Metody płatności u bukmacherów | Wpłaty i wypłaty bukmacherzy!

Metody płatności u bukmacherów zajmują się twoimi wpłatami i wypłatami. To systemy płatnicze, dzięki którym możesz wykonywać obie te transakcje. Bukmacherzy wdrażają wiarygodne kanały przekazu pieniędzy, żeby użytkownicy byli zadowoleni z tych usług. Najważniejsze to bezpieczeństwo środków i danych osobowych. Na kolejnych miejscach klasyfikuje się czas transakcji i dostępność metody o danej poprze dnia lub nocy. W jaki sposób najlepiej przelewać pieniądze do bukmacherów? Sprawdź!

Wpłaty i wypłaty u bukmacherów. Najpopularniejsze metody płatności

W Polsce systemy płatnicze do bukmacherów online są bardzo rozwinięte, bo bazuje one na międzynarodowych standardach. Część z tych operatorów świetnie radzi sobie też poza Polską. Legalni bukmacherzy współpracują z międzynarodowymi firmami, którzy organizują płatności nie tylko w zakładach sportowych, ale też sklepach online i pozostałych usługach. Użytkownik widząc to może być spokojny o swoje finanse. Dlaczego? Dlatego, że firmy te posiadają stosowne certyfikaty i po prostu znają się na swojej robocie.

Któż z was nie kojarzy PayU, kart VISA/Mastercard, aplikacji BLIK lub portfeli Skrill i PayPal? To właśnie tego rodzaju systemy wpłat i wypłat można spotkać u bukmacherów online działających w naszym kraju. Jak widzisz – to globalne marki, które mają wysoką renomę.

Jakie formy płatności akceptują bukmacherzy?

Internetowi bukmacherzy w większości przypadków akcpetują transakcje elektroniczne. Jeśli firma bukmacherska działa online, to trudno, żeby przyjmowała wpłaty gotówkowe. No chyba, że posiada też lokale stacjonarne, tak jak STS i Fortuna. To bukmacherzy, którzy prężnie działają online, ale też utrzymują wielką sieć punktów naziemnych. W STS i Fortunie zdeponujesz środki metodami elektronicznymi oraz gotówką w punkcie przyjmowania zakładów.

Generalnie bukmacherzy do grona pośredników wpłat i wypłat przyjmują wiarygodne firmy, które działają zgodnie z prawem polskim i Unii Europejskiej. Grając w Betfan i wpłacając pieniądze na konto u tego bukmachera możesz być pewny, że wybierając system płatności – spełnia on najwyższe zasady bezpieczeństwa.

Metody płatności u bukmacherów internetowych – wpłaty i wypłaty

Jako metodę płatności uznajemy wpłatę i wypłatę. W tej pierwszej sytuacji środki wędrują z twojego konta bankowego lub innego źródła na saldo u bukmachera. Przy wypłacie – zlecasz przelew od bukmachera na rachunek bankowy. W tej drugiej sytuacji bukmacherzy są ograniczeni prawnie, jeśli chodzi o warianty wypłat. Tutaj jasno ustawa hazardowa przewiduje, że bukmacherzy mają obowiązek wykonywać wypłaty tylko na konto bankowe powiązane imieniem i nazwiskiem z użytkownikiem. W ten sposób nie ma szansy na wypłatę na Skrill, PayPal lub Neteller.

Bukmacherzy z szybkimi płatnościami

Jeśli chodzi o szybkość transakcji, to większość ofert bukmacherskich działa na podobnym poziomie. Mówiąc dokładniej przelew przez dotpay, PayU, Blik lub Skrill jest tak samo szybki. Ile zajmuje? Tyle, co uwierzytelnienie płatności na swoim koncie w banku lub aplikacji BLIK. Tak naprawdę wpłaty do bukmacherów online odbywają się natychmiast, a wszystko to działa 24 godziny na dobę.

Dłużej schodzi z wypłatami, bo logiczne, że w tym względzie więcej do powiedzenia mają banki. Chodzi o to, że każdy bank ma swoje godziny księgowania przelewów przychodzących. Dlatego nawet jeśli bukmacher zrobi wypłatę, to ty wciąż możesz oczekiwać środków na swoim rachunku bankowym. W tym względzie zakłady bukmacherskie online szukają rozwiązań i wprowadzają własne systemy wypłat przy współpracy z bankami. To pozwala na szybsze księgowanie transakcji, tak jak mamy to w STS Pay lub Quick Pay od forBET.

Metody płatności w STS

W metodach płatności STS trudno znaleźć słaby punktów. Na dobrą sprawę depozyt wykona każdy użytkownik, który posiada konto elektroniczne w banku lub portfel online. STS na swojej stronie i aplikacji mobile umożliwia wpłatę poprzez:

BLIK, PayU, dotpay, VISA, Mastercard, PayPal, tpay, Skrill i Neteller. Jakby tego było mało w STS wykonasz przelew również w lokalu stacjonarnym.

Za system wypłat u tego bukmachera odpowiada STS Pay, który ma na celu, jak najszybsze przelewanie środków do banku. Bukmacher STS współpracuje z 11 bankami, gdzie możliwe jest szybkie księgowanie. To pozwala uzyskać płatność od STS nawet w ciągu 15 minut!

Banki, któe akcpetują szybkie przelewy od STS: mBank, ING, PKO BP, Millennium, Santander, Alior, Inteligo, Pekao, Getin Bank, Noble Bank, BGŻ BNP Paribas.

forBET – metody wpłaty i wypłaty

forBET postawił też na sprawdzone formy płatności, które skupione są wokół przelewów online. Za te czynności u tego bukmachera odpowiadają takie firmy jak PayU, dotpay i tpay. W uzupełnieniu do nich w forBET funkcjonują też depozyty przez Paysafecard, Sky Cash i karty Visa/Mastercard.

forBET, podobnie jak STS, do wypłat stosuje swój mechanizm oznaczony jako Quick Pay. To moduł, który pozwala odebrać wygrane na konto bankowe w ciągu 30 minut od zlecenia przelewu. Quick Pay działa przy płatnościach o minimalnej wartości 50 PLN. To szansa na pozyskanie środków od poniedziałku do niedzieli.

Lista banków z Quick Pay: BNP Paribas, mBank, PKO BP, Santander, Millennium, ING, Credit Agricole, Alior, Pekao, Noble Bank, Bank Pocztowy.

Wpłaty i wypłaty w Fortunie

Jeden z największych bukmacherów online w Polsce, czyli Fortuna stosuje wpłaty elektroniczne i gotówkę (w lokalu bukmacherskim). Konto gracza u tego operatora można doładować za pośrednictwem wybranej metody:
BLIK, Visa, Mastercard, PayU, Tpay oraz w każdym stacjonarnym punkcie Fortuny. W każdej z tych metod minimalna kwota wpłaty to 1 PLN, a maksymalna 100 000 PLN.

Fortuna w przeciwieństwie do swoich poprzedników, a więc STS i Forbet, nie stosuje indywidualnego systemu wypłat zintegrowanego z bankami. Po prostu zlecenia wypłaty z konta są realizowane codziennie o godzinie 12:00. Reszta zależy od tego, jak bank szybko przetworzy płatność.

Dostępne w LV BET metody płatności

Bukmacher LV BET stosuje wpłaty elektroniczne i przelewy z rachunków portfeli takich jak PayPal. Minimalne doładowanie konta gracza rozpoczyna się od 1 PLN, a maksymalne 25 tysięcy złotych. Oto konkretny zbiór wpłat w LVBET:

PLIX, BLIK, Przelewy 24, Paysafecard, karty płatnicze VISA, Mastercard i PayPal.

Przy wypłatach LVBET uruchamia swój program Rapid Pay, dzięki któremu można uzyskać płatność w banku w ciągu 15 minut. Ekspresową wypłatę możemy zlecić do obsługiwanych banków: mBank, Inteligo, PKO BP, Volkswagen, Alior, nest Bank, Credit Agricole, Getin Bank, ING.

Jak wpłacić depozyt w Superbet?

Można stwierdzić, że Superbet jest super również w kontekście metod wpłaty. Płatność na saldo Superbet może zostać zrealizowana przy udziale wielu operatorów. Bukmacher współpracuje z serwisami online i portfelami elektronicznymi. Wszystko to sprawia, że środki można naprawdę komfortowo przelać na konto Superbet.

Dostępne systemy wpłaty w Superbet: BLIK, tpay, Przlewy 24, VISA, Mastercard, Neteller, Skrill, Paysafecard i Revolut.

Wypłaty Superbet wykonuje drogą tradycyjnego przelewu bankowego. Minimalna kwota transakcji rozpoczyna się od 1 PLN.

Błyskawiczne płatności na Fuksiarz.pl

W zakładach bukmacherskich Fuksiarz mamy do czynienia z następującymi metodami wpłaty: dotpay, Payu, BLIK, tpay i Przelewy 24.

Bukmacher Fuksiarz przy wypłatach stosuje przelew na konto bankowe. Czas realizacji wypłaty zależy od banku, ponieważ Fuksiarz zleca transakcje zaraz po przyjęciu zgłoszenia o płatności.

Metody płatności w PZBuk

Wpłaty w PZBUK rozpoczynają się od kwoty 5 PLN i mogą być zrealizowane przy użyciu aplikacji BLIK, dotpay oraz kart VISA/Mastercard. Za wypłaty odpowiadają zewnętrzne serwisy dotpay i Przelewy 24. Przesyłają one środki na konto bankowe użytkownika. Minimalna wartość wypłaty może wynosić 5 PLN.

BETFAN metody płatności

W Betfan możesz zrobić przelew o każdej porze dnia i nocy. Nie ma znaczenia, którą metodę wybierzesz – wplata zostanie zaksięgowana na twoim saldzie natychmiast. Oto możliwe formy składania depozytu: BLIK, Przelewy 24, VISA, Mastercard i Paysafecard.

Jeśli wypłacasz środki z konta Betfan, to zwróć uwagę na wartość transakcji. Bukmacher priorytetowo traktuje te wypłaty, które zaczynają się od kwoty 50 PLN. Wówczas można liczyć na szybki przelew i to, że pieniądze pojawią się w twoim banku tego samego dnia.

Wypłaty środków u bukmacherów online

Jak zauważyłeś w powyższych opisach – wszystkie wypłaty od bukmacherów realizowane są na konto bankowe. To nie przypadek, ponieważ taki wymóg posiadają bukmacherzy z licencją Ministerstwa Finansów. Co ważne, konto bankowe musi należeć do użytkownika, a więc posiadać te same dane osobowe, czyli imię i nazwisko.

Jak wpłacić pieniądze do bukmachera? Rodzaje płatności u bukmacherów

Wykonywanie wpłaty do bukmachera prawie zawsze wygląda tak samo. Podobne mechanizmy działają w Betfan, jak i Superbet i Fortunie. Płatność przebiega w ten sposób, że na koncie bukmacherskim zlecasz depozyt, czyli wpisujesz kwotę wpłaty i metodę, którą chcesz użyć. Resztę wykonujesz już w zewnętrznej aplikacji do wpłaty np. PayU lub BLIK w ten sposób, żeby uwiarygodnić transakcje. Po prawidłowym przelewie możesz wrócić na konto bukmacherskie, na którym powinny już czekać wpłacone środki.

Karty kredytowe i debetowe

Płatności prez VISA lub Mastercard zazwyczaj odbywają się za pośrednictwem Przelewy 24, tpay lub dotpay. To przelew, do którego potrzebujesz informacji ze swojej karty, a więc jej numeru, daty ważności i kodu CVV. Do potwierdzenia transakcji z reguły wymaga się też zalogowania do banku lub wprowadzenia kodu zabezpieczającego (wysyłanego SMS).

Karty kredytowe i debetowe VISA i Mastercard są akceptowane przez wszystkich bukmacherów w Polsce.

Paysafecard

To globalny środek płatniczy, który polega na zakupie karty przedpłaconej – możesz to zrobić online lub stacjonarnie np. w Żabce. Po otrzymaniu kodu Paysafecard możesz doładować wybrane konto przelewem gotówkowym. Wystarczy w odpowiednie miejsce u bukmachera wpisać prawidłowy kod, który składa się z 16 cyfr.
Paysafecard dostępne jest w Betfan, Superbet i LVBET.

Skrill

Skrill to portfel online, do którego można posiadać też kartę płatniczą VISA/Mastercard. To przelew do bukmachera bezpośrednio z konta Skrill – na podobnej zasadzie działa Neteller i PayPal. Płatności przez Skrill mogą być realizowane przez całą dobę.

Depozyt poprzez Skrill możesz wykonać w STS i Superbet.

Blik

BLIK jest mobilną aplikacją do szybkich przelewów z konta bankowego takiego jak PKO BP lub ING. Wybierając BLIK nie trzeba logować się do banku, bo całą transakcję można potwierdzić kodem BLIK generowanym w aplikacji. To szybki sposób wpłaty zwłaszcza przy korzystaniu z mobilnych aplikacji bukmacherskich.

BLIK jest u wszystkich legalnych bukmacherów.

FAQ

U jakiego bukmachera wpłacę pieniądze BLIK-iem?

Aplikacja BLIK działa przy płatnościach w STS, Fortunie, Superbet, Betfan, forBET, PZBUK i Etoto.

Gdzie wykonam szybką wypłatę z konta bukmacherskiego?

Szybkie wypłaty są możliwe w STS, forBET, Betfan i LVBET. To szansa na uzyskanie wygranej w ciągu kilkudziesięciu minut.

Zaloguj się aby dodawać komentarze