Totolotek bonus do 525 PLN | Sierpień 2023 | 25 PLN darmowe!

Koszulka Totolotka Zakładów Bukmacherskich
Koszulka Totolotka Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

OFERTA NIEAKTUALNA, KOD PROMOCYJNY JEST NIEAKTYWNY

100% do 500 zł od depozytu + 20 25zł freebet

standardowa oferta 500 PLN. z naszym kodem: 525 PLN

Kod rejestracyjny
574PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 500 zł
FREEBET: 25 zł
Kod promocyjny: 574PLN

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Ważna informacja: Wraz z dniem 01.12.2022 r. Totolotek usunął ze swojej oferty pakiet powitalny, o którym mowa w tekście. Kod promocyjny nie jest aktywny.


Jak odebrać bonus w Totolotku?

Najlepsze bonusy w Totolotku otrzymasz po rejestracji z kodem ‘574PLN’. Totolotek bonus to dodatkowe środki od depozytu do 500 PLN oraz freebet 25 PLN  – kliknij powyższy baner i przejdź do rejestracji! 

W tym tekście dowiesz się wszystkiego w tym temacie!

Totolotek bonus powitalny 

Totolotek Bonus – Pakiet 525 złotych ✔️ 
Kod promocyjny574PLN 
Bonus od depozytu500 złotych 
Darmowy zakład25 złotych

Jakby tego było mało, tylko u nas możliwość otrzymania darmowego zakładu w wysokości 25 złotych! Wystarczy użyć kodu promocyjnego 574PLN  – jak? Po zalogowaniu się na konto z linku na naszej stronie, wejdź w “Wpłata” i wpisz 574PLN  w  “bonus.card / Kod Bonusowy”. Tutaj znajdziesz więcej szczegółów na temat uzyskania darmowych środków dzięki naszej bonus card.

Totolotek bonusy i promocje – zasady i regulaminy

Aby korzystać z bonusów na start u bukmacherów, musisz założyć konto – przeczytaj krok po kroku jak wygląda proces rejestracji w Totolotku.

Bonus na start aż do 500 PLN – minimalna wpłata do otrzymania promocji wynosi 20 PLN, bonus zostanie przyznany automatycznie do konta ze środkami promocyjnymi. Wygrane z salda bonusowego są automatycznie transferowane do salda głównego i można je wypłacać po wykonaniu regulaminowego obrotu. Możesz obstawiać z naszymi typami dnia, gdzie znajdziesz analizy przed spotkaniami.

Bonus powitalny w Totolotku

Tak, jak wspomnieliśmy Wam wyżej, w Totolotku możecie odebrać ciekawy bonus powitalny, który zapewni Wam szereg korzyści na start. Dzięki temu możecie liczyć np. na bonus od depozytu, aplikację mobilną, czy freebet. Zasady są bardzo proste, ale za nim o nich, to przedstawię Wam, o jakich dokładnie kwotach możemy mówić. Za rejestracja z naszym kodem promocyjnym otrzymacie nawet 574 złote na start. 

W tym 500 złotych bonusu od depozytu i aż 25 złotych freebetu. Pierwsza z tych opcji da Wam darmowe środki na grę, co jest na pewno dobrym rozwiązaniem przy natłoku meczów. Z kolei np. dzięki freebetowi macie możliwość wypróbowania oferty bukmachera bez obstawiania własnymi środkami. Dzięki temu nie trzeba się przejmować wynikiem, a można zgarnąć za darmo pieniądze. To dobra opcja dla osób, które np. chcą przetestować możliwości u tego operatora.

Bonus powitalny w Totolotku to też nie jedyna opcja, jaką możecie zgarnąć u tego bukmachera. Pamiętajcie, że jeżeli założycie konto, to możecie liczyć także na cykliczne bonusy dla stałych klientów, związane z konkretnymi wydarzeniami w świecie sportu. W tym wypadku do zgarnięcia także są bonusy od depozytu.

Jak obrócić bonus w Totolotku?

Totolotek kod oferuje konkretny bonus powitalny, ale to nie oznacza, że bukmacher ten zrezygnował z wymogów związanych z obrotem. Obrót dotyczy bonusu od wpłaty.Również bonus mobilny musi być odpowiednio obrócony przed zleceniem wypłaty z konta.

Zacznijmy od początku, a więc od tego, że bonusy powitalne w Totolotku otrzymasz poprzez skorzystanie z opcji na komputer i mobile. Pierwszy depozyt, jaki wykonasz w zakładach na totolotek.pl pozwoli ci uzyskać bonus 100% do 500 PLN. Ten bonus należy obrócić trzy razy przed tym, jak będziesz chciał zrealizować wypłatę bonusowych środków. Bukmacher Totolotek oczekuje obrotu bonusem, ale też depozytem. Więc w tym bonusie na start obracasz kwotę, jaką wpłaciłeś i tą, którą otrzymałeś.

Warunki obrotu bonusu powitalnego Totolotka to zagranie trzy razy za jego kwotę zakładów z kursem minimalnym 1.35. W obrocie biorą udział w ofercie tylko zakłady akumulowane złożone z przynajmniej trzech typów. Tak wygląda obrót bonusem, ale i wpłatą, ponieważ warunki są takie same w obu przypadkach.

W obrocie bonusem Totolotka nie możesz stosować zakładów systemowych, ponieważ w tym przypadku bukmachera ustalił, że tego rodzaju kupony nie spełniają wytycznych obrotu.

Warunki obrotowe dla bonusu i depozytu muszą być spełnione w ciągu 30 dni. Do obrotu mogą być wykorzystywane zakłady na żywo oraz typy przedmeczowe.

Bonus na start w aplikacji mobile Totolotka również jest zakwalifikowany do obrót. Jak wygląda obrót bonusu w tym przypadku? Kwotę, jaką otrzymasz na start w aplikacji Totolotka trzeba obrócić trzy razy w zakładach z kursem minimalnym 1.90. Do obrotu zalicza się też depozyt wykonany przez telefon.

Do obrotu w Totolotku mogą być użyte typy na piłkę nożną i pozostałych dyscyplin sportowych. Z kolei nie można korzystać z oferty na sporty wirtualne, bo ona nie bierze udziału w akcji.

W zakładach bukmacherskich Totolotek warunki obrotowe spełnisz obstawiając na stronie i aplikacji. Bardzo ważnym aspektem w poprawnym obrocie jest przestrzeganie zasad związanych z czasem na obrót i kursami minimalnymi. Zwracaj uwagę, jaki rodzaj kuponu bierze udział w promocji. To decydujące elementy, które wpływają na to, czy gracz będzie mógł wypłacić pieniądze otrzymane z bonusu.

Pamiętaj o głównej zasadzie, że obrót to zagranie określoną ilość razy za otrzymany bonus/depozyt. W przypadku bonusów Totolotka to x3, czyli postawienie trzy razy bonusu (sumy stawek).

Jak zdobyć najwyższy bonus powitalny w Totolotku

W przypadku Totolotku kwestia odebrania bonusu powitalnego jest bardzo prosta. Wystarczy, że:

 • wejdziecie w ten link —> zagranie.com/goto/totolotek
 • strona Was przeniesie automatycznie do formularza rejestracyjnego
 • teraz wystarczy podać podstawowe dane
 • pamiętajcie, żeby podczas rejestracji podać kod promocyjny: 574PLN
 • następnie należy zweryfikować konto
 • możecie to zrobić np. poprzez przesłanie zdjęcia dokumentu tożsamości
 • na koniec wystarczy wpłacić depozyt

totolotek oferta

To wszystkie warunki, jakie musicie spełnić, żeby otrzymać bonus powitalny w Totolotku. Cały procest jest prosty i trwa zazwyczaj około kilku minut, a weterani potrafią się zamknąć z czasem nawet w dwóch minutach! 

Pamiętajcie, że podstawową kwestią przy otrzymaniu bonusu powitalnego, jest założenie konta z linku podanego wyżej oraz z kodem promocyjnym 574PLN. Wtedy automatycznie będziecie mogli zgarnąć dodatkowe środku. Za pierwszą wpłatę do zgarnięcia jest nawet 500 złotych bonusu od depozytu, ale o tym wiecej znajdziecie niżej. Pamiętajcie jednak, że aby móc wypłacić bonus startowy, musicie mieć zweryfikowane konto. Tak, jak wspomniałem wyżej, wystarczy wypełnić odpowiednie informacje w swoim profilu i przesłać zdjecie lub skan dokumentu tożsamości do weryfikacji. Nie musicie się bać o swoje dane, ponieważ wszystko jest kontrolowane, a sam bukmacher ma licencje od ministerstwa. 

Bonus bez depozytu w Totolotku

W Totolotku macie również możliwość zgarnięcia bonusu bez depozytu. Taka promocja jest możliwa do otrzymania, dzięki założeniu konta z naszego linku i z kodem promocyjnym 574PLN. Wtedy Totolotek da bonus o wartości 25 złotych i będzie to darmowy zakład. Taki freebet możecie wykorzystać na różne sporty lub esport, ale żeby wypłacić środki to trzeba spełnić pewne warunki. Mowa o dwukrotnym obrocie bonusem w Totolotku po kursie 2.00 lub większym.

Dopiero jeżeli spełnicie ten warunek, będziecie mogli wypłacić środki na swoje konto bankowe. W innym wypadku zostaną one utracone. Jednak warunki nie są zbyt wygórowane i można bez większych problemów je spełnić. Dzięki takiemu bonusowi możecie właśnie przetestować ofertę u bukmacherów i nie inwestować w to własne środki, a przecież wygrana będzie do wypłacenia, jeżeli wypełnicie warunki, jakie podałem Wam wyżej. 

Jak wypłacić środki w Totolotku?

W celu wypłacenia środków otrzymanych w ramach bonusu bukmacherskiego należy obrócić trzykrotnie wartością salda głównego i bonusowego. Dla przykładu: w przypadku wpłaty 100 PLN otrzymujemy 100 PLN do salda bonusowego, łącznie posiadamy 200 PLN na grę – na tym przykładzie wymagany obrót to 200 PLN x 3 = 600 PLN.

Ważne: saldo bonusowe i główne jest liczone oddzielnie, zatem możemy zawrzeć dwa różne zakłady z dwóch innych depozytów.

Środki bonusowe można wypłacić po trzykrotnym obróceniu salda głównego i bonusowego. Do obróconych kwot liczą się tylko kupony, który zawierają zdarzenie z kursem minimalnym 2.00. Zasady bonusów w Totolotku omawiamy szerzej w innym artykule.

Totolotek bukmacher

Te zakłady bukmacherskie to jedna z najbardziej renomowanych firm oferujących zakłady sportowe w Polsce. Omawiana organizacja prowadzi działalność w naszym kraju już od 1992 roku. Totolotek to laureat wielu prestiżowych nagród, jak np. ta, w kategorii Solidny Pracodawca 2008 roku. Bukmacher posiada punkty stacjonarne w każdym większym mieście w Polsce, nie omija również mniejszych miejscowości. Mimo że Totolotek jest najstarszym legalnym bukmacherem w kraju, to także pokazuje, że idzie z trendami czego najlepszy dowodem jest rebranding z 2019 roku i nowy interfejs strony.

Totolotek jest legalnym bukmacherem, jego siedziba mieści się na terenie Polski, w Warszawie. Działa na licencji wydanej przez Ministerstwo Finansów w 2013 roku.

Nowi właściciele Totolotka, którzy weszli we władanie tego bukmachera postanowili w 2021 roku zamknąć wszystkie stacjonarne lokale. Czy to znak, że bukmacher Totolotek skupia się tylko na rynku online? Zapewne tak – nie jest tajemnicą, że punkty stacjonarne generują coraz mniej zysków u bukmacherów w Polsce. Totolotek zdecydował się nie utrzymywać ich dłużej i skupić się na ofercie w internecie. Może to być zwiastunem nowych możliwości dla Totolotka online. Klienci internetowi Totolotka na pewno ucieszyliby się, gdyby ten postanowił poprawić ofertę bonusów i promocji. Pod tym względem Totolotek jest nieco zapomniany, ponieważ od lat nie zmienił nic w akcjach Bet Club i Bonus King Size. Przydałby się powiew świeżości.

W 2020 roku Totolotek zanotował wizerunkową porażkę, ponieważ stracił na rzecz Fortuny sponsorowanie rozgrywek o piłkarski Puchar Polski. Do tamtej pory turniej ten nosił nazwę Totolotek Puchar Polski, a teraz Fortuna Puchar Polski. Czy to symboliczna zmiana? Pewnie tak, ponieważ w ostatnich latach zdecydowanie większy rozwój zanotowała Fortuna. Ranking bukmacherów nie kłamie – w nim również wyższe miejsce piastuje Fortuna aniżeli Totolotek.

Legalni Bukmacherzy w Polsce – ranking

Najważniejszą kwestią pozostaje jednak działalność bukmachera online, która stale się rozwija. Dzięki ofercie Totolotka z kodem promocyjnym VIP możemy skorzystać z aplikacji mobilnej i obstawiać mecze z pozycji smartfona, a zatem nie jesteśmy ograniczani przez miejsce, w którym przebywamy, ani czas. Punkty stacjonarne są czynne w określonych godzinach. Obstawianie w internecie daje również masę innych możliwości i korzyści. Najważniejsze z nich to bonusy powitalne, które można otrzymać tylko za pośrednictwem witryny internetowej bukmachera i obstawianie bez konieczności wychodzenia z domu.

totolotek legalny bukmacher

Rejestracja krok po kroku. Jak założyć konto na Totolotek.pl?

Totolotek kod promocyjny może zostać wpisany tylko wtedy, kiedy zarejestrujesz się w Totolotku. Wiemy, że to nieco inne działanie niż to do którego się przyzwyczaiłeś, bo kody promocyjne od Zagranie w większości przypadków trzeba wpisać już w trakcie rejestracji. Bukmacher Totolotek na tym tyle wypada nieco wyjątkowo – inaczej niż STS kod promocyjny, PZBUK kod lub Fortuna kod promocyjny.

Rejestracja w Totolotku to pierwszy krok do obstawiania zakładów u tego bukmachera. W ten sposób będziesz mógł korzystać z oferty freebetu i bonusu na start. Wszystko jednak musi odbywać się po kolei, a pierwsze co – to rejestracja na stronie totolotek.pl.

Przejdźmy do rejestracji w Totolotku – możesz kliknąć w nasz link i zostaniesz przekierowany do formularza. Wyświetli ci się moduł rejestracyjny, który przypomina formularz. Podobnie rejestracja wygląda też u pozostałych bukmacherów w Polsce. Poniżej zaprezentujemy ci szybkie kroki, dzięki którym zarejestrujesz się w zakładach online Totolotka:

Krok 1: Uzupełnij formularz rejestracyjny. Totolotek nie dzieli rejestracji na kilka formularzy, a wszystko od razu przedstawia na pierwszym ekranie (podobnie robi bukmacher Fortuna). Zakładając nowe konto Totolotka wprowadzasz takie dane: kraj, datę urodzenia, e-mail, hasło do logowania, płeć, imię, nazwisko, adres zamieszkania, numer telefonu oraz numer PESEL. Osoby, które chcą uzyskać bonus powitalny w jednej z rubryk powinny zaznaczyć opcje: Tak, chcę bonus powitalny!

Krok 2: Pod wypełnionym formularzem zaznacz zgodę na politykę prywatności, politykę bezpieczeństwa, a także regulamin bukmachera. Kiedy to zrobisz kliknij “ukończenie rejestracji”.

Korzystanie z zakładów wzajemnych Totolotka będzie możliwe po aktywacji konta linkiem weryfikacyjnym. To pozwoli ci sprawdzić promocje bukmacherskie, jakie czekają na ciebie u tego bukmachera. Co dokładnie? Totolotek kod to bonus bez depozytu/freebet, bonus mobile i bonus od wpłaty. Dla aktywnych klientów czeka też program lojalnościowy Bet Club, gdzie jest m.in. Bonus King Size. Wśród legalnych bukmacherów Totolotek jest tym operatorem, który zdecydowanie stawia na program lojalnościowy.

Konto tymczasowe bukmachera Totolotek trzeba zweryfikować. Zazwyczaj taką weryfikację robi się przed pierwszą wypłatą. Trzeba pamiętać, że bukmacherzy nie zrealizują wypłaty przed wcześniejszym zweryfikowaniem danych osobowych. Legalne firmy bukmacherskie w Polsce są zobligowane do tego, aby sprawdzać tożsamość użytkowników. Tak robi też Totolotek, który umożliwia założenie konta w szybkiej rejestracji, ale później wymaga od użytkownika uzupełnienie danych osobowych.

Na koncie tymczasowym Totolotka można otrzymać maksymalny bonus, bo bukmacher ten przyznaje freebet bez depozytu, bonus mobile i bonus od depozytu. Aby dokonać wpłaty również nie trzeba być zweryfikowanym użytkownikiem. Praktycznie wszystko po tymczasowej rejestracji działa w sposób normalny z wyjątkiem wypłat.

W bonusie bez depozytu Totolotka nowy użytkownik może zyskać 25 PLN. To oferta za rejestrację i aktywację kodu bonusowego. Zakłady bukmacherskie Totolotek pozwalają wpisać kod po rejestracji, a nie w trakcie – tak jak jest u pozostałych operatorów w Polsce. Specjalny bonus przysługuje użytkownikom posiadającym bonus code Totolotka. Znalezienie go nie jest prostą sprawą, bo tylko nieliczne serwisy posiadają taką ofertę dla swoich czytelników. Na szczęście dla ciebie Zagranie posiada promocje bukmacherskie z najwyższego topu. Nasz Totolotek kod promocyjny umożliwia bonus od wpłaty i bonus bez depozytu.

Promocje i bonusy w Totolotku

„Bonus King Size”

W Totolotku można zwiększać wygraną nawet o 66%! Wszystko jest uzależnione od liczby zakładów na kuponie – tym więcej pozycji, tym więcej do wygrania. Jakie są warunki? Minimalna, wymagana stawka to 20 PLN. Natomiast procent podwyższenia wygranej jest zależny od liczby zdarzeń umieszczonych na kuponie.

Promocja Totolotka podwyższająca wygrane

Bet Club 

Członkowie Klubu mają szansę zbierać punkty, który przyznawane są za obstawione zakłady, a następnie wymieniać je na atrakcyjne nagrody produktowe i rzeczowe. Totolotek z tego tytułu organizuje także wycieczki połączone z meczami.

Posiadanie karty Bet Club pozwala na udział w programie lojalnościowym Totolotka i na odbiór niezłych bonusów! Jak sam bukmacher chwali się na swojej stronie można dzięki temu uzyskać aż 50% więcej dodatkowych środków. Dodatkowo udział w klubie daje możliwość walki w w rankingu typerów w danym punkcie stacjonarnym.

Mistrzostwa Typerów Totolotka

Cash out

Obstawianie zakładów sportowych w Totolotku może wiązać się też z wcześniejszym wypłacaniem wygranych w ramach funkcji cash out. Nie można tego zaliczać do promocji bukmacherskich, a raczej jako dodatkowo udogodnienie. Wszystko po to, żeby robić skuteczniejsze typy dni i kupony na dziś.

Cash out pozwala wziąć sprawy w swoje ręce i w dowolnie wybranym momencie zamknąć zakład. Kupony, które kwalifikują się do cash outu w Totolotku powinny być po minimalnej stawce 20 PLN. O wypłacie cash out zostaniesz poinformowany z poziomu “szczegóły kuponu”. Tam możesz dowiedzieć się, czy early cash out jest ci proponowany przez bukmachera, a jeśli tak, to o jakiej kwocie mowa. Znając cenę zamknięcia zakładu możesz samemu podjąć decyzję, czy chcesz czekać na rozwój boiskowych zdarzeń, czy już teraz wolisz odebrać gwarantowaną wygraną.

Z cash out od bukmachera Totolotek możesz skorzystać na stronie totolotek.pl i aplikacji mobile. Opcja wcześniejszego zamknięcia zakładu może być proponowana w typach przedmeczowych i “na żywo”.

Totolotek opinie

Totolotek przez jakiś czas był uznawany za stosunkowo przestarzałego bukmachera. Z uwagi na długi staż na rynku zaniechał on konkretnych działań promocyjnych i modernizacji oferty. Od niedawna uległo to zmianie i można zobaczyć realne efekty rozwoju tego bukmachera. Kursy wzrosły, gracze są kuszeni coraz to nowymi promocjami.

Jednak trzeba zaznaczyć, że nowy interfejs mimo różnych opinii jest odświeżeniem i pokazuje, że bukmacher myśli, aby iść do przodu. Najlepszym dowodem na podążanie za trendami jest funkcjonalna aplikacja mobilna, do której Totolotek zachęca. Przyjemnymi uatrakcyjnieniami dla graczy są niewątpliwie takie opcje jak cash-out czy podwyższanie wygranych. Obie funkcje w ostatnim czasie cieszą się powodzeniem, więc jak widać nie umknęło to uwadze Totolotka. Kliknij Totolotek opinie i dowiedz się więcej!

Aplikacja mobilna

Totolotek tak jak każdy bukmacher jest świadomy, że obecnie większość ruchu odbywa się przez smartfony. Bukmacher zapewnia solidną funcjonalność, dzięki której obstawianie za pomocą telefonu komórkowego jest bardzo sprawne i przyjemne. 

Lista funkcjonalności aplikacji Totolotka

> Sprawdź naszą recenzję aplikacji mobilnej Totolotka <<

Jak łatwo się domyślić bonus to nie jedyna przesłanka, która sugeruje instalację aplikacji Totolotka. Zachowania rynkowe są takie, że już większość zakładów pochodzi ze smartfonów i tabletów. Dlatego bukmacherzy chcą jak najbardziej ułatwić obstawianie kuponów swoim klientom, więc poprawiają aplikację mobile. Apka od Totolotka jest dedykowana na urządzenia z systemami operacyjnymi Android oraz iOS.

Totolotek mobile można odszukać w App Store i iTunes. Na Androida link z instalacją aplikacji możesz znaleźć na stronie online bukmachera. W aplikacji od Totolotka działają wszystkie funkcje takie jak zakłady sportowe, zakłady live oraz promocje: Bonus King Size i Bet Club.

Obsługa klienta

Totolotek bukmacher zapewnia konsultantów, którzy czekają na pytania użytkowników przez telefon. Wadą tego kanału jest stosunkowo krótki czas działania. Konsultanci pracują od 9 do 21 tylko zdecydowanie krócej, przez co kontakt jest utrudniony. Inną formą kontaktu jest oczywiście poczta elektroniczna oraz FAQ – miejsce, w którym znajdziemy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Warto podkreślić przejrzystość regulaminów dot. promocji w Totolotku. Tłumaczenia nie są skonstruowane zawile tak, aby użytkownik się pogubił – wręcz przeciwnie.

Wygląd strony

Witryna internetowa Totolotka z biegiem czasu diametralnie się zmieniała. Obecnie wygląda atrakcyjnie. Wciąż jednak niektórzy zwracają uwagę, że poruszanie się po interfejsie nie należy do najprzyjemniejszych, ale z pewnością wydać pewny progres. Dodatkową możliwością korzystna z oferty Totolotka jest wspomniana wcześniej aplikacja mobilna, która w 100% wpasowuje się w trendy komunikacyjne i wizualne.

Totolotek kursy i oferta

Najszerszą ofertą Totolotka jest oczywiście piłka nożna. Jest to główny sport w Polsce i każdy bukmacher stara się jak najlepiej rozwijać możliwości obstawiania w tej dyscyplinie. Kursy na zdarzenia piłkarskie u tego bukmachera są zadowalające i na pewno zaliczają się do czołówki polskich bukmacherów. Fani tenisa, siatkówki, koszykówki czy piłki ręcznej również nie będą zawiedzeni ofertą Totolotka.

W kwestiach innowacyjnych warto przyjrzeć się ofercie e-sportów, a więc sportów elektronicznych, które są coraz bardziej popularne. Za pośrednictwem bukmachera online możemy obstawiać takie e-sporty jak CS:GO czy LoL.

Metody płatności, wpłaty i wypłaty

Totolotek bukmacher proponuje swoim klientom następujące metody płatności, z którzy można korzystać za pośrednictwem ponad 30 banków:

 • DOTPAY
 • TPAY
 • Paysafecard za pośrednictwem DOTPAY
 • Skrill

DOTPAY to najszybszy sposób wpłaty, pieniądze są księgowane natychmiast przez 24/7 dni w tygodniu.

TPAY to możliwość utworzenia przelewu zdefiniowanego, który następnie umożliwia dokonywania szybkich i wygodnych wpłat.

Paysafecard to karta, która służy do płatności w internecie. Wpłaty można dokonać po wpisaniu 16-znakowego pinu znajdującego się na karcie. Jest to bardzo sprawne i wygodne.

Skrill natomiast to wygodny portfel elektroniczny, umożliwiający szybkie i bezpieczne transakcje z dosłownie każdego miejsca na świecie, do którego dociera Internet.

Jako Zagranie polecamy pierwszą metodę płatności, a więc DOTPAY. Jest to najszybszy sposób na wpłatę, bardzo bezpieczny i powszechnie używany. Jako jedyny pozwala na wpłaty 24/7 w większości banków. W przypadku TPAY nie ma takiej możliwości.

Totolotek opinie – podsumowanie

Totolotek bukmacher to renomowana marka, która aktywnie wspiera Polski sport. Omawiany bukmacher online to przede wszystkim firma należąca do grona legalnych bukmacherów w Polsce. Totolotek otrzymał licencję od Ministerstwa Finansów dnia 20 czerwca 2013 r., a jej numer to: AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Siedziba znajduje się w Warszawie, a do kolejnych istotnych informacji należy zaliczyć:

KRS: 0000027214

NIP: 524-03-02-341

REGON: 010333455

Totolotek posiada licencję od Ministerstwa Finansów na zakłady internetowe i w punktach naziemnych. W 2021 roku podjął jednak decyzje, że swoje placówki stacjonarne zamknie po to, żeby oferować usługi tylko online.

FAQ