Koszulka Totolotka Zakładów Bukmacherskich
Koszulka Totolotka Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 500 zł od depozytu + 20 25zł freebet

standardowa oferta 500 PLN. z naszym kodem: 525 PLN

Kod rejestracyjny
574PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 500 zł
FREEBET: 25 zł
Kod promocyjny: 574PLN

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Totolotek aplikacja

Aplikacja w Totolotku pozwala Ci na dostęp do aktualnej oferty na zakłady bukmacherskie. Z kolei za samą instalację otrzymasz 49 PLN w bonusie! Wielu graczy uważa to za świetną promocję i chętnie z niej korzystają!

Totolotek aplikacja 2022 – Pakiet 574 złotych ✔️  
Kod promocyjny 574PLN  
Bonus od depozytu 500 złotych  
Bonus w aplikacji mobilnej 49 złotych  
Darmowy zakład 25 złotych
Data ostatniej aktualizacji 01.09.2022  

Bonus 49 PLN – jak odebrać?

Aplikacja mobilna Totolotka to zdecydowane must have, jeśli obstawiasz już u tego bukmachera – podniesiesz komfort gry i jeszcze przy tym zgarniesz 49 PLN bonusu. Nie masz jeszcze konta w Totolotku? Tym lepiej – ściągnij aplikację, zarejestruj się i odbierz łącznie: 549 PLN bonusu od depozytu + 25 PLN na darmowy zakład!

Wspomniany bonus jest bonusem od depozytu (od wpłaty) i maksymalnie może wynieść 49 PLN. Sprezentowane przez bukmachera środki będą równe 100% wpłaconej kwoty. Te możesz wykorzystać na nasze typy dnia!

Przykład: Zatem jeśli zasilisz konto na przykład kwotą 20 PLN, drugie tyle otrzymasz od Totolotka, w sumie będziesz miał 40 PLN. Jeśli przelejesz 49 PLN lub więcej – dostaniesz w prezencie 49 PLN na grę i obstawisz za 98 PLN lub więcej (adekwatnie do kwoty depozytu).

Trzeba przyznać, że to naprawdę fajna oferta bonusów bukmacherskich, korzystając, z której możesz zyskać podwójnie – odbierzesz dodatkową kasę na grę, a do tego podniesiesz komfort obstawiania zakładów, dzięki dobrze funkcjonującej aplikacji na telefon.

Plus dla Totolotka za sam bonus, bo nie każdy bukmacher wpadł na to, żeby ściągającym aplikację dorzucić tego rodzaju prezent.

Uwaga! To nie jest promocja wyłącznie dla nowych graczy – nieważne, czy już grasz w Totolotku, czy dopiero założysz konto – bonus za ściągnięcie aplikacji się należy.


Bukmacherzy << kliknij, żeby poznać pozostałych bukmacherów i zobaczyć, które miejsca w rankingu zajmują


Lista funkcjonalności aplikacji Totolotka

1. OPCJA:
❌ w ogóle nie mam jeszcze konta w Totolotku

Jeśli do tej pory nie grałeś w Totolotku, oznacza to, że pierwszym krokiem w Twoim przypadku będzie rejestracja u tego legalnego bukmachera.

NAJPIERW załóż konto w Totolotku:

1. Przejdź na stronę Totolotka, klikając: TUTAJ

2. Jesteś na stronie bukmachera, więc kliknij teraz w żółty przycisk „Zarejestruj się!”, który znajdziesz w lewym górnym rogu ekranu

3. Zostałeś przekierowany do formularza rejestracyjnego – wypełnij wszystkie pola i pamiętaj, aby zaznaczyć w polu „Bonus” opcję „Bonus zakładów sportowych”. Następnie kliknij „Ukończenie rejestracji”

4. Sprawdź swoją skrzynkę e-mail i kliknij w link aktywacyjny przysłany przez bukmachera

5. Gotowe!

POTEM odbierz bonusy powitalne:

1. Bonus 1 000 PLN od depozytu: wpłać, ile chcesz (minimum 20 PLN), postaw zakład, a drugie tyle zostanie Ci dodane do konta automatycznie (więcej info na temat tej promocji znajdziesz tutaj: https://zagranie.com/totolotek/ )

2. Bonus 25 PLN bez depozytu (darmowy zakład): wejdź do zakładki „Wpłata”, w sekcji „Rodzaje płatności” wybierz „bonus.card/Kod Bonusowy” i wpisz „ 574PLN ” – 25 PLN na darmowy kupon jest Twój

2. OPCJA:
✔️ mam już konto w Totolotku, ale nie mam aplikacji

1. Z telefonu odwiedź specjalną zakładkę na stronie Totolotka: PRZEJDŹ DO STRONY

2. Pobierz aplikację Totolotka (jak to zrobić? Czytaj dalej artykuł)

3. Dokonaj wpłaty za pośrednictwem aplikacji (minimum 20 PLN)

4. Odbierz bonus 100% od wpłaty do 49 PLN!

5. Gotowe! Graj za dodatkową kasę!

Warunki skorzystania z bonusu w aplikacji Totolotka (m.in. obrót)

Każdej promocji bukmacherskiej towarzyszy szczegółowy regulamin, który jasno określa warunki konieczne do spełnienia, aby otrzymać bonus, a następnie móc go wypłacić na swoje konto bankowe.

Ułatwiamy sprawę i wszystkie niezbędne zapisy, które musisz znać na temat bonusu z aplikacji mobilnej Totolotka umieszczamy poniżej.

Minimalny depozyt 20 PLN
Wysokość bonusu 100% (podwojenie wpłaty)
Maksymalna kwota bonusu 49 PLN
Obrót 3x (depozyt + bonus)
Minimalny kurs kuponu 1.90
Czas na obrót 30 dni

 • Aby odebrać bonus, musisz posiadać zweryfikowane konto (co to znaczy? Po przejściu rejestracji prześlij do Totolotka skan dowodu osobistego, dzięki czemu bukmacher zweryfikuje m.in. czy jesteś pełnoletnim użytkownikiem – przypomnijmy, że zakłady bukmacherskie to rozrywka wyłącznie dla dorosłych)
 • W promocji nie liczą się środki wpłacone przez stronę internetową Totolotka – należy pobrać aplikację i doładować konto z telefonu, w aplikacji
 • Promocja w aplikacji i bonus powitalny nie wykluczają się – możesz skorzystać z obu opcji, bonusy łączą się
 • W chwili dokonania pierwszego depozytu, uaktywni się promocja powitalna – bonus od wpłaty 100% do 1 000 PLN
 • Z bonusu w aplikacji możesz skorzystać raz
 • Promocja obowiązuje do 30.06.2020 r.

Totolotek aplikacja – jak pobrać? [instrukcja]

Poniżej znajdziesz instrukcję, jak pobrać Totolotkową aplikację na swój telefon. Przejdziemy z Tobą ten proces krok po kroku, dlatego najlepiej, żebyś jednocześnie czytając artykuł, wykonywał poszczególne czynności na swoim telefonie. Będziesz miał pewność, że nie popełnisz żadnego błędu, pomyślnie pobierzesz i zainstalujesz aplikację Totolotka na mobile.

Aplikacja Totolotka na Android

Jeśli jesteś właścicielem smartfona z systemem operacyjnym Android, ta instrukcja jest dla Ciebie. Co trzeba zrobić?

 1. Pobierz Totolotka aplikację, klikając w ten link: https://www.totolotek.pl/downloads/totolotek.new.apk
 2. Następnie znajdź w swoim telefonie „Ustawienia”
 3. Wejdź w sekcję „Prywatność” (nazwa może być zbliżona, np. „Bezpieczeństwo i prywatność”)
 4. Kliknij w „Instalowanie nieznanych aplikacji” (lub podobnie nazwana zakładka)*
 5. Znajdź logo aplikacji Totolotka i wyraź zgodę na zainstalowanie aplikacji
 6. Na koniec znajdź pobraną aplikację na swoim telefonie i zainstaluj ją

*Alternatywną opcją odnalezienia potrzebnej opcji, jest rozpoczęcie wpisania w oknie wyszukiwania w „Ustawieniach” hasła „Nieznane…”

Instrukcja instalacji aplikacji Totolotka

Aplikacja Totolotka na iOS

Jesteś posiadaczem iPhone’a? Jeśli tak, to na aplikację Totolotka będziesz musiał chwilę poczekać, ale patrząc na to, co oferuje wersja na Android – warto.

Totolotka aplikację na Android można pobrać bezpośrednio ze strony bukmachera (nie ma jej w Google Play), natomiast wersja na iOS będzie dostępna w App Store. Taka rozbieżność wynika z ograniczeń polityki Google. Gigant nie dopuszcza do swojego sklepu aplikacji bukmacherskich ze względu na kwestie bezpieczeństwa (chce uniknąć ewentualnego dostania się takiej aplikacji w niepowołane ręce – np. osoby niepełnoletniej).

Co ciekawego w aplikacji Totolotka?

Bonus od pierwszego depozytu w aplikacji, dostępny z kodem promocyjnym VIP, to nie jedyna jej mocna strona. Bonus jest, a potem go nie ma, funkcjonalności natomiast zostają i można się nimi cieszyć bez przerwy – co w przypadku aplikacji mobilnej ma jeszcze mocniejszy wydźwięk, w końcu masz dostęp do aplikacji i zakładów 24/7, wszystko pod ręką – w kieszeni.

Do kluczowych funkcjonalności aplikacji od zakładów bukmacherskich Totolotek, które znacznie ułatwią życie każdemu graczowi, należą:

 • Pełna oferta zakładów przedmeczowych
 • Pełna oferta zakładów na żywo – aż 40 000 propozycji zdarzeń w miesiącu
 • Intuicyjne filtry, dzięki którym można szybko i łatwo wyszukać interesujące zakłady
 • Wyniki meczów
 • Szybkie wpłaty – szeroki wybór metod płatności
 • Early Cash Out, czyli wypłata wygranej przed zakończeniem wszystkich meczów zawartych na kuponie
 • Szybki dostęp do aplikacji dzięki funkcji Touch ID – odciskowi palca
 • Logowanie dzięki karcie członkowskiej (opcjonalnie)
 • Skaner kuponów papierowych

FAQ

 

🎁 Jak otrzymać wyższy freebet, w wysokości 25 złotych?

Musisz przejść do rejestracji ze strony Zagranie.com, następnie po zalogowaniu się na konto wejdź w Wpłata i wpisz 574PLN  w  bonus.card / Kod Bonusowy

📲 Jak pobrać aplikację mobilną Totolotka na Androida?

Pobierz Totolotka aplikację, klikając w ten link: https://www.totolotek.pl/downloads/totolotek.new.apk Następnie znajdź w swoim telefonie Ustawienia Wejdź w sekcję Prywatność (nazwa może być zbliżona, np. „Bezpieczeństwo i prywatność) Kliknij w „Instalowanie nieznanych aplikacji (lub podobnie nazwana zakładka)* Znajdź logo aplikacji Totolotka i wyraź zgodę na zainstalowanie aplikacji Na koniec znajdź pobraną aplikację na swoim telefonie i zainstaluj ją

🤳 Co oferuje aplikacja mobilna Totolotka?

Pełna oferta zakładów przedmeczowych Pełna oferta zakładów na żywo – aż 40 000 propozycji zdarzeń w miesiącu Intuicyjne filtry, dzięki którym można szybko i łatwo wyszukać interesujące zakłady Wyniki meczów Szybkie wpłaty – szeroki wybór metod płatności Early Cash Out, czyli wypłata wygranej przed zakończeniem wszystkich meczów zawartych na kuponie Szybki dostęp do aplikacji dzięki funkcji Touch ID – odciskowi palca Logowanie dzięki karcie członkowskiej (opcjonalnie) Skaner kuponów papierowych

Zaloguj się aby dodawać komentarze