W zeszłym tygodniu SuperWeek w LEC-u przyniósł nam masę emocji i niespodzianek. G2, będące faworytem wszystkich swoich spotkań, notuje bilans 1-2 i zajmuje szóste miejsce w tabeli? SK Gaming prezentujące naprawdę dobry poziom? I wreszcie Rogue, kończące tydzień z bilansem 3-0, jednocześnie pokazujące naprawdę pewną grę i dynamiczne zwycięstwa. Czy Vander i Inspired poprowadzą swój team do czwartego zwycięstwa?

Załóż konto w BETFAN i graj bez ryzyka do 100PLN!

Zwrot na konto depozytowe z kodem: 3100PLN

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/betfan

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

 

Team Vitality – Rogue
19.06.2020 r. Godz.18:00

 

Zespół Rogue może być powodem dla dumy z naszych rodzimych graczy. Kacper “Inspired” Słoma i Oskar “Vander” Bogdan zaprezentowali się fenomenalnie w pierwszym tygodniu LEC, zwłaszcza support drużyny, który notuje w tym momencie tak zwane “perfect KDA”, które polega na tym, że nie poniósł jeszcze żadnej śmierci w rozgrywkach. Jednak nie samymi Polakami Rogue stoi, ponieważ świetnie prezentuje się również cała reszta drużyny, ich grę oglądało się naprawdę przyjemnie.

Po drugiej stronie Summomers Rift staną dziś zawodnicy Teamu Vitality, jednak w odmienionym składzie w porównaniu do rundy wiosennej. Pierwszy tydzień zakończyli z dwoma zwycięstwami jedną porażką, wliczając w to jedno z największych zaskoczeń dnia, czyli zwycięstwo na G2. Moim zdaniem nie warto jednak zbytnio gloryfikować Vitality ze względu na ten mecz, gdyż nie był to jakiś fantastyczny popis ich umiejętności, a festiwal błędów G2, błędów, które jednak Vitality skrzętnie wykorzystało. Już w meczu z Fnatic widać było jednak, że Vitality nie potrafi sprzeciwiać się każdemu gigantowi, gdyż tam szybko ulegli Rekklesowi i spółce.

Patrząc zarówno na drafty, jak i grę obydwu zespołów, w roli faworyta w dzisiejszym spotkaniu stawiam Rouge. Prezentowali oni naprawdę wysoki poziom w pierwszym tygodniu rozgrywek, a Vitality nie jest drużyną którą odbiega poziomem od rywali, których Rogue udało się pokonać. W świetnej formie są Larssen oraz Inspired, a botlane, czyli Hans Sama oraz Vander prezentują się fenomenalnie. Uważam, że Vitality pokazało się nieźle na Schalke 04, jednak pamiętajmy o tym, że jest to naprawdę kiepska drużyna. Moim zdaniem w bezpośrednim pojedynku ekipa Rogue ma o wiele więcej argumentów na swoją korzyść, a dodatkowa motywacja wynikająca z zeszłotygodniowego sukcesu na pewno podniesie morale i popchnie ich do kolejnej wygranej!

Team Vitality – Rogue
19.06.2020 r. Godz. 18:00
Typ: Rogue wygra
Kurs: 1.43

 

 

Baner grupy

 

 

NiP -Team Vitality
19.06.2020 r. Godz. 20:00

 

Chociaż zmieniamy dyscyplinę, to zostajemy przy Vitality! Zmierzą się oni z drużyną Ninjas in Pyjamas w ramach półfinału dolnej drabinki turnieju Blast. Ostatnie spotkania tych ekip budziły duże niespodzianki, i były pełne świetnych zagrań i dużych emocji. Czy Vitality wyciągnęło wnioski z ostatniej przegranej? Porażka 2-0 na Faze z pewnością musiała być zimnym prysznicem dla francuskiej ekipy i myślę, że dziś przyszedł czas na zemstę. NiP stawi opór?

Ostatnio byłem bardzo przekonany co do NiP w spotkaniu przeciwko Navi, jednak Szwedzi szybko mnie rozczarowali. Co więcej, ich porażka nie była spowodowana genialną grą S1mple czy nagłym skokiem formy Navi, a po prostu brakiem skupienia i planu na grę po stronie NiP. Mają oni w swoim składzie fenomenalnych graczy, co zresztą pokazało środowe zwycięstwo na OG. Wydaje mi się jednak, że czasami wystarczy krótkotrwały brak pomysłu na dwie-trzy rundy i cały mecz sypie im się pod nogami. Plopski i Nawwk zdecydowanie mają potencjał na dominowanie rywali, jednak czasami chyba presja jest zbyt duża.

Shox. Nie Zywoo, a właśnie Shox moim zdaniem będzie decydującym czynnikiem w tym spotkaniu. Do fragów francuskiego snajpera się już przyzwyczailiśmy, on zawsze wypełnia swoją rolę i rzadko kiedy notuje słabszą formę. Shox natomiast w formie jest prawdziwą bestią, jednak ostatnio gra w kratkę, co odbija się na drużynie. Jeśli on i Zywoo zagrają na swoim najwyższym poziomie, wtedy Vitality zdaje się być niepokonane. Po stronie NiP najlepiej prezentuje się Plopski oraz Nawwk, jednak gdyby w starciu 2vs2 mieliby zmierzyć się czterej wymienieni przeze mnie gracze, to w ciemno stawiałbym na duo Shox&Zywoo.

Pod względem map, bardzo ważne jest to, w jaki sposób ekipa Vitality pracowała nad swoją grą na Mirage. Moim zdaniem to na ten wybór zdecyduje się NiP i to od tej mapy będzie w dużym stopniu zależeć los tej serii. Według mnie, po wczorajszej porażce z Faze cała drużyna musiała przepracować dużo elementów gry, jednak jeśli traktujemy ich jak profesjonalistów, to jesteśmy przekonani, że doskonale wiedzieli, co mają poprawić i zrobili to. Wyciągnięte wnioski z porażek na NiP oraz Faze pomogą grać lepiej pod względem drużynowym i taktycznym, natomiast indywidualna motywacja zawodników do treningów z pewnością poprawi ich umiejętności.

Spodziewam się dosyć wyrównanego spotkania, jednak spodziewam się również zwycięstwa Vitality. Uważam, że wyciągnęli oni lekcje z ostatniej przegranej na NiP i dziś podejdą do tego spotkania z trochę innej perspektywy. NiP rozczarowało mnie swoją grą w meczu z Navi i w bezpośrednim pojedynku, według mnie to francuska drużyna jest faworytem. To będzie mecz pod wielką presją i z wielkimi oczekiwaniami, a to właśnie w takich najlepiej odnajduje się Zywoo, natomiast gracze NiP czasami mają z tym problemy. Jeśli Vitality zagra na swoim poziomie i mądrze rozegrają fazę draftu, wtedy spodziewam się ich zwycięstwa.

 

NiP – Team Vitality
19.06.2020 r. Godz. 20:00
Typ: Team Vitality wygra
Kurs: 1.88

 

 

Zakład bez ryzyka w BETFAN – zwrot na konto główne!

  1. Klikasz w link -> zagranie.com/go/betfan
  2. Zakładasz konto z kodem: 3100PLN
  3. Wpłacasz depozyt, którego minimalna kwota jest równa 10 zł
  4. Zakład powinien mieć kurs, który jest równy co najmniej 1.14. Z promocji wyłączone są zakłady Gry Wirtualne
  5. W razie przegranej w ciągu 48 godzin roboczych od rozliczenia zakładu przyznamy Ci bonus na saldo główne, który będzie równy stawce zakładu.

Kupon betfan 19.06

Zaloguj się aby dodawać komentarze