Fortuna zakłady bukmacherskie – recenzja

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Na start łącznie 300 zł bez ryzyka (zwrot na depozyt!) + 30 zł darmowe zakłady (20 zł za samą rejestrację, 10 zł za depozyt, 5 zł za udostępnienie kuponu)

 

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł + 100 zł + 100 zł
FREEBETY: 20 zł + 10 zł + 5 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Fortuna zakłady bukmacherskie

Zakłady bukmacherskie Fortuna cieszą się jedną z największych popularności wśród typerów. Badania rynku wskazują, że w Fortunie gra co trzecia osoba. Ta statystyka dużo mówi o tym, jak silną pozycje mają zakłady Fortuny w Polsce. To bukmacher działający legalnie od lat, który stopniowo budował swoją markę. Na chwilę obecną Fortuna, obok STS, to najwięksi operatorzy zakładów bukmacherskich w naszym kraju.

Bonusy dla zarejestrowanych z kodem promocyjnymPakiet powitalny o wartości 335 zł ✔️
Aktualny kod promocyjny FortunaZAGRANIE
🔥 3x zakład bez ryzyka
(zwrot 100% na konto główne = można od razu wypłacić)
300 zł
🔥 Bonus BEZ depozytu
(nic nie trzeba wpłacać, żeby dostać środki)
20 zł
Freebet (darmowy zakład)10 zł
Bonus za udostępnienie kuponu5 zł
Gra bez podatkulive: 24/7, prematch: sobota – niedziela

Skąd bierze się fenomen zakładów Fortuny? Sprawdziliśmy i prezentujemy recenzję zakładów bukmacherskich Fortuna.

Legalne zakłady bukmacherskie Fortuna

Fortuna to bukmacher rodem z Czech, który od początku wejścia na polski rynek działa w zgodzie z naszym prawem. Początkowo gracze znali Fortunę poprzez sieć punktów stacjonarnych, która do dzisiaj może imponować. Na terenie całego kraju rozsianych jest około 600 lokali Fortuny. Od 2012 roku Fortuna, jako pierwszy polski bukmacher, działa w internecie i obecnie kanały online generują u niej największy ruch.

Bukmacher Fortuna posiada dwie licencje z polskiego Ministerstwa Finansów – na oferowanie zakładów naziemnych i online (numer: SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565). To sprawia, że gra w zakładach bukmacherskich Fortuny jest w 100% legalna i zgodna z prawem.

Fortuna pracując na swoją rozpoznawalność i dobry PR wspiera polski sport. Bukmacher jest sponsorem Legii Warszawa, rozgrywek 1. ligi piłkarskiej, a także polskich skoczków narciarskich. Co więcej, od czerwca 2020 roku Fortuna nawiązała współpracę również z polską federacją MMA, czyli KSW.

fortuna ksw

Fortuna jest jednym z 14 bukmacherów online legalnie działających w Polsce. Pełną listę znaleźć możesz na stronie: https://zagranie.com/bukmacherzy/.

Fortuna zakłady bukmacherskie – kod promocyjny

W Fortunie możesz obstawiać online i w tradycyjnych lokalach. Granie w internecie jest o tyle lepsze, że jeśli wybierzesz zakłady online, to możesz wykorzystać kod promocyjny przy rejestracji konta. Co dzięki temu zyskasz? Bonus bukmacherski na start! Ten możesz wykorzystać m.in. na typy dnia proponowane przez nas.

Dla Fortuny nasz kod promocyjny to: ZAGRANIE. Bonusowe hasło należy wpisać w pole “kod promocyjny” podczas rejestracji konta na stronie efortuna.pl. Mamy jednak dla ciebie dobrą informację, bo jeśli skorzystasz z jednego z odnośników na stronie Zagranie i przejdziesz do Fortuny, to kod zostanie wpisany automatycznie.

W celu pełnej aktywacji kodu należy dokończyć rejestracje w Fortunie, a więc uzupełnić formularz o prawdziwe dane i zaznaczyć wymagane zgody np. na politykę prywatności i oświadczenie o pełnoletności. Następnie wystarczy kliknąć w link weryfikacyjny i konto otworzone.

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Na start łącznie 300 zł bez ryzyka (zwrot na depozyt!) + 30 zł darmowe zakłady (20 zł za samą rejestrację, 10 zł za depozyt, 5 zł za udostępnienie kuponu)

 

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł + 100 zł + 100 zł
FREEBETY: 20 zł + 10 zł + 5 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Fortuna zakłady bukmacherskie – bonusy powitalne 335 PLN

Wpisanie naszego kodu promocyjnego sprawi, że będziesz mógł odebrać potrójny pakiet bonusów na start:

 • Bonus freebet 20 PLN
 • Zakłady bez ryzyka 3×100 PLN
 • Bonus 100% od 2. wpłaty do 2100 PLN
 • Bonus za udostępnienie kuponu 5 PLN

Więcej w tym temacie przeczytasz tutaj: https://zagranie.com/fortuna-kod-promocyjny/

Suma bonusów Fortuny to aż 335 złotych. Kwota robi wrażenie i należy do jednych z najwyższych na całym rynku legalnych bukmacherów. Jak wykorzystać bonusy? Sprawdź nasz poradnik!

Z doświadczenia wiemy, że na początku nowi gracze chcą odebrać bonus bez depozytu, aby bez konieczności własnej wpłaty móc obstawić kupon. Pamiętaj jednak, że w Fortunie możesz skorzystać z tej promocji, ale dopiero od drugiego depozytu! W Fortunie freebet to darmowe 20 PLN. Jak je zdobyć? Jeśli w trakcie rejestracji użyłeś nasz kod promocyjny to jesteś na dobrej drodze. Co jeszcze? Aby otrzymać darmowy bonus trzeba zweryfikować konto w Fortunie, czyli przesłać skany/zdjęcia dokumentu tożsamości i wpisać numer konta bankowego. Po pozytywnej weryfikacji bukmacher dopisze do twojego konta bonus 20 PLN wyrażony jako 2800 punktów Fortuna Klub Plus.

Jak zagrać za freebet? Wystarczy przygotować dowolny zakład, a w podglądzie kuponu zaznaczyć, że chcesz wykorzystać 2800 punktów FKP. To tyle – jeśli wygrasz kwota nie podlega obrotowi.

Idąc dalej po darmowym zakładzie masz prawo do jeszcze kilku promocji – zakładów bez ryzyka i freebetu. Co łączy oba bonusy? To że wymagają od ciebie zrobienia wpłaty.

Jeśli zrobiłeś pierwszą wpłatę, to możesz obstawić pierwszy zakład bez ryzyka do 100 PLN w ciągu 48 godzin dni od rejestracji konta. W razie porażki – otrzymasz od Fortuny zwrot stawki gotowy do wypłaty. Bukmacher nie ustalił kursu minimalnego i ilośc zdarzeń dla zakłady bez ryzyka, dlatego można obstawiać dowolny kupon. Następnie zyskasz prawo do kolejnych dwóch cashbacków do 100 PLN każdy.

Zakłady bukmacherskie Fortuna – oferta

W Fortunie można obstawiać:

 • zakłady przedmeczowe
 • zakłady live
 • e-sport
 • zakłady na politykę i rozrywkę
 • sporty wirtualne

Jeśli chodzi o polskich bukmacherów to oferta Fortuny plasuje się w czołówce. To bukmacher z kursami na ponad 30 dyscyplin sportowych. W zakładach Fortuny możemy obstawiać najważniejsze rozgrywki znane z czołówek portali, ale także niższe klasy jak Serie B, 2. liga francuska czy 2. liga polska. To codzienna dawka ogromnej ilości zakładów – tysięcy kursów i rynków w trybie pre-match i live.

Kupony w Fortunie wytypujesz po minimalnej stawce 2 PLN. Oto rodzaje zakładów, jakie możesz zagrać w Fortunie:

 • pojedynczy (solo)
 • akumulowany (ako)
 • systemowy

Oferta Fortuny składa się również z dodatkowych funkcji. Głównymi narzędziami, które ułatwiają obstawianie są early cash-out i Fortuna TV. Pierwsza z opcji pozwala wypłacić wygraną bez czekania na ostateczne rezultaty, z kolei drugi z produktów umożliwia oglądanie meczów “na żywo” np. spotkań Serie A, La Liga i NBA.

Fortuna oferta na dziś

W ofercie Fortuny na dziś znaleźć można plik pdf. w którym jest zbiór zdarzeń możliwych do obstawiania w punktach stacjonarnych, a także wszystko to, co czeka na ciebie w internetowych zakładach. Fortuna na dziś to selekcja typów, które mają swoje zastosowanie właśnie tego dnia, które przeglądasz ofertę tego bukmachera. W Fortunie na dziś możesz skorzystać z bonusów np. Happy Hours, promocji Ekspert+, narzędzia cash out itd. Jeśli w danym dniu jest ciekawy mecz np. dotyczący ligi hiszpańskiej, to możesz go obejrzeć w Fortuna TV.

Oferta na dziś jest na bieżąco aktulizowana o nowe rynki. W zestawie tym znajdziesz typy przedmeczowe oraz zakłady live. Oczywiście zakładów “na żywo” nie ma w pliku pdf. bo to dynamicznie zmieniająca się oferta kursowa wraz z rozpoczynającym się wydarzeniem sportowym.
W Fortunie każdego dnia można znaleść coś wyjątkowego w ofercie na dziś. Przykład? Jeśli to dzień, w którym odbywa się konkurs skoków narciarskich, to można liczyć na specjalny bonus z tej okazji.

Fortuna oferta na jutro

Jako typerzy doskonale wiemy, że czasami robimy kupony z jednodniowym wyprzedzeniem. Wtedy oczekujemy od bukmachera tego, żeby przedstawił nam ofertę a jutro, czyli wykaz meczy i zdarzeń, które będą miały swoje miejsce właśnie dnia kolejnego. W ofercie na jutro od Fortuny przede wszystkim gracze obstawiający tradycyjną metodą mogą liczyć na listę zdarzeń (ponownie w pliku pdf.) wraz z odpowiednimi oznaczeniami dla poszczególnych rynków. To możliwość zapoznania się z jutrzejszą ofertą i przygotowania kuponów, które zostaną zrealizowane w jednym z lokali Fortuny.

Oferta na jutro w Fortunie działa też online. Grając zakłady przez internet również możesz poznać to, co będzie możliwe do obstawiania dnia następnego. Co więcej, w Fortunie jest zbiór typów, który wykracza daleka poza jutrzejszy dzień np. w typach długoterminowych możesz obstawić zdarzenia, które swój finał będą miały za kilka miesięcy.
W Fortunie już dziś możesz zrobić kupon, który zostanie rozliczony właśnie jutro!

Fortuna oferta na tydzień

W zakładach bukmacherskich Fortuna oczywiście zapoznasz się też z ofertą na cały tydzień. Czemu to może służyć? Oferta na cały tydzień pozwala ci zagrać zakład na mecz, który rozpoczyna się za kilka dni. Tak więc dzięki tej opcji w poniedziałek postawisz kupon na wydarzenia sportowe rozgrywane w sobotę lub niedzielę. Dodatkowo oferta na cały tydzień od Fortuny może posłużyć jako pogląd na zdarzenia sportowe, a także współczynniki kursowe. Porównując kursy z dnia na dzień można poznać trendy typerskie na ten mecz oraz dostrzec tendencje bukmachera – obniża kurs na twój typ, czy podwyższa?

Oferta na cały tydzień dedykowana jest graczom zakładów internetowych oraz lokali naziemnych. Korzystając z oferty tygodniowej trzeba brać pod uwagę to, że część kursów i rynków za kilka dni może się zdezaktualizować. Przede wszystkim chodzi o wysokość kursów. Z reguły kursy wystawione na początku tygodnia różnią się od tych, jakie są już bezpośrednio przed rozpoczęciem meczu.

Aplikacja na zakłady bukmacherskie Fortuna

Obstawianie online w Fortunie możliwe jest na stronie efortuna.pl, ale także poprzez mobilną aplikację. W niej również możesz odebrać bonusy z kodem promocyjnym VIP. Fortuna app działa na telefonach z systemami operacyjnymi iOS i Android. To nowoczesne oprogramowanie bukmacherskie w twoim telefonie, dzięki któremu błyskawicznie obstawisz zakład (przedmeczowy i live), dokonasz płatności, a także skorzystasz z cash out i transmisji live.

fortuna aplikacja

Aplikacja Fortuny daje wszystko to, co możesz zrobić w komputerze. Dodatkowo możesz ustawić powiadomienia “PUSH”, co pozwoli ci odbierać informacje o wynikach obstawionych przez siebie meczów.

Fortuna mobile jest do pobrania w App Store lub bezpośrednio ze strony efortuna.pl.

Fortuna zakłady bukmacherskie – szybkie płatności

Wpłaty i wypłaty w zakładach bukmacherskich Fortuna należą do jednych z najlepszych na rynku. Zarówno na depozyt na konto u bukmachera, jak i na przelew na Twoje konto bankowe będziesz czekał maksymalnie kilka minut! To, że wpłaty do buka odbywają się bardzo szybko, wszyscy zdążyliśmy się przygotować. Szybkie wypłaty są jednak nowością, która nie jest dostępna wszędzie. Fortuna niedawno wprowadziła tę opcję i trzeba przyznać, że jest ona niezwykle wygodna.

Cała operacja wypłaty z konta w Fortunie na konto bankowe trwa średnio 15 minut. Oczywiście ostatecznie wpływ na zaksięgowanie przelewu ma bank, ale większość działa z nielicznymi wyjątkami działa 24/7. Dzięki temu Twoja kasa będzie u Ciebie dosłownie w kilka minut! Warto wiedzieć również, że bukmacher nie pobiera za szybki przelew żadnej prowizji, a wypłacić można każdą kwotę!

W Fortunie wpłatę możesz dokonać 24/h przez siedem dni w tygodniu. Bukmacher pozwala robić depozyty za pomocą sprawdzonych opcji elektronicznych, które są w 100% bezpieczne. Sprawdź, jakie metody oferuje Fortuna:

 • PayU
 • Tpay
 • BLIK
 • Skrill
 • Karta Visa/Mastercard
 • Przelew bankowy
 • Wpłata w punkcie stacjonarny.

Fortuna wyniki na żywo

W zakładach bukmacherskich Fortuna przez całą dobę możesz sprawdzić wyniki “na żywo” obstawionych przez siebie meczy lub pozostałych zdarzeń. Gdzie sprawdzisz wyniki live? W Fortunie najlepszym sposobem na to jest wejście do zakładów live, gdzie pojawiają się wszystkie rozgrywane pojedynki. Za pośrednictwem oferty “na żywo” szybko możesz zapoznać się z wynikami live – wystarczy znaleść interesujący cię mecz, a jeśli w natłoku zdarzeń nie możesz tego zrobić, to polecamy funkcje filtrowania sportów itd.

Do każdego meczu live w Fortunie prezentowany jest czas gry i wynik – już w głównym interfejsie zakładów na żywo. To sprawia, że nie trzeba przechodzić do szczegółów meczu, żeby dowiedzieć się, jaki jest rezultat. Natomiast po szerszą wiedzę, jak najbardziej wchodząc w pełną ofertę meczu sprawdzisz statystyki: gole, kartki, posiadanie piłki itd. Wiele z wydarzeń sportowych można uruchomić w Fortuna TV, co da ci podgląd na boiskowe wydarzenia. Wyniki na żywo za pośrednictwem transmisji w Fortuna TV sprawdzić na komputerze i mobilnej aplikacji.

Fortuna punkty stacjonarne w miastach

Być może nie ma w Polsce miasta, w którym nie byłoby lokalu stacjonarnego Fortuny. Spośród wszystkich bukmacherów, którzy posiadają licencję na stacjonarne zakłady – Fortuna posiada najwięcej takich punktów. Placówki tego bukmachera rozsiane są po całej Polsce. Ile jest ich łącznie? Według najnowszych analiz Fortuna posiada ponad 400 lokali stacjonarnych.

Punkty stacjonarne Fortuny działają w określonych godzinach otwarcia, o których poinformujemy cię poniżej. To lokale, który wyposażone są w klimatyzacje, telewizory, ofertę kursową i transmisje meczów. W placówce Fortuny można oglądać spotkania live i typować wydarzenia sportowe. Kursy w Fortunie pojawiają się na ekranach i w papierowym formacie.

Kupon w punkcie stacjonarnym Fortuny możesz opłacić w formie gotówki lub karty płatniczej. Co więcej, wyrabiając kartę Fortuna Klub Plus (fizyczną wersje) możesz również za każdy wytypowany zakład kompletować punkty, które następnie wymienisz na bonusowe środki.

W placówkach stacjonarnych Fortuna rok w rok organizuje Mistrzostwa Typerów, gdzie do wygrania są atrakcyjne nagrody rzeczowe i finansowe. Obstawiający zakłady stacjonarne Fortuna mogą sprawdzić wyniki w wersji online tego bukmachera. Natomiast, jeśli trafiłeś kupon, to wygraną może odebrać tylko w tym punkcie, w którym postawiłeś zwycięski kupon. Pamiętaj, żeby mieć zawsze ze sobą dowód zakładu, czyli kupon, który otrzymałeś po zagraniu typów.

Fortuna godziny otwarcia

Godziny otwarcia bukmachera Fortuny mogą być inne w Warszawie i Krakowie. Zmierzamy do tego, że firma ta nie stosuje odgórnie ustalonych godzin otwarcia na wszystkie swoje lokale. Bywają sytuacje, że w naszym mieście Fortuna jednej ulicy jest otwarta, a w innej dzielnicy zamknięta, bo np. jest późniejsza godzina otwarcia. Generalnie trzeba mieć to na uwadze obstawiając w lokalach stacjonarnych. O takich sytuacjach nie musisz pamiętać, jeśli będziesz korzystał z Fortuny online, bo tam zakłady są otwarte 24 godziny na dobę.

Fortuna z reguły bywa otwarta od poniedziałku do niedzieli. Oczywiście zdarzają się tak wyjątkowe dni, czyli święta, kiedy to lokale są zamknięte. Jakie to dni? Np. Boże Narodzenie, Nowy Rok i Wielkanoc. W trakcie pozostałych świąt mogą być ustalone specjalne godziny otwarcia np. podczas weekendu majowego itd. Wówczas Fortuna może mieć skrócone godziny otwarcia i placówki będa do dyspozycji klientów w godzinach 9:00 – 15:00.

Ogólnie można przyjąć, że lokale Fortuny są otwarte w następujących godzinach:

 • poniedziałek 10:00 do 17:30
 • wtorek – czwartek od 9:30 do 18:30
 • piątek od 9 do 19:00
 • sobota od 8:30 do 17:30
 • niedziela od 8:30 do 17:00

Co wyróżnia Fortunę na polskim rynku? Ciekawostki

Chcesz poznać ciekawostki o Fortunie? Na początku w takiej sytuacji warto wspomnieć, że choć Fortuna jest w Polsce legalnym bukmacherem i odprowadza wszystkie podatki do budżetu państwa, to i tak umożliwia grę bez podatku swoim klientom. Legalne typowanie bez podatku w Fortunie działa w formie promocji Happy Hours. Zastanawiasz się jak wziąć w tym udział? Bukmacher zapisuje do Happy Hours automatycznie wszystkich graczy, którzy wytypują zakład AKO z minimum trzema typami po kursach minimalnych 1.45.

Kolejną ciekawostką o Fortunie może być fakt, że na stronach tego bukmachera i aplikacji mobile można oglądać UFC (walki Jana Błachowicza), mecze piłki nożnej, tenis ziemny (w tym spotkania Igi Świątek) oraz pozostałe sporty. Jak to możliwe? Bukmacher Fortuna ma wykupiony zestaw praw do transmisji “na żywo” i oferuje taki przekaz zarejestrowanym klientom. W Fortuna TV do obejrzenia jest wiele prestiżowych wydarzeń ze świata sportu.

Na wyróżnienie w Fortunie zasługuje też program Fortuna Klub Plus. W myśl tej oferty bukmacher wynagradza każdy wytypowany kupon. Grając w Fortunie zakład przedmeczowy lub live – otrzymasz punkty FKP. Co dalej możesz robić z punktami? Oczywiście wymieniać je na bonusy takie jak zakłady bez ryzyka. Przykładem bonusu Fortuna Klub Plus jest darmowy zakład 20 PLN, jaki otrzymasz za rejestrację z naszym kodem promocyjnym.

Będąc przy ciekawostkach odnośnie zakładów bukmacherskich Fortuna – warto przypomnieć, że u tego operatora cały czas jest prowadzony Ekspert+, w którym można wygrać wiele pieniędzy. Jeśli nie wiesz czym jest Ekspert+ to już śpieszymy z wyjaśnieniem. Ekspert+ to promocja, w której typujesz kilka meczów, a jeśli trafisz kupon z wszystkimi wynikami to dodatkowo otrzymasz 5000 PLN! Wyższe wygrane w zakładach AKO zapewnia też bonus AKO, który może sięgać aż 50% do wygranych!

Fortunę w Polsce wyróżnia też to, że to bukmacher z najwyższym limitem wygranej na pojedynczy kupon. Kwota ta wynosi aż 601 tysięcy złotych.

Kogo sponsoruje i wspiera Fortuna?

Sponsorska lista Fortuny jest naprawdę długa i znajdują się niej znane sportowe instytucje w Polsce. Od czego zacząć? Spójrzmy na piłkę nożną. Jeśli chodzi o ten sport, to Fortuna jest sponsorem 1. ligi piłki nożnej, a także rozgrywek Pucharu Polski. Firma jest również od kilku lat sponsorem Legii Warszawa, jednego z najlepszych klubów piłkarskich w Polsce.

Od 2020 roku Fortuna zaczęła wspierać też KSW. To największa federacja MMA w Europie, która w Polsce cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Bukmacher Fortuna sponsoruje też mniejsze kluby takie jak Miedź Legnica, Stomil Olsztyn i Radomiak Radom. W sezonie zimowym z kolei można dostrzec sponsoring Fortuny w przypadku polskich skoczków narciarskich.

Punkty FKP

Fortuna punkty FKP, to oferta dotycząca programu lojalnościowego Fortuna Klub Plus. To promocja dla zarejestrowanych użytkowników Fortuny, w której zbiera się punkty za obstawianie zakładów. To właśnie za pośrednictwem punktów FKP już na starcie można odebrać bonus freebet 20 PLN. Jeśli rejestrowałeś konto w Fortunie i korzystałeś z darmowego zakładu, to wiesz, że bonus ten wynosił 2800 punktów FKP, które zostało wymienione na freebet 20 PLN!

Tak właśnie działają punkty FKP – służą temu, żeby zgromadzoną ilość można było wymienić na gratyfikacje. Najczęściej dotyczy ona właśnie bonusu: freebet, zakładu bez ryzyka lub od depozytu. Punkty Fortuna Klub Plus przyznawane są za granie zakładów i wygrywanie poszczególnych kuponów u tego bukmachera. Dla przykładu, co miesiąc za aktywność można odebrać darmowy zakład.

Do Fortuna Klub Plus, żeby zbierać punkty FKP trzeba się wcześniej zapisać poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Fortuna strefa typera

Jeśli lubisz interakcje z innymi użytkownikami za pośrednictwem forum lub czatu “na żywo”, to Fortuna strefa typera będzie miejscem stworzonym dla ciebie. Co to jest? To miejsce na stronie zakładów bukmacherskich Fortuna, w którym zarejestrowani użytkownicy mogą porozumiewać się ze sobą. Każdy możesz zamieść post lub dodać swój kupon z typami. W strefie typera można liczyć na szybki odzew, bo graczy w Fortunie nie brakuje.

fortuna strefa typera

Strefa typera może ci służyć na kilka sposobów. Przede wszystkim dzięki niej możesz poznać ciekawe typy bukmacherskie. Za pośrednictwem strefy typera można też wklejać gotowe kupony obstawione w Fortunie – te wygrane i przegrane, a także będące jeszcze w trakcie gry. Jeśli liczyć na poradę, to strefa typera Fortuny zawsze może przyjść z pomocą. Przykład? Zastanawiasz się, czy skorzystać z proponowanego cash outu? Sprawdź w strefie typera, co doradzą ci pozostali użytkownicy Fortuny!

BET ON GAMES

Zakłady bukmacherskie Fortuna już teraz zostały poszerzone o dodatkową aktywność. O co chodzi? O gry karciane Bet On Games!
Fortuna miała się na kim wzorować, bo wcześniej zakłady na karty zaczęły działać w STS, forBET i Betfan. Tą samą drogą podążyła Fortuna, która uruchamiając Bet On Games na początku skupiła się jednej grze karcianej – Baccarat. Przypuszczamy jednak, że z czasem w Bet On Games zadebiutuje poker i blackjack, bo właśnie te odmiany gier funkcjonują również u pozostałych bukmacherów.

Bet On Games działa tylko na stronie internetowej efortuna.pl. Wchodząc do tego lobby możesz skorzystać z zakładów na Baccarat. Na czym to polega? Całodobowo odbywają się rozdania Baccarat “na żywo”, a twoim zadaniem jest wytypowanie, kto zwycięży potyczkę. Oczywiście cały czas masz podgląd na rozdawane karty, a w tle są przyjmowane zakłady bukmacherskie.

W czerwcu 2021 roku Fortuna wzbogaciła Bet On Games o zakłady na poker. Od teraz można typować wyniki również w pokerowej potyczce Texas Hold’em.

Fortuna TV

Bukmacher Fortuna posiada swój kanał na YouTubie, na którym występują m.in. Andrzej Twarowski i Tomasz Ćwiąkała. To jednak wcale nie jest Fortuna TV. A więc, czym jest Fortuna TV? To transmisje “na żywo” z wydarzeń sportowych, które możesz oglądać na stronie efortuna.pl i mobilnej aplikacji iOS/Android. W Fortuna TV do obejrzenia są mecze o największym prestiżu. Wszystko to jest zagwarantowane dla zarejestrowanych klientów.

Fortuna TV to przekaz telewizyjny z wydarzenia sportowego. Co obejrzysz w Fortuna TV? Oferta jest naprawdę szeroka i zadowoli typera każdego sportu! W Fortuna TV są transmisje meczy piłkarskich, tenisa ziemnego, koszykówki, hokeja na lodzie, MMA, snookera itd. Jeśli chodzi o konkrety to w Fortuna TV są do obejrzenia wszystkie spotkania La Liga i Serie A. Co do koszykówki, to Fortuna TV transmituje NBA, a z hokeja na lodzie – NHL! Tenis w Fortunie to transmisje z Wielkich Szlemów i pozostałych turniejów. To właśnie w Fortuna TV można było oglądać też m.in. mistrzowską obronę pasa UFC przez Jana Błachowicza.

Jak widać, Fortuna TV ma sporo do zaoferowania.

Opinie o zakładach bukmacherskich Fortuna

Fortuna ma dobre opinie, a to czyni z niej wiarygodnego bukmachera. Sama licencja sprawia, że Fortuna musi przestrzegać prawa, a także zapisów regulaminowych, co uniemożliwia jej złe traktowanie swoich klientów.

 Fortuna zakłady bukmacherskie
Nazwa firmy FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o.
Siedziba/adres 43-400 Cieszyn ul. Rady Narodowej Księstwa Cieszyńskiego 15
Numer licencji SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565
Data otrzymania licencji 23.01.2012
Prezes Konrad Komarczuk
KRS 0000002455
NIP 548-11-92-629
Regon 070707400
Kontakt callcenter@efortuna.pl

Klienci Fortuny chwalą sobie ją za wysokie kursy, bogatą ofertę i sprawne narzędzia jak aplikacja, transmisje “na żywo” i cash-out. Na wysoką ocenę Fortuny wpływa również bonus startowy – kwota 630 złotych robi wrażenie. Co więcej, to pakiet złożony z aż trzech bonusów, co sprawia, że każdy gracz znajdzie w nim coś dla siebie.

Fortuna to absolutna czołówka wśród legalnych bukmacherów. Firma ta posiada siedzibę w Cieszynie oraz zezwolenie nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565 wydane 23 stycznia 2012 r. przez Ministerstwo Finansów. Ważne dane: KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400.

FAQ

 

Zaloguj się aby dodawać komentarze