Betclic kod promocyjny | Bonus 150 zł + GRA BEZ PODATKU (Lipiec 2024)

Kod promocyjny Betclic to ZAGRANIE. Wpisz go na stronie Betclic, aby otrzymać bonus na start – zakład bez ryzyka 50 zł. Obstaw i wygraj lub odbierz zwrot stawki w razie błędnych typów. Wygrywasz lub nic nie tracisz. Betclic to w 100% bezpieczny i legalny bukmacher.

 

Betclic oferta powitalna 2024  
Kod promocyjny Betclic ZAGRANIE
Zakład bez ryzyka 50 zł
Zbierz Drużynę Betclic + 100 zł miesięcznie
Bonus za kupony wielokrotne + 120% do wygranej
betclic kod promocyjny

Jaki jest kod promocyjny Betclic?

Betclic kod promocyjny to ZAGRANIE i zapewnia on najwyższe możliwe promocje na start! Oferowany przez Betclic bonus na start, czyli zakład bez ryzyka do 50 zł, jest bardzo ceniony wśród typerów. Scenariusze po obstawieniu takiego ubezpieczonego kuponu są dwa – wygrana lub zwrot środków, a więc w żadnym przypadku gracz nie będzie stratny. J

Promocja: Gra BEZ podatku, czyli wygrane wyższe o 12%

Betclic nie ukrywa, że aspiruje do tytułu lidera rynku, a jego ostatnie decyzje tylko to potwierdzają. Betclic, jako pierwszy bukmacher w Polsce, oferuje grę bez podatku. Oznacza to, że operator nie pomniejszy Twojej stawki o 12% podatku, tylko sam poniesie ten koszt.

Betclic gra bez podatku

O co dokładnie chodzi w tej akcji? Dla zobrazowania posłużę się prostym przykładem. Do tej pory, gdy gracz przeznaczał na zakład 100 zł, w rzeczywistości po odliczeniu podatku wchodził do gry za 88 zł. Teraz, gdy stawiasz 100 zł na kuponie, to realnie grasz za stówkę i na jej podstawie obliczana jest wygrana! Oczywiście promocja dotyczy wszystkich stawek – sam decydujesz, za ile grasz.

Jak to działa?

✔️ Gra bez podatku obowiązuje codziennie, całą dobę.
✔️ Dotyczy wszystkich sportów.
✔️ Obejmuje zakłady przedmeczowe oraz na żywo.
✔️ Dotyczy zakładów pojedynczych i wielokrotnych.
✔️ BRAK jakiegokolwiek limitu kursów czy liczby zdarzeń na kuponie.


Powyższym kodem promocyjnym dysponujemy jako wieloletni partner bukmachera Betclic. Dzięki dobrym relacjom regularnie pozyskujemy kody, jak ten kod bonusowy Betclic, gwarantujące naszym czytelnikom lepsze warunki gry u poszczególnych bukmacherów.

Jak zdobyć kod bonusowy do Betclic?

Aby wykorzystać w Betclic kod bonusowy, wystarczy kliknąć w baner na górze tej strony. Zostaniesz przekierowany na stronę bukmachera, a system automatycznie umieści go w odpowiednim miejscu formularza rejestracyjnego, co zagwarantuje Ci w Betclic bonus na start. Jedyne co należy jeszcze zrobić, to uzupełnić pozostałe pola podstawowymi danymi, takimi jak imię, nazwisko, PESEL, adres zamieszkania czy e-mail. Zapewniam, że rejestracja w Betclic jest w pełni legalna i bezpieczna.

Darmowa rejestracja w Betclic

W Betclic rejestracja zajmie ok. 2 minuty. Można jej dokonać w serwisie operatora, jednak warto dodać, że taką opcję daje też aplikacja Betclic. Podczas zakładania konta bukmacher nie wymaga okazania dokumentu tożsamości, co znacznie ułatwia i usprawnia ten proces.

W ciągu kilku chwil rozpoczniesz grę na koncie tymczasowym. Oznacza to, że możesz wpłacić środki, skorzystać na stronie Betclic z oferty powitalnej i postawić zakład.

Warto pamiętać, że przed pierwszą wypłatą konieczna jest weryfikacja konta. Jak potwierdzić konto na Betclic? Należy uzupełnić w ustawieniach profilu numer rachunku bankowego i przesłać skany dowodu osobistego lub paszportu. Nowy gracz ma na to 30 dni od chwili rejestracji w Betclic, jednak polecam nie czekać i zająć się tym od razu. Weryfikacja dowodu potrwa maksymalnie 48 godzin. Operator zatwierdzi wniosek i przekształci konto tymczasowe w konto stałe.

kod promocyjny betclic - zagranie
betclic rejestracja

Gra na Betclic jest bezpieczna. Cała powyższa procedura to standardowy wymóg wśród legalnych bukmacherów, który ma służyć niedopuszczaniu do gry osób niepełnoletnich.

Betclic bonus powitalny – co otrzymasz w pakiecie na start?

Na ofertę powitalną Betclic składa się zakład bez ryzyka do 50 zł. To popularny rodzaj bonusu, dzięki któremu pierwszy kupon jest ubezpieczony, a Ty możesz spokojnie spróbować swoich sił w grze bez obaw o utratę pieniędzy. 

💡 Zakład bez ryzyka (cashback) – jak to dokładnie działa?
Gracz wpłaca środki na konto w serwisie bukmachera. Tworzy swój pierwszy kupon i stawia go z wykorzystaniem przelanych pieniędzy. W zależności od trafności typów, po rozstrzygnięciu zakładów kupon będzie oznaczony jako wygrany lub przegrany. Co wtedy?

Scenariusz I – wygrana: Zainwestowana gotówka zostaje pomnożona, gracz może nią dysponować w dowolny sposób – przeznaczyć na dalszą grę lub wypłacić.

Scenariusz II – przegrana: Zakłada porażkę gracza, jednak tylko na papierze. Mimo przegranego kuponu bukmacher zwraca użytkownikowi postawione pieniądze, a sam obstawiający może zapomnieć o nieudanej próbie, zachowując stan wyjściowy portfela.

Bonus Betclic – cashback 50 zł

Moim zdaniem ten bonus od Betclic jest idealną opcją na start, do wykorzystania w ramach rozgrzewki. Pamiętaj jednak, że z każdym bonusem wiążą się warunki regulaminowe, które należy spełnić, aby skorzystać z oferty. Podpowiem, co zrobić krok po kroku, aby odebrać w Betclic bonus powitalny i nie popełnić głupiego błędu pozbawiającego cashbacku.

 • Po ukończeniu rejestracji z kodem promocyjnym ZAGRANIE zasil swoje konto dowolną kwotą.
  Bukmacher akceptuje wpłaty następującymi metodami: Przelewy24, BLIK, Paysafecard, Skrill, ApplePay, karty kredytowe VISA/Mastercard.
 • Postaw zakład z kursem min. 1.14, który zostanie ubezpieczony.
  Z promocji wykluczone są zakłady systemowe oraz zakłady z oferty gier karcianych. Pamiętaj, że ta akcja bonusowa dotyczy pierwszego kuponu w historii konta.
 • W przypadku porażki odbierz zwrot pieniędzy w formie bonusu freebet do 50 zł.
  Pieniądze wracają jako środki do wykorzystania na grę, równe stawce pomniejszonej o podatek 12%. Kwota bonusu może maksymalnie osiągnąć 50 zł, dlatego jeśli stawka zakładu bez ryzyka przewyższała ją, to pozostała część środków przepada. Pieniędzy z freebetu nie możesz jeszcze wypłacić.
 • Dokonaj jednokrotnego obrotu bonusem Betclic na kuponie lub kuponach z kursem łącznym min. 2.14, bez limitu czasowego.
  Obróć bonusem, czyli po prostu zagraj za otrzymaną kwotę. Do obrotu nie zaliczają się zakłady na symulowane gry karciane.
 • Twoje pieniądze są gotowe do wypłaty, a tym samym bonus powitalny Betclic został wykorzystany.

Gracze często pytają, czy dostępny jest w Betclic bonus bez depozytu, który bywa zamiennie nazywany w środowisku typerskim właśnie freebetem – a takie pojęcie pada w opisie oferty bukmachera. Już tłumaczę. Tutaj trzeba mieć na uwadze, że freebet występuje, jednak ten oferowany przez Betclic wymaga depozytu, zatem nie jest klasycznym darmowym zakładem.

Betclic kod promocyjny – aktualne oferty i promocje

Betclic ofertą powitalną stara się zaskarbić uwagę i sympatię nowych użytkowników. Nie zapomina jednak o lojalnych klientach, którzy mając już wykorzystaną w Betclic promocję na start, wciąż wracają do gry. Dowodem na to jest szereg regularnych akcji bonusowych skierowanych do stałych graczy. Można je znaleźć w dedykowanej zakładce w serwisie operatora. Poniżej przybliżę kilka z nich, które są stałym elementem oferty.

Zbierz Drużynę Betclic

Zaproś do gry kolegów i zbierz Drużynę Betclic, a wszyscy na tym zarobicie. Tak w skrócie można opisać tę promocję Betclic. Po tym jak założysz konto, zweryfikujesz je i dokonasz pierwszego depozytu na kwotę min. 20 zł, będziesz mógł zacząć zapraszać do gry swoich kolegów.

Każdorazowo posłuży Ci do tego specjalny kod znajomego od Betclic. System wygeneruje go automatycznie, a Ty przekażesz wybranej osobie, aby mogła założyć konto. Dzięki niemu operator będzie mógł zweryfikować źródło pojawienia się nowego klienta i nagrodzić Cię bonusem.

Za każdego znajomego otrzymasz freebet 20 zł, przy czym należy pamiętać o limicie 5 takich bonusów w miesiącu. Kolega w podziękowaniu za dołączenie do Drużyny Betclic otrzyma taki sam prezent.

Misje Betclic

Uważam, że to ciekawa forma promocji, rzadko spotykana u innych bukmacherów. Co tydzień udostępniana jest nowa Misja Betclic, czyli zbiór zadań do wykonania. Zakładają one np. obstawienie wskazanego meczu, zagranie za określoną kwotę minimalną czy też stworzenie kuponu z daną liczbą pozycji. Zadania się zmieniają, a gracz odwiedzając dedykowaną zakładkę na stronie operatora, może zapoznać się z zasadami danej Misji i zdecydować, czy chce wziąć udział. Nagrodą za realizowanie Misji są freebety.

Freebet Betclic

U bukmachera Betclic freebet jest pewnego rodzaju walutą. Biorąc udział w wyżej wspomnianych promocjach, gracze zdobywają freebety. Gromadzą je na specjalnym saldzie, odrębnym od tego, na którym lądują wpłacane fundusze. W dowolnym momencie można pokryć  stawkę kuponu z wirtualnych środków, czyli uzbieranych freebetów, przesuwając specjalny suwak u dołu kuponu, tuż przed zagraniem. W przypadku poprawnego wytypowania użytkownik otrzymuje różnicę między wygraną wskazaną na kuponie a stawką pokrytą z freebetów od Betclic.

Jak obrócić bonusem w Betclic?

Większość graczy już na samym początku zastanawia się jak wypłacić z Betclic bonus? Nic dziwnego, bo to kwestia znacząco wpływająca na atrakcyjność oferty – im mniej do zrobienia na drodze do wypłaty, tym lepiej.

Aby obrócić bonusem w Betclic, wystarczy jednokrotnie zagrać za kwotę freebeta na kuponie z kursem łącznym min. 2.14. Po spełnieniu tego warunku, można zlecić wypłatę na rachunek bankowy. Oceniam te wytyczne zdecydowanie na plus – operator stawia przed graczem niewygórowane wymagania. 

Bonus Betclic na start Forma zwrotu Warunki obrotowe Czas na obrót
Zakład bez ryzyka do 50 zł Freebet – saldo bonusowe 1x, min. kurs 2.14 Brak ograniczeń

Betclic 1. liga

Bukmacher Betclic niedawno ogłosił bardzo duży pakiet sponsorski, ramach którego został tytularnym sponsorem 1, 2 i 3 ligi piłkarskiej w Polsce. Betclic 1. liga to od tego sezonu oficjalna nazwa drugich co do ważności rozgrywek ligowych w Polsce.

Kod promocyjny Betclic – podsumowanie

Podsumowując, Betcli kod promocyjny to ZAGRANIE. Wpisany przy rejestracji zapewnia bonus u bukmachera Betclic dla nowych klientów. Jest to zakład bez ryzyka oraz gra bez podatku na wszystkie zakłady. Betclic to jedyny bukmacher w Polsce, który zdecydował się na wprowadzenie tego typu oferty. Dobry bonus powitalny, gra bez podatku oraz bardzo dobra aplikacja mobilna to zdecydowane atuty tego legalnego bukmachera.

Betclic kod promocyjny – FAQ

Jaki jest kod promocyjny do Betclic?

Aktualny kod promocyjny do Betclic to ZAGRANIE. Każdy gracz, który wpisze go w formularzu rejestracyjnym na stronie Betclic, otrzyma powitalny zakład bez ryzyka. To bonus polegający na ubezpieczeniu pierwszego kuponu - klient wygra lub otrzyma zwrot stawki do 50 zł.

Jak dostać freebet Betclic?

Aby dostać freebet w Betclic, należy zarejestrować konto na stronie bukmachera i spełnić warunki oferty powitalnej, czyli m.in. wpłacić depozyt i postawić pierwszy zakład.

Kiedy dostanę freebet Betclic?

Nowy gracz dostanie od Betclic freebet po przegraniu promocyjnego zakładu bez ryzyka. Pozostali klienci mają do dyspozycji szereg stałych promocji, w których nagrodami są freebety.