Totalbet zakłady bukmacherskie – zobacz, czy warto!

Totalbet koszulka
Totalbet koszulka
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 5000 zł od depozytu + 200 zł zakład bez ryzyka (zwrot na depozyt) + 35 zł freebet BEZ depozytu

Odbierz darmowe środki za samą rejestrację!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 5000 zł, CASHBACK: 200 zł, FREEBET: 25 + 10 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Totalbet zakłady bukmacherskie

TOTALbet kod promocyjny 2022Pakiet bonusów o wartości 5235 zł ✔️
Kod promocyjny TOTALbetZAGRANIE
Bonus od depozytu5000 zł
Freebety na start (bonusy bez depozytu)25 + 10 zł
Zakład bez ryzyka (zwrot na depozyt)200 zł
Gra bez podatku24/7
Limitowaną ofertę użytkownikom zapewnia TOTALbet kod promocyjny: ZAGRANIE

Zakłady bukmacherskie Totalbet w początkowym etapie działalności były dostępne tylko w internecie. Od początku 2020 roku Totalbet ma już komplet licencji i może oferować zakłady bukmacherskie online, jak i w lokalach naziemnych. To wciąż mniej znany bukmacher aniżeli czołowi operatorzy, ale dzięki konsekwentnym działaniom buduje swoją markę. Jakie są silne i słabe strony Totalbet? Sprawdź naszą recenzję zakładów bukmacherskich Totalbet.

Legalne zakłady bukmacherskie Totalbet

Bukmacher Totalbet należy do Zbigniewa Benbenka, który jest właścicielem holdingu Grupy ZPR Media. To m.in. telewizje rozrywkowe: Eska TV, Polo TV, VOX Music TV oraz Fokus TV i sieć radiowa: Eska. Majątek Benbenka szacuje się na setki milionów złotych.

legalny bukmacher

Totalbet zakłady bukmacherskie działają w oparciu o dwa zezwolenia od Ministerstwa Finansów o numerze: PS4.6831.15.2017. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie przy ulicy Jubilerskiej 10. To czyni z Totalbet jednego z legalnych bukmacherów w Polsce. Totalbet jest nowym bukmacherem, bo na rynku funkcjonuje dopiero od 2018 roku.

Zakłady bukmacherskie Totalbet są strategicznym sponsorem piłkarskiego klubu Ekstraklasy, Warty Poznań. Sponsorują również Polskie Związek Lekkiej Atletyki oraz federację FEN MMA. W przeszłości z tym bukmacherem współpracował komentator Canal Plus, Andrzej Twarowski (obecnie Fortuna).

Totalbet jest jednym z 14 bukmacherów online działających w Polsce. Pełną listę znaleźć możesz na stronie: https://zagranie.com/bukmacherzy/.

Kod promocyjny na zakłady bukmacherskie Totalbet

Jeśli zdecydujesz się na obstawianie Totalbet zakładów bukmacherskich, to koniecznym będzie rejestracja w serwisie totalbet.pl. W tym miejscu u większości legalnych bukmacherów pojawia się pole, które można uzupełnić kodem promocyjnym, co da lepszy bonus na start. Tak samo jest w przypadku TOTALbet. Nasz kod promocyjny, który gwarantuje odbiór wszystkich bonusów i dostęp do pełnej oferty to: ZAGRANIE.

Rejestrując konto w zakładach bukmacherskich Totalbet wpisz: imię, nazwisko, kraj, numer PESEL, datę urodzenia, nazwę użytkownika, hasło oraz e-mail. Następnie wejdź w link aktywacyjny odebrany na poczcie e-mail i zaloguj się do Totalbet. To pozwoli ci posiadać konto tymczasowe z limitami stawek na grę oraz brakiem możliwości wypłaty środków. Co z tym zrobić? Zweryfikować konto przesyłając do Totalbet skany/zdjęcia dowodu osobistego – masz na to 90 dni!

Totalbet zakłady bukmacherskie – bonusy powitalne 5235 PLN

Założenie nowego konta w Totalbet z kodem promocyjnym pozwala odebrać na start trzy rodzaje bonusów:

 • Dwa bonusy freebet o wartości 35 PLN (bez depozytu)
 • Bonus 100% od wpłaty do 5000 PLN
 • Zakład bez ryzyka do 200 PLN (zwrot na depozyt)

W zakładach bukmacherskich Totalbet można uzyskać jeden z rekordowych bonusów na polskim rynku. Maksymalnie kwota bonusów może wynieść aż 5235 złotych! Jak wykorzystać promocje? O tym w dalszej części recenzji.

Na starcie od Totalbet możesz wykorzystać paczkę z darmowymi zakładami. Pierwszy bonus, czyli 35 PLN otrzymasz już za samą rejestrację. Ale żeby bonus został dopisany do twojego konta poza rejestracją – musisz zweryfikować konto, czyli zamienić jego status na “stałe”. Kiedy bukmacher potwierdzi twoją tożsamość, to dopisze do konta bonus bez depozytu o wartości 25 PLN, który możesz wykorzystać w dowolnych kuponach z kursem minimalnym 2.00. Maksymalnie możesz zyskać 35 PLN we freebetach – dodatkowe 10 PLN zostanie Ci przyznane, gdy zaznaczysz zgody marketingowe.

Darmowe zakłady Totalbet w porównaniu do bonusu od depozytu nie robią takiego wrażenia. Bonus powitalny 100% do 5000 PLN pozwala odebrać od bukmachera aż 5000 złotych! Co zrobić, by pieniądze trafiły na twoje konto? Po pierwszej wpłacie należy obstawić kupon aktywujący promocję. Gdy zagrasz za minimum 10 zł, na kuponie z min. 4 pozycjami i kursem każdej z nich na poziomie przynajmniej 1.30, bukmacher zaliczy 1/4 wymaganego obrotu i uwolni 25% bonusu. Uwolni, a więc przeleje na Twoje saldo główne, z którego możesz dalej obstawiać lub zlecić wypłatę do banku. Aby odebrać 100% bonusu do 5000 zł, należy powtórzyć tę czynność jeszcze 3 razy. Masz 90 dni na zrobienie pełnego obrotu.

Trzeci element oferty na start to tak lubiany zakład bez ryzyka. Dotyczy on pierwszego kuponu w historii konta, dlatego jest świetną okazją do rozgrzewki bez przykrych konsekwencji. Aby skorzystać z akcji, wystarczy postawić zakład z maksymalnie 3 pozycjami, za maksymalnie 200 zł w ciągu 48 godzin od rejestracji konta stałego. Jeśli typy będą błędne, kupon będzie przegrany, ale TOTALbet odda zainwestowaną stawkę. Pieniądze znajdą się od razu na saldzie głównym i gracz sam zdecyduje czy chce grać za nie dalej, czy woli wypłacić.

Totalbet poza bonusami na start daje również inne możliwości – na pewno warto odnotować promocje gry bez podatku. Oferta dostępna jest 24/h i w ramach niej można wygrywać o 14% więcej. Wystarczy typować kupony (przedmeczowe/live) z minimum 3 zdarzeniami po kursach min. 1.20. Promocja jest nieograniczona i klienci mogą korzystać z niej dowolnie.

Totalbet zakłady bukmacherskie – oferta

Oferta Totalbet jest bardzo szeroka i obejmuje wiele sportów (około 30 dyscyplin sportowych). Dodatkowo bukmacher ten posiada w swoim portfolio sporty wirtualne i e-sport. Pełna oferta Totalbet złożona jest z:

 • zakładów przedmeczowych
 • zakładów “na żywo”
 • zakładów na e-sport
 • zakładów na sporty wirtualne
 • zakładów na politykę i wydarzenia społeczne
 • zakłady na gry karciane

W zakładach bukmacherskich Totalbet obstawisz trzy rodzaje kuponów: pojedynczy, akumulowany i systemowy. Minimalna stawka rozpoczyna się już od 1 PLN.

Z oferty Totalbet warto wyróżnić “TOTALboost” – to wybrany zbiór zdarzeń AKO, który można obstawić po podwyższonym kursie. Na podobnej zasadzie działa “TOTALhit”, który dotyczy jednak zdarzeń pojedynczych.

Dodatkowo Totalbet, jak STS i forBET, oferuje zakłady na gry karciane – jak na razie wojnę, ale pewnie za jakiś czas pojawią się poker i bakarat. Oczywiście jest również funkcja cash out i transmisje live.

Oferta na dziś

Wśród polskich bukmacherów Totalbet wyróżnia się bogatą ofertę. Na dziś u tego bukmachera możesz skorzystać z kodu promocyjnego, które da ci bonusy freebet i bonus od wpłaty. Tylko dziś w ofercie na start możesz zyskać nawet 5050 złotych. To promocja, która bardzo wyróżnia się na polskim rynku zakładów bukmacherskich.

Totalbet w ofercie na dziś pozwala korzystać z zakładów przedmeczowych i “na żywo”. Typy dnia u tego bukmachera zrobisz na piłkę nożną, koszykówką, e-sport, siatkówkę, tenis ziemny, hokej na lodzie, a także pozostałe sporty.

Totalbet na polskim rynku pokazuje jedną z najszerszych oferty typów przedmeczowych i live. W meczach piłkarskich u tego bukmachera można spodziewać się nawet ponad 300 rynków. W tak ogromnej ilości zakładów jest co wybierać i obstawiać!

Każdego dnia Totalbet oferuje również bonusy bukmacherskie – dla nowych i obecnych klientów. Oferta na dziś obejmuje m.in. grę bez podatku, gdzie grając AKO z trzema typami – można nie płacić 12% podatku od stawki! Dodatkiem do oferty na dziś są oczywiście takie atrakcje jak gry karciane i sporty wirtualne.

W Totalbet codziennie obsługiwane są metody płatności polegające na realizowaniu depozytów i wypłat. U tego bukmachera środki na konto wpłacisz dosłownie w kilka minut za pośrednictwem płatności elektronicznych.

Oferta na jutro

Kursy bukmacherskie Totalbet sprawdzają się również w ofercie na jutro. Oferta na dziś robi wrażenie, ale w ofercie na jutro także znajdziesz wszystko to, czego potrzebuje typer. W zakładach Totalbet wytypujesz zdarzenia, które będą rozgrywane kolejnego dnia i w trakcie całego tygodnia. Bukmacher ten oferuje typy na mecze oraz zakłady długoterminowe, które dotyczą pewnej perspektywy czasowej. Oferta na jutro dotyczy ligi NBA, rozgrywek piłkarskich, e-sportu i pozostałych dyscyplin. W Totalbet zakładów jest sporo, a w ofercie na jutro można znaleźć wszystko, co najciekawsze w najbliższej przyszłości.

Korzystając z oferty na jutro możesz zapoznać się ze stałymi bonusami Totalbet. Może być tak, że właśnie w kolejnym dniu uruchamiana jest specjalna promocja, z której będziesz mógł skorzystać.

Wysokie kursy Totalbet obejmują zdarzenia z oferty na jutro. Mogą być one zagrane mobilną aplikacją, a także za pośrednictwem strony internetowej totalbet.pl.

Oferta na tydzień

Operator zakładów wzajemnych, jakim jest Totalbet, umożliwia granie zakładów z oferty na dziś, na jutro i na tydzień. Sprawdzając stronę internetową tego legalnego bukmachera zauważysz, że w poszczególnych ligach i rozgrywkach pojawiają się zakłady i kursy na zdarzenia, którą odbędą się np. za kilka dni lub dosłownie – tydzień. To idealne narzędzie dla graczy, którzy lubią typować zakłady bukmacherskie z dłuższym wyprzedzeniem czasu. W ofercie na tydzień znajdziesz np. nadchodzącą kolejkę Premier League czy potyczki w Counter Strike.

Wybór zakładów sportowych z oferty na tydzień oznacza pewne ryzyko, że na przestrzeni kilku dni kursy mogą ulec zmianie. Stawiając kupon w Totalbet nie będzie cię to dotyczyło, ponieważ kurs twojego zakładu nie zostanie zmieniony.

Punchdown w ofercie zakładów Totalbet

Oferta Totalbet ma w sobie pierwiastek wyjątkowości ze względu na…Punchdown. To jedyny bukmacher w Polsce, który oferuje zakłady na walki w policzkowanie. Federacja Punchdown zyskuje już popularność, a wraz z tym idzie rozpoznawalność bukmachera Totalbet. To właśnie w tej firmie można typować konfrontacje w policzkowaniu Bonusa BGC, Warszawskiego dresika czy Moniki Esmeraldy Godlewskiej. Punchdown zyskuje na znaczeniu na polskiej scenie freak fightów.

W zakładach bukmacherskich Totalbet można było typować poprzednie gale Punchdown i można grać kolejne edycje tego wydarzenia. Osoby zainteresowane Punchdown i chcące obstawiać zakłady mogą to zrobić tylko na stronie Totalbet lub w mobilnej aplikacji tego bukmachera. A przypomnijmy, że jeśli ktoś nie ma konta, to wciąż czeka aktywny Totalbet kod promocyjny od Zagranie dla nowych graczy!

Punchdown to nowa federacja w Polsce, która organizuje pojedynki na policzkowanie. Każdy uderza otwartą dłonią w policzek rywala (na zmianę) – ten, który wytrzyma najdłużej, zwycięża walkę. Na Punchdown w roli widza pojawił się niegdyś tenisista, Jerzy Janowicz, a także osoby kojarzone z FAME MMA m.in. Boxdel i Don Kasjo.

Zakłady live w Totalbet

Firma Totalbet w Polsce słynie z wysokich kursów bukmacherskich w zakładach sportowych i zakładach “na żywo”. Zawieranie zakładów live może być robione przez aplikację mobilną i serwis online bukmachera. Totalbet opinie często pokazują, że oferta live u tego bukmachera stoi na wysokim poziomie. Gracze chwalą kursy bukmacherskie, a także wiele sportów/zdarzeń do typowania i liczne rynki, które można obstawiać. Co więcej, w Totalbet pojawia się też coraz więcej transmisji live z meczów piłki nożnej, tenisa ziemnego, koszykówki itd. Dla graczy typujących “na żywo” – dostępny livestreaming u bukmachera to pomocne narzędzie.

Wchodząc w sekcje LIVE na stronie Totalbet rozwija się przed tobą ściana meczów, na które aktualnie są przyjmowane zakłady “na żywo”. Aby się w ty nie pogubić możesz skorzystać z filtra sportów, a więc wybrać tą dyscyplinę, która cię interesuje np. piłka nożna. Dodatkowo Totalbet w zakładach live oferuje też kalendarz, dzięki któremu możesz przeglądać nadchodzące wydarzenia, na które będą przyjmowane typy “na żywo”.

Naciskając w lobby zakładów live Totalbet przycisk “Transmisje TV” bukmacher pokaże tylko te mecze, które będzie można obejrzeć w jego playerze live.

Aplikacja na zakłady bukmacherskie Totalbet

Zakłady w Totalbet obstawisz na komputerze, ale i w swoim telefonie za pośrednictwem aplikacji mobile na iOS i Android. W aplikacji Totalbet uzyskasz pełny dostęp do swojego konta i zakładów bukmacherskich. Będziesz mógł realizować płatności, obstawiać zakłady i korzystać z narzędzi, czyli transmisji live, cash out lub sportów wirtualnych.

Aplikację Totalbet można pobrać za darmo.

Płatności w zakładach bukmacherskich Totalbet

Totalbet przyjmuje płatności 24 godziny na dobę za pośrednictwem:

 • Przelewy 24
 • PayU
 • dotpay
 • BLIK
 • Paysafecard
 • VISA
 • Mastercard

Wpłaty są zwolnione z prowizji, a pieniądze na koncie Totalbet pojawiają się błyskawicznie.

Co do wypłat, to Totalbet oferuje ekspresowe wypłaty, gdzie w osiem minut mogą pojawić się środki na twoim koncie w banku. Wypłaty realizowane są przez cały tydzień 24/h.

Opinie o zakładach bukmacherskich Totalbet

Totalbet jest wciąż młodym bukmacherem, który aspiruje do czołówki. Na pewno na plus u tego “buka” można wyróżnić dobrą ofertę, konkurencyjne kursy, możliwość obstawiania bez podatku i wysoki bonus na start. To sporo atutów, jak na początek działalności w Polsce. Bukmacher także powoli zaczyna inwestować w polski sport, bo logo Totalbet pojawi się na meczach piłkarskiej Ekstraklasy, dzięki wspieraniu Warty Poznań – to na pewno wpłynie pozytywnie na PR tego legalnego operatora.

Totalbet to rozwojowy bukmacher i jeśli utrzyma obrany kurs, to być może za jakiś czas dołączy do czołówki złożonej z STS, Fortuny i BETFAN.

Totalbet kontakt

Totalbet oferuje możliwość kontaktu codziennie w godzinach 9:00 – 23:00. Bukmacher odpowiada na pytania gracza za pośrednictwem czatu “na żywo”. Do dyspozycji klientów jest też formularz kontaktowy, adres e-mail: pomoc@totalbet.pl i telefon: 22 611 61 71.

FAQ

Czy Totalbet to legalny bukmacher?

Tak, Totalbet posiada dwie licencje od Ministerstwa Finansów i może legalnie działać w internecie oraz lokalach naziemnych.

Jakie bonusy oferuje Totalbet?

Nowi klienci zakładający konto w Totalbet mogą skorzystać z trzech bonusów na start: darmowych zakładów o łącznej kwocie 35 PLN, bonusu 100% od wpłaty do 5000 PLN oraz zakładu bez ryzyka ze zwrotem na depozyt do 200 PLN.

Co obstawię w Totalbet?

Totalbet oferuje zakłady bukmacherskie na 30 dyscyplin sportowych, a dodatkowe produkty bukmachera to sporty wirtualne, zakłady na gry karciane i e-sport.

Czy Totalbet ma aplikację mobile?

Tak, Totalbet przyjmuje zakłady bukmacherskie również za pośrednictwem aplikacji mobile na Android i iOS.

Zaloguj się aby dodawać komentarze