fbpx
https://zagranie.com 2018-03-12 19:19:00 2019-08-01 10:29:24

Bonusy bukmacherskie – najlepsze oferty sierpień 2019

BONUSY z kodami - warto!


Bonusy bukmacherskie są tym, czego poszukują gracze, a stojąc przed decyzją wyboru bukmachera często kierują się właśnie atrakcyjnością bonusów bukmacherskich. Nic w tym dziwnego – warto korzystać z okazji, jakie stawiają przed nami operatorzy! Jednak, żeby wybrać właściwie, a otrzymane bonusy bukmacherskie przyniosły jak najwięcej korzyści, warto znać ich podstawowe rodzaje, różnice między nimi i być na bieżąco z ofertą wszystkich dostępnych bonusów bukmacherskich.

Ranking bonusów bukmacherskich

Oferta bonusów bukmacherskich dostępnych u polskich operatorów jest bogata i wciąż się zmienia. Przeanalizowaliśmy wszystkie dostępne propozycje i przygotowaliśmy dla Ciebie listę najlepszych bonusów bukmacherskich:

Zdobądź kod do grupy:

wyłącznie licencjonowani bukmacherzy  ·  bezpieczeństwo i zaufanie  ·  szybkie wypłaty

Min. depozyt:

brak

 100% do 1230 PLN + 29 PLN freebet!
Kod rejestracyjny: 1259PLN

rejestracja bez dowodu
BIURO OBSŁUGI KLIENTA 24/7

Nasza ocena:

10

RECENZJA

Min. depozyt:

Tylko 1 PLN

 500 PLN zakład bez ryzyka i +50% do wygranych!
 Kod rejestracyjny: 500PLN

najwyższy cashback na rynku

Nasza ocena:

9.9

RECENZJA

Forbet Zakłady Bukmacherskie

Min. depozyt:

Tylko 1 PLN

Nasza ocena:

9.8

RECENZJA

Min. depozyt:

Tylko 10 PLN

Nasza ocena:

9.5

RECENZJA

Totolotek Zakłady Bukmacherskie nowe logo

Min. depozyt:

Tylko 10 PLN

Nasza ocena:

9.2

RECENZJA

Logo LV BET zakłady bukmacherskie

Min. depozyt:

Tylko 10 PLN

Nasza ocena:

8.7

RECENZJA

Co warto wiedzieć o bonusach bukmacherskich?

Bonusy bukmacherskie to nic innego, jak atrakcyjne premie przyznawane graczowi przez bukmachera, u którego obstawia zakłady. Zazwyczaj, żeby uzyskać dostęp do korzystnych bonusów bukmacherskich, należy spełnić określone warunki. Może to być na przykład rejestracja na stronie operatora czy też złożenie depozytu. Z takiej formy promocji chętnie korzystają zarówno nowi gracze, jak i ci, którzy mają już doświadczenie w bukmacherce – w końcu darmowych środków, które można jeszcze pomnożyć, nigdy za wiele. Jednak widząc nawet najatrakcyjniejszy bonus pamiętaj, żeby nie robić nic pochopnie. W zakładach bukmacherskich bardzo ważne jest odłożenie emocji na bok i spojrzenie na sytuację, nieważne jaka by nie była – czy to niezwykle korzystna czy wręcz przeciwnie, chłodnym okiem. Każdy bonus jest inny, z każdym wiążą się inne warunki, dlatego warto uważnie się im przyjrzeć zanim podejmie się decyzję o wyborze i skorzystaniu z bonusu. Na początek trzeba znać podstawowe rodzaje bonusów bukmacherskich, potrafić je rozróżnić, a tym samym ocenić co się za nimi kryje.

 

Rodzaje bonusów bukmacherskich

Bonusy bukmacherskie można przede wszystkim podzielić na dwie kategorie, a są to: bonusy bukmacherskie dla nowych graczy i bonusy bukmacherskie dla stałych graczy. Każdy operator dokłada wszelkich starań, żeby najpierw zwrócić uwagę potencjalnych użytkowników, następnie przekonać ich do siebie i zachęcić do gry, a na koniec zatrzymać na dłużej. Proces za każdym razem jest taki sam, więc zacznijmy od początku, skupiając się na bonusach bukmacherskich dla nowych graczy.

rodzaje bonusów bukmacherskich

Bonusy bukmacherskie dla nowych graczy

Określa się je mianem bonusów powitalnych albo bonusów na start, bez względu na nazwę mają na celu zachęcić swoją atrakcyjnością nowego gracza do obstawiania u danego bukmachera. Bonusy bukmacherskie dla nowych graczy przyjmują następujące formy:

  • Freebet (darmowy zakład) – jak sama nazwa wskazuje, to bonus bukmacherski, który umożliwia Ci obstawianie za darmo, a więc za które nie ponosisz na wstępie żadnych kosztów. Jak więc obstawiać nie wnosząc żadnego kapitału? Środkami dysponujesz, jednak nie własnymi, lecz otrzymanymi od bukmachera. Witając Cię w gronie swoich użytkowników przyznaje określoną kwotę, którą możesz obracać. Taki bonus bukmacherski jest szczególnie doceniany przez tych graczy, którzy chcą wypróbować daną firmę bukmacherską zanim zdecydują się korzystać z jej oferty regularnie.
  • Cashback (zakład bez ryzyka) – ryzyko towarzyszy zakładom bukmacherskim, a tego rodzaju bonus pozwala się pozbyć go chociaż na chwilę. Gracz inwestuje określone środki, jednak w przypadku niepowodzenia, stawka zostaje mu zwrócona. Efekt? Korzystając z tego bonusu bukmacherskiego nie będziesz stratny – albo się wzbogacisz, albo stan Twojego konta nie ulegnie zmianie. Skorzystanie z tego rodzaju promocji ułatwia nowym graczom bezstresowe przejście przez proces obstawiania pierwszego zakładu, a także umożliwia spokojne zapoznanie się z różnymi mechanizmami i wyciągnięcie wniosków niezbędnych do dalszej gry.
  • Bonus od depozytu – to nic innego, jak dodatkowa kwota przyznawana graczowi, której wysokość zależna jest od środków wcześniej wpłaconych przez użytkownika. Zazwyczaj dodane pieniądze muszą zostać obrócone, zanim będzie można je wypłacić. Niektórzy mogą narzekać na taką konieczność, jednak warto zaznaczyć, że dla nowych graczy to dobra okazja do kilkukrotnego przejścia przez proces typowania i obstawiania, a skutkować będzie nabraniem wprawy.

Bonusy bukmacherskie dla stałych graczy

Każdy bukmacher szczególnie eksponuje swoją ofertę bonusową skierowaną do nowych graczy, jednak to nie znaczy, że zapomniał o osobach, które już posiadają konto i od jakiegoś czasu regularnie u niego obstawiają. Bonusy bukmacherskie dla stałych graczy to często dodatkowe środki finansowe za dokonanie określonej czynności. Może to być aktywne wnoszenie zakładów w pewnym czasie czy też przyczynienie się do rejestracji znajomego u danego bukmachera. Niezależnie od tego, jaką formę przyjmuje bonus, ma on przede wszystkim być wyrazem docenienia gracza, a tym samym zachętą do dalszego korzystania z usług operatora.

Nowa ustawa hazardowa a bonusy bukmacherskie

Wraz z wejściem w życie postanowień nowej ustawy hazardowej polski rynek bukmacherski zaczęły opuszczać podmioty nieposiadające zezwolenia Ministra Finansów na organizowanie i prowadzenie działań w obszarze zakładów wzajemnych na terenie Polski. Bukmacherzy ci, już teraz określani mianem nielegalnych, dominowali rynek. Od 1 lipca 2017 roku dostawcy Internetu są zobowiązani do blokowania witryn tych operatorów, którzy nie dostosowali się do nowego porządku prawnego. Tym samym z cienia zaczęli wychodzi polscy, legalni bukmacherzy. Siedem firm bukmacherskich działa na tych samych zasadach i zabiega o graczy, którzy wskutek postanowień zawartych w ustawie zmuszeni są znaleźć dla siebie nowego, legalnego bukmachera. W jaki sposób operatorzy walczą o graczy? Między innymi wzbogacając swoją ofertę o atrakcyjne bonusy powitalne. Warto zatem ze wzmożoną czujnością śledzić poczynania legalnych bukmacherów i wybrać najodpowiedniejszą ofertę dla siebie.

Przykłady bonusów powitalnych

Bonusy dostępne u polskich bukmacherów różnią się od siebie, jednak można dostrzec pewne podobieństwa w ofercie bonusowej operatorów. Z określonych kategorii bonusów bukmacherskich wybraliśmy dla Ciebie kilka najkorzystniejszych przykładów:

Totolotek

 

Totolotek proponuje nowym klientom między innymi tak lubiany przez graczy freebet. Zarejestruj się, klikając w powyższy baner, użyj kodu: 1145PLN a dostaniesz powitalny bonus 100% od pierwszej wpłaty do 1120 PLN. Oprócz tego czeka na Ciebie freebet 25 PLN.

forBET

 

Bonus dostępny u bukmachera forBET jest niezwykle atrakcyjny dla nowych graczy. Rejestrując się u tego operatora dostaniesz bonus nawet do 2100PLN, jeśli podczas zakładania konta wpiszesz w odpowiednim polu kod: 2100PLN.

UWAGA! Podana kwota to suma bonusów od depozytu, które możesz dostać podczas korzystania z trójetapowej promocji powitalnej forBET.

 

LVBET

 

Bonus oferowany przez LV BET tuż po rejestracji, to kolejny przykład bonusu na start. Rejestrując się w LV BET otrzymasz aż do 1500 PLN w ramach bonusu powitalnego polegającego na podwojeniu depozytu. Co więcej, dostaniesz freebet w wysokości 20 PLN na dowolny zakład. Dysponowanie takimi kwotami otwiera przed nowym graczem wiele możliwości. 

Fortuna

 

Fortuna to jeden z najlepszych bukmacherów w Polsce. W swojej ofercie posiada godne uwagi opcje dla nowych graczy: bonus od depozytu, zakład bez ryzyka oraz pakiet punktów FKP, które można wymienić na darmowy zakład. Zgodnie z obecnymi wymogami, nie możemy na tym etapie zdradzić szczegółów, jednak zapewniamy, że przygotowaliśmy wspólnie coś wyjątkowego.

Więcej informacji można znaleźć na stronie bukmachera, klikając w powyższy baner.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. zo.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

Przykłady pozostałych bonusów

Tak, jak już zostało wspomniane, żaden bukmacher nie zapomina o swoich stałych graczach, dlatego przygotowuje dla nich różne promocje, często sezonowe. Tego typu działania podejmuje między innymi polski, legalny bukmacher – forBET. W swojej ofercie bonusowej posiada promocje sezonowe, które mają jasno określony czas trwania i są zabawą z perspektywą naprawdę dużych korzyści przewidzianych dla najbardziej wytrwałych i konsekwentnych graczy. Przykładami takich inicjatyw mogą być następujące promocje:

Strona jest aktualizowana na bieżąco.

  • Multikozak – promocja pozwalająca na podwyższenie wygranej. Jeśli gracz obstawi kupon z minimum 4 pozycjami, doliczany jest określony % do wygranej kwoty. Szczegóły promocji na stronie LV BET.
  • Bezpieczny Kupon 5+ – akcja bukmachera LV BET, skierowana do graczy lubiących grać kupony złożone z kilku pozycji. Przy obstawieniu minimum 5 pozycji, bukmacher pozwala klientowi na jedną pomyłkę – jeśli jeden typ okaże się błędny, kupon i tak jest wygrany.
  • Wakacyjny Sprint forBET – promocja dzieli czas wakacji na 12 tygodniowych okresów rozliczeniowych, a do każdego z nich przydzielona jest pula nagród w bonusach w wysokości 10 000 zł łącznie. Zakwalifikowana do udziału w zabawie jest ta osoba, która w danym tygodniu codziennie zagrała chociaż jeden 1 kupon po minimalnej stawce 30 zł i minimalnym kursie przynajmniej jednego zdarzenia wynoszącym 1.5. Po zakończeniu danego okresu rozliczeniowego uczestnicy zabawy z tego tygodnia dzielą między sobą 10 000 zł w bonusach. Promocja trwała w dniach 05.06-27.08.2017r. – NIEAKTUALNE
  • Letni Maraton forBET – promocja polega na codziennym zagraniu przynajmniej jednego kuponu o minimalnej stawce 10 zł i kursie minimalnym 1.5 chociaż jednego zdarzenia na kuponie. Po zakończeniu zabawy osoby, które spełniły wszystkie wymogi, a tym samym pomyślnie dobiegły do mety maratonu, dzielą między sobą nagrodę w wysokości 30 000 zł w bonusach. Promocja trwała przez trzy miesiące, w dniach 01.06-31.08.2017r. – NIEAKTUALNE
  • Gram Grubo – promocja Totolotka skierowana jest do graczy, którym szczególnie działa na nerwy podatek w wysokości 12%. Biorąc udział w tej formie zabawy, gracz ma możliwość ominięcia podatku od stawki.
  • Bonus 500+ – po wpłaceniu przynajmniej 500 zł na swoje konto, a następnie dokonaniu dwukrotnego obrotu równowartości wpłaconych środków po kursie minimalnym 2.0, można otrzymać specjalny bonus, o wartości 10% swoich wpłat, nieprzekraczający 700 zł. – PROMOCJA WSTRZYMANA
  • AKO Friendly – to bonus w wysokości 10 zł przyznawany tym graczom, którzy mają w swojej historii konta 10 przegranych kuponów AKO. Każdy przegrany akumulator, spośród tych 10, musi mieć stawkę przynajmniej 10 zł, kurs minimalny 3.0, liczba zdarzeń nie może być mniejsza od 3. – PROMOCJA WSTRZYMANA

To tylko przykłady – nie sposób wypisać tu wszystkie promocje i bonusy bukmacherów, bo jest ich zwyczajnie zbyt dużo i zbyt często się zmieniają. Szczegółowe informacje o ofercie legalnych bukmacherów znajdziesz na ich stronach internetowych.

Bonusy bukmacherskie – warto pamiętać

Wybór bonusów jest naprawdę duży. Na rynku z powodzeniem funkcjonuje siedem podmiotów bukmacherskich, z czego każdy posiada kilka godnych uwagi pozycji w swojej ofercie bonusów. Jak więc wybrać te najlepsze? Czym się kierować? Na początek dokonaj gruntownej selekcji na własną rękę, wybierz te, które Cię zainteresowały. Następnie przyjrzyj im się nieco dokładniej, a szczególnie regulaminowi, który posiada każda taka promocja bonusowa. Zwróć uwagę na wymagania bukmachera dotyczące konieczności obrotu kwotą zgromadzoną na koncie przed wypłaceniem jej. Co ważne, twórcy promocji zazwyczaj podają minimalny kurs, który musi się znaleźć na kuponie, często jest on równy 1.5. Natomiast jeśli nie chcesz samodzielnie poszukiwać okazyjnych ofert i wolisz mieć pewność, że niczego nie pominąłeś – po prostu skup się na wyżej wyszczególnionych przez nas bonusach. Przed Tobą lista najciekawszych promocji, które pozwolą Ci nie tyko przetestować danego bukmachera, ale już od początku dostarczą środków do rozwinięcia umiejętności bukmacherskich. Teraz już musisz sam zdecydować, który z bonusów będzie najlepiej odpowiadał Twoim potrzebom, jednak zapewniamy – żadnego wyboru nie pożałujesz.

Bonusy bukmacherskie za darmo – sierpień 2019 |Tylko u nas -> zobacz
9.5 (94.93%) 146 głosów

Odpowiedzialna gra


Zakłady bukmacherskie to legalna rozrywka. O to, czy będzie bezpieczna, musisz zadbać sam, obstawiając odpowiedzialnie i z pełną świadomością zagrożenia, jakie może nieść ze sobą.

Dowiedz się więcej o odpowiedzialnej grze.

Sponsorzy serwisu