Totolotek bonus do 574 PLN! Opinie 2021

Koszulka Totolotka Zakładów Bukmacherskich
Koszulka Totolotka Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 500 zł od depozytu +49 zł aplikacja mobilna + 20 25zł freebet

standardowa oferta 549 PLN. z naszym kodem: 574 PLN

Kod rejestracyjny
574PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 549 zł FREEBET: 25 zł Kod promocyjny: 574PLN 

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Totolotek bonus

Totolotek bonus to dodatkowe środki od depozytu do 500 PLN, 100% do 49 PLN za wpłatę przez aplikację mobilną oraz freebet  – kliknij powyższy baner i przejdź do rejestracji! Najlepsze bonusy w Totolotku otrzymasz po rejestracji z kodem ‘574PLN’. W tym tekście dowiesz się wszystkiego w tym temacie!

Totolotek Bonus 2021 – Pakiet 574 złotych ✔️  
Kod promocyjny 574PLN  
Bonus od depozytu 500 złotych  
Bonus aplikacja mobilna 49 złotych  
Darmowy zakład 25 złotych
Data ostatniej aktualizacji 12.04.2021  

Pamiętaj, że za pierwszy depozyt przez aplikację mobilną Totolotka można otrzymać 100% do 49 PLN od wpłaty! Jakby tego było mało, tylko u nas możliwość otrzymania darmowego zakładu w wysokości 25 złotych! Wystarczy użyć kodu promocyjnego 574PLN  – jak? Po zalogowaniu się na konto z linku na naszej stronie, wejdź w “Wpłata” i wpisz 574PLN  w  “bonus.card / Kod Bonusowy”. Tutaj znajdziesz więcej szczegółów na temat uzyskania darmowych środków dzięki naszej bonus card.

Totolotek bonusy i promocje – zasady i regulaminy

Aby korzystać z bonusów na start u bukmacherów, musisz założyć konto – przeczytaj krok po kroku jak wygląda proces rejestracji w Totolotku.

Bonus na start aż do 500 PLN – minimalna wpłata do otrzymania promocji wynosi 20 PLN, bonus zostanie przyznany automatycznie do konta ze środkami promocyjnymi. Wygrane z salda bonusowego są automatycznie transferowane do salda głównego i można je wypłacać po wykonaniu regulaminowego obrotu. Możesz obstawiać z naszymi typami dnia, gdzie znajdziesz analizy przed spotkaniami.

Bonus powitalny w Totolotku

Tak, jak wspomnieliśmy Wam wyżej, w Totolotku możecie odebrać ciekawy bonus powitalny, który zapewni Wam szereg korzyści na start. Dzięki temu możecie liczyć np. na bonus od depozytu, aplikację mobilną, czy freebet. Zasady są bardzo proste, ale za nim o nich, to przedstawię Wam, o jakich dokładnie kwotach możemy mówić. Za rejestracja z naszym kodem promocyjnym otrzymacie nawet 574 złote na start. 

W tym 500 złotych bonusu od depozytu, 49 za aplikację mobilną i aż 25 złotych freebetu. Pierwsza z tych opcji da Wam darmowe środki na grę, co jest na pewno dobrym rozwiązaniem przy natłoku meczów. Z kolei np. dzięki freebetowi macie możliwość wypróbowania oferty bukmachera bez obstawiania własnymi środkami. Dzięki temu nie trzeba się przejmować wynikiem, a można zgarnąć za darmo pieniądze. To dobra opcja dla osób, które np. chcą przetestować możliwości u tego operatora.

Bonus powitalny w Totolotku to też nie jedyna opcja, jaką możecie zgarnąć u tego bukmachera. Pamiętajcie, że jeżeli założycie konto, to możecie liczyć także na cykliczne bonusy dla stałych klientów, związane z konkretnymi wydarzeniami w świecie sportu. W tym wypadku do zgarnięcia także są bonusy od depozytu, czy zakłady bez ryzyka.

Jak odebrać bonus powitalny w Totolotku

W przypadku Totolotku kwestia odebrania bonusu powitalnego jest bardzo prosta. Wystarczy, że:

 • wejdziecie w ten link —> zagranie.com/go/totolotek
 • strona Was przeniesie automatycznie do formularza rejestracyjnego
 • teraz wystarczy podać podstawowe dane
 • pamiętajcie, żeby podczas rejestracji podać kod promocyjny: 574PLN
 • następnie należy zweryfikować konto
 • możecie to zrobić np. poprzez przesłanie zdjęcia dokumentu tożsamości
 • na koniec wystarczy wpłacić depozyt

totolotek oferta

To wszystkie warunki, jakie musicie spełnić, żeby otrzymać bonus powitalny w Totolotku. Cały procest jest prosty i trwa zazwyczaj około kilku minut, a weterani potrafią się zamknąć z czasem nawet w dwóch minutach! 

Pamiętajcie, że podstawową kwestią przy otrzymaniu bonusu powitalnego, jest założenie konta z linku podanego wyżej oraz z kodem promocyjnym 574PLN. Wtedy automatycznie będziecie mogli zgarnąć dodatkowe środku. Za pierwszą wpłatę do zgarnięcia jest nawet 500 złotych bonusu od depozytu, ale o tym wiecej znajdziecie niżej. Pamiętajcie jednak, że aby móc wypłacić bonus startowy, musicie mieć zweryfikowane konto. Tak, jak wspomniałem wyżej, wystarczy wypełnić odpowiednie informacje w swoim profilu i przesłać zdjecie lub skan dokumentu tożsamości do weryfikacji. Nie musicie się bać o swoje dane, ponieważ wszystko jest kontrolowane, a sam bukmacher ma licencje od ministerstwa. 

Bonus bez depozytu w Totolotku

W Totolotku macie również możliwość zgarnięcia bonusu bez depozytu. Taka promocja jest możliwa do otrzymania, dzięki założeniu konta z naszego linku i z kodem promocyjnym 574PLN. Wtedy Totolotek da bonus o wartości 25 złotych i będzie to darmowy zakład. Taki freebet możecie wykorzystać na różne sporty lub esport, ale żeby wypłacić środki to trzeba spełnić pewne warunki. Mowa o dwukrotnym obrocie bonusem w Totolotku po kursie 2.00 lub większym.

Dopiero jeżeli spełnicie ten warunek, będziecie mogli wypłacić środki na swoje konto bankowe. W innym wypadku zostaną one utracone. Jednak warunki nie są zbyt wygórowane i można bez większych problemów je spełnić. Dzięki takiemu bonusowi możecie właśnie przetestować ofertę u bukmacherów i nie inwestować w to własne środki, a przecież wygrana będzie do wypłacenia, jeżeli wypełnicie warunki, jakie podałem Wam wyżej. 

Jak wypłacić środki w Totolotku?

W celu wypłacenia środków otrzymanych w ramach bonusu bukmacherskiego należy obrócić trzykrotnie wartością salda głównego i bonusowego. Dla przykładu: w przypadku wpłaty 100 PLN otrzymujemy 100 PLN do salda bonusowego, łącznie posiadamy 200 PLN na grę – na tym przykładzie wymagany obrót to 200 PLN x 3 = 600 PLN.

Ważne: saldo bonusowe i główne jest liczone oddzielnie, zatem możemy zawrzeć dwa różne zakłady z dwóch innych depozytów.

Środki bonusowe można wypłacić po trzykrotnym obróceniu salda głównego i bonusowego. Do obróconych kwot liczą się tylko kupony, który zawierają zdarzenie z kursem minimalnym 2.00. Zasady bonusów w Totolotku omawiamy szerzej w innym artykule.

Totolotek bukmacher

Te zakłady bukmacherskie to jedna z najbardziej renomowanych firm oferujących zakłady sportowe w Polsce. Omawiana organizacja prowadzi działalność w naszym kraju już od 1992 roku. Totolotek to laureat wielu prestiżowych nagród, jak np. ta, w kategorii Solidny Pracodawca 2008 roku. Bukmacher posiada punkty stacjonarne w każdym większym mieście w Polsce, nie omija również mniejszych miejscowości. Mimo że Totolotek jest najstarszym legalnym bukmacherem w kraju, to także pokazuje, że idzie z trendami czego najlepszy dowodem jest rebranding z 2019 roku i nowy interfejs strony.

Totolotek jest legalnym bukmacherem, jego siedziba mieści się na terenie Polski, w Warszawie. Działa na licencji wydanej przez Ministerstwo Finansów w 2013 roku.

Legalni Bukmacherzy w Polsce – ranking

Najważniejszą kwestią pozostaje jednak działalność bukmachera online, która stale się rozwija. Dzięki ofercie Totolotka z kodem promocyjnym VIP możemy skorzystać z aplikacji mobilnej i obstawiać mecze z pozycji smartfona, a zatem nie jesteśmy ograniczani przez miejsce, w którym przebywamy, ani czas. Punkty stacjonarne są czynne w określonych godzinach. Obstawianie w internecie daje również masę innych możliwości i korzyści. Najważniejsze z nich to bonusy powitalne, które można otrzymać tylko za pośrednictwem witryny internetowej bukmachera i obstawianie bez konieczności wychodzenia z domu.

totolotek legalny bukmacher

Promocje w Totolotku

„Bonus King Size”

W Totolotku można zwiększać wygraną nawet o 66%! Wszystko jest uzależnione od liczby zakładów na kuponie – tym więcej pozycji, tym więcej do wygrania. Jakie są warunki? Minimalna, wymagana stawka to 20 PLN. Natomiast procent podwyższenia wygranej jest zależny od liczby zdarzeń umieszczonych na kuponie.

Promocja Totolotka podwyższająca wygrane

Bet Club 

Członkowie Klubu mają szansę zbierać punkty, który przyznawane są za obstawione zakłady, a następnie wymieniać je na atrakcyjne nagrody produktowe i rzeczowe. Totolotek z tego tytułu organizuje także wycieczki połączone z meczami.

Posiadanie karty Bet Club pozwala na udział w programie lojalnościowym Totolotka i na odbiór niezłych bonusów! Jak sam bukmacher chwali się na swojej stronie można dzięki temu uzyskać aż 50% więcej dodatkowych środków. Dodatkowo udział w klubie daje możliwość walki w w rankingu typerów w danym punkcie stacjonarnym.

Mistrzostwa Typerów Totolotka

Totolotek opinie

Totolotek przez jakiś czas był uznawany za stosunkowo przestarzałego bukmachera. Z uwagi na długi staż na rynku zaniechał on konkretnych działań promocyjnych i modernizacji oferty. Od niedawna uległo to zmianie i można zobaczyć realne efekty rozwoju tego bukmachera. Kursy wzrosły, gracze są kuszeni coraz to nowymi promocjami.

Jednak trzeba zaznaczyć, że nowy interfejs mimo różnych opinii jest odświeżeniem i pokazuje, że bukmacher myśli, aby iść do przodu. Najlepszym dowodem na podążanie za trendami jest funkcjonalna aplikacja mobilna, do której Totolotek zachęca dodatkowy bonusem przez wpłatę za pomocą telefonu – 100% do 49 PLN. Przyjemnymi uatrakcyjnieniami dla graczy są niewątpliwie takie opcje jak cash-out czy podwyższanie wygranych. Obie funkcje w ostatnim czasie cieszą się powodzeniem, więc jak widać nie umknęło to uwadze Totolotka. Kliknij Totolotek opinie i dowiedz się więcej!

Aplikacja mobilna

Totolotek tak jak każdy bukmacher jest świadomy, że obecnie większość ruchu odbywa się przez smartfony. Bukmacher zapewnia solidną funcjonalność, dzięki której obstawianie za pomocą telefonu komórkowego jest bardzo sprawne i przyjemne. Jakby tego było mało, Totolotek ma specjalny bonus w wysokości 49 złotych za wpłatę właśnie przez aplikację mobilną.

Lista funkcjonalności aplikacji Totolotka

>> Sprawdź naszą recenzję aplikacji mobilnej Totolotka <<

Obsługa klienta

Totolotek bukmacher zapewnia konsultantów, którzy czekają na pytania użytkowników przez telefon. Wadą tego kanału jest stosunkowo krótki czas działania. Konsultanci pracują od 9 do 21 tylko zdecydowanie krócej, przez co kontakt jest utrudniony. Inną formą kontaktu jest oczywiście poczta elektroniczna oraz FAQ – miejsce, w którym znajdziemy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Warto podkreślić przejrzystość regulaminów dot. promocji w Totolotku. Tłumaczenia nie są skonstruowane zawile tak, aby użytkownik się pogubił – wręcz przeciwnie.

Wygląd strony

Witryna internetowa Totolotka z biegiem czasu diametralnie się zmieniała. Obecnie wygląda atrakcyjnie. Wciąż jednak niektórzy zwracają uwagę, że poruszanie się po interfejsie nie należy do najprzyjemniejszych, ale z pewnością wydać pewny progres. Dodatkową możliwością korzystna z oferty Totolotka jest wspomniana wcześniej aplikacja mobilna, która w 100% wpasowuje się w trendy komunikacyjne i wizualne.

Totolotek kursy i oferta

Najszerszą ofertą Totolotka jest oczywiście piłka nożna. Jest to główny sport w Polsce i każdy bukmacher stara się jak najlepiej rozwijać możliwości obstawiania w tej dyscyplinie. Kursy na zdarzenia piłkarskie u tego bukmachera są zadowalające i na pewno zaliczają się do czołówki polskich bukmacherów. Fani tenisa, siatkówki, koszykówki czy piłki ręcznej również nie będą zawiedzeni ofertą Totolotka.

W kwestiach innowacyjnych warto przyjrzeć się ofercie e-sportów, a więc sportów elektronicznych, które są coraz bardziej popularne. Za pośrednictwem bukmachera online możemy obstawiać takie e-sporty jak CS:GO czy LoL.

Metody płatności, wpłaty i wypłaty

Totolotek bukmacher proponuje swoim klientom następujące metody płatności, z którzy można korzystać za pośrednictwem ponad 30 banków:

 • DOTPAY
 • TPAY
 • Paysafecard za pośrednictwem DOTPAY
 • Skrill

DOTPAY to najszybszy sposób wpłaty, pieniądze są księgowane natychmiast przez 24/7 dni w tygodniu.

TPAY to możliwość utworzenia przelewu zdefiniowanego, który następnie umożliwia dokonywania szybkich i wygodnych wpłat.

Paysafecard to karta, która służy do płatności w internecie. Wpłaty można dokonać po wpisaniu 16-znakowego pinu znajdującego się na karcie. Jest to bardzo sprawne i wygodne.

Skrill natomiast to wygodny portfel elektroniczny, umożliwiający szybkie i bezpieczne transakcje z dosłownie każdego miejsca na świecie, do którego dociera Internet.

Jako Zagranie polecamy pierwszą metodę płatności, a więc DOTPAY. Jest to najszybszy sposób na wpłatę, bardzo bezpieczny i powszechnie używany. Jako jedyny pozwala na wpłaty 24/7 w większości banków. W przypadku TPAY nie ma takiej możliwości.

Totolotek opinie – podsumowanie

Totolotek bukmacher to renomowana marka, która aktywnie wspiera Polski sport. Omawiany bukmacher online to przede wszystkim firma należąca do grona legalnych bukmacherów w Polsce. Totolotek otrzymał licencję od Ministerstwa Finansów dnia 20 czerwca 2013 r., a jej numer to: AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Siedziba znajduje się w Warszawie, a do kolejnych istotnych informacji należy zaliczyć:

KRS: 0000027214

NIP: 524-03-02-341

REGON: 010333455

✅ Jaka jest oferta powitalna Totolotka?

Bonus powitalny od bukmachera Totolotek to dodatkowe środki od depozytu do 500 PLN, 100% do 49 PLN za wpłatę przez aplikację mobilną oraz freebet 25 złotych

🔻Jaki jest obrót bonusu od depozytu w Totolotku?

Środki bonusowe można wypłacić po trzykrotnym obróceniu salda głównego i bonusowego. Do obróconych kwot liczą się tylko kupony, który zawierają zdarzenie z kursem minimalnym 2.00.

🔔 Jak otrzymać wyższy freebet, w wysokości 25 złotych?

Musisz przejść do rejestracji ze strony Zagranie.com, następnie po zalogowaniu się na konto wejdź w WPŁATA i wpisz 574PLN w bonus.card Kod Bonusowy