Ledwo minął weekend, a już kolejna grupa ESL Pro League zbliża się do rozstrzygnięcia. Dziś o 20 odbędą się trzy spotkania, a jedynie jedyna drużyna biorąca w nich udział jest już wykluczona z dalszej walki. Z drugiej strony, jedynie Natus Vincere jest już pewne swojej gry w następnej fazie turnieju, natomiast cztery pozostałe drużyny ciągle mogą walczyć o drugie i trzecie miejsce w grupie. Największe szanse mają Faze oraz Mousesports, które mają swój los we własnych rękach, jednak jest nawet szansa na wyrównanie sytuacji trzech ekip. Każdy mecz będzie więc niezwykle emocjonujący, zwłaszcza że będą rozgrywane w tym samym czasie!! Kto ostatecznie będzie mógł dziś wieczorem się cieszyć, kto zajmie pierwsze miejsce i kto ostatecznie pożegna się z turniejem?

 

Załóż konto w TOTALBET i zagraj bez ryzyka do 200 PLN ze zwrotem na konto depozytowe!
Kod promocyjny, który aktywuje promocję w TOTALbet: ZAGRANIE
Totalbet koszulka
Totalbet koszulka
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 5000 zł od depozytu, 20 + 20 zł darmowy zakład, 200 zł - zakład bez ryzyka ze zwrotem na depozyt!

Odbierz darmowe środki za samą rejestrację!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 5000 zł, FREEBET: 20 + 20 zł BEZ RYZYKA (ZWROT NA DEPOZYT): 200 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Natus Vincere – Faze
31.08.2021 r. Godz. 20:00

Chociaż w całej grupie pozostało jeszcze mnóstwo możliwych rozwiązań, to ten mecz może zmniejszyć ich liczbę o połowę. Jeśli NaVi wygra to spotkanie, to jednocześnie zagwarantuje sobie pierwsze miejsce, jak rówież postawi Faze w dosyć nieciekawej sytuacji, bo ciągle będzie im wtedy groził potrójny remis z pozostałymi dwiema drużynami z grupy. Natomiast jeśli to Faze zakończy ten mecz swoim zwycięstwem, wtedy oni zameldują się na pierwszej pozycji, natomiast NaVi pozostanie na drugiej lokacie, za sprawą ich wyników i bilansu bezpośredniego wynikającego z poprzednich spotkań. Pamiętając jednak o tym, jakie korzyści daje pierwsze miejsce w grupie, wiemy, że stawka będzie bardzo wysoka i z pewnością obydwie drużyny podejdą do tego spotkania nastawieni na zmiażdżenie oponenta. Czy jednak komuś ta sztuka się uda, czy raczej będziemy świadkami wyrównanego pojedynku? Kod promocyjny Totalbet – tutaj natomiast szanse nie są wyrównane, bo możecie dostać mnóstwo bonusów za samą rejestrację!

Zarówno Faze jak i NaVi po czterech rozegranych spotkaniach posiadają na swoim koncie po dziewięć punktów i obydwie drużyny swoje jedno przegrane spotkanie zakończyły wynikiem 2:0, rosyjska formacja przegrała z BIG, natomiast Faze musiało, dosyć niespodziewanie, uznać wyższość Fnatic. Co prawda w wygranych spotkaniach Natus Vincere było bardziej przekonujące, bo nie stracili w nich żadnej mapy, natomiast ich dzisiejsi rywale musieli o wiele dłużej męczyć się ze swoimi przeciwnikami. Według mnie jednak kurs jaki jest wystawiony na wygraną drużyny S1mpla w tym spotkaniu jest bardzo niski i szczerze mówiąc spodziewałem się czegoś w okolicach 1.60, a nie 1.40. Faze pokazało w tym turnieju, że jest w dobrej formie, może rywalizować z najlepszymi, a wybitna forma zawodników pozwala im naprawdę na dużą swobodę w przejmowaniu i odbijaniu punktów na mapie.

Navi jest niesamowicie mocne na mapach Dust 2 oraz Nuke i być może dlatego są oni bardziej faworyzowani w perspektywie całego spotkania, ich pozycja w rankingu również może mieć na to duży wpływ. Według mnie jednak Faze ma bardzo dużą szansę odgryźć im się na swojej mapie, czyli prawdopodobnie Mirage’u albo Inferno. Na tym turnieju wygrywali już tam na takie ekipy jak Mousesports czy Evil Geniuses i po prostu prezentują się bardzo solidnie. Dopóki S1mple nie będzie miał boskiego dnia, a jedynie “zwyczajny” to dla mnie Faze ma tutaj duże szanse na doprowadzenie do trzeciej mapy, a nawet rozpoczęcie spotkania od prowadzenia, zależnie jak potoczy się faza banów i picków. Jesli chcecie się dowiedzieć więcej o gratisach, zajrzyjcie do zakładki Totalbet bonus!

Podsumowując, według mnie Faze jest teraz w trakcie ciągłego podnoszenia swojej formy, co z meczu na mecz widać coraz lepiej. W szczególnie dobrej formie jest teraz Olofmeister, jego wczorajszy występ przeciwko BIG był po prostu fenomenalny, zdobył on 39 eliminacji, najwięcej spośród wszystkich zawodników i przypominał dawnego Olofa sprzed lat, tego który rządził i dzielił na serwerach. Jednocześnie nie jest tak, że jego dobra forma sprawia, że jest on najlepszym zawodnikiem Faze i niesie resztę na plecach. Broky, Twistzz to oni są głównymi strzelcami drużyny, a dobra forma Olofa dodatkowo potęguje obecną siłę Faze. Dla mnie bardzo możliwa jest tutaj zupełna niespodzianka i ostateczny triumf tej drużyny w dzisiejszym starciu, jednak moim głównym typem na tym kuponie będzie po prostu over 2,5 mapy w tym spotkaniu. Obydwie drużyny są w dobrej formie, ich map pool nie pokrywa się, a ta teoretycznie słabsza drużyna ma niesamowitych zawodników, którzy odżywają z umiejętnościami na tym turnieju. Spodziewam się długiej i zaciętej walki, do której rozstrzygnięcia będzie nam potrzebna trzecia mapa!!

Natus Vincere – Faze
31.08.2021 r. Godz. 20:00
Mój typ: Powyżej 2,5 mapy
Kurs: 2.08

 

Baner grupy typerskiej facebook

 

 

Big – Mousesports
31.08.2021 r. Godz. 20:00

Drugie spotkanie, jednak nie mniej emocji! BIG w tym momencie zajmuje trzecie miejsce w tabeli, jednak obydwie drużyny posiadają taką samą liczbę punktów i zwycięzca tego meczu powinien zagwarantować sobie awans, natomiast przegrany może pożegnać się z turniejem. Mówię powinien, bo sytuacja w grupie C jest na tyle skomplikowana, że może potoczyć się w zupełnie losowych kierunkach, zależnie od wyników w każdym z trzech spotkań. W każdym razie, w momencie gdy sytuacja jest niejasna, priorytetem dla każdej drużyny jest po prostu wygranie spotkania. Kto według mnie ma tutaj większe szanse, co typować, czym zakończyć nasz kupon?? Jeśli chcecie samemu dokończyć wasz kupon, to w Totalbet zakłady bukmacherskie znajdziecie mnóstwo różnych zakładów, np. na liczbę zabójstw w rundzie czy kwestię podłożenia bomby!

Według bukmacherów delikatnym faworytem jest ekipa Frozena, jednak kursy nie są aż tak oddalone od siebie i kilka rund wygranych na początku przez Big może zupełnie je wyrównać na live. Biorąc pod uwagę to, jak obydwie drużyny prezentowały się w poprzednich meczach, to według mnie to Myszy mają więcej argumentów i szans na wygraną w swoich rękach. Big co prawda pokonało Natus Vincere, jednak już w meczach z Faze czy Fnatic nie wyglądali tak obiecująco. Z drugiej strony obydwie drużyny mają taki sam bilans, zatem ich forma nie musi praktycznie różnić się od siebie. Według mnie te wyniki świadczą o tym, że obydwie drużyny nie są obecnie w jakiejś szczytowej formie, jednak do myślenia może dać fakt, że Big dobre spotkania przeplata z tragicznymi, natomiast Myszy po początkowych porażkach odbili się mocno w trzeciej kolejce i kontynuowali swoją dobrą grę w czwartym meczu. Jeśli możemy wyciągnąć jakieś wnioski z poprzednich spotkań, to jestem nieco bardziej przekonany do formy Mousesports.

Tak czy inaczej, nie spodziewam się tutaj zupełnej dominacji ze strony którejkolwiek z drużyn, bo na podstawie informacji, które mamy, trudno jest przewidywać coś takiego. W tym spotkaniu stawiam na bardzo bezpieczne zdarzenie, być może po dosyć niskim kursie, jednak patrząc na to, że kupon zaczęliśmy od bardzo wysokiego kursu, praktycznie singlowego, to na uzupełnienie podwojenia te typ będzie jak znalazł. Totalbet jest stosunkowo nowym graczem na polskiej scenie, dlatego jeśli nie wiecie zbyt dużo na ich temat, to zapraszam do przeczytania opinii na ich temat!! Według mnie Mousesports wygra przynajmniej jedną mapę, patrząc na map pool jest to według mnie pewniak, ich Nuke jest fenomenalny, wygrywali na nim przeciwko Fnatic i EG, a w przegranych spotkaniach nie mieli możliwości pojawić się na tej mapie na wskutek banów.W dwóch pierwszych meczach byli nie do zatrzymania i po prostu ta mapa w ich wykonaniu wygląda na bardzo dobrze przygotowaną, jeśli dołożymy do tego świetną formę indywidualną zawodników, to mamy gotowy przepis na sukces. Kurs tak jak mówiłem mały, jednak nie chcę bardziej ryzykować na tym kuponie, a pozostałe spotkania nie oferują bardzo atrakcyjnych kursów. No i klasycznie na koniec zapraszam was co częstego odwiedzania zarówno naszej strony jak i grupy na facebooku, typy na esport to dla nas codzienność!

Big – Mousesports
31.08.2021 r. Godz. 20:00
Typ: Mousesports wygra przynajmniej jedną mapę
Kurs: 1.22

 

Zakład bez ryzyka do 200 PLN warunki:

Promocja obowiązuje od 15.06 od godziny 00:00 do 31.08 do 23:59
Zarejestruj konto z kodem ZAGRANIE w okresie trwania promocji
Postaw kupon Solo lub AKO2 z kursem łącznym kuponu min 1.2
Maksymalna stawka nie jest ograniczona natomiast maksymalny zwrot wynosi 200 PLN. (Maksymalny zwrot przyznawany jest przy stawce 228 PLN.)
Do promocji zaliczane są tylko kupony zawarte z salda głównego.

total

Pełen regulamin promocji znajdziesz tutaj -> https://zagranie.com/go/totalbet-regulamin/

 

Kupon esport totalbet 31.08

 

 

Zaloguj się aby dodawać komentarze