FEN 37 PPV. Gdzie oglądać? Jak obejrzeć na tv? [transmisja i stream na żywo FEN 37]

fen 37 ppv gdzie oglądać

W sobotni wieczór czeka nas kolejne wydarzenie MMA, czyli FEN 37. PPV już teraz możesz kupować, żeby mieć możliwość oglądania tego widowiska sportowego. Zostajesz w domu i chcesz obejrzeć FEN 37? W takim razie powinieneś wybrać zakup kodu PPV na FEN 37, dzięki któremu uruchomisz przekaz “na żywo” z gali. Jak kupić PPV na FEN 37? Ile kosztuje transmisja live z FEN 37?

FEN 37 gdzie oglądać?

Gala FEN, tak jak KSW, Gromda czy FAME MMA transmitowana jest w modelu Pay Per View. Co to oznacza? To żeby uzyskać dostęp do relacji “na żywo” – należy wykupić specjalny abonament obsługujący tylko transmisje z tego wydarzenia. PPV na FEN 37 umożliwia przekaz live ze studia telewizyjnego, walk w oktagonie oraz wywiadów po pojedynkach.

Kiedy i gdzie odbędzie się gala FEN 37? [DATA i MIEJSCE]

Gala FEN 37 odbędzie się 27 listopada 2021 roku (sobota) we wrocławskiej hali Orbita. Pula biletów na to wydarzenie jest oczywiście ograniczona i jeśli nie uda ci się zdobyć wejściówki, to możesz wykorzystać dostęp do transmisji w domu. FEN 37 będzie możliwe do obejrzenia po zakupie kodu PPV online i w telewizji cyfrowej grupy Polsat.
Co obejrzysz “na żywo” podczas gali FEN 37? Płacąc za PPV masz szansę na oglądanie wszystkich 10 pojedynków z karty walki. W wydarzeniu wieczoru w oktagonie Fight Exclusive Night pojawią się Mateusz Rębecki Arkadiy Osipyan. Stawką walki jest pas mistrzowski w wadze lekkiej, w typach związanych z MMA ten pierwszy ma zdecydowaną przewagę nad swoim rywalem.

FEN 37 PPV

Walki FEN 37 możesz obstawiać u dobrze znanych bukmacherów takich jak Fortuna i Totalbet. Każdy z tych operatorów posiada player TV, dzięki któremu pokazywane są mecze na żywo, a nawet walki UFC (Fortuna TV). FEN 37 nie jest transmitowane przez bukmacherów, a system PPV. Dostęp do niego można uzyskać w internecie, ale też za pośrednictwem telewizji cyfrowej (Polsat Box).

Jak wspominaliśmy wcześniej, kursy na FEN 37 są dostępne w zakładach bukmacherskich Totalbet. Na Zagranie znajdziesz kod promocyjny do tego bukmachera, dzięki któremu uzyskasz m.in. zakład bez ryzyka na obstawianie MMA. Co trzeba zrobić? Wystarczy zarejestrować się z naszego linku i dokonać pierwszej wpłaty. Jeśli kupon nie wejdzie, bukmacher odda utraconą stawkę!

PPV na FEN 37 – gdzie kupić? Gdzie oglądać?

Pay Par View na FEN 37 możesz wykupić za pośrednictwem oficjalnego serwisu federacji MMA, jak i w Polsat GO lub Polsat Box. Organizacja ta współpracuje z telewizją Polsat, dlatego PPV z FEN 37 można oglądać również na kanałach grupy Polsat. Nie ma jednak transmisji w ogólnych stacjach takich jak Polsat Sport lub Polsat Sport Extra. FEN w Polsat Box możesz obejrzeć po wykupieniu dodatkowego kanału z PPV.

Gdzie kupisz PPV na FEN 37? Jeśli planujesz oglądanie online, to wybierz do tego serwis fenmma.tv lub aplikację Polsat GO. Posiadając konto w którymś z tych serwisów możesz dokonać elektronicznej płatności za PPV i cieszyć się dostępem do transmisji.

PPV na FEN 37 serwis fenmma.tv

FEN 37 PPV – jak kupić?

FEN 37 w PPV możesz obejrzeć też w telewizji na jednym z kanałów grupy Polsat Box. Jak w takiej sytuacji możesz kupić PPV na FEN 37? W tym przypadku płatność może być zrealizowana m.in. poprzez wysłanie specjalnego SMS-a na odpowiedni numer. Opłaty za PPV w TV na FEN 37 dokonasz też u operatora telewizyjnego – w tym przypadku chodzi o stację Polsat Box.

Oto kilka kroków, dzięki którym kupisz PPV na FEN 37:

  1. Załóż konto w serwisie fenmma.tv
  2. Zaloguj się do strony fenmma.tv
  3. Naciśnij przycisk “kup dostęp”
  4. Dokonaj elektronicznej płatności za PPV
  5. Następnie zrealizuj otrzymany kod w portalu fenmma.tv

CENA PPV na FEN 37 – ile kosztuje?

Ile trzeba zapłacić za FEN 37? PPV na galę, która odbędzie się 27 listopada we Wrocławiu, kosztuje 35 złotych. To o kilka złotych więcej niż chociażby Pay Per View na FAME MMA. Cena 35 zł obowiązuje we wszystkich platformach, na których możesz oglądać FEN 37:

  • strona fenmma.tv
  • Polsat Box
  • Polsat GO

Jak oglądać FEN 37 w tv?

Dzięki współpracy federacji FEN z Polsat najbliższą galę możesz obejrzeć bez dostępu do internetu. Jeśli posiadasz abonament w Polsat Box (Cyfrowy Polsat), to dokonując dodatkowej opłaty o wartości 35 złotych na jednym z kanałów Premium będziesz mógł uruchomić przekaż “na żywo” z gali.

FEN 37 na tv i SMART TV

Oglądanie FEN 37 możliwe jest też w TV za pośrednictwem internetowej opcji. W jaki sposób? Dzisiejsze telewizory są wyposażone w funkcje Smart, a więc wykupując PPV na FEN w serwisie fenmma.tv możesz uruchomić stronę na przeglądarce w TV i w ten sposób oglądać galę. Co więcej, w Smart TV zainstalujesz aplikację Polsat GO, dzięki której również uruchomisz PPV FEN 37.

A co jeśli nie masz telewizora z funkcją Smart? W takim razie pozostają ci klasyczne metody, czyli chromecast lub kabel HDMI. W ten sposób na jednym urządzeniu np. laptopie włączasz transmisje, ale obraz z komputera pojawia się też w TV.

FEN 37 transmisja na żywo w Internecie

Jeśli chodzi o internet, to najwygodniejsza opcja oglądania FEN 37 “na żywo”, to konto na stronie fenmma.tv lub aplikacja Polsat Go. W obu przypadkach cena za PPV jest taka sama i wynosi 35 zł. Oczywiście korzystając z transmisji live trzeba zdawać sobie sprawę, że każde zerwanie połączenia, zatrzyma też transmisje live.

FEN 37 stream online

Legalny stream online z FEN 37 dystrybuowany jest tylko przez platformę internetową federacji oraz kanały Polsatu. Oglądanie FEN 37 za pośrednictwem innych serwisów to udział w nielegalnym przekazie. Stream online możesz oglądać po zrealizowaniu kodu PPV, za który wcześniej dokonałeś opłaty lub wygrałeś dzięki specjalnemu konkursowi, jak ten organizowany przez Zagranie w czwartek.

Oglądanie FEN 37 – podsumowanie

Wykonując przelew o wartości 35 zł na PPV otrzymujesz unikalny kod, dzięki któremu obejrzysz wszystkie 10 walk na FEN 37. Kto zawalczy? W sobotni wieczór do oktagonu wejdą m.in. Mateusz Rębecki, Szymon Bajor, Bartosz Szewczyk, Adrian Zieliński, Szymon Dusza i Piotr Kuberski.

FAQ

Jaka jest cena za PPV na FEN 37?

Opłata za transmisję "na żywo" poprzez PPV wynosi 35 zł.

Gdzie oglądać FEN 37?

FEN 37 możesz oglądać na stronie fenmma.tv, aplikacji Polsat Go i kanałach Polsat Box.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze