Czy G2 poradzi sobie z M80 w dolnej drabince? Gramy kupon z kursem 1.92!

Zawodnicy Falcons podczas IEM Katowice

Każdy dzień turnieju ESL Pro League przynosi niespodzianki i wczoraj nie było inaczej. Mongolz gładko pokonało G2, Tyllo postawiło się Falcons i Sharks wygrało mapę na M80. Kto wygra dzisiejsze spotkania i awasnuje do dalszej fazy turnieju?

STS kod promocyjny.

G2 – M80


G2 zostało zdemolowane przez Mongolz w drugim spotkaniu podzas ESL Pro League i będą musieli walczyć w dolnej drabince. Patrząc na dyspozycję G2, to jedne czego można być pewnym to dobra forma M0nesy. Jak na każdym turnieju jest najlepszym graczem swojego zespołu i stara się ciągnąć zespół na swoich plecach. Z drugiej strony Niko zalicza kolejny słabszy turniej. Po pierwszych dwóch meczach ma on rating na poziomie 1.03 i zdecydowanie nie przypomina gracza, którym był jeszcze w CS:GO. Bardzo rzadko Niko zdobywa więcej zabójstw podczas spotkania od M0nesy i jest to zazwyczaj w wyjątkowych okolicznościach. W ciągu ostatnich 5 tygodni dwukrotnie Niko zdobył więcej zabójstw w spotkaniach bo3. Były to ćwierćfinały z Mouz i Virtus Pro. Można więc wywnioskować, że w ostatnim czasie Niko na scenie ma większe szanse, by zagrać naprawdę wybitny mecz. Podczas ESL Pro League zdobył 22 zabójstwa mniej od M0nesy na przestrzeni dwóch spotkań, co jest dość sporą różnicą, patrząc na to, że jeszcze rok temu grali na podobnym poziomie. M0nesy średnio zdobywa 0.29 zabójstwa na rundę więcej od Niko podczas tego turnieju i jest to ogromna różnica. Niko, nie zagrał jeszcze mapy, gdzie zachwyciłby widzów swoją grą. Najlepszą mapą w jego wykonaniu był Ancient z Tyloo, gdzie zdobył 13 zabójstw przy 10 śmierciach. Dla porównania najsłabszą mapą M0nesy był Anubis na Mongolz, gdzie zdobył 13 zabójstw przy 15 śmierciach.
Przewidywane mapy:
M80 ban Nuke
G2 ban Mirage
M80 pick Ancient
G2 pick Anubis
M80 ban Inferno
G2 ban Vertigo
Overpass was left over

 

Typ: M0nesy więcej zabójstw od Niko. Zdecydowanie lepsze zawodnik w obecnej formie i przede wszystkim w mojej opinii, nie do zatrzymania. M0nesy jest jednym z najlepszych graczy świata, jeżeli chodzi o czyste umiejętności. Do tego gra bardzo inteligentnie i tak naprawdę, jedynie beznadziejna forma jego zespołu może go zatrzymać.

Analizy z innych dyscyplin znajdziesz w zakładce typy dnia.

M0nesy więcej zabójstw od Niko
Kurs: 1.35
Zagraj!
baner grupa zagranie

Tyloo – Sharks


W tym spotkaniu pokusze się o dość egzotyczne starcie zawodników. Mercury to gracz z Chin, który jest niewzykle utalentowany i pokazuje to podczas tego turnieju. O jego talencie mogą powiedzieć statystyki z pierwszych spotkań przeciwko G2 oraz Falcons. Zdobył on rating 1.27 i 0.82 zabójstw na rundę. Merury wygląda po prostu genialnie i jego gra bardzo imponuje. Zdobywa on statystycznie 18 zabójstw na mapę podczas tego turnieju i to przeciwko ogromnym markom. Doc to zawodnik Sharks, które mierzyło się z Vitality oraz M80. Zdobył on rating na poziomie 0.93 i zaledwie 0.55 zabójstw na rundę. Nie prezentuje najlepszej dyspozycji podczas tego turnieju zwłaszcza w momentach, kiedy jest naprawdę spora presja. Z Vitality zdobył zaledwie 13 zabójstw, a na trzeciej mapie z M80 udało mu się zabić tylko 9 razy. Trzeba docenić jego dobrą grę na dwóch pierwszych mapach z M80, gdzie udało mu się zdobyć 37 zabójstw. Warto jednak zaznaczyć, że zespoły rozegrały aż 45 rund na tych dwóch mapach. W ciągu ostatnich miesięcy Doc pokazał sporą nieregularność przeciwko lepszym ekipom z Brazylii. Praktycznie zawsze przeciwko lepszym ekipom zalicza słabszą mapę jak na swoje możliwości. Tyloo nie jest wcale słabe podczas tego turnieju i realnie walczyło o zwycięstwo z Falcons oraz byli bliscy wygrania mapy z G2. Sharks powinno wybrać Vertigo, bo mimo porażek grali tam naprawdę solidnie. Merucry na tej mapie czuje się bardzo komfortowo, co zresztą pokazał z Falcons, gdzie zdobył 24 zabójstwa. Merucry na turniejach offline udowadniał już nie raz swoją wartość, bo ma on rating 1.08 przeciwko drużynom top 30 na turniejach lanowych. Jest to bardzo dobry wynik, patrząc na to, że drużyny, w których grał, były raczej skazywane na porażkę. Dla Doca są to pierwsze spotkania na turnieju LAN i presja zdecydowanie może go dotykać.
Przewidywane mapy:
Sharks ban Overpass
Tyloo ban Anubis
Sharks pick Vertigo
Tyloo pick Nuke
Sharks ban Inferno
Tyloo ban Ancient
Mirage was left over

 

Typ: Mercury wiecej zabójstw od Doc. Tyloo jest faworytem tego spotkania wedle kursów i prezentowali naprawdę dobrą grę podczas tego turnieju. Sharks to zdecydowanie drużyna, z którą mogą wygrać, a Merucry będzie miał kluczowy wpływ na przebieg spotkania. Advent prezentuje się bardzo słabo w ekipie Tyloo i spodziewam się, że może poświęcać się dla drużyny, w tym właśnie dla Mercury.

Kupon gramy z bukmacherem STS, który w ofercie ma różnego rodzaju zakłady na ESL Pro Leauge. Możemy znaleźć chociażby zakładcy na zwycięzcę grupy, czy na to który zawodnik zdobędzie więcej zabójstw. Sprawdź kod promocyjny sts i przekonaj się sam. Typy na esport znajdziesz w zakładce typy na esport.

Mercury więcej zabójstw od Doc
Kurs: 1.42
Zagraj!
Zdjęcie na kupon esport 26.04.2024

Fot.Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze