Navi po 7 zwycięstwo z rzędu? Gramy SOLO z kursem 2.15!

Zawodnicy Navi podczas turnieju

Ostatni dzięn fazy grupowej podczas ESL Pro League zadecyduje o tym kto awansuje do następnej fazy. Oprócz tego w spotkaniu Navi z Compelxity dowiemy się, która z drużyn awansuje do ćwierćfinałów. Czy navi wygra kolejny mecz z rzędu?

STS kod promocyjny.

Navi – Complexity

 

Navi prezentuje się bardzo dobrze podczas ESL Pro League. Wygrali spotkania z BIG oraz Flyquest w bardzo dobrym stylu i bez większych problemów zameldowali się w dalszej fazie drabinki wygranych. To, co mogło lekko zdziwić lub zmartwić to porażka na Anubis z BIG. Navi zagrało poniżej swoich możliwości na tej mapie, ale warto docenić dyspozycję BIG, które grało bardzo dobrze na mapie Anubis. Navi miało o 2 więcej zabójstw otwierających, ale ostatecznie przegrali wynikiem 13:9. Wiele rzeczy mogło się inaczej potoczyć, chociażby przegrana pistoletówka po stronie broniącej, mając przewagę 3 na 1. Nie licząc Anubisa, rywale zdobywali około 5 rund na mapę przeciwko Navi i nie mieli praktycznie żadnych szans. Bardzo może cieszyć forma IM, która w końcu zaczyna dawać to, czego od niego od początku oczekiwano. Zdobył rating 1.37 i jest drugi po tym względem w swoim zespole, zaraz za W0nderfulem, który osiągnął rating 1.39. Na ten moment jedynym słabszym elementem, który zobaczyliśmy, jest mapa Anubis, ale nawet tam Navi powinno zagrać zdecydowanie lepiej. W ostatnich dniach na pewno mocno przepracowali błędy ze spotkania z BIG i utrudnią zadanie Complexity na tej mapie. Navi wygrało 6 z 10 rund pistoletowych i dołożyli do tego wygraną rundę force. Jeżeli doliczymy do tego fakt, że przegrali pistoletówkę, mając przewagę 3 na 1, to wychodzi bardzo dobra gra Navi w tym aspekcie.
Complexity zaprezentowało się nieźle podczas pierwszych dwóch spotkań przeciwko Pera i Heroic. MimoMimo że wygrali oba te spotkania, to rywale napsuli krwi ekipie JT. Pera zdobyła aż 20 rund przeciwko Complexity, co jest bardzo dużą liczbą, patrząc na to, jaka jest teoretycznie przepaść między tymi zespołami. Ze spotkania z Heroic uważam, że mogą być zadowoleni, ale było trochę niedociągnięć. Na pierwszej mapie, czyli Nuke, po prostu nie istnieli, byli zdecydowanie słabsi od rywala. Na Vertigo wyglądało to już dużo lepiej, prowadzili nawet 10:6, po serii czterech wygranych rund po stronie broniącej. Od tego momentu sporo zaczęło się psuć i Heroic było bardzo blisko doprowadzenia do dogrywki. Przy wyniku 12:11 dla Complexity, Heroic było w sytuacji 4 na 3 z zaplanowaną bombą. Bardzo proste błędy doprowadziły do przegrania tej rundy i całej mapy. Na mapie Anubis przy wyniku 8:7 dla Complexity, Heroic nie potrafiło wygrać rundy po stronie atakującej. Przegrali 5 rund z rzędu i ostatecznie polegli na mapie. Najlepiej podczas tego turnieju prezentuje się Elige, ale warto zwrócić uwagę na formę Floppy, który prezentuje się zdecydowanie lepiej niż na poprzednich turniejach. Complexity wygrało zaledwie 4 z 10 rund pistoletowych i dwa razy dali się przełamać swoim rywalom. Elige i jego drużyna, prawdopodobnie wybiorą mapę Anubis w starciu z Navi i fakt wygrania tylko 1 z 4 rund pistoletowych na tej mapie, jest dość niepokojący.
Przewidywane mapy:
Complexity ban mirage
Navi ban Vertigo
Complexity pick Anubis
Navi pick Nuke
Complexity ban Inferno
Navi ban Overpass
Ancient was left over

 

Typ: Navi wygra mecz 2:0. Zdecydowanie jest to lepsza drużyna w tym momencie, która popełnia mniej błędów. Zawodnicy są w bardzo dobrej dyspozycji i nie boją się podejmować pojedynków. Complexity może liczyć na wygranie Anubisa, ale nawet tam nie będzie to proste, jeżeli Navi wyciągnie wnioski. Samo Complexity zresztą na tej mapie miało dość sporo problemów z Perą. Navi spodziewa się tej mapy i napewno przygotuje coś specjalnego by ograniczyć możliwości rywala. 

Kupon gramy z bukmacherem STS, który ma w ofercie bardzo ciekawe zakłady na esport podczas ESL Pro League. Sprawdź kod promocyjny sts i  przekonaj się sam. Analizy z esportu znajdziesz w zakładce typy na esport. Analizy z innych dyscyplin znajdziesz w zakładce typy dnia.

Navi wygra mecz 2:0
Kurs: 2.15
Zagraj!
baner grupa zagranie
Zdjęcie na kupon esport 5.05.2024

Fot.Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze