Bonus card – Totolotek [ZDOBĄDŹ GO]

bonus card totolotek

Nie satysfakcjonuje Cię standardowa oferta Totolotka? W takim razie dołącz do grona zadowolonych graczy i czytelników Zagranie.com. Dzięki proponowanej przez nas ofercie otrzymasz dodatkowe bonusy powitalne i ekstra środki pieniężne do gry! Załóż konto używając naszego bonus card do Totolotka i zdobądź jeszcze więcej. Dodatkowe informacje uzyskasz, klikając link zakłady bukmacherskie Totolotek.

Koszulka Totolotka Zakładów Bukmacherskich
Koszulka Totolotka Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

OFERTA NIEAKTUALNA, KOD PROMOCYJNY JEST NIEAKTYWNY

100% do 500 zł od depozytu + 20 25zł freebet

standardowa oferta 500 PLN. z naszym kodem: 525 PLN

Kod rejestracyjny
574PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 500 zł
FREEBET: 25 zł
Kod promocyjny: 574PLN

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Najwyższy totolotkowy bonus na rynku? – tylko z naszym bonus card!

Zgadza się – możemy pochwalić się najwyższym bonusem na polskim rynku. Nasza ścisła współpraca z legalnym bukmacherem Totolotek, pozwala na tworzenie jeszcze wyższych bonusów dla graczy.W pierwszej kolejności możemy zaproponować dodatkowe 574 zł – co Ty na to?Bonus od depozytu 100% umożliwia zgarnięcie całkowicie darmowej kasy na zakłady bukmacherskie znajdujące się w ofercie Totolotka. Promocja polega na wpłaceniu określonej kwoty na konto depozytowe, a drugie tyle otrzymasz za free!

Bonus równy pierwszej wpłacie –
czyli przelewasz, a drugie tyle dostajesz od buka!

Oczywiście to, ile wpłacasz, zależy tylko od Ciebie! Sprawdź sam.

  • Wpłacasz 100 zł, otrzymujesz dodatkowe 100 zł – czyli stan Twojego konta wynosi 200 zł
  • Decydujesz się na wpłatę 500 zł, zyskujesz kolejne 500 zł – od teraz możesz grać za równowartość 2000 zł

Pamiętaj, że wyższa wpłata pozwala na zdobycie większej sumy bonusu od bukmachera, a maksymalna jego kwota wynosi 574 zł. (W tym 49 PLN wpłacając przez aplikację mobilną)

Tylko u nas zdobywasz 25 zł freebetu w Totolotku!

Drugą częścią proponowanego bonus card Totolotek na start jest darmowy zakład o wartości 25 zł. Niezwykłym ułatwieniem dla graczy, jest fakt, że do zgarnięcia freebetu niewymagane jest wykorzystanie bonusu od depozytu. Możesz najpierw wykorzystać przewidziany freebet, a dopiero później zdecydować jakiej wpłaty dokonasz na swoje konto bukmacherskie.

Załóż konto, odbierz freebet i obstaw za darmo!

Na stronach wielu polskich bukmacherów obowiązkowo należy dokonać wpłaty środków pieniężnych, aby móc uzyskać obiecany freebet. U tego operatora jest inaczej! Totolotek postanowił, że nie będzie zwracał uwagi na wymogi w tej kwestii i 25 zł otrzymasz za samo założenie konta z naszym kodem promocyjnym. Fajnie, co? Kliknij przycisk poniżej, aby zgarnąć bonus card Totolotek!

Jak zdobyć bonus card Totolotek – 574 zł?

Postaramy się maksymalnie ułatwić graczom, przebrniecie przez proces rejestracji. Na samym początku może wydawać się, że założenie konta bukmacherskiego zajmuje sporo czasu i że bukmacher wymaga od nas, nie wiadomo czego. Jednak nic bardziej mylnego. Sam proces rejestracyjny trwa zaledwie 2 minuty i z pewnością nie należy do najbardziej irytujących czynności – przynajmniej ten obowiązujący na stronie Totolotka 🙂

KROK 1: Kliknięcie linku REJESTRACJA – który automatycznie przeniesie Cię na stronę legalnego bukmachera Totolotek. Bez założenia konta nie można otrzymać bonusu na start ani obstawiać zakładów zawartych w ofercie. Po załadowaniu się strony bukmachera, kliknij żółty przycisk – Zarejestruj się – w lewym górnym rogu witryny.

KROK 2: Wypełnienie formularza rejestracyjnego – podanie podstawowych danych o sobie i konieczne zaznaczenie chęci otrzymania bonusu do gry. To warunek możliwości skorzystania z bonus card Totolotek.

KROK 3: Po zakończeniu procesu rejestracyjnego koniecznie odwiedź swoją skrzynkę e-mail i otwórz wiadomość przesłaną przez zespół Totolotka. Kliknij link aktywacyjny i wejdź do gry!

bonus card totolotek rejestracja

Gdzie wpisać kod promocyjny od Zagranie.com – 574PLN ?

Po głośnym rebrandingu legalnego bukmachera Totolotek, dostrzec można wiele różnic w sposobie, chociażby przyznawania bonusów powitalnych. Użycie kodu promocyjnego na stronie Totolotka znacznie różni się od czynności, jakie musimy spełnić podczas rejestracji u innych bukmacherów.

Zatem, jak wygląda? Formuła kodu pozostaje bez zmian >>574PLN<<, jednak nie wpisujemy go w trakcie procesu rejestracyjnego, a dopiero po założeniu konta i zalogowaniu się na swój Profil. Spokojnie poniżej wyjaśnimy, jak zgarnąć bonus card Totolotek.

KROK 1: Jeśli ukończyłeś rejestrację i zalogowałeś się na swoje konto, koniecznie kliknij żółty przycisk „Wpłata”, który znajduje się w lewym górnym rogu Twojego ekranu.

KROK 2: Ukaże Ci się sekcja „Rodzaje płatności” – kliknij w niej opcję „bonus.card / Kod promocyjny”. Jesteś o krok bliżej od uzyskania dostępu do darmowego bonusu.

KROK 3: Wpisz nasz unikalny kod promocyjny „574PLN ” i uaktywnij bonus powitalny dla czytelników Zagranie.com!

bonus card totolotek

bonus card totolotek

Jak i co obstawiać na stronie Totolotka?

Pamiętaj, że bez posiadania swojego prywatnego konta bukmacherskiego na stronie Totolotka niemożliwe jest obstawianie zakładów wzajemnych. Ani sportowych, ani politycznych, rozrywkowych, ekonomicznych… ŻADNYCH! Do tego potrzebujemy konta i tyle.

Po dokonaniu rejestracji, zalogowaniu się i odebraniu bonusu do gry – zaczynamy zabawę! Z lewej strony ekranu nietrudno nie zauważyć tabelki, dzięki której w łatwy sposób odnajdziemy interesujące nas wydarzenia. Totolotek ułatwia nam jeszcze bardziej sprawę i pogrupował zakłady na: TOP, LIVE, LAST MINUTE i DZIŚ. Bukmacher sam wskazuje nam najpopularniejsze rezultaty zawierane danego dnia.

bonus card totolotek jak obstawiać

Jeśli, jednak zdecydujemy sami odszukać danego wydarzenia, możemy tego dokonać, klikając w kategorię SPORT, w której znajdują się wszystkie dyscypliny sportowe zawarte w ofercie legalnego bukmachera. Kolejnym ułatwieniem jest wskazanie kraju, na którego terenie odbywa się dany turniej lub liga. Tak, więc gracz fascynujący się turecką czy australijską ligą piłki nożnej w bardzo prosty sposób odnajdzie interesujące go wydarzenie sportowe. Jeśli jesteś osobą, która nazwy turniejów, lig i innych wydarzeń sportowych ma w małym paluszku – koniecznie skorzystaj z kategorii LIGA, w której wypisane zostały wszystkie wydarzenia proponowane w ofercie przez Totolotka.

 

Osoby interesujące się sportem, które uważają się za ekspertów w danej dziedzinie z pewnością wiedzą, co i gdzie obstawiać. Jeśli, jednak należysz do początkujących graczy, służymy pomocą. Skorzystaj z naszego unikalnego kodu promocyjnego przeznaczonego dla Totolotka i z proponowanych przez nas analiz meczowych. Nasi redaktorzy każdego dnia zasilają portal Zagranie.com i Grupę Typerską Zagranie aktualnymi analizami i bogatymi statystykami związanymi z nadchodzącymi wydarzeniami sportowymi i nie tylko. Jednak nie ograniczamy się wyłącznie do tego, na naszej stronie otrzymasz też darmowe typy od ekspertów. Zapoznaj się z przewidywaniami i ciekawostkami opisywanymi przez redakcję – możesz też rzucić okiem na gotowe kupony postawione między innymi przez Mateusza, Patryka, Adama i wielu innych fanatyków sportowych emocji.

Aby zapoznać się z analizami meczowymi, odwiedź naszą podstronę TYPY DNIA!

Zaloguj się aby dodawać komentarze