Wczoraj rozpoczęły się kwalifikacje do French Open. Niestety zakończyły się one już dla trzech naszych reprezentantów. Porażki odnieśli Kacper Żuk, Maja Chwalińska i Urszula Radwańska. Dziś turniej rozpoczną dwie nasze ostatnie, eliminacyjne nadzieje – Magdalena Fręch, która zmierzy się z Terezą Mrdezą oraz Katarzyna Kawa, której przeciwniczką będzie Storm Sanders. Czy dziś biało-czerwoni sprawią nam więcej radości? Obie panie nie stoją na straconych pozycjach! Zakłady Totolotek mają ciekawą ofertę na te spotkania!

Kliknij link i załóż konto z kodem promocyjnym 724PLN, aby otrzymać:

500 PLN od depozytu + 150PLN bez ryzyka + 49 PLN na aplikację mobilną + 25 PLN Freebet

Koszulka Totolotka Zakładów Bukmacherskich
Koszulka Totolotka Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 500 zł od depozytu + 20 25zł freebet

standardowa oferta 500 PLN. z naszym kodem: 525 PLN

Kod rejestracyjny
574PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 500 zł
FREEBET: 25 zł
Kod promocyjny: 574PLN

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Magdalena Fręch – Tereza Mrdeza, 25 05 2021, godz. 15:00 (godzina może ulec zmianie)

Magdalena Fręch w pierwszej rundzie kwalifikacji do French Open zmierzy się z Terezą Mrdezą. Nasza rodaczka jest faworytką tego spotkania. Skorzystanie z bonusu w Totolotku umożliwia typowanie tego spotkania!

Chorwatka, Tereza Mrdeza to obecnie 211. rakieta światowego zestawienia WTA Tour, praktycznie przez całą swoją karierę tuła się między trzecią, a czwartą setką rankingu. Ma na swoim koncie zaledwie jeden tytuł singlowy. Ten sezon rozpoczęła od czterech kolejnych porażek. Generalnie ten rok nie jest dla niej zbyt udany, a najlepszymi wynikami były dwa ćwierćfinały w turniejach rangi ITF w Newport, Bellinzonie i Boca Raton.

Polka, Magdalena Fręch to obecnie 153. rakieta światowego zestawienia WTA Tour, na pewno liczy na więcej. Od czterech lat znajduje swoje miejsce w drugiej setce rankingu, pora na atak na wyższe lokaty. Ma na swoim koncie jeden singlowy tytuł, zdobyty w ubiegłym roku w ITFie w Canberrze. Tegoroczne występy miała rozpocząć od kwalifikacji do Australian Open, występ uniemożliwił, jednak dodatni test na koronawirusa. Magda zaliczyła kilka niezłych występów w tym roku. Przeszła kwalifikacje do dużych turniejów w Lyonie i Charleston, a w Stanach była, nawet w drugiej rundzie turnieju głównego. Podczas turnieju ITF w tym samym mieście osiągnęła półfinał. Tutaj na pewno celuje w drabinkę główną.

Mecze bezpośrednie

Będzie to pierwsze starcie obu pań.

Co typuję?

Wierzę w pewne zwycięstwo Polki, która wydaje się być po prostu zawodniczką lepszą. Chorwatka od wielu lat nie może pokonać bariery drugiej setki, co nie odbywa się bez przyczyny. Nie prezentuje ona wystarczającego poziomu. To Fręch jest tutaj zdecydowaną faworytką.

Totolotek
2.01
Magdalena Fręch wygra 2:0
baner grupa tenis

Katarzyna Kawa – Storm Sanders, 25 05 2021, godz. 16:30 (godzina może ulec zmianie)

Rozstawiona z numerem 24 – Katarzyna Kawa nie jest, przynajmniej według bukmacherów, faworytką spotkania z niżej notowaną – Storm Sanders. To spotkanie to okazja do skorzystania z kodu promocyjnego w Totolotku!

Australijka, Storm Sanders to obecnie 161. rakieta światowego rankingu WTA Tour, dla 26-latki jest to najwyższa pozycja w karierze, a zawdzięcza ją dobrymi występami na swoim kontynencie w tym roku. Przez całą swoją karierę balansowała na granicy trzeciej i czwartej setki zestawienia. Ma na swoim koncie dwa singlowe triumfy zdobyte w turniejach ITF w swoim kraju. Sanders zdecydowanie najlepiej czuje się właśnie na własnej ziemi, gdy tylko wybiera się dalej wyniki są dużo gorsze. Ten sezon rozpoczęła od nieudanego Australian Open i szybkiej porażki z Kają Juvan. Później przyszedł jednak udany występ w Adelajdzie i chyba największy sukces w karierze, gdzie po przejściu kwalifikacji na ćwierćfinale zatrzymała ją dopiero Belinda Bencić. Nieźle spisywała się również na amerykańskiej mączce, jednak dobrze wiemy, że europejska to zupełnie co innego, a Australijka nie wystąpiła na niej ani razu.

Polka, Katarzyna Kawa to obecnie 136. rakieta światowego zestawienia WTA Tour. Ma na swoim koncie jeden singlowy tytuł, a ranking trzyma jej dobry występ w ubiegłym roku w Jurmali, gdzie była w finale. Ten sezon to równia pochyła. Kawa nie wygrała jeszcze żadnego spotkania, a przegrała osiem, w tym jedno podczas Bille Jean King Cup. Zalążek lepszej dyspozycji było widać w Parmie, gdzie urwała seta Martinie Di Giuseppe. Kiedy ma nastąpić przełamanie, jak nie na ulubionych kortach ziemnych?

Mecze bezpośrednie

Będzie to pierwsze starcie obu panów.

Co typuję?

Australijka omijała szerokim łukiem europejską mączkę. Widać, że nie czuje się na niej pewnie. W tym upatruje szansy na przełamanie fatalnej serii przez naszą rodaczkę, która w tym spotkaniu nie jest bez szans. Kursy determinują porażki Kasi, ale jest ona groźną zawodniczką na kortach ziemnych. Udowodniła to w ubiegłym roku w Jurmali i miejmy nadzieję, że zalążek tamtej dyspozycji pokaże również dzisiaj. Widzę w jej zwycięstwie bez straty seta spore value!

Totolotek
4.87
Katarzyna Kawa wygra 2:0

SPECJALNA PROMOCJA DLA CZYTELNIKÓW ZAGRANIE.COM – Totolotek zakład bez ryzyka do 150 PLN

  1. Oferta obowiązuje od dnia 15.04.2021 do dnia 31.05.2021 i dotyczy wyłącznie użytkowników zarejestrowanych w czasie trwania promocji przez link dla strony Zagranie.com i po użyciu kodu promocyjnego.
  2. Użytkownik musi postawić swój pierwszy zakład w terminie nie dłuższym niż 5 dni od dokonania pierwszego depozytu.
  3. Pierwszy kupon musi zostać zagrany (po dokonaniu weryfikacji, wpisaniu kodu “724PLN” i pierwszej wpłacie) za stawkę w kwocie odpowiadającej równowartości pierwszej wpłaty o wartości wynoszącej dokładnie 50 PLN lub 100 PLN lub 150 PLN.
  4. Promocja obejmuje kupon pojedynczy lub AKO.
  5. Trafiłeś kupon? Środki z wygranej są Twoje! Przegrałeś…?
  6. W przypadku przegranego zakładu, graczowi przysługuje zwrot stawki za ten zakład (do max. kwoty 150 PLN) w postaci kodu bonusowego w kwocie wynoszącej odpowiednio 50 PLN, 100 PLN lub 150 PLN
  7. Aby otrzymać zwrot w postaci bonusu użytkownik zobowiązany jest wysłać mail na adres pomoc@totolotek.pl w treści podając swój adres email użyty przy rejestracji konta, a w tytule maila „Zakład bez ryzyka – Zagranie”.
  8. Jeżeli zakład spełnia warunki promocji “Zakład bez ryzyka” otrzymasz kod bonusowy max. w ciągu 48 godz.
  9. Bonus podlega jednokrotnemu obrotowi po kursie 2.00 w terminie 30 dni od jego aktywacji.
  10. Zakład objęty promocją musi zostać rozliczony jako przegrany najpóźniej do 31.05.2021 do godz. 23:59.

25.05 - French Open fot. Tomasz Kudala / PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze