Kody promocyjne bukmacherzy 2022 » Jak wykorzystać? [Zobacz]

kody promocjne bukmacherzy

Legalni bukmacherzy rozwinęli marketing na tyle, że kody bonusowe stanowią istotny element w pozyskiwaniu nowych użytkowników. Kod promocyjny to już nie coś nowego, a raczej produkt, którego każdy typer oczekuje. Na początku kilku bukmacherów jako rozwinięcie powitalnej oferty proponowało kody bonusowe – teraz wszyscy operatorzy umożliwiają użycie vouchera na dodatkowe bonusy.

Najlepsze kody promocyjne bukmacherów

Portal Zagranie od początku, kiedy to legalni bukmacherzy zaczęli rozwijać skrzydła, obserwował rynek promocji online.

👉 Krok po kroku pozyskiwaliśmy dla naszych użytkowników coraz to więcej kodów promocyjnych. Na ten moment doszliśmy do chwili, w której możemy stwierdzić, że z naszymi kodami typerzy otrzymują najlepsze bonusy na start.

Tak jest u najwyżej ocenianych bukmacherów (STS, Fortuna, BETFAN, Superbet) oraz tych znajdujących się niżej w naszym rankingu (eWinner, Betclic, LVBET).

Jeśli wybierasz bukmachera w internecie nie musisz obligatoryjnie używać kodu promocyjnego. Wówczas otrzymasz standardowy bonus powitalny. Jeśli jednak liczysz na dodatkowy zakład bez ryzyka, freebet lub kwotę doładowania – powinieneś skopiować kod z portalu Zagranie.com!

Poniżej prezentujemy najlepsze kody promocyjne

BukmacherKodKorzyści z kodem 🔥
STSZAGRANIE✔️ 0 zł 125 zł Zakład bez ryzyka (zwrot na depozyt)
✔️ 1500 zł Bonusy od wpłat
✔️ 60 zł Bonus za wykonanie zadań
BETFANZAGRANIE✔️ 450 zł Bonus 200% od depozytu = potrojenie (!) wpłaty
FortunaZAGRANIE✔️ 20 zł Darmowy zakład (bez konieczności depozytu)
✔️ 10 zł Freebet
✔️ 600 zł Zakład bez ryzyka
(zwrot na depozyt)
Kody promocyjne do bukmacherów

Czym są kody promocyjne?

Polskie powiedzenie mówi: jak nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o pieniądze. Bukmacherzy z kodami promocyjnymi są atrakcją dla graczy, ponieważ dzięki nim możesz zdobywać większe bonusy 🔥. A tego rodzaju bonifikata to oczywiście pieniądze na obstawianie zakładów. O co chodzi? No jasne, że o kasę – w tym przypadku bonusy na zakłady bukmacherskie. Kod promocyjny, który użyjesz przy rejestracji powinien oferować większy niż w standardzie bonus na typowanie.

Bukmacherzy kody bonusowe wprowadzili po to, żeby pozyskiwać więcej klientów. Pragmatyczni typerzy kierują swoje kroki tam, gdzie z kodem otrzymają najwięcej w bonusach. To oferta, która może dotyczyć dodatkowego zakładu bez ryzyka, wyższego freebetu lub bardziej rozbudowanego bonusu od depozytu. Najczęstszą gratyfikacją, która występuje po skopiowaniu kodu bonusowego, jest cashback lub freebet bez depozytu. Znamy też przypadki bukmacherów, którzy po rejestracji z naszym kodem wypłacają oba bonusy jednocześnie!

💡 Dla osób, które chcą po rejestracji otrzymać jak najwięcej darmowych środków od bukmachera kody promocyjne są idealnym sposobem, by to osiągnąć.

Skąd wziąć kod promocyjny?

Znamy wiele przypadków, w których wpisany kod rabatowy daje zniżkę w sklepie internetowym lub voucher na ekstra zakupy. Kody bonusowe do bukmacherów oznaczają szansę na zagranie zakładu sportowego bez ryzyka lub za pieniądze przyznane przez firmę. W zakładach online zniżek raczej nie ma, ale jest dodatkowa kasa na obstawianie kuponów. U bukmacherów bez ryzyka kod promocyjny pozwala też odzyskać część postawionych pieniędzy, jeśli wytypowany zakład nie wejdzie.

👉 Bukmacherzy kody promocyjne udostępniają dla czytelników Zagranie.com. Jesteśmy z nimi w stałej współpracy, dlatego pobierając kod z tej strony masz gwarancję najwyższych bonusów!

Gdzie wpisać kod promocyjny?

Wykorzystanie bukmacherskiego kodu, to rejestracja ze specjalnego linka lub skopiowanie/wpisanie kodu do formularza rejestracyjnego na stronie bukmachera. Prawie wszystkie nasze kody promocyjne u legalnych bukmacherów brzmią jak nazwa portalu, czyli ZAGRANIE. Z tym hasłem otrzymasz bonusy VIP u rekomendowanych przez typerów buków takich jak STS, BETFAN i Fortuna. Kodów mamy znacznie więcej, a poniżej dowiesz się, jak one brzmią oraz ile dają!

Bukmacherzy kody promocyjne: Listopad 2022

Kody promocyjne bukmacherzy respektują zwykle przy rejestracji konta, a to oznacza, że to gratyfikacja dla nowych użytkowników. W naszym serwisie znajdziesz aktualne oferty, bo na bieżąco monitorujemy to, co proponują operatorzy. Wybierając nasz kod możesz być pewien, że nie jest on przeterminowany. Co więcej, dzięki niemu zapiszesz się do najlepszej promocji na start.

Tak naprawdę nie musisz ograniczać się do wyboru jednego kodu promocyjnego. Konto możesz otworzyć u dowolnego, legalnego bukmachera. W ten sposób jednocześnie możesz aktywować kod w STS, Fusiarzu, TOTALbet i gdzie jeszcze masz ochotę. To dobra metoda na sprawdzenie oferty bukmachera i wdrożenie się w tematykę obstawiania zakładów.

STS

Z bukmacherem STS współpracujemy już długo i musimy powiedzieć, że ta kooperacja jest naprawdę udana. Dzięki temu poleceni przez nas użytkownicy mogą odbierać najlepsze bonusy STS na powitanie. Co to za promocje? Jeśli w Twoim formularzu rejestracji na sts.pl w polu kod promocyjny pojawi się hasło ZAGRANIE, otrzymasz: 3 bonusy od depozytu (pierwszy 100% do 300 zł, drugi 50% do 500 zł, trzeci 50% do 700 zł), zakład bez ryzyka do 125 zł oraz bonus 60 zł, jeśli wykonasz kilka prostych zadań. W sumie? 1685 zł na start!

Nagrody w STS za kod promocyjny mogą imponować. Do jednego z tych bonusów gracze mają słabość. Chodzi o zakład bez ryzyka, bo w tym przypadku pieniądze są zwracane na saldo główne, jeśli typowanie się nie powiedzie.

🔑 Gdzie wpisać kod?

Wprowadź kod ZAGRANIE w pierwszym oknie formularza rejestracyjnego.

Co otrzymasz za kod w STS?

✅ Zakład bez ryzyka 125 zł
✅ Bonus od wpłaty do 1500 zł
✅ Bonus za wykonanie sześciu zadań w wysokości 60 zł

Po więcej informacji o kodzie promocyjnym STS: wejdź tutaj.

BETFAN

W BETFAN możesz wpisać ten sam kod, co w STS, bo jego brzmienie jest dokładnie identyczne i chodzi o hasło: ZAGRANIE. Należy wykonać rejestrację z tak wprowadzonym kodem, a to umożliwi dostęp do jednego, ale za to porządnego bonusu. Następnie należy dokonać wpłaty, żeby odebrać bonus 200% od depozytu i móc grać za trzykrotność tego, co się zainwestowało. 2/3 do budżetu dokłada operator.

Po założeniu konta z naszym kodem możesz typować przedmeczowo i live. Do kuponu wybierzesz zakłady sportowe, ale też sporty wirtualne i gry karciane.

🔑 Gdzie wpisać kod?

Wprowadź voucher ZAGRANIE podczas rejestracji na betfan.pl.

Co otrzymasz za kod w BETFAN?

✅ Bonus 200% od depozytu do łącznej kwoty 450 zł na grę

Więcej informacji o kodzie promocyjnym BETFAN znajdziesz w tym miejscu.

Fortuna

Trzeci z polecanych kodów promocyjnych do bukmachera, to ten do Fortuny. W zakładach u tego operatora wpisując podczas rejestracji ZAGRANIE otrzymasz dwa bonusy freebet oraz zakład bez ryzyka. Wartości tych bonusów są atrakcyjne. Wszystko zaczyna się od darmowego zakładu 20 zł, później operator dorzuca 600 zł w grze bez ryzyka i jeszcze 10 zł po pierwszym depozycie.

Ranking na naszej stronie pokazuje, że to popularna promocja wśród nowych użytkowników. Pozostałe atuty Fortuny tylko utwierdzają klientów w tym wyborze. Mowa o dobrych kursach, szerokiej ofercie i szybkiej weryfikacji danych poprzez mojeID.

🔑 Gdzie wpisać kod?

W Fortunie kod promocyjny aktywujesz w formularzu rejestracyjnym.

Co otrzymasz za kod w Fortunie?

✅ Darmowy zakład bez depozytu 20 zł
✅ Zakład bez ryzyka ze zwrotem na depozyt 600 zł
✅ Freebet 10 zł

O szczegółach na temat wspomnianych promocji przeczytasz tutaj.

Superbet

W przypadku bukmachera Superbet również nie kombinowaliśmy z nazwą i zdecydowaliśmy się zaproponować Wam kod: ZAGRANIE. W Superbet kod promocyjny niesie podobny zestaw atrakcji, co w STS i Fortunie. W tym przypadku nowy użytkownik będzie miał do czynienia z freebetem 34 zł, zakładem bez ryzyka o łącznej kwocie 1300 zł i bonusem od wpłaty 100% do 200 zł.

Kod promocyjny na superbet.pl jest kluczem do bonusów powitalnych, ale też otwiera okno na stałe bonusy. Wspominamy o tym dlatego, że to firma, która codziennie oferuje ciekawe bonusy dla użytkowników korzystających z zakładów Superbet online. Dobre oceny temu bukmacherowi zapewnia też szeroki wachlarz płatności i transmisje live.

🔑 Gdzie wpisać kod?

Do formularza rejestracyjnego odkrywając zakładkę “kod promocyjny”.

Co otrzymasz za kod w Superbet?

✅ Darmowy zakład 34 zł
✅ Zakład bez ryzyka 1300 zł
✅ Bonus 100% do 200 zł
✅ Bonus mobile 20 zł

Chcesz poznać szczegóły? Sprawdź ten artykuł.

TOTALbet

Kod promocyjny w TOTALbet idealnie odpowiada na potrzeby graczy. Dlaczego? Dlatego, że gwarantuje bardzo lubiany i poszukiwany bonus BEZ depozytu. Został on podzielony na 25 zł i 10 zł przy użyciu naszego kodu bonusowego.

To jednak nie koniec atrakcji, bo nie można zapomnieć o jednym z najwyższych dodatków do gry na rynku – bonusie od wpłaty 100% aż do 5000 zł. Wisienką na torcie jest zakład bez ryzyka ze zwrotem na konto depozytowe aż do 210 zł.

🔑 Gdzie wpisać kod?

Wprowadź kod już na początku rejestracji, w formularzu na stronie operatora.

Co otrzymasz za kod w TOTALbet?

✅ Darmowe zakłady 35 zł
✅ Zakład bez ryzyka 210 zł
✅ Bonus 100% do 5000 zł

Więcej o kodzie promocyjnym TOTALbet: w tym miejscu.

forBET

Wydaje się, że forBET rozbudował ofertę promocyjną z kodem bonusowym do granic możliwości. Zarejestrowanie się z voucherem ZAGRANIE oznacza 30 dni obstawiania bez podatku, zakład bez ryzyka do 1200 zł, a także bonus od drugiej wpłaty do 2080 zł. Robi wrażenie, prawda? Trzeba również wspomnieć, że w przypadku forBET nie tylko kwoty robią wrażenie, ale również przystępne warunki obrotowe.

🔑 Gdzie wpisać kod?

W forBET kod promocyjny należy wprowadzić w trzecim formularzu rejestracyjnym (podczas uzupełnienia szczegółowych danych osobowych).

Co otrzymasz za kod w forBET?

✅ 30 dni bez podatku
✅ Zakład bez ryzyka 1000 zł 1200 zł
✅ Bonus 100% do 2000 zł 2080 zł

Oczywiście to oferta na start w skrócie, więcej dowiesz się w tym miejscu.

ETOTO

ETOTO w powitalnej akcji postawił na trzy bonusy. Najpierw warto pochylić się nad wyjątkowym bonusem od pierwszego depozytu równym aż 200% wpłaty. Profit ten może maksymalnie osiągnąć kwotę 200 zł (przy depozycie 100 zł), w sumie dając 300 zł na grę. Kolejnym krokiem jest odbiór bonusu 50% od drugiego depozytu do 1000 zł, który przysługuje przy minimalnym depozycie 2000 zł. Ponadto ETOTO dorzuca dla nowych graczy, którzy wpiszą kod: ZAGRANIE to, co lubią najbardziej – darmowy zakład na kwotę 50 zł. To jedna z najwyższych propozycji freebetu na polskim rynku.

🔑 Gdzie wpisać kod?

W ETOTO kod należy wprowadzić na początku rejestracji.

Co otrzymasz za kod w ETOTO?

✅ Bonus 200% do 200 zł (po pierwszej wpłacie)
✅ Bonus 50% do 1000 zł (po drugiej wpłacie)
✅ Freebet 0 zł 50 zł

O szczegółach przeczytasz w tym tekście.

Noblebet

W Noblebet kod promocyjny pozwala na odbiór kilku bonusów na start. Trzeba docenić tego bukmachera za dwa freebety: 34 zł i bonus na mobile 20 zł. Dodatkowo w Noblebet obowiązują wysokie bonusy od wpłaty. Za sprawą tej promocji można zgarnąć aż trzy doładowania konta po każdym depozycie. A na deser 30 dni bez opodatkowania.

🔑 Gdzie wpisać kod?

W Noblebet kod ZAGRANIE należy wprowadzić do formularza rejestracyjnego.

Co otrzymasz za kod w Noblebet?

✅ Bonusy freebet: 0 zł 34 zł + 20 zł
✅ Bonusy od wpłaty 1500 zł
✅ 30 dni gry bez podatku

Więcej szczegółów o kodzie bonusowym Noblebet pozyskasz w tym miejscu.

PZBuk

Od PZBuk otrzymasz na start grę bez ryzyka aż do 1000 zł i darmowy zakład 50 zł. Kod promocyjny u tego bukmachera wprowadzało się do niedawna klasycznie, czyli w trakcie rejestrowania konta online – teraz wystarczy kliknięcie w nasz link.

Kupon bez ryzyka dotyczy pierwszego przegranego zakładu, a nie pierwszego obstawionego zakładu. W ten sposób grając do skutku, przy pierwszej porażce każdy może liczyć na zwrot stawki. To niewątpliwa zaleta tej oferty, a tym samym rozwiązanie rzadko spotykane na rynku – a szkoda!

🔑 Gdzie wpisać kod?

W tym przypadku wystarczy rejestracja z naszego linka/banneru, PZBuk nie wymaga kodu.

Co otrzymasz za kod w PZBuk?

✅ Zakład bez ryzyka 1000 zł
✅ Freebet 50 zł

Każdą z promocji dokładnie opisaliśmy w specjalnym artykule.

Fuksiarz

W Fuksiarzu za założenie konta z kodem: ZAGRANIE nowy użytkownik otrzymuje cashback ze zwrotem na konto główne. Dla typera wiąże się to z tym, że odebrany bonus może od razu wypłacić na konto bankowe (jeśli zweryfikuje dane). To bonus 50% w zakładzie bez ryzyka.

Nie sposób nie wspomnieć o wyjątkowym dodatku, który Fuksiarz dorzuca do swojej oferty na start. Mowa o miesięcznym dostępie do Polsat Box Go – pakiet Sport.

Poza bonusem powitalnym w Fuksiarzu rozpoznawalnością cieszy się Early Payout i promocja cashback bez końca.

🔑 Gdzie wpisać kod?

Kod zostanie aktywowany poprzez rejestrację z naszego linka do Fuksiarza.

Co otrzymasz za kod w Fuksiarz?

✅ Zakład bez ryzyka do 500 zł
✅ Dostęp do Polsat Box Go

Dowiedz się więcej w tym miejscu serwisu.

LVBET

Gracze, którzy poszukują kodu bonusowego napakowanego w promocje – mogą sprawdzić ten do LVBET. Rejestracja u tego bukmachera online na hasło “ZAGRANIE” oznacza cztery bonusy startowe. Pierwsze kroki zrealizujesz z bonusem bez depozytu 20 zł, a kolejno od dwóch wpłat uzyskasz bonusy 1500 zł x2 od depozytu i zakład bez ryzyka 333 zł. Jak widać trudno wskazać w tej promocji brakujący element. LVBET z kodem promocyjnym to kompletne zestawienie bonusów powitalnych.

🔑 Gdzie wpisać kod?

Kod ZAGRANIE powinieneś wpisać w trakcie rejestracji na lvbet.pl.

Co otrzymasz za kod w LVBET?

✅ Freebet bez depozytu 20 zł
✅ Bonusy od wpłaty 3000 zł
✅ Zakład bez ryzyka 333 zł

Więcejszczegółów o kodzie LVBET znajdziesz w tym miejscu.

Totolotek

W Totolotku przy rejestracji nie jesteś proszony o kod promocyjny – jego aktywacja odbywa się po założeniu profilu gracza. To coś nowego, o czym warto pamiętać. Druga sprawa, to wyjątkowo kod o innym brzmieniu: 574PLN.

Bonusy Totolotka są dość skromne, gdyż w ich skład wchodzi freebet bez depozytu 25 zł i bonus 100% od wpłaty do 500 zł.

🔑 Gdzie wpisać kod?

Po zalogowaniu się na konto wprowadź kod w sekcji “wpłaty” w polu “kod bonusowy”.

Co otrzymasz za kod w Totolotku?

✅ Freebet 25 zł
✅ Bonusy od wpłaty 100% do 500 zł

Chcesz poznać ofertę w szczegółach? Sprawdź tutaj.

eWinner

W eWinner kod promocyjny: ZAGRANIE staje się gwarancją wytypowania pierwszego kuponu bez ryzyka. Pieniądze do kwoty 110 zł wrócą na konto główne, jeśli w premierowym zakładzie nie trafisz granych meczów. Z kodem uzyskujesz o 10 zł wyższy cashback niż normalnie. Do Twojej dyspozycji jest też bonus od drugiej wpłaty 50% do 500 zł.

🔑 Gdzie wpisać kod?

Kod u bukmachera eWinner należy wpisać na początku rejestracji (w formularzu).

Co otrzymasz za kod w eWinner?

✅ Zakład bez ryzyka 100 zł 110 zł
✅ Bonusy od wpłaty 50% do 500 zł
✅ Dostęp do Canal+ Online

Zainteresowany? Zapoznaj się ze szczegółami oferty przed założeniem konta: w tym miejscu.

Betclic

W przypadku tego bukmachera kod wpiszesz, zakładając konto na betclic.pl – jeden z formularzy będzie posiadał puste pole “kod promocyjny”. Możesz zapełnić je skopiowanym kodem od Zagranie. Za tak wykonaną rejestrację otrzymasz zakład bez ryzyka. Dzięki temu obstawisz z cashbackiem do 200 zł.

🔑 Gdzie wpisać kod?

W Betclic kod należy wprowadzić w trzecim ekranie formularza rejestracyjnego.

Co otrzymasz za kod w Betclic?

✅ Zakład bez ryzyka 200 zł

Ofertę Betclic rozłożoną na czynniki pierwsze znajdziesz w tym miejscu.

Kody promocyjne do bukmacherów podsumowanie

Na powyższych przykładach widać, jak duże kwoty mogą towarzyszyć rejestracji z naszymi kodami promocyjnymi. Tak naprawdę z kilkoma wyjątkami (Totolotek, PZBuk) kod bonusowy aktywowany jest tak samo – podczas rejestracji, po uzupełnieniu stosownego pola. Przytoczone przez nas kody są aktualne, a wszystkie oferty zweryfikowane. Nie ma obaw, że bonusy nie zostaną przez bukmachera wypłacone.

FAQ

Jaki kod promocyjny jest najlepszy?

Najlepszy kod brzmi: ZAGRANIE. Naszym zdaniem z tym hasłem otrzymasz dostęp do najkorzystniejszych pakietów powitalnych u legalnych bukmacherów online.

Co daje kod "ZAGRANIE"?

Kod bonusowy "ZAGRANIE" odpowiada za powiększenie bonusu powitalnego o dodatkowy: freebet, zakład bez ryzyka lub bonus od wpłaty.

Skąd wziąć kody promocyjne do bukmacherów?

Aktualne kody do bukmacherów online znajdziesz w serwisie Zagranie.com.

Zaloguj się aby dodawać komentarze