Bukmacher bez depozytu to nie fikcja, bo mamy wiele przykładów firm, które oferują tego rodzaju promocję. Bonus bukmacherski jako freebet jest często poszukiwany przez nowych użytkowników. Nic w tym dziwnego, bo dzięki niemu możesz zagrać kupon bez wkładu własnego. Kto oferuje najlepszy darmowy zakład? Gdzie otrzymasz bonus bez depozytu zupełnie za darmo? Wszystko to wyjaśniamy w tym artykule!

Gdzie spotkasz najlepszy bonus bukmacherski bez depozytu?
Poniżej prezentujemy listę aktualnych promocji. W dalszej części znajdziesz szczegółowy opis każdego darmowego zakładu.

Najlepsze bonusy BEZ depozytu

Fortuna
🔥 20 zł
Obrót x1 (zagranie za freebet), dowolny kupon
Odbierz ››
Totalbet
🔥 35 zł
Obrót x1 (zagranie za freebet), kurs min. 2.00
Odbierz ››
LVbet
🔥 20 zł
Obrót wygranej x2 (zagranie za freebet + zagranie za dwukrotność wygranej), kupon AKO, kurs min. 2.50
Odbierz ››
Totolotek
🔥 25 zł
Obrót x2 (zagranie za dwukrotność freebetu), kurs min. 2.00
Odbierz ››

Najlepszy bonus freebet bez depozytu [OCENA]

Który bukmacher bez wpłaty pieniędzy robi na nas najlepsze wrażenie? W tej kategorii wygrywa Fortuna za bonus bez depozytu 20 zł!

To bukmacher z bardzo przyjaznym regulaminem, który żadnemu użytkowni nie sprawi kłopotów. A co więcej, do odbioru freebetu Fortuna wymaga od gracza weryfikacji konta bukmacherskiego. Proces ten u tego operatora może przebiegać błyskawicznie ze względu na funkcję mojeID. Tak jak w TOTALbet jesteś zmuszony przesyłać skan dowodu osobistego, tak w Fortunie konto zweryfikujesz logując się do bankowości elektronicznej.

Bonus bez depozytu w Fortunie ma jeszcze jeden, istotny atut. Jaki? To bonus, który de facto nie wymaga obrotu po jego użyciu. Co więcej, do zagrania za freebet bukmacher nie wymaga od Ciebie kursu minimalnego, ani szczegółowej ilości zdarzeń. To oznacza, że możesz skoncentrować się tylko na typowaniu, a nie sprawdzaniu kruczków prawnych.

Po użyciu freebetu – wygraną otrzymasz na konto główne, bez dodatkowych warunków obrotu.

Co zadecydowało o wygranej freebetu od Fortuny?

👉 Łatwość odbioru bonusu – weryfikacja konta poprzez mojeID
👉 Brak dodatkowych wytycznych dla pierwszego zakładu za bonus (brak minimalnego kursu, liczby zdarzeń na kuponie itd.)
👉 Brak konieczności obrotu bonusem/wygranymi po wytypowaniu kuponu za freebet (wygrane środki od razu można wypłacić)


Chcesz więcej darmowych środków na zakłady?
Bukmacherzy bez depozytu przygotowali w sumie aż 95 zł w prezencie. Czytaj dalej i sprawdź, gdzie odebrać darmowe freebety! 👇


Freebet bez depozytu – jak działa?

Darmowe bonusy bukmacherskie są stałym elementem oferty każdego operatora, który specjalizuje się w zakładach sportowych. W gronie tego rodzaju promocji znajdują się freebety bez depozytu, a także zakłady bez ryzyka i bonusy od wpłaty. To główne oferty specjalne, które możesz spotkać na legalne zakłady bukmacherskie. Wiemy doskonale, że bardzo często szukasz bonusu bez depozytu. Dlaczego? To proste: darmowe środki każdemu przypadają do gustu.

Bonus bez depozytu, to jak voucher, który otrzymałbyś na inwestowanie w rynki giełdowe. Odbierając tego rodzaju gratyfikację od bukmachera – zyskujesz darmowe pieniądze na obstawianie zakładów. Jak doskonale wiesz – zakłady bukmacherskie wiążą się z ryzykiem utraty kapitału. Ale jeśli grasz za freebet bez depozytu, to nie ryzykujesz własnych środków, a pieniądze odebrane od bukmachera. Czy może być coś bardziej zachęcającego do gry, jak kupon, którego nie musisz opłacać z własnej kieszeni?

Wiemy, że bukmacher bez depozytu to wciąż mniejszość na naszym rynku. Nie jest jednak tak, że freebet jest niemożliwy do upolowania. Przede wszystkim łatwość w uzyskiwaniu tego rodzaju bonusów mają nowi gracze, dzięki pakietom powitalnym.

💡 Odbierając kody promocyjne od Zagranie.com, do wykorzystania podczas rejestracji, znacząco zwiększasz swoje szanse na darmowy bonus u bukmachera.

Ważne: nie każdy bonus freebet to freebet bez depozytu🔎

Na najlepsze bonusy bukmacherskie istnieje wiele określeń, ale niektóre mogą być mylące. Jako świadomy typer musisz wiedzieć, że freebet nie zawsze oznacza bonus bez depozytu. Niekiedy ta subtelna różnica determinuje sposób odbioru bonusu, jak i jego wykorzystanie. O co chodzi?

Freebet z angielskiego oznacza darmowy zakład. Bonus bez depozytu to rodzaj promocji, gdzie nie musisz dokonywać wpłaty, żeby otrzymać od bukmachera zapowiadaną gratyfikację. Z reguły wygląda to tak, że po rejestracji konta bukmacher bez depozytu przyznaje Ci określoną kwotę na start. Warto wiedzieć, że przy freebecie często też wymagane jest dokonanie wpłaty i postawienie kuponu w celu uzyskania darmowego zakładu – niektórzy operatorzy posiadają tego typu wersję promocji i mają do tego prawo. Istotne więc jest wczytanie się w regulamin akcji, aby wychwycić ten zapis i nie rozczarować się. Jeśli jednak czytasz ten artykuł, nie musisz tego robić – sprawdź po prostu nasze zestawienie w dalszej części tekstu.

Gołym okiem widać różnicę, prawda? W jednej sytuacji bez wpłaty otrzymujesz bonus, a w drugiej – dopiero po wykonaniu depozytu/zagraniu kuponu. W naszej opinii bez depozytu freebet jest atrakcyjniejszą wersją oferty na start.

Bukmacher bez wpłaty środków jest bardziej przyjazny dla początkującego klienta. Wówczas wystarczy sama rejestracja, żeby zapoznać się z ofertą zakładów. Tak wyrażony bonus powitalny preferowany jest właśnie przez nowych typerów, którzy dopiero co zaczynają przygodę z obstawianiem. Na zakłady bukmacherskie bonusy przyznawane są dwóm typom graczy: tym nowym, jak i stałym. Bonusy startowe częściej gwarantują freebety, niż promocje dla stałych graczy.

Zalety bonusu bez depozytu:

✅ Brak konieczności inwestowania własnych środków, aby móc postawić zakład
✅ Okazja do darmowego przetestowania oferty bukmachera
✅ Proste warunki promocji

Bukmacher bez depozytu – gdzie szukać darmowe bonusy? [LISTA]

Przyjęło się, że bukmacher bez wpłaty nie pozwala na zbyt wiele użytkownikom. A to nie zawsze jest prawda, bo jeśli takowa firma oferuje bonus bez depozytu, to użytkownik ma całkiem szerokie pole do popisu. Freebet za rejestrację umożliwia postawienie darmowego kuponu na początku przygody z bukmacherką, a co za tym idzie – odebranie pierwszej wygranej. To duży przywilej, z którego mogą skorzystać nowi użytkownicy z kodem promocyjnym.

 

Freebet bez depozytu w Fortuna

Darmowy zakład po rejestracji możesz otrzymać od Fortuny. To wysoko oceniany bukmacher w naszym rankingu, który oferuje bonus bez depozytu. Zakładając konto w Fortunie z kodem promocyjnym automatycznie kwalifikujesz się do tego rodzaju promocji. Jeśli zastosujesz się do wszystkich warunków, to zyskasz darmowe 20 złotych.

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

50% do 200 zł od 2. depozytu

+ 600 zł zakład bez ryzyka + 30 zł darmowe zakłady

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBETY: 20 zł + 10 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Jak otrzymać bonus w Fortunie?

 1. Przejdź na stronę efortuna.pl i rozpocznij rejestrację, wpisując kod promocyjny: ZAGRANIE
 2. Uzupełnij formularz prawdziwymi danymi i dokończ rejestrację
 3. Zweryfikuj dane osobowe, przesyłając do bukmachera skany dokumentu tożsamości lub wybierając funkcję mojeID
 4. Po prawidłowej weryfikacji otrzymasz od Fortuny bonus bez depozytu: 2800 punktów FKP (w przeliczeniu: 20 zł)

Obrót bonusu

Jeśli chodzi o bonusy bukmacherskie, to te w Fortunie mają przyjazny regulamin. To dotyczy również darmowego zakładu. Po odebraniu freebetu – wystarczy go wykorzystać na dowolnym kuponie ze sportowej oferty Fortuny. Może to być zakład SOLO lub AKO (przedmeczowy/live). Jeśli uda Ci się wygrać za bonus, to środki finansowe od razu otrzymasz na konto główne, z którego możesz zlecić wypłatę – bez dalszych warunków obrotu.

Freebet bez depozytu w TOTALbet

Kolejny polecany przez nas freebet bez depozytu to ten od TOTALbet. Bukmacher oferuje darmowy zakład 35 zł specjalnie za nasz kod promocyjny: ZAGRANIE. Wprowadzając to hasło przy rejestracji i tworząc konto stałe, możesz otrzymać 25 zł bonusu bez depozytu. Jeśli jeszcze dodatkowo zaznaczysz zgody marketingowe, otrzymasz 10 zł, co w sumie daje 35 zł w darmowych środkach na grę!

Totalbet koszulka
Totalbet koszulka
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 5000 zł od depozytu + 200 zł zakład bez ryzyka (zwrot na depozyt) + 35 zł freebet BEZ depozytu

Odbierz darmowe środki za samą rejestrację!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 5000 zł, CASHBACK: 200 zł, FREEBET: 25 + 10 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Jak otrzymać bonus w TOTALbet?

 1. Rozpocznij rejestrację w TOTALbet, klikając w nasz link promocyjny
 2. W formularzu wprowadź dane osobowe + nasz kod promocyjny
 3. Zaznacz zgody marketingowe
 4. Zweryfikuj dane osobowe, przesyłając do bukmachera aktualny dokument tożsamości
 5. W zamian za kod i weryfikację – otrzymasz bonus bez depozytu 35 zł

Obrót bonusu

W TOTALbet bonus powitalny, jaki otrzymasz bez depozytu wymaga jednokrotnego obrotu. Po zagraniu freebetem x1 w zakładach z kursem minimalnym 2.00 wygrane, jak i kwota bonusu wrócą na konto gracza. To zwalnia Cię z dalszego obrotu. Freebet możesz wykorzystać na kuponach pojedynczych i akumulowanych.

Freebet bez depozytu w LV BET

Następny legalny bukmacher z freebetem dla nowych graczy to LV BET. W przypadku tego operatora możesz odebrać ekstra 20 zł. To bonus wyrażony w formie mnożnika kursu całkowitego x20, ale po odpowiednim użyciu oznacza darmowy zakład o wartości 20 zł. Do tego bonusu również rekomendujemy nasz kod promocyjny: ZAGRANIE, który trzeba wpisać podczas rejestracji.

Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

3000 zł od depozytu + 333 zł zakład bez ryzyka +  20 zł freebet + 220 zł inne bonusy

Oferta dostępna z kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1500 zł + 50% do 1500 zł BEZ RYZYKA: 333 zł FREEBET: 20 zł BONUSY: 220 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Jak otrzymać bonus w LV BET?

 1. Zarejestruj konto w LV BET
 2. Zweryfikuj profil gracza
 3. Otrzymasz na saldo bonusowe 1 zł i dodatkowo mnożnik kursu x20
 4. Przygotuj kupon złożony z minimum 3 zdarzeń, z kursem przynajmniej 2.50, gdzie każda pojedyncza selekcja będzie posiadała kurs minimalny 1.25
 5. Zagraj go po stawce 1 zł i aktywuj mnożnik kursu x20 (w ten sposób wykorzystasz freebet bez depozytu 20 zł)

Obrót bonusu

Po skorzystaniu z freebetu LV BET wygrana nie wraca na konto gracza, a na saldo bonusowe. To oznacza, że pieniądze nie są gotowe do wypłaty. Zgodnie z regulaminem bukmachera kwota wygranych środków musi być obrócona dwukrotnie w zakładach z kursem minimalnym 2.00.

Freebet bez depozytu w Totolotek

Darmowe zakłady bukmacherskie są również udziałem Totolotka. Tam do użycia masz kod promocyjny: 574PLN, za który otrzymasz freebet bez depozytu o wartości 25 zł. To dedykowana oferta, z której mogą skorzystać tylko nasi czytelnicy. W ogólnych promocjach Totolotek nie oferuje tego rodzaju bonusów powitalnych.

Koszulka Totolotka Zakładów Bukmacherskich
Koszulka Totolotka Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 500 zł od depozytu + 20 25zł freebet

standardowa oferta 500 PLN. z naszym kodem: 525 PLN

Kod rejestracyjny
574PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 500 zł
FREEBET: 25 zł
Kod promocyjny: 574PLN

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Jak otrzymać bonus w Totolotku?

 1. Załóż konto w Totolotku, wybierając nasz link promocyjny
 2. Po dokonaniu rejestracji przejdź do działu płatności
 3. W sekcji kod bonusowy wpisz: 574PLN
 4. Twoje konto powinno zostać doładowane freebetem 25 zł

Obrót bonusu

Jak obrócić bonus bez depozytu w Totolotku? Otrzymasz darmowe 25 zł, a następnie trzeba ten bonus dwukrotnie postawić na kuponach z kursem minimalnym 2.00. Po wykonaniu obrotu x2 środki pochodzące z bonusu i wygrane przy jego użyciu będą gotowe do wypłaty na konto bankowe.

Podobne bonusy bukmacherskie dla nowych graczy – jaka jest różnica?

Jak już informowaliśmy na początku artykułu: nie każdy freebet jest bonusem bez depozytu. W wielu sytuacjach możesz mieć do czynienia z darmowym zakładem, który zostanie Ci przyznany po wpłacie lub wytypowaniu konkretnego kuponu. W takiej sytuacji trzeba wykazać się czymś więcej niż tylko samą rejestracją u bukmachera.

W naszej ocenie bonusy freebet również są atrakcyjnym dodatkiem od bukmacherów. Co prawda, koniecznością jest inwestycja własnych środków, ale z reguły legalni bukmacherzy nie wymagają wysokiej wpłaty. Co więcej, czasami bonus ten łączy się z gratyfikacją od depozytu. To oznacza, że po jednej wpłacie możesz otrzymać freebet i 100% bonus.

U legalnych polskich bukmacherów funkcjonują też pozostałe bonusy powitalne:

 • zakłady bez ryzyka,
 • bonusy od depozytu.

Spora część buków łączy w bonus powitalny kilka promocji. Tak robi np. bukmacher eWinner, u którego otrzymasz cashback, jak i doładowanie konta od wpłaty. To przykład firmy, która nie oferuje freebetu na start. A kto pozwala zyskać darmowy zakład po rejestracji?

Poniżej prezentujemy bonusy freebet za wykonanie depozytu:

 

BukmacherKwota bonusuMin. kwota depozytuWarunkiRejestracja
BETFAN🔥 60 zł30 złObrót x1 (zagranie za freebet), dowolny kuponOdbierz bonus ››
Superbet🔥 34 zł40 złBrak obrotu – bonus od razu można wypłacićOdbierz bonus ››
ETOTO🔥 50 zł50 złObrót x1 (zagranie za freebet), dowolny kuponOdbierz bonus ››
PZBuk🔥 50 zł50 złObrót x1 (zagranie za freebet), kupon AKO 2, po kursie poj. min. 1.40Odbierz bonus ››
Najlepsze bonusy: darmowe zakłady 2022

Od depozytu bonus bukmacherski również może działać na Twoją korzyść. W tym elemencie istotną rolę odgrywają warunki obrotu. Wówczas musisz postawić określoną ilość zakładów bukmacherskich, żeby uzyskać szansę na wypłatę wygranych.

Darmowy zakład w BETFAN

BETFAN, jeśli chodzi o freebet, sięgnął głęboko do kieszeni, bo oferuje najwięcej na rynku. U tego bukmachera bonus wynosi aż 60 złotych. Freebet przyznawany jest dla nowych użytkowników, którzy przy rejestracji skorzystają z kodu do BETFAN. Jak odebrać ten bonus?

W pierwszej kolejności powinieneś zarejestrować konto, a następnie dokonać wpłaty. Nie jest to bonus bez depozytu, dlatego koniecznym jest sprawdzenie dostępnych metod płatności i wykonanie transakcji. Aby 60 zł zostało przyznane na Twoje konto, należy wpłacić min. 30 zł.

Po zrealizowaniu wpłaty jednym z bonusów, jakie otrzymasz, będzie freebet. Co ciekawe, gratyfikacja ta będzie mogła być przez Ciebie wykorzystana w dowolnym momencie. Wystarczy, że przy stawianiu kuponu zaznaczysz opcje “freebet”. Bukmacher nie określił warunków dla kuponu, dlatego masz pełne pole do popisu. Nie możesz jednak typować kuponów na sporty wirtualne i gry karciane, to sekcje wyłączone z tej oferty.

Jeśli wygrasz – otrzymasz zysk netto (minus kwota freebetu) na konto główne. To środki, które od razu będą gotowe do wypłaty. Co w sytuacji przegranej? Głowa do góry – w końcu grałeś za pieniądze od buka, więc Twój budżet na tym nie ucierpiał. Jeśli bukmacher oferuje freebet, to zawsze miej z tyłu głowy to, że możesz nieco bardziej zaryzykować.

Darmowy zakład w Superbet

W Superbet freebet liczy 34 zł i jest skorelowany z Twoją pierwszą wpłatą. W tym przypadku musisz uważać na jej wartość – bonus przyznawany jest od depozytu liczonego minimum 40 zł. Co więcej, pamiętaj, żeby przy rejestracji wprowadzić nasz kod od Superbet: ZAGRANIE.

Po wykonaniu wpłaty otrzymasz od Superbet freebet w wysokości 34 zł. To pieniądze, które przed wypłatą NIE podlegają warunkom obrotu – świetna wiadomość.

Poza freebetem na start od Superbet otrzymasz również darmowy zakład za instalację aplikacji. W tym przypadku kwota bonusu bez depozytu wynosi 20 zł i również nie wymaga obrotu do wypłaty.

Darmowy zakład w ETOTO

W ETOTO możesz uzyskać freebet, który wykorzystasz w aplikacji mobilnej tego bukmachera. To oferta przeznaczona dla nowych klientów, którzy do tej pory nie rejestrowali konta u tego bukmachera. Bonus freebet uwarunkowany jest od wpisania kodu promocyjnego: ZAGRANIE. Jeśli to zrobisz – możesz ubiegać się o darmowy zakład 50 zł. Jak to zrobić?

Po zarejestrowaniu się w etoto.pl wykonaj pierwszy depozyt. Do bonusu freebet powinien on liczyć przynajmniej 50 zł. Kiedy bukmacher zaksięguje wpłatę, to automatycznie przyzna na konto bonusowe freebet o wartości 50 zł. Co ciekawe, bonus będzie tylko w aplikacji mobile.

Darmowy zakład w PZBuk

W PZBuk na nowych graczy czeka freebet 50 zł. To bonus przyznawany po rejestracji z kodem Zagranie. W przypadku tego operatora nie mówimy o bonusie bez depozytu, co oznacza, że do freebetu potrzebna jest też własna wpłata. Idąc dalej – PZBuk wymaga też specjalnej aktywacji promocji. A takową jest złożenie odpowiedniego zakładu, za który otrzymasz darmowy bonus.

Aby uzyskać freebet od PZBuk najpierw jesteś zobligowany do wykonania wpłaty na minimalną kwotę 50 zł. Kiedy bukmacher zaksięguje przelew – możesz przejść do wykorzystania bonusu. Na czym to polega? Najpierw skup się na aktywacji promocji. W tym przypadku należy postawić zakład AKO (złożony z minimum dwóch zdarzeń) po kursie minimalnym 1.40. Dopiero po zagraniu kuponu – otrzymasz od PZBuk darmowy zakład 50 zł.

Freebet od PZBuk możesz wykorzystać na zdarzenia ze sportowej oferty tego bukmachera (zakłady przedmeczowe i live). O czym trzeba pamiętać? O tym, że do obrotu bonusu (x1) kwalifikują się kupony akumulowane, na których będą znajdować się selekcje z kursami minimalnymi 1.40.

Co jeśli uda Ci się wygrać za darmowy bonus? Otrzymasz zysk netto, a więc wygraną minus stawka zakładu. Kwota ta nie podlega dalszemu obrotowi. W bonusach bukmacherskich chodzi przede wszystkim o to, aby tak skorzystać z promocji, żeby środki można było wypłacić na prywatne konto bankowe.

FAQ

Co to jest freebet bez depozytu?

Bonus, który nie wymaga od gracza wpłaty własnych pieniędzy. Użytkownik otrzymuje od bukmachera darmowe środki na obstawianie. W przypadku przegranej gracz nie traci własnych pieniędzy, w przypadku wygranej może wypłacić pomnożone środki.

Który bukmacher bez depozytu jest najlepszy?

Fortuna.

Gdzie można odebrać freebet bez depozytu?

Freebet bez depozytu odbierzesz u następujących bukmacherów: Fortuna, TOTALbet, LV BET, Totolotek.

Jakie są kwoty bonusu bez depozytu?

W Fortunie 20 zł, w TOTALbet 35 zł, w LV BET 20 zł, w Totolotku 25 zł.

Co oznacza x1 obrót bonusu bez depozytu?

Nic prostszego - za otrzymane pieniądze należy zagrać. Wtedy jednokrotny obrót bonusem zostanie wypełniony i wygraną będzie można wypłacić na swoje konta bankowe.

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze