Totolotek rejestracja – sprawdź, jak uzyskać freebet!


Uwaga: bukmacher przestał oferować pakiet bonusów powitalnych. Jednocześnie nasz kod promocyjny nie jest już aktywny.

Koszulka Totolotka Zakładów Bukmacherskich
Koszulka Totolotka Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

OFERTA NIEAKTUALNA, KOD PROMOCYJNY JEST NIEAKTYWNY

100% do 500 zł od depozytu + 20 25zł freebet

standardowa oferta 500 PLN. z naszym kodem: 525 PLN

Kod rejestracyjny
574PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 500 zł
FREEBET: 25 zł
Kod promocyjny: 574PLN

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Totolotek rejestracja

Rejestracja w Totolotku jest wygodna, szybka i nie powinna sprawić nikomu żadnych problemów. Jeśli chcesz jednak skorzystać z maksymalnych bonusów w Totolotku, to podczas rejestracji wpisz kod promocyjny ‘574PLN’. Dzięki niemu odbierzesz freebet 25 PLN oraz bonus od depozytu do 500 PLN! Sprawdź wszystkie szczegóły rejestracji w Totolotku!

Totolotek rejestracja – jak założyć konto?

Dzisiejszy artykuł nie jest przykładem typowego poradnika dla początkujących graczy. Mamy nadzieję, że zainteresuje również osoby związane z zakładami bukmacherskimi, ale nieposiadające jeszcze konta na stronie Totolotka. Rejestracja u tego bukmachera jest całkiem prosta, jednak wyjaśnimy Wam krok po kroku, w jaki sposób przejść przez cały proces i nie pominąć żadnej niezbędnej czynności. Gotowi? W takim razie zaczynamy krótkie szkolenie – Totolotek rejestracja 🙂 Do dzieła!

Po efektywnym rebrandingu znanego wszystkim Totolotka, na stronie bukmachera zaszło nieco zmian. Po przemianie szaty graficznej przyszedł czas na zupełnie nową ofertę bukmacherską oraz poszerzenie menu. Jednak nie ma się czym martwić, w dalszym ciągu obsługa strony tego bukmachera nie powinna przysporzyć kłopotu.

Totolotek rejestracja jest szybka i niezwykle sprawna. Przebrnięcie przez formularz i zakończenie procesu rejestracyjnego jesteśmy w stanie uzyskać po zaledwie 2 minutach. Zgadza się – po tak krótkim czasie posiadamy założone konto bukmacherskie i możliwość przystąpienia do gry z bonusami bukmacherskimi. Jednak po kolei, poniżej przestawimy Wam poszczególne czynności niezbędne do uzyskania dostępu do szerokiej oferty wydarzeń legalnego bukmachera Totolotek.

  1. REJESTRACJA – pierwsza czynność, jaką musimy wykonać to wejście na stronę internetową Totolotka i kliknięcie żółtego przycisku „Zarejestruj się”. Możesz też skorzystać z naszego linku i bezpośrednio przenieść się na witrynę buka. Naciśnij REJESTRACJA TOTOLOTEK.
  2. FORMULARZ REJESTRACYJNY – kolejną czynność stanowi wypełnienie formularza rejestracyjnego. W odpowiednie pola wpisz podstawowe dane osobowe, między innymi: imię, nazwisko, adres zamieszkania, adres e-mail, numer PESEL, numer dowodu tożsamości itp. Nie musisz od razu udostępniać zdjęć swojego dowodu osobistego, ponieważ rejestracja w Totolotku tego nie wymaga. Okazanie dokumentu tożsamości konieczne jest w przypadku chęci uzyskania dostępu do pełnego konta bukmacherskiego.
  3. ZAZNACZ CHĘĆ OTRZYMANIA BONUSU POWITALNEGO – na stronie formularza widnieje pole bonusu. Właśnie w nim konieczne jest wyrażenie chęci uzyskania bonusu na start dla czytelników portalu Zagranie.com. Nie musisz od razu wpisywać kodów – należy to zrobić dopiero po zalogowaniu się na nowo założone konto bukmacherskie w Totolotku.
  4. POTWIERDZENIE KODU AKTYWACYJNEGO – wejdź na swoje konto e-mail i otwórz wiadomość od zespołu Totolotka. Otrzymasz specjalny kod aktywacyjny, dzięki któremu potwierdzisz swoje dane i będziesz mógł przystąpić do logowania. To wszystko! Od teraz masz dostęp do swojego konta bukmacherskiego.

Totolotek bonusy grafika

Totolotek rejestracja mobilna

Jeśli masz już konto w zakładach bukmacherskich Totolotek to wiedz, że istnieje jeszcze jedna opcja na szybkie zawieranie zakładów bukmacherskich. Nie musisz wstawać z kanapy i szukać laptopa – swojego smartfona masz zawsze przy sobie. Sięgasz po telefon i instalujesz aplikację Totolotka. Szybko, sprawnie i bez większych przeszkód. 

Jak założyć konto na swoim telefonie? Wystarczy zainstalować aplikację Totolotka na urządzeniu mobilnym i zalogować się, używając tego samego loginu i hasła, co przy normalnej rejestracji. Jeśli, jednak nie masz jeszcze swojego konta bukmacherskiego, nic nie szkodzi – po pobraniu aplikacji możesz przejść przez proces rejestracyjny w taki sam sposób, jak na wersji PC.

Pamiętaj, że aplikacja Totolotka działa wyłącznie na telefonach z systemami operacyjnymi Android (do pobrania ze strony bukmachera) oraz iOS (dostępna w serwisie iTunes).

Jeszcze więcej bonusów w Totolotku – tylko z naszym kodem promocyjnym!

Już wiecie, jak przejść przez Totolotek rejestracja. Jako osoby posiadające dostęp do zakładów bukmacherskich koniecznie zapoznajcie się z korzyściami płynącymi z posiadania tego konta. Nowy Totolotek to przede wszystkim ułatwienie dla graczy i wygoda. Podczas procesu rejestracyjnego nie musicie zaprzątać sobie głowy wyszukiwaniem kodów i pamiętaniem o ich wpisaniu w odpowiednie pole. Kod promocyjny – 574PLN wpisujecie dopiero po zarejestrowaniu się i zalogowaniu na swój profil. Już wyjaśniamy, jak to zrobić!

KROK 1: Po zalogowaniu się na swoje konto bukmacherskie, kliknij żółty przycisk „Wpłata” znajdujący się w lewym górnym rogu ekranu.

KROK 2: Zostaniesz automatycznie przeniesiony do sekcji „Rodzaje płatności”, w której do uzyskania bonusu konieczny jest wybór opcji „bonus.card / kod promocyjny”.

KROK 3: Następnie wpisz w odpowiednie pole nasz unikalny kod promocyjny >>574PLN<<! Dzięki niemu uaktywnisz ekstra bonus powitalny przeznaczony wyłącznie dla czytelników portalu Zagranie.com. (Tylko z nami otrzymujesz dodatkowe 25 zł freebetu do gry!)

Jakie zakłady obstawiać na stronie Totolotka?

Zdajemy sobie sprawę, że jako początkujący gracz możesz mieć wiele pytań dotyczących wyboru odpowiedniego wydarzenia z oferty bukmachera oraz sposobu gry. Jako miłośnicy zakładów bukmacherskich i fani sportowych emocji chętnie pomożemy Ci podczas pierwszych kroków typowania.

totolotek rejestracja

Nasi redaktorzy i eksperci każdego dnia dostarczają swoim czytelnikom najpotrzebniejszych informacji ze świata bukmacherki. Jeśli nie wiesz, jakie wydarzenia są teraz na topie, odwiedź podstronę TYPY DNIA. Jeśli jednak nie masz pomysłu na kupon radzimy zajrzeć na naszą fejsbukową Grupę Typerską Zagranie, na której czekają na Ciebie gotowe kupony naszych ekspertów i darmowe typy na wydarzenia z najpopularniejszych dyscyplin sportowych! Zapraszamy 🙂

 

 

FAQ

Zaloguj się aby dodawać komentarze