Totolotek kod promocyjny | Bonus 525 zł


Od 1.12.2022 kod promocyjny i związany z nim pakiet powitalny nie obowiązują. Totolotek zrezygnował z tej formy gratyfikacji na start.

Koszulka Totolotka Zakładów Bukmacherskich
Koszulka Totolotka Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

OFERTA NIEAKTUALNA, KOD PROMOCYJNY JEST NIEAKTYWNY

100% do 500 zł od depozytu + 20 25zł freebet

standardowa oferta 500 PLN. z naszym kodem: 525 PLN

Kod rejestracyjny
574PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 500 zł
FREEBET: 25 zł
Kod promocyjny: 574PLN

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Kod promocyjny Totolotek to pewność, że otrzymasz w Totolotek bonus, czyli freebet 25 PLN i 500 zł od depozytu. Oczywiście oprócz tego przysługują Ci wszystkie standardowe elementy oferty powitalnej tego bukmachera. Aby odebrać freebet, po zalogowaniu się na swoje konto gracza w Totolotku wejdź w pole “Wpłata” i wpisz kod bonusowy Totolotek: 574PLN w opcji “bonus.card / Kod Bonusowy”. To sprawi, że otrzymasz najwyższy pakiet. Dlaczego 574PLN, a nie 525PLN? Z przyczyn technicznych, natomiast nie musisz się bać – ten kod promocyjny gwarantuje dostęp do najwyższej oferty powitalnej w Polsce!

Totolotek kod promocyjny to 574PLN

Ten kod uprawnia do odebrania dodatkowego bonusu freebet na start. W standardowej ofercie otrzymasz w Totolotek bonus od depozytu, natomiast z kodem – aż dwa bonusy bukmacherskie.

Kod promocyjny Totolotek – lista profitów z kodem: 574PLN


Totolotek kod promocyjny – Pakiet 525 złotych ✔️  
Kod promocyjny 574PLN  
Bonus od depozytu 500 złotych  
Darmowy zakład 25 złotych

Totolotek kod promocyjny – jak go użyć i gdzie wpisać?

Skoro już wiesz, że nasz kod promocyjny do Totolotka to 574PLN, to teraz pewnie zastanawiasz się jak go wykorzystać. Sprawa jest bardzo prosta, cały proces aktywacji nie powinien sprawić żadnych problemów. Odpowiedź znajdziemy w kilku poniższych krokach. Pamiętaj, że bonusy bukmachera Totolotek możesz użyć na kupony z typów dnia, żeby samemu nie musieć analizować spotkania.

Pamiętaj, że nawet mając konto w Totolotku, wciąż możesz rejestrować się u innych operatorów. To dobre rozwiązanie, jeśli chcesz wyciągnąć z oferty rynkowej maksimum.

STS kod promocyjny ››
BETFAN kod promocyjny ››
Fortuna kod promocyjny ››
Superbet kod promocyjny ››
TOTALbet kod promocyjny ››
forBET kod promocyjny ››
ETOTO kod promocyjny ››
ComeOn kod promocyjny ››
PZBuk kod promocyjny ››
Fuksiarz kod promocyjny ››
LVBET kod promocyjny ››
Betclic kod promocyjny ››
GoBet kod promocyjny ››
Betcris kod promocyjny ››

Aby skorzystać z ekskluzywnej oferty trzeba w odpowiednim miejscu na profilu gracza Totolotka użyć kodu promocyjnego. Jak więc możesz się domyślić, pierwszym krokiem jest założenie konta.

Pierwszy krok: załóż konto gracza

Jak więc wygląda ten proces? Do wypełnienia jest tylko jedna strona formularza. W pierwszej kolejności musimy wpisać kraj zamieszkania oraz datę urodzenia. Nieco niżej znajdują się pola na takie dane jak: adres e-mail, numer telefonu komórkowego, płeć, imię i nazwisko czy hasło do właśnie tworzonego profilu w Totolotku.

Najważniejsze, żeby zlokalizować pole oznaczone hasłem “Bonus” i z rozwijanej listy wybrać opcję “TAK, chcę bonus powitalny!”. W przeciwnym razie, jeśli dokonasz złego wyboru, będą naprawdę spore problemy z odkręceniem tego. Prawdopodobnie będziesz musiał pożegnać się z bonusem na start. Dlatego prosimy, żeby zachować czujność i zakładać konto w skupieniu. Na koniec należy wyrazić wszystkie niezbędne zgody, między innymi związane z przetwarzaniem naszych danych osobowych czy potwierdzeniem polityki prywatności bukmachera.

Formularz rejestracyjny na stronie bukmachera Totolotek.

Drugi krok: zweryfikuj konto

Co warto wiedzieć? Pierwszym krokiem, jeśli chcesz odebrać w Totolotek bonus, musi być weryfikacja konta. To standardowa procedura, z którą spotkasz się u każdego legalnego bukmachera. Ma ona na celu dopuszczenie do gry wyłącznie osoby pełnoletnie. Bez zweryfikowanego profilu możesz wpłacać środki i obstawiać zakłady bukmacherskie, ale nie odbierzesz bonusu i nie wypłacisz wygranych pieniędzy. W związku z tym warto zabrać się za proces potwierdzenia tożsamości już na samym początku.

Jak zweryfikować konto? Wystarczy, że zrobisz skan lub zdjęcie swojego dokumentu tożsamości, czyli paszportu lub dowodu osobistego. Następnie po prostu wyślij pliki na adres: klient@totolotek.pl. To wszystko! Po przejściu tej procedury staniesz się pełnoprawnym graczem Totolotka. Możesz wtedy dokonać depozytu, który poskutkuje bonusem od wpłaty 100%. Zaznaczamy jedynie, że chcąc odebrać bonus Totolotek, wpłata powinna wynieść minimum 20 zł.

Jeśli masz jakieś obiekcje, jeśli chodzi o przekazywanie zdjęć swojego dokumentu, to trzeba Cię pochwalić za czujność! Na szczęście możemy Cię uspokoić. W przypadku legalnych bukmacherów nie masz czego się obawiać. Procedura wiąże się z wymaganiami, jakie na operatorów nakłada ustawa hazardowa. Ponadto każdy zatwierdzony przez Ministerstwo Finansów bukmacher jest podmiotem godnym zaufania. Nie musisz obawiać się niewłaściwego wykorzystania Twoich danych. Służą one wyłącznie potwierdzeniu Twojej tożsamości u bukmachera Totolotek, a w konsekwencji pozwalają przekształcić konto tymczasowe na konto stałe. To standardowy proces na stronach legalnych operatorów zakładów wzajemnych, który przebiega zwykle bez problemów.

Porównanie konto tymczasowe a konto stałe

DziałanieProfil tymczasowyProfil stały
Wpłata środkówtaktak
Korzystanie z bonusów na startnie ❌tak
Przeglądanie ofertytaktak
Obstawianie zakładówtak, ale obowiązuje limit stawkitak
Wypłata pieniędzynie ❌tak

Trzeci krok: wpisz kod promocyjny Totolotek

W przypadku kodu bonusowego w Totolotku gracza będzie interesować jeszcze kolejny krok, tuż po zakończeniu całego procesu oraz zalogowaniu się na konto. Dlaczego? Właśnie wtedy jest czas, żeby przejść do zakładki “Wpłata” i wpisać nasz kod promocyjny 574PLN  w miejscu “Bonus.card / Kod Bonusowy”. Gdy już wpiszesz w serwisie Totolotek kod promocyjny otrzymasz bonus bez depozytu VIP w wysokości 25 złotych.

Niezdecydowany na ten kod bonusowy? Sprawdź opinie graczy i ekspertów o Totolotku, żeby rozwiać wątpliwości.

Oferta VIP z kodem promocyjnym – jakie profity otrzymasz?

Oferta, o której czytasz, to oferta VIP – ekskluzywna, nieosiągalne dla każdego użytkownika. Z racji tego, że od lat jesteśmy portalem sportowo-bukmacherskim, zdążyliśmy nawiązać bliską współpracę z wieloma legalnymi bukmacherami. Efekt? Proponujemy czytelnikom Zagranie.com wyjątkowe oferty, niedostępne w standardzie u operatora, gdybyś przyszedł z tzw. ulicy. Bywa, że oferujemy podwyższone bonusy lub dodatkowe gratyfikacje. Oferta powitalna Totolotka to idealny przykład drugiej z opisanych opcji.

Totolotek kod promocyjny – bonus powitalny od wpłaty

Wszyscy użytkownicy poszukujący hasła Totolotek kod promocyjny nie tylko chcą dostać swój ciąg znaków uprawniający do ekskluzywnej oferty, ale chcą wiedzieć co konkretnie dzięki temu dostaną. Jak to więc wygląda z bonusami bukmacherskimi? Najstarszy bukmacher w kraju, tak jak większość firm funkcjonujących w Polsce ma w swojej standardowej ofercie bonus od depozytu.

💡 Bonus od depozytu – co to jest?

Inaczej nazywany bonusem od wpłaty. Gracz na początku swojej przygody doładowuje swój profil określoną kwotą. Bywają bonusy od depozytu 50% lub 100%. Znacznie bardziej opłacalny z perspektywy typera jest ten drugi i tu dobra wiadomość – właśnie bonus od depozytu 100% znajdziesz w Totolotku. Prosto rzecz ujmując, oznacza to, że klient otrzymuje w prezencie drugie tyle, ile sam zainwestował. W efekcie dysponuje podwojonym budżetem na grę.

Często zachęcające kwoty to jedno, ale regulamin wykorzystania konkretnych bonusów to drugie. Zobaczmy jak to wygląda w Totolotku, który zbiera ostatnio pochlebne recenzje. Na początek pod lupę weźmy dostępny w Totolotek bonus od depozytu. Użyliśmy w Totolotku kodu promocyjny VIP, mamy konto i co teraz? Maksymalna kwota dodatkowych środków do uzyskania to 100% pierwszej wpłaty do 500 zł. Zatem jeśli przelejesz 100 zł w ramach pierwszego depozytu, dostaniesz kolejne 100 zł i będziesz grać za 200 zł. Żeby jednak uzyskać maksymalny bonus powitalny należałoby wpłacić 500 zł, aby w konsekwencji grać aż za 1000 zł. Pamiętaj, że nawet wpłacając 1000 zł i tak możesz dostać maks 500 zł.

Warunki obrotu bonusem od depozytu

Bukmacher Totolotek narzuca obrót na sumę wpłaty i otrzymanych dodatkowych środków. Dopóki gracz tego nie zrealizuje, to nie będzie mógł dokonać wypłaty. W regulaminie Totolotka znajdziemy punkt mówiący o trzykrotnym obrocie sumy depozytu i bonusu, czyli praktycznie można napisać sześciokrotnej kwoty, którą przelaliśmy do bukmachera. Wydaje się, że dużo? Może i tak, ale warto tutaj wspomnieć, że reszta warunków jest już przystępna i wystarczy przytoczyć obostrzenia dotyczące kuponów, które wliczają się w omawiany obrót. Taki zakład musi mieć po prostu 3 pozycje, gdzie każda z nich kurs minimalny na poziomie 1.35, co dla zdecydowanej większości graczy nie będzie stanowiło problemu, ponieważ zazwyczaj grają właśnie w ten sposób.

Często pomijanym aspektem u bukmacherów jest termin na obrót, co może doprowadzić do niewykorzystania dodatkowych środków przez niezwracanie uwagi na ten wzgląd… takie ograniczenie istnieje także w Totolotku, gdy chcemy realizować kod promocyjny. Warto jednak zaznaczyć, że w porównaniu do innych podmiotów czas nie jest wrogiem, bo gracz otrzymuje 30 dni na dokonanie obrotu, gdzie często reszta firm narzuca na użytkowników 14 lub 7 dni. Miesiąc to okres jak najbardziej do przyjęcia.

Totolotek bonus od depozytu w skrócie

 • Konieczne wyrażenie chęci odebrania bonusu w formularzu rejestracyjnym (kliknij w pole: “TAK, chcę bonus powitalny”)
 • Wymagane zweryfikowanie konta
 • Minimalna kwota depozytu uprawniająca do odbioru bonusu: 20 zł
 • Maksymalna kwota bonusu od depozytu 500 zł
 • Wymagany 3-krotny obrót sumą depozytu oraz bonusu
 • Do obrotu zaliczają się kupony z min. 3 pozycjami, z kursem min. 1.35
 • Czas na obrót: 30 dni

Totolotek kod promocyjny – dodatkowy bonus powitalny, czyli freebet VIP

Totolotek kod promocyjny pozwala także na uzyskanie darmowych środków, czyli bonusu freebet. Przypominamy, że ekskluzywny bonus powitalny bez depozytu to dodatkowych bonus, którego nie znajdziesz w standardowej ofercie bukmachera Totolotek. Firma oferuje go graczom, poleconym przez Zagranie.com, którzy zarejestrują się z kodem promocyjnym: 574PLN.

💡 Freebet – co to jest?

To inaczej bonus bez depozytu. Zasada jest prosta – legalni bukmacherzy dają swoim graczom określoną kwotę wirtualnych środków, które ci przeznaczają na obstawianie. Choć z początku są to wirtualne pieniądze, klient może je pomnożyć (wygrywając zakład), a następnie wypłacić na swoje konta bankowe.

Bonus bez depozytu to najczęściej poszukiwany rodzaj gratyfikacji. Trzeba być jednak czujnym, bo nie pod każdym freebetem kryje się klasyczny bonus bez depozytu – czasem bukmacher żąda wpłaty. W Totolotku możesz być spokojny, środki przyznane z kodem promocyjnym Totolotek są w 100% darmowe.

Warunki obrotu freebetem

Oczywiście nie jest tak kolorowo, że od razu można wypłacić otrzymaną sumę. Nie ma co narzekać, bo przecież gracz dostaje coś na granie bez konieczności ryzykowania własnej sumy. Co trzeba zrobić, aby wypłacić bonus bez depozytu z Totolotka? Należy obrócić dwukrotnie otrzymane środki, czyli po prostu zagrać za nie. Bonus powitalny wynosi 25 zł, a zatem konieczne jest obstawienie za 50 zł. Kupon grany za ten bonus musi mieć kurs minimalny na poziomie 2,00. Nic skomplikowanego, ale trzeba też pamiętać o terminie, bo mamy na to 30 dni. Po upływie tego czasu bonus przepadnie.

Totolotek kod promocyjny pozwala więc na więcej niż jeden profit i możemy wykorzystywać bonusy po kolei – najpierw darmowy zakład, a potem dodatkowe środki od wpłaty.

Totolotek bonus freebet VIP w skrócie

 • Konieczne jest założenie konta gracza z kodem promocyjnym 574PLN
 • Należy 2 razy obrócić bonus, aby przenieść środki z konta bonusowego
 • Do obrotu zaliczają się kupony z kursem 2.00
 • Gracz ma 30 dni na spełnienie warunków promocji

Kod promocyjny Totolotek – podsumowanie

Można pochwalić bukmachera Totolotek za bonus bez depozytu i bonus od wpłaty. Brakuje natomiast zakładu bez ryzyka, który lubią klienci polskich bukmacherów.

Warunki dotyczące obrotu bonusem w Totolotku są dość proste, a gdy je spełnisz, to będziesz mógł wypłacić swoje środki. Co prawda nie są to bonusy bez depozytu, ale pomimo tego to świetna okazja, żeby sprawdzić promocje bukmacherskie u tego operatora i całą ofertę na zakłady wzajemne.

Rodzaj bonusuMin. wpłata/stawkaObrót bonusemCzas na obrót bonusem
Bonus Totolotek: VIP Freebet 25 złBrak2x, kurs min. 2.0030 dni
Bonus Totolotek: 500 zł od depozytu20 zł3x, AKO min. 3, po min. kursie zdarzenia 1.3530 dni

Totolotek ma również ciekawy program lojalnościowy, o którym więcej przeczytacie niżej. Jest on skierowany zarówno dla nowych graczy, jak i stałych klientów. Bonusy powitalne to nie jedyna rzecz, jaką mają przygotowane te zakłady bukmacherskie online.

Kod promocyjny Totolotek wykorzystany? To nie koniec!

Kod promocyjny Totolotek to jedna z głównych atrakcji, jednak skierowanych do nowych graczy. Prędzej czy później przyznane bonus powitalny zostanie wykorzystany, a gracz zacznie rozglądać się za innymi promocjami. Już spieszymy z odpowiedzią na pytanie, czego możesz jeszcze spodziewać się jako klient tego bukmachera.

Bonus King Size

Gratka dla fanów tzw. taśm. Idealnie odnajdą się w promocji Bonus King Size osoby, które nie boją się kombinacji składających się z przynajmniej 5 zdarzeń. Właśnie od tej liczby typów przyznawany jest procentowy bonus do wygranej. Jego wysokość zależy od liczby zdarzeń znajdujących się na zwycięskim kuponie. Totolotek nagradza typerów według następującego schematu:

 • 5 zdarzeń = +5%
 • 6 zdarzeń = +10%
 • 7 zdarzeń = +15%
 • 8 zdarzeń = +20%
 • 9 zdarzeń = +25%
 • 10 zdarzeń = +30%
 • 11 zdarzeń = +35%
 • 12 zdarzeń = +40%
 • 13 zdarzeń = +45%
 • 14 zdarzeń = +50%
 • 15-29 zdarzeń = +52%
 • 30 zdarzeń = +66%

Totolotek zastrzega, że każdy dodany zakład musi mieć kurs nie mniejszy niż 1.21, aby kupon został objęty akcją promocyjną Bonus King Size.

Program lojalnościowy Bet Club

Program lojalnościowy jest tym, co motywuje graczy do lojalności i aktywności. Oczywiście o ile jest dobrze skonstruowany. Program Bet Club autorstwa Totolotka spełnia te wymagania. Jak wyglądają zasady uczestnictwa i korzystania z profitów? Już tłumaczymy.

Co godne odnotowania, uczestnikiem Bet Clubu zostaje każda osoba, która założy konto na stronie bukmachera. Odbywa się to automatycznie. Nie trzeba specjalnie aplikować czy czekać, aż operator sam Cię zauważy, jak to bywa u konkurencyjnych firm. Główna zasada jest bardzo prosta. Zadaniem użytkownika jest obstawianie zakładów, za które Totolotek przyznaje punkty (na podstawie równania stawka x liczba zdarzeń), a te z kolei można wymieniać na bonusy. Każdy z typerów pracuje w ten sposób na uzyskanie kolejnych progów bonusowych, które przekładają się na korzyści.

Poziomy naliczania profitów w Totolotek Bet Club.

Early Cash Out

Bardzo lubiana funkcja w zakładach bukmacherskich, pozwalająca ograniczyć ryzyko. Proponujemy skorzystać z niej w chwili, kiedy z jakichś powodów zacząłeś wątpić w powodzenie swojego kuponu. Załóżmy, że skonstruowałeś kupon składający się z kilku pozycji, niektóre już weszły dając Ci wygraną, ale wszystko może zostać zaprzepaszczone przez jedną niepewną pozycję. To idealny moment na skorzystanie z Early Cash Out.

Opcja ta jest dostępna w chwili, gdy potencjalna wygrana jest wyższa od zainwestowanej kwoty. Można z niej skorzystać w sekcji “Szczegóły Kuponu”.

Totolotek kod promocyjny a oferta na zakłady bukmacherskie

Omówiliśmy już aspekty związane z kodem promocyjnym Totolotek (kod: 574PLN) – jak go użyć i co daje. A jak prezentuje się jego oferta na zakłady bukmacherskie? Wśród legalnych bukmacherów to operator, który wyróżnia się ciekawymi zakładami. Kod promocyjny może skusić, aby zacząć przygodę z tym bukmacherem, ale za pozostanie na dłużej to już kwestia całej usługi. Wielu graczy w pierwszej kolejności zwróci uwagę na ofertę.

Wykorzystać kod promocyjny Totolotek można na przeróżne sporty. W przypadku piłki nożnej tak jak każdy bukmacher w kraju, Totolotek nie ma się czego wstydzić. Nie tylko posiadają w swojej ofercie te najważniejsze rozgrywki, ale przy głośniejszych meczach znajdziemy nawet trzycyfrową liczbę pozycji. To jak najbardziej zadowalająca liczba dodatkowych zdarzeń. Przeciętnego gracza raczej nie obchodzą niższe czy egzotyczne ligi, ale dla fanów tego typu meczów także jest w Totolotku coś ciekawego.

Jak to z kolei wygląda w przypadku innych dyscyplin sportowych? Tak naprawdę gracz nie ma co narzekać, bo znajdzie wszystkie popularne rozgrywki. Wystarczy przytoczyć tenis ziemny, NBA, NHL czy krajowe rozgrywki w siatkówkę. Poza tym Totolotek jak większość bukmacherów ma w swojej ofercie zakłady bukmacherskie na żywo. W tym wypadku także nie powinno być rozczarowania. Użytkownik chcący obstawiać, zawsze znajdzie coś do umieszczenia na kuponie. Łącznie z tymi mniej popularnymi rozgrywkami w naszym kraju, jak chociażby piłkarskie ligi z Arabii Saudyjskiej czy tenisowe turnieje niższej rangi, ITF.

Co prawda Totolotek nie proponuje przy zakładach na żywo żadnej transmisji, ale za to tracker za pomocą którego można śledzić wydarzenia. Będąc przy tym aspekcie warto wspomnieć, że najstarszy bukmacher w kraju ma bardzo przyjazny widok statystyk na wiele wydarzeń sportowych. Tę opcję znajdziemy chociażby przy zdarzeniach przedmeczowych.

Aplikacja mobilna

Aplikacja mobilna bukmachera to coś, w co warto się wyposażyć już na samym początku przygody. Mamy za sobą czasy, kiedy to zasiadało się przed komputerem, żeby zapłacić rachunki, zamówić produkt lub chociażby postawić zakład. Większość tego typu akcji odbywa się za pośrednictwem telefonu. Oczywiście można wpisać adres strony bukmachera w pasku przeglądarki, jednak wybranie aplikacji mobilnej będzie lepszym pomysłem.

Aplikacja Totolotka na mobile została stworzona pod telefony Android oraz iOS. Wygląd oraz rozmieszczenie treści zostało dopasowane do rozmiarów i specyfiki telefonów. Dzięki temu w prosty sposób można przeglądać ofertę bez konieczności logowania się za każdym razem, wpłacać środki, obstawiać i wygrywać. Dodatkowo Totolotek wysyła specjalne powiadomienia o zmiana oferty, kursów czy rozliczeniu kuponu. Dzięki temu gracz jest cały czas na bieżąco. Oczywiście w samej aplikacji również wykorzystasz nasz kod bonusowy.

Cóż, na koniec pozostaje nam tylko polecić aplikację mobilną tego bukmachera. Do niedawna dostępny był jeszcze jeden bonus – bonus mobilny, jednak Totolotek z jakichś powodów zrezygnował z niego. Czekamy na inną propozycję dla użytkowników aplikacji.

Aplikacja mobilna Totolotek na Android i iOS.

Płatności w Totolotku

Bonus powitalny Totolotek w 1/2 części składa się z promocji bez depozytu. A jeśli tak jest, to dla jednego z bonusów trzeba zrobić wpłatę na konto. Depozyt na pewno będą musieli robić również ci gracze, którzy zwiążą się na dłużej z tym operatorem.

Kwestia płatności może nie jest decydująca podczas wyboru bukmachera, jednak jest naprawdę istotna. W końcu grasz po to, aby się dobrze bawić, ale i wygrywać, a wygrane chce się jak najszybciej i bez problemów zobaczyć na swoim koncie bankowym. Właśnie dlatego uczulamy na przyjrzenie się temu tematowi.

Wpłaty

Warunki wpłaty to kolejny atut Totolotka. Firma ta pozwala na płatności przez przelewy elektroniczne, portfele online i karty płatnicze. Każdy powinien znaleźć metodę, z której najczęściej korzysta u bukmacherów i np. w sklepach online. Wpłata w Totolotku nie różni się wiele od tego, jak płacisz za zakupy internetowe.

Metody wpłaty:

 • dotpay,
 • Tpay,
 • Paysafecard,
 • Skrill,
 • Visa,
 • Mastercard.

Minimalnie wpłata do Totolotka wynosi 4 zł, ale korzystając z Paysafecard wartość minimalna sięga 30 złotych. Korzystając z oferty powitalnej powinieneś zwrócić uwagę na przedział płatności, które biorą udział w promocjach. Chodzi nam o minimalne kwoty wpłaty, od których będą naliczane bonusy.

Wypłaty

Otrzymać bonus to jedno, a wypłacić to drugie. Najczęściej zadawane pytania odnośnie płatności dotyczą m.in. tego czy o dowolnej porze dnia i nocy można wykonać przelew. W przypadku depozytów – tak – i konto bukmacherskie od razu zostanie doładowane. Jeśli chodzi o wypłatę, to możesz ją zlecić, ale przelew do banku zostanie wykonany w ciągu dnia. Pamiętaj, że bukmacher zaakceptuje wypłatę wyłącznie na numer rachunku, który został podany przez Ciebie podczas weryfikacji i którego jesteś właścicielem.

Wpłaty i wypłaty nie niosą ze sobą prowizji i dodatkowych opłat. Totolotek wypłaty zleca około godziny 12:00 w dni robocze. Jeśli zlecisz transakcję do godziny 10:00, możesz spodziewać się środków na koncie bankowym jeszcze tego samego dnia.

Legalne granie w Totolotku

Nie wiesz, czy wykorzystać kod promocyjny w Totolotku, ponieważ zastanawiasz się nad tym, czy jest on legalnym bukmacherem? Możesz być o to jak najbardziej spokojny! Działalność bukmachera Totolotek Sp. z o.o. posiada licencję wydaną przez Ministerstwo Finansów z dnia 20 czerwca 2013 r., a jej numer to: AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Z ważniejszych rzeczy warto dodać: KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455 oraz to, że siedziba znajduje się w Warszawie. Obstawianie u licencjonowanych bukmacherów online jest legalne.

Graj z głową!

Totolotek kod promocyjny ma za zadanie bardziej zachęcać do rejestracji u bukmachera. Jednak to nie może przesłonić problemów, jakie może ze sobą nieść hazard i trzeba być ich świadomym. Takie zachowania jak chęć odegrania, odreagowanie emocji czy pożyczanie pieniędzy na zakłady bukmacherskie świadczy o uzależnieniu i wtedy powinno się zaprzestać obstawiania.

Zabronione jest typowanie u zagranicznych podmiotów, których to za blokowanie stron odpowiedzialni są między innymi dostawcy Internetu. Za branie udziału w grach nielegalnych podmiotów grozi kara określona w ustawie – grzywna, kara pozbawienia wolności albo obie kary łącznie.

Pamiętaj, wybieraj wyłącznie to, co mają Ci do zaproponowania legalni bukmacherzy. Zakłady bukmacherskie są dla ludzi grających z głową!

FAQ

Jaki brzmi Totolotek kod promocyjny?

Totolotek kod promocyjny to: 574PLN. Musisz przejść do rejestracji poprzez kliknięcie w baner/przycisk na tej stronie. Następnie po zalogowaniu się na konto wejdź w WPŁATA i wpisz podane hasło w pole "Bonus.card / Kod Bonusowy".

Gdzie wpisać na stronie Totolotek kod promocyjny?

Odpowiednie pole znajdziesz już po zakończeniu procesu rejestracji, na profilu gracza. Należy odwiedzić sekcję Wpłata i tam wypełnić pole "Bonus.card / Kod Bonusowy".

Kto dostaje bonus bez depozytu 25 zł?

Ten ekskluzywny w Totolotek bonus skierowany jest do czytelników Zagranie.com, którzy podadzą kod: 574PLN po zalogowaniu do konta gracza.

Jakie jeszcze bonusy można dostać w Totolotku?

W standardowej ofercie graczowi przysługuje w Totolotek bonus od depozytu 100% do 500 zł.