fbpx
https://zagranie.com 2017-06-14 00:26:03 2019-11-12 12:29:34

Najlepsze oferty bukmacherskie: LISTOPAD 2019


Kod rejestracyjny: 2120PLN
Kod rejestracyjny: 1259PLN
Kod rejestracyjny: 600PLN
Kod rejestracyjny: 1500PLN

KSW typy, UFC typy – najlepsze analizy MMA

Najlepsze typy i analizy walk KSW i UFC. Przyglądamy się pojedynkom i szczegółowo je opisujemy, żeby przedstawić profesjonalne i darmowe typy bukmacherskie. Za kilka godzin jest wielka walka MMA? Dobrze trafiłeś, bo znajdziesz tu typy na dziś. Poza ekspertyzą, dział posiada także interesujące teksty publicystyczne.

Typy KSW i UFC

Na Zagranie znajdziesz ciekawe teksty publicystyczne, zapowiedzi oraz analizy najważniejszych walk KSW oraz UFC. Jednym z głównych celów ekspertyz przed pojedynkami jest przedstawienie pewnych typów bukmacherskich. Bukmacherka jest praktycznie obecna w sportach walki od zawsze. W Tajlandii to wręcz nierozerwalny element gal muay thai. Ostatnie lata najszybciej rozwijającym się sportem są mieszane sztuki walki. W związku z tym, dyscyplina zyskuje również na popularności wśród graczy zakładów.

MMA jest bardzo wdzięcznym sportem w kontekście analiz. Dwie walczące osoby można rozłożyć na wiele czynników pierwszych. Wynika to między innymi z przekrojowości dyscypliny. Najogólniej można określić, że walka posiada trzy najważniejsze aspekty.

Każdy kto śledzi walki MMA, wie, że poza umiejętnościami technicznymi, duże znaczenie ma kondycja, szybkość, siła i ogólna sprawność. Każde pojedyncze zestawienie musi być rozpatrywane pod kątem danego przeciwnika. Matematyka w MMA nie jest logiczna. Jeżeli zawodnik A pokonuje zawodnika B, a zawodnik B wygrywa z zawodnikiem C, to wcale nie oznacza, że sportowiec A bez problemu poradzi sobie z atletą C. To jest piękno tego sportu. Na portalu staramy się dostrzec każdy decydujący czynnik, który może zaważyć na wygranej. W tej dyscyplinie nie ma pewnych typów KSW czy UFC, ale prezentujemy jak najlepsze propozycje według posiadanej i zgłębianej wiedzy.

KSW typy

To, co najbardziej interesuje polskiego fana przekrojowej walki wręcz. KSW odbywa się zaledwie kilka razy w roku, jednak za każdym razem przyciąga rzesze odbiorców na trybuny i przed telewizory. W związku z tym, to właśnie na KSW gracze najbardziej pożądają typów bukmacherskich. Przy okazji każdej gali największej polskiej organizacji MMA możesz oczekiwać analiz i typów do wszystkich zaplanowanych pojedynków. Dla walk wieczoru dostarczamy szersze ekspertyzy, abyś na podstawie argumentów, sam mógł wybrać swój typ na dziś. Przykładowo, do pojedynku Mamed Chalidow kontra Borys Mańkowski przygotowaliśmy długi, analityczny tekst oraz krótkie wideo z mocnymi stronami obu atletów. Dajemy propozycje typów KSW i UFC, które zawsze są darmowe. Jak prędzej było wspomniane – nie ma pewniaków, ale korzystając z naszych analiz nie będziesz stratny.

Dogłębniej prześwietlimy te najbardziej interesujące walki MMA. Mamed Chalidow, Pudzian czy Popek – analizy do wszystkich pojedynków znajdą się w tym dziale. KSW w Polsce to wielkie wydarzenie sportowe oraz rozrywkowe. Za trendem podążają zakłady bukmacherskie oferując szeroką ofertę na te gale. Czytając teksty na stronie uzupełnisz swoją wiedzę o zawodnikach KSW. Walki MMA już dziś albo jutro? Nic straconego. Zapraszamy do lektury, aby nadrobić zaległości.

Walki MMA – Analizy i typy

Niektórym może wydawać się, że MMA , to tylko bójka za którą nie kryje się większa filozofia. Jest wręcz przeciwnie – szczególnie na tym najwyższym poziomie. Swego czasu, UFC odnosiło się do swoich pojedynków jako ludzkich szachów. Za tą frazą kryje się dużo prawdy. Sama taktyka odgrywa ogromne znaczenie. Trenerzy analizują i głowią się nad rozpracowanie rywali przez tygodnie. Nie raz widzimy i słyszmy, jak słowa z narożnika wręcz kierują sportowcami w ringu czy klatce.

Pomijając analizę umiejętności, w kontekście typów UFC oraz KSW, w walkach MMA bardzo ważne jest przemyślenie możliwych scenariuszów. Rozegranie starcia zależy już od umiejętności – kto i na ile pozwoli. Jest to jedna z ważniejszych rzeczy w ekspertyzach. Trzeba zakładać, co planują zawodnicy i który wyjdzie z tej taktycznej bitwy zwycięsko. Przykładowo, przed walką Joanny Jędrzejczyk z Jessicą Andrade wyciągnęliśmy możliwy scenariusz na podstawie słów zawodniczek oraz ich poprzednich pojedynków.

Typy UFC - Analiza przed Jessica Andrade vs Joanna JędrzejczykNa przewidywania pojedynków wpływ może mieć wiele inne czynników. Podczas gali w Meksyku znaczenie ma fakt, że sportowcy rywalizują na bardzo dużej wysokości, co wpływa na wydolność. Przy wydarzeniach w tym mieście trzeba zwracać uwagę, kto przyjechał na miejsce odpowiednio wcześnie. Atleci, którzy przygotowania spędzili na niskim poziomie nad poziomem morza i przyjeżdżali na swój pojedynek w tygodniu walki, wypadali fatalnie. Praktycznie od drugiej rundy brakowało im powietrza. W tym przypadku, można stwierdzić, że nie jest to czynnik dodatkowy, ale wręcz kluczowy. Na takie aspekty także zwracamy uwagę. Ma to szczególnie znaczenie przy ścinaniu wagi, która swoją drogą ma wpływ na typy bukmacherskie.

Oficjalna ceremonia ważenia, która odbywa się dzień przed walką, została w przeszłości wprowadzona między innymi dla bukmacherów. Duże znaczenie miał sam fakt, żeby zawodnicy nie wychodzili na pojedynek zbyt wycieńczeni. Jednak na dzień dzisiejszy, gdyby ktoś chciał zmienić tą tradycję, to lobby bukmacherskie pewnie nie dopuściłoby do tego. Co można wyczytać podczas tej uroczystości? Przede wszystkim, forma fizyczna zawodników. Gracze oceniają tych sportowców niczym kulturystów. Po samej muskulaturze można stwierdzić kto przyłożył się do obozu przygotowawczego. W dzisiejszych czasach, wielu walczących przesadza z ścinaniem wagi, co osłabia ich podczas samego boju. Jest to czynnik, który także można dostrzec podczas ważenia.

Sytuacja jest dynamiczna, więc czasami nie warto patrzeć na typy z dużym wyprzedzenim, ale analizować wszystko w dniu gali, żeby wybrać typy UFC czy KSW. Atutem szybszego typowania walki MMA są potencjalnie wyższe kursy. Z spotkania zawodników twarzą w twarz, również można wiele wyczytać. Tutaj pojawiają się aspekty mentalne. Nie wspominając o konferencjach prasowych, które pokazują nastawienie psychiczne danych atletów. Przykładem, kiedy to właśnie wojna słowna prawdopodobnie odegrała kluczową rolę w pojedynku, był bój Conor Mcgregor kontra Jose Aldo. Brazylijczyk był wkurzony na słowa Irlandczyka, w efekcie czego od pierwszej sekundy rozpoczął ofensywny atak, zapominając o obronie. Efekt – underdog w postaci McGregora zgarnął szybkie zwycięstwo. Jak widać, typy bukmacherskie w UFC i KSW to nie jest prosta sprawa. Jednak po bardzo dobrej analizie można rozbić bank. Szczególnie, gdy znajdziemy zawyżone kursy, co przy MMA zdarza się bardzo często.

Typy na dziś – UFC i KSW

Na stronie zawsze znajdziesz typy przed każdą galą KSW i walką o pas UFC. Z jednej strony, jak prędzej było wspomniane, warto czekać na czynniki, które mogą wpłynąć na analizę i ostatecznie typ. Jednak czasami, mając wysoki kurs, warto nie czekać na jutro. Dlaczego? Oczywiście, ważenie może mieć duży wpływ osąd gracza. Tak samo wpływa to na bukmacherów, którzy żwawo reagują zmieniając kursy. Najlepszym przykładem jest walka w UFC, Ronda Rousey kontra Holly Holm. Ta druga nie była wtedy faworytką, co odzwierciedlało się w kursach. Jednak po ważeniu wielu ekspertów zaobserwowało grę psychologiczną, którą wygrała Amerykanka mieszkająca w stanie Nowego Meksyku. Efekt? Jeszcze kilka dni przed walką mnożnik na wygraną byłej kickbokserki wynosił u niektórych bukmacherów 10,00. Jednak już w samym dniu walki można było znaleźć kursy dwa razy niższe.

Na ruch kursów znaczenie mają też typy na KSW oraz UFC wysyłane graczy. Podczas ostatniej walki Conora McGregora w UFC, mnożnik na wygraną Irlandczyka stopniowo malał. Wynikało to z faktu, że stawiało na niego coraz więcej ludzi. Podsumowując, są plusy i minusy czekania z typami na ostatnią chwilę. Czasami warto czekać na rozwój sytuacji i szukać typów na dziś. Posiadając dobry typ z wysokim kursem, warto jednak czasami zaryzykować nie czekając na jutro, ponieważ mnożnik na naszego faworyta może spaść.

Rodzaje zakładów na KSW i UFC

Najpopularniejsze zakłady związane ze sportami walki, to typowanie zwycięzcy pojedynku. Szczególnie w przypadku walki MMA, obstawianie jest obarczone dużym ryzykiem, ponieważ analiza i przewidywania mogą być dobre, a typ i tak nie wejdzie. Po pierwsze, przeszkodzić może jeden szczęśliwy cios, który zakończy starcie. Tutaj musimy przyznać, że jest to piękno tej dyscypliny – jej nieprzewidywalność. Jednak po drugie, czego już nie można wybaczyć, zdarza się, że wynik wypaczy niesprawiedliwy werdykt sędziów. W związku z ryzykiem, według mnie warto w przypadku MMA obstawiać single.

Tworząc ekspertyzy dotyczące pojedynków, często nasuwa się wiele wniosków dotyczących bojów. Niektóre zakłady bukmacherskie posiadają szeroką ofertę dodatkowych zdarzeń, która pozwoli nam się wykazać przy typach UFC i KSW. U bukmacherów możemy znaleźć takie możliwości jak sposób skończenia przez konkretnego zawodnika, ilość rund czy który zawodnik będzie liczony. Jest to często pomocne. Wiedząc, że walka odbędzie się pomiędzy dwoma zawodnikami, którzy mają ciężkie ręce, można obstawiać, że walka nie skończy się na pełnym dystansie.

Boks jest trudniejszą dyscypliną do obstawiania, ponieważ częściej dochodzi do niesprawiedliwego doboru przeciwników. Bardzo często w ringu spotyka się wielki mistrz z osobą, która nie zasługuje jeszcze na miano pretendenta. Faworyci to często pewne typy bukmacherskie, ale kursy są tak niskie, że obstawianie nie ma mniejszego sensu. Bardziej opłaca się granie UFC. W tej organizacji czołowi zawodnicy rywalizują ze sobą bardzo często. Dodatkowo, łatwiej o niespodziankę.

Bonusy bukmacherskie 2019

Darmowe typy bukmacherskie KSW i UFC

Na naszej stronie wszystkie analizy i typy są darmowe. Naszym celem nie jest pobieranie pieniędzy od fanów i graczy, ale przedstawienie im pewnej perspektywy na dane wydarzenia sportowe. Analizy tworzymy do każdej gali ważniejszej gali MMA. Jeżeli twoim celem są typy KSW czy UFC, to dobrze trafiłeś. Właśnie dzisiaj miejsce ma wielkie wydarzenie  w MMA i szukasz wskazówek do obstawiania? To tutaj znajdziesz kupony i analizy.

Typy KSW, UFC tak jak na inne dyscypliny sportowe nie powinny być traktowane jako sposób na zarobek albo odreagowanie emocji, a jedynie jako dodatkowy czynnik przy śledzeniu rywalizacji. Powinno się obstawiać tylko za finanse przeznaczone na rozrywkę. Poza tym samo typowanie w naszym kraju legalne jest tylko w podmiotach z licencją wydaną przez Ministerstwo Finansów jak Fortuna, Totolotek, forBET czy LV BET.

SPORTY WALKI

Zobacz wszystkie newsy
Odpowiedzialna gra


Zakłady bukmacherskie to legalna rozrywka. O to, czy będzie bezpieczna, musisz zadbać sam, obstawiając odpowiedzialnie i z pełną świadomością zagrożenia, jakie może nieść ze sobą.

Dowiedz się więcej o odpowiedzialnej grze.

Sponsorzy serwisu