Totolotek kod promocyjny VIP – bonusy czekają na Ciebie!

bukmacher-totolotek-polska-firma

Uwaga: kod promocyjny jest wyłączony – bukmacher wraz z dniem 1 grudnia 2022 r. usunął ze swojej oferty omawiany w artykule pakiet startowy.

Koszulka Totolotka Zakładów Bukmacherskich
Koszulka Totolotka Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

OFERTA NIEAKTUALNA, KOD PROMOCYJNY JEST NIEAKTYWNY

100% do 500 zł od depozytu + 20 25zł freebet

standardowa oferta 500 PLN. z naszym kodem: 525 PLN

Kod rejestracyjny
574PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 500 zł
FREEBET: 25 zł
Kod promocyjny: 574PLN

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Totolotek kod promocyjny VIP

Kod promocyjny VIP w Totolotku to ‘574PLN’. Dzięki niemu otrzymujesz dostęp do wyjątkowej oferty na start. Za samą rejestrację z tym kodem otrzymasz 25 PLN na start oraz bonus od depozytu do 500 złotych! Sprawdź szczegóły rejestracji i bonusów z kodem promocyjnym VIP w Totolotku.

Kod promocyjny VIP w Totolotku – najważniejsze informacje

Chcesz zapisać się naprawdę do najlepszej promocji w Totolotku dla nowych graczy i korzystać z nich przy typach dnia? W takim razie nasz Totolotek kod promocyjny VIP jest właśnie dla ciebie, bo to oferta, dzięki której uzyskasz najwyższe z możliwych bonusów na start u tego bukmachera. Kody promocyjne VIP to powiększone bonusy powitalne i właśnie tego możesz oczekiwać od Totolotka wpisując nasz voucher. Do odebrania kodu VIP w Totolotku wymagana jest rejestracja konta. Jak to zrobić? To wszystko wyjaśniamy w tym artykule!

Bonusy bukmacherskie za kod promocyjny VIP w Totolotku są jeszcze wyższe i atrakcyjniejsze. Nie trzeba się długo zastanawiać nad tym, czy to opłacalna oferta w zakładach bukmacherskich! Dlaczego? Dlatego, że kod VIP zawsze daje więcej niż standardowy bonus. Kody promocyjne od Zagranie cechują wysokie kwoty bonusów i dodatkowe bonifikaty takie jak darmowe zakłady, zakład bez ryzyka itd. Kod promocyjny VIP do Totolotka to jedna z głównych ofert w serwisie zagranie.com. Totolotek to znany bukmacher w naszym kraju, a to przekłada się na wiele rejestracji w tej firmie. Jak sprawić, żeby wybór tego bukmachera był jeszcze lepszą inwestycją? Trzeba skorzystać z naszego kodu VIP na zakłady bukmacherskie Totolotek!

Totolotek kod promocyjny VIP – rejestracja

Jeśli korzystałeś z innych naszych kodów promocyjnych VIP np. w STS, Fortunie lub Betfan, to wiesz, że hasła VIP trzeba było użyć już przy rejestracji konta. Trochę podobnie jest w Totolotku, bo do kodu VIP także wymagana jest rejestracja. W ten sposób już wiesz, że oferta VIP przypisana jest tylko dla nowych klientów. Obecni klienci Totolotka, którzy już mają założone konto – nie mogą użyć kodu promocyjnego VIP.

Totolotek bonus zakładów sportowych

A więc kod promocyjny Totolotek jest dla nowych użytkowników. Gdzie trzeba wpisać kod bonusowy VIP? Co ciekawe – nie przy rejestracji. Ale tutaj ważny komunikat, żeby później zyskać opcję aktywacji kodu VIP – musisz założyć konto w Totolotku z naszego linku promocyjnego! Zacznij rejestrować się na stronie totolotek.pl. Wszystko to będzie przypominało klasyczną rejestrację, bo bukmacher będzie potrzebował od ciebie danych związanych z kontem i twoją osobą. Chodzi tutaj o informacje takie jak: imię, nazwisko, PESEL, adres e-mail, login, hasło itd. Pamiętaj, żeby w formularzu była zaznaczona zgoda na bonus zakładów sportowych.

Dopiero po rejestracji w Totolotku można aktywować kod promocyjny VIP. Jak to zrobić? Zaloguj się do serwisu Totolotka i wybierz w zakładce “wpłaty”. Tam jedną z pozycji będzie sekcja zatytułowana “bonus.card/kod bonusowy”. Właśnie w tym miejscu trzeba wpisać kod promocyjny VIP od Zagranie: 574PLN. Wprowadzając ten voucher VIP zostaniesz dopisany do specjalnych bonusów.

Totolotek kod promocyjny VIP — co otrzymasz?

W bonusach VIP od Totolotka za kod promocyjny: 574PLN można otrzymać pakiet złożony z trzech bonifikat. To gratyfikacja o łącznej wartości 525 złotych. A dokładniej — na ten pakiet składają się trzy bonusy powitalne:

  • Bonus freebet 25 PLN
  • Bonus 100% od wpłaty do 500 PLN

Kod promocyjny VIP w Totolotku daje zupełnie niespotykany w standardowej ofercie bonus bez depozytu 25 złotych. Poza nim robiąc wpłatę na zakłady sportowe gracz otrzymuje 100% od depozytu. Jak odebrać bonusy VIP od Totolotka za nasz kod promocyjny? Sprawdź w dalszej części artykułu:

Bonus freebet 25 PLN

To częste wśród bukmacherów online, że właśnie za kod promocyjny VIP dają darmowy bonus bez depozytu. Tak właśnie sprawa wygląda w Totolotku, który za wpisanie hasła: 574PLN w polu “kod bonusowy” doładowuje twoje konto bonusem 25 złotych. Jeśli byś nie użył naszego kodu VIP, to normalnie nie miałbyś co liczyć na darmowy zakład od Totolotka. Nowy gracz freebet od Totolotka może wykorzystać dowolnie, bo bukmacher nie zapisał specjalnego regulaminu dla tego bonusu. Jeśli już otrzymasz darmowe 25 PLN za kod bonusowy VIP – to zagrają za tą kwotę dowolne zakład na stronie Totolotka lub w mobilnej aplikacji. Gdy uda ci się wygrać, to otrzymasz wygraną pomniejszą o kwotę bonusu freebet.

Bonus 100% do 500 PLN

Za kod bonusowy VIP po rejestracji otrzymujesz szansę na powiększenie swojej pierwszej wpłaty do zakładów bukmacherskich Totolotka. To znany wszystkim bonus od depozytu, który wynosi 100%. Taki procent bonusu oznacza, że otrzymujesz tyle – ile wpłacasz. Jak to działa w Totolotku z kodem VIP? Po zalogowaniu się w Totolotku online możesz zlecić pierwszą wpłatę na konto. Ile? Minimalnie żeby otrzymać bonus 20 PLN, ale jeśli chcesz wykorzystać w pełni ofertę Totolotka, to bonus przyznawany jest do kwoty 500 PLN. Liczysz na dodatkowe 500 PLN od bukmachera?

W takim razie wpłać właśnie 500 złotych. Na twoim saldzie depozytowym pojawi się wpłata, z kolei na koncie bonusowym będzie kolejne 500 PLN – od Totolotka. Co dalej? Zakładamy, że chciałbyś wypłacić te środki z konta. Będziesz to mógł zrobić, ale po wykonaniu obrotu. W Totolotku obrót to zagranie za trzykrotność depozytu i bonusu. Przy wpłacie 500 PLN – kwota robiąca pełny obrót to stawki o łącznej wartości 3000 PLN. W obrocie liczą się kupony z minimum trzema typami, gdzie każda z poszczególnych selekcji musi mieć kurs minimalnym 1.35. Warunki obrotu muszą być spełnione w ciągu 30 dni.

FAQ

Zaloguj się aby dodawać komentarze