dalej, musisz wypełnić wszystkie wymagane pola. Pamiętaj, aby zaznaczyć chęć otrzymania bonusu w drugim kroku formularzu rejestracyjnego, aby móc otrzymać pełen pakiet na start w STS.

♻️ W jakiej formie dostanę zwrot za zakład bez ryzyka w STS?

Kwota wraca na konto depozytowe i od razu można ją wypłacić. Warto wiedzieć, że STS zwraca postawioną kwotę minus obowiązkowy, 12% podatek od stawki. Oznacza to, że stawiając przykładowo za 230 złotych, cashback wyniesie 202 zł.

👉 Jaki jest STS kod kuponu?

Kod kuponu u bukmachera STS to zupełnie inna sprawa niz kod bonusowy zwany też kodem promocyjnym. Kod kuponu to numer identyfikujący każdy zakład postawiony u tego bukmachera czy to przez konto gracza czy też w aplikacji mobilnej lub punkcie stacjonarnym. Taki kod pozwala na sprawdzenie wyników danego kuponu. Kod bonusowy natomiast pozwala na odebranie bonusu powitalnego na zakłady bukmacherskie. Zakładając konto gracza konieczne jest podanie odpowiedniego kodu. Na naszej stronie STS kod bonusowy to ZAGRANIE.

😉 Czy STS oferuje kasyno online?

Nie. Jedynym legalnym w Polsce kasynem online jest Total Casino. STS oferuje tylko zakłady bukmacherskie. Kasyna nie oferują także inni legalni bukmacherzy jak LV BET, Betclic czy Betfan.