BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2331 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka + 30 zł darmowe zakłady
+ 14% do wygranych

oferta z naszym kodem promocyjnym: 2961PLN

Kod rejestracyjny
2961PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
zakłady na żywo
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2331 zł
ZAKŁADY BEZ RYZYKA: 600 zł
DARMOWE ZAKŁADY: 30 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

BETFAN kod promocyjny

BETFAN kod promocyjny to „2961PLN”. Należy go wpisać podczas rejestracji w polu kod promocyjny. Po użyciu kodu otrzymasz bonusy o łącznej wartości 2961 złotych. 600 złotych w zakładach bez ryzyka, 2331 złotych w pakiecie Pudziana i 30 złotych we freebetach.

betfan kod promocyjny - rej

W tym tekście opowiemy Ci o ofercie powitalnej, promocjach, a także wielu innych korzyściach z posiadania konta u jednego z najmłodszych, ale również zdaniem graczy najlepszych bukmacherów. Gdzie wpisać BETFAN kod promocyjny i jak go znaleźć? Zapraszamy!

BETFAN Kod Promocyjny 2021 – Pakiet 2961 złotych ✔️
Kod promocyjny Betfan 2961PLN
Bonus od depozytu 2331 złotych
Zakład bez ryzyka 600 złotych
Darmowy zakład 30 złotych

BETFAN – kod promocyjny 2021 do rejestracji

Na początek zaczniemy od najważniejszego, czyli kodu promocyjnego, który zapewni Wam dostęp do specjalnej oferty – o wiele lepszej niż standardowa! Po wpisaniu w BETFAN kodu promocyjnego: 2961PLN zyskujecie: Pakiet Pudziana do 2331 PLN + zakłady bez ryzyka na start o wartości 600 PLN + darmowe zakłady do 30 PLN + możliwość gry z podwyższeniem wygranej o 14% lub 20%!

Miejsce do wpisania kodu promocyjnego w BETFAN pojawi się na drugim ekranie procesu rejestracji. Najpierw musicie wypełnić podstawowe informacje, jak e-mail, hasło czy numer telefonu i potwierdzić zgody, a następnie podać dane osobowe oraz wpisać BETFAN kod promocyjny: 2961PLN

betfan - kod promocyjny i rejestracjaRejestracja w BETFAN z wykorzystaniem kodu promocyjnego: BETFAN, nie powinna Wam zająć więcej niż pięć minut. Bukmacher chwali się na stronie, że cały proces może trwać mniej niż jedna minuta. Oczywiście wymagane jest podanie szczegółowych danych osobowych, jak PESEL czy numer dowodu osobistego oraz weryfikacja tożsamości, żeby wykluczyć nieuczciwych graczy i osoby, które nie ukończyły 18 roku życia.

Gracze mają również do wyboru założenie konta tymczasowego, w którym nie muszą podawać skanów dowodu osobistego oraz numeru rachunku bankowego, jednak pełną rejestrację będą musieli przejść w przyszłości, jeśli zdecydują się na zwiększenie limitów na koncie lub zechcą wypłacić środki.

Betfan bonus – co otrzymasz?

Kod promocyjny Betfan wpisany? W takim razie poznaj dokładne bonusy Betfan. Co oferuje ten bukmacher? Betfan bonus to kwota sięgająca 2961 złotych. Oczywiście tak imponująca suma pieniędzy została rozdzielona na poszczególne bonusy. Oto dokładny podział środków z oferty Betfan bonus na start:

 • Bonus Betfan: od wpłaty 3 x 777 złotych
 • Betfan bonus: 3 x zakład bez ryzyka: 100 PLN, 200 PLN i 300 PLN
 • Betfan bonus: 3x bonus freebet za 10 PLN

Pakiet Pudziana – do 2331 PLN od depozytu!

BETFAN kod promocyjny od ekipy BETFAN to również dostęp do promocji z bonusem od depozytu. Na start nawet do 2331 PLN! Zdecydowanie najwyższa oferta na polskim rynku zakładów wzajemnych. Chcecie dowiedzieć się więcej? Dobrze trafiliście!

Mega Pakiet składa się z trzech depozytów, które łącznie mogą osiągnąć pułap 2331 PLN. Mamy tutaj zasady podobne do promocji z zakładem bez ryzyka. To znaczy, każda z wpłat ma ustawioną poprzeczkę na poziomie 777 PLN. Przy dokonaniu maksymalnej wpłaty 777 PLN gracz otrzyma 77 PLN, które w przypadku zawarcia zakładu będzie mnożone x10.

Minimalna kwota pierwszej wpłaty, aby skorzystać z promocji Pakiet Pudziana wynosi 20 PLN. Od drugiej wpłaty – 40 PLN, trzecia – 100 PLN. Pamiętaj jednak, aby przy rejestracji wpisać kod promocyjny Betfan.

Zasady:

 • Po dokonaniu wpłaty bonus pozostaje nieaktywny.
 • W celu aktywacji „bonusu do gry”, należy dokonać tzw. obrotu depozytem, czyli zawarcia zakładów z salda głównego w wysokości równej kwocie pierwszej wpłaty.
 • Gracze muszą zagrać przynajmniej jeden kupon z kursem minimalnym 2.00.

BETFAN – zakład bez ryzyka z kodem promocyjnym BETFAN

Po wpisaniu kodu promocyjnego w BETFAN, otrzymacie dostęp do zakładu bez ryzyka na start do 100 PLN zwrot na konto bonusowe i dwóch dodatkowych do 200 i 300 PLN za 2 i 3 wpłatę ze zwrotem na konto bonusowe. Bardzo ciekawa opcja do sprawdzenia oferty bukmachera, a także możliwość wygrania bez ryzyka w pierwszym kuponie. Cashbacki na start cieszą się dużą popularnością wśród graczy, dlatego widać, że BETFAN kod promocyjny gwarantuje dostęp do jednej z najlepszych ofert na rynku!

Zasady:

 • Depozyt minimum 20 PLN
 • Co najmniej 2 zdarzenia na kuponie z kursem całkowitym 2.2
 • Pierwszy zakład zagrany przez gracza po wpisaniu kody promocyjnego: BETFAN będzie bez ryzyka.
 • Jeśli kupon zakończy się porażką, gracz otrzyma zwrot stawki na konto bonusowe
 • Na jednego gracza w BETFAN przypada tylko jeden bonus.
 • Przy drugiej wpłacie możesz zagrać bez ryzyka do 200 zł – zwrot na konto bonusowe.
 • Przy trzeciej wpłacie możesz zagrać bez ryzyka do 300 zł – zwrot na konto bonusowe.

Betfan darmowy zakład 30 PLN

W Betfan za zrobienie wszystkich wpłat pozwalających na bonusy od depozytu i zakłady bez ryzyka – otrzymasz również darmowe zakłady. Kod promocyjny Betfan uruchamia darmowy zakład 30 złotych, który jest podzielony na trzy sekcje bukmachera:

 • 10 PLN freebet – na GRY
 • 10 PLN freebet – na e-sport
 • 10 PLN freebet – na sport

Darmowe zakłady, to bonusy po 2 PLN. Otrzymujesz pakiet powitalny 15 darmowych zakładów, czyli razem 30 złotych. Aby skompletować wszystkie bonusy freebet trzeba dokonać aż trzech depozytów po rejestracji konta z kodem promocyjnym.

BETFAN kod promocyjny – gra z podwyższeniem wygranej

Kolejną wartościową opcją dla graczy po wpisaniu kodu promocyjnego w BETFAN jest gra z podwyższeniem wygranej. Od czasu wprowadzenia ustawy hazardowej w kwietniu 2017 roku, jest to bardzo ciekawa opcja dla graczy, którzy mogą wrócić do czasów, gdy zawierali zakłady z przelicznikiem 1.00. Bukmacher nawet nazywa swoją promocję grą bez podatku, co dla wielu graczy jest bardziej wartościowe niż bonusy.

BETFAN, jako jedyny bukmacher proponuje swoim klientom możliwość skorzystania z tej możliwości każdego dnia, o dowolnej porze. Klienci bukmachera mogą otrzymać +14% na kuponie lub nawet +20%. Jak to zrobić?

+14% do wygranych w BETFAN – zasady:

 • Przynajmniej dwie pozycje na kuponie z kursem minimalnym na poziomie 2.00.
 • Kurs pojedynczego zdarzenia na kuponie – 1.25 i wyższy.
 • Promocja nie obejmuje zakładów na sporty wirtualne.
 • Nie dotyczy zakładów systemowych.

Pozostałe promocje Betfan

Bonusy na start w Betfan, to nie jedyne prezenty, jakie czekają na ciebie u bukmachera z kodem promocyjnym.

W stałej promocji Betfan wyróżnić można ranking zatytułowany „Simply The Bet”. To konkurs, w którym za każdy zakład otrzymujesz punkty – nie ma znaczenia, czy obstawiłeś wygrany czy przegrany kupon – punkty i tak zostaną przypisane do twojego konta. Co tydzień Betfan nagradza 50 graczy, którzy zainkasują najwięcej punktów. Zwycięzcy tygodniowego rankingu otrzymują bonusy z puli 30 tysięcy złotych!

Co jeszcze odbierzesz od Betfan? W ofercie „Bet Friends” możesz odebrać wraz z kolegą bonusy po 100 złotych. Jak to zrobić? Jeśli już masz konto w Betfan, to zaproś kumpla do gry. Wyślij ze swojego konta kod kumplowi, który on wykorzysta podczas rejestracji w Betfan. Następnie kolega musi zrobić minimalny depozyt na kwotę 100 PLN. Co dalej? Gdy polecony kolega obróci przynajmniej 300 PLN obstawiając zakłady z kursem minimalnym 1.80, to obydwaj odbierzecie bonusy 100 PLN.

Jak promocje Betfan zakwalifikujemy także ofertę „Matchday BOOST”. Co to jest? To kursy HOT, które są powiększane na najciekawsze zdarzenia ze sportu i e-sportu. Typowanie zakładów z „Matchday BOOST” pozwala osiągnąć najlepsze współczynniki kursowe i wygrywać najwięcej na rynku.

Najważniejsze informacje o BETFAN

Oprócz kodu promocyjnego, który trzeba wpisać przy rejestracji, warto zapoznać się kluczowymi informacjami na temat BETFAN. Operator jest jednym z najmłodszych legalnych bukmacherów na rynku posiada licencję od Ministerstwa Finansów na przyjmowanie i udzielanie zakładów online w naszym kraju. Prezesem zarządu jest znany w branży bukmacherskiej Piotr Sienkiewicz.

BETFAN ma w swojej ofercie wiele ciekawych zakładów, między innymi z kategorii rozrywka, gdzie można obstawiać zdarzenia z kategorii:

 • Media
 • Polityka
 • Show-biznes
 • Ekonomia
 • Wokół sportu
 • Pogoda

betfan - kod promocyjny

Z pewnością jest to coś oryginalnego, ponieważ pod kątem doboru takich zdarzeń BETFAN nie ma sobie równych na rynku. Niektóre zakłady mogą naprawdę mocno zaskoczyć, zresztą – sprawdzajcie sami, ciągle oferta się zmienia. Możemy Was zapewnić, będziecie zaskoczeni! 🙂

BETFAN – oferta z kodem promocyjnym

Oprócz wspomnianej wcześniej rozrywki, BETFAN spełnia wszystkie warunki w kontekście szerokiej oferty. Bukmacher posiada zakłady sportowe z najważniejszych piłkarskich lig na świecie. Fani piłki nożnej poszukują przede wszystkim ciekawych zakładów dodatkowych i trzeba przyznać, że na tej płaszczyźnie BETFAN znajduje się w czołówce!

Zakłady specjalne związane z futbolem robią wrażenie. Klienci tego bukmachera znajdą w ofercie między innymi zyskujące uznanie podpórki powiązane z underem/overem.

betfan kod promocyjny - oferta

Oprócz tego wiele ciekawych możliwości, zaczynając od siatkówki plażowej, a kończąc na solidnej liczbie propozycji z jednego z najszybciej rozwijających się sektorów – esportu.

Jeśli jesteście fanami obstawiania zdarzeń z kategorii świata gier wirtualnych, to wykorzystanie kodu promocyjnego w BETFAN będzie dobrym wyborem.

betfan - kod promocyjnyKlienci tego bukmachera nie mają okazji do narzekania na ofertę, ponieważ trzeba przyznać, że w większości przypadków ciężko znaleźć większą liczbę propozycji u konkurencji.

Więcej opinii na temat BETFAN.

BETFAN – aplikacja mobilna i promocje

Obstawianie z każdego miejsca za pośrednictwem telefonu to spora wygoda dla graczy. Betfan aplikacja mobilna posiada taką funkcję, ponieważ działa w systemach iOS oraz Android. W aplikacji Betfan typujesz co chcesz i kiedy chcesz – zakłady przedmeczowe oraz „na żywo”. W aplikcji zrobisz wpłatę i wypłatę środków z konta. Obstawisz także zakłady na rozrywkę i sporty wirtualne. W aplikacji Betfan działają także dodatkowe funkcje jak „My bet”, która pozwala ci zaproponować typ bukmacherowi.

Oprócz specjalnych opcji, które otrzymujecie z kodem promocyjnym: BETFAN macie również dostęp do oferty Radar 365. Na jej warunkach codziennie, przez cały rok u bukmachera BETFAN pojawi się inna promocja. Z pewnością ciekawa możliwość, aby angażować klientów.

betfan kod promocyjny - radar 365

BETFAN ma również w swojej ofercie możliwość przedwczesnego zakończenia kuponu, popularnie znanego jako „Cashout”. Dzięki temu gracze mają większą kontrolę nad zawartymi zakładami. Gdy coś nie idzie po ich myśli, mogą przerwać zakład i w zależności od przebiegu wydarzeń – wypłacić gotówkę. Cashout jest dostępny o każdej porze dnia!

betfan - kod promocyjny

Załóż konto w BETFAN – kod promocyjny: 2961PLN

Zyskaj dostęp do promocji MEGA PAKIET, zakładu bez ryzyka i podwyższenia wygranej!

BETFAN – legalny bukmacher

Rynek bukmacherski w Polsce ulega ciągłym zmianom. Stale powiększa się liczba legalnych operatorów, którzy uzyskali licencję od Ministerstwa Finansów. W naszym kraju zgodnie z prawem można obstawiać tylko u podmiotów, które posiadają miano legalnego bukmachera. W przypadku korzystania z usług nielegalnych firm trzeba liczyć się z konsekwencjami prawnymi.

Legalni operatorzy w Polsce, w tym BETFAN, odprowadzają podatki na rzecz skarbu państwa, a także wspierają polski sport. Zakłady bukmacherskie w naszym kraju są dostępne dla osób, które ukończyły 18 lat.

Nr licencji BETFAN-a wydanej 29 października 2018 r. przez Ministerstwo Finansów to: PS4.6831.3.2018. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie, a dodatkowe istotne dane to: KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041.

Betfan to operator zakładów wzajemnych, który w Polsce stosunkowo jest od niedawna. Zakłady bukmacherskie Betfan otrzymały licencje w 2018 roku, ale na rynku pojawiły się w 2019 roku. Firma swoimi dynamicznymi ruchami m.in. zatrudnieniem do promocji Mariusza Pudzianowskiego szybko zaznaczyła swoją obecność wśród typerów. Teraz Betfan zajmuje wysokie miejsce w rankingu bukmacherów i cieszy się naprawdę dobrymi opiniami.

Kody promocyjne u pozostałych bukmacherów

Betfan kod promocyjny to nie jedyna oferta dla użytkowników Zagranie. W naszym serwisie znajdziesz więcej promocji bukmacherskich – w tym specjalnych kodów rejestracyjny:

 • STS kod promocyjny: ZAGRANIE
 • Fortuna kod promocyjny: 2230PLN
 • Betclic kod promocyjny: 550PLN
 • Totolotek kod promocyjny: 574PLN
 • PZBUK kod bonusowy: 400PLN
 • forBET kod promocyjny: 2480PLN
 • eWinner kod promocyjny: 655PLN
 • LVBET kod promocyjny: 3423PLN
✅ Jaki jest kod promocyjny w BETFAN na najwyższy bonus?

2961PLN

🎁 Co składa się na bonus powitalny w BETFANie?

Bonus od depozytu do 2331 złotych (do 777 złotych za każdą z trzech wpłat) oraz zakłady bez ryzyka do 600 złotych

🔝 Dlaczego zakład bez ryzyka BETFAN ma najprzyjaźniejsze warunki dla gracza?

– Zwrot potencjalnej przegranej za pierwszy kupon do 100 zł na konto bonusowe. – Minimalny kurs kuponu na zakład bez ryzyka wynosi zaledwie 1,14

🔄 Jaki jest obrót bonusu od depozytu w BETFAN?

Aby aktywować konto bonusowe trzeba dokonać jednokrotnego obrotu depozytu po kursie min. 2,00. Następnie dodatkowe środki podlegają pięciokrotnemu obrotowi kuponami z co najmniej dwoma zdarzeniami po kursie min. 1,45. Przy przenoszeniu środków z konta bonusowego na depozytowe BETFAN mnoży kwotę razy 10.