GOBet kod promocyjny Listopad 2022 | BEZ ryzyka 1000 zł!

Go Bet kod promocyjny do bukmachera.

W GoBet kod promocyjny “ZAGRANIE” gwarantuje dostęp do specjalnej oferty dla nowych klientów. Bonus otrzymasz już w pierwszych krokach po założeniu profilu gracza. W ramach promocji na start przyznawany jest zakład bez ryzyka. Podpowiadamy, jak wykorzystać w GoBet kod bonusowy i odebrać bonus powitalny.

Jaki jest w GOBet kod promocyjny?

Kod promocyjny GOBet to: ZAGRANIE
(aktywny wkrótce)

>> Pierwszy zakład BEZ ryzyka aż do 1000 zł.
(Obstaw i wygraj lub odbierz zwrot zainwestowanych środków).

>> BRAK opłat, proste wykorzystanie kodu promocyjnego.
(Wystarczy skorzystać z naszego linku rejestracyjnego, np. klikając w baner u góry strony, lub skopiować kod promocyjny do formularza na stronie bukmachera).

GOBet kod promocyjny – bonusy dla nowych graczy

GoBet kod promocyjny 2022 – Pakiet 1000 zł
Kod promocyjny Go BetZAGRANIE
(aktywny wkrótce)
Zakład bez ryzyka1000 zł
Gra bez podatku+ 14% do wygranej
Bonus urodzinowy25 zł
Ostatnia aktualizacja01.09.2022

GoBet bonus na start to: aż 1000 zł!

W GoBet bonus powitalny sprowadza się do zakładu bez ryzyka. Co jednak istotne, po rejestracji konta możesz brać również udział w pozostałych promocjach. I to non stop. Bo gra bez podatku i powiększone wygrane AKO działają bez ograniczeń.

GOBet bonus powitalny: cashback 1000 zł

W zakładach GoBet bonus na start sprawia, że pierwsze podejście do gry nie będzie Cię kosztowało utraty gotówki. Dlaczego? Tak działa zakład bez ryzyka, który jest oferowany przez tego bukmachera. Bonusy cashback mają to do siebie, że zapewniają zwrot stawki, jeśli postawisz kupon z błędnymi typami.

💡 GoBet cashback – jak to działa?

Dysponując zakładem bez ryzyka możesz puścić wodze fantazji na pierwszym kuponie lub po prostu sprawdzić siebie i swoje typy – bez stresu, bez konsekwencji. Jak to możliwe? Już tłumaczymy.

Normalnie umieszczenie na kuponie niepoprawnych typów kończy się utratą stawki, jednak korzystając z zakładu bez ryzyka masz zagwarantowany zwrot środków w przypadku porażki. W GoBet maksymalnie może on wynieść nawet 1000 zł!

Wybierając od GoBet kod promocyjny zyskujesz ubezpieczenie kuponu. To komfort, dzięki któremu lepiej możesz poznać ofertę bukmachera. Jeśli jesteś nowy, to grając bez ryzyka zapoznasz się ze specyfiką wybierania typów i stawiania kuponów. Nawet jeśli nie trafisz, to nie będziesz miał się czym przejmować, bo po chwili pieniądze wrócą na Twoje saldo. Prawdziwa gra zaczyna się u tego operatora nieco później, gdy poczujesz się pewniej.

GOBet bonus jak odebrać?

Jeśli chcesz odebrać w GoBet bonus powitalny to tak, jak i u każdego innego legalnego bukmachera, rejestracja jest koniecznością. To bukmacher, który działa tylko za pośrednictwem zakładów internetowych. W takiej sytuacji każdy klient, chcący postawić kupon i skorzystać z promocji, jest zobligowany do założenia profilu gracza.

Pierwsze o czym warto wiedzieć – konto w GoBet może założyć tylko pełnoletnia osoba. Warto wiedzieć, że operatorzy zakładów stosują rejestrację tymczasową i stałą. Tak robi też GoBet. Kod promocyjny aktywujesz bez dowodu osobistego, wypełniając krótki formularz rejestracyjny. W ten sposób zarejestrujesz się w ciągu kilku minut, ale należy pamiętać, że do odbioru bonusu potrzebna jest weryfikacja danych osobowych.

Czym jest weryfikacja? To nic innego, jak potwierdzenie danych osobowych użytych podczas rejestracji. Jeśli Twój dokument tożsamości (paszport lub dowód) spełni ten warunek, to bukmacher przekształci konto tymczasowe w stałe. A co za tym idzie, uzyskasz szereg gratyfikacji z tym związanych m.in. bonus na start, a także możliwość wypłat wygranych.

Po utworzeniu konta stałego GoBet – możesz przejść do odbioru bonusu. Co trzeba zrobić? Postępuj zgodnie z naszą instrukcją:

 1. Dokonaj pierwszej wpłaty na konto gracza w minimalnej kwocie 20 zł.
 2. Po zaksięgowaniu depozytu – zagraj pierwszy kupon, korzystając z wydarzeń sportowych w ofercie GoBet.
 3. Wybierz typy na zakład pojedynczy lub akumulowany – pamiętaj o zasadzie, żeby kurs całkowity nie przekroczył wartości 10.00.
 4. Potwierdź chęć zawarcia ubezpieczonego zakładu, a następnie czekaj na rozliczenie typów.

Co się wydarzy dalej? Wszystko zależy od tego, czy poprawnie wytypowałeś. Są dwa warianty:

👍 Wygrany zakład – otrzymasz wygraną, określoną na zawartym przez Ciebie kuponie. Pieniędzmi będziesz mógł dowolnie zarządzać tj. inwestować dalej lub wypłacić.

👎 Przegrany zakład – odbierzesz od GoBet cashback, czyli zwrot 100% stawki. Środki zostaną dopisane do salda bonusowego, a żeby przenieść je na główne saldo i wypłacić, będziesz musiał spełnić warunki obrotu. O nich przeczytasz w dalszej części tekstu.

GOBet rejestracja i weryfikacja konta w 3 krokach

W GoBet jak założyć konto tłumaczymy na dokładnych przykładach. Na potrzeby tej instrukcji zarejestrowaliśmy się u bukmachera, żeby dokładnie poznać procedurę tworzenia tymczasowego i stałego konta. Od razu z góry możemy zaznaczyć, że rejestracja bez dowodu nie zajmuje zbyt wiele czasu. Jest to dosłownie kilka minut – po tym czasie możesz przejść do obstawiania zakładów, ale musisz pamiętać, że do bonusu powitalnego potrzebne jest zweryfikowanie profilu gracza.

Co robić, żeby założyć konto w GoBet, które pozwoli na odbiór bonusu przez nowego klienta? Wystarczy postępować zgodnie z naszymi instrukcjami.

Krok 1: rozpocznij rejestrację na goplusbet.pl

Tradycyjnie w prawym górnym rogu strony znajduje się przycisk kierujący do formularza rejestracyjnego. Aby rozpocząć całą procedurę należy go kliknąć, a następnie zostanie uruchomiony moduł z tworzeniem nowego konta.

Krok 2: uzupełnij formularz rejestracyjny

W GoBet kod promocyjny aktywujesz już w pierwszym formularzu. Bukmacher prowadzi nowego gracza przez proces tworzenia konta w podobny sposób, jak robią to inni legalni operatorzy. Na początku trzeba wpisać następujące informacje:

 • e-mail,
 • login,
 • hasło,
 • numer telefonu,
 • kod weryfikacyjny SMS (zostanie wysłany przez bukmachera),
 • kod promocyjny GoBet: ZAGRANIE
Rejestracja w GoBet na podstawie formularza.

Co dalej? W drugim kroku pojawi się kolejny formularz, w którym będziesz musiał podać bardziej szczegółowe dane:

 • imię,
 • nazwisko,
 • obywatelstwo,
 • PESEL,
 • pochodzenie środków pieniężnych.
Rejestracja w GoBet - wprowadzanie danych osobowych.

Na koniec tradycyjnie należy ustalić limity na grę, a więc kwoty stawek, a także dzienny i miesięczny limit czasu. Następnie do odbioru bonusu bukmacher wymaga zaznaczenia zgód marketingowych. W tym samym miejscu powinieneś odhaczyć też oświadczenie o pełnoletności i kwestie związane z polityką prywatności. Jeśli będziesz pewny, że wszystkie dane wprowadziłeś poprawnie – możesz zakończyć rejestrację, klikając przycisk “Aktywuj”.

Na wskazany adres e-mail otrzymasz wiadomość z linkiem aktywującym konto – wejdź w niego, a następnie zaloguj się do GoBet.

Ustalanie limitów na grę w GoBet.

Krok 3: zweryfikuj konto

W GoBet bonus bez ryzyka wymaga posiadania stałego konta. To duża zaleta profilu u tego bukmachera, że możesz zarejestrować się bez dowodu, ale jeśli chcesz bonus, to musisz przygotować dokument tożsamości. Niestety GoBet nie korzysta z funkcji MojeID, co oznacza, że możesz zweryfikować się tradycyjną metodą. Co powinieneś zrobić?

Najpierw przygotuj obustronne zdjęcia/skany dokumentu tożsamości. Do weryfikacji bukmacher akceptuje dowód osobisty lub paszport. Co dalej? W ustawieniach konta przejdź do rejestracji stałej – tam podaj dodatkowe informacje o sobie:

 • adres zamieszkania,
 • numer konta bankowego.

Dodatkowo w odpowiednie miejsce dołącz dokument tożsamości (zdjęcia/skany). Pamiętaj, żeby obrazy były czytelne, bo w przeciwnym razie bukmacher będzie prosił o powtórzenie tego procesu. Decyzję o utworzeniu konta stałego otrzymasz tego samego dnia, w którym dokonałeś weryfikacji.

GOBet jak wypłacić bonus?

W GoBet zakład bez ryzyka oferuje zwrot stawki na saldo bonusowe. Co to oznacza? To, że bonus trzeba najpierw odpowiednio obrócić, żeby móc go wypłacić.

🔎 W zakładach GoBet obrót polega na tym samym, co u pozostałych bukmacherów. Oznacza to zagranie kuponów za określoną wielokrotność bonusu (w tym przypadku bonus = stawka przegranego zakładu bez ryzyka). Po postawieniu kuponów za ustaloną kwotę – środki bonusowe automatycznie transferowane są na konto główne. Stamtąd można dokonać wypłaty na rachunek bankowy.

Tak więc korzystając z bonusu GoBet, musisz uzbroić się w cierpliwość, jeśli otrzymasz zwrot stawki. Nie jest tak, że pieniądze te od razu będą Twoje. Plusem jest, że operator może pochwalić się przystępnymi warunkami obrotu, o czym przeczytasz dalej.

Warunki obrotowe

W GoBet obrót uwzględniony jest w zasadach promocji powitalnej. Bukmacher nie ukrywa tego, że środki przed wypłatą trzeba obrócić. Podobne zasady stosuje BETFAN i Fortuna, więc w tym przypadku GoBet wpisuje się w rynkowe standardy.

Jak obrócić cashback od GoBet? To bukmacher, który wymaga tylko jednokrotnego obrotu, co jest absolutnym minimum w kontekście obrotu.

Jednokrotny obrót to postawienie zakładów za tyle, ile wynosi bonus. Jeśli otrzymałeś 300 zł z powrotem po porażce, to właśnie na taką kwotę powinieneś zagrać kupony spełniające warunek obrotu. Obracając bonus trzeba o tym pamiętać, aby grać kupony zaliczane na poczet obrotu – czyli takie, spełniające poniższe warunki.

 • Zakład AKO z minimum trzema zdarzeniami
 • Minimalny kurs dla każdego ze zdarzeń to 1.30
 • Maksymalny kurs całkowity 10.00

W Go Bet po uzyskaniu bonusu masz 7 dni na to, aby go w pełni obrócić. Jeśli uda Ci się to zrobić, to wszystkie pieniądze zostaną przelane na konto główne.

Najlepsze kody promocyjne

Proponowany do Go Bet kod promocyjny to jedna z możliwości. Na Zagranie.com polecamy operatorów z przeróżnymi bonusami, którzy nie tylko pozwalają odebrać zakład bez ryzyka, ale też freebet i bonus od wpłaty. Gdzie jeszcze możesz zarejestrować konto? Radzimy.

BukmacherKod bonusowy
STSZobacz kod ››
BETFANZobacz kod ››
FortunaZobacz kod ››
SuperbetZobacz kod ››

GOBet bonusy dla stałych graczy

W GoBet bonus nie zawsze musi oznaczać promocję dla nowego gracza. Stali użytkownicy również są wynagradzani przez bukmacherów. Tak powstały bonusy urodzinowe czy wyższe wygrane w zakładach akumulowanych. Po wykorzystaniu kodu promocyjnego w GoBet możesz przejść do stałych ofert.

Bonusy w GoBet dla stałych graczy.

Promocje GoBet zmieniają się. Zwykle odpowiadają one bieżącym wydarzeniom sportowym, dlatego warto regularnie sprawdzać dedykowaną zakładkę. Dodatkowo warto odnotować, że operator udostępnia popularną grę bez podatku. To rodzaj promocji lubiany i doceniany przez graczy.

Co warto wyróżnić ze stałych bonusów GoBet? Poniżej znajdziesz najlepsze aktualne promocje.

Gra bez podatku

W GoBet jest sposób, żeby otrzymywać o 14% wyższą wygraną w zakładach AKO. Tym samym zniwelujesz podatek od stawki, który obniża potencjalne wygrane. Jak to zrobić? Przede wszystkim trzeba odnotować, że bonus ten działa na zakładach wielokrotnych. Aby zapisać się do promocji trzeba stworzyć kupon z minimum trzema typami. Co dalej?

Na zakładzie AKO, który ma być bez podatku, każda selekcja powinna mieć kurs minimalny na poziomie 1.20. Oferta działa w zakładach przedmeczowych i na żywo. Obstawiając bez podatku, możesz uwzględnić każdą stawkę. Jeśli Ci się powiedzie – otrzymasz o 14% wyższą wygraną. Co jeszcze? Środki te nie będą podlegać warunkom obrotu.

Bonus urodzinowy

GoBet oferuje bonus z okazji urodzin swoich graczy. Aby zapisać się do tej promocji trzeba być zarejestrowanym użytkownikiem, który przed swoimi urodzinami dokonał wpłaty i postawił zakład z salda głównego. Jeśli spełniłeś ten warunek, to możesz liczyć na bonus GoBet.

Licząc od dnia urodzin przez tydzień możesz u tego bukmachera wykorzystać freebet o wartości 25 złotych. Jak? Wystarczy wytypować kupon po kursie minimalnym 2.00. Jeśli wygrasz, to otrzymasz wygraną netto, a więc po odjęciu stawki darmowego zakładu.

Oferta ta obowiązuje w zakładach na sport i esport. Do promocji kwalifikują się zakłady przedmeczowe i na żywo.

Wyższe wygrane w zakładach AKO

To coś dla fanów długich taśm. Jeśli lubisz typować rozbudowane zakłady bukmacherskie AKO, to promocja ta na pewno przypadnie Ci do gustu. W GoBet każde dodane zdarzenie oznacza nie tylko wyższą wygraną, ale też wyższy bonus. Maksymalna gratyfikacja może wynieść 100%. Aby sięgnąć po tak wysoki bonus, należy trafić kupon złożony z co najmniej 24 zdarzeń.

Korzystając z tej oferty powinieneś pamiętać, aby wybierać typy z kursem minimalnym 1.20.

Dodatkowe funkcje ułatwiające grę

Omawiany bukmacher może pochwalić się dwoma narzędziami, które w określonych sytuacjach mogą ułatwić typerowi życie i podnieść komfort gry. Mowa o funkcjach: Edytuj kupon oraz CashOut+.

Sprawdź w skrócie, na czym one polegają.

Edytuj kupon

Jak sama nazwa wskazuje, gracz za sprawą tej funkcji ma szansę zarządzania swoim kuponem, który – co ważne – został już postawiony.

Zwykle trafnym stwierdzeniem jest, że gdy klikniesz w przycisk “zagraj” na kuponie w serwisie bukmachera, to klamka zapadła i nie ma odwrotu. Nieco inaczej jest w GoBet, co stanowi atut i wyróżnia te zakłady bukmacherskie. Wielu graczy może potwierdzić, że wielokrotnie chcieli zmienić swój kupon, bo doszli do innych wniosków czy ktoś podpowiedział inny ciekawy zakład. Tutaj jest to możliwe, dopóki dane selekcje nie zostaną rozliczone. Do gracza dyspozycji są następujące akcje na kuponie:

 • dodanie selekcji
 • usunięcie selekcji
 • zamiana selekcji
 • zmiana typu zakładu
 • zwiększenie stawki kuponu

Cashout+

Cashout to kolejne narzędzie, które pomoże Ci zapanować nad sytuacją już po postawieniu kuponu. Może zdarzyć się tak, że typy, co do których wcześniej byłeś pewien, nagle wskutek rozwoju akcji na boisku stały się ryzykowne. Można wtedy trzymać się wcześniej podjętej decyzji lub wcześniej zakończyć kupon i wypłacić część wygranej – właśnie na tym polega funkcja Cashout. Warunek jest taki, że kupon musi być wciąż w grze, nie może zostać rozliczony, czyli nie może na nim znajdować się zdarzenie rozliczone jako przegrane.

W Go Bet do dyspozycji są trzy rodzaje Cashoutu:

 • Częściowy Cashout
 • Auto Cashout
 • Częściowy Auto Cashout

Metody płatności

Aby wykorzystać w GoBet kod promocyjny i odebrać bonus, musisz najpierw dokonać wpłaty na konto. Z jakich metod korzysta ten bukmacher? Trzeba przyznać, że do tej pory GoBet w tym względzie jest bardzo minimalistyczny. Jego konkurenci oferują przelewy elektroniczne, karty kredytowe i portfele elektroniczne. GoBet depozyty obsługuje tylko za pośrednictwem Przelewy 24.

Wpłaty i wypłaty w GoBet są obsługiwane wyłącznie w polskiej walucie. Aby dokonać depozytu można posiadać tymczasowe konto. Przy wypłacie należy być zweryfikowanym użytkownikiem.

Jak wpłacić pieniądze na konto GOBet?

Serwis Przelewy24 działa przez całą dobę, co oznacza, że wpłatę na konto GoBet można dokonać o dowolnej porze. Minimalny depozyt rozpoczyna się od 2 zł. Maksymalna pojedyncza wpłata może liczyć 100 tysięcy złotych.

Zwykle bukmacher przelewy przychodzące księguje natychmiast. Po chwili od transakcji Twoje saldo powinno być doładowane środkami, które możesz użyć na obstawianie zakładów.

Jak wypłacić pieniądze z GOBet?

W GoBet wypłaty zarezerwowane są tylko dla zweryfikowanych kont. Istnieje jeden sposób podjęcia wygranej – przelew na rachunek bankowy. Konto powinno być przypisane do Twoich danych osobowych. Minimalna wypłata to 20 zł. Czas oczekiwania na przelew to około 1-3 dni.

Legalny bukmacher Goplusbet

GO+Bet czy też Goplusbet (możesz w internecie spotkać różny zapis) to legalny bukmacher internetowy. Operator dołączył do grona legalnych firm oferujących zakłady bukmcherskie dokładnie 29 listopada 2021 r., kiedy to otrzymał stosowne zezwolenie z Ministerstwa Finansów (PA11.6831.11.2021).

Oznacza to, że za korzystanie z jego usług (strona internetowa, aplikacja) nie zostaniesz pociągnięty do żadnych konsekwencji prawnych. Środki, które przelewasz na konto bukmachera i wygrane, które tam gromadzisz, są w pełni bezpieczne. Operator korzysta wyłącznie ze sprawdzonych systemów przetwarzania i przechowywania danych. Do gry mogą wejść osoby pełnoletnie, a legalny bukmacher GoBet na swojej stronie goplusbet.pl wspiera odpowiedzialną grę.

Pamiętaj, zakłady bukmacherskie to rozrywka, z której należy korzystać rozsądnie.

FAQ

🎁 Jaki jest kod promocyjny GoBet?

Kod promocyjny Go+Bet to: ZAGRANIE.

🖊️ Gdzie wpisać kod bonusowy?

W Go Bet kod wprowadzisz podczas rejestracji na stronie tego bukmachera, w formularzu rejestracyjnym.

💰 Jakie bonusy oferuje GoBet?

Na start w GoBet otrzymasz zakład bez ryzyka do 1000 złotych.

↩️ Czy bonus GoBet trzeba obracać?

Tak, zwrot stawki należy obrócić 1x w zakładach AKO z minimum trzema selekcjami.

🎁 Jakie bonusy oferuje Go Bet dla stałych klientów?

Stali gracze mogą m.in. grać bez podatku i korzystać z powiększonych wygranych na kuponach AKO.

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze