fot. Xinhua

Drugi dzień WST Pro Series, w którym zobaczymy w akcji naszego jedynaka w Main Tourze – Kacpra Filipiaka. Polak nie będzie faworytem do awansu do drugiej fazy grupowej, a nawet w większości meczów nie będzie startować z pozycji tego słabszego. W grupie trafił m.in na Kyrena Wilsona, który jeszcze przed chwilą występował w Mastersie. Jak Kacper poradzi sobie na tle azjatycko-europejskiej grupy? Gramy w forBET o 330 PLN!

Załóż konto z kodem promocyjnym 2480PLN, aby otrzymać:

2080 PLN od depozytu + 200 PLN bez ryzyka + MaxiZysk 200 PLN + 2 tygodnie bez podatku

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
2480PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Wczoraj zgodnie z założeniem do kolejnego etapu przeszli Joe Perry i Xiao Guodong, jednak Chińczyk rozczarował w starciu z Danielem Wellsem i uległ 1:2, czym spowodował, że nasz kupon z trzech zdarzeń miał jedno z nich zaznaczone na czerwono w rozliczeniu. Dziś postaramy się ponownie pójść tropem faworytów, a tych można łatwo zlokalizować… Wy możecie postarać się o jeszcze większą wygraną z naszym kodem promocyjnym do forBET, a tymczasem – zapraszam do analizy dzisiejszych spotkań grupy B turnieju rozgrywanego w Milton Keynes.

Akani Songsermsawad – Kacper Filipiak/Kyren Wilson-Kacper Filipiak

Mocna azjatycka reprezentacja zameldowała nam się w grupie B, a tam zobaczymy czterech Chińczyków oraz Taja – Sunnego Akaniego. Poza nimi oraz Kacprem Filipiakiem mamy jeszcze dwóch wyspiarzy – Kyrena Wilsona oraz amatora Deana Younga, który zastąpił w ostatniej chwili Aarona Hilla. I to właśnie z Deanem Youngiem najprawdopodobniej Filipiak powalczy o 500 funtów, które otrzyma przedostatni zawodnik w grupie. Fakty niestety są takie, że Kacper jest outsiderem w tym gronie i stawiany jest na równi z zawodnikiem spoza touru. Skąd takie notowania Polaka? Jako 16-latek został mistrzem Europy do lat 21 (spory skok w kategorii wiekowej), wygrywał w Drużynowym Pucharze Świata z Johnem Higginsem, Stephenem Maguirem, Markiem Williamsem, czy Marco Fu. Później miał okazję dzięki tym wynikom zmierzyć się w turniejach rankingowych jednak odpadał już w kwalifikacjach, w pierwszych spotkaniach. Pierwsze starcie z Main Tourem było bardzo bolesne. Kacper powrócił jednak do grona zawodowców dzięki wygranej w mistrzostwach Europy (już nie młodzieżowych) i dostał dwuletnią przepustkę do turniejów rankingowych. I tutaj jak na razie kolejne rozczarowania. 

grupa zagranie36

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Półtora sezonu już za Polakiem, a podczas drugiej przygody z tourem tylko dwa razy przeszedł pierwszą rundę zawodów – oba przypadki w poprzedniej kampanii. W tej zakwalifikował się do German Masters co już jest jego najlepszym osiągnięciem – przejście dwóch rund eliminacyjnych daje awans do najlepszej 32 tego turnieju i skasowanie 4 tysięcy funtów (jednocześnie punktów rankingowych). Do tej pory w karierze zarobił nieco ponad 21 tysięcy, co podkreśla skalę jak wielki dla niego jest ten mały sukces. Czy Filipiak pozostanie w Tourze na kolejny rok? Musi się o to mocno postarać. Aby mieć taką możliwość można spełnić jeden z kilku warunków. Pierwszy z nich – być w TOP64 rankingu na koniec sezonu. W tej chwili Filipiak ma na koncie 19 tysięcy punktów, a 64. miejsce, które zajmuje Lu Honghao to próg 67,5 tysiąca punktów. Sporo, jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że za wygranie German Masters można otrzymać 80 tysięcy, a za dojście do finału 35 tysięcy. Drugą opcją jest bycie w TOP4 rocznej listy spoza TOP64 dwuletniego rankingu. Tutaj też sprawa nie wygląda najlepiej, bo czwarty na tej krótkiej liście Andy Hicks ma 16,5 tysiąca punktów, a Filipiak zaledwie 4000 za German Masters, w którym swój wynik może poprawić, a Anglik nie. Kacper musi osiągnąć bardzo dobre wyniki, które pozwolą mu zarobić punkty i wbić się do tej listy. Marzeniem jest zobaczenie w końcu Polaka na mistrzostwach świata, ale do tego naprawdę daleka droga. Ostatnią drogą sportową (zawsze można jeszcze uzyskać dziką kartę, ale na to bym w tym przypadku nie liczył, chyba że faktycznie nasz zawodnik dostanie się do Crucible) jest Q-School, czyli kwalifikacje do Main Touru. Tam w trzech eventach czeka 12 kart do grona zawodowców. Wielu naszych snookerzystów próbowało się przez niego przebić, ale żadnemu się jeszcze nie udało. Dyspozycja Polaka może martwić, a podczas minionego UK Championship spotkał się z Akanim, a Taj rozbił go 6:1. Myślę, że dziś będziemy świadkami powtórki i zwycięstwa azjatyckiego snookerzysty. W starciu z Kyrenem Wilsonem Polak będzie miał jeszcze mniejsze szanse i choć obaj się jeszcze nie spotkali, to typuję wygraną 2:0 Anglika. Zakończył niedawno turniej Masters na ćwierćfinale, wcześniej odnotował bardzo dobre występy na przestrzeni całego sezonu, gdzie w większości zawodów docierał do ćwierćfinałów, a w krótkim formacie Championship League triumfował, co z pewnością stawia go w gronie faworytów do wygrania także i tego krótkiego turnieju.

Nasz typ: Sunny Akani wygra mecz

Kurs: 1.43

Nasz typ: Kyren Wilson -1,5 frejma

Kurs: 1.69

Kyren Wilson – Dean Young

Jeżeli Kacper jest w gronie outsiderów, tak Dean Young staje przed zadaniem, aby nie powtórzyć wczorajszego występu Haydona Pihneya, innego amatora, który przegrał wszystkie rozegrane frejmy. Bilans 0-14 w siedmiu meczach nawet amatorowi może przynieść powody do zastanowienia… Young został powołany “awaryjnie” za Aarona Hilla do tych zawodów, a jego bilans w karierze jest szerzej nieznany. Nieźle radził sobie w Challenge Tourze, w którym również można było powalczyć o występy w Main Tourze, całkiem przyzwoicie poradził sobie w zeszłorocznym Shoot-Oucie, gdzie dotarł do trzeciej rundy, ale w kwalifikacjach do mistrzostw świata dostał lanie 0-6 od Barrego Pinchesa, który jest już leciwym graczem. W Q-Schoolu najdalej dotarł do półfinału, a tylko zwycięzcy otrzymywali przepustkę do elity. Tutaj także stawiam na pewne zwycięstwo Anglika.

Nasz typ: Kyren Wilson -1,5 frejma

Kurs: 1.55

ForBET – 200 PLN bez ryzyka:

  • Zwrot za pierwszy nietrafiony kupon przysługuje osobom, które zarejestrowały konto na www.iforbet.pl z kodem promocyjnym 2480PLN
  • Zwrot przysługuje TYLKO za pierwszy zagrany kupon po rejestracji
  • Kupon musi być zagrany ze środków z salda głównego
  • Jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot postawionej stawki do maksimum 200 PLN
  • Zwrot nastąpi w środkach bonusowych. Bonusem trzeba obrócić 4-krotnie z kursem minimalnym zdarzenia 1,2
  • Aby otrzymać zwrot, napisz na adres marketing@iforbet.pl i podaj swój login. W tytule maila wpisz „Zakład bez ryzyka”
  • Kurs minimalny kuponu 2,00.

AKO złożone z trzech analizowanych zdarzeń to 3.75, a to przy 100 PLN wkładu przy powodzeniu wszystkich trzech zdarzeń da nam 330 PLN zwrotu. Uwaga – pierwsze starcie już o 12:30! Kolejne o 14:00 i 21:00.