Koszulka Totolotka Zakładów Bukmacherskich
Koszulka Totolotka Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 500 zł od depozytu + 20 25zł freebet

standardowa oferta 500 PLN. z naszym kodem: 525 PLN

Kod rejestracyjny
724PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 500 zł
FREEBET: 25 zł
Kod promocyjny: 724PLN 

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Jaki jest kod promocyjny w Totolotku?

Totolotek kod promocyjny to 724PLN pozwala na otrzymanie darmowego zakładu, a także bonusu od depozytu. Załóż konto ze wskazanym kodem promocyjnym i uzyskaj dostęp do limitowanej oferty powitalnej.

Totolotek kod promocyjny – najwyższy pakiet

Totolotek kod promocyjny 2022 – Pakiet 525 złotych ✔️  
Kod promocyjny 724PLN  
Bonus od depozytu 500 złotych  
Darmowy zakład 25 złotych
Data ostatniej aktualizacji 24.01.2022  

Kod promocyjny Totolotek to pewność, że otrzymasz bonus bez depozytu i pozostałe bonusy od tego bukmachera. Aby odebrać freebet, po zalogowaniu się na swoje konto w Totolotku wejdź w pole “Wpłata” i wpisz nasz kod promocyjny 724PLN w opcji “bonus.card / Kod Bonusowy”. To sprawi, że otrzymasz najwyższy pakiet.

W wybrane weekendy dla graczy dostępna specjalna promocja Lucky Loser w Totolotku, dzięki której możesz odebrać kolejny bonus w wysokości 25 PLN. Tu dowiesz się więcej o bonusie na start w Totolotku 

Kod promocyjny Tototolotek i bonusy – sprawdź więcej szczegółów: bonus Totolotek!

Totolotek kod promocyjny – jak go użyć i gdzie wpisać?

Skoro już wiesz, że nasz kod promocyjny do Totolotka to 724PLN , to teraz pewnie zastanawiasz się jak go wykorzystać. Sprawa jest bardzo prosta i odpowiedź znajdziemy w kilku krokach, wchodząc chociażby w poniższy baner. Pamiętaj, że bonusy możesz użyć na kupony z typów dnia, żeby samemu nie analizować spotkania.

Aby skorzystać z przysługującej, ekskluzywnej oferty dla użytkowników naszego portalu trzeba w odpowiednim miejscu w Totolotku użyć kodu promocyjnego. Jak więc wygląda proces zakładania konta u najstarszego bukmachera w kraju i gdzie wpisać 724PLN? Do przejścia jest kilka kroków. Przy pierwszym musimy wpisać nasz adres e-mail, numer telefonu komórkowego oraz wyrazić wszystkie niezbędne zgody między innymi związane z przetwarzaniem naszych danych osobowych czy potwierdzeniem polityki prywatności bukmachera. Dopiero po wypełnieniu wymaganych pól w pierwszym kroku i zaznaczeniu ptaszka w wyznaczonych miejscach możemy przejść do następnej fazy. Aby skorzystać z kodu promocyjnego w Totolotku, musisz najpierw założyć konto.

Dalszy proces rejestracji przebiega podobnie jak w innych zakładach bukmacherskich. Jednak w przypadku kodu bonusowego w Totolotku gracza najbardziej będzie interesować zakończenie całego procesu oraz zalogowanie się na konto. Nie mając jeszcze depozytu, możesz przejść do pola “Wpłata” i wpisać nasz kod promocyjny 724PLN  w opcji “bonus.card / Kod Bonusowy”. Następnie otrzymasz freebet w wysokości 25 złotych. Sprawdź również wszystkie opinie o Totoloteku i odbierz swoje bonusy już teraz!

Jakie profity daje kod promocyjny w Totolotku?

Wszyscy użytkownicy poszukujący hasła Totolotek kod promocyjny nie tylko chcą dostać swój ciąg cyfr i liczb uprawniający do ekskluzywnej oferty, ale chcą wiedzieć co konkretnie dzięki temu dostaną. Jak to więc wygląda z bonusami bukmacherskimi? Najstarszy bukmacher w kraju tak jak większość firm funkcjonujących w Polsce ma w swojej ofercie bonus od depozytu. Używając w Totolotku kodu bonusowego 724PLN  można liczyć na dodatkowe, darmowe środki na granie

Regulamin kodu promocyjnego w Totolotku

Często zachęcające kwoty to jedno, ale regulamin wykorzystania konkretnych bonusów to drugie. Zobaczmy jak to wygląda w Totolotku, który zbiera ostatnio pochlebne recenzje. Na początek pod lupę weźmy bonus od depozytu. Użyliśmy w Totolotku kodu promocyjnego VIP, mamy konto i co teraz? Maksymalna kwota dodatkowych środków do uzyskani to 100% pierwszej wpłaty do maksymalnej, określonej sumy. Gdy depozyt zostanie złożony możemy zacząć grać z konta bonusowego. Co warto wiedzieć? Bukmacher narzuca obrót na sumę wpłaty i otrzymanych dodatkowych środków. Zanim gracz tego nie zrealizuje, to nie będzie mógł dokonać wypłaty. W regulaminie Totolotka znajdziemy punkt mówiący o trzykrotnym obrocie sumy depozytu i bonusu, czyli praktycznie można napisać sześciokrotnej sumy, którą przelaliśmy do bukmachera. Wydaje się, że dużo? Może i tak, ale warto tutaj wspomnieć, że reszta warunków jest już przystępna i wystarczy przytoczyć obostrzenia dotyczące kuponów, które wliczają się w omawiany obrót. Taki zakład musi mieć po prostu kurs minimalny na poziomie 2,00… co dla zdecydowanej większości graczy nie będzie stanowiło problemu, ponieważ zazwyczaj grają włąśnie w ten sposób.

Wymogi dotyczące kuponu zaliczanego do obrotu:

– co najmniej jedno zdarzenie

– kurs minimalny 2,0  

Często pomijanym aspektem u bukmacherów jest termin na obrót, co może doprowadzić do nie wykorzystania dodatkowych środków przez nie zwracanie uwagi na ten wzgląd… takie ograniczenie istnieje także w Totolotku, gdy chcemy realizować kod promocyjny. Warto jednak zaznaczyć, że w porównaniu do innych podmiotów czas nie jest wrogiem, bo gracz otrzymuje aż 180 dni na dokonanie obrotu, gdzie często reszta firm narzuca na użytkowników 30 albo 60 dób. Pół roku to okres jak najbardziej do przyjęcia. Oczywiście po wyzerowaniu konta po pierwszej wpłacie gracz zostaje zwolniony z obrotu i może wypłacać gotówkę w każdym momencie.

Totolotek kod promocyjny pozwala także na uzyskanie darmowych środków, czyli bonusu bez depozytu. Jednak oczywiście nie jest tak kolorowo, że od razu można wypłacić otrzymaną sumę. Nie ma co narzekać, bo przecież gracz dostaje coś na granie bez konieczności ryzykowania własnej sumy. Co trzeba zrobić, aby wypłacić freebet z Totolotka? Otwarcie i zweryfikowanie konta daje nam już środki do grania. Kupon grany za ten bonus musi mieć kurs minimalny na poziomie 2,00. Jednak nie wystarczy wygrać raz, bo wymagany jest trzykrotny obrót. Nic skomplikowanego, ale trzeba też pamiętać o terminie, bo mamy na to 30 dni. Po upływie tego czasu bonus przepadnie. Jednak równie dobrze obrót można załatwić już w dwie doby. Totolotek kod promocyjny pozwala więc na więcej niż jeden profit i możemy wykorzystywać bonusy po kolei – najpierw darmowy zakład, a potem dodatkowe środki od wpłaty.

Totolotek – bonusy dzięki kodowi promocyjnemu

Bonus powitalny od Totolotka, to trzy wypłaty, jakie możesz od niego otrzymać wpisując kod promocyjny: 724PLN. Na początku początkujący gracze mogą skusić się na bonus bez depozytu 25 PLN. Po jego użyciu chcąc obstawiać dalej zakłady bukmacherskie Totolotek należy zrobić pierwszą wpłatę, a to wiąże się z dwiema promocjami:

  • Bonus 100% do 500 PLN
  • Bonus 25 PLN bez depozytu

Jak już zrobisz wpłatę przez komputer, to otrzymasz bonus od depozytu. Pieniądze jednak nie będą gotowe do wypłaty, bo należy spełnić warunki obrotu. Obrót w Totolotku dotyczy bonusów i wypłaty. Jak obrócić? Trzeba zagrać trzy razy za depozyt i bonus obstawiając zakłady z kursem minimalnym 2.00.

Oceniając bonusy Totolotka można pochwalić tego bukmachera za freebet i bonus od wpłaty. Brakuje natomiast zakładu bez ryzyka, który lubią klienci polskich bukmacherów.

Jak obrócić bonusem w Totolotku?

Skoro już wiecie, jak dostać bonus w Totolotku od pierwszego depozytu, to zapewne zastanawiacie się także, w jaki sposób trzeba nim obrócić. Najczęściej zadawane pytania dotyczące właśnie tego, gdyż jest to bezpośrednio związane z wypłatą środków. Zanim przejdziemy do tego, jak obrócić bonus, to najpierw kilka zdań o depozycie. Aby odblokować dodatkowe środki, trzeba najpierw zagrać jednokrotnie kwotą z wpłaty po kursie minimalnym 2.00. Wtedy odblokujecie dostęp do bonusu bez depozytu. 

Teraz zakłady bukmacherskie online wymagają, żeby obrócić bonusem dwukrotnie na kuponach AKO z co najmniej trzema zdarzeniami. Każdy z nich musi być z kursem 1.30 lub większym. Na aktywacje bonusu czas wynosi 30 dni. To dość dużo czasu, a przecież przez stronę bukmachera mamy dostęp do zakładów z każdego miejsca. Wysokie kursy bukmacherskie, bonus mobilny i warunki obrotu sprawiają, że jest to ciekawa opcja dla nowych klientów. 

Warunki dotyczące obrotu bonusem w Totolotku są dość proste, a gdy je spełnicie, to będziecie mogli wypłacić swoje środki. Co prawda nie są to bonusy bez depozytu, ale pomimo tego to świetna okazja, żeby sprawdzić promocje bukmacherskie u tego operatora i całą ofertę na zakłady wzajemne.

Rodzaj bonusu Min. wpłata/stawka Obrót bonusem Czas na obrót bonusem
Freebet 25 PLN Brak 2x, kurs min. 2.00 30 dni
Bonus 500 PLN 20 PLN 3x, AKO min. 3, po minimalnym kursie zdarzenia 1.35 30 dni

Totolotek kod promocyjny na bonus od depozytu

W Totolotku bonus od depozyt ma bardzo proste zasady. Ten jest zależny od pierwszego depozytu, co w przypadku gier hazardowych nie jest niczym dziwnym. Zapewne zastanawiacie się więc, jakie rodzaje zakładów można wykorzystać? W przypadku bonusu od depozytu w Totolotku warunki są proste. Należy wpłacić pierwszy depozyt o wartości co najmniej 20 złotych, a maksymalnie 549 złotych. Pamiętaj, żeby podczas rejestracji mieć zaznaczone, że chce się otrzymać bonus. 

Następnie wystarczy już obrócić środkami wedle schematu, który opisaliśmy Wam wyżej – jednokrotnie depozytem po kursie 2.00 lub większym i dwukrotnie bonus na AKO z min. trzema typami i mnożnikiem minimalnym 1.30 w każdym z nich. Zasady jak więc widzicie są bardzo proste. Wystarczy wpisać kod promocyjny, do czego można użyć strony lub aplikacji mobilnej, zarejestrować się i grać dowolne zdarzenia przedmeczowe lub AKO na różne sporty. 

Totolotek ma również ciekawy program lojalnościowy, o którym więcej przeczytacie niżej. Jest on skierownay zarówno dla nowych graczy, jak i stałych klientów. Bonusy powitalne to nie jedyna rzecz, jaką mają przygotowane te zakłady bukmacherskie online.

Darmowy zakład w Totolotku – TYLKO Z KODEM PROMOCYJNYM!

Totolotek kod rejestracyjny wpisany, a bonus od depozytu odebrany? To zapewne chcecie dowiedzieć się, jak zgarnąć darmowy zakład w Totolotku. Cóż, to również jest proste. Aby go odebrać wystarczy wpisać nasz kod promocyjny w zakłądach bukmacherskich i będziesz mógł zagrać bez wpłacania depozytu. Bukmacher zapewni Ci środki, a te do wykorzystania są na różne zakłady sportowe.

Totolotek bonus bez depozytu ma jednak pewien warunek – obrót bonusem. Kwota, jaką się otrzyma x2 i kurs nie mniejszy niż 2.00. To wszystkie zasady, jakie postawił ten operator w przypadku freebetu. 

Totolotek kod promocyjny, a oferta na zakłady

Omówiliśmy już aspekty związane z kodem promocyjnym w Totolotku – jak go użyć i co daje. Jednak po zarejestrowaniu się do bukmachera z wykorzystaniem odpowiedniego ciągu cyfr i liczb, czyli 724PLN , będziemy chcieli tez korzystać z usług najstarszej firmy w kraju oferującej obstawianie. Wśród legalnych bukmacherów to operator, który wyróżnia się ciekawymi zakładami. Co w tej kwestii ma do zaoferowania Totolotek? Kod promocyjny może skusić, aby zacząć przygodę z tym bukmacherem, ale za pozostanie na dłużej to już kwestia całej usługi. Wielu graczy w pierwszej kolejności zwróci uwagę na ofertę.

W przypadku piłki nożnej tak jak każdy bukmacher w kraju, Totolotek nie ma się czego wstydzić. Nie tylko posiadają w swojej ofercie te najważniejsze rozgrywki, ale przy tych głośniejszych meczach znajdziemy nawet trzycyfrową liczbę pozycji. To jak najbardziej zadowalająca liczba dodatkowych zdarzeń. Przeciętnego gracza raczej nie obchodzą niższe czy egzotyczne ligi, ale dla fanów tego typu meczów także jest w Totolotku coś ciekawego. Wystarczy przytoczyć, że w najlepszych rozgrywkach znajdziemy wiele poziomów i tak na przykład w Anglii można typować w Totolotku aż szóstą ligę.

Jak to z kolei wygląda w przypadku innych dyscyplin sportowych? Tak naprawdę gracz nie ma co narzekać, bo znajdzie wszystkie bardziej popularne rozgrywki. Wystarczy przytoczyć tenis ziemny, NBA, NHL czy krajowe rozgrywki w siatkówkę. Poza tym Totolotek jak większość bukmacherów ma w swojej ofercie zakłady na żywo. W tym wypadku także nie powinno być rozczarowania. Użytkownik chcący obstawiać, zawsze znajdzie coś do wybierania podczas trwania różnych pojedynków. Łącznie z tymi mniej popularnymi rozgrywkami w naszym kraju jak chociażby piłkarskie ligi z Arabii Saudyjskiej czy tenisowe turnieje niższej rangi, ITF.

Co prawda Totolotek nie proponuje przy zakładach na żywo żadnej transmisji, ale za to tracker za pomocą którego można śledzić wydarzenia na terenie rywalizacji. Będąc przy tym aspekcie warto wspomnieć, że najstarszy bukmacher w kraju ma bardzo przyjazny widok statystyk na wiele wydarzeń sportowych. Tę opcję znajdziemy chociażby przy zdarzeniach przedmeczowych.

Totolotek kod promocyjny ma za zadanie bardziej zachęcać do rejestracji do danego bukmachera. Jednak to nie może przesłonić problemów, jakie może ze sobą nieść hazard i trzeba być ich świadomym. Takie zachowania jak chęć odegrania, odreagowanie emocji czy pożyczanie pieniędzy na granie świadczy o uzależnieniu i wtedy powinno się zaprzestać obstawiania. Ponadto typowanie w naszym kraju dozwolone jest wyłącznie u legalnych operatorów jak między innymi Totolotek, Fortuna, STS, Milenium, PZBuk, LV BET czy forBET. Przed końcem 2018 roku odpowiednie zezwolenie na prowadzenie zakładów bukmacherskich w Internecie posiadało czternaście firm. Zabronione jest typowanie w zagranicznych podmiotach, których to za blokowanie stron odpowiedzialni są między innymi dostawcy Internetu. Branie udziału w grach nielegalnych podmiotów grozi kara określona w ustawie – grzywna, kara pozbawienia wolności albo obie kary łącznie.

Do tego jeszcze jest lucky loser, czyli gra bez ryzyka przy konkretnych wydarzeniach w świecie sportu. Dla klientów zakładów bukmacherskich to z całą pewnością dobra opcja, bo nie trzeba się martwić o wynik. 

Legalne granie w Totolotku

Nie wiesz, czy wykorzystać kod promocyjny w Totolotku, ponieważ zastanawiasz się nad tym, czy jest on legalnym bukmacherem? Możesz być o to jak najbardziej spokojny! Totolotek posiada licencję wydaną przez Ministerstwo Finansów z dnia 20 czerwca 2013 r., a jej numer to: AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Z ważniejszych rzeczy warto dodać: KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455 oraz to, że siedziba znajduje się w Warszawie.

Totolotek posiada zgodę od Ministerstwa Finansów, więc ty nie musisz obwiać się żadnych kontroli Obstawianie u licencjonowanych bukmacherów jest legalne, a takim operatorem jest Totolotek! Dlatego możesz korzystać z jego zakładów bukmacherskich i oferty na sporty wirtualne. Kod rejestracyjny w Totolotku zapewni Wam ciekawy pakiet powitalny, a żeby wypłacić pieniądze nie trzeba obracać nim w skomplikowany sposób.

Bonusy z kodem promocyjnym Totolotek – opinia i podsumowanie

Kiedy ocenia się bonusy u bukmachera warto go porównać z inną ofertą na rynku. Weźmy pod uwagę takie Fortuna kod promocyjny – jak na jego tle wypada bonus w Totolotku? Od strony finansowej gorzej, bo w Fortunie z kodem bonusowym można otrzymać więcej pieniędzy. Są jednak niuanse, które przemawiają na korzyść Totolotka. Co to takiego? Na pewno bonus powitalny w aplikacji mobile. To nie jest standard, bo STS, Fortuna i Betfan nie oferują specjalnych promocji za instalację aplikacji. Dla Totolotka w tej właśnie sprawie należą się duże brawa.

Rynek jest zróżnicowany i legalni bukmacherzy oferują w bonusach od kilku tysięcy do kilku set złotych. Totolotek zalicza się do tej drugiej grupy. Jego bonusy w rankingu bukmacherów klasyfikowałyby się w środku stawki.

Promocje bukmacherskie w Totolotku mają to do siebie, że nie są opisane długim regulaminem. Oczywiście, że dla każdego bonusu są warunki obrotu, ale nie stanowią one wielkiej trudności. Porównując je do innych bukmacherów można stwierdzić, że obrót w Totolotku jest bardzo zwyczajny. W tym kontekście gra to na plus dla bukmachera Totolotek!

Płatności w Totolotku

Bonus powitalny Totolotek tylko w jednej z trzech części składa się z promocji bez depozytu. A jeśli tak jest, to dla dwóch pozostałych bonusów trzeba zrobić wpłatę na konto. Depozyty na pewno będą musieli robić również ci gracze, którzy zwiążą się na dłużej z tym operatorem.

Warunki wpłaty to kolejny atut Totolotka. Firma ta pozwala na płatności przez przelewy elektroniczne, portfele online i karty płatnicze. Każdy powinien znaleźć metodę, z której najczęściej korzysta u bukmacherów i np. w sklepach online. Wpłata w Totolotku nie różni się wiele od tego, jak płacisz za zakupy internetowe itd.

Metody wpłaty:

  • dotpay,
  • Tpay,
  • Paysafecard,
  • Skrill,
  • Visa,
  • Mastercard.

Minimalnie wpłata do Totolotka wynosi 4 PLN, ale korzystając z Paysafecard wartość minimalna sięga 30 złotych. Korzystając z oferty powitalnej powinieneś zwrócić uwagę na przedział płatności, które biorą udział w promocjach. Chodzi nam o minimalne kwoty wpłaty, od których będą naliczane bonusy.

Najczęściej zadawane pytania odnośnie płatności dotyczą m.in. tego czy o dowolnej porze dnia i nocy można wykonać przelew? W przypadku depozytów tak i konto bukmacherskie od razu zostanie doładowane. Jeśli chodzi o wypłatę, to możesz ją zlecić, ale przelew do banku zostanie wykonany w ciągu dnia.

Przy wpłatach i wypłatach nie ma prowizji i dodatkowych opłat. Totolotek wypłaty zleca około godziny 12:00 w dni robocze. Można przypuszczać, że pieniądze trafią na twój rachunek bankowy dnia następnego.

FAQ

 

✅ Jak otrzymać wyższy freebet, w wysokości 25 złotych z kodem promocyjnym?

Musisz przejść do rejestracji ze strony Zagranie.com, następnie po zalogowaniu się na konto wejdź w WPŁATA i wpisz 724PLN w bonus.card Kod Bonusowy

Jaki jest kod promocyjny w Totolotku?

Kod promocyjny w Totolotku to: 724PLN