Aplikacje bukmacherskie pozwalają na szybki i komfortowy dostęp do zakładów bukmacherskich w swoim telefonie lub tablecie. Najlepsze aplikacje bukmacherskie działają zarówno na systemie Android, jak i iOS. To znacznie lepsza metoda obstawiania zakładów niż za pośrednictwem mobilnych stron internetowych. W tym artykule wyjaśnimy na czym polega aplikacja bukmacherska oraz przedstawimy: najlepsze aplikacje bukmacherskie.

Aplikacje bukmacherskie

Aplikacje bukmacherskie pochodzą od bukmacherów online – to dodatkowy kanał, który umożliwia im kierować ofertę dla graczy. Z wielu badań wychodzi, że już teraz jest więcej zakładów obstawianych przez telefon aniżeli komputer. W internetowych zakładach bukmacherskich oferta mobile odgrywa pierwszoplanową rolę i nie dziwi, że operatorzy stawiają właśnie na ten produkt. Jeśli jest więcej typerów obstawiających przez telefon, to “buki” chcą ułatwić im taką możliwość. Dlatego na rynek weszły dedykowane aplikacje bukmacherskie.

Aplikacje bukmacherskie – co to jest?

W skrócie: aplikacja bukmacherska to oprogramowanie do typowania meczów. Aplikacja zastępuje klasyczną wersję strony internetowej – jest zdecydowanie bardziej czytelna, szybsza i intuicyjna, a dodatkowo staje się kompatybilna z twoim telefonem. Przykład? Np. na telefon możesz dostawać powiadomienia o wynikach meczów lub rozliczonych kuponach.

aplikacje

Za pośrednictwem aplikacji uzyskujesz pełny dostęp do oferty bukmachera, jeśli chodzi o zakłady przedmeczowe i “na żywo”. To także możliwość zarządzania swoim kontem, czyli wpłacania/wypłacania środków. Najlepsze aplikacje bukmacherskie udostępniają również transmisje live z wydarzeń sportowych, oferują narzędzie cash out oraz dedykowane bonusy mobile.

Oczywiście w Polsce zgodnie z prawem można korzystać z aplikacji od legalnych bukmacherów, którzy posiadają licencję Ministerstwa Finansów. Aktualną listę znajdziesz na stronie: https://zagranie.com/bukmacherzy/.

Aplikacje bukmacherskie – Android i iOS

Dwa najpopularniejsze systemy operacyjne w naszych telefonach i tabletach to: Android oraz Apple iOS. To właśnie na te urządzenia bukmacherzy przygotowują aplikację. Najlepsi operatorzy oferują aplikację na Androida oraz iOS.

Aplikację na iPhone’a, czyli system iOS znaleźć można w App Store, czyli sklepie aplikacji. Pobranie aplikacji bukmacherskiej jest podobne do tego, jak pobierasz inną apkę. W tym przypadku jednak przed instalacją pojawi się komunikat, w którym będziesz musiał potwierdzić swoją pełnoletność. To wszystko – następnie wystarczy instalować aplikację zgodnie z instrukcją i za chwile będzie gotowa do użycia na twoim iPhonie.

instalacja

Aplikacje na iOS znajdziesz u takich bukmacherów jak: STS, Fortuna, Betclic, forBET, LVEBT, Superbet, eWinner, Totolotek i PZBUK.

Aplikacje bukmacherskie na Androida mają jedno utrudnienie. Google blokuje automatycznie wszystkie apki hazardowe, w tym bukmacherskie – dlatego nie znajdziesz tego typu aplikacji w sklepie Google. Możesz je pobrać bezpośrednio ze strony bukmachera, ale wcześniej należy zmienić ustawienia w telefonie. O co chodzi? W ustawieniach swojego urządzenia zezwól na instalacje oprogramowania z niezaufanych źródeł. Czy to bezpieczne? Tak, aplikacje bukmacherskie są legalne, a wszystko to wynika z faktu, że apki od “buków” nie znajdują się w Google Play. Po instalacji odpowiedniej aplikacji możesz powrócić do wcześniejszych ustawień w swoim telefonie.

Aplikacje na Androida udostępniają legalni bukmacherzy: STS, Fortuna, Betclic, Betfan, forBET, LVEBT, Superbet, eWinner, Totolotek i PZBUK.

Najlepsze aplikacje bukmacherskie – RANKING

Aplikacje od bukmacherów online są darmowe, a więc za ich pobranie z App Store lub ze strony “buka” nie musisz nic płacić. Wybraliśmy TOP 5 najlepszych aplikacji bukmacherskich – sprawdź nasz ranking i poznaj, czym różnią się mobilne apki:

STS – aplikacja mobile na iOS i Android

Aplikacja od legalnego bukmachera STS przystosowana jest do dwóch systemów iOS i Android. Oczywiście apka jest darmowa. STS umożliwia odbiór bonusów powitalnych w aplikacji – zakładając konto z kodem promocyjnym: ZAGRANIE otrzymasz do wykorzystania 30 PLN freebet, 230 PLN zakład bez ryzyka i bonus 100% do 1200 PLN.

W aplikacji STS dostępna jest pełna oferta zakładów przedmeczowych i live. Za pośrednictwem apki STS obstawisz sporty wirtualne. W aplikacji od STS działa również STS TV – transmisje “na żywo” z wydarzeń sportowych oraz cash out. Dzięki telefonowi wpłacisz i wypłacisz pieniądze.

Aplikacja STS jest czytelna i szybka. Co ważne, nie zacina się i nie zajmuje wiele pamięci na telefonie.

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 0 234 zł bez ryzyka + 25 30 zł freebet

standardowa oferta to 1200 zł, a z naszym kodem: 1504 zł!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 234 zł
FREEBET: 30 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Fortuna – aplikacja mobile na iOS i Android

Zakłady bukmacherskie Fortuna znajdziesz także w aplikacji na urządzenia z systemem iOS i Android. Aplikacja Fortuny jest darmowe i niesie ze sobą szereg funkcji – daje dostęp zakładów przedmeczowych i live, umożliwia oglądanie meczów “na żywo” w Fortuna TV, udostępnia match tracker, powiadomienia PUSH na telefon oraz pozwala zarządzać kontem np. wpłacać i wypłacać pieniądze.

Nowi gracze z nasz kod promocyjny: 2230PLN mogą odebrać bonusy na start w aplikacji: 20 PLN darmowy zakład, 210 PLN zakład bez ryzyka i bonus 100% do 2000 PLN.

Fortuna należy do czołowych bukmacherów w naszym kraju i podobnie można określić jej aplikację.

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+  600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

forBET – aplikacja mobile na iOS i Android

Aplikacja od forBET jest bardzo chwalona przez graczy i zbiera naprawdę dobre opinie. Działa na systemach iOS i Android. Udostępnia wszystkie zakłady przedmeczowe i live. Co ciekawe, w forBET tylko w aplikacji mobile działa narzędzie cash out. To pokazuje, że w tym przypadku bardziej opłacalne jest typowanie przez telefon niż komputera. Dodatkowo apka forBET umożliwia oglądanie meczów, sprawdzanie wyników i statystyk live (match tracker), robienie płatności i zapewnia powiadomienia PUSH.

Na start za instalację aplikacji i rejestrację z naszym kodem promocyjnym: 2480PLN możesz otrzymać zakład bez ryzyka 200 PLN, Maxizysk 200 PLN i bonus od depozytu do 2080 PLN.

Totolotek – aplikacja mobile na iOS i Android + specjalny bonus

Totolotek oferuje aplikacja na iOS i Android, a w zamian daje specjalny bonus 100% od pierwszej wpłaty do 49 PLN. To dodatkowy bonus, który działa wraz z ofertą powitalną i naszym kodem promocyjnym: 574PLN. Poza standardowymi bonusami – możesz odebrać ekstra 49 PLN za instalację aplikacji. Wystarczy pobrać aplikację, zalogować się, a następnie przy jej użyciu zrobić wpłatę o wartości 49 PLN – to sprawi, że Totolotek przyzna dodatkowo tyle samo w bonusie!

Aplikacja Totolotka ma również inne atuty – to szeroka oferta zakładów przedmeczowych i “na żywo”, narzędzie cash-out i opcje płatnicze.

Koszulka Totolotka Zakładów Bukmacherskich
Koszulka Totolotka Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 500 zł od depozytu + 20 25zł freebet

standardowa oferta 500 PLN. z naszym kodem: 525 PLN

Kod rejestracyjny
724PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 500 zł
FREEBET: 25 zł
Kod promocyjny: 724PLN 

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Betclic – aplikacje mobile na iOS i Android

Betclic mobile, to bardzo szybka aplikacja, która jest świetnie zoptymalizowana. Apka działa na iOS i Androidzie, a jest oczywiście darmowa. Za pośrednictwem aplikacji Betclic skorzystasz z zakładów bukmacherskich, dokonasz płatności, wypłacisz wcześniej wygraną dzięki Cash out oraz obejrzysz mecz w Betclic TV. Aplikacja udostępnia również powiadomienia o rozliczonych kuponach.

Jeśli chcesz skorzystać z aplikacji Betclic, to podczas rejestracji możesz wpisać nasz kod promocyjny: 550PLN, a otrzymasz pierwszy zakład bez ryzyka do 550 PLN.

Betfan – aplikacje mobile na iOS i Android

W BETFAN aplikacja mobilna jest ciekawie zaprojektowania i przyjemna w użytkowaniu. Do tego jest dobrze zoptymalizowana, a bukmacher dał możliwość korzystania z niej zarówno na iOS, jak i Androidzie. Aplikacja mobilna Betfan posiada wszystko, co jest potrzebne – można odebrać bonus startowy, obstawić zakłady bukmacherskie, czy wpłacić lub wypłacić środki. Dostępny jest również cash-out przy wybranych zakładach. W zasadzie trudno szukać funkcji, których apka Betfan nie ma, za wyjątkiem TV, której brakuje. Design i użytkowanie programu od tego operatora jest bardzo przyjemne. Trudno szukać minusów w przypadku działania tej aplikacji, chociaż czasami zdarza się jej zawiesić.

W BETFAN za pobranie apki i założenie konta z kodem promocyjnym 1600PLN otrzymacie: 1000 PLN od depozytu i 600 PLN bez ryzyka!

Etoto – aplikacje mobile na iOS i Android

Etoto, tak samo, jak pozostali bukmacherzy, również ma swoją aplikację mobilną. Ta jest przyjazna dla użytkowników i z całą pewnością można stwierdzić, że dobrze zaprojektowana. Przyjemne kolory i przejrzystość to to, co charakteryzują ją. Jest również dostęp do pełnej oferty bukmachera, więc możemy obstawić wybrane przez siebie zakłady bukmacherskie. Etoto postawił na dostępność i wykonanie. Warto też wspomnieć, że sama aplikacja nie wczytuje się bardzo długo, trwa to wręcz krótko i to kolejny plus, jaki ma ten operator za swoją apkę. Ta jest standardowo dostępna do pobrania na stronie bukmachera!

W przypadku Etoto jeżeli założycie konto z naszego linku, to otrzymacie 2000 złotych w formie bonusów – 1500 od depozytu i 500 złotych w freebetach i innych bonusach.

Superbet – aplikacje mobile na iOS i Android

W przypadku Superbet aplikacja mobilna zarówno na iOS, jak i Androida zmaga się z problemami przy wczytywaniu. Jednak dostajemy pełen dostęp do oferty, przyjemny design i wygodę z użytkowania. Plus aplikacji Superbet zdecydowanie przeważają nad minusami. Korzystając z apki w Superbet możecie zarówno obstawić zakłady bukmacherskie, zgarnąć dodatkowe promocje, czy wykorzystać już dostępne. W Superbet za skorzystanie z apki i założenie konta z kodem ZAGRANIE zgarniecie też 100% do 499PLN od depozytu, 500 PLN bez ryzyka i 34 PLN na freebety!

Do tego działają też systemy wpłat i wypłat, więc nie potrzebujecie nic więcej do obsługi swojego konta u bukmacherów. W przypadku aplikacji mobilnej od Superbet jest jeszcze kilka rzeczy, które należy poprawić, ale zmierza to w świetną stronę. Możemy więc spodziewać się nowości w apce tego operatora!

PZBuk – aplikacje mobile na iOS – Android

PZBuk to jeden z tych bukmacherów, którzy stale się rozwijają, ale nie zawsze nadąrzają za konkurencją. Warto wziąć to pod uwagę przy ocenie aplikacji od tego bukmachera. W końcu ta jest dostępna dopiero od kwietnia 2021 roku, a pobrać ją można ze strony operatora. Instalacja jest prosta, tak samo, jak obsługa. Za pomocą swojego smartfona mamy więc dostęp do oferty bukmachera, zakładów, wpłat oraz historii postawionych kuponów. W skrócie – mamy wszystko, co potrzebujemy, żeby korzystać z PZBuk. Apka od tego operatora, pomimo tego, że jest stosunkowo młoda, to widać, że dobrze ją zaprojektowano i jest wygodna w użytkowaniu.

W PZBuk jeżeli założycie konto z kodem promocyjnym 700PLN, to zyskacie 500 PLN bez ryzyka i 200 PLN w sklepie gracza oraz dostęp do apki!

LVbet – aplikacje mobilne na iOS – Android

O ile w przypaku LVbet strona pozostawia sporo do życzenia, tak sama aplikacja mobilna jest już dobrze wykonana. Za założenie konta z kodem promocyjnym 3423PLN zyskacie nie tylko dostęp do aplikacji, ale też 3000 PLN od depozytu, 333 PLN bez ryzyka, 20 PLN freebet i 70 PLN dodatkowo. Apke można dodać zarówno na telefony z systemem Android, jak i iOS. Warto wyróżnić apkę od LVbet za niecodzienny design, przez co korzysta się z niej po prostu przyjemnie. Do tego szereg usprawnień, których brakuje na stronie internetowej tego bukmachera. Standardowo mamy też pełen dostęp do oferty, zakładów bukmacherskich, czy wpłat i wypłat. Zazwyczaj w aplikacjach mobilnych możemy też korzystać z bonusów przy różnych okazjach i nie inaczej jest tym razem, a to na pewno działa na plus tego operatora.

eWinner – aplikacje mobilne na iOS – Android

Aplikacja mobilna w eWinner również jest dostępna na iOS i Androidy. Jednak trzeba przyznać, że tutaj design jest nieco słabszy niż u konkurencji, za to samo działanie aplikacji szybsze, przez co sprawniej się z niej korzysta. Apka w eWinner korzysta z tych samych rozwiązań co konkurencja – mamy tutaj dostępne zakłady bukmacherskie, depozyty i wypłaty, a także informacje o kuponach w grze. Dzięki ofercie live mamy dostęp do zakładów cały czas i możemy obstawiać niezależnie od tego, gdzie się znajdujemy. Aplikacja mobilna w eWinner wymaga pewnych poprawek, ale i tak korzysta się z niej przyjemnie, co na pewno warto wyróżnić.

W eWinner dostep do apki dostaniecie za założenie konta z kodem promocyjnym 655PLN, a razem z nim zyskacie też: 155 PLN bez ryzyka i 50% do 500 PLN od drugiego depozytu.

FAQ

Gdzie znajdę najlepsze aplikacje bukmacherskie?

Według portalu Zagranie.com najlepsze aplikacje bukmacherskie oferują: STS, Fortuna, Betclic, forBET i Totolotek.

Którzy bukmacherzy oferują aplikację na Apple iOS?

Aplikacje bukmacherskie dostępne na iOS to: STS, Fortuna, Betclic, forBET, LVEBT, Superbet, eWinner, Totolotek i PZBUK.

Którzy bukmacherzy oferują aplikację na Android?

Bukmacherzy z aplikacją na Androida to: STS, Fortuna, Betclic, Betfan, forBET, LVEBT, Superbet, eWinner, Totolotek i PZBUK.

Jak zainstalować aplikację bukmacherską?

Jeśli masz telefonem z iOS, to aplikację bukmacherską znajdziesz w App Store. Aby zainstalować apkę na Androida wejdź na stronę bukmachera i pobierz ją bezpośrednio z odnośnika np. w zakładce "mobile". Przed instalacją na Androida zmień ustawienia w telefonie i wyraź zgodę na instalację oprogramowania z niezaufanych źródeł.

Zaloguj się aby dodawać komentarze