BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka

oferta z naszym kodem promocyjnym: 1600PLN

Kod rejestracyjny
1600PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

BETFAN kod promocyjny

BETFAN kod promocyjny to “1600PLN”. Należy go wpisać podczas rejestracji w polu kod promocyjny. Po użyciu kodu otrzymasz bonusy w BETFAN o łącznej wartości 1600 złotych. 600 złotych w zakładach bez ryzyka, 1000 złotych w ramach bonusu od drugiego depozytu.

W tym tekście opowiemy Ci o ofercie powitalnej, promocjach, tym jak obrócić bonusem w BETFAN, a także wielu innych korzyściach z posiadania konta u jednego z najmłodszych, ale również zdaniem graczy najlepszych bukmacherów. Gdzie wpisać BETFAN kod promocyjny i jak go znaleźć? Zapraszamy!

BETFAN Kod Promocyjny 2021 – Pakiet 1600 złotych ✔️
Kod promocyjny Betfan 1600PLN
Bonus od depozytu 1000 złotych
Zakład bez ryzyka 600 złotych
Ostatnia aktualizacjal 12.04.2021

 

BETFAN – kod promocyjny 2021 do rejestracji

Na początek zaczniemy od najważniejszego, czyli kodu promocyjnego, który zapewni Wam dostęp do specjalnej oferty – o wiele lepszej niż standardowa! Po wpisaniu w BETFAN kodu promocyjnego: 1600PLN zyskujecie: Bonus od drugiego depozytu do 100 PLN + zakład bez ryzyka na start o wartości 600 PLN!

Miejsce do wpisania kodu promocyjnego w BETFAN pojawi się na drugim ekranie procesu rejestracji. Najpierw musicie wypełnić podstawowe informacje, jak e-mail, hasło czy numer telefonu i potwierdzić zgody, a następnie podać dane osobowe oraz wpisać BETFAN kod promocyjny: 1600PLN

betfan - kod promocyjny i rejestracja

Rejestracja w BETFAN z wykorzystaniem kodu promocyjnego: 1600PLN, nie powinna Wam zająć więcej niż pięć minut. Bukmacher chwali się na stronie, że cały proces może trwać mniej niż jedna minuta. Oczywiście wymagane jest podanie szczegółowych danych osobowych, jak PESEL czy numer dowodu osobistego oraz weryfikacja tożsamości, żeby wykluczyć nieuczciwych graczy i osoby, które nie ukończyły 18 roku życia.

Gracze mają również do wyboru założenie konta tymczasowego, w którym nie muszą podawać skanów dowodu osobistego oraz numeru rachunku bankowego, jednak pełną rejestrację będą musieli przejść w przyszłości, jeśli zdecydują się na zwiększenie limitów na koncie lub zechcą wypłacić środki. W oczekiwaniu na weryfikacje możecie sprawdzić typy dnia, gdzie są gotowe kupony do zagrania.

Betfan bonus – co otrzymasz?

Kod promocyjny Betfan wpisany? W takim razie poznaj dokładne bonusy bukmacherskie Betfan. Co oferuje ten bukmacher? Betfan bonus to kwota sięgająca 1600 złotych. Oczywiście tak imponująca suma pieniędzy została rozdzielona na poszczególne bonusy. Oto dokładny podział środków z oferty Betfan bonus na start:

 • Bonus w BETFAN od drugiego depozytu do 1000 PLN
 • Zakład bez ryzyka do 600 PLN na start

Bonus Pudziana – do 1000 PLN od depozytu w BETFAN!

BETFAN kod promocyjny od ekipy zakładów bukmacherskich BETFAN to również dostęp do promocji z bonusem od depozytu. Na start nawet do 1000 PLN! Chcecie dowiedzieć się więcej? Dobrze trafiliście! – już tłumaczymy jak to działa:

Bonus Pudziana oznacza bonus od drugiego depozytu do 1000 PLN! Zacznijmy jednak po kolei: minimalna kwota pierwszej wpłaty jest dowolna. Natomiast jeśli chcesz otrzymać dodatkowy bonus od drugiej wpłaty, to musisz wpłacić co najmniej 100 PLN. Następnie drugie tyle pojawi się na Twoim koncie bonusowym. Maksymalna wysokość bonusu wynosi 1000 PLN. W celu odblokowania tych środków najpierw będziesz musiał obrócić całą kwotę depozytu. Czas na obrót depozytem jest liczony od momentu aktywacji bonusu i wynosi 14 dni.

W celu przeniesienia środków z salda bonusowego na saldo główne, nowy gracz musi dokonać wymaganego obrotu na saldzie bonusowym tj. zawarcia zakładów za łączną stawkę odpowiadającą 3-krotności otrzymanej kwoty „bonusu do gry”, przy czym kupon będzie zawierał minimum 3 zdarzenia, minimalny kurs każdego pojedynczego zdarzenia będzie na poziomie 1.30 lub wyższym oraz minimalny kurs ogólny kuponu będzie na poziomie 2.50 lub wyższym.

Zasady:

 • Po dokonaniu drugiej wpłaty, która będzie  bonus pozostaje nieaktywny.
 • W celu aktywacji „bonusu do gry”, należy dokonać tzw. obrotu depozytem, czyli zawarcia zakładów z salda głównego w wysokości równej kwocie pierwszej wpłaty.
 • Gracze muszą zagrać przynajmniej jeden kupon z kursem minimalnym 2.50.

Jak więc widzicie, zasady są dość sprzyjające klientom. To jeden z argumentów, który potwierdza dobre opinie o BETFAN.

bonus od depozytu w betfan

BETFAN – zakład bez ryzyka z kodem promocyjnym BETFAN

Po wpisaniu kodu promocyjnego w zakładach bukmacherskich BETFAN, otrzymacie dostęp do zakładu bez ryzyka na start do 600 PLN ze zwrotem na konto bonusowe. Naszym zdaniem jest to bardzo ciekawa opcja do sprawdzenia oferty bukmachera, a także możliwość wygrania bez ryzyka w pierwszym kuponie. Cashbacki na start cieszą się dużą popularnością wśród graczy, dlatego widać, że BETFAN kod promocyjny gwarantuje dostęp do jednej z najlepszych ofert na rynku!

Zasady:

 • Depozyt minimum 50 PLN
 • Pierwszy zakład zagrany przez gracza po wpisaniu BETFAN kody promocyjnego: 1600PLN będzie bez ryzyka.
 • Jeśli kupon zakończy się porażką, gracz otrzyma zwrot stawki na konto bonusowe
 • Zwrot wyniesie maksymalnie 600 PLN
 • Na jednego gracza w BETFAN przypada tylko jeden bonus
 • W celu przeniesienia środków z salda bonusowego na saldo główne, gracz musi dokonać wymaganego obrotu na saldzie bonusowym tj. zawarcia zakładów za łączną stawkę odpowiadającą 1-krotności otrzymanej kwoty „bonusu do gry”, przy czym kupon będzie zawierał minimum 3 zdarzenia oraz minimalny kurs ogólny kuponu będzie na poziomie 3.80 lub wyższym.

Pozostałe promocje Betfan

Bonusy na start w Betfan, to nie jedyne prezenty, jakie czekają na ciebie u bukmachera z kodem promocyjnym.

W stałej promocji Betfan wyróżnić można ranking zatytułowany “Simply The Bet”. To konkurs, w którym za każdy zakład otrzymujesz punkty – nie ma znaczenia, czy obstawiłeś wygrany czy przegrany kupon – punkty i tak zostaną przypisane do twojego konta. Co tydzień Betfan nagradza 50 graczy, którzy zainkasują najwięcej punktów. Zwycięzcy tygodniowego rankingu otrzymują bonusy z puli 30 tysięcy złotych!

Co jeszcze odbierzesz od Betfan? W ofercie “Bet Friends” możesz odebrać wraz z kolegą bonusy po 100 złotych. Jak to zrobić? Jeśli już masz konto w Betfan, to zaproś kumpla do gry. Wyślij ze swojego konta kod kumplowi, który on wykorzysta podczas rejestracji w Betfan. Następnie kolega musi zrobić minimalny depozyt na kwotę 100 PLN. Co dalej? Gdy polecony kolega obróci przynajmniej 300 PLN obstawiając zakłady z kursem minimalnym 1.80, to obydwaj odbierzecie bonusy 100 PLN.

Jak promocje Betfan zakwalifikujemy także ofertę “Matchday BOOST”. Co to jest? To kursy HOT, które są powiększane na najciekawsze zdarzenia ze sportu i e-sportu. Typowanie zakładów z “Matchday BOOST” pozwala osiągnąć najlepsze współczynniki kursowe i wygrywać najwięcej na rynku.

RANKINGI SIMPLY THE BET I GAME

Ranking Simply The Bet to konkurs graczy Betfan, którzy obstawiając kupony kompletują punkty do promocji. Od niedawna w ofercie punkty przyznawane są za wygrane, ale też przegrane kupony. W ten sposób każdy zagrany przez ciebie zakład = punkty do rankingu Simply The Bet.

matchday

Co tydzień w akcji wynagradzanych jest 50 typerów, którzy zbiorą najwięcej punktów. Udział w konkursie bierzesz wtedy, kiedy się do niego zapiszesz na stronie z promocją Simply The Bet. Ile punktów otrzymasz za obstawiane przez siebie zakłady? Sprawdź:

Wygrane kupony:

LIVE: stawka x liczba zdarzeń x 2
Przedmeczowe: stawka x liczba zdarzeń x 1
Przegrane kupony:
Na żywo: stawka x liczba zdarzeń x 4
Przedmeczowe: stawka x liczba zdarzeń x 2

Tygodniowo Betfan rozdaje łącznie 10 tysięcy złotych!

Ranking Simply The Bet dotyczy zakładów na gry karciane i sporty wirtualne. W tym przypadku chodzi o korzystanie z gier TV BET: blackjacka, pokera i bakarat + typów na virtuale. W każdym tygodniu 30 najlepszych graczy otrzymuje 2000 PLN na konto główne!

BET FRIENDS – BONUS ZA ZAPROSZENIE PRZYJACIELA

W ofercie Bet Friends chodzi o to, żeby zgarnąć bonus za polecenie znajomego. W tym przypadku dodatkowe pieniądze otrzymuje nie tylko ten, co wysyła zaproszenie, ale również polecony klient. Za odpowiednie skorzystanie z tej promocji można zgarnąć po 100 złotych.

Jak skorzystać z Bet Friends od Betfan? Jeśli posiadasz już konto, to wyślij z niego kod polecający do swojego znajomego. Twój przyjaciel odbierający zaproszenie musi go wpisać podczas swojej rejestracji w zakładach online w Betfan. Co dalej? Twój kumpel musi wpłacić na konto depozytowe Betfan minimum 100 PLN. Następnie polecony przez ciebie gracz powinien aktywnie zacząć korzystać z zakładów Betfan, a więc obrócić przynajmniej 300 PLN na kuponach z kursami minimalnym 1.80. Wypełnienie tego obrotu zagwarantuje wypłatę bonusów 100 PLN dla ciebie i 100 PLN dla niego.

Jak wygenerować polecający kod? Po prostu na stronie promocji wpisz swój adres e-mail, a otrzymasz kod przez który może zarejestrować się polecany przez ciebie znajomy!

MATCHDAY BOOST – PODWYŻSZONE KURSY

W Matchday Boost odbierasz powiększone kursy od Betfan. W zakładach bukmacherskich zdarzeń sportowych nie brakuje, dlatego Betfan codziennie wybiera swoje ulubione wydarzenie (najczęściej mecz piłkarski) i oferuje go Matchday Boost. Kiedy dany mecz znajdzie się w zakładach z podwyższonymi kursami – otrzymujesz gwarancje najlepszego kursu na rynku.

Mecze w Matchday Boost mają doładowany kurs tylko na jeden typ. Nie jest tak, że wszystkie rynki i typy są automatycznie podwyższone. Zazwyczaj Matchday Boost dotyczy zakładu na wynik spotkania. Dlaczego to opłacalne narzędzie? Dlatego, że kursy na konkretne zdarzenie są znacząco podwyższone, co potrafi mieć znaczne przełożenie na wygraną. Dzięki Matchday Boost można wygrać nawet kilkanaście lub kilkadziesiąt złotych więcej.

Aktualne spotkania, które możesz obstawiać w ramach podwyższonych kursów znajdziesz wchodząc w zakładkę “Matchday Boost” na stronie betfan.pl lub mobilnej aplikacji.

Najważniejsze informacje o BETFAN

Oprócz kodu promocyjnego, który trzeba wpisać przy rejestracji, warto zapoznać się kluczowymi informacjami na temat BETFAN. Operator jest jednym z najmłodszych legalnych bukmacherów na rynku posiada licencję od Ministerstwa Finansów na przyjmowanie i udzielanie zakładów online w naszym kraju. Prezesem zarządu jest znany w branży bukmacherskiej Piotr Sienkiewicz.

BETFAN ma w swojej ofercie wiele ciekawych zakładów, między innymi z kategorii rozrywka, gdzie można obstawiać zdarzenia z kategorii:

 • Media
 • Polityka
 • Show-biznes
 • Ekonomia
 • Wokół sportu
 • Pogoda
betfan - kod promocyjny

Z pewnością jest to coś oryginalnego, ponieważ pod kątem doboru takich zdarzeń BETFAN nie ma sobie równych na rynku. Niektóre zakłady mogą naprawdę mocno zaskoczyć, zresztą – sprawdzajcie sami, ciągle oferta się zmienia. Możemy Was zapewnić, będziecie zaskoczeni! 🙂

BETFAN – oferta z kodem promocyjnym

Oprócz wspomnianej wcześniej rozrywki, BETFAN spełnia wszystkie warunki w kontekście szerokiej oferty. Bukmacher posiada zakłady sportowe z najważniejszych piłkarskich lig na świecie. Fani piłki nożnej poszukują przede wszystkim ciekawych zakładów dodatkowych i trzeba przyznać, że na tej płaszczyźnie BETFAN znajduje się w czołówce!

Zakłady specjalne związane z futbolem robią wrażenie. Klienci tego bukmachera znajdą w ofercie między innymi zyskujące uznanie podpórki powiązane z underem/overem.

betfan kod promocyjny - oferta

Oprócz tego wiele ciekawych możliwości, zaczynając od siatkówki plażowej, a kończąc na solidnej liczbie propozycji z jednego z najszybciej rozwijających się sektorów – esportu.

Jeśli jesteście fanami obstawiania zdarzeń z kategorii świata gier wirtualnych, to wykorzystanie kodu promocyjnego w BETFAN będzie dobrym wyborem.

betfan - kod promocyjny

Klienci tego bukmachera nie mają okazji do narzekania na ofertę, ponieważ trzeba przyznać, że w większości przypadków ciężko znaleźć większą liczbę propozycji u konkurencji.

Więcej opinii na temat BETFAN.

BETFAN – aplikacja mobilna i promocje

Obstawianie z każdego miejsca za pośrednictwem telefonu to spora wygoda dla graczy. Betfan aplikacja mobilna posiada taką funkcję, ponieważ działa w systemach iOS oraz Android. W aplikacji Betfan typujesz co chcesz i kiedy chcesz – zakłady przedmeczowe oraz “na żywo”. W aplikcji zrobisz wpłatę i wypłatę środków z konta. Obstawisz także zakłady na rozrywkę i sporty wirtualne. W aplikacji Betfan działają także dodatkowe funkcje jak “My bet”, która pozwala ci zaproponować typ bukmacherowi.

Oprócz specjalnych opcji, które otrzymujecie z kodem promocyjnym: BETFAN macie również dostęp do oferty Radar 365. Na jej warunkach codziennie, przez cały rok u bukmachera BETFAN pojawi się inna promocja. Z pewnością ciekawa możliwość, aby angażować klientów.

betfan kod promocyjny - radar 365

BETFAN ma również w swojej ofercie możliwość przedwczesnego zakończenia kuponu, popularnie znanego jako „Cashout”. Dzięki temu gracze mają większą kontrolę nad zawartymi zakładami. Gdy coś nie idzie po ich myśli, mogą przerwać zakład i w zależności od przebiegu wydarzeń – wypłacić gotówkę. Cashout jest dostępny o każdej porze dnia!

betfan - kod promocyjny

Załóż konto w BETFAN – kod promocyjny: 1600PLN

Zyskaj dostęp do promocji MEGA PAKIET, zakładu bez ryzyka i podwyższenia wygranej!

METODY PŁATNOŚCI – wpłaty i wypłaty w BETFAN

System płatności w Betfan złożony jest z elektronicznych wpłat i wypłat. Konto bukmacherskie Betfan można doładować najniższą kwotą 2 złote. Przelew zostanie zrealizowany przez znane metody płatności, które są przez ciebie używany także w pozostałych czynnościach online.

wpłaty betfan

Wpłaty w Betfan to:

 • BLIK
 • Przelewy 24
 • Karty Visa/Mastercard
 • Paysafecard.

Czas oczekiwania na płatność tj. wpłatę w Betfan jest praktycznie żaden, bo po zrobieniu przelewu online środki księgowane są natychmiastowo. Nie ma prowizji, a Betfan obsługuje depozyty od ponad 20 banków funkcjonujących w Polsce.

Wypłaty nie ustępują miejsca wpłatom w Betfan. Doskonale wiemy, że każdy lub szybko otrzymać wygrane na swoje konto bankowe. W Betfan jest to możliwe, bo bukmacher zleca wypłaty co 15 minut przez cały tydzień. Mówiąc dokładnie od poniedziałku do niedzieli system wypłat w Betfan funkcjonuje w godzinach 8:00 – 00:00.

Ważne jest, że przy kwotach wypłacanych od 100 PLN działa tzw. szybki przelew, który umożliwia jeszcze szybsze księgowanie płatności od bukmachera Betfan.

TV BET

Z grami karcianymi TV BET w Betfan kojarzona jest promocja “Simply The Game”, którą opisaliśmy powyżej. Czym dokładnie jest TV BET? To sekcja na stronie Betfan, w której można obstawiać wyniki karcianych zdarzeń. W TV BET od Betfan obstawisz pokera online, wojnę i blackjacka.

Rozrwyka w TVBET odbywa się przez całą dobę. Wybierając stosowną grę np. pokera otrzymujesz podgląd “na żywo” na krupiera, który rozdaje karty. TVBET w Betfan działa zupełnie tak samo jak Betgames w STS i gry karciane w forBET.

Obserwując rozdania w grach karcianych Betfan udostępnia zestawienie kursów z dostępnymi typami. Każdą grę w TV Bet obstawisz na kilka możliwych sposobów. W pokerze jest to wygrywający gracz lub zwycięski układ. W blackjacku np. kto skompletuje “21” lub będzie bliżej tej liczby.

W lobby TV BET masz dokładnie opisane zasady gier, a także podgląd na wyniki poszczególnych rozdań. Tam widać jak na dłoni czy np. w poprzednich rozdaniach częściej wygrywał krupier, czy gracz np. jeśli chodzi o grę wojna.

BETFAN – legalny bukmacher

Rynek bukmacherski w Polsce ulega ciągłym zmianom. Stale powiększa się liczba legalnych operatorów, którzy uzyskali licencję od Ministerstwa Finansów. W naszym kraju zgodnie z prawem można obstawiać tylko u podmiotów, które posiadają miano legalnego bukmachera. W przypadku korzystania z usług nielegalnych firm trzeba liczyć się z konsekwencjami prawnymi.

Legalni operatorzy w Polsce, w tym BETFAN, odprowadzają podatki na rzecz skarbu państwa, a także wspierają polski sport. Zakłady bukmacherskie w naszym kraju są dostępne dla osób, które ukończyły 18 lat.

Nr licencji BETFAN-a wydanej 29 października 2018 r. przez Ministerstwo Finansów to: PS4.6831.3.2018. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie, a dodatkowe istotne dane to: KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041.

Betfan to operator zakładów wzajemnych, który w Polsce stosunkowo jest od niedawna. Zakłady bukmacherskie Betfan otrzymały licencje w 2018 roku, ale na rynku pojawiły się w 2019 roku. Firma swoimi dynamicznymi ruchami m.in. zatrudnieniem do promocji Mariusza Pudzianowskiego szybko zaznaczyła swoją obecność wśród typerów. Teraz Betfan zajmuje wysokie miejsce w rankingu bukmacherów i cieszy się naprawdę dobrymi opiniami.

✅ Jaki jest kod promocyjny w BETFAN na najwyższy bonus?

1600PLN

🎁 Co składa się na bonus powitalny w BETFANie?

Bonus od drugiego depozytu do 1000 złotych oraz zakład bez ryzyka do 600 złotych

🔝 Dlaczego zakład bez ryzyka BETFAN ma najprzyjaźniejsze warunki dla gracza?

– Zwrot potencjalnej przegranej za pierwszy kupon do 600 zł na konto bonusowe. – Minimalny kurs kuponu na zakład bez ryzyka wynosi zaledwie 1,14

🔄 Jaki jest obrót bonusu od depozytu w BETFAN?

Aby aktywować konto bonusowe trzeba dokonać jednokrotnego obrotu depozytu po kursie min. 2,00. Następnie dodatkowe środki podlegają pięciokrotnemu obrotowi kuponami z co najmniej dwoma zdarzeniami po kursie min. 1,45. Przy przenoszeniu środków z konta bonusowego na depozytowe BETFAN mnoży kwotę razy 10.