W Go Bet kod promocyjny to specjalna oferta dla wszystkich nowych klientów. Myślisz o rejestracji konta u tego bukmachera? Od operatora Go Bet bonus otrzymasz już w pierwszych krokach po założeniu profilu gracza. W ramach promocji na start przyznawany jest zakład bez ryzyka. To jednak nie koniec gratyfikacji, bo czekają na Ciebie też pozostałe atrakcje m.in. gra bez podatku i promocja na kuponach AKO powiększająca wygraną. Podpowiadamy, jak wykorzystać w Go Bet kod bonusowy i odebrać maksymalny bonus na start.

Jaki jest w Go Bet kod promocyjny?

Kod promocyjny Go Bet to: ZAGRANIE
(aktywny wkrótce)

Kod bonusowy pozyskany z naszej strony daje gwarancję najwyższych gratyfikacji na start. To przywilej, z którego warto skorzystać. Wybierasz spośród standardowej promocji oraz oferty VIP. Co więcej, wpisanie kodu nic nie kosztuje – wystarczy skorzystać z naszego linku rejestracyjnego (np. klikając w baner u góry strony) lub skopiować kod promocyjny do formularza na stronie bukmachera.

W Go Bet kod promocyjny dedykowany jest tylko nowym graczom. Nie jest to w żaden sposób odstępstwo od reguły, bo tak robią wszyscy bukmacherzy w Polsce. W zakładach sportowych Go Bet kod rejestracyjny pozwala zacząć całą zabawę bez ryzyka. Dlaczego? Dlatego, że bonus Go Bet w pierwszej kolejności polega na ubezpieczeniu stawki pierwszego zakładu, co wyjaśniamy w dalszej części artykułu.

Go Bet kod promocyjny – profity dla nowych graczy

Go Bet kod promocyjny 2022 – Pakiet 300 zł
Kod promocyjny Go BetZAGRANIE
(aktywny wkrótce)
Zakład bez ryzyka300 zł
Gra bez podatku+14% do wygranej
Bonus urodzinowy25 zł
Ostatnia aktualizacja18.07.2022

Jak widać w powyższej tabeli – w Go Bet bonus powitalny sprowadza się do zakładu bez ryzyka. Co jednak istotne, po rejestracji konta możesz brać również udział w pozostałych promocjach. I to non stop. Bo gra bez podatku i powiększone wygrane AKO działają bez ograniczeń.

W Go Bet zakład bez ryzyka liczy maksymalnie 300 złotych. To dobry wynik, bo wystarczy zauważyć, że w STS, czyli u lidera rynku, tego rodzaju bonus wynosi maksymalnie 100 zł.

Go Bet bonus powitalny: cashback 300 zł

W zakładach Go Bet bonus na start sprawia, że Twoje pierwsze podejście do gry u bukmachera nie będzie Cię kosztowało utraty gotówki. Dlaczego? Tak działa zakład bez ryzyka, który jest oferowany przez tego bukmachera. Bonusy cashback mają to do siebie, że zapewniają zwrot stawki, jeśli postawisz kupon z błędnymi typami.

💡 Dysponując zakładem bez ryzyka od Go Bet na początku możesz puścić wodzę fantazji, jeśli chodzi o pierwszy kupon. Najlepsze jest to, że nie musisz obawiać się porażki. Normalnie kończy się ona stratą stawki, ale korzystając z zakładu bez ryzyka masz zagwarantowany zwrot środków. W Go Bet maksymalnie może wynosić on 300 zł.

Wybierając od Go Bet kod promocyjny zyskujesz ubezpieczenie kuponu. To komfort, dzięki któremu lepiej możesz poznać ofertę bukmachera. Jeśli jesteś nowy, to grając bez ryzyka zapoznasz się ze specyfiką wybierania typów i stawiania kuponów. Nawet jeśli nie trafisz, to nie będziesz miał się czym przejmować, bo po chwili pieniądze wrócą na Twoje saldo.

Go Bet bonus jak odebrać?

Jeśli chcesz bonus na start, to w Go Bet rejestracja jest koniecznością w celu uzyskania zakładu bez ryzyka. To bukmacher, który działa tylko za pośrednictwem zakładów internetowych. W takiej sytuacji każdy klient, chcący postawić kupon, jest zobligowany do założenia profilu gracza. To wymóg obstawiania w Go Bet, a także krok potrzebny do uzyskania bonusu powitalnego.

Pierwsze o czym warto wiedzieć – konto w Go Bet, jak i u pozostałych legalnych bukmacherów, może założyć tylko pełnoletnia osoba. Warto wiedzieć, że operatorzy zakładów stosują rejestrację tymczasową i stałą. Tak robi też Go Bet. Kod promocyjny aktywujesz bez dowodu osobistego, wypełniając krótki formularz rejestracyjny. W ten sposób zarejestrujesz się w ciągu kilku minut, ale należy pamiętać, że do odbioru bonusu potrzebna jest weryfikacja danych osobowych.

Czym jest weryfikacja? To nic innego, jak potwierdzenie danych osobowych użytych podczas rejestracji. Jeśli Twój dokument tożsamości (paszport lub dowód) spełni ten warunek, to bukmacher przekształci konto tymczasowe w stałe. A co za tym idzie uzyskasz szereg gratyfikacji z tym związanych m.in. bonus na start, a także możliwość wypłat wygranych.

Po utworzeniu konta stałego Go Bet – możesz przejść do odbioru bonusu. Co trzeba zrobić? Postępuj zgodnie z naszą instrukcją:

 1. Dokonaj pierwszej wpłaty na konto gracza o minimalnej wartości 20 zł.
 2. Po zaksięgowaniu depozytu – zagraj pierwszy kupon, korzystając z wydarzeń sportowych w ofercie Go Bet.
 3. Wybierz typy na zakład pojedynczy lub akumulowany – pamiętaj o zasadzie, żeby kurs całkowity nie przekroczył wartości 7.00.
 4. Potwierdź chęć zawarcia zakładu, a następnie czekaj na rozliczenie typów.

Co się wydarzy dalej? Wszystko zależy od tego, jak zostanie rozliczony Twój kupon. Są dwa warianty:

👍 Wygrany zakład – otrzymasz wygraną, określoną na zawartym przez Ciebie kuponie. Pieniędzmi będziesz mógł dowolnie zarządzać tj. inwestować dalej lub wypłacić.

👎 Przegrany zakład – odbierzesz od Go Bet cashback, czyli zwrot 100% stawki. Środki zostaną dopisane do salda bonusowego, a żeby przenieść je na zwykłe konto i wypłacić, będziesz musiał spełnić warunki obrotu.

Go Bet rejestracja i weryfikacja konta w 3 krokach

W Go Bet jak założyć konto tłumaczymy na dokładnych przykładach. Na potrzeby tej instrukcji zarejestrowaliśmy się u bukmachera, żeby dokładnie poznać procedurę tworzenia tymczasowego i stałego konta. Od razu z góry możemy zaznaczyć, że rejestracja bez dowodu nie zajmuje zbyt wiele czasu. Jest to dosłownie kilka minut – po tym czasie możesz przejść do obstawiania zakładów, ale musisz pamiętać, że do bonusu powitalnego potrzebne jest zweryfikowanie profilu gracza.

Co robić, żeby założyć konto w Go Bet, które pozwoli na odbiór bonusu przez nowego klienta? Wystarczy postępować zgodnie z naszymi instrukcjami.

Krok 1: rozpocznij rejestrację na goplusbet.pl

Tradycyjnie w prawym górnym rogu strony znajduje się przycisk kierujący do formularza rejestracyjnego. Aby rozpocząć całą procedurę należy go kliknąć, a następnie zostanie uruchomiony moduł z tworzeniem nowego konta.

Krok 2: uzupełnij formularz rejestracyjny

W Go Bet kod promocyjny aktywujesz już w pierwszym formularzu. Bukmacher prowadzi nowego gracza przez proces tworzenia konta w podobny sposób, jak robią to inni legalni operatorzy. Na początku trzeba wpisać następujące informacje:

 • e-mail,
 • login,
 • hasło,
 • numer telefonu,
 • kod weryfikacyjny SMS (zostanie wysłany przez bukmachera),
 • kod promocyjny: ZAGRANIE
Rejestracja w Go bet na podstawie formularza.

Co dalej? W drugim kroku pojawi się kolejny formularz, w którym będziesz musiał podać bardziej szczegółowe dane:

 • imię,
 • nazwisko,
 • obywatelstwo,
 • PESEL,
 • pochodzenie środków pieniężnych.
Rejestracja w Go Bet - wprowadzanie danych osobowych.

Na koniec tradycyjnie należy ustalić limity na grę, a więc kwoty stawek, a także dzienny i miesięczny limit czasu. Następnie do odbioru bonusu bukmacher wymaga zaznaczenia zgód marketingowych. W tym samym miejscu powinieneś odhaczyć też oświadczenie o pełnoletności i kwestie związane z polityką prywatności. Jeśli będziesz pewny, że wszystkie dane wprowadziłeś poprawnie – możesz zakończyć rejestrację, klikając przycisk “Aktywuj”.

Na wskazany adres e-mail otrzymasz wiadomość z linkiem aktywującym konto – wejdź w niego, a następnie zaloguj się do Go Bet.

Ustalanie limitów na grę w Go Bet.

Krok 3: zweryfikuj konto

W Go Bet bonus bez ryzyka wymaga posiadania stałego konta. To duża zaleta profilu u tego bukmachera, że możesz zarejestrować się bez dowodu, ale jeśli chcesz bonus, to musisz przygotować dokument tożsamości. Niestety Go Bet nie korzysta z funkcji MojeID, co oznacza, że możesz zweryfikować się tradycyjną metodą. Co powinieneś zrobić?

Najpierw przygotuj obustronne zdjęcia/skany dokumentu tożsamości. Do weryfikacji bukmacher akceptuje dowód osobisty lub paszport. Co dalej? W ustawieniach konta przejdź do rejestracji stałej – tam podaj dodatkowe informacje o sobie:

 • adres zamieszkania,
 • numer konta bankowego.

Dodatkowo w odpowiednie miejsce dołącz dokument tożsamości (zdjęcia/skany). Pamiętaj, żeby obrazy były czytelne, bo w przeciwnym razie bukmacher będzie prosił o powtórzenie tego procesu. Decyzję o utworzeniu konta stałego otrzymasz tego samego dnia, w którym dokonałeś weryfikacji.

Go Bet jak wypłacić bonus?

W Go Bet zakład bez ryzyka oferuje zwrot stawki na saldo bonusowe. Co to oznacza? To, że bonus trzeba najpierw odpowiednio obrócić, żeby móc nim dowolnie zarządzać.

🔎 W zakładach Go Bet obrót polega na tym samym, co u pozostałych bukmacherów. Oznacza to zagranie kuponów za określoną wielokrotność bonusu (w tym przypadku bonus = stawka przegranego zakładu bez ryzyka). Po postawieniu kuponów za ustaloną kwotę – środki bonusowe automatycznie transferowane są na konto główne. Stamtąd można dokonać wypłaty na rachunek bankowy.

Tak więc korzystając z bonusu Go Bet, musisz uzbroić się w cierpliwość, jeśli otrzymasz zwrot stawki. Nie jest tak, że pieniądze te od razu będą Twoje. Plusem jest, że operator może pochwalić się przystępnymi warunkami obrotu, o czym przeczytasz dalej.

Warunki obrotowe

W Go Bet obrót uwzględniony jest w zasadach promocji powitalnej. Bukmacher nie ukrywa tego, że środki przed wypłatą trzeba obrócić. Podobne zasady stosuje BETFAN i Fortuna, więc w tym przypadku Go Bet wpisuje się w rynkowe standardy.

Jak obrócić cashback od Go Bet? To bukmacher, który wymaga tylko jednokrotnego obrotu, co jest absolutnym minimum w kontekście obrotu. Obrót x1 zakładem bez ryzyka stosuje też Fortuna, więc jeśli masz doświadczenie u tamtego bukmachera, to powinieneś poradzić sobie też z promocją Go Bet.

Jednokrotny obrót to postawienie zakładów za tyle, ile wynosi bonus. Jeśli otrzymałeś 300 zł z powrotem po porażce, to właśnie na taką kwotę powinieneś zagrać kupony spełniające warunek obrotu. Obracając bonus trzeba o tym pamiętać, aby grać zakłady zaliczane na poczet obrotu. Jakie jeszcze kryteria w tym zakresie określa Go Bet?

 • Zakład AKO z minimum czterema typami
 • Minimalny kurs dla każdego ze zdarzeń to 1.25
 • Czas na obrót: 7 dni

Jak widać w Go Bet po uzyskaniu bonusu masz tydzień na to, aby go w pełni obrócić. Jeśli uda Ci się to zrobić, to wszystkie pieniądze zostaną przelane na konto główne. Co wyjątkowe – w Go Bet do obrotu zaliczają się tylko akumulatory z minimum 4 selekcjami. Zwykle, jeśli bukmacherzy stawiają taki warunek, to wymagają co najmniej 3 typów. W takiej sytuacji to nowość na polskim rynku.

Najlepsze kody promocyjne

Proponowany do Go Bet kod promocyjny to jedna z możliwości. Na Zagranie.com polecamy operatorów z przeróżnymi bonusami, którzy nie tylko pozwalają odebrać zakład bez ryzyka, ale też freebet i bonus od wpłaty. Gdzie jeszcze możesz zarejestrować konto? Radzimy.

BukmacherKod bonusowy
STSZobacz kod ››
BETFANZobacz kod ››
FortunaZobacz kod ››
SuperbetZobacz kod ››

Go Bet bonusy dla stałych graczy

W Go Bet bonus nie zawsze musi oznaczać promocję dla nowego gracza. Stali użytkownicy również są wynagradzani przez bukmacherów. Tak powstały bonusy urodzinowe, gra bez podatku i wyższe wygrane w zakładach akumulowanych. Po wykorzystaniu kodu promocyjnego w Go Bet i odebraniu zwrotu stawki – w dalszej przygodzie z tym bukmacherem możesz przejść do stałych ofert.

Bonusy w Go Bet dla stałych graczy.

Promocje Go Bet, jak na razie, nie są tak rozpoznawalne co Happy Hours w Fortunie, MaxiZysk w forBET czy Jackpot od Superbet. To bukmacher, który ma mały staż i dopiero co wchodzi na polski rynek. Mimo wszystko warto odnotować, że udostępnia popularną grę bez podatku. To rodzaj promocji, który jest często stosowany przez polskich bukmacherów, a doceniany przez graczy.

Co warto wyróżnić ze stałych bonusów Go Bet? Poniżej znajdziesz najlepsze promocje.

Gra bez podatku

W Go Bet jest sposób, żeby otrzymywać o 14% wyższą wygraną w zakładach AKO. Tym samym zniwelujesz podatek od stawki, który obniża potencjalne wygrane. Jak to zrobić? Przede wszystkim trzeba odnotować, że bonus ten działa na zakładach wielokrotnych. Aby zapisać się do promocji trzeba stworzyć kupon z minimum trzema typami. Co dalej?

Na zakładzie AKO, który ma być bez podatku, każda selekcja powinna mieć kurs minimalny na poziomie 1.20. Oferta działa w zakładach przedmeczowych i na żywo. Obstawiając bez podatku – możesz uwzględnić każdą stawkę. Jeśli Ci się powiedzie – otrzymasz o 14% wyższą wygraną. Co jeszcze? Środki te nie będą podlegać warunkom obrotu.

Bonus urodzinowy

Go Bet oferuje bonus z okazji urodzin swoich graczy. Aby zapisać się do tej promocji trzeba być zarejestrowanym użytkownikiem, który przed swoimi urodzinami dokonał wpłaty i postawił zakład z salda głównego. Jeśli spełniłeś ten warunek, to możesz liczyć na bonus Go Bet.

Licząc od dnia urodzin przez tydzień możesz u tego bukmachera wykorzystać freebet o wartości 25 złotych. Jak? Wystarczy wytypować kupon po kursie minimalnym 2.00. Jeśli wygrasz, to otrzymasz wygraną netto, a więc po odjęciu stawki darmowego zakładu.

Oferta ta obowiązuje w zakładach na sport i esport. Do promocji kwalifikują się zakłady przedmeczowe i na żywo.

Wyższe wygrane w zakładach AKO

To coś dla fanów długich taśm. Jeśli lubisz typować rozbudowane zakłady AKO, to promocja ta na pewno przypadnie Ci do gustu. W Go Bet każde dodane zdarzenie oznacza nie tylko wyższą wygraną, ale też wyższy bonus. Maksymalna gratyfikacja może wynieść 100%. Aby sięgnąć po tak wysoki bonus należy trafić kupon złożony z co najmniej 24 zdarzeń.

Korzystając z tej oferty powinieneś pamiętać, aby wybierać typy z kursem minimalnym 1.20.

Metody płatności

Aby wykorzystać w Go Bet kod promocyjny i odebrać zakład bez ryzyka, musisz najpierw dokonać wpłaty na konto. Z jakich metod korzysta ten bukmacher? Trzeba przyznać, że do tej pory Go Bet w tym względzie jest bardzo minimalistyczny. Jego konkurenci oferują przelewy elektroniczne, karty kredytowe i portfele elektroniczne. Go Bet depozyty obsługuje tylko za pośrednictwem Przelewy 24.

Wpłaty i wypłaty w Go Bet są obsługiwane tylko w polskiej walucie. Aby dokonać depozytu można posiadać tymczasowe konto. Przy wypłacie należy być zweryfikowanym użytkownikiem.

Jak wpłacić pieniądze na konto Go Bet?

Serwis Przelewy 24 działa przez całą dobę, co oznacza, że wpłatę na konto Go Bet można dokonać o dowolnej porze. Minimalny depozyt rozpoczyna się od 2 zł. Maksymalna pojedyncza wpłata może liczyć 100 tysięcy złotych.

Zwykle bukmacher przelewy przychodzące księguje natychmiast. Po chwili od transakcji Twoje saldo powinno być doładowane środkami, które możesz użyć na obstawianie zakładów.

Jak wypłacić pieniądze z Go Bet?

W Go Bet wypłaty zarezerwowane są tylko dla zweryfikowanych kont. Istnieje jeden sposób podjęcia wygranej – przelew na rachunek bankowy. Konto powinno być przypisane do Twoich danych osobowych. Minimalna wypłata to 20 zł. Czas oczekiwania na przelew to około 1-3 dni.

Legalny bukmacher

GO+Bet to legalny bukmacher internetowy. Operator dołączył do grona legalnych firm oferujących zakłady wzajemne dokładnie 29 listopada 2021 r., kiedy to otrzymał stosowne zezwolenie z Ministerstwa Finansów (PA11.6831.11.2021).

Oznacza to, że za korzystanie z jego usług (strona internetowa, aplikacja) nie zostaniesz pociągnięty do żadnych konsekwencji prawnych. Środki, które przelewasz na konto bukmachera i wygrane, które tam gromadzisz, są w pełni bezpieczne. Operator korzysta wyłącznie ze sprawdzonych systemów przetwarzania i przechowywania danych. Do gry mogą wejść osoby pełnoletnie, a bukmacher na swojej stronie goplusbet.pl wspiera odpowiedzialną grę. Zakłady bukmacherskie to rozrywka, z której należy korzystać rozsądnie.

FAQ

🎁 Jaki jest kod promocyjny Go Bet?

Kod promocyjny Go Bet to: ZAGRANIE.

🖊️ Gdzie wpisać kod bonusowy?

W Go Bet kod wprowadzisz podczas rejestracji na stronie tego bukmachera, w formularzu.

💰 Jakie bonusy oferuje Go Bet?

Na start w Go Bet otrzymasz zakład bez ryzyka do 300 złotych.

↩️ Czy bonus Go Bet trzeba obracać?

Tak, zwrot stawki należy obrócić raz w zakładach AKO z minimum czterema selekcjami.

🎁 Jakie bonusy oferuje Go Bet dla stałych klientów?

Stali gracze mogą m.in. grać bez podatku i korzystać z powiększonych wygranych na kuponach AKO.

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze