Kody promocyjne do bukmacherów to jeszcze więcej niż standardowe bonusy powitalne. Przy bonusach bukmacherskich można zrobić wielkie oczy ze zdziwienia, ile uzyskuje się na start, ale z kodami rejestracyjnymi zyski te naprawdę idą w górę. Kody bonusowe na zakłady bukmacherskie online to wybór wobec którego trudno przejść obojętnie. Zwłaszcza, jeśli oczekujesz od bukmachera online ciekawej oferty na powitanie. Ważne jest również to, skąd weźmiesz kod promocyjny. Na Zagranie prezentujemy tylko zweryfikowane oferty.

Kody promocyjne u legalnych bukmacherów

Legalni bukmacherzy rozwinęli marketing na tyle, że kody bonusowe stanowią istotny element w pozyskiwaniu nowych użytkowników. Kod promocyjny to już nie coś nowego, a raczej produkt, którego każdy typer oczekuje. Na początku kilku bukmacherów jako rozwinięcie powitalnej oferty proponowało kody bonusowe – teraz wszyscy operatorzy umożliwiają użycie vouchera na dodatkowe bonusy.

Portal Zagranie od początku, kiedy to legalni bukmacherzy zaczęli rozwijać skrzydła, obserwował rynek promocji online. Krok po kroku pozyskiwaliśmy dla naszych użytkowników coraz to więcej kodów promocyjnych. Na ten moment doszliśmy do chwili, w której możemy stwierdzić, że z naszymi kodami typerzy otrzymują najlepsze bonusy na start. Tak jest u najwyżej ocenianych bukmacherach (STS, Fortuna, Betfan, Superbet) oraz tych znajdujących się niżej w naszym rankingu (Ewinner, Betclic, LVBET).

Użytkownicy, którzy wybierają bukmachera w internecie nie muszą obligatoryjnie używać kodu promocyjnego. Wówczas wezmą udział w standardowych bonusach powitalnych. Jeśli jednak klient liczy na dodatkowy zakład bez ryzyka, freebet lub kwotę doładowania – powinien skopiować kod z portalu zagranie.com.

Bukmacherzy kody promocyjne – o co chodzi?

Polskie powiedzenie mówi: jak nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o pieniądze. Bukmacherzy z kodami promocyjnymi są atrakcją dla graczy, ponieważ dzięki nim możemy zdobywać większe bonusy. A bonus to oczywiście pieniądze na obstawianie zakładów. O co chodzi? No, jasne, że kasę – w tym przypadku bonusy na zakłady bukmacherskie. Kod promocyjny, który użyjesz przy rejestracji powinien oferować większy niż w standardzie bonus na typowanie.

Bukmacherzy kody bonusowe wprowadzili po to, żeby pozyskiwać więcej klientów. Pragmatyczni typerzy kierują swoje kroki tam, gdzie z kodem otrzymają najwięcej w bonusach. To oferta, która może dotyczyć dodatkowe zakładu bez ryzyka, wyższego freebetu lub bardziej rozbudowanego bonusu od depozytu. Najczęstszą gratyfikacją, która występuje po skopiowaniu kodu bonusowego jest cashback lub freebet bez depozytu. Znamy też przypadki bukmacherów, którzy po rejestracji z naszym kodem wypłacają oba bonusy jednocześnie!

Dla osób, które chcą po rejestracji otrzymać, jak najwięcej darmowych środków od bukmachera – kody promocyjne są idealnym sposobem, by to osiągnąć.

kody promocjne bukmacherzy

Kody bonusowe do bukmacherów

Znamy wiele czynności online, w których wpisany kod rabatowy daje zniżkę 15% w sklepie internetowym lub voucher na ekstra zakupy. Kody bonusowe do bukmacherów oznaczają szansę na zagranie zakładu sportowego bez ryzyka lub za pieniądze przyznane przez firmę. W zakładach online zniżek raczej nie ma, ale jest dodatkowa kasa na obstawianie kuponów. U bukmacherów bez ryzyka kod promocyjny pozwala też odzyskać część postawionych pieniędzy, jeśli wytypowany zakład nie wejdzie.

Wykorzystanie bukmacherskiego kodu, to rejestracja ze specjalnego linka lub skopiowanie/wpisanie kodu do formularza w tworzeniu nowego konta. Część z naszych kodów brzmi jak nazwa portalu, czyli ZAGRANIE. Z tym hasłem otrzymasz bonusy VIP u rekomendowanych przez typerów buków takich jak STS, Betfan i Fortuna. Kodów mamy znacznie więcej, a poniżej dowiesz się, jak one brzmią oraz ile dają!

STS kod promocyjny

Z bukmacherem STS współpracujemy już długo i musimy powiedzieć, że ta kooperacja jest naprawdę udana. Dzięki temu poleceni przez nas użytkownicy mogą odbierać najlepsze bonusy STS na powitanie. Co to za promocje? Jeśli w twoim formularzu rejestracji na sts.pl w polu kod promocyjny pojawi się hasło ZAGRANIE, otrzymasz: bonus bez depozytu 30 PLN, zakład bez ryzyka do 234 PLN i bonus 100% do 1200 PLN.

Nagrody w STS za kod promocyjny mogą imponować. Do jednego z tych bonusów gracze mają słabość. Chodzi o zakład bez ryzyka, bo w tym przypadku po pierwszej wpłacie i kuponie – pieniądze są zwracane na saldo główne, jeśli typowanie się nie powiedzie.

O bukmacherze STS można pisać wiele nie tylko ze względu na bonusy, ale też pozostałe możliwości, jak aplikacja mobile, zakłady sportowe, Betgames i STS TV.

Kod promocyjny STS <- czytaj więcej!

sts kod bukmacher zagranie

Betfan kod promocyjny

W Betfan możesz wpisać ten sam kod, co w STS, bo jego brzmienie jest dokładnie identyczne i chodzi o hasło: ZAGRANIE. Należy wykonać rejestrację z tak wprowadzonym kodem, a to umożliwi odbiór dwóch bonusów startowych. W obu sytuacjach trzeba wykonać wpłatę, żeby najpierw odebrać zakład bez ryzyka do 600 PLN, a później bonus 100% do 1000 PLN.

Bonusy Betfan nowym graczom pozwalają zapoznać się z ofertą bez ryzyka, a później wykonując obrót promocją od wpłaty. Po założeniu konta z naszym kodem w Betfan możesz typować przedmeczowo i live. Do kuponu wybierzesz zakłady sportowe, ale też sporty wirtualne i gry karciane.

Kod promocyjny Betfan <- czytaj więcej!

Fortuna kod promocyjny

Trzeci z polecanych kodów promocyjnych do bukmachera, który ma wysokie opinie, to Fortuna voucher. W zakładach Fortuny nowi użytkownicy wpisując do rejestracji ZAGRANIE otrzymają bonus freebet, zakład bez ryzyka i bonus od wpłaty. Wartości tych bonusów są wysokie, bo stopniowo rosną. Wszystko zaczyna się od darmowego zakładu 20 PLN, a później idzie w górę przez 600 PLN w grze bez ryzyka aż do 2000 PLN od wpłaty.

Kod Fortuny de facto daje każdy rodzaj bonusu bukmacherskiego, przez co jego wartość jest tak duża. Ranking na naszej stronie pokazuje, że to popularna promocja wśród nowych użytkowników. Pozostałe atuty Fortuny, tylko utwierdzają klientów w tym wyborze. Mowa o dobrych kursach, szerokiej ofercie i szybkiej weryfikacji danych poprzez moje ID.

Kod promocyjny Fortuna <- czytaj więcej!

Superbet kod promocyjny

W przypadku bukmachera Superbet również nie kombinowaliśmy z nazwą i zdecydowaliśmy się zaproponować wam kod: ZAGRANIE. W Superbet kod promocyjny ma podobny zestaw atrakcji, co w STS i Fortunie. W tym przypadku nowy użytkownik będzie miał do czynienia z freebetem 34 PLN, zakładem bez ryzyka o łącznej kwocie 1300 PLN i bonusem od wpłaty 100% do 200 PLN.

Kod promocyjny na superbet.pl jest kluczem do bonusów powitalnych, ale też otwiera drogę na stałe bonusy. Wspominamy o tym dlatego, że to firma, która codziennie oferuje bonusy dla użytkowników korzystających z zakładów Superbet online. Dobre oceny temu bukmacherowi zapewnia też szeroki wachlarz płatności i transmisje live.

Kod promocyjny Superbet <- czytaj więcej!

Totalbet kod promocyjny

Na początku tego artykułu pisaliśmy, że kody promocyjne są po to, aby użytkownik zyskiwał coś, czego nie ma w ogólnym bonusie. Kod promocyjny w Totalbet idealnie oddaje taką sytuacje, ponieważ za jego sprawą polecony gracz od Zagranie otrzymuje zakład bez ryzyka 200 PLN. Nigdy wcześniej Totalbet tego rodzaju bonusu na start nie oferował. To jednak nie koniec atrakcji, w Superbet są też bonusy freebet i bardzo wysoki bonus 100% od wpłaty do 5000 PLN.

Za kod promocyjny Totalbet furorę robi zakład bez ryzyka 200 PLN ze zwrotem na konto główne. To dedykowana promocja dla użytkowników Zagranie.com. Jeśli lubisz grać bez ryzyka, to na pewno oferta ta spełni twoje oczekiwania!

Kod promocyjny Totalbet <- czytaj więcej!

forBET kod promocyjny

Wydaje się, że forBET rozbudował ofertę promocyjną z kodem bonusowym do granic możliwości. Zarejestrowanie się z voucherem ZAGRANIE oznacza dwa tygodnie obstawiania bez podatku, zakład bez ryzyka do 200 PLN, bonus od wpłaty do 2080 PLN, a jakby tego było mało – kolejny bonus Maxizysk do 200 PLN. Bagatela, to 2480 PLN w bonusach na start, a poza tym można przez 14 dni wygrywać więcej typując bez podatku.

forBET jest legalnym bukmacherem, który za pośrednictwem oferty pokazuje, że stanowi polską czołówkę. Aplikacja mobilna to potwierdza, ale też ilość rozszerzeń w meczach, jak i mnogość dyscyplin sportowych.

Kod promocyjny forBET <- czytaj więcej!

Etoto kod promocyjny

W naszej klasyfikacji w końcu doszliśmy do bukmachera, który aktywuje kod promocyjny za pośrednictwem linka. Znasz ten sposób rejestracji? W Etoto chcąc skorzystać z promocji VIP dla graczy Zagranie nie musisz kopiować kodu, bo możesz przejść do strony bukmachera ze specjalnego odnośnika. To sposób Etoto na przyznawanie dodatkowych bonusów. Niejako to nawiązanie do standardowych reklam, które bazują na kliknięciach. Oczywiście tu nie wystarczy tylko wejść na stronę Etoto – trzeba też założyć nowe konto.

Etoto w powitalnej akcji postawił na znany zakład bez ryzyka ze zwrotem na konto główne. Bonusu nie trzeba obracać, ale wartość zwrotu może wynosić 50%. Nie jest tak jak w Fortunie czy Betfan, że bukmacher zwraca pełną stawkę. W Etoto zakład bez ryzyka jest za to do 1000 PLN, a więc taki cashback można maksymalnie odebrać.

Kod promocyjny Etoto <- czytaj więcej!

Totolotek kod promocyjny

Oferta rejestracyjna w Totolotku jest też oryginalna. Użytkownik musi wykonać dwa kroki, żeby zakwalifikować się do najlepszych bonusów. Na początku powinien założyć konto na totolotek.pl z naszego linka, a później po zalogowaniu się skopiować nasz kod bonusowy. W Totolotku przy rejestracji nie jesteś proszony o kod promocyjny – jego aktywacja odbywa się po założeniu profilu gracza.

Bonusy Totolotka też mają swoją wyjątkowość, bo w ich skład wchodzi freebet bez depozytu 25 PLN i promocja mobile 100% do 49 PLN. Jako podstawa dla nowych graczy figuruje bonus 100% od wpłaty do 500 PLN.

Kod promocyjny Totolotek <- czytaj więcej!

PZBUK kod bonusowy

Od PZBUK w prezencie za kod bonusowy: ZAGRANIE, otrzymujesz na start grę bez ryzyka i darmowy zakład 20 PLN. Kod promocyjny u tego bukmachera wprowadza się klasycznie, czyli w trakcie rejestrowania konta online. Kupon bez ryzyka dotyczy pierwszego przegranego zakładu, a nie pierwsze obstawionego zakładu. W ten sposób grając do skutku, przy pierwszej porażce każdy może liczyć na zwrot stawki.

Bukmacher PZBUK na rynku nie jest głośną firmą, ale użytkownicy są z niego zadowoleni. Zwłaszcza ze względy na powitalną promocję, Sklep Gracza (program lojalnościowy) i transmisje meczów NBA.

Kod promocyjny PZBUK <- czytaj więcej!

Fuksiarz kod promocyjny

W Fuksiarzu za założenie konta z kodem: ZAGRANIE nowy użytownik otrzymuje cashback ze zwrotem na konto główne. Dla typera wiąże się to z tym, że odebrany bonus może od razu wypłacić na konto bankowe (jeśli zweryfikuje dane). Oferta ta przypomina cashback Etoto, bo w Fuksiarz również zwracana jest połowa stawki. A więc to bonus 50% w zakładzie bez ryzyka.

Poza bonusem powitalnym w Fuksiarzu rozpoznawalnością cieszy się Early Payout i cashback bez końca.

Kod promocyjny Fuksiarz <- czytaj więcej!

LVBET kod promocyjny

Gracze, którzy poszukują kodu bonusowego napakowanego w promocje – mogą sprawdzić ten od LVBET. Rejestracja u tego bukmachera online na hasło “ZAGRANIE” oznacza cztery bonusy startowe. Pierwsze kroki zrealizujesz z bonusem bez depozytu 20 PLN, a kolejno od trzech wpłat uzyskasz bonusy 1500 PLN x2 od depozytu oraz zakład bez ryzyka 333 PLN. Jak widać trudno wskazać w tej promocji brakującego elementu. LVBET z kodem promocyjnym to kompletne zestawienie bonusów powitalnych.

Kod promocyjny LVBET <- czytaj więcej!

eWinner kod promocyjny

W Ewinner kod promocyjny: ZAGRANIE staje się gwarancją typowania pierwszego kuponu bez ryzyka. Pieniądze do kwoty 110 PLN wrócą na konto główne, jeśli w premierowym zakładzie nie trafisz granych meczów. Z kodem uzyskujesz o 10 PLN wyższy cashback niż normalnie. Do twojej dyspozycji jest też bonus od wpłaty 50% do 500 PLN.

Kod promocyjny Ewinner <- czytaj więcej!

Betclic kod promocyjny

Naszą listę proponowanych kodów rejestracyjnych zamyka Betclic. W przypadku tego bukmachera kod wpiszesz zakładając konto na betclic.pl – jeden z formularzy będzie posiadał puste pole “kod promocyjny”. Możesz zapełnić je skopiowanym kodem od Zagranie. Za tak wykonaną rejestrację otrzymasz powiększenie zakładu bez ryzyka o 50 PLN. Dzięki temu obstawisz z cashbackiem do 550 PLN.

Kod promocyjny Betclic <- czytaj więcej!

Kody promocyjne u legalnych bukmacherów – podsumowanie

W powyższych przykładach naocznie widać, jak duże kwoty mogą towarzyszyć rejestracji z naszymi kodami promocyjnymi. Tak naprawdę z dwoma wyjątkami (Etoto i Totolotek) kod bonusowy aktywowany jest tak samo – podczas rejestracji z uzupełnionym miejscem na odpowiedni kod. Przytoczone przez nas kody są aktualne, a wszystkie oferty zweryfikowane. Nie ma obaw, że bonusy nie zostaną przez bukmachera wypłacone.

FAQ

Jaki kod promocyjny jest najlepszy?

Na Zagranie najlepszym kodem bukmacherskim jest oferta STS, gdzie obowiązuje kod rejestracyjny: ZAGRANIE.

Co odbiera się za kody promocyjne do bukmacherów?

Kod bonusowy odpowiada za powiększenie bonusu powitalnego o dodatkowy freebet, zakład bez ryzyka lub bonus od wpłaty.

Zaloguj się aby dodawać komentarze