Najstarszy bukmacher w kraju, bo funkcjonujący od 1992 roku. W tym tekście tłumaczę jak wyglądają zasady bonusów w Totolotku. Do odbioru kwota od depozytu, ale także tylko u nas, darmowe środki ze specjalnym kodem, tak zwanym bonus card. Totolotek bonus zasady i poziom trudności realizacji dodatkowych środków – jak to wygląda?

Koszulka Totolotka Zakładów Bukmacherskich
Koszulka Totolotka Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 500 zł od depozytu +49 zł aplikacja mobilna + 20 25zł freebet

standardowa oferta 549 PLN. z naszym kodem: 574 PLN

Kod rejestracyjny
574PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 549 zł FREEBET: 25 zł Kod promocyjny: 574PLN 

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Totolotek bonus – zasady otrzymania darmowych środków

Zacznijmy od bonusu, który jest ulubionym dla zdecydowanej większości graczy. Mowa oczywiście o freebecie, czyli darmowych środkach. Jak to wygląda w Totolotku? Tłumaczymy zasady, jak otrzymać 25 PLN bez konieczności żadnego depozytu.

Na początek przejdź na stronę bukmachera, aby rozpocząć zakładanie konta. Po kliknięciu poniższy przycisk znajdziesz się na Totolotku.

Kolejnym krokiem jest rozpoczęcie rejestracji – wystarczy, że w lewym górnym rogu klikniesz „Zarejestruj się!”. Następnie czeka na Ciebie trochę formalności, które są niezbędne u legalnych bukmacherów. Chcąc otrzymać bonusy w Totolotku, ważną zasadą do zapamiętania w tym kroku jest fakt, że musisz wyrazić chęć otrzymania dodatkowych środków zaznaczając opcję „TAK, CHCĘ BONUS POWITALNY!”.

Opcja na chęć otrzymania bonusu w Totolotku

Po wypełnieniu wszystkich danych, konto gotowe. Wszystko zajmuje mniej niż 2 minuty, więc jest to bardzo szybki proces. Po ukończeniu rejestracji, wejdź w swoją skrzynkę e-mail, aby aktywować swoje konto przez wejście w odpowiedni link otrzymany od Totolotka.

No to czas na kolejne kroki w celu otrzymania darmowych środków w Totolotku. Zasady otrzymania specjalnego bonusu u tego bukmachera są trochę inne niż u większości konkurencji, ponieważ nie wpisujesz kodu promocyjnego w trakcie rejestracji, ale już po formalnościach związanych z założeniem konta. Jednak musisz pamiętać, aby otrzymać te środki niezbędne jest wejście na stronę Totolotka z naszego linku -> PRZECHODZĘ NA STRONĘ TOTOLOTKA.

Rejestracja ukończona i zalogowany na swoim koncie? No to czas użyć kodu promocyjnego pozwalającego na darmowe 25 PLN, który w przypadku Totolotka zwany jest bonus cardem. Poniżej przedstawiam zasady krok po kroku jak uzyskać freebetowy bonus:

  1. Po zalogowaniu się na swoje konto kliknij w przycisk wpłata, który znajdziesz w górnym lewym rogu
bonus card totolotek

2. Z ukazanych rodzajów płatności wybierz tę oznaczoną nazwą „bonus.card/kod bonusowy”

bonus card totolotek

3. W okienku wpisz nasz kod bonusowy, czyli 574PLN

4. Voilà, na Twoim koncie powinien się już pojawić 25 PLN, czyli bonus bez depozytu dostępny po rejestracji z naszej strony oraz po użyciu kodu bonusowego 574PLN

Ok, mamy już nasz bonus w Totolotku, to czas przedstawić zasady jego wykorzystania… a są one bardzo przystępne dla gracza. Nie ma żadnych obostrzeń związanych z wymogami kuponu czy obrotem. Śmiało nawet mogę rzec, że ten freebet jest pod tym względem najlepszym na polskim rynku. Wygrywasz, środki pojawiają się na koncie głównym. Kwestia, o której warto pamiętać to fakt, ze na wykorzystanie otrzymanych darmowych środków Totolotek daje maksymalnie 14 dni. Po tym terminie bonus przepada, ale ta zasada nie powinna nikomu uwłaczać.

Zasady bonusu od pierwszego depozytu w Totolotku

Najbardziej popularną formą bonusu w świecie legalnych bukmacherów jest ten od depozytu. Totolotek również ma go w swojej ofercie i zaraz przedstawię Wam zasady wykorzystania tych dodatkowych środków. Firma oferuje 100% od pierwszej wpłaty do 549PLN. Oznacza to, że w przypadku złożenia depozytu na sumę 549 PLN, drugie tyle otrzymacie na konto bonusowe. Minimalna kwota kwalifikująca do promocji, to wpłata na co najmniej 20 PLN.

To przejdźmy do kilku zasad, które znajdziemy w regulaminie Totolotka przy bonusie od depozytu. Dodatkowe środki w kwocie 1000PLN dostępne są tylko od pierwszej wpłaty, która zostanie dokonana maksymalnie w 6 miesięcy od czasu rejestracji.

Z pewnością w kontekście zasad najbardziej interesują Ciebie warunki obrotu, w końcu to one wyznaczają trudność wykorzystania bonusu. Jak to wygląda w Totolotku? W sumie kwota depozytu oraz dodatkowych środków musi zostać obrócona trzykrotnie. Co przy maksymalnym wykorzystaniu, czyli wpłacie na kwotę 574 PLN oznacza fakt obrócenia 3444 PLN ((574 + 574) x3). Jeżeli mowa o warunkach kuponu, to Totolotek w tej kwestii wymaga co najmniej trzech zdarzeń oraz minimalnego kursu pojedynczego typu na poziomie 1,35. Natomiast w przypadku terminu bukmacher daje graczowi 30 dni na realizacje dodatkowych środków… w innym wypadku przepadną.

Totolotek bonus - obrót

Jak ocenić poziom trudności bonusu od depozytu w Totolotku? Biorąc pod uwagę zasady innych bukmacherów, najstarsza firma oferując zakłady w Polsce nie ma powodów do wstydu i trudno ich o coś krytykować w tym aspekcie. Kwestia do której można się przyczepić to z pewnością krótki termin na obrót, ale i to dla większości użytkowników nie będzie problemem. Podsumowując, zasady bonusu w Totolotku jak najbardziej pozwalają na zrealizowanie promocji.

Totolotek z bonusem od wpłaty przez aplikację mobilną – jakie zasady?

Bonus od pierwszej wpłaty nie jest jedynym, który można w Totolotku uzyskać za depozyt. Dodatkowe 49 PLN możliwe jest dzięki uiszczeniu kwoty przez aplikację mobilną. Obecnie co raz więcej graczy obstawia już przez swoje komórki, więc naturalnie bukmacherzy wychodzą naprzeciwko temu trendowi. Totolotek chwali się swoją funkcjonalnością umożliwiając w sprawny sposób działanie przez urządzenia mobilne. Na zachętę, dzięki posiadaniu odpowiedniej aplikacji można uzyskać dodatkowy bonus w wysokości 49 PLN.

Aplikacja mobilna Totolotka na bonus

Sprawa jest bardzo prosta. Wystarczy dokonać wpłaty przez aplikację mobilną (kwota w wysokości co najmniej 20PLN), aby otrzymać do 49 PLN bonusu. Reszta zasad identyczna jak przy dodatkowych środkach od pierwszej wpłaty. Więcej szczegółów na temat aplikacji mobilnej i jak ją ściągnąć znajdziesz w naszym innym artykule.

🎁 Jak otrzymać darmowy bonus 25 PLN w Totolotku?

Zarejestruj się do Totolotka z linku na naszej stronie. Po zalogowaniu na konto u bukmachera kliknij wpłaty, następnie bonus.card/kod bonusowy. Wpisz 574PLN i zatwierdź. Na Twoim koncie pojawi się bonus 25 PLN.

🤔 Jak wygląda obrót bonusu od depozytu w Totolotku?

W sumie kwota depozytu oraz dodatkowych środków musi zostać obrócona trzykrotnie. Warunki kuponu to co najmniej trzy zdarzenia oraz minimalny kurs pojedynczego typu na poziomie 1,35.

🤨 Do kiedy wykorzystać bonusowe środki?

Bukmacher daje graczowi 30 dni na realizacje dodatkowych środków od depozytu, natomiast 14 na darmowy bonus.