Gobet kod promocyjny | Najwyższy bonus 380 PLN | Czerwiec 2024

Standardowa oferta powitalna Gobet obejmuje bonusy o wartości 350 zł. Nasz kod bonusowy pozwala odebrać dodatkowo limitowany freebet 30 zł, czyli darmowe środki na grę, a także zgarnąć freebety w czasie meczów Polaków na Euro 2024. W sumie aż 380 zł na start. Do wszystkich profitów zyskasz dostęp po rejestracji konta w serwisie operatora, podając w Gobet kod promocyjny, który zaraz ode mnie otrzymasz.

GoBet oferta powitalna 2024 
Kod promocyjny GoBetZAGRANIE
Freebet
(dostępny wyłącznie z kodem)
20 zł 30 zł
Bonus 100% od 1. depozytu200 zł
Freebety na Euro 20243×50 zł

Jaki jest kod promocyjny Goplusbet?

Kod promocyjny Goplusbet to ZAGRANIE. Gwarantuje ekskluzywny freebet 30 zł oraz bonus od pierwszego depozytu 200 zł. W sumie 230 zł, czyli najwyższy bonus Gobet na start w Polsce.

Go Bet rejestracja z kodem bonusowym

Go Bet oferuje szybką rejestrację, co oznacza brak konieczności wysyłania zdjęć dowodu osobistego. Formularz rejestracyjny uzupełnia się w ok. 2 minuty, co sam sprawdziłem, wpisując takie dane osobowe jak imię, nazwisko czy PESEL oraz dane swojego nowego profilu, min. nazwę użytkownika i hasło. Opcję stworzenia konta konta posiada również aplikacja GO+Bet na smartfony.

Rejestracja Go Bet kończy się utworzeniem konta tymczasowego. Nowy gracz otrzymuje do niego dostęp na 90 dni. Przez ten czas można przeglądać ofertę i obstawiać zakłady, jednak przed dokonaniem wypłaty należy zweryfikować uprzednio podane informacje, przesyłając skan dokumentu tożsamości. W ten sposób przekształcisz konto tymczasowe na konto stałe i staniesz się pełnoprawnym graczem GO+Bet.

Rejestracja w Goplusbet jest konieczna, jeśli chcesz rozpocząć grę. To standardowa procedura, którą stosują legalni bukmacherzy, aby uniknąć dopuszczenia do obstawiania osób niepełnoletnich. 

Gobet bonus na start – co zawiera pakiet powitalny po użyciu kodu?

Pakiet powitalny dla graczy, którzy podczas rejestracji w Gobet wpiszą wskazany kod promocyjny, zawiera:

 • 20 zł 30 zł freebet VIP
 • 200 zł bonus od 1. depozytu
 • Gra bez podatku czyli wyższe o 14% wygrane

Łącznie w Gobet bonus na start wynosi 230 zł. Po rejestracji konta możesz również brać udział w pozostałych promocjach. Regularny bonus w Goplusbet to np. gra bez podatku na wirtuale, działająca dla wszystkich bez ograniczeń czasowych.

Sprawdź, jakie bonusy bukmacherskie na start możesz odebrać u innych bukmacherów, z którymi współpracujemy. Polecam założyć konto u kilku wybranych i korzystać z ich usług wymiennie, w zależności od potrzeb i atrakcyjności bieżącej oferty.

STS kod promocyjny ››
BETFAN kod promocyjny ››
Fortuna kod promocyjny ››
Superbet kod promocyjny ››
TOTALbet kod promocyjny ››
forBET kod promocyjny ››
ETOTO kod promocyjny ››
ComeOn kod promocyjny ››
PZBuk kod promocyjny ››
Fuksiarz kod promocyjny ››
LVBET kod promocyjny ››
Betclic kod promocyjny ››
Betcris kod promocyjny ››

Goplusbet freebet bez depozytu 30 zł (bonus VIP)

Uwaga!

Oferujemy dodatkowy bonus dla osób, które podczas zakładania konta podadzą kod promocyjny Gobet: ZAGRANIE. Tylko ci gracze otrzymają od bukmachera Goplusbet freebet VIP w wysokości 30 zł, bez wymogu wpłaty własnych pieniędzy.

Dowiedz się, co zrobić, aby odebrać w GO+Bet freebet:

 1. Załóż konto, zweryfikuj dane i utwórz konto stałe.
  Prześlij skan lub zdjęcie dokumentu tożsamości, jeśli nie zrobiłeś tego wcześniej.
 2. Podczas rejestracji wpisz kod promocyjny GO+BET: ZAGRANIE.
 3. Zaznacz zgody marketingowe.
 4. Odbierz freebet w wysokości 30 zł!

Goplusbet bonus od pierwszego depozytu 200 zł

💡 Bonus od wpłaty – jak działa?

Bonus od depozytu to nagroda za zasilenie konta przez gracza. Gobet oferuje dodatkowe środki po pierwszej wpłacie, które wynoszą tyle samo, ile depozyt (bonus 100%). Maksymalnie można odebrać 200 zł w ramach tej promocji powitalnej, nawet jeśli depozyt przewyższy tę kwotę.

Aby odebrać w GoBet bonus od depozytu trzeba zrobić przelew i dopilnować kilku szczegółów. Zapoznaj się z przedstawionym przeze mnie procesem odbioru bonusu od wpłaty Goplusbet.

 1. Załóż konto.
  Wykorzystaj kod promocyjny ZAGRANIE i zaznacz zgody marketingowe.
 2. Zweryfikuj konto – przekształć konto tymczasowe w konto stałe.
  Dokonasz tego, przesyłając skan dowodu osobistego, co potwierdzi Twoją tożsamość, m.in. miejsce zamieszkania i wiek.
 3. Wpłać min. 50 zł w ramach pierwszego depozytu.
  Dopilnuj, aby kwota przelewu nie była niższa. Jeśli tak się stanie, nie otrzymasz bonusu.
 4. Bonus od depozytu automatycznie pojawi się na Twoim koncie.
  Warto wiedzieć, że środki trafią na konto bonusowe. Konieczny będzie ich obrót przed wypłatą w ciągu 7 dni.

Kod promocyjny GO+Bet – pozostałe dostępne promocje

W GoBet bonus nie zawsze musi oznaczać promocję dla nowego gracza. Stali użytkownicy, tacy jak ja, również są wynagradzani. Gdy do nich dołączysz po wykorzystaniu kodu promocyjnego w GoBet możesz przejść do zakładki ze stałymi ofertami bonusowymi.

Promocje GoBet zmieniają się, co oceniam na plus. Zwykle odpowiadają one bieżącym wydarzeniom sportowym, dlatego warto regularnie sprawdzać dedykowaną sekcję.

Poniżej znajdziesz najlepsze aktualne promocje.

 

3 x 50 PLN EURO

W ostatnich dniach GO+bet rozpoczął nową kampanię pod Euro 2024. Jak skorzystać z 3×50 PLN freebetu?

Załóż konto z kodem: ZAGRANIE, zaznacz zgody marketingowych wraz z weryfikacją konta i wpłać min. 20 zł depozytu. W dniach meczów Polski otrzymasz freebety:

 • 15.06.2024
 • 20.06.2024
 • 24.06.2024

Freebety o wartości 50 PLN do wykorzystania w ciągu 7 dni na kuponach AKO (min. 3 zdarzenia; kurs pojedynczego zdarzenia min. 1.40).

Urodzinowy freebet

Aby zapisać się do tej promocji, trzeba być zarejestrowanym użytkownikiem, który przed swoimi urodzinami dokonał wpłaty i postawił zakład z salda głównego za min. 10 zł. Każdy kto spełni te warunki, będzie mógł odebrać freebet w wysokości 25 zł.

Licząc od dnia urodzin, freebet jest gotowy do odebrania przez 7 dni. Następnie gracz ma kolejne 7 dni na wykorzystanie go. Jest to możliwe na kuponach z kursem łącznym min. 2.00, zawierających typy z oferty Sport, Sport Live lub Esport.

Przyjdź z kolegami

Bukmacher daje swoim graczom możliwość zapraszania do gry kolegów, za co nagradza wszystkich zainteresowanych. Aby uzyskać dostęp do tej promocji, należy:

 • zweryfikować konto
 • wpłacić min. 50 zł (może być to rozbite na więcej depozytów)
 • obrócić kwotą 50 zł min. jednokrotnie

Po spełnieniu tych warunków w sekcji “Dostępne bonusy” pojawi się zakładka “Poleć Przyjaciela”, a w niej możliwość wygenerowania specjalnego linku.

Obaj otrzymacie freebety 50 zł, jeśli kolega w ciągu 30 dni:

 • założy i zweryfikuje konto
 • wpłaci min. 50 zł
 • dokona przynajmniej jednokrotnego obrotu powyższą kwotą

Otrzymany bonus można wykorzystać w ciągu 7 dni na zakładach AKO z min. 3 zdarzeniami, gdzie kurs pojedynczego to min. 1.30.

Go Boosters

Promocja skierowana do nieco bardziej doświadczonych typerów, którzy nie boją się kuponów wielokrotnych. Im więcej zdarzeń na kuponie, tym wyższa potencjalna wygrana, ale i ryzyko. Chcąc uatrakcyjnić grę AKO, Gobet codziennie oferuje gotowe kupony składające się z topowych meczów, na których podnosi kurs łączny o minimum 30%. W praktyce po trafieniu takiego zakładu wielokrotnego gracz zgarnia o 30% więcej.

Okazjonalnie można spotkać drugą wersję tej promocji – Super Go Boosters, która zakłada podwyższenie kursów o min. 200%. Zwykle pojawia się przy okazji naprawdę dużych imprez sportowych.

Punkty wydajności

Alternatywa dla popularnych zakładów na mecze, skierowana do klientów poszukujących urozmaicenia. GO+Bet rozkłada spotkania na czynniki pierwsze, przyznając poszczególnym potencjalnym zdarzeniom punktację:

 • 25 punktów – zwycięstwo
 • 5 punktów – bramka
 • 10 punktów – remis
 • 3 punkty – rzut rożny
 • -5 punktów – żółta kartka
 • -15 punktów – czerwona kartka

Bukmacher wystawia linię punktów na dane spotkanie, a gracz przewiduje, co się wydarzy i obstawia wynik powyżej/poniżej danej liczby punktów.

Jak obrócić bonus w Go Bet?

Ze wszystkimi bonusami dostępnymi w Go Bet związane są określone warunki obrotowe. Należy je spełnić, aby móc wypłacić pieniądze na swój rachunek bankowy.

Bonus od depozytu to jedyny, który wymaga 4-krotnego obrotu środkami bonusowymi i dodatkowo 1-krotnego depozytem. W przypadku zakładu bez ryzyka wymagany jest 3-krotny obrót. Natomiast wypłata obu freebetów musi zostać poprzedzona 1-krotnym obrotem bonusowych środków.

Bonus GO+Bet na startMin. depozytObrótCzas na obrót
Bonus od depozytu do 200 zł50 zł4x obrót bonusem (kupon AKO z min. 3 zdarzeniami, kurs poj. min. 1.30) oraz 1x obrót depozytem (kurs łączny min. 1.60)7 dni
Freebet 30 zł1x, kupon AKO z min. 3 zdarzeniami (kurs poj. min. 1.30)7 dni

Czy to wszystko wystarczy, żeby wyróżnić się na rynku? Dokładnie przeanalizowałem ofertę tego operatora, nie tylko pod kątem bonusów – przeczytaj recenzję, z której dowiesz się jakie zbiera Gobet opinie wśród graczy i ekspertów.

FAQ