Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000  1200  bez ryzyka + 2000 2080 zł od drugiego depozytu + 30 dni bez podatku

standardowa oferta 3000 zł. z naszym kodem: 3280 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 1200 zł BEZ PODATKU: 30 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

forBET kod promocyjny VIP

Kod promocyjny VIP do bukmachera forBET zapewni ci udział w jeszcze większych bonusach powitalnych. Użytkownicy portalu zagranie.com mogą korzystać z bukmacherskich kodów promocyjnych dla VIP-ów i odbierać specjalne bonusy na grę. W forBET kod promocyjny VIP daje łącznie 3280 złotych.  Gdzie wpisać w forBET kod? Tego dowiesz się w tym artykule.

ForBET kod promocyjny VIP 2022

 ForBET bukmacher 2022 – Pakiet 3280 złotych ✔️  
Kod promocyjny ZAGRANIE
Zakład bez ryzyka 1000 zł 1200 zł
Bonus od 2. depozytu 2000 zł 2080 zł
Gra bez podatku 30 dni
Ostatnia aktualizacja 01.09.2022

forBET kod promocyjny VIP — rejestracja

Chyba nie trzeba nikogo zachęcać do skorzystania z promocji VIP i wykorzystania ich na typy dnia? Przecież sama nazwa sugeruje, że to specjalna oferta. Użytkownicy rejestrujący się w forBET z kodem promocyjnym VIP zostaną potraktowani wyjątkowo i otrzymają o wiele wyższe bonusy niż w standardzie. Pakiet VIP od forBET to zakład bez ryzyka, bonus od drugiego depozytu i typowanie bez podatku przez 30 dni. Sporo, prawda? A to wszystko w zamian za nasz kod promocyjny VIP. Pamiętaj — w serwisie Zagranie znajdziesz najlepsze bonusy bukmacherskie. Dlaczego? Ponieważ współpracując z bukmacherami, udostępniamy naszym użytkownikom najlepsze kody promocyjne do oferty VIP. Kod promocyjny w forBET to rejestracja konta. Dlaczego? Bo tylko nowi klienci zakładów bukmacherskich forBET mogą otrzymać bonusy VIP. Dla przykładu, jeśli już jesteś zarejestrowanym użytkownikiem forBET — to nie możesz użyć kodu promocyjnego VIP. Promocja ta dostępna jest dla nowych klientów.

forbet kod

Kod promocyjny VIP trzeba wpisać zakładając konto w zakładach bukmacherskich na stronie iforbet.pl. Proces związany z założeniem nowego konta polega na wpisaniu danych osobowych, informacji o koncie, a także zaznaczeniu wymaganych zgód. To czynność złożona z trzech kroków. Po tym jak zacząłeś rejestrację w forBET — nie denerwuj się, że na początku bukmacher prosi cię o wszystkie informacje. To normalne — pole z kodem promocyjnym będzie czekało na ciebie w trzecim kroku. W zakładce “kod promocyjny” wpisz nasz kod promocyjny VIP: ZAGRANIE. Bo to właśnie hasło VIP, które umożliwia uzyskanie powiększonych bonusów. Zwróć uwagę na to, żeby formularz rejestracji forBET był poprawnie wypełniony, bo tylko wtedy twój kod zostanie aktywowany.

Kod promocyjny VIP w forBET — co otrzymasz?

Jaką kwotę osiągną bonusy od forBET za kod promocyjny VIP? Tutaj suma bonusów może imponować, bo maksymalnie wynosi nawet 3280 złotych. W ofercie powitalnej VIP od forBET nowy gracz otrzymuje aż trzy bonifikaty:

  • Zakład bez ryzyka do 1200 PLN
  • Bonus 100% od drugiej wpłaty do 2080 PLN
  • 30 dni gry bez podatku

Kod promocyjny: ZAGRANIE to krótkie hasło zapewnia aż tyle korzyści. Pamiętajcie, że wystarczy je wpisać podczas rejestracji zakładach forBET online.

Bonusy VIP od forBET

Bonusy bukmacherskie w forBET należą do czołówki. Bez wahania można je określić mianem bonusów VIP. Więcej informacji o bonusach forBET znajdziesz w tym miejscu: https://zagranie.com/forbet-bonus-powitalny-zasady-i-jak-wykorzystac/. Jaki jest sposób wykorzystania bonusów za kod promocyjny VIP forBET? To bukmacher nieoferujący bonusu bez depozytu, a więc po rejestracji trzeba zrobić pierwszą wpłatę, by zyskać pierwszy z bonusów. Mowa tutaj o zakładzie bez ryzyka do 1200 PLN. Jak odebrać bonusy VIP? O tym szczegółowo piszemy poniżej.

Zakład bez ryzyka 1200 PLN

To specjalny bonus za nasz kod promocyjny. Jak możesz go wykorzystać? To zakład bez ryzyka, a więc trzeba najpierw wytypować kupon, a jeśli nie trafisz — odbierzesz zwrot od forBET. Bonus jest dla nowych graczy, którzy po rejestracji dokonają pierwszej wpłaty na konto. Zalecamy wpłacić minimum 100 PLN, bo wtedy otrzymasz także dodatkowe 80 PLN do bonusu od depozytu. Po zrobieniu wpłaty na zakład bez ryzyka — możesz zagrać dowolny typ z oferty forBET. Nie musisz patrzeć na kurs minimalny, ponieważ każdy kupon zakwalifikuje się do zwrotu. Odebrany zwrot będzie jako bonus i żeby przenieść go na saldo depozytowe — trzeba wypełnić obrót. W tym przypadku to obstawianie zakładów na jednokrotność kwoty bonusu, na kuponach z min. 3 zdarzeniami, gdzie kurs min. każdego z nich to 1.30.

Bonus 100% od drugiego depozytu do 2080 PLN

W kolejnym kroku, a więc po kolejnym depozycie, możesz odebrać bonus od wpłaty. Tutaj maksymalna kwota może wynieść aż 2080 PLN. Bonus 100% oznacza, że chcąc uzyskać maksymalny bonus — trzeba w pierwszej wpłacie przelać 2080 PLN. Później bonusowe środki trzeba aktywować na koncie. Robi się to poprzez obrócenie x1 kwotą depozytu przy wykorzystaniu zakładów z kursem minimalnym 2.00. Po aktywacji — bonus 100% pojawi się na saldzie bonusowym. W tym przypadku również bonus musi być obrócony, ale tylko dwa razy na kuponach z kursem minimalnym 2.50.

30 dni bez podatku

Na deser można powiedzieć posiadacze kodu promocyjnego VIP w forBET mają miesiąc, by pograć bez podatku. To oznacza wyższe wygrane o 14%. Trzeba jednak mieć na uwadze, że nie wszystkie zakłady będą objęte tą ofertą. forBET nie będzie pobierał podatku od stawki, jeśli w terminie 30 dni od rejestracji będziesz typował kupony wielokrotne z co najmniej trzema zakładami po kursach minimalnych 1.30 (dla pojedynczej selekcji).

Oferta VIP w forBET

Wybierając rejestrację w forBET z kodem promocyjnym VIP poza bonusami o łącznej kwocie 3280 PLN otrzymujesz także inne możliwości. To szeroki wybór zakładów bukmacherskich: przedmeczowych i “na żywo”. W forBET działają także sporty wirtualne i zakłady na gry karciane. Po zagraniu za bonusy możesz także próbować swoich sił w stałych promocjach forBET. Oczywiście u tego bukmachera możesz typować na stronie internetowej, a także mobilnej aplikacji. Więcej opinii o forBET mamy w tym tekście.

FAQ

🤔 Jaki jest kod promocyjny VIP w ForBET?

ZAGRANIE

🎁 Jakie bonusy mogę otrzymać z ForBET kodem promocyjnym?

Po rejestracji z kodem ZAGRANIE czekają na Ciebie: zakład bez ryzyka do 1200 PLN, bonus 100% od drugiego depozytu do 2080 PLN, 30 dni gry bez podatku.

Zaloguj się aby dodawać komentarze