BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2331 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka + 30 zł darmowe zakłady
+ 14% do wygranych

oferta z naszym kodem promocyjnym: 2961PLN

Kod rejestracyjny
2961PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
zakłady na żywo
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2331 zł
ZAKŁADY BEZ RYZYKA: 600 zł
DARMOWE ZAKŁADY: 30 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

BETFAN to jeden z najmłodszych operatorów na rynku zakładów bukmacherskich. W dzisiejszym tekście opowiemy Wam o ofercie powitalnej, promocjach, a także wielu innych korzyściach z posiadania konta u tego bukmachera. Gdzie wpisać BETFAN kod promocyjny i jak go znaleźć? Zapraszamy!

Tylko u nas możesz zdobyć dodatkowo darmowe 20 PLN do obstawiania – zarejestruj się z kodem promocyjnym 2961PLN, a następnie napisz mail z tytułem „Freebet do BETFAN” wpisując swój login do bukmachera we wiadomości na adres redakcja@zagranie.com

Bonus na start 2961PLN i +20% do wygranych!

Załóż konto w BETFAN – kod promocyjny: 2961PLN

betfan - kod bonusowy

BETFAN – kod promocyjny i rejestracja

Na początek zaczniemy od najważniejszego, czyli kodu promocyjnego, który zapewni Wam dostęp do specjalnej oferty – o wiele lepszej niż standardowa! Po wpisaniu w BETFAN kodu promocyjnego: 2961PLN zyskujecie: Pakiet Pudziana do 2331 PLN + zakłady bez ryzyka na start o wartości 600 PLN + darmowe zakłady do 30 PLN + możliwość gry z podwyższeniem wygranej o 14% lub 20%!

Miejsce do wpisania kodu promocyjnego w BETFAN pojawi się na drugim ekranie procesu rejestracji. Najpierw musicie wypełnić podstawowe informacje, jak e-mail, hasło czy numer telefonu i potwierdzić zgody, a następnie podać dane osobowe oraz wpisać BETFAN kod promocyjny: 2961PLN

betfan - kod promocyjny i rejestracjaRejestracja w BETFAN z wykorzystaniem kodu promocyjnego: BETFAN, nie powinna Wam zająć więcej niż pięć minut. Bukmacher chwali się na stronie, że cały proces może trwać mniej niż jedna minuta. Oczywiście wymagane jest podanie szczegółowych danych osobowych, jak PESEL czy numer dowodu osobistego oraz weryfikacja tożsamości, żeby wykluczyć nieuczciwych graczy i osoby, które nie ukończyły 18 roku życia.

Gracze mają również do wyboru założenie konta tymczasowego, w którym nie muszą podawać skanów dowodu osobistego oraz numeru rachunku bankowego, jednak pełną rejestrację będą musieli przejść w przyszłości, jeśli zdecydują się na zwiększenie limitów na koncie lub zechcą wypłacić środki.

Pakiet Pudziana – do 2331 PLN od depozytu!

BETFAN kod promocyjny od ekipy BETFAN to również dostęp do promocji z bonusem od depozytu. Na start nawet do 2331 PLN! Zdecydowanie najwyższa oferta na polskim rynku zakładów wzajemnych. Chcecie dowiedzieć się więcej? Dobrze trafiliście!

Mega Pakiet składa się z trzech depozytów, które łącznie mogą osiągnąć pułap 2331 PLN. Mamy tutaj zasady podobne do promocji z zakładem bez ryzyka. To znaczy, każda z wpłat ma ustawioną poprzeczkę na poziomie 777 PLN. Przy dokonaniu maksymalnej wpłaty 777 PLN gracz otrzyma 77 PLN, które w przypadku zawarcia zakładu będzie mnożone x10.

Minimalna kwota pierwszej wpłaty, aby skorzystać z promocji Pakiet Pudziana wynosi 20 PLN. Od drugiej wpłaty – 40 PLN, trzecia – 100 PLN.

Zasady:

 • Po dokonaniu wpłaty bonus pozostaje nieaktywny.
 • W celu aktywacji „bonusu do gry”, należy dokonać tzw. obrotu depozytem, czyli zawarcia zakładów z salda głównego w wysokości równej kwocie pierwszej wpłaty.
 • Gracze muszą zagrać przynajmniej jeden kupon z kursem minimalnym 2.00.

BETFAN – zakład bez ryzyka z kodem promocyjnym BETFAN

Po wpisaniu kodu promocyjnego w BETFAN, otrzymacie dostęp do zakładu bez ryzyka na start do 100 PLN zwrot na konto główne i dwóch dodatkowych do 200 i 300 PLN za 2 i 3 wpłatę ze zwrotem na konto bonusowe. Bardzo ciekawa opcja do sprawdzenia oferty bukmachera, a także możliwość wygrania bez ryzyka w pierwszym kuponie. Cashbacki na start cieszą się dużą popularnością wśród graczy, dlatego widać, że BETFAN kod promocyjny gwarantuje dostęp do jednej z najlepszych ofert na rynku!

Zasady:

 • Depozyt minimum 20 PLN
 • Co najmniej 2 zdarzenia na kuponie z kursem całkowitym 2.2
 • Pierwszy zakład zagrany przez gracza po wpisaniu kody promocyjnego: BETFAN będzie bez ryzyka.
 • Jeśli kupon zakończy się porażką, gracz otrzyma zwrot stawki na konto depozytowe
 • Na jednego gracza w BETFAN przypada tylko jeden bonus.
 • W razie przegranej w ciągu 48 godzin roboczych od rozliczenia zakładu przyznamy Ci bonus na saldo główne, który będzie równy stawce zakładu.
 • Przy drugiej wpłacie możesz zagrać bez ryzyka do 200 zł – zwrot na konto bonusowe.
 • Przy trzeciej wpłacie możesz zagrać bez ryzyka do 300 zł – zwrot na konto bonusowe.

BETFAN kod promocyjny – gra z podwyższeniem wygranej

Kolejną wartościową opcją dla graczy po wpisaniu kodu promocyjnego w BETFAN jest gra z podwyższeniem wygranej. Od czasu wprowadzenia ustawy hazardowej w kwietniu 2017 roku, jest to bardzo ciekawa opcja dla graczy, którzy mogą wrócić do czasów, gdy zawierali zakłady z przelicznikiem 1.00. Bukmacher nawet nazywa swoją promocję grą bez podatku, co dla wielu graczy jest bardziej wartościowe niż bonusy.

BETFAN, jako jedyny bukmacher proponuje swoim klientom możliwość skorzystania z tej możliwości każdego dnia, o dowolnej porze. Klienci bukmachera mogą otrzymać +14% na kuponie lub nawet +20%. Jak to zrobić?

+14% do wygranych w BETFAN – zasady:

 • Przynajmniej dwie pozycje na kuponie z kursem minimalnym na poziomie 2.00.
 • Kurs pojedynczego zdarzenia na kuponie – 1.25 i wyższy.
 • Promocja nie obejmuje zakładów na sporty wirtualne.
 • Nie dotyczy zakładów systemowych.

Najważniejsze informacje o BETFAN

Oprócz kodu promocyjnego, który trzeba wpisać przy rejestracji, warto zapoznać się kluczowymi informacjami na temat BETFAN. Operator jest jednym z najmłodszych legalnych bukmacherów na rynku posiada licencję od Ministerstwa Finansów na przyjmowanie i udzielanie zakładów online w naszym kraju. Prezesem zarządu jest znany w branży bukmacherskiej Piotr Sienkiewicz.

BETFAN ma w swojej ofercie wiele ciekawych zakładów, między innymi z kategorii rozrywka, gdzie można obstawiać zdarzenia z kategorii:

 • Media
 • Polityka
 • Show-biznes
 • Ekonomia
 • Wokół sportu
 • Pogoda

betfan - kod promocyjny

Z pewnością jest to coś oryginalnego, ponieważ pod kątem doboru takich zdarzeń BETFAN nie ma sobie równych na rynku. Niektóre zakłady mogą naprawdę mocno zaskoczyć, zresztą – sprawdzajcie sami, ciągle oferta się zmienia. Możemy Was zapewnić, będziecie zaskoczeni! 🙂

BETFAN – oferta z kodem promocyjnym

Oprócz wspomnianej wcześniej rozrywki, BETFAN spełnia wszystkie warunki w kontekście szerokiej oferty. Bukmacher posiada zakłady sportowe z najważniejszych piłkarskich lig na świecie. Fani piłki nożnej poszukują przede wszystkim ciekawych zakładów dodatkowych i trzeba przyznać, że na tej płaszczyźnie BETFAN znajduje się w czołówce!

Zakłady specjalne związane z futbolem robią wrażenie. Klienci tego bukmachera znajdą w ofercie między innymi zyskujące uznanie podpórki powiązane z underem/overem.

betfan kod promocyjny - oferta

Oprócz tego wiele ciekawych możliwości, zaczynając od siatkówki plażowej, a kończąc na solidnej liczbie propozycji z jednego z najszybciej rozwijających się sektorów – esportu.

Jeśli jesteście fanami obstawiania zdarzeń z kategorii świata gier wirtualnych, to wykorzystanie kodu promocyjnego w BETFAN będzie dobrym wyborem.

betfan - kod promocyjnyKlienci tego bukmachera nie mają okazji do narzekania na ofertę, ponieważ trzeba przyznać, że w większości przypadków ciężko znaleźć większą liczbę propozycji u konkurencji.

BETFAN – aplikacja mobilna i promocje

BETFAN od początku swojej działalności nie zaoferował klientom możliwości skorzystania z aplikacji mobilnej, jednak prawdopodobnie gracze dostaną taką opcję już w najbliższym czasie. Obstawianie z każdego miejsca za pośrednictwem telefonu to spora wygoda dla graczy. Krążą pogłoski, że aplikacja mobilna BETFAN powinna pojawić się na rynku do końca 2019 roku.

Oprócz specjalnych opcji, które otrzymujecie z kodem promocyjnym: BETFAN macie również dostęp do oferty Radar 365. Na jej warunkach codziennie, przez cały rok u bukmachera BETFAN pojawi się inna promocja. Z pewnością ciekawa możliwość, aby angażować klientów.

betfan kod promocyjny - radar 365

BETFAN ma również w swojej ofercie możliwość przedwczesnego zakończenia kuponu, popularnie znanego jako „Cashout”. Dzięki temu gracze mają większą kontrolę nad zawartymi zakładami. Gdy coś nie idzie po ich myśli, mogą przerwać zakład i w zależności od przebiegu wydarzeń – wypłacić gotówkę. Cashout jest dostępny o każdej porze dnia!

betfan - kod promocyjny

Załóż konto w BETFAN – kod promocyjny: 3100PLN

Zyskaj dostęp do promocji MEGA PAKIET, zakładu bez ryzyka i podwyższenia wygranej!

BETFAN – legalny bukmacher

Rynek bukmacherski w Polsce ulega ciągłym zmianom. Stale powiększa się liczba legalnych operatorów, którzy uzyskali licencję od Ministerstwa Finansów. W naszym kraju zgodnie z prawem można obstawiać tylko u podmiotów, które posiadają miano legalnego bukmachera. W przypadku korzystania z usług nielegalnych firm, trzeba liczyć się z konsekwencjami prawnymi.

Legalni operatorzy w Polsce, w tym BETFAN, odprowadzają podatki na rzecz skarbu państwa, a także wspierają polski sport. Zakłady bukmacherskie w naszym kraju są dostępne dla osób, które ukończyły 18 lat.

✅ Jaki jest kod promocyjny w BETFAN na najwyższy bonus?

2961PLN

🎁 Co składa się na bonus powitalny w BETFANie?

Bonus od depozytu do 2331 złotych (do 777 złotych za każdą z trzech wpłat) oraz zakłady bez ryzyka do 600 złotych

🔝 Dlaczego zakład bez ryzyka BETFAN ma najprzyjaźniejsze warunki dla gracza?

– Zwrot potencjalnej przegranej za pierwszy kupon do 100 zł na konto główne i można od razu wypłacić – Minimalny kurs kuponu na zakład bez ryzyka wynosi zaledwie 1,14

🔄 Jaki jest obrót bonusu od depozytu w BETFAN?

Aby aktywować konto bonusowe trzeba dokonać jednokrotnego obrotu depozytu po kursie min. 2,00. Następnie dodatkowe środki podlegają pięciokrotnemu obrotowi kuponami z co najmniej dwoma zdarzeniami po kursie min. 1,45. Przy przenoszeniu środków z konta bonusowego na depozytowe BETFAN mnoży kwotę razy 10.