Wczoraj niestety Astralis wyraźnie zawiodło, nie wygrywając nawet jednej mapy przeciwko ENCE i nawet pomimo wygrania swojego spotkania przez Heroic to trafienia kuponu trochę zabrakło. Dziś przed nami kolejne trzy spotkania w ramach grupy A, w tym to najciekawsze, czyli starcie na samym szczycie tabeli rozgrywane pomiędzy Vitality a właśnie Heroic. Obydwie ekipy nie przegrały jeszcze spotkania, a nawet nie straciły pojedynczej mapy. Oczywiście dla jednej z drużyn ta seria dziś musi się skończyć, bo tak po prostu wygląda CS: GO! Równie ciekawie prezentuje się walka o trzecie miejsce w grupie, bo w tym momencie zarówno ENCE jak i Astralis mają podobne szanse na awans i kolejne spotkania będą najważniejszymi testami! Zapraszam do lektury analizy!!

Kliknij link i załóż konto z kodem promocyjnym ZAGRANIE, aby otrzymać:

2100 PLN od 2. depozytu + 600PLN bez ryzyka + 20 PLN Freebet!

 

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+  600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Spirit – ENCE
18.08.2021 r. Godz. 16:45

Na start spotkanie szczególnie ważne dla ENCE, bo jego wygrana może postawić ich w bardzo dogodnej pozycji do awansu z grupy, co też byłoby sporym zaskoczeniem. Spirit natomiast musiałoby wygrać niemalże wszystkie swoje pozostałe spotkania, a czekają ich jeszcze starcia z Heroic oraz Vitality, czyli dwoma ewidentnie najsilniejszymi drużynami w grupie A. W tym spotkaniu nie ma jednak wyraźnego faworyta, co trochę mnie zdziwiło, patrząc na to jak dobrze zaprezentowało się ENCE we wczorajszym spotkaniu. Spirit nie wygrało jeszcze meczu podczas tych rozgrywek i chociaż nie grają tragicznie, a mierzyli się z wymagającymi rywalami, to i tak według mnie ogólnie rzecz biorąc prezentują się oni gorzej od drużyny Hadesa. Jednak czy ENCE będzie potrafiło drugi dzień z rzędu zagrać tak dobry mecz? Fortuna kod promocyjny, tutaj możecie przeczytać o korzyściach płynących z rejestracji z naszym kodem!

Spirit nie jest w tym momencie w swojej najwyższej formie, chociaż trzeba im oddać to, że mierzyli się z dwoma trudnymi przeciwnikami na początku tych rozgrywek. Pomimo tego, że zarówno Heroic, jak i ostatecznie Astralis totalnie zdominowali rosyjską formację, tak jednak nie można zupełnie ich ignorować i lekceważyć, chociaż oczywiście ich szanse na awans z grupy A drastycznie maleją z każdą porażką. Szczególnie silną stroną tego zespołu jest ich gra na mapie Dust 2, gdzie wygrali oni aż 78% rozgrywanych spotkań, jest to ich prawdziwa twierdza. Nie sądzę natomiast, żeby Ence miało pozbyć się tej mapy, wobec tego wydaje mi się, że Spirit przynajmniej jedną mapę w tym pojedynku jest w stanie sobie wywalczyć.

Z drugiej strony ekipa Dychy pokazała się wczoraj z fenomenalnej strony na mapach Ancient i Nuke, a to przecież nawet nie są ich najmocniejsze pozycje. Z pewnością są oni również przygotowani na to, co Spirit ma do zaoferowania, a wczorajszy triumf nad Astralis musiał dodać im skrzydeł, dzięki czemu będą grać z poważnymi perspektywami na awans z trzeciego miejsca w grupie. Ich Mirage czy Nuke są na najwyższym poziomie i wczoraj Duńczycy przekonali się o tym na własnej skórze. Według mnie to spotkanie będzie wymagać trzeciej mapy do rozstrzygnięcia, obydwie drużyny prezentują podobny poziom, może ENCE jest obecnie w wyższej formie, jednak Spirit ma swój atut w postaci siły na mapie Dust 2.Rosjanie są naprawdę solidni na tej mapie i dla mnie wygrana jej przez nich to pewniak. Ich przeciwnicy natomiast mają wybitnego Nuke’a i z pewnością nie poddadzą się bez walki, podsumowując to wszystko, over 2,5 map to dla mnie idealny typ na to starcie! Przy stawianiu tego kuponu zajrzyjcie do zakładki Fortuna bonus, gdzie możecie dowiedzieć się więcej o profitach do tego bukmachera.

Fortuna
1.89
Powyżej 2,5 mapy

Baner grupy typerskiej facebook

Koniecznie zajrzyjcie tutaj i sprawdźcie opinie o Fortunie!

Heroic – Vitality
18.08.2021 r. Godz. 20:00

Ostatnie spotkanie dzisiejszego wieczoru zapowiada się jako najbardziej elektryzujące, bo te dwie drużyny do tej pory prezentowały się najlepiej ze wszystkich i nieprzypadkowo to one zajmują czołowe miejsca w tabeli. Zarówno Vitality, jak i Heroic obydwa spotkania wygrały wynikiem 2:0 i jeszcze nie zaznały smaku porażki. Która z drużyn jest jednak najlepsza? Bukmacherzy nie są tego pewni, bo kursy na to spotkanie są bardzo wyrównane i również ja nie potrafię przewidzieć kto ostatecznie będzie triumfował w tym starciu. Obydwie ekipy pokazały się z bardzo mocnej strony w swoich początkowych spotkaniach, jednak dopiero teraz czeka ich najważniejsze spotkanie w grupie. Co więc typować w tym wielkim hicie i dlaczego nie opłaca się stawiać na wygraną którejś z drużyn? W fortunie zakłady bukmacherskie macie możliwość wyboru również innych typów, niż te standardowe 1/2.

Według mnie nawet jeśli Heroic w trochę pewniejszy sposób wygrywało swoje mecze, tak jednak różnica w poziomie gry tych dwóch ekip nie jest wyraźnie zauważalna. Zarówno jedni jak i drudzy solidnie przygotowali się do tych rozgrywek, jak również kluczowi zawodnicy obydwu ekip, tacy jak Zywoo czy Teses są w swojej perfekcyjnej formie. Według mnie ostateczny wynik będzie dziś zależał od dyspozycji dnia, bo na papierze obydwie drużyny są bardzo podobne. Zarówno Heroic jak i Vitality mierzyli się już z Bad News Bears, Duńczycy pokonali również Spirit, podczas gdy Vitality wygrało przeciwko Ence. Na podstawie tych wyników również trudno wyciągać jakieś wnioski o różnicy klas między drużynami, bo pokonywali podobnych rywali pod kątem trudności.

Dla mnie również w przypadku tego spotkania najlepszym typem jest over 2,5 map, także po całkiem wysokim kursie. Obydwie ekipy są w wysokiej formie, są rozpędzone na fali swoich początkowych zwycięstw w turnieju, ale także ich map pool nie pokrywa się, co oznacza, że każda z tych drużyn ma jedną/dwie szczególnie dobrze przygotowane mapy, na których po prostu powinna być faworytem. W przypadku Vitality jest to, chociażby Dust 2 oraz Overpass, gdzie aktualnie notują serię pięciu zwycięstw z rzędu. Heroic natomiast najczęściej decyduje się na wybór Nuke i tam ich procent wygranych spotkań (82!!) naprawdę budzi respekt. Według mnie jedna mapa pójdzie na konto Duńczyków, druga padnie łupem francuskiej organizacji i jak na prawdziwy hit przystało, będziemy potrzebować trzeciej mapy na wyłonienie zwycięzcy. Vitality jest w dobrej formie, Zywoo i Misutaa prowadzą ich do wygranych rund, natomiast po drugiej stronie Teses i Stavn również wykręcają niesamowite wyniki. Nastawiam się na długi i zacięty bój, dlatego też typuje over map! Klasycznie zapraszam was również na naszą stronę po więcej typów związanych z CS: GO! 

Fortuna
1.88
Powyżej 2,5 mapy

 

Zagranie bez ryzyka:

  • Tylko z kodem promocyjnym: ZAGRANIE
  • Dla nowych graczy
  • Pierwszy zakład na nowym koncie będzie bez ryzyka!
  • Dowolny kupon, dowolne zdarzenia
  • Stawka maksymalnie 600 PLN – zwrot bez odjęcia 12% podatku na konto bonusowe
  • Bonus o równowartości stawki kuponu, objętego bonusem zostanie przypisany do iKonta uczestnika w terminie 3 dni
  • Jednokrotny obrót bonusem

 

Kupon fortuna esport 18.08.2021 r.

Zaloguj się aby dodawać komentarze