BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka + 60 zł freebet

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł FREEBET: 60 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Jaki jest BETFAN kod promocyjny?

Poprawny BETFAN kod promocyjny to ZAGRANIE. Należy go wpisać podczas rejestracji na stronie bukmachera. Po użyciu tego specjalnego hasła otrzymasz bonusy o łącznej wartości aż 1660 złotych! Pierwsze 600 zł wykorzystasz na zakład bez ryzyka, 1000 zł zostanie Ci przyznane w ramach bonusu od drugiego depozytu, a na deser dostaniesz 60 zł na darmowy zakład jeśli poprawnie wpiszesz BETFAN kod promocyjny. To jedyna tak kompleksowa i przystępna oferta na rynku!

BETFAN Kod Promocyjny 2022 – Pakiet 1660 zł ✔️ 
Kod promocyjny BETFANZAGRANIE
Bonus od 2. depozytu1000 zł
Zakład bez ryzyka600 zł
Freebet (darmowy zakład)60 zł
Specjalna promocjaMatchday Boost
Ostatnia aktualizacja19.09.2022 r.

Masz chwilę? W tym artykule poznasz szczegóły:

 • jak przejść proces krok po kroku i założyć konto i gdzie wpisać kod promocyjny BETFAN (dokładna instrukcja wraz z wizualizacjami)
 • na temat oferty powitalnej (pakiet darmowych bonusów po zarejestrowaniu konta)
 • dowiesz się, jak obrócić bonus BETFAN i wypłacić pieniądze

Nie masz czasu? Kluczowe informacje i droga na skróty:

 • zdecydowany, aby wykorzystać BETFAN kod promocyjny? W takim razie ›› Wejdź na stronę i PRZEJDŹ do szybkiej rejestracji (ok. 2 minuty)
 • po założeniu konta odbierasz:
  • 600 pln na zakład bez ryzyka (cashback)
  • 1000 pln bonusu od drugiego depozytu
  • 60 pln na darmowy zakład (freebet)

Kod promocyjny BETFAN | Wrzesień 2022

Na początek zaczniemy od najważniejszego, czyli co daje BETFAN kod promocyjny, który zapewni Ci dostęp do specjalnej oferty – o wiele lepszej niż standardowa!

Kod promocyjny do tego bukmachera: ZAGRANIE

Co ciekawe, BETFAN kod promocyjny daje wybór w zależności od depozytu:

>> OPCJA 1: Wpłacasz 50 zł, otrzymujesz: cashback do 600 pln, bonus BETFAN od drugiego depozytu 1000 zł, darmowy zakład 60 zł.

>> OPCJA 2: Wpłacasz 30 zł, otrzymujesz: bonus BETFAN od drugiego depozytu 1000 zł, darmowy zakład 60 zł.


W sumie: aż 1660 zł w bonusach powitalnych dla nowych klientów!

Więcej o zasadach odbioru i wykorzystania bonusów BETFAN dla graczy przeczytasz w dalszej części tekstu.

W tym miejscu sprawdź najciekawsze zakłady i kursy z oferty BETFAN:

DataZdarzenieKursyBukmacher
24.09Armenia vs Ukraina6.80-4.15-1.51BETFAN
24.09Słowenia vs Norwegia3.90-3.55-1.96BETFAN
24.09Irlandia Północna vs Kosowo2.22-3.20-3.25BETFAN
24.09Czechy vs Portugalia4.55-3.65-1.80BETFAN
Ostatnia aktualizacja: 23.09.2022

Gdzie wpisać kod promocyjny BETFAN?

Kod promocyjny BETFAN należy wpisać w formularzu rejestracyjnym na stronie bukmachera BETFAN. Przejdziesz do niego poprzez kliknięcie w przycisk lub baner w tym artykule.

Przypomnijmy, że zakłady bukmacherskie w Polsce, a więc i kody promocyjne, przeznaczone są wyłącznie dla osób pełnoletnich. W związku z tym przed rozpoczęciem gry konieczna jest rejestracja u operatora, aby potwierdzić swój wiek.

Za chwilę przeprowadzimy dla Ciebie pokazową rejestrację, żebyś miał pewność, w którym miejscu wpisać kod promocyjny BETFAN, aby poprawnie zadziałał i przyniósł Ci szereg bonusów.

Szybka rejestracja z kodem promocyjnym BETFAN

Rejestracja w BETFAN z wykorzystaniem kodu promocyjnego: ZAGRANIE, nie powinna Ci zająć więcej niż pięć minut, a na pewno nie 15 minut. Bukmacher chwali się na stronie, że cały proces może trwać nawet mniej niż jedna minuta, ale lepiej wypełniać formularz trochę wolniej i bardziej uważnie, a my tłumaczymy krok po kroku. BETFAN posiada szybką rejestrację, co jest ogromnym plusem tego bukmachera.

Etap 1

Pierwszy etap formularza rejestracyjnego u bukmachera BETFAN

Pierwszy etap rejestracji polega na wypełnieniu formularza swoimi danymi kontaktowymi (e-mail, numer telefonu) oraz ustaleniu hasła do logowania. Ważne, żeby dane były prawdziwe i bukmacher mógł łatwo się z Tobą skontaktować. Hasło natomiast ustaw silne, ale nie za bardzo skomplikowane, żebyś nie miał trudności w zapamiętaniu go. Bez hasła nie zalogujesz się do konta!

Nie zapomnij o zaznaczeniu pola, które dotyczy chęci odebrania bonusu powitalnego BETFAN.

Kolejna sprawa na tym ekranie – wyrażenie zgód. Jedna dotyczy przetwarzania danych osobowych, nastomiast druga to zgoda marketingowa. I tutaj pojawia się mały haczyk. Jeśli zaznaczysz, że chcesz dostać pakiet bonusów na start, musisz również odhaczyć zgody marketingowe. Normalnie nie ma takiej konieczności, ale w tym przypadku operator stosuje strategię “coś za coś”.

Na koniec należy oświadczyć, że jest się osobą pełnoletnią. BETFAN posiada obowiązek potwierdzenia tej informacji ze względu na przepisy w naszym kraju.

Etap 2

Miejsce, gdzie będziesz mógł wpisać BETFAN kod promocyjny pojawi się na drugim ekranie procesu rejestracji. Wielkość liter nie ma znaczenia, ważne, aby hasło się zgadzało z tym, co widzisz na załączonym obrazku.

Oprócz podstawowych danych, takich jak imię, nazwisko i numer PESEL, należy jeszcze podać kod SMS w odpowiednie pole. Tę czterocyfrową sekwencję znaków otrzymasz w wiadomości przesłanej na numer telefonu, który podałeś w pierwszym etapie rejestracji.

Na koniec należy poświadczyć prawdziwość podanych danych oraz zaakceptować regulamin.

To wszystko powinno zająć od 2 do 5 minut. Możesz otworzyć konto i pomyśleć o pierwszym depozycie. Wpłatę możesz zrobić przez całą dobę i odebrać BETFAN bonusy na start.

BETkonto tymczasowe a konto pełne

Przejście szybkiej rejestracji w BETFAN skutkuje założeniem konta tymczasowego. Innym typem, o którym mogłeś usłyszeć, jest konto stałe. W obu przypadkach możez wykorzystać BETFAN kod promocyjny: ZAGRANIE. Jaka jest różnica?

Konto tymczasowe zakłada każdy, który uzupełni poprawnie formularz rejestracyjny i poda w nim swoje podstawowe dane, m.in. imię, nazwisko, numer telefonu czy PESEL. Właściciel takiego profilu może korzystać z większości usług, jednak należy liczyć się z pewnymi ograniczeniami. Wynika to z konieczności ochrony osób niepełnoletnich przed udziałem w grach hazardowych. Bukmacher mimo że posiada pewne informacje na Twój temat, to wciąż nie wie, czy deklaracje pokrywają się z rzeczywistością i czy na pewno masz ukończone 18 lat.

Należy to potwierdzić.

W takim razie po co szybka rejestracja, skoro nie daje pełni możliwości?

To rozwiązanie, które bukmacher proponuje w odpowiedzi na potrzeby graczy. Przejście pełnej rejestracji zajęłoby więcej czasu ze względu na konieczność skanowania dowodu niż tylko wpisanie podstawowych danych. Bukmacher BETFAN wie, że czas to pieniądz i może być tak, że klientowi będzie zależało na obstawieniu meczu, który nie poczeka grzecznie na weryfikację konta. Właśnie dlatego pozwala odłożyć tę formalność w czasie i cieszyć się zakładami praktycznie od ręki.

Akcja na koncieBETkonto tymczasoweBETkonto pełne
logowanie do kontatak ✔️tak ✔️
dokonywanie wpłattak ✔️tak ✔️
obstawianie zakładówtak – limit maksymalnej stawki ⚠️tak ✔️
korzystanie z bonusówtak ✔️tak ✔️
dokonywanie wypłatnie ❌tak ✔️

Jak zmienić konto tymczasowe na konto stałe?

Jeśli chcesz otrzymać dostęp do obstawiania bez limitów, uzupełnij swoje dane w profilu.

 1. Zaloguj się do swojego BETkonta.
 2. Kliknij w zakładkę “Mój profil”.
 3. Wybierz opcję “Zweryfikuj”. Wgraj zdjęcia swojego aktualnego dokumentu tożsamości. Zadbaj o dobrą jakość, żeby nie utrudniać procesu weryfikacji!
 4. Poczekaj na weryfikację – zwykle trwa to kilkanaście minut, a maksymalnie może zająć 48 godzin.

Do potwierdzenia tożsamości posłuży Ci dowód osobisty, paszport lub karta pobytu. Zdjęcia obu stron należy wgrać do systemu. Ponadto wymagane jest wpisanie numeru rachunku bankowego, na który chcesz otrzymywać wypłaty od BETFAN. Po dopełnieniu tych formalności bukmacher sprawdzi poprawność danych, upewni się, że jesteś pełnoletni i możesz grać u niego bez obaw. Następnie przekształci Twoje konto tymczasowe w konto stałe.

BETFAN kod na start – co gwarantuje?

BETFAN kod promocyjny na start wpisany? W takim razie poznaj bliżej bonusy bukmacherskie, które zaraz otrzymasz. W BETFAN bonusy sięgają 1660 zł. Oczywiście tak imponująca suma pieniędzy została rozdzielona na poszczególne bonusy.

Oto dokładny podział środków:

 • Zakład bez ryzyka do 600 zł
 • Bonus od drugiej wpłaty do 1000 zł
 • Darmowy zakład równy 60 zł
Baner promujący zakład bez ryzyka w BETFAN.
Załóż konto w BETFAN z kodem promocyjnym: ZAGRANIE i odbierz zakład bez ryzyka do 600 pln. Obrót 1x ewentualnym zwrotem – z kurs min 3.80.

BETFAN kod promocyjny: ZAGRANIE gwarantuje Ci na start dostęp do oferty powitalnej, która jest złożona z trzech bonusów na start. BETFAN bonus tym samym jest jednym z najlepszych na polskim rynku!

Wymienione wyżej opcje sięgają rzędu kilkuset, a nawet kilku tysięcy dodatkowych złotych na grę, w przeciwieństwie do darmowego zakładu.

Jak wynika z badań przeprowadzonych przez Weronikę Chmielińską (Wojtaś), absolwentkę Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, osoby biorące udział w zakładach stawiają zwykle kilkadziesiąt (26% badanych) lub kilkaset złotych (64% respondentów). Rzadko kiedy odważą się na zainwestowanie kwoty przekraczającej tysiąc złotych. I tutaj z pomocą przychodzą zakład bez ryzyka, a szczególnie od depozytu. Po ich wykorzystaniu typer dysponuje pokaźną kwotą, której sam by nie wziął z prywatnego portfela!

Więcej na temat badań społeczności graczy dowiesz się z naszego tekstu poświęconego bonusom bukmacherskim.

1. BETFAN kod promocyjny na zakład bez ryzyka do 600 zł

Jak już wpiszesz kod promocyjny w zakładach bukmacherskich BETFAN, otrzymasz najpierw dostęp do zakładu bez ryzyka na start do 600 zł. Będzie on obowiązywał po pierwszym zasileniu konta. Ewentualny zwrot należy obrócić jeden raz, ponieważ trafi na konto bonusowe, aby wypłacić pieniądze musisz spełnić warunki kursowe, jakie ma ten pakiet powitalny. Naszym zdaniem jest to bardzo ciekawa opcja do sprawdzenia zakładów bukmacherskich BETFAN na polskim rynku – wygrasz albo nic nie stracisz.

BETFAN zakład bez ryzyka (cashback) – to akcja dostępna po wpisaniu podczas rejestracji z użyciem naszego BETFAN kodu promocyjnego dla nowych graczy. Przy takiej rejestracji pierwszy Twój zakład jest całkowicie bezpieczny, ale pamiętaj, że aby wypłacić pieniądze będziesz musiał obrócić bonusem, ponieważ środki z przegranego zakładu trafią na konto bonusowe. To powiedzmy – taki treningowy zakład, na którym możesz się wzbogacić, ale jak źle wytypujesz, bukmacher odda Ci stawkę.

Cashbacki na start cieszą się dużą popularnością wśród graczy, a legalni bukmacherzy coraz częściej z nich korzystają. dlatego widać, że nasz kod promocyjny do BETFAN gwarantuje dostęp do jednej z najlepszych ofert na polskim rynku dla nowych graczy.

Zasady skorzystania z bonusu cashback:

 • Zarejestruj się w serwisie BETFAN. Jeśli jeszcze nie masz konta, przejdź do rejestracji konta bez dowodu. Pamiętaj, aby wykorzystać BETFAN kod promocyjny: ZAGRANIE
 • Zasil swoje konto u bukmachera. Aby skorzystać z promocji, należy wpłacić min. 50 zł, natomiast chcąc wyciągnąć z niej jak najwięcej – złóż depozyt równy 600 zł. Nie ma różnicy, czy zrobisz to przez aplikację mobilną czy na komputerze.
 • Postaw swój pierwszy zakład z wykorzystaniem przelanej kwoty. Jeśli trafisz – kasa jest Twoja i możesz dalej grać. Jeśli pierwsza próba nie zakończy się sukcesem, to bukmacher zwróci Ci postawione środki!
 • O tym, jak będzie wyglądał kupon, decydujesz Ty. Może być to kupon SOLO lub AKO – gracz ma dowolność, operator nie określa liczby zdarzeń czy minimalne kursy bukmacherskie (wszystkie zakłady bukmacherskie BETFAN z wyłączeniem typów na gry karciane oraz zakładów z sekcji Matchday Boost).
 • BETFAN zwraca 100% stawki, co jest niewątpliwą zaletą tej oferty. Niektórzy legalni bukmacherzy pomniejszają zwrot stawki o podatek w wysokości 12%.
 • Zwrot stawki trafia na konto bonusowe. Aby móc wypłacić do banku te pieniądze, należy zrobić obrót jeden raz.
 • Bukmacher wymaga tylko 1-krotnego obrotu bonusem (zagranie kuponami za równowartość zwróconej w formie bonusu stawki). Pamiętaj, że na kuponie muszą znaleźć się przynajmniej 3 zdarzenia, a kurs całkowity nie może być niższy od 3.80.
 • Maksymalnie z salda bonusowego na saldo główne można przenieść 5000 zł. To sytuacja, w której za zwróconą stawkę (bonus) zagrasz po wysokim kursie i wygrasz znacznie więcej niż postawiłeś.
 • Gracz ma 7 dni, aby obrócić bonus powitalny BETFAN
Bonus na startMin. wpłata = stawkaWarunki obrotoweCzas na obrót
Zakład bez ryzyka do 600 zł50 zł (dot. 1. depozytu)1x, min. 3 zdarzenia, min. kurs całk. 3.807 dni

‼️ Ważne: Bonus bez ryzyka na start przysługuje wyłącznie tym graczom, którzy wpłacą pierwszy depozyt w kwocie 50 zł lub wyższej.

2. Kod promocyjny BETFAN na bonus od depozytu do 1000 pln (Pakiet Pudziana)

Nasz kod procmoyjny BETFAN daje również dostęp do bonusu od depozytu, który może osiągnąć kwotę nawet 1000 pln.

bonus od depozytu – nazywany też bonusem od wpłaty. Zasada jest taka, że gracz zasila swoje konto określoną kwotą, a w zamian za to operator daje mu dodatkowe pieniądze na zakłady wzajemne. Zdecydowanie najczęściej spotkasz się z bonusem 100%, co oznacza, że dostaniesz w prezencie drugie tyle, ile wpłaciłeś. Taki też jest pakiet powitalny u tego bukmachera.

Pakiet Pudziana, tak też nazywana jest ta akcja promocyjna, może przynieść całkiem sporo darmowej kasy na grę, jednak są pewne warunki, które trzeba spełnić, aby otrzymać ten bonus powitalny BETFAN.

Zasady skorzystania z bonusu od depozytu:

 • W BETFAN bonus od drugiej wpłaty można otrzymać po drugim zasileniu konta.
 • Minimalna kwota aktywująca bonus: 100 zł.
 • Klient otrzymuje podwojenie drugiego depozytu w formie bonusu (np. wpłata 100 zł skutkuje bonusem 100 zł, co w sumie daje 200 zł na grę).
 • Na doliczone, bonusowe środki zostaje nałożona blokada do czasu zagrania za równowartość depozytu. Na jednym lub kilku kuponach, z przynajmniej 3 zdarzeniami oraz kursem kuponu na poziomie minimum 2.50.
 • Na odblokowanie bonusu do gry poprzez obrót depozytem bukmacher daje 14 dni.
 • Od tego momentu gracz może przystąpić do obrotu środkami z salda bonusowego w celu przeniesienia ich na saldo główne, a następnie wypłaty.
 • Warunki obrotowe bonusu od depozytu zakładają zagranie za 3-krotność otrzymanej kwoty, na kuponach z min. 3 typami. Kurs kuponu musi wynieść przynajmniej 2.50.
 • Na obrót bonusem jest 14 dni. Uwaga: nie od chwili odblokowania, ale od momentu przyznania!
Bonus na startMin. wpłataWarunki obrotoweCzas na obrót
Bonus od drugiej wpłaty do 1000 zł100 złOdblokowanie bonusu: 1x obrót depozytem, min. 3 zdarzenia, minimalny kurs całk. 2.50

Obrót 3x bonusem, min. 3 zdarzenia, minimalny kurs całk. 2.50
14 dni na odblokowanie i obrót bonusem

3. BETFAN bonus powitalny – dodatkowy freebet 60 zł (Oferta Don Kasjo)

Kod promocyjny do BETFAN do tej pory dawał 1600 zł, a teraz we współpracy z bukmacherem dorzucamy kolejne 60 zł – tym razem w postaci freebetu. Niezależnie od tego, który pakiet startowy wybierzesz, freebet zostanie Ci przyznany, jeśli spełnisz warunek pierwszej wpłaty i założysz konto z naszym kodem promocyjnym BETFAN.

freebet – wymienna nazwa to bonus bez depozytu. Jak można się domyślać, to zakład finansowany przez bukmachera w określonej kwocie. Gracz nie musi inwestować własnych pieniędzy, aby zagrać, natomiast jeśli wygra, mimo że nie grał za swoje, zgarnia pomnożone pieniądze.

‼️ Należy pamiętać, że od wysokości pierwszej wpłaty uzależniony jest dostęp do kolejnych benefitów dla nowych graczy. Jeśli wpłacisz:

mniej niż 30 zł – nie otrzymasz zakładu bez ryzyka i darmowego zakładu.

od 30 zł do 49 zł – otrzymasz darmowy zakład o wartości 60 zł.

50 zł lub więcej – otrzymasz darmowy zakład o wartości 60 zł oraz zakład bez ryzyka do 600 zł.

Zasady skorzystania z bonusu freebet:

 • Freebet BETFAN to nie klasyczny bonus bez depozytu. Zostaje automatycznie dodany do konta gracza po dokonaniu pierwszego depozytu w odpowiedniej kwocie.
 • Wykorzystać go można w dowolnej chwili poprzez zaznaczenie niebieskiego pola “Darmowy Zakład”. Widoczne jest w panelu tworzenia kuponu.
 • Na wykorzystanie tego bonusu powitalnego jest 7 dni.
 • Freebet podlega 1-krotnemu obrotowi na dowolnym kuponie. W tym przypadku freebet można wykorzystać na gry karciane lub sporty wirtualne.
 • Pieniądze można od razu wypłacić na rachunek bankowy. Nie podlegają dodatkowym wymaganiom obrotowym.
 • Wygrana jest pomniejszona o kwotę stawki (bonus).
 • Maksymalna wygrana z darmowego zakładu wynosi 2000 zł.
Bonus na startMin. wpłataWarunki obrotoweCzas na obrót
Freebet 60 zł30 zł1x, dowolny kupon7 dni

BETFAN bonus powitalny na start : więcej informacji << kliknij, aby dowiedzieć się:

– jakie dokładnie warunki trzeba spełnić, aby odebrać bonus?
– co zrobić, żeby otrzymać od bukmachera BETFAN maksymalne kwoty
– jakich błędów nie popełniać
– Pamiętaj, że BETFAN bonus bez depozytu na dodatkowe środku możesz zgarnąć na naszej grupie na Facebooku.


Najlepsze kody promocyjne

Bukmacher BETFAN posiada aż 3 bonusy bukmacherskie i wszystko to, co proponuje, jest godne uwagi. Możemy to powiedzieć z czystym sumieniem. W końcu nie bez powodu znalazł się na podium w rankingu bukmacherów.

Nieważne jednak, którego bukmachera uważasz za swojego ulubionego, to naszym zdaniem warto pamiętać o innych opcjach. Jeśli masz operatora, do którego wracasz, to z pewnością wykorzystałeś u niego już wszystkiego bonusy powitalne i promocje.

Wtedy jest moment, żeby zrobić kolejny krok i założyć konto u następnego operatora. Warto dodać, że mamy u bukmacherów różne limity, ale na pewno nie dotyczą one liczby bukmacherów, u których można mieć konta po rejestracji z naszym kodem promocyjnym!

Jeśli zainteresował Cię BETFAN, to na pewno zainteresują Cię też poniższe pozycje. Kilku innych bukmacherów idealnie uzupełnia luki w jego ofercie. Przykład? Znajdziesz u nich chociażby bonus, którego nie ma w tej chwili w ofercie BETFAN i łatwiej wybierzesz lepsze kursy bukmacherskie na dany mecz.

Nasza rada: otwórz konto u polskich bukmacherów i wyciągnij z oferty rynkowej 100%.

Szczególnie będzie to możliwe, gdy zarejestrujesz się z naszym kodem promocyjnym. Po co się ograniczać, skoro to nic nie kosztuje? No może kilka minut więcej na rejestrację!

BukmacherKod promocyjny
STSZobacz STS kod promocyjny ››
TOTALbetZobacz TOTALbet kod promocyjny ››
SuperbetZobacz Superbet kod promocyjny ››
PZBukZobacz PZBuk kod promocyjny ››

BETFAN – dlaczego warto?

BETFAN to jeden z najlepiej rozwijających się polskich bukmacherów na polskim rynku. Operator ma w swojej ofercie wiele atutów, które przykuwają uwagę graczy, a my przygotowaliśmy dla Ciebie najwyższy kod promocyjny do BETFAN, czyli: ZAGRANIE. Jakie jeszcze atuty mają zakłady bukmacherskie BETFAN?

 • Podwyższone kursy bukmacherskie (matchday boost)
 • Najwyższy kod promocyjny do BETFAN na 1660 zł: ZAGRANIE
 • Bet builder, czyli narzędzie, które pozwala Ci zbudować jeden kupon z kilkoma zdarzeniami w obrębie jednego spotkania.
 • Sporty wirtualne
 • BETFAN aplikacja również stoi na wysokim poziomie w porównaniu z konkurencją z branży zakładów wzajemnych. Bukmacher chwali się swoją aplikacją mobilną, jako jedną z najlepszych w branży.
 • Łatwe zasady obrotu bonusem.
 • Okazjonalne bonusy bez depozytu dla członków naszej grupy typerskiej na Facebooku.
 • Dodatkowo, z pierwszej ręki wiemy, że na Mistrzostwa Świata zakłady bukmacherskie BETFAN planują przeprowadzić specjalne promocje dla graczy.
 • Gry karciane, czyli możliwość obstawiania zakładów wzajemnych w Pokerze.
 • 1. Liga Polska, Ekstraklasa i dostępne typy kursy na każdy weekend z oferty zakładów wzajemnych!
 • Najważniejsze – BETFAN należy do grona legalny bukmacherów i posiada zezwolenie Ministerstwa Finansów na przyjmowanie i udzielanie zakładów bukmacherskich.

BETFAN – legalny bukmacher

Oprócz poznania kodu promocyjnego, który trzeba wpisać przy rejestracji, warto zapoznać się z kluczowymi informacjami na temat BETFAN.

Operator jest jednym z najmłodszych legalnych bukmacherów na rynku, posiada zezwolenie Ministerstwa Finansów na udzielanie na terytorium Polski zakładów wzajemnych. Prezesem zarządu jest znany w branży bukmacherskiej Piotr Sienkiewicz.

Rynek bukmacherski w Polsce ulega ciągłym zmianom. Stale powiększa się liczba legalnych bukmacherów, którzy uzyskali stosowne zezwolenie Ministerstwa Finansów. W naszym kraju zgodnie z prawem można obstawiać tylko u podmiotów, które znajdują się w gronie legalnych bukmacherów. W przypadku korzystania z usług nielegalnych firm trzeba liczyć się z konsekwencjami prawnymi. Takie firmy nie mają zezwolenia Ministerstwa Finansów na udzielanie zakładów na terenie naszego kraju.

Legalni bukmacherzy w Polsce, w tym BETFAN, odprowadzają podatki na rzecz Skarbu Państwa, a także wspierają polski sport. Pamiętaj, że to rozrywka dla osób, które ukończyły 18 lat.

Nr licencji BETFAN wydanej 29 października 2018 r. przez Ministerstwo Finansów to: PS4.6831.3.2018. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie, a dodatkowe istotne dane to:

KRS: 0000727637

NIP: 5252747132

REGON: 369967041

Firma swoimi dynamicznymi ruchami, m.in. zatrudnieniem do promocji Mariusza Pudzianowskiego, szybko zaznaczyła swoją obecność na polskim rynku. Teraz BETFAN zasila ranking bukmacherów, zajmuje wysokie miejsce i cieszy się naprawdę dobrymi opiniami.

Więcej opinii na temat BETFAN.

FAQ

Jaki jest kod promocyjny w BETFAN na najwyższy bonus?

Najlepszy kod promocyjny do BETFAN to: ZAGRANIE

Czy BETFAN oferuje szybką rejestrację bez dowodu?

Tak, w BETFAN założysz konto bez dowodu osobistego. Dopiero przed dokonaniem pierwszej wypłaty będzie trzeba dopełnić formalności i przesłać skany/zdjęcia dokumentu tożsamości.

Czy wielkość liter w kodzie promocyjnym ma znaczenie?

W BETFAN nie ma to znaczenia. Ważne, aby hasło się zgadzało.

Co składa się na bonus powitalny BETFAN?

Zakład bez ryzyka do 600 zł (opcjonalnie, ponieważ możesz też wybrać Ofertę Don Kasjo bez cashbacku), bonus od drugiego depozytu do 1000 zł oraz freebet 60 zł (nowość w ofercie, przyznawany za wpłatę min. 30 zł, a więc nie jest to klasyczny bonus bez depozytu).

Dlaczego inni polecają BETFAN?

BETFAN oferuje bonusy bukmacherskie, które łącznie dają wysoką kwotę dodatkowych środków. Większość graczy ostrożnie gra prywatnymi pieniędzmi, a dzięki BETFAN można zagrać za więcej niż zwykle.

Zaloguj się aby dodawać komentarze