Bukmacherzy zakłady bez ryzyka oferują w startowych promocjach dla nowych klientów. To większość oferowanych bonusów cashback, choć zdarzają się wyjątki, kiedy to zakład bez ryzyka może otrzymać stały użytkownik. Tego rodzaju bonusy mają wysokie opinie wśród typerów, bo przegrywając, stawka wraca na konto gracza. Normalnie zostałby zasilony portfel bukmachera, ale bonusy bez ryzyka mają to do siebie, że dają typerom niejako drugą szansę. To że stawka wraca do użytkownika za przegrany zakład jest już wystarczającą rekomendacją bonusów bez ryzyka, prawda?

Zakład bez ryzyka u legalnych bukmacherów

To naprawdę nie codzienne zdarzenie, że bukmacher za przegrany kupon wynagradza użytkownika bonusem. Właśnie to sprawia, że zakłady bez ryzyka są tak wyjątkowe, a z drugiej strony tak licznie poszukiwane. Wśród typerów szybko rozeszła się wiadomość, że takie bonusy można zdobyć za rejestrację konta. Nie dziwi zatem, że nowi gracze szukają bukmacherów z cashback, by choć raz mieć okazje zagrania bez ryzyka. Tego rodzaju firm bukmacherskich w Polsce jest jednak więcej, a to pozwala na co najmniej kilkukrotny odbiór bonusu cashback.

Bonusy bukmacherskie (https://zagranie.com/bonusy-bukmacherskie/) jako zakłady bez ryzyka świetnie przyjęły się w środowisku typerskim i można zauważyć, że coraz więcej operatorów stosuje taką promocję.

Zakład bez ryzyka – jak działa?

Sukces zakładu bez ryzyka bierze się z kilku aspektów. To bonus, którego często nie trzeba obracać, a więc użytkownik nie musi borykać się z tym kłopotliwym terminem. A jeśli nie ma obrotu, to i regulamin promocji cashback jest znacznie krótszy. Wszystko to sprzyja odpowiedniemu zrozumieniu oferty. Nowi użytkownicy nie stronią od bukmacherów cashback, a wręcz przeciwnie – wybierają ich jako alternatywę prostego bonusu za rejestrację.

Działanie bonusu bez ryzyka sprowadza się do tego, że kupon objęty zwrotem ma zagwarantowane specjalne traktowanie przez bukmachera. Objawia się to w tym, że jeśli użytkownik nie trafi zakładu, to bukmacher przyzna mu zwrot stawki. Bonus może stanowić 100% wartości postawionej stawki lub inną wartość w zależności od warunków promocji.

betfan_bez_ryzyka

Zakład bez ryzyka bukmacherzy

Bukmacherzy (https://zagranie.com/bukmacherzy/) zakłady bez ryzyka znają od wielu lat, bo ten rodzaj oferty wprowadzony był wraz z rozwojem rynku online. To wtedy zaczęły pojawiać się bonusy od depozytu, freebety i właśnie zakłady bez ryzyka. W Polsce mamy już sporo bukmacherów z zakładami bez ryzyka. Jasne, że to wciąż ulega zmianie, bo bonusy się dezaktualizują, ale czołówka firm z cashback pozostaje wierna tego rodzaju promocji. Na bonus bez ryzyka duży wpływ ma użyty kod promocyjny przy rejestracji. Na zagranie.com staramy się oferować takie kody, które na start użytkownikom pozwolą zagrać bez ryzyka. Musimy powiedzieć, że często nam się to udaje. Wystarczy wspomnieć, że nasze kody udostępniają zakłady bez ryzyka w STS, Totalbet, Fortunie, forBET i Betfan. A to nie koniec atrakcji!

Bukmacherzy z bonusem bez ryzyka | CASHBACK

U bukmacherów z bonusem bez ryzyka należy wykonać wpłatę, aby można było zająć się odbiorem cashback. To promocje, które nie są wypłacane bez depozytu, ponieważ opłatę za stawkę zakładu bez ryzyka wykonuje użytkownik z własnej kieszeni. W momencie zawarcia zakładu – stawka pobierana jest z jego konta. Do czasu rozliczenia kuponu użytkownik musi zaakceptować sytuacje, że środki te znajdują się w zakładzie. Przy wygranej – otrzyma stawkę wraz z dodatkową kwotę. Przy porażce nastąpi zwrot cashback.

Polscy bukmacherzy z bonusem bez ryzyka w dużej większość wzbogacają swoje oferty o pozostałe promocje. Znamy firmy bukmacherskie, które nie poprzestają na zakładzie bez ryzyka. Jako dodatek do bonusu za rejestrację oferują darmowy zakład lub bonus od wpłaty 100%. Nowi użytkownicy w ten sposób mogą skoncentrować się na zakładzie bez ryzyka, ale później mają szansę przejścia do kolejnej specjalnej oferty. Z reguły w zakładach bukmacherskich online (https://zagranie.com/zaklady-bukmacherskie-online/) na start występuje więcej niż jedna promocja powitalna.

Oferta zakładów bez ryzyka 2021 u legalnych bukmacherów

Na stronach bukmacherów online i mobilnych aplikacjach nie brakuje okazji do tego, żeby zgarnąć zakład bez ryzyka. Najczęściej w tego typu promocji wymaga się rejestracji konta. Praktycznie za każdym razem trzeba wprowadzić unikalny kod promocyjny, który pozwoli zgarnąć cashback lub go dodatkowo powiększy. U nas nie ma problemu z takimi kodami, ponieważ współpracujemy z najlepszymi bukmacherami w Polsce.

Oferty bez ryzyka u polskich bukmacherów łącznie dają kilka tysięcy złotych. Użytkownicy mają możliwość rejestracji konta u więcej niż tylko jednego bukmachera, więc nic nie stoi na przeszkodzie, aby odebrać każdy z oferowanych cashbacków.

Zakład bez ryzyka STS

W STS dla nowych graczy zakład bez ryzyka rośnie po wpisaniu kodu promocyjnego ZAGRANIE. To przepustka do tego, żeby zagrać pierwszy kupon z ubezpieczeniem stawki do 234 PLN. To wyjątkowo prosty bonus, ponieważ w typowaniu bez ryzyka nie ma ustalonego kursu minimalnego. Błędne typy oznaczają zwrot stawki i wypłatę bonusu. Kwota ta jednak zostanie zamrożona do czasu aż użytkownik wykona odpowiedni obrót cashbackiem. Jak wykorzystać zwrot? Trzeba go obrócić trzy razy w wygranych zakładach z kursem minimalnym 1.91.

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 0 234 zł bez ryzyka + 25 30 zł freebet

standardowa oferta to 1200 zł, a z naszym kodem: 1504 zł!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 234 zł
FREEBET: 30 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Zakład bez ryzyka BETFAN

W ofercie dla nowych użytkowników Betfan przyznaje zakład bez ryzyka do 600 PLN po pierwszej wpłacie. To bonus, który obejmuje pierwszy kupon obstawiony z salda głównego gracza. Ubezpieczenie stawki maksymalnie może wynieść 600 PLN, a kwalifikacyjny zakład może być zagrany na dowolne typy z oferty sportowej. Bukmacher wymaga jedynie tego, żeby pierwszy zakład posiadał stawkę minimalną 50 PLN. Po przegraniu kuponu – zwrot należy obrócić x1 w zakładach AKO z co najmniej trzema typami.

Zakład bez ryzyka Fortuna

Fortuna to kolejny bukmacher, który postawił na zakład bez ryzyka o dużej wartości, bo aż 600 PLN. Kwota ta przypomina cashback Betfan, ale w przypadku Fortuny nie ma warunków obrotu. Po rejestracji z kodem promocyjnym ZAGRANIE otrzymujesz ubezpieczenie pierwszego zakładu do 600 PLN. Jeśli nie trafisz – uzyskasz środki finansowe (cashback), które będą możliwe do wypłaty. Oczywiście przed wypłatą musisz posiadać status zweryfikowanego gracza.

Zakład bez ryzyka TOTALbet

Zakładu bez ryzyka w Totalbet bez naszego kodu promocyjnego nie zobaczycie, dlatego na początku ważne, żeby wpisać ZAGRANIE do rejestracji u tego bukmachera. To uprawnia do zdobycia zakładu bez ryzyka, który maksymalnie może liczyć 200 PLN (a w wyjątkowych sytuacjach nawet 230 PLN!). Do gry bez ryzyka u tego buka uprawnia kupon SOLO lub AKO z kursem minimalnym 1.20. W przypadku niepowodzenia użytkownik otrzyma zwrot na saldo główne. To oznacza, że nie ma dodatkowego obrotu bonusem casback.

Zakład bez ryzyka ForBET

Zakład bez ryzyka od forBET również obowiązuje ściśle z naszym kodem promocyjnym. W ogólnej ofercie cashback nie występuje, dlatego chętni na ten rodzaj bonusu forBET – powinni użyć nasz kod rejestracyjny. U tego bukmachera pod ubezpieczenie podlega pierwszy kupon do 200 PLN. Tyle może wynieść maksymalny zwrot stawki, jeśli nie uda się trafić kuponu. W forBET po uzyskaniu bonusu trzeba zmierzyć się z obrotem, który stanowi czterokrotność otrzymanej kwoty w zakładach z kursem minimalnym 2.00.

Zakład bez ryzyka Superbet

W Superbet nowi użytkownicy nie mają do czynienia z pojedynczym cashbackiem, a całym okresem, na który przysługują zakłady bez ryzyka. Po rejestracji w Superbet zostaje uruchomiony tydzień bez ryzyka, w który można obstawiać kupony z gwarancją zwrotu stawki. W tej ofercie maksymalnie można otrzymać 1300 PLN cashback, jeśli na dystansie całego tygodnia wygeneruje się tak duże straty. Kiedy otrzymasz od Superbet bonus jako zwrot stawki, to przed wypłatą trzeba go obrócić x2 w zakładach z kursem minimalnym 1.80.

Zakład bez ryzyka Betclic

W Betclic zakład bez ryzyka z kodem od Zagranie jest wzbogacony o 50 PLN. Dzięki temu można uzyskać zwrot do kwoty 550 PLN. Stawka pierwszego zakładu powinna wynosić wtedy 625 PLN. U bukmachera Betclic po pierwszej wpłacie jest okazja gry bez ryzyka. Ubezpieczeniem cashback jest objęty kupon SOLO/AKO przedmeczowy i live. Obstawiając pierwszy kupon nie ma warunków, co do kursów minimalnych. Dopiero przy obrocie bonusem trzeba typować zdarzenia z kursami co najmniej 2.00. Jeśli bonus zostanie ci przyznany, bo przegrasz – jego kwotę należy obrócić osiem razy.

Zakład bez ryzyka PZBuk

Cashback PZBUK to interesująca sprawa, bo ma on zastosowanie do pierwszego przegranego zakładu (kupon AKO z typami po kursach min. 1.40). Kiedy nowy użytkownik w końcu przegra, to otrzyma umówiony zwrot stawki. W zakładach online PZBUK maksymalnie może to być 500 PLN. Wypłata przyznawana jest w formie freebetu, a następnie całość tej kwoty trzeba obrócić na kuponie wielokrotnym, gdzie każdy z typów będzie z kursem min. 1.40. To kończy warunki obrotu cashbacku PZBUK.

Zakład bez ryzyka LVBET

We wszystkich powyższych przykładach zakładu bez ryzyka mówiliśmy o pierwszej wpłacie. W LV BET cashback nowi gracze uzyskują po trzecim depozycie. To szansa na obstawienie bez ryzyka do kwoty 333 PLN. Bonus cashback LVBET jest do wykorzystania na kuponach z kursem minimalnym 1.75. Jeśli użytkownik błędnie wytypuje zdarzenia, to uzyska zwrot 100% stawki, który nie będzie musiał być obracany na dalszym etapie gry.

Zakład bez ryzyka eWinner

Bukmacher eWinner jest przykładem oferty bez ryzyka od pierwszej wpłaty. U tego operatora zakładów sportowych online z naszym kodem można uzyskać +10 PLN. To łącznie daje 110 PLN zwrotu stawki na pierwszy kupon. W Ewinner przyznany cashback nie podlega obrotowi.

ewinner kod promocyjny

Jaki jest najlepszy zakład bez ryzyka 2021?

Generalizując – każdy zakład bez ryzyka można polecić, bo jak widać na opisanych promocjach, są one bardzo opłacalne. Zgadzamy się, że niektóre cashbacki mogą być kłopotliwe w obrocie, jak na ten od Betclic! Większość jednak posiada uproszczony obrotu lub w ogóle go nie ma! Zakład bez ryzyka bez obrotu ze zwrotem na konto główne to powitalna promocja Totalbet. To przykład promocji w 2021 roku, który na pewno można polecić początkującym graczom. Przyjazne warunki odbioru i wykorzystania bonusu bez ryzyka posiada również STS, który dodatkowo pozwoli zyskać też bonus bez depozytu.

Podsumowując: polecane w pierwszej kolejności zakłady bez ryzyka przez Zagranie to oferty STS i Totalbet.

FAQ

Gdzie odbiorę najlepsze zakłady bez ryzyka?

Na Zagranie polecamy zakłady bez ryzyka z naszym kodem promocyjnym w STS i Totalbet. U obu tych bukmacherów można zyskać cashbacki, które liczą ponad 200 PLN!

Który bukmacher oferuje bonus cashback bez obrotu?

Zakłady bez ryzyka, których nie trzeba obracać oferują Totalbet, Fortuna, LVBET i eWinner.

Zaloguj się aby dodawać komentarze