Jak działa w Superbet freebet? Zasady odbioru i wykorzystania środków

Superbet - koszulka do baneru
Superbet - koszulka do baneru
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 200 zł od depozytu, 3500 zł bez ryzyka, 35 zł darmowy zakład + 20 zł aplikacja


🔥 PROMOCJA: + 300 PLN za gola Barcelony w meczu z Atletico Madryt!
(trwa: 30.11-03.12)

3755 PLN na start w Superbet!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 200 zł, TYDZIEŃ BEZ RYZYKA: do 3500 zł, DARMOWY ZAKŁAD: 35 zł APLIKACJA MOBILNA: 20 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Jednym z najbardziej pożądanych dodatków do gry w Superbet jest freebet. Za sprawą tej gratyfikacji klient bukmachera może odebrać darmowe 35 zł i 20 zł do wykorzystania na zakłady. Aby cieszyć się środkami, należy spełnić kilka prostych warunków. Dowiedz się, co trzeba zrobić, żeby odebrać freebety w Superbet warte łącznie 55 zł.

Aktualnie dostępne freebety w Superbet

Obecnie Superbet posiada w swojej ofercie dwa freebety. Pierwszy z nich wart 35 zł jest dostępny tuż po dokonaniu pierwszego depozytu na konto gracza. Drugi freebet Superbet sięga kwoty 20 zł i jest przeznaczony dla osób rozpoczynających obstawianie w aplikacji bukmachera.

W Superbet freebet bez depozytu nie jest występuje. Oba bonusy wymagają od gracza wcześniejszej wpłaty.

Jeśli szukasz dodatkowych środków na grę, które otrzymasz bez jakiejkolwiek inwestycji z własnej kieszeni, sprawdź nasz odrębny artykuł o bukmacherach oferujących freebet bez depozytu.

Jak odebrać darmowe środki?

Należy pamiętać, że pierwszym krokiem do odebrania jakiegokolwiek bonusu, jest rejestracja w Superbet. Proces zakładania konta jest intuicyjny, zajmuje do 2 minut i nie wymaga okazywania dowodu osobistego. Swój profil klienta możesz założyć online, jeśli posiadasz ukończone 18 lat i znajdujesz się na terenie Polski.

👉 Ważne: upewnij się, że zaznaczone jest pole “Kod promocyjny” i wpisane hasło “ZAGRANIE”.

Kliknij w poniższy przycisk i przejdź do formularza rejestracyjnego:

Masz już konto? W takim razie sprawdź poniżej, co należy po kolei zrobić, aby odebrać poszczególne freebety. Miej na uwadze, że są to odrębne bonusy i każdy z nich ma osobny regulamin, a co za tym idzie – inne warunki do spełnienia. Jeśli postąpisz zgodnie z naszą instrukcją, otrzymasz 55 zł na grę.

Superbet freebet 35 zł

Pierwszy w kolejności do odbioru jest freebet w wysokości 35 zł. To ekskluzywny dodatek do gry dla osób, które zarejestrowały konto i wykorzystały w formularzu Superbet kod promocyjny. Oprócz środków na grę, nasze hasło gwarantuje niższy minimalny depozyt, który uprawnia do otrzymania bonusu.

Postępuj zgodnie z instrukcją, aby odebrać ekstra 35 zł:

 1. Załóż konto w serwisie operatora Superbet.
  Nie zapomnij wpisać kod “ZAGRANIE”, który oprócz freebetów daje kilka innych gratyfikacji. W sumie możesz zgarnąć jedną z najwyższych kwot bonusów na polskim rynku.
 2. Wpłać pierwszy depozyt min. 40 zł (BEZ naszego kodu próg to min. 50 zł!)
  W przypadku przelania na swoje konto u bukmachera niższej kwoty, freebet nie zostanie naliczony.
 3. Zaakceptuj freebet na saldzie bonusowym.
  Środki zostaną dodane do konta w ciągu 48 godzin od depozytu. Czas na ich akceptację to 72 godziny. Po upływie tego czasu przepadają.
 4. Zagraj za freebet 35 zł.
  Bukmacher nie wprowadza ograniczeń, takich jak minimalny kurs kuponu czy liczba zdarzeń na kuponie. Darmowe pieniądze należy wykorzystać w ciągu 3 dni.

Superbet freebet 20 zł

Drugi z freebetów otrzymasz, gdy na Twoim smartfonie pojawi się aplikacja Superbet. To nagroda za rozpoczęcie korzystania z apki i zachęta do zostania w niej na dłużej.

💡 Wskazówka

Freebety nie są ze sobą ściśle powiązane – możesz z nich korzystać niezależnie, w dowolnej kolejności. Warto jednak wiedzieć, że freebet Superbet za pobranie aplikacji oprócz instalacji oprogramowania, również wymaga pierwszej wpłaty na konto min. 20 zł. Radzimy więc od razu zasilić saldo kwotą 40 zł (próg uprawniający do odbioru pierwszego z freebetów). To niewiele większa inwestycja, a pozwoli jednocześnie skorzystać z dwóch gratyfikacji.

Jak odebrać 20 zł za aplikację w kilku krokach:

 1. Jeśli jeszcze nie masz konta u bukmachera, załóż je.
  Wykorzystaj w formularzu kod “ZAGRANIE”. W ten sposób otrzymasz pełen pakiet bonusów od tego operatora.
 2. Wpłać pierwszy depozyt min. 20 zł.
  Jeśli wpłacisz mniej, nie otrzymasz bonusu. Jeśli w pierwszej kolejności dokonałeś wpłaty aktywującej freebet 35 zł, możesz pominąć ten krok.
 3. Pobierz i zainstaluj aplikację.
  Masz na to 7 dni od pierwszej wpłaty, aby zakwalifikować się do odbioru ekstra środków. Zaloguj się na swoje konto za jej pośrednictwem.
 4. Zaakceptuj środki na koncie bonusowym.
  Środki pojawią się na koncie gracza w ciągu 72 godzin od rozpoczęcia korzystania z aplikacji (zalogowania). Na akceptację freebeta jest 7 dni.
 5. Wykorzystaj freebet 20 zł.
  Na zagranie za te środki bukmacher przewidział 10 dni. Po tym czasie niewykorzystany bonus przepada.

Jak wypłacić freebet w Superbet?

Aby wypłacić bonusowe środki, należy je postawić na kuponie. Następnie wygrana z promocyjnego zakładu zostanie dopisana do salda głównego, z którego będzie można przelać zgromadzone pieniądze na konto bankowe.

W Superbet wygrana jest pomniejszana o kwotę stawki, czyli wartość freebeta. Obliczenie wygranej wygląda w następujący sposób: operator mnoży kurs całkowity kuponu i stawkę pomniejszoną o podatek 12%. Następnie od wyniku, czyli “potencjalnej wypłaty” odejmuje 35 zł lub 20 zł.

Jak to wygląda w praktyce, prezentujemy poniżej z zastosowaniem bonusu 10 zł.

Kupon z wykorzystaniem freebeta Superbet.

Ważne szczegóły regulaminu

W regulaminach tych akcji można znaleźć jeszcze kilka istotnych zapisów, które nie są widoczne na pierwszy rzut oka. Gracze nieświadomi ich istnienia mogę być zaskoczeni niektórymi sytuacjami.

Zapoznaj się z pozostałymi zapisami regulaminowymi:

 • Środki bonusowe mogą zostać wykorzystane wyłącznie na zakłady przedmeczowe lub na żywo.
  Oznacza to, że za freebet możesz zagrać kupon z oferty klasycznej, czyli ze zdarzeniami sportowymi. Nie ma możliwości wytypowania sportów wirtualnych czy gier karcianych.
 • Freebet w pierwszej kolejności pokrywa stawkę kuponu.
  Jeśli posiadasz środki zarówno z freebeta, jak i własną gotówkę, operator domyślnie najpierw pobierze środki z salda bonusowego.
 • Na koncie może być aktywny tylko 1 freebet.
  W sytuacji, gdy gracz posiada już jeden freebet i przysługuje mu kolejny, ten pierwszy musi zostać wykorzystany w ciągu 3 dni, aby drugi mógł zostać przyznany.
 • Wypłata z salda depozytowego przed przyznaniem bonusu skutkuje jego utratą.
  Aby otrzymać freebet, należy spełnić warunki promocji i poczekać na przyznanie dodatkowych środków.

Zaloguj się aby dodawać komentarze