BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Jaki jest BETFAN kod promocyjny?

BETFAN kod promocyjny to “ZAGRANIE”. Należy go wpisać podczas rejestracji w polu kod promocyjny. Po użyciu kodu otrzymasz bonusy w BETFAN o łącznej wartości 1600 złotych. 600 złotych w zakładach bez ryzyka oraz 1000 złotych w ramach bonusu od drugiego depozytu!

W tym tekście opowiemy Ci o ofercie powitalnej, promocjach, tym jak odebrać BETFAN bonus a także wielu innych korzyściach z posiadania konta u jednego z najmłodszych, ale również zdaniem graczy najlepszych bukmacherów. Gdzie wpisać BETFAN kod promocyjny i jak go znaleźć? Zapraszamy!

BETFAN Kod Promocyjny 2021 – Pakiet 1600 złotych✔️  
Kod promocyjny Betfan ZAGRANIE
Bonus od 2. depozytu 1000 złotych
Zakład bez ryzyka 600 złotych
Specjalna promocja MATCHDAY BOOST
Ostatnia aktualizacja 18.10.2021

Kod promocyjny do BETFAN | Październik 2021

Na początek zaczniemy od najważniejszego, czyli kodu promocyjnego do BETFAN, który zapewni Wam dostęp do specjalnej oferty – o wiele lepszej niż standardowa! Po wpisaniu w BETFAN kodu promocyjnego: ZAGRANIE zyskujecie: Bonus od drugiego depozytu do 1000 PLN + zakład bez ryzyka na start o wartości 600 PLN!

betfan kod promocyjny

Gdzie wpisać kod promocyjny w BETFAN? 

Miejsce do wpisania kodu promocyjnego w BETFAN pojawi się na drugim ekranie procesu rejestracji. Najpierw musicie wypełnić podstawowe informacje, jak e-mail, hasło czy numer telefonu i potwierdzić zgody, a następnie podać dane osobowe oraz wpisać BETFAN kod promocyjny: ZAGRANIE

Rejestracja w BETFAN z wykorzystaniem kodu promocyjnego: ZAGRANIE, nie powinna Wam zająć więcej niż pięć minut. Bukmacher chwali się na stronie, że cały proces może trwać mniej niż jedna minuta. Oczywiście wymagane jest podanie szczegółowych danych osobowych, jak PESEL czy numer dowodu osobistego oraz weryfikacja tożsamości, żeby wykluczyć nieuczciwych graczy i osoby, które nie ukończyły 18 roku życia.

Gracze mają również do wyboru założenie konta tymczasowego, w którym nie muszą podawać skanów dowodu osobistego oraz numeru rachunku bankowego, jednak pełną rejestrację będą musieli przejść w przyszłości, jeśli zdecydują się na zwiększenie limitów na koncie lub zechcą wypłacić środki. W oczekiwaniu na weryfikację możecie sprawdzić typy dnia, gdzie są gotowe kupony do zagrania.

Podstawowe informacje o BETFAN są takie, że to legalny bukmacher. BETFAN jest operatorem zakładów wzajemnych działającym online. Pakiet powitalny BETFAN (z naszym kodem promocyjnym) pozwala uzyskać bonusy o łącznej wartości 1600 złotych. Na polskim rynku BETFAN dodatkowo kojarzony jest jako bukmacher, gdzie jest możliwa gra bez podatku. Przez długi czas firma ta oferowała tego rodzaju promocje, żeby zdobywać poklask wśród klientów.

BETFAN kod na start – co otrzymasz?

BETFAN kod na start wpisany? W takim razie poznaj dokładne bonusy bukmacherskie tego bukmachera. Co oferuje? BETFAN bonus to kwota sięgająca 1600 złotych. Oczywiście tak imponująca suma pieniędzy została rozdzielona na poszczególne bonusy. Oto dokładny podział środków z oferty BETFAN bonus na start:

 • Bonus w BETFAN od drugiego depozytu do 1000 PLN
 • Zakład bez ryzyka do 600 PLN na start

betfan kod promocyjny

Niegdyś kod promocyjny BETFAN pozwalał nowym graczom odebrać garść darmowych zakładów, ale na chwilę obecną promocja ta nie obowiązuje. Bonus bez depozytu również nie ma zastosowania w promocji BETFAN. Ten legalny bukmacher postawił na sprawdzone zakłady bez ryzyka i bonusy powitalne od wpłaty.

Bonusy powitalne BETFAN mogą konkurować z takimi ofertami jak Fortuna kod promocyjny, STS kod czy PZBUK kod. To bonusy bukmacherskie, które na polskim rynku również odgrywają ważną rolę. Zakłady bukmacherskie BETFAN od dłuższego czasu specjalizują się w dostarczaniu jak najlepszych promocji za kody bonusowe.

Kod promocyjny BETFAN na bonus od depozytu 1000 zł (Pakiet Pudziana)

Kod promocyjny do BETFAN od ekipy zakładów bukmacherskich to również dostęp do promocji z bonusem od depozytu. Na start nawet do 1000 PLN! Chcecie dowiedzieć się więcej? Dobrze trafiliście! – już tłumaczymy jak to działa:

Pakiet Pudziana oznacza bonus od drugiego depozytu do 1000 PLN! Zacznijmy jednak po kolei: minimalna kwota pierwszej wpłaty jest dowolna. Natomiast jeśli chcesz otrzymać dodatkowy bonus od drugiej wpłaty, to musisz wpłacić co najmniej 100 PLN. Następnie drugie tyle pojawi się na Twoim koncie bonusowym. Maksymalna wysokość bonusu wynosi 1000 PLN. W celu odblokowania tych środków najpierw będziesz musiał obrócić całą kwotę depozytu. Czas na obrót depozytem jest liczony od momentu aktywacji bonusu i wynosi 14 dni.

Rodzaj bonusu Min. wpłata/stawka Obrót bonusem Czas na obrót bonusem
Zakład bez ryzyka 600 PLN 50 zł 1x, min. 3 zdarzenia, kurs min. 3.80 7 dni
Bonus od 2. depozytu 1000 PLN 100 zł 1x, min. 3 zdarzenia, kurs min. 2.50 14 dni

W celu przeniesienia środków z salda bonusowego na saldo główne, nowy gracz musi dokonać wymaganego obrotu na saldzie bonusowym tj. zawarcia zakładów za łączną stawkę odpowiadającą 3-krotności otrzymanej kwoty „bonusu do gry”, przy czym kupon będzie zawierał minimum 3 zdarzenia, minimalny kurs każdego pojedynczego zdarzenia będzie na poziomie 1.30 lub wyższym oraz minimalny kurs ogólny kuponu będzie na poziomie 2.50 lub wyższym.

Zasady:

 • Po dokonaniu drugiej wpłaty, która będzie  bonus pozostaje nieaktywny.
 • W celu aktywacji „bonusu do gry”, należy dokonać tzw. obrotu depozytem, czyli zawarcia zakładów z salda głównego w wysokości równej kwocie wpłaty.
 • Gracze muszą zagrać przynajmniej jeden kupon z kursem minimalnym 2.50.

Jak więc widzicie, zasady są dość sprzyjające klientom. To jeden z argumentów, który potwierdza dobre opinie o BETFAN.

Jak obrócić bonusem w BETFAN? Kiedy otrzymasz 1000 PLN od tego bukmachera, a więc maksymalną kwotę, to obrót będzie wyglądał następująco: 1000 PLN * 3 = 3000 PLN. Suma stawek dla wszystkich zakładów powinna wynieść 3000 PLN – dopiero wtedy bonus zostanie obrócony i możliwy do wypłaty.

Pakiet na start powinien być obrócony na kuponach, które będą składać się z minimum trzech typów. A więc przy obrocie trzeba grać zakłady AKO, gdzie będziesz umieszczał trzy typy. Należy pamiętać też o zasadzie, że kursy pojedyncze muszą być minimum 1.30, a kurs ogólny powinien wynosić nie mniej niż 2.50.

BETFAN bonus powitalny w kwocie 1000 PLN gwarantuje nowym graczom dodatkowe środki na grę po wykonaniu wpłaty.

bonus od depozytu w betfan

BETFAN – zakład bez ryzyka z kodem promocyjnym

Po wpisaniu kodu promocyjnego w zakładach bukmacherskich BETFAN, otrzymacie dostęp do zakładu bez ryzyka na start do 600 PLN ze zwrotem na konto bonusowe. Naszym zdaniem jest to bardzo ciekawa opcja do sprawdzenia, a także możliwość wygrania bez ryzyka w pierwszym kuponie. Cashbacki na start cieszą się dużą popularnością wśród graczy, dlatego widać, że BETFAN kod promocyjny gwarantuje dostęp do jednej z najlepszych ofert na rynku!

Zasady:

 • Depozyt minimum 50 PLN
 • Pierwszy zakład zagrany przez gracza po wpisaniu BETFAN kody promocyjnego: ZAGRANIE będzie bez ryzyka
 • Jeśli kupon zakończy się porażką, gracz otrzyma zwrot stawki na konto bonusowe
 • Zwrot wyniesie maksymalnie 600 PLN
 • Na jednego gracza w BETFAN przypada tylko jeden bonus
 • W celu przeniesienia środków z salda bonusowego na saldo główne, gracz musi dokonać wymaganego obrotu na saldzie bonusowym tj. zawarcia zakładów za łączną stawkę odpowiadającą 1-krotności otrzymanej kwoty „bonusu do gry”, przy czym kupon będzie zawierał minimum 3 zdarzenia oraz minimalny kurs ogólny kuponu będzie na poziomie 3.80 lub wyższym.

betfan kod promocyjny

BETFAN kod bonusowy, który dostarcza tak wysokie zakłady bez ryzyka zasługuje na wyróżnienie. Wiemy, co mówimy, ponieważ wśród legalnych bukmacherów nie znajdziesz firmy, która bez ryzyka dawałaby aż 600 PLN. Ten bonus na start może być wykorzystany przy obstawianiu rozgrywek z kategorii “piłka nożna” lub “wyścigi konne”. Na pewno jednak nie można użyć tego bonusu do typowania sportów wirtualnych.

Kiedy otrzymasz zwrot to musisz wiedzieć, że pieniądze te trzeba przenieść na konto główne, żeby je móc wypłacić. Jak zrobić? Należy obrócić bonus – w tym przypadku otrzymany od bukmachera BETFAN zwrot stawki. Jakie są zasady obrotu zakładem bez ryzyka? W przypadku bonusu powitalnego obrót ten wynosił x3. W cashbacku obrót jest znacznie lepszy, wystarczy zagrać raz za równowartość bonusowej kwoty.

Obrót bonusu, czyli zakładu bez ryzyka, musi dokonać się na kuponie akumulowanym, który będzie składał się z co najmniej trzech zakładów pojedynczych. Zasada jest taka, że kupon zostanie zaliczony do obrotu, jeśli będzie posiadał kurs minimalny wynoszący 3.80. Oczywiście to minimalny próg dla kursu ogólnego – nic nie stoi na przeszkodzie, żeby był on wyższy. BETFAN kod bonusowy wymaga jednak tego, żeby przy obrocie zakładem bez ryzyka nie było niższego kursu. Co wtedy? Kupon nie zostanie przyjęty w rozliczeniu do obrotu.

Bonusy bukmacherskie od BETFAN dają nowym graczom szansę na zgarnięcie 1600 PLN. To w założeniu, że w przypadku bonusu na start gracz będzie operował maksymalnymi depozytami po to, żeby zyskać możliwie, jak najwyższe bonusy. Kwoty te mogą być niższe. Wszystko zależy od tego, jaki będzie depozyt numer jeden i dwa.

Pozostałe promocje BETFAN

Bonusy na start w BETFAN, to nie jedyne prezenty, jakie czekają na ciebie u bukmachera z kodem promocyjnym.

Między innymi w ofercie “Bet Friends” możesz odebrać wraz z kolegą bonusy po 100 złotych. Jak to zrobić? Jeśli już masz konto w BETFAN, to zaproś kumpla do gry. Wyślij ze swojego konta kod kumplowi, który on wykorzysta podczas rejestracji u bukmachera. Następnie kolega musi zrobić minimalny depozyt na kwotę 100 PLN. Co dalej? Gdy polecony kolega obróci przynajmniej 300 PLN, obstawiając zakłady z kursem minimalnym 1.80, to obydwaj odbierzecie bonusy 100 PLN.

Jako promocję BETFAN zakwalifikujemy także ofertę “Matchday BOOST”. Co to jest? To kursy HOT, które są powiększane na najciekawsze zdarzenia ze sportu i e-sportu. Typowanie zakładów z “Matchday BOOST” pozwala osiągnąć najlepsze współczynniki kursowe i wygrywać najwięcej na rynku.

BET FRIENDS – BONUS ZA ZAPROSZENIE PRZYJACIELA

W ofercie Bet Friends chodzi o to, żeby zgarnąć bonus za polecenie znajomego. W tym przypadku dodatkowe pieniądze otrzymuje nie tylko ten, co wysyła zaproszenie, ale również polecony klient. Za odpowiednie skorzystanie z tej promocji można zgarnąć po 100 złotych.

Jak skorzystać z Bet Friends od BETFAN? Jeśli posiadasz już konto, to wyślij z niego kod polecający do swojego znajomego. Twój przyjaciel odbierający zaproszenie musi go wpisać podczas swojej rejestracji w zakładach online w BETFAN. Co dalej? Twój kumpel musi wpłacić na konto depozytowe BETFAN minimum 100 PLN. Następnie polecony przez ciebie gracz powinien aktywnie zacząć korzystać z zakładów BETFAN, a więc obrócić przynajmniej 300 PLN na kuponach z kursami minimalnym 1.80. Wypełnienie tego obrotu zagwarantuje wypłatę bonusów 100 PLN dla ciebie i 100 PLN dla niego.

Jak wygenerować polecający kod? Po prostu na stronie promocji wpisz swój adres e-mail, a otrzymasz kod, przez który może zarejestrować się polecany przez ciebie znajomy!

MATCHDAY BOOST – PODWYŻSZONE KURSY

W Matchday Boost odbierasz powiększone kursy od BETFAN. W zakładach bukmacherskich zdarzeń sportowych nie brakuje, dlatego BETFAN codziennie wybiera swoje ulubione wydarzenie (najczęściej mecz piłkarski) i oferuje go w Matchday Boost. Kiedy dany mecz znajdzie się w zakładach z podwyższonymi kursami – otrzymujesz gwarancje najlepszego kursu na rynku.

boost od betfan

Mecze w Matchday Boost mają doładowany kurs tylko na jeden typ. Nie jest tak, że wszystkie rynki i typy są automatycznie podwyższone. Zazwyczaj Matchday Boost dotyczy zakładu na wynik spotkania. Dlaczego to opłacalne narzędzie? Dlatego, że kursy na konkretne zdarzenie są znacząco podwyższone, co potrafi mieć znaczne przełożenie na wygraną. Dzięki Matchday Boost można wygrać nawet kilkanaście lub kilkadziesiąt złotych więcej.

Aktualne spotkania, które możesz obstawiać w ramach podwyższonych kursów znajdziesz wchodząc w zakładkę “Matchday Boost” na stronie betfan.pl lub mobilnej aplikacji. Warto pamiętać, że legalni bukmacherzy często przygotowują dodatkowe promocje przy okazji ważnych wydarzeń w świecie sportu. Nie inaczej jest tutaj i Matchday Boost to świetny przykład tego. Co ciekawe, ta promocja używana jest nie tylko na piłkę nożną, ale też inne dyscypliny, w tym np. esport. Dzięki temu ten operator świetnie sobie radził w czasie pandemii. Nie bez powodu też nasz ranking bukmacherów aż tak wysoko go umieścił. W końcu daje możliwość wygrania większej kasy za te same zdarzenie niż normalnie znajdziemy to w zwykłej ofercie. Pamiętaj, że najlepsze kody do BETFAN znajdziesz na Zagranie!

Najważniejsze informacje o BETFAN

Oprócz kodu promocyjnego, który trzeba wpisać przy rejestracji, warto zapoznać się kluczowymi informacjami na temat BETFAN. Operator jest jednym z najmłodszych legalnych bukmacherów na rynku posiada licencję od Ministerstwa Finansów na przyjmowanie i udzielanie zakładów online w naszym kraju. Prezesem zarządu jest znany w branży bukmacherskiej Piotr Sienkiewicz.

BETFAN ma w swojej ofercie wiele ciekawych zakładów, między innymi z kategorii rozrywka, gdzie można obstawiać zdarzenia z takich obszarów jak:

 • Media
 • Polityka
 • Show-biznes
 • Ekonomia
 • Wokół sportu
 • Pogoda

Z pewnością jest to coś oryginalnego, ponieważ pod kątem doboru takich zdarzeń BETFAN nie ma sobie równych na rynku. Niektóre zakłady mogą naprawdę mocno zaskoczyć, zresztą – sprawdzajcie sami, ciągle oferta się zmienia. Możemy Was zapewnić, będziecie zdziwieni! 🙂

Bonus bez depozytu to jedna z ciekawszych akcji w BETFAN, która czasami jest przy okazji głośnych meczów. Co prawda z takich opcji nie możesz korzystać na kuponach dotyczących sportów wirtualnych, ale BETFAN freebet to okazja do zagrania właśnie darmowych zakładów za środki, które pochodzą z oferty tego operatora. Zakłady sportowe i zakłady na żywo to właśnie rzeczy, na jakie można je wykorzystać. Kod polecający w BETFAN od nas to ZAGRANIE. Dzięki niemu zyskasz bonus od depozytu, czy opcję zagrania bez ryzyka. Warto się temu bliżej przyjrzeć i rozważyć grę u tego bukmachera.

BETFAN – oferta z kodem promocyjnym

Oprócz wspomnianej wcześniej rozrywki, BETFAN spełnia wszystkie warunki w kontekście szerokiej oferty. Bukmacher posiada zakłady sportowe z najważniejszych piłkarskich lig na świecie. Fani piłki nożnej poszukują przede wszystkim ciekawych zakładów dodatkowych i trzeba przyznać, że na tej płaszczyźnie BETFAN znajduje się w czołówce!

Zakłady specjalne związane z futbolem robią wrażenie. Klienci tego bukmachera znajdą w ofercie między innymi zyskujące uznanie podpórki powiązane z underem/overem.

betfan kod promocyjny - oferta

Oprócz tego wiele ciekawych możliwości, zaczynając od siatkówki plażowej, a kończąc na solidnej liczbie propozycji z jednego z najszybciej rozwijających się sektorów – esportu.

Jeśli jesteście fanami obstawiania zdarzeń z kategorii świata gier wirtualnych, to wykorzystanie kodu promocyjnego w BETFAN będzie dobrym wyborem.

Klienci tego bukmachera nie mają okazji do narzekania na ofertę, ponieważ trzeba przyznać, że w większości przypadków ciężko znaleźć większą liczbę propozycji u konkurencji.

Więcej opinii na temat BETFAN.

Typy i kursy w ofercie BETFAN

Kody promocyjne u bukmacherów to niewątpliwie bardzo ważna rzecz, jednak trzeba często też spojrzeć na inne aspekty. BETFAN posiada szeroką ofertę typów i kursów, które możemy znaleźć i zagrać u tego operatora. Jednak, żeby tak się stało, to trzeba najpierw mieć konto. Jeżeli jeszcze go nie masz, to możesz założyć konto z kodem ZAGRANIE. Dzięki temu dostaniesz szereg bonusów, w tym np. grę bez ryzyka. BETFAN zakłady bukmacherskie dają szereg możliwości swoim klientom. Oferta jest bardzo szeroka i znajdziesz w niej np. zakłady na piłkę nożną, koszykówkę, czy tenis. Jeżeli chcesz obstawić sporty wirtualne, czy gry karciane, to operator ten też daje taką możliwość.

W końcu zakłady na gry znane z kasyn online to coraz popularniejsza rzecz, po którą sięga masa graczy. Dzięki licencji Ministra Finansów BETFAN może świadczyć takie usługi zupełnie legalnie. Co prawda bonusy bez depozytu, czy freebety nie zawsze działają tutaj, ale sam bukmacher często tworzy też dedykowane akcje dla swoich graczy, gdzie można typować właśnie gry karciane. Darmowy zakład na takie symulowane gry jak poker to w końcu świetna opcja i warto jej się bliżej przyjrzeć. Do tego jeszcze zakłady bukmacherskie online, takie jak właśnie ten operator, starają się ciągle rozwijać pod kątem świadczenia usług przez internet.

BETFAN – aplikacja mobilna i promocje

Obstawianie z każdego miejsca za pośrednictwem każdego telefonu to spora wygoda dla graczy. W BETFAN aplikacja mobilna posiada taką funkcję, ponieważ działa w systemach iOS oraz Android. W aplikacji BETFAN typujesz co chcesz i kiedy chcesz – zakłady przedmeczowe oraz “na żywo”. W aplikacji zrobisz wpłatę i wypłatę środków z konta. Obstawisz także zakłady na rozrywkę i sporty wirtualne. W aplikacji BETFAN działają także dodatkowe funkcje jak “My bet”, która pozwala ci zaproponować typ bukmacherowi.

BETFAN ma również w swojej ofercie możliwość przedwczesnego zakończenia kuponu, popularnie znanego jako „Cashout”. Dzięki temu gracze mają większą kontrolę nad zawartymi zakładami. Gdy coś nie idzie po ich myśli, mogą przerwać zakład i w zależności od przebiegu wydarzeń – wypłacić gotówkę. Cashout jest dostępny o każdej porze dnia!

betfan cashout

Załóż konto w BETFAN – kod promocyjny: ZAGRANIE

Zyskaj dostęp do promocji MEGA PAKIET, zakładu bez ryzyka i podwyższenia wygranej!

METODY PŁATNOŚCI – wpłaty i wypłaty w BETFAN

System płatności w BETFAN złożony jest z elektronicznych wpłat i wypłat. Konto bukmacherskie BETFAN można doładować najniższą kwotą 2 złote. Przelew zostanie zrealizowany przez znane metody płatności, które są przez ciebie używane także w pozostałych czynnościach online.

wpłaty betfan

Wpłaty w BETFAN to:

 • BLIK
 • Przelewy 24
 • Karty Visa/Mastercard
 • Paysafecard.

Czas oczekiwania na płatność tj. wpłatę w BETFAN jest praktycznie żaden, bo po zrobieniu przelewu online środki księgowane są natychmiastowo. Nie ma prowizji, a bukmacher obsługuje depozyty od ponad 20 banków funkcjonujących w Polsce.

Wypłaty nie ustępują miejsca wpłatom w BETFAN. Doskonale wiemy, że każdy lub szybko otrzymać wygrane na swoje konto bankowe. W BETFAN jest to możliwe, bo bukmacher zleca wypłaty co 15 minut przez cały tydzień. Mówiąc dokładnie od poniedziałku do niedzieli system wypłat funkcjonuje w godzinach 8:00 – 00:00.

Ważne jest, że przy kwotach wypłacanych powyżej 100 PLN działa tzw. szybki przelew, który umożliwia jeszcze szybsze księgowanie płatności.

TV BET – gry karciane BETFAN

Czym dokładnie jest TV BET? To sekcja na stronie BETFAN, w której można obstawiać wyniki karcianych zdarzeń. W TV BET od BETFAN obstawisz pokera online, wojnę i blackjacka.

Rozrywka w TVB ET odbywa się przez całą dobę. Wybierając stosowną grę np. pokera otrzymujesz podgląd “na żywo” na krupiera, który rozdaje karty. TV BET działa zupełnie tak samo jak Betgames w STS i gry karciane w forBET.

Obserwując rozdania w grach karcianych BETFAN udostępnia zestawienie kursów z dostępnymi typami. Każdą grę w TV BET obstawisz na kilka możliwych sposobów. W pokerze jest to wygrywający gracz lub zwycięski układ. W blackjacku np. kto skompletuje “21” lub będzie bliżej tej liczby.

W lobby TV BET masz dokładnie opisane zasady gier, a także podgląd na wyniki poszczególnych rozdań. Tam widać jak na dłoni czy np. w poprzednich rozdaniach częściej wygrywał krupier, czy gracz np. jeśli chodzi o grę wojna.

BETFAN – legalny bukmacher

Rynek bukmacherski w Polsce ulega ciągłym zmianom. Stale powiększa się liczba legalnych operatorów, którzy uzyskali licencję od Ministerstwa Finansów. W naszym kraju zgodnie z prawem można obstawiać tylko u podmiotów, które posiadają miano legalnego bukmachera. W przypadku korzystania z usług nielegalnych firm trzeba liczyć się z konsekwencjami prawnymi.

Legalni operatorzy w Polsce, w tym BETFAN, odprowadzają podatki na rzecz Skarbu Państwa, a także wspierają polski sport. Zakłady bukmacherskie w naszym kraju są dostępne dla osób, które ukończyły 18 lat.

Nr licencji BETFAN wydanej 29 października 2018 r. przez Ministerstwo Finansów to: PS4.6831.3.2018. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie, a dodatkowe istotne dane to: KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041.

BETFAN to operator zakładów wzajemnych, który w Polsce stosunkowo jest od niedawna. Zakłady bukmacherskie BETFAN otrzymały licencje w 2018 roku, ale na rynku pojawiły się w 2019 roku. Firma swoimi dynamicznymi ruchami m.in. zatrudnieniem do promocji Mariusza Pudzianowskiego szybko zaznaczyła swoją obecność wśród typerów. Teraz BETFAN zajmuje wysokie miejsce w rankingu bukmacherów i cieszy się naprawdę dobrymi opiniami.

 

FAQ

✅ Jaki jest kod promocyjny w BETFAN na najwyższy bonus?

Kod promocyjny w BETFAN to: ZAGRANIE

🎁 Co składa się na bonus powitalny w BETFANie?

Bonus od drugiego depozytu do 1000 złotych oraz zakład bez ryzyka do 600 złotych

🔝 Dlaczego zakład bez ryzyka BETFAN ma najprzyjaźniejsze warunki dla gracza?

– Zwrot potencjalnej przegranej za pierwszy kupon do 600 zł na konto bonusowe. – Minimalny kurs kuponu na zakład bez ryzyka wynosi zaledwie 1,14

Zaloguj się aby dodawać komentarze