Zakład bez ryzyka u bukmacherów 2024 – SPRAWDŹ!

Bukmacherzy zakłady bez ryzyka oferują w startowych promocjach dla nowych klientów. To większość oferowanych bonusów cashback, choć zdarzają się wyjątki, kiedy to zakład bez ryzyka może otrzymać stały użytkownik. Tego rodzaju bonusy mają wysokie opinie wśród typerów, bo przegrywając, stawka wraca na konto gracza. Normalnie zostałby zasilony portfel bukmachera, ale bonusy bez ryzyka mają to do siebie, że dają typerom niejako drugą szansę.

Najlepsze zakłady bez ryzyka

Superbet
🔥 3500 zł
aż 7 dni gry bez ryzyka, najwyższy cashback na rynku
sprawdź ››
Fortuna
🔥 300 zł
zwrot na depozyt (bez obrotu przed wypłatą), zwrot 100% stawki
sprawdź ››
Totalbet
🔥 333 zł
zwrot na depozyt (bez obrotu przed wypłatą), zwrot 100% stawki
sprawdź ››
STS
🔥 100 zł
zwrot na depozyt (bez obrotu przed wypłatą), zwrot 100% stawki, oferta tylko z kodem ZAGRANIE
sprawdź ››

Wszystkie aktualne oferty na zakłady bez ryzyka zebraliśmy i porównaliśmy. Przeczytaj tekst i wybierz bukmachera z najlepszym cashbackiem dla siebie.

Zakład bez ryzyka u bukmacherów

To naprawdę nie codzienne zdarzenie, że bukmacher za przegrany kupon wynagradza użytkownika bonusem. Właśnie to sprawia, że zakłady bez ryzyka są tak wyjątkowe, a z drugiej strony tak licznie poszukiwane. Wśród typerów szybko rozeszła się wiadomość, że takie bonusy można zdobyć za rejestrację konta. Nie dziwi zatem, że nowi gracze szukają bukmacherów z bonusem cashback, by choć raz mieć okazję zagrania bez ryzyka. Tego rodzaju firm bukmacherskich w Polsce jest coraz więcej, a to pozwala na co najmniej kilkukrotny odbiór bonusu cashback.


‼️ Na bonus bez ryzyka duży wpływ ma użyty kod promocyjny przy rejestracji. Nie zawsze zakład bez ryzyka pojawia się w standardowej wersji oferty bukmachera, jednak dzięki naszej współpracy z legalnymi operatorami możesz taki dostać.

Warunek? Podczas rejestracji konta na stronie bukmachera po prostu wpisz w formularzu
>> kod promocyjny “ZAGRANIE” <<


Wtedy masz gwarancję, że otrzymasz każdy z bonusów, o którym mowa w tym tekście.


Zakład bez ryzyka – jak działa?

Sukces zakładu bez ryzyka bierze się z kilku aspektów. To bonus, którego często nie trzeba obracać, a więc użytkownik nie musi borykać się z tym kłopotliwym terminem. A jeśli nie ma obrotu, to i regulamin promocji cashback jest znacznie krótszy. Wszystko to sprzyja odpowiedniemu zrozumieniu oferty. Nowi użytkownicy nie stronią od bukmacherów z cashback, a wręcz przeciwnie – wybierają ich jako alternatywę prostego bonusu za rejestrację.

💡 Cashback w ofercie bukmachera

Działanie bonusu bez ryzyka sprowadza się do tego, że kupon objęty zwrotem ma zagwarantowane specjalne traktowanie przez bukmachera. Objawia się to w tym, że jeśli użytkownik nie trafi zakładu, to bukmacher przyzna mu zwrot stawki, którą ten zainwestował na kuponie. To idealna sytuacja dla gracza – albo pomnaża środki, albo nic nie traci w związku z porażką. W ofercie powitalnej taka pozycja bonusowa jest idealną szansą na trening, spróbowanie swoich sił bez ewentualnych konsekwencji. Bonus może stanowić 100% wartości postawionej stawki lub inną wartość w zależności od warunków promocji.

U bukmacherów z bonusem bez ryzyka należy wykonać wpłatę, aby można było zająć się odbiorem cashback. To promocje, które nie są wypłacane bez depozytu, ponieważ opłatę za stawkę zakładu bez ryzyka wykonuje użytkownik z własnej kieszeni. W momencie zawarcia zakładu – stawka pobierana jest z jego konta. Do czasu rozliczenia kuponu użytkownik musi zaakceptować sytuację, że środki te znajdują się w zakładzie, w zawieszeniu.

Cashback – który wybrać?

Bonusów bukmacherskich znajdziesz na rynku kilka rodzajów (https://zagranie.com/bonusy-bukmacherskie/).Znamy firmy, które nie poprzestają na zakładzie bez ryzyka. Jako dodatek do bonusu za rejestrację oferują darmowy zakład lub bonus od wpłaty 100%. Nowi użytkownicy w ten sposób mogą skoncentrować się na zakładzie bez ryzyka, ale później mają szansę przejścia do kolejnej specjalnej oferty. Z reguły w zakładach bukmacherskich online na start występuje więcej niż jedna promocja powitalna.

Mimo urozmaicenia w kontekście bonusów bukmacherskich, to właśnie zakłady bez ryzyka wyjątkowo dobrze przyjęły się w środowisku typerskim i można zauważyć, że wielu operatorów stosuje taką promocję.

Który więc wybrać? O tym przeczytasz dalej.

Pod lupę wzięliśmy w szczególności:

✔️ Maksymalną wysokość bonusu

✔️ Rodzaj zwrotu (na konto depozytowe/na konto bonusowe)

✔️ Liczbę zakładów objętych promocją

✔️ Opodatkowanie (zwrot pomniejszony/niepomniejszony o podatek)

✔️ Warunki obrotowe

Bukmacherzy z bonusem bez ryzyka 2024 | Oferta i porównanie

Na stronach bukmacherów online nie brakuje okazji do tego, żeby zgarnąć zakład bez ryzyka. Najczęściej w tego typu promocji wymaga się rejestracji konta. Praktycznie za każdym razem trzeba wprowadzić unikalny kod promocyjny, który pozwoli zgarnąć cashback lub go dodatkowo powiększy. U nas nie ma problemu z takimi kodami, ponieważ współpracujemy z najlepszymi bukmacherami w Polsce i kod uprawniający do odbioru bonusu cashback u każdego z nich jest jeden: ZAGRANIE.

Oferty bez ryzyka u polskich bukmacherów łącznie dają kilka tysięcy złotych. Użytkownicy mają możliwość rejestracji konta u więcej niż tylko jednego bukmachera, więc nic nie stoi na przeszkodzie, aby odebrać każdy z oferowanych cashbacków.

Zakład bez ryzyka STS: 0 zł 100 zł

W STS dla nowych graczy zakład bez ryzyka rośnie po wpisaniu kodu promocyjnego ZAGRANIE. To przepustka do tego, żeby zagrać pierwszy kupon z ubezpieczeniem stawki do 100 zł, zamiast 0 zł.

To wyjątkowo prosty bonus, ponieważ w typowaniu bez ryzyka nie ma ustalonego kursu minimalnego. Bukmacher określa jedynie, że warunkiem otrzymania dostępu do promocji jest wpłata depozytu min. 50 zł. W przypadku zawarcia zakładu z własnych środków (konto depozytowe), ewentualny zwrot trafia na to samo konto. Przypominamy – z konta depozytowego możesz pieniądze od razu wypłacić, nie ma dodatkowego wymogu obrotu tymi środkami.

Niestety trzeba mieć na uwadze fakt, że operator pomniejsza zwrot o kwotę podatku od stawki (12%). Zatem dla przykładu – jeśli zagrasz za np. 100 zł, nie trafisz i otrzymasz zwrot, to wyniesie on 88 zł.

Zgodnie z regulaminem promocji STS, ubezpieczeniem objęty jest pierwszy kupon w historii konta. Jeśli wygrasz za pierwszym razem, możliwość gry bez ryzyka zostaje uznana za wykorzystaną.

Mocne strony:

Podwyższony bonus z naszym kodem (standardowo STS oferuje niższy cashback).

Zwrot na konto depozytowe (zwrócone pieniądze można przeznaczyć na grę lub wypłacić).

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

600 zł od trzech depozytów
+ 0 100 zł bez ryzyka + 60 zł bonus za zadania

standardowa oferta to 660 zł, a z naszym kodem zgarniasz 760 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 600 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł
BONUS ZA ZADANIA: 60 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Zakład bez ryzyka Fortuna: 3×100 zł

Fortuna każdego nowego klienta wita trzema ubezpieczonymi zakładami do łącznej kwoty 300 zł. To jeden z wyższych bonusów tego typu w Polsce.

Do udziału w promocji gracz przystępuje automatycznie po założeniu konta. W ciągu pierwszych 48 godzin od rejestracji przysługuje mu trzykrotnie zakład bez ryzyka do 100 zł. Jeśli wygrasz, to super, Twoje środki zostały pomnożone. Natomiast jeśli przegrasz, Fortuna odda Ci 100% postawionej kwoty – nie pomniejszy jej o podatek, tak jak niektórzy z operatorów, co jest dużym plusem i najlepiej odzwierciedla zamysł bonusu, jakim jest cashback. Wisienka na torcie? Brak konieczności obrotu zwrotem przed wypłatą. Pieniądze automatycznie pojawią się na saldzie głównym, z którego można zlecić przelew.

W przypadku Fortuny nie ma konkretnych wytycznych odnośnie kuponów – operator nie narzuca, który masz zagrać w ramach ubezpieczonego zakładu. W praktyce oznacza to, że gracz ma dowolność – sam decyduje za ile gra na kuponie, z jaką liczbą zdarzeń i po jakim kursie.

Mocne strony:

Wysoka łączna kwota bonusu.

Zwrot 100% stawki (bez pomniejszenia o podatek od stawki).

Brak konieczności obrotu bonusu do wypłaty.

Dowolność w tworzeniu kuponów (bukmacher nie narzuca liczby zdarzeń, minimalnego kursu, minimalnej stawki)

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Na start łącznie 300 zł bez ryzyka (zwrot na depozyt!) + 30 zł darmowe zakłady (20 zł za samą rejestrację, 10 zł za depozyt, 5 zł za udostępnienie kuponu)

 

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł + 100 zł + 100 zł
FREEBETY: 20 zł + 10 zł + 5 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Zakład bez ryzyka TOTALbet: 333 zł

W TOTALbet zakład bez ryzyka pojawia się i znika. Przez pewien czas operator wycofał się z tej promocji, jednak dobra wiadomość jest taka, że poszedł po rozum do głowy i przywrócił promocję… i to z trzykrotną siłą! Prawdopodobnie liczby pokazały mu, że zwyczajnie nie opłaca się nie oferować zakładu bez ryzyka – w końcu to ulubiona promocja graczy, którzy często uwzględniają to kryterium podczas wyboru firmy.

Przejdźmy do rzeczy. TOTALbet proponuje nowym klientom cashback w wysokości do 333 zł podzielony na trzy części. Można z niego skorzystać, obstawiając trzy pierwsze kupony w ciągu 48 h od pełnej rejestracji. Jakie warunki musi spełnić gracz? Ważne, aby promocyjny kupon zawierał min. 2 pozycje, a stawka musi wynieść maksymalnie 111 zł. Co istotne, w akcji mogą wziąć wyłącznie gracze ze zweryfikowanym kontem, jednak bądźmy szczerzy – nie jest to wysoka cena. Na plus tej oferty działa zwrot 100% stawki na saldo główne. Oznacza to, że bukmacher nie pomniejsza zwrotu o kwotę podatku i pozwala od razu wypłacić pieniądze.

Mocne strony:

✅ Bardzo przystępne warunki obrotu.

✅ Zwrot 100% stawki, bez potrącania podatku.

Zwrot na konto główne, brak konieczności obrotu do wypłaty.

Słabe strony:

❌ Stosunkowo niska kwota bonusu.

Totalbet koszulka
Totalbet koszulka
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

3x zakład bez ryzyka do 111 zł  – 100% zwrot na konto główne (do wypłaty BEZ obrotu!)

Odbierz darmowe środki za samą rejestrację!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

CASHBACK: 3 x 111 zł  - 100% zwrot na konto główne

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Zakład bez ryzyka forBET: 1000 zł 1200 zł

Mówiąc o zakładzie bez ryzyka, trzeba powiedzieć, że w forBET dostaniesz standardową kwotę, jednak jeśli wpiszesz podczas rejestracji kod “ZAGRANIE” – otrzymasz aż 200 zł więcej. Podwyższony zakład bez ryzyka od forBET obowiązuje ściśle z naszym kodem promocyjnym.

Sprawdźmy warunki promocji.

U tego bukmachera ubezpieczeniu podlega wyłącznie pierwszy kupon (jak u większości operatorów), a maksymalny zwrot może wynieść 1200 zł. W forBET po uzyskaniu zwrotu trzeba zmierzyć się z obrotem, ponieważ operator oddaje stawkę w formie bonusu. Stanowi on jedynie jednokrotność otrzymanej kwoty, na kuponach z przynajmniej 3 zdarzeniami i kursem ogólnym na poziomie minimum 2.00.

Podsumowując te wszystkie elementy, forBET wypada naprawdę dobrze ze swoim zakładem bez ryzyka na tle konkurencji.

Mocne strony:

✅ Możliwość skorzystania z podwyższonego zakładu bez ryzyka, dzięki naszemu kodowi promocyjnemu.

✅ Bardzo przystępne warunki obrotu.

tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie
Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:
pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Zakład bez ryzyka Superbet: 3500 zł

To, co od razu rzuca się w oczy, to rzecz jasna kwota bonusu. Superbet niewątpliwie podniósł poprzeczkę na rynku, oferując zwrot nawet do 3500 zł!

Ale to nie koniec. W Superbet nowi użytkownicy nie mają do czynienia z pojedynczym cashbackiem, lecz całym okresem, na który przysługują zakłady bez ryzyka. Po rejestracji zostaje uruchomiony tydzień bez ryzyka. W tym czasie możesz obstawiać kupony z gwarancją zwrotu stawki, rozliczenie następuje po upływie 7 dni gry. To jedyny bukmacher z takim rozwiązaniem na rynku.

W tej ofercie maksymalnie można otrzymać 3500 zł cashback, jeśli na dystansie całego tygodnia wygeneruje się tak duże straty. Zwrot pomniejszany jest o 12-procentowy podatek od stawki i trafia na konto gracza jako bonus podlegający 3-krotnemu obrotowi na kuponach z kursem min. 1.91. Bukmacher daje 10 dni na wykorzystanie bonusu.

Mocne strony:

✅ Najwyższy zakład bez ryzyka na rynku.

Ubezpieczeniu podlega nie jeden zakład, a wszystkie zagrane w ciągu 7 dni.

Zwrot jako bonus z 3-krotnym obrotem.

✅ Obrót nie jest wymagany.

Superbet - koszulka do baneru
Superbet - koszulka do baneru
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 200 zł od depozytu, 3500 zł bez ryzyka, 35 zł darmowy zakład (z kodem) + 20 zł aplikacja

3755 PLN na start w Superbet!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 200 zł, TYDZIEŃ BEZ RYZYKA: do 3500 zł, DARMOWY ZAKŁAD: 35 zł APLIKACJA MOBILNA: 20 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Zakład bez ryzyka Fuksiarz: 500 zł

Widać, że Fuksiarz jako stosunkowo młody bukmacher bacznie obserwuje konkurencję i próbuje odpowiedzieć w inteligenty sposób – przemyślanym produktem, który łączy w sobie zalety oferowanych przez innych.

W ten sposób powstał w Fuksiarz cashback o umiarkowanej kwocie – 500 zł, który gwarantuje zwrot na konto główne, co jest dużą zaletą. Trzeba jednak wspomnieć, że operator zwraca nie 100%, lecz 50% stawki – coś za coś. Zatem chcąc wyciągnąć maksymalną kwotę bonusu należałoby zagrać za 1137 zł (niestety należy odliczyć podatek od stawki).

Przejdźmy do pozostałych warunków promocji. Aby w ogóle móc z niej skorzystać, należy wpłacić 50 zł w ramach pierwszego depozytu. Kupon objęty ubezpieczeniem musi zawierać przynajmniej 2 pozycje, z czego każda z nich z kursem na poziomie min. 1.60. Wszystko to jest na spokojnie do zrobienia, więc nie możemy nic zarzucić Fuksiarzowi w tym miejscu.

Mocne strony:

✅Zwrot stawki na saldo główne – bonus możliwy do wypłaty bez obrotu.

✅Łatwe do zrealizowania warunki obrotowe.

Słabe strony:

Zwrot 50% stawki zamiast całości zainwestowanej kwoty.

Fuksiarz koszulka do baneru
Fuksiarz koszulka do baneru
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka 100% do 50 zł (od razu do wypłaty) + freebet 10 zł w aplikacji + codziennie cashback do 200 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

BEZ RYZYKA: 100% do 50 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Zakład bez ryzyka Betclic: 50 zł

W Betclic zakład bez ryzyka przewidziano do 50 zł. Kwota nie należy do najwyższych, na szczęście warunki promocji prezentują się znacznie lepiej.

Ubezpieczony przez Betclic zostaje pierwszy zakład po rejestracji konta. Tutaj akurat bukmacher nie określa jak ma wyglądać kupon, gracz ma dowolność.

W chwili, gdy kupon zostanie rozliczony jako przegrany, operator wylicza kwotę zwrotu, mnożąc Twoją stawkę razy współczynnik 0.88. O co chodzi? To nic innego jak sposób na określenie wysokości bonusu z uwzględnieniem odjęcia podatku 12%. Przyznane pieniądze zostają doliczone do konta bonusowego, a Ty otrzymujesz zwrot we freebetach. Zatem kolejnym krokiem z Twojej strony jest obrót. Betclic do niedawna życzył sobie aż 8-krotnego obrotu, na szczęście to już przeszłość – teraz wymagany jest tylko 1-krotny obrót na kuponach z kursem minimalnym 2.14. Nie są to wygórowane wymagania.

Mocne strony:

✅Przystępne warunki obrotowe – wymagany tylko 1-krotny obrót.

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka 50 PLN na start + specjalne promocje: +120% do wygranych oraz 100 PLN miesięcznie we freebetach!


🔥 GRA BEZ PODATKU! Codziennie, na wszystkie sporty, bez ograniczeń kursowych

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 50 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +120%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Jaki jest najlepszy zakład bez ryzyka 2024?

Po przeanalizowaniu wszystkich “za” i “przeciw” znamy odpowiedź. Najlepszym wyborem będzie: Superbet. 🏆

Superbet oferuje najwyższy na rynku zakład bez ryzyka i jako jedyny grą bez ryzyka obejmuje cały tydzień od rejestracji, a nie tylko pierwszy kupon w historii konta. Wszystko to na przystępnych warunkach. Oferta tego prężnie rozwijającego się bukmachera nie ma luk, odpowiada na wszystkie potencjalne potrzeby gracza w zakresie cashbacku.

Nasza ocena zakładu bez ryzyka w Superbet: 10/10.

Na wyróżnienie zasługują oferty STS, TOTALbet oraz Fortuna. Wszyscy zaproponowali graczom zwrot na konto depozytowe, bez konieczności obrotu zwrotem przed wypłatą. Fortuna podniosła poprzeczkę wyjątkowo wysoko, proponując zwrot 100% do kwoty 300 zł łącznie. Robi wrażenie!

FAQ

Gdzie dostępne są zakłady bez ryzyka?

Zakład bez ryzyka otrzymasz rejestrując się z kodem "ZAGRANIE" na stronach bukmacherów: STS, forBET, Fortuna, TOTALbet, Superbet, Betclic, Fuksiarz.

Który cashback jest najlepszy?

W szczególności polecamy zakład bez ryzyka w Superbet. To najwyższy cashback na rynku. Co więcej, obowiązuje na kuponach przez cały tydzień. Na wyróżnienie zasługują również STS, Fortuna oraz Fuksiarz, którzy zwracają pieniądze na konto depozytowe - bez konieczności obrotu.

Zaloguj się aby dodawać komentarze