Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

forBET kod promocyjny VIP

Kod promocyjny VIP do bukmachera forBET zapewni ci udział w jeszcze większych bonusach powitalnych. Użytkownicy portalu zagranie.com mogą korzystać z bukmacherskich kodów promocyjnych dla VIP-ów i odbierać specjalne bonusy na grę. W forBET kod promocyjny VIP daje łącznie 2480 złotych.  Gdzie wpisaćw forBET kod? Tego dowiesz się w tym artykule.

ForBET kod promocyjny VIP 2021

 ForBET kod promocyjny VIP 2021 – Pakiet 2480 złotych ✔️  
Kod promocyjny ZAGRANIE
Bonus od depozytu 2080 złotych
Zakład bez ryzyka 200 złotych
Maxizysk 200 złotych
Ostatnia aktualizacja 04.10.2021

Chyba nie trzeba nikogo zachęcać do skorzystania z promocji VIP i wykorzystania ich na typy dnia? Przecież sama nazwa sugeruje, że to specjalna oferta. Użytkownicy rejestrujący się w forBET z kodem promocyjnym VIP zostaną potraktowani wyjątkowo i otrzymają o wiele wyższe bonusy niż w standardzie. Pakiet VIP od forBET to zakład bez ryzyka, bonus od depzytu, Maxizysk i typowanie bez podatku. Sporo, prawda? A to wszystko w zamian za nasz kod promocyjny VIP. Pamiętaj — w serwisie Zagranie znajdziesz najlepsze bonusy bukmacherskie. Dlaczego? Ponieważ współpracując z bukmacherami, udostępniamy naszym użytkownikom najlepsze kody promocyjne do oferty VIP.

forBET kod promocyjny VIP — rejestracja

Kod promocyjny w forBET to rejestracja konta. Dlaczego? Bo tylko nowi klienci zakładów bukmacherskich forBET mogą otrzymać bonusy VIP. Dla przykładu, jeśli już jesteś zarejestrowanym użytkownikiem forBET — to nie możesz użyć kodu promocyjnego VIP. Promocja ta dostępna jest dla nowych klientów.

forbet kod

Kod promocyjny VIP trzeba wpisać zakładając konto w zakładach bukmacherskich na stronie iforbet.pl. Proces związany z założeniem nowego konta polega na wpisaniu danych osobowych, informacji o koncie, a także zaznaczeniu wymaganych zgód. To czynność złożona z trzech kroków. Po tym jak zacząłeś rejestrację w forBET — nie denerwuj się, że na początku bukmacher prosi cię o wszystkie informacje. To normalne — pole z kodem promocyjnym będzie czekało na ciebie w trzecim kroku. W zakładce “kod promocyjny” wpisz nasz kod promocyjny VIP: ZAGRANIE. Bo to właśnie hasło VIP, które umożliwia uzyskanie powiększonych bonusów. Zwróć uwagę na to, żeby formularz rejestracji forBET był poprawnie wypełniony, bo tylko wtedy twój kod zostanie aktywowany.

Kod promocyjny VIP w forBET — co otrzymasz?

Jaką kwotę osiągną bonusy od forBET za kod promocyjny VIP? Tutaj suma bonusów może imponować, bo maksymalnie wynosi nawet 2480 złotych. W ofercie powitalnej VIP od forBET nowy gracz otrzymuje aż cztery bonifikaty:

  • Zakład bez ryzyka do 200 PLN
  • Bonus 100% od wpłaty do 2080 PLN
  • Maxizysk 200 PLN
  • 14 dni gry bez podatku

Kod promocyjny: ZAGRANIE to krótkie hasło zapewnia aż tyle korzyści. Pamiętajcie, że wystarczy je wpisać podczas rejestracji zakładach forBET online.

Bonusy VIP od forBET

Bonusy bukmacherskie w forBET należą do czołówki, jeśli chodzi o łączną wartość. Naprawdę nie tak łatwo znaleźć innego legalnego bukmachera, który pozwala odebrać więcej nowym graczom. Dlatego bez wahania można je określić mianem bonusów VIP. Więcej informacji o bonusach forBET znajdziesz w tym miejscu: https://zagranie.com/forbet-bonus-powitalny-zasady-i-jak-wykorzystac/. Jaki jest sposób wykorzystania bonusów za kod promocyjny VIP forBET? To bukmacher nieoferujący bonusu bez depozytu, a więc po rejestracji trzeba zrobić pierwszą wpłatę, by zyskać pierwsze z czterech bonusów. Mowa tutaj o zakładzie bez ryzyka do 200 PLN i bonusie od depozytu 100%. Jak odebrać bonusy VIP? O tym szczegółowo piszemy poniżej:

Zakład bez ryzyka 200 PLN

To specjalny bonus za nasz kod promocyjny. Jak możesz go wykorzystać? To zakład bez ryzyka, a więc trzeba najpierw wytypować kupon, a jeśli nie trafisz — odbierzesz zwrot od forBET. Bonus jest dla nowych graczy, którzy po rejestracji dokonają pierwszej wpłaty na konto. Zalecamy wpłacić minimum 100 PLN, bo wtedy otrzymasz także dodatkowe 80 PLN do bonusu od depozytu. Po zrobieniu wpłaty na zakład bez ryzyka — możesz zagrać dowolny typ z oferty forBET. Nie musisz patrzeć na kurs minimalny, ponieważ każdy kupon zakwalifikuje się do zwrotu. Jeśli nie trafisz, to po zwrot stawki trzeba zgłosić się na adres marketing@iforbet.pl, podając swój login. Odebrany zwrot będzie jako bonus i żeby przenieść go na saldo depozytowe — trzeba wypełnić obrót. W tym przypadku to obstawianie zakładów na czterokrotność kwoty bonusu z kursem minimalnym 2.00.

Bonus 100% do 2080 PLN

Równocześnie jak będziesz odbierał zakład bez ryzyka, to otrzymasz także bonus od pierwszej wpłaty. Tutaj maksymalna kwota może wynieść aż 2080 PLN. Bonus 100% oznacza, że chcąc uzyskać maksymalny bonus — trzeba w pierwszej wpłacie przelać aż 2080 PLN. Później bonusowe środki trzeba aktywować na koncie. Robi się to poprzez obrócenie x1 kwotą depozytu przy wykorzystaniu zakładów z kursem minimalnym 2.00. Po aktywacji — bonus 100% pojawi się na saldzie bonusowym. W tym przypadku również bonus musi być obrócony, ale tylko dwa razy na kuponach z kursem minimalnym 2.50.

Maxizysk 200 PLN

Komu nie będzie mało bonusów od forBET, to może wykonać drugą wpłatę, za którą odbierze Maxizysk. To podwojona stawka kuponu, dzięki czemu można otrzymać dodatkowo od forBET 200 złotych. Na wykorzystanie Maxizysk masz 48 godzin od zlecenia drugiej wpłaty. W tym czasie trzeba obstawić kupon, który zostanie pomnożony w ramach Maxizysku. Musi to być zakład akumulowany, gdzie umieścisz przynajmniej trzy typy — każdy z kursem minimalnym 1.40. Jak już przygotujesz odpowiedni kupon – to w podglądzie wykorzystaj Maxizysk. W ten sposób przypuszczalny zysk z kuponu będzie pomnożony x2. Najwięcej w ofercie Maxizysk można wygrać 2279 złotych.

14 dni bez podatku

Na deser można powiedzieć posiadacze kodu promocyjnego VIP w forBET mają dwa tygodnie, by pograć bez podatku. To oznacza wyższe wygrane o 14%. Trzeba jednak mieć na uwadze, że nie wszystkie zakłady będą objęte tą ofertą. forBET nie będzie pobierał podatku od stawki, jeśli w terminie 14 dni od rejestracji będziesz typował kupony wielokrotne z co najmniej trzema zakładami po kursach minimalnych 1.30 (dla pojedynczej selekcji).

Oferta VIP w forBET

Wybierając rejestrację w forBET z kodem promocyjnym VIP poza bonusami o łącznej kwocie 2480 PLN otrzymujesz także inne możliwości. To szeroki wybór zakładów bukmacherskich: przedmeczowych i “na żywo”. W forBET działają także sporty wirtualne i zakłady na gry karciane. Po zagraniu za bonusy możesz także próbować swoich sił w stałych promocjach forBET. Oczywiście u tego bukmachera możesz typować na stronie internetowej, a także mobilnej aplikacji. Więcej opinii o forBET mamy w tym tekście.

FAQ

🤔 Jaki jest kod promocyjny VIP w ForBET?

ZAGRANIE

🎁 Jakie bonusy mogę otrzymać z ForBET kodem promocyjnym?

Po rejestracji z kodem ZAGRANIE czekają na Ciebie: zakład bez ryzyka do 200 PLN, 200 PLN na MaxiZysk, 14 dni gry bez podatku oraz aż 2080 zł od depozytu! Przekonaj się sam!

Zaloguj się aby dodawać komentarze